SON DAKİKA ÇAMLIHEMŞİN HABERLERİ

Son Dakika Çamlıhemşin Haberleri

13:38
Rize'de Karsız 'Kardan Adam Şenliği' Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda düzenlenen 8'inci Kardan Adam Şenlikleri, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle yaylada yeterli kar olmayınca sönük geçti.
Rize'de Karsız 'Kardan Adam Şenliği'
13:18
Karsız, Kardan Adam Şenliği Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Ayder Yaylası’nda bu yıl 8.’si düzenlenen Kardan Adam Şenliği, kar yağmayınca kardan adam olmadan gerçekleşti.
Karsız, Kardan Adam Şenliği
19:49
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" Başladı "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" başladı- Rize'de sekizincisi düzenlenen şenlikte renkli görüntüler oluşurken, naylon ve şambrellerle kayan 3 kişi yaralandı Rize'de bu yıl sekizincisi düzenlenen "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği"nde renkli görüntüler oluştu.
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği' Başladı
15:36
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" Başladı Rize'de sekizincisi düzenlenen şenlikte renkli görüntüler oluşurken, naylon ve şambrellerle kayan 3 kişi yaralandı.
12:12
Karadeniz, Kışın da Turistlerin İlgisini Çekiyor Yazın yeşilin binbir tonuyla kaplanan ormanları ile Doğu Karadeniz, kışın da kar yağışı yüzünden ayrı bir güzelliğe bürünerek turistlerin ilgisini çekiyor.
Karadeniz, Kışın da Turistlerin İlgisini Çekiyor
11:14
Doğu Karadeniz'in En Büyük İlçesi Trabzon Ortahisar Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre Doğu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ilçesi Trabzon’un büyükşehir olması ile birlikte Ortahisar ilçesi oldu.
11:44
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü "Çığ Tehlike Haritaları" oluşturuyor.
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor
18:08
Çamlıhemşin'de Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 5 Yaralı Rize'de otomobil uçuruma yuvarlandı: 5 yaralı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu 5 kişi yaralandı.
Çamlıhemşin'de Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 5 Yaralı
10:02
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 34 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
15:08
Kepçe Operatörü Kalmayınca Belediye Başkanı Kepçeyle Yol Açtı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde belediyenin 2 kepçe operatörünün de işlerinin olması sebebiyle karla mücadeleyi belediye başkanı yürüttü.
Kepçe Operatörü Kalmayınca Belediye Başkanı Kepçeyle Yol Açtı
13:11
Türkiye'yi Pedalladılar Muğlalı bisikletçiler, geçen yıl Türkiye'de toplam 3 bin 500, yurt dışında ise 300 kilometre pedal bastı.
Türkiye'yi Pedalladılar
13:11
Kepçe Operatörü Kalmayınca Belediye Başkanı Yol Açtı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde belediyenin 2 kepçe operatöründen birinin babasının rahatsızlanması, diğerinin de öğlene kadar izinli olması nedeniyle karla mücadele çalışmalarını bir süre, Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu yürüttü.
09:48
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 130 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
19:33
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/ Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Rize'de olumsuz hava koşulları nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/
11:02
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
10:14
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 351 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
00:03
Ayder'de Kar Kalınlığı 150 Santimetreyi Geçti Rize'nin önemli turizm merkezlerinden Ayder Yaylasında kar kalınlığı 150 santimetreyi geçti.
Ayder'de Kar Kalınlığı 150 Santimetreyi Geçti
10:21
Yurtta Kış Yurtta kış- Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı Rize'de iki gündür etkili olan kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
09:53
Yurtta Kış Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
14:34
Ayder Yaylası'nda Kar Yağışı Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylası'nda kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı.
Ayder Yaylası'nda Kar Yağışı
10:00
Beyaz Perdede Fırtına Kopacak Vatandaş Mustafa'nın yönetmeni uzun metrajlı film çekecek
17:08
Doğu Karadeniz'de Kış Yurtta kış- Rize-Erzurum karayolundaki 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı mevkisi ile dünyaca ünlü Ayder Yaylası'nda kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde soğuk hava ve kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor.
Doğu Karadeniz'de Kış
16:39
Yurtta Kış Rize Erzurum karayolundaki 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı mevkisi ile dünyaca ünlü Ayder Yaylası'nda kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı.
12:04
Çamlıhemşin'de Her 13 Kişiden Biri Aynı Suçu İşledi Rize'de 90 kişi hakkında SİT Kanunu'na muhalefet suçlaması ile dava açıldı.
Çamlıhemşin'de Her 13 Kişiden Biri Aynı Suçu İşledi
09:50
Çamlıhemşin'de Her 13 Kişiden Biri Aynı Suçu İşledi Rize'de 90 kişi hakkında SİT Kanunu'na muhalefet suçlaması ile dava açıldı. 3 kişi SİT Kanunu'na muhalefetten cezaevine girdi, 9 kişi hakkında hapis cezası var.
Çamlıhemşin'de Her 13 Kişiden Biri Aynı Suçu İşledi
13:57
Turistler Yılbaşı'nda Doğu Karadeniz'e İlgi Göstermiyor Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Doğu Karadeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Suat Gürkök, yılbaşında yabancı turistler Doğu Karadeniz Bölgesi’ne özel ve yoğun bir ilgilerinin olmadığını, günübirlik eğlence amaçlı geldiklerini söyledi.
15:57
MHP Rize İl Başkanı Kazmaz Açıklaması "Bugüne kadar 6 ilçemizin kongresini bitirdik.
MHP Rize İl Başkanı Kazmaz Açıklaması
16:52
Rize'de Futsal İl Birinciliği Sona Erdi Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce okullar arası düzenlenen yıldızlar futsal il birinciliği sona erdi.
08:57
Rize İl Özel İdaresi Çalışmaları Rize İl Özel İdaresi Genel Sekteteri Şefik Aygöl'ün Hemşin, Pazar ve Çamlıhemşin ilçelerinde incelemelerde bulunduğu bildirildi.
Rize İl Özel İdaresi Çalışmaları
17:22
Hayata Şiirle Bağlandı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Yağmurlu Köyünde 22 yıl önce geçirdiği kaza sebebiyle felç olan Yaşar Çelik, 3 şiir kitabı yazarak yaşama tutundu.
Hayata Şiirle Bağlandı
14:21
Yaylada Mahsur Kalan Aileyi Jandarma Kurtardı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 3 aylık bebekleriyle yaylada mahsur kalan karı-koca jandarma ekiplerince bulunduğu yerden kurtarıldı.
Yaylada Mahsur Kalan Aileyi Jandarma Kurtardı
13:46
Rize'de Yaylada Mahsur Kalan Aile Kurtarıldı Rize'de Çamlıhemşin ilçesinde kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan 3 kişilik aileyi jandarma ekipleri kurtardı.
Rize'de Yaylada Mahsur Kalan Aile Kurtarıldı
12:30
Rize'de Kar Yağışı Etkili Oldu Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde aşırı kar ve tipi nedeniyle 3 aylık bebekleri ile mahsur kalan aile kurtarıldı.
12:21
Rize'de Kar Yağışı Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde aşırı kar ve tipi nedeniyle 3 aylık bebekleri ile mahsur kalan aile kurtarıldı.
Rize'de Kar Yağışı
16:32
Şefler İçin Eşsiz Bir Buluşma: Bocuse D' Or Battle Yarışmanın birincisi Erol Varlık ocak ayında Lyon'da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük aşçılık yarışması olan Bocuse d'Or'a izleyici olarak katılma şansı kazandı.
13:42
Dünya Mutfağı ve Ünlü Şefler Türkiye'de Buluştu! İstanbul Kongre Merkezi'nde ünlü şeflerin ulusal ve uluslararası gastronomiyi tanıttığı fuara, yurt içi ve komşu ülkelerden 10 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.
16:57
"2014 Sirha İstanbul" Fuarı Başladı Yiyecek, içecek, mutfak ve otel ekipmanları, pastacılık, fırıncılık gibi alanlardan geniş bir katılımcı profilinin yer alacağı fuar başladı.
13:21
Bulut Şelalesi, Tabiat Anıtı Olarak Tescillenecek Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü, Çamlıhemşin'de yaklaşık 250 metre yüksekliğindeki Bulut Şelalesinin tabiat anıtı olarak tescil edilmesi için çalışma başlattı.
19:16
Çamlıhemşin'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Rize Çamlıhemşin'deki trafik kazasında bir kişi yaralandı.
11:11
Rize'de Yangın Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde 3 katlı bir ev yanarak kullanılamaz hale geldi.
Rize'de Yangın
14:17
Yaylada Havadan ve Karadan Arandı, 2 Gün Karda Yürüyüp Eve Döndü Palovit Yaylası'nda 6 gün mahsur kalan ve yapılan çalışmalara rağmen ulaşılamayan Erol Aslan, ayağındaki hediklerle iki gün karda yürüyerek ilçeye gelebildi.
Yaylada Havadan ve Karadan Arandı, 2 Gün Karda Yürüyüp Eve Döndü
16:01
Genelkurmay'ın Arama-kurtarma Faaliyetleri Genelkurmay Başkanlığı, yurt genelindeki bazı arama kurtarma faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi.
17:12
Yaylada Mahsur Kalan Çobana Askeri Helikopterle Ulaşıldı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde, yaylada 4 gündür mahsur kaldığı belirtilen çoban, askeri helikopter ile kurtarıldı.
Yaylada Mahsur Kalan Çobana Askeri Helikopterle Ulaşıldı
16:59
Yaylada Mahsur Kalan Çobana Askeri Helikopterle Ulaşıldı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde, yaylada 4 gündür mahsur kaldığı belirtilen çoban, askeri helikopter ile kurtarıldı.
13:13
Kendisini Değil Aç Kalan Keçilerini Düşünmüş Rize’nin Çamlıhemşin İlçesi Tar Dere mevkiinde kar yağması sonucu mahsur kalan ve üç gün sonra bulunduğu yerden askeri helikopter ile kurtarılan 70 yaşındaki çoban, kendisi için değil de keçileri için endişelendiğini söyledi.
Kendisini Değil Aç Kalan Keçilerini Düşünmüş
13:12
Kendisini Değil Aç Kalan Keçilerini Düşünmüş Rize’nin Çamlıhemşin İlçesi Tardere mevkiinde kar yağması sonucu mahsur kalan ve üç gün sonra bulunduğu yerden askeri helikopter ile kurtarılan 70 yaşındaki çoban, kendisi için değil de keçileri için endişelendiğini söyledi.
Kendisini Değil Aç Kalan Keçilerini Düşünmüş
12:29
Rize'de Karda Mahsur Kalan Çoban ve Sürüsüne Askeri Helikopterli Operasyon (2) Keçilerim aç KALDIĞI İÇİN ÜZÜLDÜM Çamlıhemşin İlçesi Tar Deresi mevkisinde mahsur kalan ve 3 gün sonra askeri helikopterle kurtarılarak Çamlıhemşin ilçesine getirilen çoban Mustafa Yeniçırak tedavi altına alındı.
Rize'de Karda Mahsur Kalan Çoban ve Sürüsüne Askeri Helikopterli Operasyon (2)
11:33
Çoban, Askeri Helikopterle Kurtarıldı Rize'nin Çamlıhemşin ilçesi Tar Deresi mevkiinde yoğun kar yağışı nedeniyle 4 gündür mahsur kalan çoban askeri helikopterle kurtarıldı.
10:40
Yaylada Mahsur Kalan Çobana Askeri Helikopterle Ulaşıldı Rize'de 250 küçükbaş hayvanı ile 4 gün önce çıktığı yaylada kar yağışı nedeniyle mahsur kalan çoban, askeri helikopter ile kurtarıldı.
10:19
Rize'de Karda Mahsur Kalan Çoban ve Sürüsüne Askeri Destek Rize'nin Çamlıhemşin ilçesi Tar deresi mevkisinde yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan çoban Mustafa Yeniçırak, askeri helikopterle kurtarıldı.
Rize'de Karda Mahsur Kalan Çoban ve Sürüsüne Askeri Destek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:45:22. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAMLIHEMŞİN HABERLERİ
[Hata Bildir]