SON DAKİKA ÇAMLIHEMŞİN HABERLERİ

Son Dakika Çamlıhemşin Haberleri

 • 07:54"Dış Güçlerin Gözü Vatanımızda"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbe girişimine karşı vatandaşları meydanlara davet etmesi üzerine başlayan Milli İrade Nöbetleri 10. Gün olmasına rağmen iman gücüyle devam ediyor.
 • 11:59Şelaleler Kenti: RizeDoğu Karadeniz Bölgesi'nde yeşilin her tonunu barından yaylaları ve yaklaşık 100 şelalesiyle önemli bir turizm değeri oluşturan Rize, yerli ve yabancı turistlerden büyük ilgi görüyor.
 • 09:53Fest Travel Ağustos RotalarıBüyük göç zamanı Afrika'da safaride olmayı mı istersiniz, Asya'da Uygur mirasının izine düşmeyi mi?
 • 14:11Laz Ralli" Tahta Araba Şenliği YapıldıRize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Dikkaya köyünde geleneksel "Laz Ralli" tahta araba şenliğinin altıncısı yapıldı.
 • 12:06Vadi Yağışlarına En Güzel Örnek Bu Olsa GerekVadi Yağışlarına En Güzel Örnek Bu Olsa GerekRize’de biri çamurlu diğeri berrak akan iki derenin birleşme noktasında suların karışmaması dikkat çekti.
 • 12:05Rize'de Ödüllü Fotoğraf Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu"Rize'de Doğa ve Manzara" konulu ödüllü fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu.
 • 11:45Rize Valiliği Fotoğraf Yarışmasında Ödüller Sahiplerini BulduRize Valiliği Fotoğraf Yarışmasında Ödüller Sahiplerini BulduRize Valiliği tarafından düzenlenen "Rize’de Doğa ve Manzara" konulu fotoğraf yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
 • 12:34Yeşil Yol Güzergahında Çok Sayıda Çam Ağacı KesildiYeşil Yol Güzergahında Çok Sayıda Çam Ağacı KesildiKaradeniz Bölgesi'nde Yeşil Yol'un geçeceği Çamlıhemşin ilçesi Yukarı Kavron Yaylası'nda çok sayıda çam ağacı kökünden yan yattı, bazıları ağaçlar da hızarla kesildi.
 • 19:28Güreş Alanının Dışına Kaçan Boğa Vatandaşlara Zor Anlar YaşattıGüreş Alanının Dışına Kaçan Boğa Vatandaşlara Zor Anlar YaşattıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Festivalin olduğu alandan genel görüntü Boğa güreşlerinden detaylar Güreşleri izleyen vatandaşlar Mısır yiyen izleyiciler Güreşen boğanın alandan kaçması insanlara ve araçlara zarar vermesi Deniz ve Aslı Celasin kardeşler ile röportaj Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu ile röportaj - Çamlıhemşin ilçesinde düzenlenen 22. Çamlıhemşin Ayder Kültür Sanat ve Doğa Festivali kapsamında boğa güreşleri yapıldı Çamlıhemşin ilçesinde düzenlenen 22. Çamlıhemşin Ayder Kültür Sanat ve Doğa Festivali kapsamında boğa güreşleri düzenlendi.
 • 17:1022. Çamlıhemşin Ayder Kültür Sanat ve Doğa Festivali22. Çamlıhemşin Ayder Kültür Sanat ve Doğa Festivali kapsamında düzenlenen boğa güreşleri sırasında heyecanlı anlar yaşandı.
 • 14:39Ayder'de Boğalar Güreşti, Sahipleri Kavga EttiAyder'de Boğalar Güreşti, Sahipleri Kavga EttiMuhammet KAÇAR/ÇAMLIHEMŞİN (Rize), (DHA - RİZE'nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda bugün 22'inci Ayder Kültür Sanat ve Doğa Festivali kapsamında boğa güreşleri düzenlendi.
 • 18:47Yüksek Yargı Mensupları Rize'deDanıştay Başkanı Zerrin Güngör, Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, Askeri Yargıtay Başkanı Tuğamiral Ahmet Zeki Liman ve aileleri Çamlıhemşin ilçesindeki Ayder Yaylası'nı gezdi.
 • 16:19Rize?de Uluslararası Pastacılar Festivali Renkli Görüntülere Sahne OlduRize?de Uluslararası Pastacılar Festivali Renkli Görüntülere Sahne OlduRize'de Uluslararası Pastacılar Festivali renkli görüntülere sahne olduYetiştirdiği pasta ustaları ile Türkiye'nin dört bir yanında adını duyuran Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Fırtına Vadisi'nde 2'inci Uluslararası Pastacılar Festivali düzenlendi.
 • 16:05Rize'de Uluslararası Pastacılar Festivali Renkli Görüntülere Sahne OlduRize'de Uluslararası Pastacılar Festivali Renkli Görüntülere Sahne OlduPasta ustaları ile Türkiye'nin dört bir yanına adını duyuran Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nin Fırtına Vadisi'nde 2. Uluslararası Pastacılar Festivali düzenlendi.
 • 12:00Rize'de Uluslararası Pastacılar Festivali DüzenleniyorRize'de Uluslararası Pastacılar Festivali DüzenleniyorUluslararası Pastacılar Festivali’nin 2.’si ünlü pastacıları yetiştiren Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yapılıyor.
 • 14:38Çamlıhemşin Kent Merkezi Yenilenecek, İlçenin Çehresi DeğişecekÇamlıhemşin Kent Merkezi Yenilenecek, İlçenin Çehresi DeğişecekDoğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen ve Çamlıhemşin Belediyesi tarafından yürütülecek olan ‘Çamlıhemşin Kent Merkezi Yenileniyor Projesi’nin sözleşmesi imzalandı.
 • 16:45Fırtına Vadisi'ni Maden Arama İhalesine ÇıkardılarFırtına Vadisi'ni Maden Arama İhalesine Çıkardılar– DÜNYA Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından koruma altına alınması gereken 200 ekolojik bölge arasında gösterilen Rize'nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçeleri arasındaki Fırtına Vadisi, 4'üncü grup maden arama ihalesine çıkarıldı.
 • 16:49Otomobil Fırtına Deresi'ne Uçtu: 1 Ölü, 4 YaralıOtomobil Fırtına Deresi'ne Uçtu: 1 Ölü, 4 YaralıRize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde kontrolden çıkan otomobil Fırtına Deresi'ne uçtu.
 • 15:00Rize'de Sit Alanı Uygulamasına Tabutlu TepkiRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde, yerleşim bölgelerinin sit alanı kapsamı dışına alınması için düzenleme yapılmasını isteyen bazı vatandaşlar üzerinde "sit" yazan tabutu dereye attı.
 • 14:04Rize Fırtına Vadisi?nde Tabutlu Eylem: Yerleşim Alanlarından Sit KaldırılsınRize Fırtına Vadisi?nde Tabutlu Eylem: Yerleşim Alanlarından Sit KaldırılsınFırtına Vadisi'nde tabutlu eylem: Yerleşim alanlarından SİT kaldırılsınTabutu dereye attılarDÜNYA Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından koruma altına alınması gereken 200 ekolojik bölge arasında gösterilen Rize'nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçeleri arasındaki Fırtına Vadisi'nde, 'Doğal SİT' alanı özelliğinin yerleşim alanlarından kaldırılması için eylem yapıldı.
 • 13:37Fırtına Vadisi'nde Tabutlu Eylem: Yerleşim Alanlarından Sit KaldırılsınFırtına Vadisi'nde Tabutlu Eylem: Yerleşim Alanlarından Sit Kaldırılsın– DÜNYA Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından koruma altına alınması gereken 200 ekolojik bölge arasında gösterilen Rize'nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçeleri arasındaki Fırtına Vadisi'nde, 'Doğal SİT' alanı özelliğinin yerleşim alanlarından kaldırılması için eylem yapıldı.
 • 11:41Çamlıhemşin'de Yılan Korkusu YaşanıyorÇamlıhemşin'de Yılan Korkusu YaşanıyorRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde bir ay arayla öldürülen ikinci büyük yılan korkuya neden oldu.
 • 09:44Kuş Sapanı Değil İnsan SapanıKuş Sapanı Değil İnsan SapanıRize'de adrenalin tutkunları bugünlerde Fırtına Vadisi'nde 'İnsan Sapanı' ismi verilen ve fırlatıldığında bir saniyede 100 km hıza ulaştıran yeni bir heyecanı yaşıyor.
 • 15:04Çaykur'dan Organik Gübre ÇalışmalarıÇaykur'dan Organik Gübre ÇalışmalarıÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, organik çay üretimi yapılan alanlarda yüzde 20 ile 70 arasında verim elde edildiğini ifade ederek organik üretim alanlarında genişlemenin devam edeceğini belirtti.
 • 11:27Adrenalin Tutkunlarının Adresi OlduRize'nin Çamlıhemşin ilçesi sınırları içerisindeki Kavrun Yaylası kayakçıların ve fotoğraf sanatçılarının vazgeçilmezi haline geldi.
 • 16:43Kaçkarlar'da "Heliski" Sezonu Sona ErdiHelikopterli kayak sporunun Türkiye 'deki merkezi haline gelen Rize'nin Kaçkar Dağları'nda "heliski" heyecanı, bu sezon sona erdi.
 • 16:56Çelik: Çelik: "Huzur Varsa Kardeşlik Varsa Kalkınma Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in araçla gelişi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'i karşılayanlar Yöresel halk oyunlarının gösterisi Hizmet binasının açılışı, kurdela kesimi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in başkanlığı ziyareti -Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması -ÇAYKUR'a ait 400 tonluk yaş çay fabrikası temel atma töreni açılışı - Bakan Çelik: "Allah'ın izniyle kalkınmanın topyekun Türkiye'nin her yerinde devam edeceği konusunda kimsenin endişesi olmasın" "Dünyanın neresine giderseniz gidin, Türk çayı tercih edilmeli. Üretimden, işin tabanından tavanına kadar kalitesini artıran tedbirler almamız gerekiyor" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Allah'ın izniyle kalkınmanın topyekun Türkiye'nin her yerinde devam edeceği konusunda kimsenin endişesi olmasın" dedi.
 • 16:02Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Rize'deGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Allah'ın izniyle kalkınmanın topyekun Türkiye'nin her yerinde devam edeceği konusunda kimsenin endişesi olmasın" dedi.
 • 15:44Bakan Çelik'i Gülümseten PankartlarBakan Çelik'i Gülümseten PankartlarGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde ilginç pankartlarla karşılandı.
 • 14:55Bakan Çelik'i Gülümseten PankartlarBakan Çelik'i Gülümseten PankartlarGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde Çamlıhemşin Doğa Boğa Derneği tarafından asılan 'Çamlıhemşin'i yapın hayvancılık diyarı, bekleriz festivale Bakanım sen gel bari' yazılı pankartı okuyunca gülümsedi.
 • 11:46Doğu Karadeniz'de 2015 Yılında En Fazla Konut Trabzon'da SatıldıDoğu Karadeniz illerinde 2015 yılında en fazla konut Trabzon’da en az konut ise Gümüşhane’de satıldı.
 • 17:19Rize - Fırtına Deresi'nden Usulsüz Malzeme Alımına Durdurma KararıRize - Fırtına Deresi'nden Usulsüz Malzeme Alımına Durdurma KararıFırtına Deresi'nden usulsüz malzeme alımına durdurma kararı Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından koruma altına alınması gereken 200 ekolojik bölge arasında gösterilen Rize'nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçeleri arasındaki Fırtına Deresi'nden, Rize Valiliğinin oluru ile Karayolları ekiplerince yapılan malzeme alımı, Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından usulsüz yapıldığı gerekçesiyle durduruldu.
 • 16:40Fırtına Deresi'nden Usulsüz Malzeme Alımına Durdurma KararıFırtına Deresi'nden Usulsüz Malzeme Alımına Durdurma KararıDünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) tarafından koruma altına alınması gereken 200 ekolojik bölge arasında gösterilen Rize'nin Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçeleri arasındaki Fırtına Deresi'nden, Rize Valiliğinin oluru ile Karayolları ekiplerince yapılan malzeme alımı, Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından usulsüz yapıldığı gerekçesiyle durduruldu.
 • 15:32Rize 2 Kardeşi Öldüren Zanlı Evinin Altındaki Yeraltı Sığınağında YakalandıRize 2 Kardeşi Öldüren Zanlı Evinin Altındaki Yeraltı Sığınağında Yakalandı2 kardeşi öldüren zanlı evinin altındaki yeraltı sığınağında yakalandı RİZE'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı akrabaları 54 yaşındaki Mehmet ve 51 yaşındaki Mustafa Kuyumcu'yu tabancayla öldürdüğü iddiasıyla aranan 38 yaşındaki Mehmet Kuyumcu, Çayırdüzü Köyü'nde saklandığı evde, buzdolabının altından girilebilen yeraltı sığınağında yakalandı.
 • 15:05Cinayet Zanlısı Evindeki Gizli Bölmede YakalandıCinayet Zanlısı Evindeki Gizli Bölmede YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Zanlının evindeki gizli bölmeden görüntü Adliyeden görüntü Zanlının adliyeye girişi Cinayet zanlısı evindeki gizli bölmede yakalandı Rize'de iki kardeşi öldürdükten sonra kaçtığı iddiasıyla aranan zanlı, 5 ay sonra evinin zemininde yaptırdığı gizli bölmede yakalandı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki silahlı kavgada iki kardeşi öldürdükten sonra kaçtığı iddiasıyla aranan zanlı, 5 ay sonra evinin zemininde yaptırdığı gizli bölmede yakalandı.
 • 13:56Cinayet Zanlısı Evindeki Gizli Bölmede YakalandıRize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki silahlı kavgada iki kardeşi öldürdükten sonra kaçtığı iddiasıyla aranan zanlı, 5 ay sonra evinin zemininde yaptırdığı gizli bölmede yakalandı.
 • 12:55Akrabası 2 Kardeşi Öldüren Şüpheli, Evinin Altındaki Sığınakta YakalandıAkrabası 2 Kardeşi Öldüren Şüpheli, Evinin Altındaki Sığınakta YakalandıRize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı akrabaları 54 yaşındaki Mehmet ve 51 yaşındaki Mustafa Kuyumcu'yu tabancayla öldürdüğü iddiasıyla aranan 38 yaşındaki Mehmet Kuyumcu, Çayırdüzü Köyü'nde saklandığı evde, buzdolabının altından girilebilen yeraltı sığınağında yakalandı.
 • 09:58Firari Katil Zanlısı, Evinde Kazıp Halıyla Örttüğü Çukurda SaklanmışFirari Katil Zanlısı, Evinde Kazıp Halıyla Örttüğü Çukurda SaklanmışRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde 6 aydır aranan cinayet zanlısı, 6 ay boyunca evinin zemininde halı ve tahtalar ile örttüğü çukurda saklanırken, sonunda yakayı ele verdi.
 • 18:56Kaçkar Dağları'nda Heliski Sezonu AçıldıKaçkar Dağlarında helikopterle kayak sporu heliski sezonu açıldı.
 • 18:08Rize?de Otomobil Dereye Yuvarlandı: 2 YaralıRize?de Otomobil Dereye Yuvarlandı: 2 YaralıRize'de otomobil dereye yuvarlandı: 2 yaralı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde otomobilin dereye yuvarlanması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 18:00Rize'de Otomobil Dereye Yuvarlandı: 2 YaralıRize'de Otomobil Dereye Yuvarlandı: 2 YaralıRize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde otomobilin dereye yuvarlanması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 16:22Rize'de Otomobil Dereye Yuvarlandı: 2 YaralıRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde otomobilin dereye yuvarlanması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 16:03Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Sona ErdiÇamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Sona ErdiGörüntü Dökümü: Botlarla kayanlar Kayak yapan vatandaşla röportaj Kardan adam yapanlar Röportaj Kayak yapanlar Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği sona erdi Rize'nin dünyaca ünlü turizm merkezlerinden Ayder Yaylası'nda düzenlenen "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" tamamlandı.
 • 15:17Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Sona ErdiRize'nin dünyaca ünlü turizm merkezlerinden Ayder Yaylası'nda düzenlenen "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" tamamlandı.
 • 14:48Rize Ayder Kardan Adam Şenliği Bilançosu 2?si Ağır 22 YaralıRize Ayder Kardan Adam Şenliği Bilançosu 2?si Ağır 22 YaralıAyder kardan adam şenliği bilançosu: 2'si ağır 22 yaralı RİZE'nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda bu yıl 9'uncusu düzenlenen Kardan Adam Şenliği, ikinci gün etkinlikleriyle sona erdi.
 • 14:45Kardan Adam Şenliği'nde Kayarken Düşen 22 Kişi YaralandıKardan Adam Şenliği'nde Kayarken Düşen 22 Kişi YaralandıRize'de Ayder Yaylası'nda düzenlenen Kardan Adam Şenliği'nde, otomobil şambrelleri, branda ve naylon şişme botlarla kaymaya çalışan 2'si ağır, 22 kişi yaralandı.
 • 13:549. Kardan Adam Şenliği9. Kardan Adam ŞenliğiBu yıl 9.’su gerçekleştirilen Kardan Adam Şenliği ilginç görüntülere sahne oldu.
 • 16:42Kardan Adam Şenliği BaşladıKardan Adam Şenliği BaşladıRize’nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası’nda bu yıl 9.’su düzenlenen Kardan Adam Şenliği bugün düzenlenen etkinliklerle başladı.
 • 15:23Rize Ayder Kardan Adam Şenliği Renkli Görüntülerle BaşladıRize Ayder Kardan Adam Şenliği Renkli Görüntülerle BaşladıAyder Kardan Adam Şenliği renkli görüntülerle başladı RİZE'nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda bu yıl 9'uncusu düzenlenen Ayder Kardan Adam Şenliği renkli görüntülerle başladı.
 • 15:16Ayder Kardan Adam Şenliği Renkli Görüntülerle BaşladıAyder Kardan Adam Şenliği Renkli Görüntülerle Başladı– RİZE'nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda bu yıl 9'uncusu düzenlenen Ayder Kardan Adam Şenliği, renkli görüntülerle başladı.