08:2200
SON DAKİKA ÇALDIRAN HABERLERİ

Son Dakika Çaldıran Haberleri

   

  Seyyah Bizim İller Projesi Sona Erdi

  Seyyah Bizim İller Projesi Sona Erdi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Seyyah Bizim İller Projesi’ kapsamında Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen projede 500 genç günübirlik gezilere katıldı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Proje Ofisi İlçenin Kaderini Değiştiriyor

  Çaldıran Kaymakamlığı bünyesinde kurulan proje ofisi, son 3 yılda yaptığı 15 proje ile ilçeye 5 milyon 432 bin lira yatırım getirdi Kaymakam Dündar: "Çaldıran'ın sorunlarını, gerçekleştirilen projeler, merkezi idareler ve valiliğimizin desteğiyle çözüyoruz" (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Çaldıran SHM'den Kore Gazisine Ziyaret

  Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi, ilçedeki tek Kore gazisi olan Sultan Bülte'yi evinde ziyaret etti. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezinden Kore Gazisine Ziyaret

  Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezinden Kore Gazisine Ziyaret

  Van’ın Çaldıran Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi yetkililerinden Kore gazisi Sultan Bülte’ye ziyaret.Sosyal Hizmet Merkezlerinin alt birimlerinden; Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi yetkilileri, beraberlerinde Kıbrıs gazileri Fahrettin Babat, Fahrettin Barcın ve Osman Akça’ya ile birlikte Çaldıran’ın tek Kore gazisi olan Sultan Bülte’yi (85)evinde ziyaret ettiler. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Çaldıran'da Kaza: 1 Ölü

  Van'ın Çaldıran İlçesi'nde yolunun karşı tarafına geçmek isteyen 75 yaşındaki Ömer Işık, otomobilin çarpması sonucu öldü. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Otomobilin Çarptığı Kişi Hayatını Kaybetti

  Otomobilin Çarptığı Kişi Hayatını Kaybetti

  Çaldıran ilçesinde otomobilin çarptığı 76 yaşındaki Ömer Işık, olay yerinde yaşamını yitirdi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Otomobilin Çarptığı Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti

  Otomobilin Çarptığı Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti

  Van’ın çaldıran ilçesinde yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı yaşlı adam hayatını kaybetti. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Çaldıran'da Engellilere Yardım

  Çaldıran ilçesinde, Sosyal Hizmetler Müdürlüğünce yürütülen "Hasta ve Engelli Bakıcılığı, Eğitimli Bireyler" projesiyle, engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye, işitme cihazı, ortopedik yatak ve kas geliştirme cihazı alındı. (29 Nisan 2014 Salı )

   

  Çaldıran'da Engellilere Tekerlekli Sandalye

  Van'ın Çaldıran İlçesi'nde Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nün SODES desteği ile yürüttüğü 'Hasta ve Engelli Bakıcılığı, Eğitimli Bireyler' projesi kapsamında, engellilere tekerlekli sandalye, işitme cihazı, ortopedik yatak ve kas geliştirme cihazı alındı. (29 Nisan 2014 Salı )

   

  Çaldıran'da 23 Aileye Yardım

  Çaldıran'da 23 Aileye Yardım

  Van’ın Çaldıran ilçesinde 23 aileye tekerlekli ve akülü sandalye ile işitme cihazı dağıtıldı. (29 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 08:22:32. #1.11#