SON DAKİKA ÇAMARDI HABERLERİ

Son Dakika Çamardı Haberleri

12:51
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım, bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sebebiyle tedavi gördüğü ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:29
Sarıkamış Şehitleri Niğde'de Anıldı Sarıkamış Şehitleri, Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği yürüyüşle anıldı.
Sarıkamış Şehitleri Niğde'de Anıldı
09:50
Çamardı İmam Hatip Lisesi Büyük Projelere İmza Atıyor Çamardı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri düzenledikleri proje ile yetimlere maddi destek veriyor.
Çamardı İmam Hatip Lisesi Büyük Projelere İmza Atıyor
18:45
Niğde'de Kar Yağışı Etkili Oldu Niğde'de kar yağışı etkili oldu- Çocuklar, kartopu oynamanın keyfini çıkardıNİĞDE (AA) - Niğde'de kar yağışı etkili oldu.
14:44
Kayıp Dağcı 46 Saat Sonra Bulundu (2) - Yeniden Sayın Yazıişleri müdürlerine 'Kayıp dağcıyı arama çalışması sürüyor' başlıklı haberimizi, dağcının sağ olarak bulunması üzerine, yeniden düzenleyerek veriyoruz.
Kayıp Dağcı 46 Saat Sonra Bulundu (2) - Yeniden
11:52
Aladağlar'da Bir Dağcı Kayboldu Niğde'nin Çamardı ilçesindeki Aladağlar'ın 3 bin 734 metrelik Kaldı Zirvesine tırmanan dağcı 43 yaşındaki Tarkan Kuvulmaz'ın dönüş yolunda kaybolduğu bildirildi.
Aladağlar'da Bir Dağcı Kayboldu
15:09
Niğde ve İlçelerine İnsansız Meteoroloji Sistemi Kuruldu Niğde Meteoroloji Müdürlüğü Niğde'nin tüm ilçelerine kurduğu İnsansız Otomatik Meteorolojik Gözlem İstasyonu sayesinde hava durumunu anlık takip edilebilecek.
Niğde ve İlçelerine İnsansız Meteoroloji Sistemi Kuruldu
14:54
Niğde'de Zararlı Böcekler İçin 'Aşk Tuzağı' Kuruldu Niğde Orman işletme Müdürlüğü, köknar ve çam ağaçlarını kurutan kabuk böcekleriyle mücadele etmek için 'Aşk tuzağı' denilen feromon tuzağı kurdu.
Niğde'de Zararlı Böcekler İçin 'Aşk Tuzağı' Kuruldu
11:13
Muğla'nın Yeni Valisi Çiçek Muğla Valiliği'ne merkez valisi Amir Çiçek, bu görevi yürüten Mustafa Hakan Güvençer ise Kahramanmaraş'a atandı.
Muğla'nın Yeni Valisi Çiçek
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
22:41
Demirkazık Dağı'nda Mahsur Kalan Dağcılar Kurtarıldı Kurtarma ekiplerinin ulaştığı dağcılar, helikopter ile alınarak İncirlik Hava Üssü'ne götürüldü.
Demirkazık Dağı'nda Mahsur Kalan Dağcılar Kurtarıldı
20:32
2 Öğrenci Demirkazık Dağı'nda Mahsur Kaldı Niğde'nin Çamardı İlçesi'ndeki Demirkazık Dağı'na tırmanan 2 üniversite öğrencisi 3 bin 500 metre yükseklikte mahsur kaldı.
2 Öğrenci Demirkazık Dağı'nda Mahsur Kaldı
19:00
Demirkazık Dağı'nda 2 Amatör Dağcı Mahsur Kaldı Kurtarma ekipleri, sabah saatlerinde tırmandıkları yaklaşık 3 bin 500 metreden inemeyen amatör dağcılara ulaşmaya çalışıyor.
Demirkazık Dağı'nda 2 Amatör Dağcı Mahsur Kaldı
21:58
Niğde, Cumhurbaşkanını Seçti Niğde’de resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan oyların yüzde 58.96’sını alarak birinci oldu.
Niğde, Cumhurbaşkanını Seçti
18:37
Ekmeleddin İhsanoğlu: 'Bana Kara İftira Atıyorlar, Kimseye Minnet Borcum Yok" Haberine Ek Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Vali Orhan Düzgün'ü makamında ziyaret etti.
Ekmeleddin İhsanoğlu: 'Bana Kara İftira Atıyorlar, Kimseye Minnet Borcum Yok' Haberine Ek
17:49
Ekmeleddin İhsanoğlu: 'Bana Kara İftira Atıyorlar, Kimseye Minnet Borcum Yok (2) Ekmeğimizi PAYLAŞIRIZ AMA TOPRAĞIMIZI ASLA Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Vali Orhan Düzgün'ü makamında ziyaret etti.
20:35
Şehit piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi - Ceylanpınar ilçesinde, Suriye sınırından yasa dışı geçiş yapmak isteyen grubun silahlı saldırısı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi memleketi Çamardı ilçesinde toprağa verildi.
Şehit piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi -
13:02
Suriye Sınırındaki Karakola Ateş Açılması Ceylanpınar ilçesindeki saldırıda şehit olan piyade er Berat Sarıkaya'nın, Niğde'deki baba ocağında hüzün var.
Suriye Sınırındaki Karakola Ateş Açılması
12:35
Şehidin Baba Ocağına Ateş Düştü Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde silahlı bir grupla çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, şehit olan askerlerden bir tanesinin Niğdeli Berat Sağırkaya olduğu öğrenildi.
Şehidin Baba Ocağına Ateş Düştü
12:02
120 Adet Damızlık Akkaraman Koç Dağıtımı Yapıldı Niğde’de koyunculuğu geliştirmek amacıyla yüzde 50 İl Özel İdare destekli 100 baş ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kaynaklı yüzde 100 hibeli 20 baş olmak üzere toplam 120 baş damızlık Akkaraman koç dağıtımı törenle yapıldı.
120 Adet Damızlık Akkaraman Koç Dağıtımı Yapıldı
14:46
Belediye-İş Sendikası Çamardı Belediyesi ile Sözleşme İmzaladı Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanlığı görevine geldiği günden beri sendikal anlamda önemli çalışmalara imza atan Şube Başkanı Yusuf Karaca, Çamardı Belediyesi ile imzaladığı toplu iş sözleşmesiyle işçilerin lehine önemli kazanımlar elde etmelerini sağladı.
Belediye-İş Sendikası Çamardı Belediyesi ile Sözleşme İmzaladı
14:46
Vali Kılıç Çiftlik'te Toplantı Yaptı Çiftlik İlçesinde düzenlenen ilçe değerlendirme toplantısı Niğde Valisi Necmeddin Kılıç başkanlığında geçekleştirildi.
Vali Kılıç Çiftlik'te Toplantı Yaptı
07:19
Tırmanırken Düşen Dağcı Yaralandı Niğde'nin Çamardı ilçesinde tırmanış yapan bir kadın dağcı, yaklaşık 10 metre yükseklikten düşerek yaralandı.
14:47
Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı Çamardı Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge ortaokulunda Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Sergisi açıldı.
Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı
14:01
Genç Fenerbahçeliler Çamardı'da Piknikte Buluştu Niğde Genç Fenerliler Derneği üyeleri, Çamardı ilçesindeki piknikte bir araya geldi.
15:38
Niğde'de Öğretmenler Doğada Buluştu Niğde’de yeni kurulan Aktif Eğitimciler Sendikası, farklı bir sivil toplum kuruluşu olma anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor.
Niğde'de Öğretmenler Doğada Buluştu
15:24
Niğde'de Koç Kuraları Çekildi Niğde’de koyunculuğu geliştirmek amacıyla yüzde 50 İl Özel İdare destekli 100 Baş ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kaynaklı yüzde 100 hibeli 20 baş olmak üzere toplam 120 baş koç için kura çekildi.
Niğde'de Koç Kuraları Çekildi
15:09
Hibe Destekli 120 Küçük Baş Hayvanlar İçin Kura Çekildi Niğde'de, hibe destekli 120 küçük baş hayvanlar için kura çekildi.
Hibe Destekli 120 Küçük Baş Hayvanlar İçin Kura Çekildi
12:26
Öğretmenler Doğada Buluştu Niğde "Aktif Eğitimciler Sendikası" öğretmenlere yönelik Çamardı Emli Vadisi’ne gezi düzenlendi.
11:08
Aktif Eğitim Sen, Çamardı Emli Vadisi'ne Gezi Düzenledi Niğde’de yeni kurulan Aktif Eğitimciler Sendikası (Aktif Eğitim-Sen), farklı bir sivil toplum kuruluşu olma anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor.
15:01
Niğde'de Trafik Kazası: 3 Ölü, 3 Yaralı Niğde'de iki otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada aynı aileden 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
13:39
Niğde'de 2 Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 3 Yaralı Niğde’de 2 otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu aynı aileden 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
Niğde'de 2 Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 3 Yaralı
12:45
Niğde'de "Çilek Bahçe Günü" Düzenlendi Niğde'de patatese alternatif ürün olarak dikilen Çilek Bahçesine, "Çilek Bahçe Günü" adı altında gezi düzenlendi.
Niğde'de 'Çilek Bahçe Günü' Düzenlendi
11:06
Niğde'de Çilek Üretimi Niğde'de alternatif ürün yetiştiriciliği kapsamında, 76 dekar alanda çilek bahçesi oluşturuldu.
Niğde'de Çilek Üretimi
13:39
Niğde Belediyesi Katkılarıyla Düzenlenen Bahar Şenliği Başladı Niğde Belediye Başkanlığının katkılarıyla 12.si düzenlenen Niğde Üniversitesi Bahar şenliğinin açılışı Niğde Üniversitesi merkez yerleşkesinde gerçekleştirildi.
Niğde Belediyesi Katkılarıyla Düzenlenen Bahar Şenliği Başladı
13:04
Başkan Akdoğan'dan İlçe Belediyelere Hayırlı Olsun Ziyareti Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Belediye Başkan Yardımcısı Harun Dikici ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ilçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Akdoğan'dan İlçe Belediyelere Hayırlı Olsun Ziyareti
11:29
Faruk Akdoğan'dan İlçe Belediyelere Hayırlı Olsun Ziyareti Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Belediye Başkan Yardımcısı Harun Dikici ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte İlçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Faruk Akdoğan'dan İlçe Belediyelere Hayırlı Olsun Ziyareti
15:14
Yılda 10 Bin Ton Kiraz Üretiliyor Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Türkmen, Niğde’de 2 bin 600 çiftçinin yılda yaklaşık 10 bin ton kiraz üretimi yaptığını söyledi.
Yılda 10 Bin Ton Kiraz Üretiliyor
16:09
Niğde'deki Güvenlik Güçlerine Saldırı Ulukışla Kaymakamlığı, saldırıda şehit olan Astsubay Kozanoğlu ve Polis Memuru Çoban için mevlit okuttu.
15:15
Ulukışla Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu Niğde'nin Ulukışla ilçesi Eminlik köyü yakınlarında, 20 Mart'ta terör saldırısı sonucu şehit olan Ulukışla İlçe Jandarma Komutanlığı personeli Jan. Astsubay Adil Kozanoğlu ve polis memuru Adem Çoban'ın anısına Ulukışla Kaymakamlığı mevlit okuttu.
Ulukışla Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu
14:24
Altunhisar İlçesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Niğde’nin Altunhisar İlçesinde düzenlenen ilçe değerlendirme toplantısı Niğde Valisi Necmeddin Kılıç başkanlığında geçekleştirildi.
Altunhisar İlçesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
15:23
Üniversiteler Niğde'de Buluşuyor Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçen yıl ilki düzenlenen Üniversite Tanıtım Günlerinin ikincisi 15-16 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Üniversiteler Niğde'de Buluşuyor
15:18
Niğde'de Çilek Üretimi Yaygınlaştırılıyor Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından pazarlama sorunu bulunmayan ve katma değeri yüksek olan Gelir Getirici Tarımsal Ürünlerin Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında önemli bir gelir kaynağı olan Çilek üretimi Niğde’de yaygınlaştırılıyor.
Niğde'de Çilek Üretimi Yaygınlaştırılıyor
15:08
Niğde'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Niğde İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Niğde Şubesi Başkanı Alaaddin Gürpınar, Kutlu Doğum “Hz. Paygamber, Din ve Samimiyet Haftası” münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Niğde'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
13:56
Çamardı Sodes'le Hayat Buldu Çamardı Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge Ortaokulunun SODES desteği ile hayata geçirdiği "Tüm Zamanlarım Değerli" adlı projesiyle okul, Zenginleştirilmiş Kütüphaneye ve Müzik Atölyesine kavuştu.
Çamardı Sodes'le Hayat Buldu
13:17
2014 Yerel Seçim Sonuçları AK Parti'den yeniden Çamardı Belediye Başkanı seçilen Yavuz Soylu, mazbatasını aldı.
14:00
Genç Mucit'ten Müzikli Sıvı Sabunluk Çamardı Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Rabia Yıldız, Yaratıcı Çocuklar Derneği tarafından düzenlenen “Geleceğin Mucitleri” adlı bilim yarışmasında “Müzikli Sıvı Sabunluk” adlı projesi ile Türkiye genelinde ilk 10’a kalarak büyük bir başarıya imza attı.
Genç Mucit'ten Müzikli Sıvı Sabunluk
03:24
Niğde İlçelerinde Seçim Sonuçları Resmi olmayan sonuçlara göre, Niğde'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 4'ünü AK Parti, 1'ini MHP aldı.
Niğde İlçelerinde Seçim Sonuçları
02:54
Niğde'de Yine Akdoğan Kazandı Resmi olmayan sonuçlara göre, Niğde Belediye Başkanlığına AK Parti adayı Faruk Akdoğan yeniden seçildi.
Niğde'de Yine Akdoğan Kazandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAMARDI HABERLERİ
[Hata Bildir]