SON DAKİKA ÇAMLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Çamlıdere Haberleri

13:37
Haliliye'de Hedef 3. Lig Haliliye Belediyesi Spor Birimi bünyesinde kurulan Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor voleybol takımı, 3. Lig'e çıkmayı hedefliyor.
Haliliye'de Hedef 3. Lig
09:43
5. YDÜ Video Müzik Ödülleri'ne Görkemli Tören! Öğrencilerin ve halkın oylarıyla belirlenen 5. YDÜ Video Müzik Ödülleri; düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu!
15:29
Başkan Gökçek'ten Önemli Açıklamalar ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte sorumluluk alanlarına dahil olan 9 ilçeye 300 trilyon liraya yakın yatırım yaptıklarını söyledi.
12:53
Başkent Kara Teslim Oldu, Vali'ye Sosyal Medyadan Tepki Yağdı Yoğun kar yağışı nedeniyle sıkıntısı yaşayan Ankaralılar, eğitime ara verilmemesine sosyal medya ve yerel radyolarda Ankara Valiliğine tepki gösterdi.
Başkent Kara Teslim Oldu, Vali'ye Sosyal Medyadan Tepki Yağdı
12:44
Ankara'da 6 İlçede Okullar Tatil Edildi Ankara Valiliği, kar yağışı nedeniyle Ayaş, Bala, Çamlıdere, Güdül, Haymana ve Polatlı'da ilk ve orta dereceli okullarda eğitim ve öğretime bugün bir gün süre ile ara verildiğini açıkladı.
11:53
Ankara'nın Bazı İlçelerinde Okullar Tatil Ankara Valiliği, Ayaş, Bala, Çamlıdere, Güdül, Haymana ve Polatlı ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitim ve öğretime bir gün süre ile ara verildiğini açıkladı.
11:13
Başkent Merkezinde Okullara Kar Tatili Yok Ankara'da, kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle 6 ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitim ve öğretime 1 gün ara verildi.
08:16
Ankara'da Toprağa Gömülü Çuvallardan Cephanelik Çıktı Çamlıdere'de metruk bir kulübenin yakınında tüfek, mermi ve mayın bulundu. Alarma geçen birimler silahları kimin yerleştirdiğini tespit etmeye çalışıyor.
Ankara'da Toprağa Gömülü Çuvallardan Cephanelik Çıktı
12:07
Güvenç: Otobüs Filomuzu Güçlendirmemiz Lazım Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Güvenç, Urfa için raylı sistemin ihtiyaç olmadığını ama otobüs filosunu güçlendirmek gerektiğini kaydetti.
Güvenç: Otobüs Filomuzu Güçlendirmemiz Lazım
09:13
Yeni Alınan 15 Otobüs Törenle Hizmete Sunuldu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin yeni alınan 12 metrelik 15 adet otobüs törenle hizmete sunuldu.
Yeni Alınan 15 Otobüs Törenle Hizmete Sunuldu
02:22
İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Aralık Ayı İstişare Toplantı'sına Kızılcahamam Ev Sahipliği Yaptı. Ankara Millî Eğitim Müdürlüğü, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Aralık Ayı İstişare Toplantısı, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler’in de katılımlarıyla Kızılcahamam Soğuksu Otelde gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Aralık Ayı İstişare Toplantı'sına Kızılcahamam Ev Sahipliği Yaptı.
11:01
Haluk Koç: CHP İktidarında Sosyal Yardımlar Artırılarak Devam Edecek CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, CHP iktidarında sosyal yardımların tek kalemde toplanıp artırılarak devam edeceğini söyledi.
10:45
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç Açıklaması "Artık neredeyse 40 yıllık haramı bize helal diye yutturmaya çalışıyorlar.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç Açıklaması
19:40
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kentte 1 Aralık'ta bir günlük zorunlu su kesintisi yapılacağını duyurdu.
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı
17:19
Barajlardaki Doluluk Oranları İstanbul'daki barajlarda ortalama doluluk yüzde 37,41, Ankara'da yüzde 29,12 olarak kayıtlara geçti.
16:58
Barajlardaki Doluluk Oranları İstanbul'daki barajlarda ortalama doluluk yüzde 36,42, Ankara'da yüzde 30 ölçüldü.
09:02
Rıdvan Ege Özel Anadolu Lisesi Öğrencilerine Jeopark Gezisi Rıdvan Ege Özel Anadolu Lisesi, öğrencilerin jeolojik oluşumları yerinde incelemesi için Kızılcahamam Çamlıdere Jeoparkı’na gezi düzenledi.
Rıdvan Ege Özel Anadolu Lisesi Öğrencilerine Jeopark Gezisi
23:20
6 İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'taki bazı alanlara, 4 Kasım'da elektrik verilemeyecek.
13:48
Ankara Orman Bölge Müdürlüğünün Planlama Semineri Yapıldı Ankara Orman Bölge Müdürlüğünün 2015 yılı planlama semineri Beypazarı ilçesinde yapıldı.
15:50
Çamlıdere'de Ayı Saldırısı İlçeye bağlı Ahatlar köyünde ayı saldırısına uğrayan bir kişi ağır yaralandı.
13:25
Tügiad Ankara Başkanı Türker Naslı Açıklaması Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Başkanı Türker Naslı, 9 ayrı ilçesi çok zengin termal kaynaklara sahip Ankara’nın, dünyanın önemli termal ve sağlık turizmi merkezlerinden biri haline getirebileceğini söyledi.
Tügiad Ankara Başkanı Türker Naslı Açıklaması
09:27
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
13:11
İş Adamları Ankara İçin Hedef Büyüttü TÜGİAD Ankara Başkanı Naslı, Ankara'nın, dünyanın önemli termal ve sağlık turizmi merkezlerinden biri haline getirilebileceğini belirtti.
12:05
Valilik Uyarılmış: Ankara'da İshal Vakalarında Ortalamanın Üzerinde Artış Var Başkent'te su kirliliğinden kaynaklı ishal vakalarının arttığını Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı kabul etti.
Valilik Uyarılmış: Ankara'da İshal Vakalarında Ortalamanın Üzerinde Artış Var
18:36
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamada; 25 Eylül günü 7 kentte elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak
17:33
İstanbul'daki Barajlarda Doluluk Oranı 15,97'ye Düştü İstanbul'daki barajlarda doluluk yüzde 15,97, Ankara'da yüzde 34 olarak kayıtlara geçti.
İstanbul'daki Barajlarda Doluluk Oranı 15,97'ye Düştü
22:57
Kızılcahamam'da Yangın Kuşcuören köyünde otluk alanda çıkan yangında 9 hektar ormanlık alan yandı.
Kızılcahamam'da Yangın
08:57
5.1 Büyüklüğündeki Deprem Korkuttu BURDUR (İHA) Bu akşam Saat 22.43’te Isparta’nın Kadılar Köyünde meydana gelen deprem çevre il ve ilçelerde de hissedildi.
5.1 Büyüklüğündeki Deprem Korkuttu
23:23
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi Ankara ve çevre illerinde bakım çalışmaları nedeniyle 22 Ağustos'ta elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi
12:16
Orman Köylüsüne 60 Milyon Liralık Kaynak Ankara Orman Bölge Müdürü Özkaya: "Orman köylülerimize, hem üretim hem ağaçlandırma hem ORKÖY faaliyetlerinden yıllık 55 milyon liranın üzerinde bir girdi sağlamaktayız" "2014 yılında, Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı, Ankara, Çankırı, Kırşehir ve Kırıkkale illerindeki orman köyleri için 60 milyon.
21:25
Ormancılar yangın tatbikatında ter döktü - Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 11 işletme müdürlüğünde görev yapan yangın söndürme ekipleri, yangın tatbikatı ve arazöz yarışmasında yeteneklerini konuşturdu.
Ormancılar yangın tatbikatında ter döktü -
18:11
Ankara'da Ormancılar Yangın Tatbikatında Ter Döktü Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı yangın söndürme ekipleri, yangın tatbikatı ve arazöz yarışmasında yeteneklerini konuşturdu.
18:16
Başbakan Yardımcısı İşler'in İlçe Ziyaretleri Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Çamlıdere, Kızılcahamam ve Kazan ilçelerini gezdi.
15:25
Başbakan Yardımcısı İşler, Çamlıdere'yi Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Ankara'nın Çamlıdere ilçesinde toprağa verilen Sıddıka Çelikoğlu'nun cenazesine katıldı.
Başbakan Yardımcısı İşler, Çamlıdere'yi Ziyaret Etti
14:02
İşler: "Son 24 saatte 18 bin kişi oy kullandı" - Yurt dışında kullanılan oy sayısında bugün itibarıyla bir değişiklik olup olmadığının sorulması üzerine İşler, yurt dışında sandıkların 3 Ağustos itibarıyla kapandığını ama gümrük kapılarında oy kullanımının 10 Ağustos'a kadar devam edeceğini dile getirdi.
İşler: 'Son 24 saatte 18 bin kişi oy kullandı' -
13:30
Başbakan Yardımcısı İşler'den Tatilcilere Oy Müjdesi Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Ülkemize gelen tatilciler istedikleri takdirde giriş-çıkış yapmadan bulundukları yerde en yakın havalimanı veya gümrük kapısında oylarını kullanabilirler" dedi.
Başbakan Yardımcısı İşler'den Tatilcilere Oy Müjdesi
13:29
Başbakan Yardımcısı İşler Açıklaması "Fethullah Gülen'in dönüşü de muhteşem oldu yine beddua ile dönmüş oldu, beddua ile sahneyi kapatmıştı, perdeyi indirmişti.
13:20
İşler: "Beddua her fırsatta kullanılacak bir silah değildir" - Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Fethullah Gülen'in dönüşü de muhteşem oldu yine beddua ile dönmüş oldu, beddua ile sahneyi kapatmıştı, perdeyi indirmişti.
İşler: 'Beddua her fırsatta kullanılacak bir silah değildir' -
12:59
Emrullah İşler: Bu Bir Yargı Süreci Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, yapılan gözaltılarda hukukun gözetilmesi gerektiğini söyledi.
Emrullah İşler: Bu Bir Yargı Süreci
12:34
Başbakan Yardımcısı İşler: Dünyanın Artık Bir İsrail Sorunu Var Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, dünyanın bir İsrail sorunu olduğunu ve İsrail sorunu çözülmedikçe Ortadoğu ve dünyaya barış gelmeyeceğini söyledi.
10:35
Büyükşehir'den Asfaltta Hız Rekoru Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sınırlarına yeni katılan ilçe ve köyler de dahil olmak üzere yapılan asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Büyükşehir'den Asfaltta Hız Rekoru
09:07
Gündem / 5 Ağustos 2014
10:52
Otoyollar Üzerindeki Tesisler İçin "Şirket Ön Seçimi" Yapılacak Karayolları Genel Müdürlüğü, Niğde Pozantı ve İstanbul Ankara otoyolları üzerinde yer alan üç tesis için şirket ön seçimi yapacak.
Otoyollar Üzerindeki Tesisler İçin 'Şirket Ön Seçimi' Yapılacak
09:59
3 Otoyol Üzerindeki Tesisler İçin "Şirket Ön Seçimi" Yapılacak Karayolları Genel Müdürlüğü, Niğde-Pozantı ve İstanbul-Ankara Otoyolları üzerinde yer alan bazı tesisler için görevlendirme yapacak.
15:05
Barajlardaki Doluluk Oranları İstanbul'daki barajlarda doluluk yüzde 19,09, Ankara'da yüzde 34 ölçüldü.
Barajlardaki Doluluk Oranları
17:20
Suşehri'de Asfaltlama Çalışmaları Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Erence ve Çamlıdere köylerinin asfaltlama işlerinin tamamlandığını söyledi.
17:14
Suşehri'nde Köy Yollarında Asfaltlama Çalışmaları Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Erence ve Çamlıdere köylerinin asfaltlama işlerinin tamamlandığını söyledi.
Suşehri'nde Köy Yollarında Asfaltlama Çalışmaları
10:28
Konuklarına Tepekule'yi Anlattı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Faruk Çalışıcı ve beraberindeki dernek üyelerini makamında ağırladı.
Konuklarına Tepekule'yi Anlattı
10:14
Başkan Yaşar, Çamlıderelilere Tepekule'yi Anlattı Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Faruk Çalışıcı ve beraberindeki dernek üyelerini makamında ağırladı.
Başkan Yaşar, Çamlıderelilere Tepekule'yi Anlattı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:40:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAMLIDERE HABERLERİ
[Hata Bildir]