16:4100
SON DAKİKA ÇALDIRAN HABERLERİ

Son Dakika Çaldıran Haberleri

  Çaldıran'da Sertifika Heyecanı

  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Çaldıran İlçe Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açılan "Çocuk Bakım Elemanı" kursunu başarıyla tamamlayan 24 kadın kursiyer sertifika aldı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Çaldıran'da Sertifika Töreni

  Çaldıran'da Sertifika Töreni

  Van’ın Çaldıran ilçesinde “Çocuk Bakım Elemanı Kursunu”nu başarıyla tamamlayan 24 bayan kursiyer sertifikalarına kavuştu. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Seyyah Bizim İller Projesi Sona Erdi

  Seyyah Bizim İller Projesi Sona Erdi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Seyyah Bizim İller Projesi’ kapsamında Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen projede 500 genç günübirlik gezilere katıldı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Proje Ofisi İlçenin Kaderini Değiştiriyor

  Çaldıran Kaymakamlığı bünyesinde kurulan proje ofisi, son 3 yılda yaptığı 15 proje ile ilçeye 5 milyon 432 bin lira yatırım getirdi Kaymakam Dündar: "Çaldıran'ın sorunlarını, gerçekleştirilen projeler, merkezi idareler ve valiliğimizin desteğiyle çözüyoruz" (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Çaldıran SHM'den Kore Gazisine Ziyaret

  Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi, ilçedeki tek Kore gazisi olan Sultan Bülte'yi evinde ziyaret etti. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezinden Kore Gazisine Ziyaret

  Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezinden Kore Gazisine Ziyaret

  Van’ın Çaldıran Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi yetkililerinden Kore gazisi Sultan Bülte’ye ziyaret.Sosyal Hizmet Merkezlerinin alt birimlerinden; Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi yetkilileri, beraberlerinde Kıbrıs gazileri Fahrettin Babat, Fahrettin Barcın ve Osman Akça’ya ile birlikte Çaldıran’ın tek Kore gazisi olan Sultan Bülte’yi (85)evinde ziyaret ettiler. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Çaldıran'da Kaza: 1 Ölü

  Van'ın Çaldıran İlçesi'nde yolunun karşı tarafına geçmek isteyen 75 yaşındaki Ömer Işık, otomobilin çarpması sonucu öldü. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 16:41:15. #1.12#