SON DAKİKA ÇANAKÇI HABERLERİ

Son Dakika Çanakçı Haberleri

 • 11:25Gurbetçi, Diş Tedavisinde Memleketini Tercih EdiyorGurbetçi, Diş Tedavisinde Memleketini Tercih Ediyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Diş muayenehanesi, - ODÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Varol Çanakçı ile röportaj, - Diş tedavisi olan hastalar, "Gurbetçi, diş tedavisinde memleketini tercih ediyor"- Yurt dışındaki Türk vatandaşları, yaz mevsimiyle birlikte, hem tatil yapmak hem de diş tedavisi amacıyla Türkiye'ye geliyor- ODÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çanakçı: - "Gurbetçilerimiz tatillerini yapıyor veya akrabalarını, dostlarını görüyor.
 • 11:06Gurbetçi, Diş Tedavisinde Memleketini Tercih Ediyor"Yurtdışındaki Türk vatandaşları, yaz mevsimiyle birlikte, tatil yapmak ve hasret gidermek için geldikleri Türkiye'de, diş tedavilerini de yaptırıyor.
 • 16:44Kayseri Telefon Beklediği Kargodan, Biber Tohumu ve Krem ÇıktıKayseri Telefon Beklediği Kargodan, Biber Tohumu ve Krem ÇıktıKayseri'NİN Tomarza ilçesinde yaşayan Ömer Çanakçı'yı "Cep telefonu kazandınız" diyerek arayanların gönderdiği kargodan bir paket biber tohumu, bir paket yeşil kahve ve birkaç markasız krem çıktı.
 • 12:24Telefon Beklerken, Kargodan Biber Tohumu ve Krem ÇıktıTelefon Beklerken, Kargodan Biber Tohumu ve Krem ÇıktıKayseri'de yaşayan Ömer Çanakçı'yı "Cep telefonu kazandınız" diyerek arayanların gönderdiği kargodan biber tohumu, yeşil kahve ve birkaç markasız krem çıktı.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 01:39Giresun Kuşdiliyle HaberleştilerGiresun Kuşdiliyle HaberleştilerKuşdiliyle haberleştiler Giresun Kuşdili Kültür ve Sanat Festivali Çanakçı ilçesinde yapıldı.
 • 16:10Kuşdiliyle HaberleştilerKuşdiliyle HaberleştilerGiresun Kuşdili Kültür ve Sanat Festivali, Çanakçı ilçesinde yapıldı.
 • 14:38Bu Fabrikada 60 Türde 1.500 Hayvan VarBu Fabrikada 60 Türde 1.500 Hayvan VarZonguldak’ın Gökçebey ilçesindeki Çanakçılar Seramik Fabrikası'nın bahçesinde 30 yıl önce oluşturulan hayvanat bahçesinde 60 türden bin 500’e yakın hayvan bulunuyor.
 • 13:48Zonguldak - Fabrika İçinde Dev Hayvanat BahçesiZonguldak - Fabrika İçinde Dev Hayvanat BahçesiFabrika içinde dev hayvanat bahçesi Durmuş SEVİNDİK/ GÖKÇEBEY (Zonguldak), (DHA)- ZONGULDAK'ın Gökçebey İlçesi'nde kurulu Çanakçılar Seramik Fabrikası'nın bahçesinde 30 yıl önce oluşturulan hayvanat bahçesinde 60 türden 1500'e yakın hayvan bulunuyor.
 • 12:32Fabrika İçinde Dev Hayvanat BahçesiFabrika İçinde Dev Hayvanat BahçesiZonguldak'ın Gökçebey İlçesi'nde kurulu Çanakçılar Seramik Fabrikası'nın bahçesinde 30 yıl önce oluşturulan hayvanat bahçesinde 60 türden 1500'e yakın hayvan bulunuyor.
 • 12:27Bayramda Tatlı Tüketimine DikkatBayramda Tatlı Tüketimine Dikkat" (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Baklava yapımı (arşiv görüntüler)- Diş muayenesinden görüntüler "Bayramda tatlı tüketimine dikkat"- Uzmanlar, fazla şeker ve tatlı tüketiminin diş hastalıklarının yanı sıra hazımsızlık, tansiyon, kolesterol ve kan şekerinin yükselmesi gibi rahatsızlıklara yol açabileceği uyarısında bulundu- Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertaş: - "Ramazan Bayramı'nda çok fazla tüketilen şeker, sadece diş hastalıklarına değil mide ve bağırsak hastalıklarına da neden olabiliyor"- Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çanakçı: - "Tatlının sistemik hastalıklarla ilişkisi olması nedeniyle bayramda çok tüketilmesi diş etlerini olumsuz etkileyecektir"ERZURUM/ Fazla şeker ve tatlı tüketiminin diş hastalıklarının yanı sıra hazımsızlık, tansiyon, kolesterol ve kan şekerinin yükselmesi gibi rahatsızlıklara yol açabileceği uyarısında bulunan uzmanlar, Ramazan Bayramı'nda tatlı tüketimine dikkat edilmesini önerdi.
 • 12:08Bayramda Tatlı Tüketimine Dikkat"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Baklava yapımı (arşiv görüntüler)- Yalova sütlüsü görüntüleri (arşiv görüntüler)- Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ümit Ertaş ile röportaj "Bayramda tatlı tüketimine dikkat"- Uzmanlar, fazla şeker ve tatlı tüketiminin diş hastalıklarının yanı sıra hazımsızlık, tansiyon, kolesterol ve kan şekerinin yükselmesi gibi rahatsızlıklara yol açabileceği uyarısında bulundu- Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertaş: - "Ramazan Bayramı'nda çok fazla tüketilen şeker, sadece diş hastalıklarına değil mide ve bağırsak hastalıklarına da neden olabiliyor"- Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çanakçı: - "Tatlının sistemik hastalıklarla ilişkisi olması nedeniyle bayramda çok tüketilmesi diş etlerini olumsuz etkileyecektir"ERZURUM/ Fazla şeker ve tatlı tüketiminin diş hastalıklarının yanı sıra hazımsızlık, tansiyon, kolesterol ve kan şekerinin yükselmesi gibi rahatsızlıklara yol açabileceği uyarısında bulunan uzmanlar, Ramazan Bayramı'nda tatlı tüketimine dikkat edilmesini önerdi.
 • 11:47Bayramda Tatlı Tüketimine Dikkat"ERZURUM/ Fazla şeker ve tatlı tüketiminin diş hastalıklarının yanı sıra hazımsızlık, tansiyon, kolesterol ve kan şekerinin yükselmesi gibi rahatsızlıklara yol açabileceği uyarısında bulunan uzmanlar, Ramazan Bayramı'nda tatlı tüketimine dikkat edilmesini önerdi.
 • 16:05Giresun Festivale Giresun Festivale "Kuşdili" ile DavetGiresun Kuşdilini Tanıtma Kültür ve Turizm Derneği üyeleri, 19 Temmuz'da yapılacak olan geleneksel Kuşdili Festivaline 'kuşdili' ile davette bulundu.
 • 15:07Festivale Festivale "Kuşdili" ile DavetGiresun Kuşdilini Tanıtma Kültür ve Turizm Derneği üyeleri, 19 Temmuz'da yapılacak geleneksel Kuşdili Festivaline 'kuşdili' ile davette bulundu.
 • 16:30Antalya'da Elektrik KesintileriAntalya’nın Serik ilçesi’nde cumartesi ve pazar günü sabah saat 06.00-17.59 saatleri arası olmak üzere 12’şer saat elektrik kesintisi yaşanacakAntalya’nın farklı ilçelerinde uygulanan planlı elektrik kesintileri devam ediyor.
 • 17:54Nizip Çayı'nda Çalışmalar Son SüratNizip Çayı'nda Çalışmalar Son Sürat20 yıldır Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikalardan çıkan atık suların kirlettiği Nizip Çayı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleriyle artık temiz akacak.
 • 12:09Süt Dişlerinin Erken ÇekilmesiSüt Dişlerinin Erken Çekilmesi" Eğrilik NedeniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu Üniversitesi (ODÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Varol Çanakçı ile röportaj, - Diş hekimlerinin çalışken görüntüleri, "Süt dişlerinin erken çekilmesi" eğrilik nedeni- ODÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çanakçı: - "Küçük yaşlarda diş bozuklukları görülmeye başlanıyor.
 • 11:56"Süt Dişlerinin Erken Çekilmesi" Eğrilik NedeniODÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Çanakçı, diş bozukluklarının, genetik unsurların yanı sıra çocuk yaşlarda süt dişlerinin erken çekilmesinden kaynaklandığını söyledi.
 • 10:18Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın İmamoğlu, Seyhan, Karataş ve Ceyhan ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:41Bağ Yaprağı Alım Fiyatı Üreticileri SevindirdiBağ Yaprağı Alım Fiyatı Üreticileri SevindirdiManisa'nın Sarıgöl ilçesinde, bağ yaprağı alım fiyatlarında kilogramın 1 TL olması üreticileri sevindirdi.
 • 12:03Girişimcilik Kursunu Bitiren Öğrenciler Sertifikalarını AldıKOSGEB'in Menderes Belediyesi ile kendi işini kurmak isteyenlere yönelik gerçekleştirdiği "Uygulamalı Girişimcilik Projesi" kapsamında düzenlenen eğitimi tamamlayanlar sertifikalarını aldı.
 • 09:23Menderes'te Girişimciler Sertifikalarını AldıMenderes'te Girişimciler Sertifikalarını AldıMenderes Belediyesi’nin kendi işini kurmak isteyenlere yönelik KOSGEB ile gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik Projesi kapsamında düzenlenen eğitimleri başarıyla tamamlayan girişimciler sertifikalarını aldı.
 • 09:07Menderes'te Girişimciler Sertifikalarını AldıMenderes Belediyesi'nin kendi işini kurmak isteyenlere yönelik KOSGEB ile gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik Projesi kapsamında düzenlenen eğitimleri başarıyla tamamlayan girişimciler sertifikalarını aldı.
 • 19:08Aydın'ın Yeni Vali Yardımcısı ve Kaymakamları Belli OlduAydın'ın Yeni Vali Yardımcısı ve Kaymakamları Belli Olduİçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Aydın’da yer değiştiren vali yardımcısı ve kaymakamlar belli oldu.
 • 15:03Giresun'da 6 İlçenin Kaymakamı DeğiştiKaymakam ve vali yardımcılarının bekledikleri Mülki İdare Amirleri 2015 Kararnamesi yayınlandı.
 • 11:57Dişiniz Ağrıyorsa Mutlaka Hekiminize GidinDişiniz Ağrıyorsa Mutlaka Hekiminize Gidin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erzurum Dışçilik Fakültesi önünden görüntü- Detaylar- Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Çanakçı ile röp- Detaylar "Dişiniz ağrıyorsa mutlaka hekiminize gidin"- Doç. Dr. Çanakçı: "Diş ağrısının nedenini bilmeden ağrı kesici kullanarak problemi çözmeye çalışmak son derece yanlıştır.
 • 11:39Dişiniz Ağrıyorsa Mutlaka Hekiminize Gidin"Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Çanakçı, diş ağrısının nedenini bilmeden ağrı kesici kullanarak problemi çözmeye çalışmanın son derece yanlış olduğunu belirterek, "Bunun tıbbi ve ekonomik sakıncaları vardır.
 • 15:32Tekirdağ'da Elektrik Kesintisi UyarısıTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 01:24Çöp Sorunu ÇözülüyorÇöp Sorunu ÇözülüyorGörele Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçenin çöp sorunu çözmek için başlatılan projenin son aşamaya geldiğini söyledi.
 • 16:23Muhtar Çokşen: Muhtar Çokşen: "60 Yıllık Hizmet 2 Haftada Yapıldı"İlkadım İlçesi Çanakçı Mahallesi Muhtarı Metin Çokşen, “60 yıllık hizmetler 2 hafta içinde yapıldı” dedi.
 • 10:06Torbalı'daki Girişimcilik Kurslarıyla 180 Kişi İşyeri Açmaya Hak KazandıTorbalı'daki Girişimcilik Kurslarıyla 180 Kişi İşyeri Açmaya Hak Kazandıİzmir'in Torbalı Ticaret Odası (TTO), KOSGEB Güney Bölge Müdürlüğü, Torbalı Kaymakamlığı ve İş-Kur tarafından düzenlenen "Uygulamalı Girişimcilik" eğitiminin ardından dün sertifikalar dağıtıldı.
 • 12:56İşkur, İtko ve Kosgeb'den Girişimcilere FırsatİŞKUR Müdürlüğü, İzmir Terziler ve Konfeksiyoncular Odası (İTKO) ve KOSGEB Güney Hizmet Müdürlüğü'nün ortak çalışmasıyla kendi iş yerini açmak isteyen girişimcilere yönelik eğitimler düzenleneceği bildirildi.
 • 11:22Başkan Karabağ Horon TeptiBaşkan Karabağ Horon Tepti3. Sis Dağı Yayla Şenliği’ne katılan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, vatandaşlarla beraber horon tepti.
 • 13:49Giresun'da Bir Kişi Derede BoğulduGiresun'da Bir Kişi Derede BoğulduGiresun’un Görele ilçesinde, öğlen saatlerinde ortadan kaybolan Hasan Yılmaz’ın (47) cesedi, Çanakçı Deresi’nde bulundu.
 • 18:21İlkadım'da Asfalt Seferberliğiİlkadım Belediyesince 4 günde 7 mahallede 2.5 kilometre asfalt yapıldığı bildirildi.
 • 17:46İlkadım'da 4 Günde 2.5 Km'lik Asfalt Yol Yapıldıİlkadım'da 4 Günde 2.5 Km'lik Asfalt Yol YapıldıYaz ayının gelmesiyle asfalt sezonunun başladığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, köy statüsünden mahalle statüsüne geçen 7 mahalleye 4 gün içerisinde 2.5 kilometrelik asfalt yol yaptıklarını söyledi.
 • 10:40Hayallerindeki İşe Bir Adım Daha YaklaştılarHayallerindeki İşe Bir Adım Daha YaklaştılarSeferihisar Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) iş birliğiyle açılan kursta 47 girişimci sertifikalarını aldı.
 • 09:50Hayallerindeki İşe Bir Adım Daha YaklaştılarHayallerindeki İşe Bir Adım Daha Yaklaştılar47 girişimci, KOSGEB'in 30 BİN TL'ye kadar hibe ve 70 BİN TL'ye kadar 2 yıl geri ödemesiz, faizsiz kredi desteğinden yararlanma fırsatı yakaladı.
 • 17:44Odü'de Görev DeğişimiOrdu Üniversitesi (ODÜ) Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, rektörlüğe yeniden atanmasının ardından Rektör Yardımcılıklarında değişikliğe gitti.
 • 10:59Süleymanpaşa'da Yol Yapım Çalışmaları En Uzak Mahalle Ormanlı'da Devam EdiyorSüleymanpaşa'da Yol Yapım Çalışmaları En Uzak Mahalle Ormanlı'da Devam EdiyorTekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi’nin başlattığı parke yol yapım çalışmaları ilçenin en uzak mahallesi Ormanlı’da devam ediyor.
 • 10:39Yol Yapım Çalışmaları En Uzak Mahalle Ormanlı'da Devam EdiyorOrmanlı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Akköse çalışmaların yanı sıra vatandaşların istek ve şikayetlerini de dinlerken çevre mahalleleri de gezerek muhtarlardan görüş aldı.
 • 16:19Giresun 2015 seçimleri, 7 Haziran Giresun genel seçim Giresun 2015 seçimleri, 7 Haziran Giresun genel seçim7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları. Giresun ili ve ilçelerine detaylı bakış. Giresun 2015 genel seçimleri sonrası Karadeniz ilinde ortaya çıkan tablo. Giresun bölgesi ilçelere ayrılmış seçim sonuçları.
 • 15:47CHP'li Milletvekili ve Adayları Doludan Zarar Gören Çiftçiyi DinlediCHP'li Milletvekili ve Adayları Doludan Zarar Gören Çiftçiyi DinlediChp Manisa milletvekilleri ile vekil adayları, iki gün önce sağanak yağmurla birlikte etkili olan dolu yağışının zarar verdiği Sarıgöl İlçesi'ndeki üreticileri ziyaret etti.
 • 18:34Manisa'daki Sağanak ve DoluEge Bölgesi'nin önemli üzüm üretim merkezlerinden Sarıgöl ilçesinde, dün etkili olan sağanak ve dolu dolayısıyla yaklaşık 15 bin dekar bağda ağır hasar meydana geldiği bildirildi.
 • 17:25Sarıgöl Bağları Yağmur ve Dolu VurduSarıgöl Bağları Yağmur ve Dolu VurduManisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde dün akşam saatlerinde aniden başlayan sağanak yağmur ve dolu üzüm bağlarına zarar verdi.
 • 17:05Manisa'da Dolu FelaketiManisa'da Dolu FelaketiManisa’nın Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerinde dün etkili olan dolu yağışı, 15-20 bin dekarlık üzüm bağında büyük zarara yol açtı.
 • 16:21Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ülgen AçıklamasıSarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ülgen AçıklamasıSarıgöl ve çevresinde dün akşam saatlerinde aniden başlayan sağanak yağmurla birlikte yağan dolu üzüm bağlarında önemli zarara yol açtı.
 • 15:29Erkan Akçay: Erkan Akçay: "Üzüm Üreticilerinin Hali Perişan"AK Parti Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Sarıgöl’de doludan zarar gören üzüm bağlarında incelemelerde bulundu.
 • 13:26Tok: Tok: "7 Haziran Geleceğimizi Belirleyecek Olan Seçimdir"Seçim çalışması kapsamında mahalle ziyaretleri yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “7 Haziran yeni nesillerimizin geleceğini belirleyecek olan bir seçimdir, sandıklara sıkı sıkı sahip çıkalım” dedi.