03:3900
SON DAKİKA ÇAMAŞ HABERLERİ

Son Dakika Çamaş Haberleri

  Türkiye'de İlk Dere Turizmi

  Türkiye'de İlk Dere Turizmi

  Ordu’da gür ormanların içinden akan, adına türküler yazılan dereler turizme kazandırılacak. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Konservatuvarda Görkemli Açılış

  Konservatuvarda Görkemli Açılış

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı 35'inci yaşını ve 2014-2015 eğitim-öğretim yılı açılışını tüm öğrenci ve velilerin katılımıyla görkemli bir şekilde kutladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yapılırken Heyecan Duyulmayan İşlerde Başarı Elde Etmek Zor'

  Yapılırken Heyecan Duyulmayan İşlerde Başarı Elde Etmek Zor"

  Bafra Belediyesi heyeti, kaymakamlık görevine atanan Halis Arslan’ı makamında ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Bafra Belediyesinden Kaymakam Arslan'a Ziyaret

  Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve beraberindeki heyet, Adana Vali Yardımcılığından Bafra Kaymakamlığına atanan Halis Arslan'ı ziyaret ederek "hayırlı olsun" temennisinde bulundu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şener, Bazı İlçelerde Vatandaşlarla Bayramlaştı

  AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili İhsan Şener, Kumru, Korgan, Çamaş, Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı ilçelerinde vatandaşlarla bayramlaştı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Kongrelere Tek Adayla Gidilecek

  Kongrelere Tek Adayla Gidilecek

  AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili İhsan Şener, Kumru, Korgan, Çamaş, Çatalpınar, Kabataş, Aybastı ilçelerinde bayramlaşma programlarına katıldı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bandırma Vapuru'na 5 Milyon Ziyaretçi

  Atatürk’ün 18 silah arkadaşıyla 19 Mayıs 1919'da Samsun’a geldiği Bandırma Vapuru’nun birebir kopyası Bandırma Müze Gemisi'ni 9 yılda 5 milyon kişi ziyaret etti Müzenin kamara bölümünde Atatürk ve silah arkadaşlarının büyük ilgi gören bal mumu heykellerinin yanındaki tarihi saat, Atatürk’ün Samsun’a çıktığı saat 08.00’i gösteriyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bafralı İş Adamından Eğitim Yatırımına Teşekkür Yemeği

  Bafralı İş Adamından Eğitim Yatırımına Teşekkür Yemeği

  Samsun’un Bafra ilçesinde merhum babaları adına yaptırdıkları Bafra Şevket Aşcı Turizm Fakültesi ile eğitime büyük katkı yapan Aşcı ailesine Bafralı iş adamı Osman Kiraz teşekkür yemeği verdi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Organik Tarım Fatsa'da Benimseniyor

  Organik Tarım Fatsa'da Benimseniyor

  Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Sefaköy Mahallesi’nde organik olarak üretilen kırmızı ve yeşil elma ile fındığa alternatif ürün yetiştirmeye öncülük ediliyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yunanistan'daki Fuarın Gözdesi Samsun Büyükşehir Oldu

  Yunanistan'daki Fuarın Gözdesi Samsun Büyükşehir Oldu

  Yunanistan'ın Kavala kentinde düzenlenen Uluslararası Kavala EXPO 2014 Fuarında stant açan Samsun Büyükşehir Belediyesi, misafir akınına uğradı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  AK Parti'li Şener, Fatsa Sgk Binasını İnceledi

  AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa'da yapımı tamamlanan Sosyal Güvenlik Merkezi binasında Ünye, Akkuş, Aybastı, Korgan, Kumru, Çaybaşı, İkizce, Çatalpınar, Çamaş, Kabataş ilçelerindeki vatandaşlara da hizmet verileceğini söyledi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Bafra TSO'ya Tarihinde İlk Kez Kadın Meclis Başkanı Seçildi

  Bafra TSO'ya Tarihinde İlk Kez Kadın Meclis Başkanı Seçildi

  Samsun'un Bafra Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan Meclis Başkanlığı seçimi neticesinde göreve Nur Aydıner Meral seçildi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Fatsa'da OSKİ Toplantısı Yapıldı

  Fatsa'da OSKİ Toplantısı Yapıldı

  Ordu Su ve Kanalizasyon İşleri Fatsa Şubesi Müdürlüğüne bağlı Korgan, Kumru, Aybastı, Kabataş, Çatalpınar ve Çamaş şefliklerine bağlı çalışanlarla toplantı düzenlendi. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 03:39:25. #1.13#