SON DAKİKA ÇAMAŞ HABERLERİ

Son Dakika Çamaş Haberleri

 • 16:03Darüşşafaka'da Ders Zili Çaldı!Darüşşafaka'da Ders Zili Çaldı!Darüşşafaka Cemiyeti'nde 2015-2016 eğitim-öğretim yılı TİM Gösteri Merkezi'nde düzenlenen törenle 1 Eylül'de başladı.
 • 13:18Ordu'da Yol Asfaltlama ÇalışmalarıOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu'yu, her noktasına sağlıklı ulaşılabilen il haline getireceklerini bildirdi.
 • 13:18Samsun İl Jandarma Komutanından Başkan Şahin'e İade İ ZiyaretSamsun İl Jandarma Komutanından Başkan Şahin'e İade İ ZiyaretSamsun İl Jandarma Komutanlığı’na geçtiğimiz günlerde atanan Kd.Albay Ercan Yaşin, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e iade-i ziyarette bulundu.
 • 13:01Fatsa'da PTT Ek Hizmet Binası AçılacakFatsa PTT Şube Müdürlüğünde, yoğunluk yaşanması nedeniyle daha kolay ve kaliteli hizmet verilebilmesi için ek hizmet binasının açılacağı bildirildi.
 • 12:03Bu Tesiste Sadece Engelliler Tatil YapabiliyorBu Tesiste Sadece Engelliler Tatil YapabiliyorSamsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Mavi Işıklar Eğitim Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi-Kampı'nda il genelinden ve il dışından gelen engelli vatandaşlar ilgi gösteriyor.
 • 11:06Bu Tesiste Sadece Engelliler Tatil YapabiliyorBu Tesiste Sadece Engelliler Tatil YapabiliyorSamsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Mavi Işıklar Eğitim Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi-Kampı'nda il genelinden ve il dışından gelen engelli vatandaşlar ilgi gösteriyor.
 • 14:57Söyleşi - Talha Çamaş: Güvenlik Sorunu En Çok Kongre Turizmini VuruyorSöyleşi - Talha Çamaş: Güvenlik Sorunu En Çok Kongre Turizmini VuruyorTürsab eski başkanı, VİSİTUR Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, yaşanan güvenlik sorunları nedeniyle "kongre turizmi"nde önemli kayıplar yaşandığına dikkat çekti ve yaşanan gelişmeler ile 2015 yılında turizmin "yaralandığını" söyledi.
 • 11:30Başkan Yılmaz'dan Kardeş Şehrin Bürokratına Doğum Günü SürpriziBaşkan Yılmaz'dan Kardeş Şehrin Bürokratına Doğum Günü SürpriziSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Novorossiysk Belediyesi Dış İlişkiler Masası Başkanı Pavel Pokusaev’e doğum günü sürprizi yaptı.
 • 12:21Büyükşehir Belediyesi'nden Engellilere Özel İlgiBüyükşehir Belediyesi'nden Engellilere Özel İlgiSamsun Büyükşehir Belediyesi Mavi Işıklar Eğitim, Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan engelliler ve aileleriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 14:14Samsun'da 33. Uluslararası Halk Dansları Festivali DüzenlenecekSamsun Büyükşehir Belediyesince bu yıl 33.cüsü düzenlenecek olan "Uluslararası Halk Dansları Festivali" kapsamında 16 ülkeden 550 dansçı misafir edilecek.
 • 13:59Samsun'da Halk Dansları Festivali HeyecanıSamsun'da Halk Dansları Festivali HeyecanıSamsun Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 33'üncüsü düzenlenecek Halk Dansları Festivali, 22 Temmuz'da başlayacak.
 • 16:32Samsun'da 33. Halk Dansları Festilali YapılacakSamsun Büyükşehir Belediyesince 2 yıldır ertelenen Uluslararası Halk Dansları Festivali'nin 19 ülkeden 500 dansçının katılımıyla 22 Temmuz'da yapılacağı bildirildi.
 • 12:36Samsun Büyükşehir Belediyesinden İftarSamsun Büyükşehir Belediyesi, geleneksel toplu iftar programı kapsamında Ayvacık ilçesinde vatandaşlara iftar verdi.
 • 11:06Başkan Yılmaz, İftarda Ayvacıklılarla BuluştuBaşkan Yılmaz, İftarda Ayvacıklılarla BuluştuSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, geleneksel toplu iftar programı kapsamında Ayvacık ilçesinde vatandaşları ağırladı.
 • 13:23Fatsa Ram'ın FaaliyetleriFatsa Ram'ın FaaliyetleriOrdu’nun Fatsa İlçe Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürü Recep Çap, kurumun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
 • 14:34Kosgeb Çamaş'ta Toplantı GerçekleştirdiKosgeb Çamaş'ta Toplantı GerçekleştirdiOrdu’nun Çamaş ilçesinde KOSGEB’in esnaf ve sanatkarlara sunduğu destek ve teşviklerle ilgili toplantı düzenlendi.
 • 21:45Bafra'da Görev Yapan Basın Temsilcileri İftarda Bir Araya GeldiBafra'da Görev Yapan Basın Temsilcileri İftarda Bir Araya GeldiSamsun'un Bafra ilçesinde görev yapan yerel gazeteler, internet haber siteleri, dergiler, radyolar ve televizyonların sahipleri, genel yayın yönetmenleri, temsilcileri, muhabirleri, yazarları ve çalışanları ile Gazeteciler Cemiyet ve derneklerin başkanları, yöneticileri aileleriyle birlikte Bafra Belediyesi'nin düzenlediği iftarda bir araya geldi.
 • 12:19Fiskobirlik Üreticinin Ayağına GidecekFiskobirlik Üreticinin Ayağına GidecekFatsa FİSKOBİRLİK, fındık üreticilerinin mahsullerini peşin olarak harmanlarından almayı planlıyor.
 • 13:25Güler: Esnaf ve Sanatkarlarımız Ülkemizin Bel KemiğidirGüler: Esnaf ve Sanatkarlarımız Ülkemizin Bel KemiğidirSamsun Esnaf Odalar Birliği (ESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, Bafra Şehir Kulübü'nde Bafra, Alaçam, Yakakent oda başkanları ile yönetim kurulu üyelerine iftar yemeği verdi.
 • 13:49Başkan Yılmaz Kavaklılar ile İftarda BuluştuBaşkan Yılmaz Kavaklılar ile İftarda BuluştuSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavak ilçesinde düzenlenen toplu iftar programına katıldı.
 • 11:10Türkiye'nin İlk 'Tütün Müzesi' Samsun'da YapılıyorTürkiye'nin İlk 'Tütün Müzesi' Samsun'da Yapılıyor– SAMSUN Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'nin ilk tütün müzesi Bafra İlçesi'ne yapılıyor.
 • 19:08Balonlar Balonlar "Dumansız Hava Sahası" İçin Gökyüzüne BırakıldıSamsun Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün düzenlediği “Dünya Tütünsüz Günü” etkinliğinde “dumansız hava sahası” için gökyüzüne binlerce balon bırakıldı.
 • 13:13Rus Turist Gelmeyince Düşen Fiyatlar Yerli Tatilciye YarayacakRus Turist Gelmeyince Düşen Fiyatlar Yerli Tatilciye YarayacakÜlkelerinde yaşanan kriz nedeniyle Rus turist Türkiye'ye gelemedi, doluluk oranları düşen oteller fiyatları aşağıya çekerek yerli turiste yöneldi ve umudunu son dakika tatilcilerine bağladı.
 • 20:37Milletvekili Genel Seçimleri 2015 - İlçe Sonuçları - Ordu/- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 2015 - İL: ORDU - İLÇE: ÇAMAŞ Toplam Sandık: 30 Toplam Seçmen: 7.102 Açılan Sandık: 30 Açılan Sandık Oranı:%100,00 Kullanılan Oy: 5.621 Geçerli Oy: 5.433 Katılım Oranı:%79,15 Parti Adı Aldığı Oy Oy Oranı (%) Doğru Yol Partisi 0 0,00 Anadolu Partisi 6 0,11.
 • 16:09Ordu genel seçim sonuçları (2015) Ordu ilçeleri seçim sayfasıOrdu genel seçim sonuçları (2015) Ordu ilçeleri seçim sayfasıOrdu 2015 genel seçim sonuçları. Ordu ili ve ilçelerinde detaylı oy dağılımı. İktidar partisinin geçen dönem 5 vekil çıkardığı Ordu'da genel seçim sonuçlarında sandıklardan çıkan oy oranlarını görüntülemek için linke tıklayın.
 • 16:47Fatsa Devlet Hastanesi 30 Ekim'e BitecekFatsa Devlet Hastanesi 30 Ekim'e BitecekAK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, Fatsa Gençlik Merkezi, Organize Sanayi Bölgesi ve Devlet Hastanesi’nde gezilerini sürdürdü.
 • 15:47AK Parti Ordu Milletvekili Şener AçıklamasıAK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, 300 yataklı Fatsa Devlet Hastanesi inşaatının 30 Ekim'de biteceğini ve yılbaşında hizmete açılacağını söyledi.
 • 19:14Kuveyt'te Samsun Tanıtım GunlerıKuveyt'te Samsun Tanıtım GunlerıTürk Hava Yolları (THY) Samsun Bölge Müdürlüğü, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Valiliği ile ortaklaşa düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" Kuveyt’te yapıldı.
 • 17:26Darüşşafaka'ya Türkiye İç Denetim Enstitüsü'nden iki ödül!İç Denetim Farkındalık Ödülleri 20 Mayıs tarihinde Feriye Lokantası'nda yapılan bir törenle sahiplerine takdim edildi.
 • 15:19Fatsa'da 200 Öğrenci İlk Kez Sinemaya GötürüldüOrdu'nun Fatsa ilçesinde, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Umutlu ve Mutlu Yarınlar Projesi" kapsamında, 200 öğrenci ilk kez sinemaya götürüldü.
 • 12:06İlk Defa Sinemaya Gittilerİlk Defa Sinemaya GittilerOrdu’nun Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği’nce ‘Umutlu ve Mutlu Yarınlar Projesi’ kapsamında, sinemaya gidemeyen 200 öğrenci ilk defa sinemaya gitmenin keyfini yaşadı.
 • 11:29Samsun'da Milli Mücadelenin İlk Propaganda AfişiSamsun'da Milli Mücadelenin İlk Propaganda AfişiMustafa Kemal Atatürk'ün kurtuluş mücadelesini başlatmak için milli mücadele çalışmaları kapsamında basılan ilk propaganda afişi, Samsun Kent Müzesi'nde sergileniyor.
 • 11:25Milli Mücadelenin İlk Propaganda Afişi Samsun Müzesi'ndeMilli Mücadelenin İlk Propaganda Afişi Samsun Müzesi'ndeMustafa Kemal'in, kurtuluş mücadelesini başlatmak için geldiği Samsun'da milli mücadele çalışmaları kapsamında basılan ilk propaganda afişi, Samsun Kent Müzesi'nde sergileniyor.
 • 08:50Türk Hava Yolları Press Trip Heyetine Muhteşem VedaTürk Hava Yolları Press Trip Heyetine Muhteşem VedaSamsun Türk Hava Yolları ve Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Körfez Ülkeleri'nden Press Trip programıyla Samsun'a getirilen Arap Heyet'in Samsun Turu sona erdi.
 • 16:0117 İlçenin Çiçekleri17 İlçenin ÇiçekleriSamsun Büyükşehir Belediyesi ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “17 İlçeden Çiçek” projesi kapsamında ilçelerden gelen engelliler için etkinlik düzenlendi.
 • 14:2661. Sait Faik Hikaye Armağanı Yazar Bora Abdo'nun Oldu61. Sait Faik Hikaye Armağanı Yazar Bora Abdo'nun OlduSait Faik Hikâye Armağanı'nın 61'incisi Jüri Başkanı Doğan Hızlan, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Talha Çamaş, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Genel Müdürü Ahmet Salcan'ın katılımlarıyla gerçekleşti.
 • 13:11Samsun Kent Müzesi, Avrupa'nın En Prestijli 6 Müzesinden Biri SeçildiSamsun Kent Müzesi, Avrupa'nın En Prestijli 6 Müzesinden Biri SeçildiSamsun Büyükşehir Belediyesi'nin 'Yaşayan Şehir, Yaşayan Müze' sloganı ile hayata geçirdiği 'Samsun Kent Müzesi', uluslararası bir başarıya imza attı.
 • 12:26Samsun Kent Müzesi, Avrupa'nın En Prestijli 6 Müzesinden Biri SeçildiSamsun Kent Müzesi, Avrupa'nın En Prestijli 6 Müzesinden Biri SeçildiSamsun Büyükşehir Belediyesi’nin ’Yaşayan Şehir, Yaşayan Müze’ sloganı ile hayata geçirerek kentin geçmişiyle geleceği arasında köprü vazifesi gördüğü Samsun Kent Müzesi, tarihi bir başarıya imza attı.
 • 15:14Btkd'den Anlamlı BaloBtkd'den Anlamlı BaloLondra'da kurulu etkin sivil toplum kuruluşlarından Britanya Türk Kadınları Derneğinin 13'üncü geleneksel balosu yapıldı.
 • 23:59Kamyondan Düşen Yük, Kazaya Neden Oldu: 6 YaralıKamyondan Düşen Yük, Kazaya Neden Oldu: 6 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kazaya karışan araçlardan görüntüler- Sürücülerin konuşmaları Kamyondan düşen yük kazaya neden oldu: 6 yaralı- Fatsa ilçesinde, bir kamyondan devrilen yüklerin yola saçılması sonucu 5 aracın karıştığı kazada, 6 kişi yaralandı Ordu'nun Fatsa ilçesinde, bir kamyondan devrilen yüklerin yola saçılması sonucu 5 aracın karıştığı kazada, 6 kişi yaralandıFatsa-Korgan yolunun 6. kilometresinde, Nevzat Çamaş idaresindeki 52 K 4923 plakalı kamyonun üzerinde bulunan metal boruların yola saçılması sonucu, Bilgehan Gülinay'ın kullandığı 55 EEC 782 plakalı otomobil, İbrahim Bayrak yönetimindeki 07 TR 110 plakalı otomobil, Ayhan Değişçi idaresindeki 52 BN 352 plakalı otomobil, Aydın Bölün'ün kullandığı 52 LK 249 plakalı otomobil ve Adem Koç yönetimindeki 52 AN 477 plakalı otomobiller zincirleme kaza yaptı.
 • 23:18Kamyondan Düşen Yük Kazaya Neden Oldu: 6 YaralıOrdu'nun Fatsa ilçesinde, bir kamyondan devrilen yüklerin yola saçılması sonucu 5 aracın karıştığı kazada, 6 kişi yaralandı Fatsa-Korgan yolunun 6. kilometresinde, Nevzat Çamaş idaresindeki 52 K 4923 plakalı kamyonun üzerinde bulunan metal boruların yola saçılması sonucu, Bilgehan Gülinay'ın kullandığı 55 EEC 782 plakalı otomobil, İbrahim Bayrak yönetimindeki 07 TR 110 plakalı otomobil, Ayhan Değişçi idaresindeki 52 BN 352 plakalı otomobil, Aydın Bölün'ün kullandığı 52 LK 249 plakalı otomobil ve Adem Koç yönetimindeki 52 AN 477 plakalı otomobiller zincirleme kaza yaptı.
 • 21:53Fatsa'da Zincirleme Trafik Kazası: 6 YaralıFatsa'da Zincirleme Trafik Kazası: 6 YaralıOrdu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
 • 21:26Ak Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'Sivil İtaatsizlik' Tepkisi (3)Ak Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'Sivil İtaatsizlik' Tepkisi (3)Çektirmek İÇİN TIR'LA KURTULMUŞ'UN KONVOYUNUN ÖNÜNÜ KESTİLER Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Ordu'nun Çamaş İlçesi'nden karayoluyla Fatsa'ya giderken, bir grup vatandaş fotoğraf çektirmek için Çamaş-Fatsa karayolunda TIR'la konvoyun önünü kesti.
 • 21:23Numan Kurtulmuş, Ordu'da Vatandaşlarla BuluştuNuman Kurtulmuş, Ordu'da Vatandaşlarla BuluştuBaşbakan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, Ordu’nun Korgan, Kumru ve Çamaş ilçelerinde partisinin seçim bürosu açılışını katılarak vatandaşlarla buluştu.
 • 21:02Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Zannettiler Ki Türkiye Sahipsiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ordu'da: - "7 Şubat'ta devletin istihbarat birimlerine karşı operasyon düzenlediler, 17-25 Aralık operasyonları oldu, bunların hepsini gördük, yetmedi işte geçenlerde gördük. Adam kamikaze gibi kendisinin yetkisi alanında olmayan bir dosyaya el atıyor ve bir başka mahkemenin yargıladığı adamı serbest bırakmaya kalkıyor.
 • 20:10Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ordu'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 7 Şubat'ta devletin istihbarat birimlerine karşı operasyon düzenlendiğini, 17-25 Aralık operasyonları yapıldığını hatırlatarak, "Bunların hepsini gördük, yetmedi işte geçenlerde gördük. Adam kamikaze gibi kendisinin yetkisi alanında olmayan bir dosyaya el atıyor ve bir başka mahkemenin yargıladığı adamı serbest bırakmaya kalkıyor.
 • 19:47Ordu Ak Partili Kurtulmuş?tan Demirtaş?a?sivil İtaatsizlik? TepkisiOrdu Ak Partili Kurtulmuş?tan Demirtaş?a?sivil İtaatsizlik? TepkisiAk Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'sivil itaatsizlik' tepkisi (ek) 'ADAM KAMİKAZE GİBİ, YETKİ ALANINDA OLMAYAN BİR DOSYAYA EL ATIYOR' Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu'nun Korgan, Kumru ve Çamaş ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka seslendi.
 • 18:57Ak Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'Sivil İtaatsizlik' Tepkisi (2)Ak Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'Sivil İtaatsizlik' Tepkisi (2)'adam KAMİKAZE GİBİ, YETKİ ALANINDA OLMAYAN BİR DOSYAYA EL ATIYOR' Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu'nun Korgan, Kumru ve Çamaş ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka seslendi.
 • 17:47Bafra Yaz Ayına Sivrisineksiz Girmek İçin Çalışma YapıyorBafra Yaz Ayına Sivrisineksiz Girmek İçin Çalışma YapıyorBafra İlçe Umumi Hıfzısıhha Toplantısı Bafra Öğretmenevi'nde yapıldı.