SON DAKİKA CALISMA VE SOSYAL K BAKANLIGI HABERLERİ

Son Dakika Calısma ve Sosyal K Bakanlıgı Haberleri

05:54
Düzce'de Karaca Kurtarma Operasyonu Düzce'de karaca kurtarma operasyonu-Dere yatağına düşen karaca, itfaiye ve milli parklar ekiplerince kurtarılaralarak doğaya salındı Bolu Dağı'nda bulunan bir dere yatağına düşen yavru karaca, itfaiye ve Mili Parklar ekiplerince bulunduğu yerden uzun süren uğraş sonrası kurtarılarak doğaya salındı.
Düzce'de Karaca Kurtarma Operasyonu
05:20
Düzce'de Karaca Kurtarma Operasyonu Dere yatağına düşen karaca, itfaiye ve milli parklar ekiplerince kurtarılaralarak doğaya salındı.
05:16
Yalova'da Organ Bağışı Yalova'da beyin ölümü gerçekleşen hastadan alınan karaciğer ve böbrekler Bursa'daki hastalara nakledilecek.
04:49
Para Nakil Aracı Şarampole Devrildi Düzce'de para nakil aracı şarampole devrildi Düzce'de para nakil aracı şarampole devrildi, jandarma aracın yanında nöbet tuttu.
Para Nakil Aracı Şarampole Devrildi
04:39
FIFA 2000 - Nostaljik Yıldırım ve Ufo Hilesi FIFA 2000 - Nostaljik Yıldırım ve Ufo Hilesi
FIFA 2000 - Nostaljik Yıldırım ve Ufo Hilesi
04:32
Cami Restorasyonu Kktc'de Kriz Çıkardı Türkiye ve KKTC arasında imzalanan protokol kapsamında Selimiye ve Lala Mustafa Paşa camilerinin restorasyon ihalesinin Ankara'dan yapılacak olması KKTC'de hükümetle iş çevreleri arasında krize neden oldu.
04:32
Ab'den Daha İyi Durumdayız AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, TÜRSAB'ın "AB ve Turizm Çalışma Toplantısı"nda konuştu. Bozkır, "Türkiye müktesebat ve seviye olarak AB seviyesine 2 sene sonra gelmiş olacak.
04:28
Alkolü Fazla Kaçıran Kadın Ekipleri Uzun Süre Uğraştırdı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde alkolü fazla kaçıran kadın, polis ve sağlık görevlilerine zor anlar yaşattı.
Alkolü Fazla Kaçıran Kadın Ekipleri Uzun Süre Uğraştırdı
04:21
Budo Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul/dha- BURSA Deniz Otobüsleri (BUDO) resmi internet sitesinden, bugün yapılması planlanan 7 seferini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.
04:18
Avusturya'da "Balo" Gerginliği Avusturya'da "balo" gerginliği-Polisin, aşırı sağcıların düzenlediği baloyu protesto eden gruba müdahalesi sonucu 35 kişi gözaltına alındı, 3 kişi yaralandı Avusturya'nın başkenti Viyana'da polisin, aşırı sağcıların düzenlediği baloyu protesto eden gruba müdahalesi sonucu 35 kişi gözaltına alındı, biri polis, ikisi eylemci olmak üzere 3 kişi yaralandı.
Avusturya'da 'Balo' Gerginliği
04:09
Eski İstihbarat Daire Başkanı: Oslo Görüşmelerini Adem Uzun Kaydetti Emniyet Genel Müdürlüğü eski İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak, hükümete yakın bir gazetenin kupürü ihbar kabul edilerek usulsüz dinleme iddiasıyla yapılan operasyonda gözaltına alınan polislere destek için İzmir’e geldi.
Eski İstihbarat Daire Başkanı: Oslo Görüşmelerini Adem Uzun Kaydetti
04:05
Bursa'da Şiddetli Lodos Bursa'da şiddetli esen lodos hayatı olumsuz etkilerken lodosun 3 gün daha etkili olacağı bilgisine varıldı.
Bursa'da Şiddetli Lodos
04:03
Sinop'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Sinop’ta meydana gelen trafik kazasında birisi ağır iki kişi yaralandı.
Sinop'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı
04:02
ABD'de Ünlülerin Restorancısı Türk'e Ödül New York kentinde, yıldızların restorancısı olarak bilinen genç Türk işadamı Zeynel Erdem'in başarısı ödüllendirildi.
03:57
Taksiciler Şoförler Odasını Bastı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bazı hatları iptal edilen yaklaşık 50 kadar taksici Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası’nı bastı.
Taksiciler Şoförler Odasını Bastı
03:38
Alkollülerin Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, alkol alan 6 kişi arasında çıkan kavgada av tüfeği ile vurulan bir kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Alkollülerin Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü
03:33
Kuşadası'nda Vatandaşa Su Faturası Şoku Kuşadası’nda vatandaşlar, su faturası şoku yaşıyor.
Kuşadası'nda Vatandaşa Su Faturası Şoku
03:21
Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadının Organları Üç Hastaya Umut Oldu Yalova’da on gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 80 yaşındaki Fatma Y.’nin beyin ölümünün gerçekleşmesiyle bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu.
Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadının Organları Üç Hastaya Umut Oldu
02:51
Anadolu Öğrenci Birliği 3. Gençlik Buluşmaları Anadolu Öğrenci Birliği 3. Gençlik Buluşmaları- Anadolu Platformu Başkanı Aldemir: "Aramıza mezhep, ırk, coğrafya, iktisadi bir takım sorunlar, fitneler ekiliyor.
Anadolu Öğrenci Birliği 3. Gençlik Buluşmaları
02:35
Valilik Binası Çatısında Önlem Almadan Çalıştılar Eskişehir’de valilik binasının çatısında işçilerin hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışması dikkat çekti.
02:32
Gülen Okulları İçin Meb'den İlk Hamle Bakanlık yol haritasına göre, Türk büyükelçiliklerine bağlı 66 okul, Paralel Yapı'nın elinden kurtarılacak. İlk etapta da okulların yönetimi ve öğretmenleri değişecek
02:32
Başbakan Davutoğlu İki Gün Boyu Ege'de İzmir, Manisa ve Denizli bu hafta sonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu konuk edecek. Davutoğlu, partisinin ilk kongrelerinde vatandaşlara seslenecek ve çeşitli törenlere katılacak
02:23
39 Yeni Duvar Kağıdı! Haftanın duvar kağıtları: Masaüstünüz için en iyi yüksek çözünürlüklü, yeni duvar kağıtları burada!
02:02
'Seçimde Yeni Anayasa İradesini Ortaya Koyun' Erdoğan vatandaşlara yaptığı 7 Haziran çağrısında "Yeni Türkiye ve yeni anayasa için iradenizi ortaya koyun. Yeni anayasayı kurarak yeni Türkiye'nin temellerini atacaksınız" dedi
02:02
Gülen Okulları İçin Meb'den İlk Hamle Bakanlık yol haritasına göre, Türk büyükelçiliklerine bağlı 66 okul, Paralel Yapı'nın elinden kurtarılacak. İlk etapta da okulların yönetimi ve öğretmenleri değişecek
02:02
CHP'li Serter: Akp, Toplumu Yüz Yıllar Öncesine Döndürmek İstiyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Nur Serter, "Bugün 'dindar ve kininin davacısı bir gençlik yetiştirin' emrini veren Recep Tayyip Erdoğan sayesinde eğitim sistemi, işte bu çağ dışı 19. yüzyılın bile yaşamadığı gerici koşullara dönmüştür.
CHP'li Serter: Akp, Toplumu Yüz Yıllar Öncesine Döndürmek İstiyor
02:02
Çiftçi Daha Güçlü Olacak Antalya Milletvekili Badak, Korkuteli sulama projesi ile çiftçilerin daha nitelikli ürün aldığını ve bu sayede rekabet güçlerinin arttığını belirtti
02:01
Avusturya'da "Balo" Gerginliği Polisin, aşırı sağcıların düzenlediği baloyu protesto eden gruba müdahalesi sonucu 35 kişi gözaltına alındı, 3 kişi yaralandı.
01:59
CHP'li Serter: "Atatürkçü Eğitim Değerlerinden Ayıklanışı İzliyoruz" Chp İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Nur Serter, laik, çağdaş, demokratik ve fırsat eşitliğine uygun konumlandırılmış Atatürkçü eğitimlere alıştıklarını belirterek, "Bugün bu değerlerin eğitimden teker teker ayıklanışı izliyoruz" dedi.
CHP'li Serter: 'Atatürkçü Eğitim Değerlerinden Ayıklanışı İzliyoruz'
01:53
Ses Sanatçısı Seyfi Doğanay Hayatını Kaybetti Ses sanatçısı Seyfi Doğanay, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
01:51
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Karklareli'nde: - "Dün Abdülhamit'in, dün Vahdettin'in unuttuğunu bugün bunlar da unutuyor, unutuyorlar ki Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi var, Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları, yoldaşları var" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Dün Abdülhamit'in, dün Vahdettin'in unuttuğunu bugün bunlar da unutuyor, unutuyorlar ki Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi var, Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları, yoldaşları var" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan
01:36
Hollande ile Merkel Strasbourg'ta Buluştu Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile Almanya Başbakanı Angela Merkel, Strasbourg’ta bir araya geldi.
01:30
Kanada Başbakanı Harper Açıklaması "Cihad bir insan hakkı değildir" "Radikal cihatçılar en büyük düşmanımız"
01:20
Spor Genel Müdürü Baykan Açıklaması "Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile ilgili yaşanan süreçte sporcuların zarar görmesine izin vermeyiz"
01:12
Işık: "Paralel Yapıyla Mücadele, Milli Güvenlik Meselesidir" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Eskişehir'de- Bakan Işık: "Paralel yapı Türkiye'nin, dışarıdakilerinin yerli taşeronudur.
Işık: 'Paralel Yapıyla Mücadele, Milli Güvenlik Meselesidir'
01:09
Bursa'da Şiddetli Lodos Bursa’da şiddetli esen lodos hayatı olumsuz etkilerken lodosun 3 gün daha etkili olacağı bilgisine varıldı.
Bursa'da Şiddetli Lodos
01:09
AB'den Yeni Yerleşim İnşası İçin İhale Açan İsrail'e "Kararını Geri Al" Uyarısı Avrupa Birliği, işgal altında tuttuğu Batı Şeria'da 430 konutluk yeni yerleşim inşası kararı alan İsrail'den geri adım atmasını istedi.
01:08
Zonguldak'ta Taksiciler Şoförler Odasını Bastı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bazı hatları iptal edilen yaklaşık 50 kadar taksici Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası’nı bastı.
Zonguldak'ta Taksiciler Şoförler Odasını Bastı
01:06
Birlikte Ava Çıktığı Arkadaşını Vurdu Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, avlanmak için ormanlık alana giden 43 yaşındaki Hasan Karakuş, iddiaya göre arkadaşının tüfeğinden çıkan kurşunla yaşamını yitirdi.
Birlikte Ava Çıktığı Arkadaşını Vurdu
01:04
Almanya'da Yabancı ve İslam Karşıtı Gösteriler Leipzig’de PEGIDA taraftarlı ile karşıtları gösteri yaptı PEGIDA’nın Leipzig’deki uzantısı LEGIDA sadece bin 500 kişi topladı.
00:58
Dışişleri Bakanlığı, Pakistan'daki Bombalı Saldırıyı Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Pakistan’ın Sind Eyaleti’nin Şikarpur şehrinde, en az 20 kişinin hayatını kaybettiği, bir Şii ibadet hanesine yapılan bombalı saldırıyı kınadı.
00:53
Mısır'daki Bombalı Saldırılar Suudi Arabistan Kralı Selman, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi'ye saldırılarda hayatını kaybedenler için taziye mesajı gönderdi.
00:48
Brüksel'in Merkezinde Bomba Alarmı Brüksel'in merkezinde bomba alarmı Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Borsa Menkul Kıymetler binasının çevresi, şüpheli paket nedeniyle boşaltıldı.
Brüksel'in Merkezinde Bomba Alarmı
00:48
Baykan: 15 Şubat'ta Mali Genel Kurul Tekrarlama Kararı Alındı ürkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun (TBESF), ödenek sıkıntısı nedeniyle faaliyetleri durdurma kararı almasının yankıları sürüyor.
00:47
Gündem Özetine Ek Açıklaması Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan İzmir'e hareket edecek.
00:47
Bakanar Kurulu Kararları Emniyet Genel Müdürlüğüne daire başkanlığı ile şube müdürlüğü kurulmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yer aldı.
00:33
Dışişleri Bakanlığı, Irak'taki Terör Saldırısını Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Irak’ın Başkenti Bağdat’ta gerçekleştirilen, 40’tan fazla kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarını kınadı.
00:33
Taksiciler Şoförler Odasını Bastı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yeni durakları iptal edilen ve kendilerine haksızlık yapıldığını iddia eden iki farklı taksi durağındaki araç sahiplerinden oluşan yaklaşık 50 kişi, alınan kararı tepki göstermek için, şoförler ve otomobilciler odasını bastı.
00:26
Anadolu Öğrenci Birliği 3. Gençlik Buluşmaları Anadolu Platformu Başkanı Aldemir: "Aramıza mezhep, ırk, coğrafya, iktisadi bir takım sorunlar, fitneler ekiliyor.
00:23
Autodesk Engelleri Kaldırıyor Autodesk DesignNext Ulusal Öğrenci Tasarım Yarışması sonuçlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 05:57:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CALISMA VE SOSYAL K BAKANLIGI HABERLERİ
[Hata Bildir]