SON DAKİKA ÇAMLIYAYLA HABERLERİ

Son Dakika Çamlıyayla Haberleri

 • 10:14Mersin'de Elektrik Kesintisi Uygulanacak İlçeler Belli OlduMersin'in Akdeniz, Aydıncık, Çamlıyayla, Erdemli, Tarsus ve Yenişehir ilçelerinde 21 Kasım Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacağı açıklandı.
 • 15:29Metab'ın Üye Sayısı 40'a YükseldiMetab'ın Üye Sayısı 40'a YükseldiMersin ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği’ne (METAB) 12 yeni ilçe belediyesi üye olurken, birliğin toplam üye sayısı 40’a yükseldi.
 • 13:29Mersin'de 3 Yol Daha Karayolu Ağına AlındıMersin'de 3 Yol Daha Karayolu Ağına AlındıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın girişimleriyle Mersin’de 3 yolun daha Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından inşa edileceği bildirildi.
 • 13:27Mersin'de 3 Yol Daha Karayolu Ağına AlındıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan'ın girişimleriyle Mersin'de 3 yolun daha karayolu ağına alındığı bildirildi.
 • 10:05Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Çamlıyayla, Gülnar, Tarsus ve Yenişehir ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:06Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Aydıncık, Çamlıyayla, Silifke ve Tarsus ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:12Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Çamlıyayla, Erdemli, Mezitli, Silifke, Tarsus ve Yenişehir ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:54AK Parti'li Vekillerden İlçelere Teşekkür ZiyaretiAK Parti'li Vekillerden İlçelere Teşekkür ZiyaretiAK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar ve milletvekilleri, ilçeleri ziyaret ederek 1 Kasım seçimlerinde verdikleri desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ettiler.
 • 09:40Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Aydıncık, Çamlıyayla, Erdemli, Mezitli, Mut ve Tarsus ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 18:16Mersin - Ak Partili Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacakMersin - Ak Partili Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacakAk Partili Elvan: 1 Kasım seçimlerini tarih asla unutmayacak AK Parti Mersin Milletvekili seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 1 Kasım seçimlerini tarihin asla unutamayacağını söyledi.
 • 17:36Ak Partili Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacakAk Partili Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacakAk Parti Mersin Milletvekili seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 1 Kasım seçimlerini tarihin asla unutamayacağını söyledi.
 • 16:51Lütfi Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacaktırLütfi Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacaktırAK Parti Mersin İl Başkanlığı önünde partililere hitap eden eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, "1 Kasım seçimlerini tarih asla unutmayacaktır." dedi.
 • 16:15Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, tarihin 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'ni asla unutmayacağını ve demokrasi tarihinin bu seçimleri altın harflerle yazacağını söyledi.
 • 15:29Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "1 Kasım Seçimini Tarih Asla Unutmayacak"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, 1 Kasım seçimlerinde halkın destan yazdığını belirterek, "1 Kasım seçimlerini tarih asla unutmayacaktır.
 • 11:26MHP'li Öztürk: "Halkın Tercihine Saygı Duyuyoruz"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, seçim sonuçlarını saygı ile karşıladıklarını söyledi.
 • 14:03AK Parti Mersin'de de Birinci26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Mersin'de eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ı birinci sıradan aday gösteren AK Parti, bir önceki seçime göre oy oranını 13 ilçenin tamamında da arttırarak birinci parti oldu.
 • 10:31Batı Havzası Kanalizasyon Sistemi Törenle Hizmete GirdiBatı Havzası Kanalizasyon Sistemi Törenle Hizmete GirdiMersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ) tarafından yapımı tamamlanan ve 60 milyon liraya mal olan Batı Havzası Kanalizasyon Sistemi törenle açıldı.
 • 14:58Eski Bakan Elvan, Söz Verdiği Projeleri GerçekleştiriyorEski Bakan Elvan, Söz Verdiği Projeleri GerçekleştiriyorEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın, Mersin için dile getirdiği projeler şimdiden hayata geçmeye başladı.
 • 14:23Genel Seçimlere DoğruEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın girişmeleriyle Mersin'de gerçekleştirilecek olan birçok proje için çalışmalara başlandığı bildirildi.
 • 12:46Büyükşehir Belediyesi 33 İtfaiye Aracı ve 84 Bin Zeytin Fidanı DağıttıBüyükşehir Belediyesi 33 İtfaiye Aracı ve 84 Bin Zeytin Fidanı DağıttıMersin Büyükşehir Belediyeye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Yasası ile birlikte, Mersin itfaiyesinin yılda 700-800 olan görev sayısının ayda 800 civarına çıktığını belirterek, ilçelerin araç ve teçhizat eksiğini gidermek için 11’i merdivenli yangın söndürme aracı olmak üzere 33 yeni araç aldıklarını söyledi.
 • 09:34Tarsus'ta Toplu AçılışTarsus'ta Toplu AçılışMersin’in Tarsus ilçe Belediyesi tarafından restorasyonu yapılan Kent Oteli ile Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Tarsus’a yapılan hizmetlerin açılış toplu olarak yapıldı.
 • 09:45Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Anamur, Çamlıyayla, Mezitli ve Yenişehir ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:05Çamlıyayla'da Kanalizasyon İnşaatının Temeli AtıldıÇamlıyayla'da Kanalizasyon İnşaatının Temeli AtıldıMersin’in Çamlıyayla ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılışı ve Sebil Kanalizasyon İnşaatı temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 11:09Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Anamur, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:21Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Çamlıyayla, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:45Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Çamlıyayla, Tarsus ve Yenişehir ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:50Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclisi ToplandıBüyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclisi ToplandıMersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, kaldırım işgalleri konusunda ilçe belediyeler ile birlikte ortak hareket etmek durumunda olduklarını belirterek, "Halkın kullanması gereken yerleri halka açmak mecburiyetindeyiz.
 • 11:19Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Aydıncık, Çamlıyayla, Gülnar, Mezitli, Tarsus ve Yenişehir ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 23:40Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Protokolden genel görüntü- Mersin Valisi Özdemir Çakacak'ın konuşması- Tesis çalışanlarından detay - Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın konuşması- Protokolün tesisi açmasından görüntü- Tesisten detaylar Mersin'de çöpten enerji üretilecek- Mersin'de çöplerin geri dönüşümünden enerji üretmek için yapılan "Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi" kuruluyor- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz: - "Bu alana, kurulacak tüm tesislerimiz devreye girdikten sonra yaklaşık saatte 10 MW elektrik üretimini gerçekleştireceğiz.
 • 22:19Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de çöplerin geri dönüşümünden enerji üretmek için yapılan "Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi"yle, 5 ilçenin toplam nüfusuna eşdeğer aydınlatma enerjisinin karşılanması hedefleniyor.
 • 21:59Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin Büyükşehir Belediyesi ve Eman Enerji işbirliğince yapılan Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi’nin 1. etabı olan Elektrik Enerjisi Üretim Sistemi törenle açıldı.
 • 18:40Mersin'in Çöpünden 43 Bin Konutun Elektriğini KarşılanacakMersin'in Çöpünden 43 Bin Konutun Elektriğini KarşılanacakMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından katı atıktan elde edilen enerji ile 43 bin konutun ihtiyacını karşılayacak tesisin birinci etap açılışı yapıldı.
 • 17:57Mersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin'de Çöpten Enerji ÜretilecekMersin Büyükşehir Belediyesi'nin özel bir şirket işbirliğiyle yaptığı Entegre Katı Atık Değerlendirme, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Sistemi’nin 1. Etabı olan Elektrik Enerjisi Üretim Sistemi’nin açılışı yapıldı.
 • 10:20Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Çamlıyayla ve Tarsus ilçesinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 18:391. Erdemli Tarım Fuarı Açıldı1. Erdemli Tarım Fuarı AçıldıMersin'in Erdemli İlçesinde 1. Tarım Fuarının açılışı törenle yapıldı.
 • 14:48Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü tarafından, Osmaniye, Adana, Mersin, Hatay ve Kahramanmaraş için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.
 • 13:25Anadolu Atayün: Şaibeli Kişilere Kim Referans Olup Kritik Şehre Atadı?Sincan Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski Emniyet Müdürü Anadolu Atayün, bir terörle mücadele daire başkanının telefonda 'filancaya dikkat et, onunla hiçbir bilgi paylaşma, onunla ilgili kaynaklarımız var' dediği zatın son aylarda kritik bir ile emniyet müdürü olarak atandığını açıkladı.
 • 18:10Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın partilerle bayramlaşması- Lütfi Elvan'ın Çamlıyayla AK Parti ilçe teşkilatında yaptığı konuşma- Lütfi Elvan'ın esnaf ziyareti - Tarsus ilçesindeki partililerden detaylar- Elvan'ın Tarsus'taki konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bu seçim sadece sandığa gidilip oy kullanılan sıradan bir seçim değildir.
 • 16:49Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Mersin Milletvekili adayı Lütfi Elvan, 1 Kasım'da yapılacak seçimin sadece sandığa gidilip oy kullanılan sıradan bir seçim olmadığını belirterek, "Bu seçim Türkiye'nin istiklalinin, istikbalinin seçimidir" dedi.
 • 16:46Büyükşehir'den 13 İlçeye Ücretsiz Kurban Kesim ÜnitesiBüyükşehir'den 13 İlçeye Ücretsiz Kurban Kesim ÜnitesiMersin Büyükşehir Belediyesi 21 mobil kesim ünitesiyle Kurban Bayramı’nda vatandaşlara hizmet verecek.
 • 14:31Ergene Yolu Hizmete AçıldıErgene Yolu Hizmete AçıldıMersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın, Kurban Bayramı öncesi bitirme sözü verdiği Çamlıyayla Ergene yolu tamamlanarak, vatandaşların hizmeti açıldı.
 • 15:19Büyükşehir Belediye Meclisi İkinci Birleşimi YapıldıBüyükşehir Belediye Meclisi İkinci Birleşimi YapıldıMersin Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Eylül ayı ikinci birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.
 • 16:08Mersin Büyükşehir Belediyesi 13 İlçeye Mobil Kesim Ünitesi KuruyorMersin Büyükşehir Belediyesi 13 İlçeye Mobil Kesim Ünitesi KuruyorMersin Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda 13 ilçeye mobil kesim ünitesi kuruyor.
 • 13:54Çiftçiler Tarımsal Tahmin ve Erken Uyarı Sistemi ile TanışıyorÇiftçiler Tarımsal Tahmin ve Erken Uyarı Sistemi ile TanışıyorMersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 8 ilçede toplam 12 mahallede kurduğu, ’Tarımsal Tahmin ve Erken Uyarı İstasyonu’ sayesinde çiftçiler zararlı haşereler, hastalıklar ve olumsuz hava koşullarına karşı önceden önlemlerini alabilecek.
 • 09:31Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Çamlıyayla, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:35Kaymakam Çakmak'tan ZiyaretKaymakam Çakmak'tan ZiyaretMedical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin, göreve yeni başlayan Çamlıyayla Kaymakamı Fatih Çakmak’ı ağırladı.
 • 15:19Milli Mücadele Yıllarında Mersin' Belgeseli Yayla ve Köyleri DolaşıyorMilli Mücadele Yıllarında Mersin' Belgeseli Yayla ve Köyleri DolaşıyorMersin’in Kurtuluş Savaşı’nda işgalci ülkelere karşı verdiği mücadelesini alan ‘Milli Mücadele Yıllarında Mersin’ adlı belgesel film, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin gezici sahne TIR’ıyla yaylalarda ve köylerde vatandaşlarla buluşuyor.
 • 10:11Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Çamlıyayla, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:34Güreşçiler Zafer Bayramı İçin Er Meydanına ÇıktıGüreşçiler Zafer Bayramı İçin Er Meydanına ÇıktıMersin'de, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Karakucak Güreşleri renkli görüntülere sahne oldu.
 • 13:18Karakucak Güreşleri Sona ErdiKarakucak Güreşleri Sona ErdiMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Büyük Taarruz ve Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen 2. Karakucak Güreşleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Gözne Mahallesi’nde yapılan müsabakalarla sona erdi.