15:2800
SON DAKİKA ÇAMLIYAYLA HABERLERİ

Son Dakika Çamlıyayla Haberleri

   

  Oda Başkanlarından Jandarma Komutanına Ziyaret

  Tarsus’ta Esnaf Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanları ilçeye yeni atanan Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Yavuz Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Tarsus 33. Üzüm ve Kültür Festivali Gerçekleştirildi

  Tarsus 33. Üzüm ve Kültür Festivali Gerçekleştirildi

  Mersin'in Tarsus ilçesinde geleneksel olarak düzenlenen Üzüm ve Kültür Festivalinin bu yıl 33. sü gerçekleştirildi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Tarsus 33. Üzüm ve Kültür Festivali

  Tarsus 33. Üzüm ve Kültür Festivali

  Mersin'in Tarsus ilçesinde Ziraat Odası’nın ev sahipliği, Mersin Büyükşehir ve Tarsus Belediyesi ile oda ve kuruluşların sponsorluğundan düzenlenen ‘Geleneksel 33. Üzüm ve Kültür Festivali’ çeşitli etkinliklerle kutlandı. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Tarsuslu Oda Başkanlarından Emniyet Müdürü Çelik'e Ziyaret

  Tarsus'ta kurulu meslek odası başkanları, yeni atanan Emniyet Müdürü Haydar Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kocamaz: 'Mersin Rengarenk Bir Görünüme Kavuştu'

  Kocamaz: "Mersin Rengarenk Bir Görünüme Kavuştu"

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin orta refüjler ve göbeklerde yaptıkları mevsimlik çiçek dikimleriyle Mersin’in rengarenk bir görünüme kavuştuğunu belirtti. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Takdirlik Öğrencilere Yaz Kampı

  Takdirlik Öğrencilere Yaz Kampı

  Mersin'in Erdemli ilçesinde, Mersin Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nce başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesine yönelik ilk kez düzenlenen yaz kampına 77 ilköğretim öğrencisi katıldı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Karne hediyesi, denizle tanıştırdı -

  Karne hediyesi, denizle tanıştırdı -

  Mersin Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başarılı öğrencilere yönelik yaz kampına katılanlardan bazıları, ilk kez denize girdi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Karne Hediyesi, Denizle Tanıştırdı

  Karne Hediyesi, Denizle Tanıştırdı

  Mersin'de Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğü, başarılı öğrencileri yaz kampı etkinliğiyle ödüllendirdi Kızkalesi'ndeki kampa katılan öğrencilerden bazıları, denizi ilk kez gördü. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  El Sanatlarının Yaşatılması İçin Gereken Tedbirler Alınmalı'

  El Sanatlarının Yaşatılması İçin Gereken Tedbirler Alınmalı'

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, geleneksel el sanatlarının yaşatılarak gelecek nesillere aktarılması için gereken tedbirlerin alınması gerektiğini belirtti. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.08.2014 15:28:56. #1.12#