SON DAKİKA ÇAPA TIP FAKÜLTESİ HABERLERİ

Son Dakika Çapa Tıp Fakültesi Haberleri

14:36
Patlamada Hayatını Kaybeden Eda Erzurum'da Toprağa Verildi İstanbul Zeytinburnu'da meydana gelen patlamada ölen Çapa Tıp Fakültesi öğrencisi 23 yaşındaki Eda Can'ın cenazesi, memleketi Erzurum'da toprağa verildi.
Patlamada Hayatını Kaybeden Eda Erzurum'da Toprağa Verildi
14:00
İş Yerindeki Patlamada Ölen Eda Can Son Yolculuğuna Uğurlandı Zeytinburnu'ndaki patlamada hayatını kaybeden 3 kişiden Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi Eda Can, memleketi Erzurum’da son yolculuğuna uğurlandı.
İş Yerindeki Patlamada Ölen Eda Can Son Yolculuğuna Uğurlandı
13:58
Zeytinburnu'ndaki Patlama Patlamada hayatını kaybeden Eda Can'ın cenazesi Erzurum'da toprağa verildi.
Zeytinburnu'ndaki Patlama
20:24
Patlamada Hayatını Kaybeden Eda'nın Cenazesi Erzurum'a Getirildi İstanbul Zeytinburnu'da meydana gelen patlamada ölen Çapa Tıp Fakültesi öğrencisi Eda Can'ın cenazesi, memleketi Erzurum'a getirildi.
Patlamada Hayatını Kaybeden Eda'nın Cenazesi Erzurum'a Getirildi
19:42
Zeytinburnu'ndaki Patlamada Ölen Tıp Öğrencisi Erzurum'a Getirildi Zeytinburnu'ndaki patlamada hayatını kaybeden 3 kişiden Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi Eda Can’ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Erzurum’a getirildi.
Zeytinburnu'ndaki Patlamada Ölen Tıp Öğrencisi Erzurum'a Getirildi
14:56
Zeytinburnu'ndaki Patlama: 2 Kişinin Otopsi İşlemleri Tamamlandı Zeytinburnu'nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 3 kişinin cenazeleri otopsi için Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti.
Zeytinburnu'ndaki Patlama: 2 Kişinin Otopsi İşlemleri Tamamlandı
14:50
Patlamada Ölen 2 Kişinin Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı Zeytinburnu’nda ambalaj imalathanesinde meydana gelen patlamada ölenlerden üniversite öğrencisi Eda Can ve işyerinin muhasebecisi Kader Kılıç’ın cenazeleri Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.
13:29
Patlamada Ölenlerin Yakınları Otopsilerin Bitmesini Bekliyor Zeytinburnu’nda ambalaj imalathanesinde meydana gelen patlamada ölenlerin otopsileri devam ediyor.
Patlamada Ölenlerin Yakınları Otopsilerin Bitmesini Bekliyor
14:59
28 Şubat Davası 28 Şubat dönemine ilişkin 103 sanığın, "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini cebren devirmeye, düşürmeye iştirak" suçundan yargılandığı davanın 66. duruşması başladı Müşteki Reşat Petek: "Batı Çalışma Grubu'nun talimatlarıyla doğrudan mağdur edildim, zarar gördüm. Batı Çalışma Grubu'nun hedefi haline geldim. Arkasından baskılar devam etti.
15:35
Doktorlar Eskişehir'i Gezdi Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde görev yapan Çapa Tıp Fakültesi ve Bursa Tıp Fakültesi'nden mezun olan doktorlar, Eskişehir’de buluştu.
Doktorlar Eskişehir'i Gezdi
18:15
Denizli'de Tiroid Cerrahisi Eğitimi Endokrin Cerrahi Derneği tarafından yurt içi eğitim faaliyetleri kapsamında düzenlenen ‘Tiroid Okulu Toplantısı’ Denizli Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirildi.
Denizli'de Tiroid Cerrahisi Eğitimi
15:55
Kadın Hakları İnsan Haklarıdır Konferansı İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalından Doç. Dr. Ayşen Ufuk Sezgin, “Dünyada ise her 15 saniyede bir kadınlar eşleri tarafından şiddete uğruyor, dövülüyor” dedi.
Kadın Hakları İnsan Haklarıdır Konferansı
16:53
Yıllardır Tedavi Ettiği Hastalığa Yenik Düştü Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Rahmi Hatipoğlu, yıllardır tedavi ettiği hastalığa yenik düştü.
Yıllardır Tedavi Ettiği Hastalığa Yenik Düştü
16:30
Uzmanlığı Kendisine Yetmedi Prof. Dr. Ahmet Rahmi Hatipoğlu, uzmanlık alanı olan ve bugüne kadar çok sayıda operasyonu gerçekleştirdiği bağırsak kanseri hastalığına yakalandı.
Uzmanlığı Kendisine Yetmedi
16:00
Uzmanlığı Kendisine Yetmedi Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Ana Bilimdalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Rahmi Hatipoğlu, uzmanlık alanı olan ve bugüne kadar çok sayıda operasyonu gerçekleştirdiği bağırsak kanseri hastalığına yakalandı.
14:35
Ordu'da Organları 5 Kişiye Umut Oldu Ordu'da beyin ölümü gerçekleşen hastanın organları, organ bekleyen hastalara umut oldu.
Ordu'da Organları 5 Kişiye Umut Oldu
12:34
8 Kızdan Sonra Gelen Erkek Evlat Sevinci Drama Dönüştü Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde 8 kızı olan Mustafa ve Emine Geyik çiftinin 4 yıl önce yaşadıkları erkek evlat sevinci, minik Muhammet Bestami'nin akciğerinden hastalanmasıyla 1,5 yıldır drama dönüştü.
8 Kızdan Sonra Gelen Erkek Evlat Sevinci Drama Dönüştü
11:39
8 Kızdan Sonra Gelen Erkek Evlat Sevinci Drama Dönüştü Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde 8 kızı olan Mustafa ve Emine Geyik çiftinin 4 yıl önce yaşadıkları erkek evlat sevinci, minik Muhammet Bestami'nin akciğerinden hastalanmasıyla 1.5 yıldır drama dönüştü.
16:57
Hastaneden Denize Düşen Bebekle İlgili Açıklama Eminönü'nde denize düşen bebekle ilgili açıklama yapan İ.Ü Çapa Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şükrü Öztürk, önümüzdeki 24 saatin çok önemli olduğunu belirtti.
13:05
Erken Teşhisle Kanser Hastalığını Yendi Batman'da yaklaşık üç yıl önce Hodgkin Lenfoma hastalığına yakalanan üç çocuk babası Durmuş, erken teşhisle hastalığını yendi Durmuş: "Erken teşhis, inanca ve yaşama sıkı bağlılığım bu ölümcül hastalığı yenmemi sağladı"
10:47
Küçük Buğra'nın Büyük Savaşı Göz muayenesi için gittikleri doktorda çocuklarının beyninde tümör olduğu haberini alan Lüleburgazlı Variş ailesi, 9 yaşındaki çocukları Buğra ile birlikte mücadele veriyor.
Küçük Buğra'nın Büyük Savaşı
19:10
İlker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz Emekli Orgeneral Başbuğ, "İçimizde ne nefret duygusu var, ne intikam duygusu var. Ama bir duygumuz var, dimdik ayakta. Biz adalet istiyoruz." dedi.
00:24
Emniyetten Özge Gündoğan Cinayetine İlişkin Açıklama Fatih’te ‘koruma talebine karşın’ eski erkek arkadaşı tarafından otobüs içerisinde öldürülen Özge Gündoğan cinayetine ilişkin ihmali bulunan personelin tespiti için soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Emniyetten Özge Gündoğan Cinayetine İlişkin Açıklama
00:20
İett Otobüsündeki Cinayet İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Özge Gündoğan'ın korunması, alınması gereken tedbirler ve işlemlerde varsa ihmali ve kusuru bulunanların tespiti amacıyla gerekli idari işlemlerin başlatıldığını bildirdi.
İett Otobüsündeki Cinayet
23:18
Emniyetten Özge Gündoğan Açıklaması İstanbul Emniyet Müdürlüğü: "İl Emniyet Müdürlüğümüzce Özge Gündoğan isimli bayanın korunması, alınması gereken tedbirler ve işlemlerde varsa ihmali ve kusuru bulunanların tespiti amacıyla gerekli idari işlemler başlatılmış olup konu hassasiyetle tarafımızdan takip edilmektedir" Fatih'te 6 Mart günü ayrıldığı erkek arkadaşı Mehmet Ekinözü tarafından otobüs içerisinde tabancayla vurularak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Özge Gündoğan'ın polise başvurarak şikayetçi olması ve koruma
10:19
Yeşilay Üniversitelilerle Buluştu Türkiye Yeşilay Cemiyeti, 1-7 Mart Yeşilay Haftası'nda üniversitelerde gençlerle buluştu.
Yeşilay Üniversitelilerle Buluştu
17:04
Kamer'den, "Kadın Hakları İnsan Haklarıdır" Konulu Panel Siirt'te, Kamer Vakfı ile Avrupa Birliği Delegasyonu Açık Toplum Vakfı ve İstanbul Üniversitesi tarafından yürütülen ‘Kadın hakları, insan haklarıdır’ konulu panel düzenlendi.
Kamer'den, 'Kadın Hakları İnsan Haklarıdır' Konulu Panel
11:57
Kendinize ve Sevdiklerinize Sağlıklı Bir Gelecek Hediye Edin, Yaşamayı Seçin Türkiye Yeşilay Cemiyeti, 1-7 Mart Yeşilay Haftası'nda "kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı bir gelecek hediye edin, yaşamayı seçin" diyecek.
Kendinize ve Sevdiklerinize Sağlıklı Bir Gelecek Hediye Edin, Yaşamayı Seçin
12:15
Yeşilay'ın Bağımlılıkla Mücadele Haftası Türkiye Yeşilay Cemiyeti, 1 7 Mart Yeşilay Haftası'nda "kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı bir gelecek hediye edin, yaşamayı seçin" sloganıyla çeşitli etkinlikler düzenleyecek "Yeşilay En'leri" ödüllerinin de verileceği haftada, "Yeşilay Bağımsızlık Maçı" ve "Bisiklet Turu" ile sporun önemine dikkat çekilecek.
Yeşilay'ın Bağımlılıkla Mücadele Haftası
11:14
Türkiye Yeşilay Cemiyeti, "Yaşamayı Seçin" Diyecek Türkiye Yeşilay Cemiyeti, 1-7 Mart Yeşilay Haftası'nda "kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı bir gelecek hediye edin, yaşamayı seçin" diyecek.
Türkiye Yeşilay Cemiyeti, 'Yaşamayı Seçin' Diyecek
14:49
Kırca: Bizim Adaylarımızın Telefonlarını Dinlemek Serbest İP İstanbul Adayı Levent Kırca, Çapa hastanesindeki Ersöz ve Tekin'i ziyaretinin ardından "Bizim adaylarımızın telefonunu dinlemek serbest" dedi.
Kırca: Bizim Adaylarımızın Telefonlarını Dinlemek Serbest
20:16
Tahliye Olan Fatih Hilmioğlu: Içeride Benden Daha Ağır Hastalar Var(2) Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) Silivri'de tutuklu bulunan Inönü Üniversitesi eski Rektörü Fatih Hilmioğlu'yla ilgili tedbiren tahliye kararının ardından Hilmioğlu tahliye edildi.
Tahliye Olan Fatih Hilmioğlu: Içeride Benden Daha Ağır Hastalar Var(2)
17:15
CHP'li Akar, Hilmioğlu'nun Tahliye Kararını Değerlendirdi CHP Mersin İl Başkanı Faruk Mehmet Akar, Ergenekon Davası’ndan 23 yıl hapis cezasına çarptırılan ve 5 yıldır Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan İnönü Üniversitesi’nin eski Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu hakkında verilen tahliye kararının mutluluk verici bir gelişme olduğunu bildirdi.
CHP'li Akar, Hilmioğlu'nun Tahliye Kararını Değerlendirdi
16:17
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu Hakkında Verilen Tahliye Kararını Değerlendirdi Chp Lideri Kılıçdaroğlu Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu hakkındaki tahliye kararını memnuniyetle karşıladığını belirterek, bu kararın diğer tutuklular için de hukuki, tıbbi ve insani açıdan emsal olmasını istedi.
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu Hakkında Verilen Tahliye Kararını Değerlendirdi
13:10
Hilmioğlu ile İlgili Tahliye Kararı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Anayasa Mahkemesi'nin tahliye kararı çok geç kalmış bir tahliye kararı olsa da, bu kararın tıbbi, hukuki ve insani açıdan diğer tutuklu ve hükümlüler için de emsal alınmasını diliyorum"
Hilmioğlu ile İlgili Tahliye Kararı
13:08
Kılıçdaroğlu'ndan 'Hilmioğlu' Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu hakkındaki tahliye kararını memnuniyetle karşıladığını belirterek, bu kararın diğer tutuklular için de hukuki, tıbbi ve insani açıdan emsal olmasını istedi.
Kılıçdaroğlu'ndan 'Hilmioğlu' Açıklaması
12:38
Kılıçdaroğlu: Hilmioğlu'nun Tahliye Edilmesine Memnun Oldum CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Prof. Dr. Hilmioğlu hakkındaki tahliye kararını memnuniyetle karşıladığını belirterek bu kararın diğer tutuklular için de hukuki, tıbbi ve insani açıdan emsal olmasını istedi.
Kılıçdaroğlu: Hilmioğlu'nun Tahliye Edilmesine Memnun Oldum
11:54
Anayasa Mahkemesi Hilmioğlu'nun Tedbiren Tahliyesine Karar Verdi Anayasa Mahkemesi, kanser tedavisi gören Ergenekon Davası kapsamında hükmen tutuklu olan Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'nun tedbiren tahliyesine karar verdi.
Anayasa Mahkemesi Hilmioğlu'nun Tedbiren Tahliyesine Karar Verdi
14:08
Burhaniye'de 2. Psikiyatri Uzmanı Göreve Başladı Balıkesir’in Burhaniye Devlet Hastanesinde ikinci psikiyatri uzmanı Murat Serkan görevine başladı.
Burhaniye'de 2. Psikiyatri Uzmanı Göreve Başladı
16:38
Deniz Uğur: Çağatay Ulusoy Balık Getireceğim Dedi, Anlamadım Duruşmada tanık olarak dinlenen oyuncu Deniz Uğur, "Çağatay, balık getireceğini söyledi ama ben uyuşturucu olduğunu anlamadım" dedi.
Deniz Uğur: Çağatay Ulusoy Balık Getireceğim Dedi, Anlamadım
14:15
Ünlü Oyuncuların Uyuşturucu Davası Devam Ediyor Çağatay Ulusoy'unda aralarında bulunduğu ünlü oyuncuların uyuşturucu davası devam ediyor.
Ünlü Oyuncuların Uyuşturucu Davası Devam Ediyor
14:12
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında İkinci Duruşma Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in, 5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ikinci duruşması görülüyor.
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında İkinci Duruşma
13:17
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Devam Ediyor Dizi oyuncuları Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in de sanıkları arasında olduğu uyuşturucu davasına devam edildi.
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Devam Ediyor
17:06
Basın Konseyi Üyeleri, Ergenekon Davası Sanıklarını Ziyaret Etti Pınar Türenç Başbuğ paşa asla af kabul etmiyor.
Basın Konseyi Üyeleri, Ergenekon Davası Sanıklarını Ziyaret Etti
17:05
Basın Konseyi Heyeti Silivri'de Basın Konseyi Başkanı Türenç: "Bir an önce bu tutuklu gazetecilerin, akademisyenlerin tarafsız mahkemelerde yeniden yargılanması bizim bütün isteğimiz. Umarım en yakın zamanda olur"
Basın Konseyi Heyeti Silivri'de
18:38
Tanzanyalı doktor hastalara şifa dağıtıyor - İstanbul Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Türkiye'ye yerleşen Tanzanyalı Opr. Dr. Mbaraka Ahmed LJohiy, Erzurum'da hastalara şifa dağıtıyor.
Tanzanyalı doktor hastalara şifa dağıtıyor -
16:56
Tanzanyalı Doktor Erzurum'da Hastalara Şifa Dağıtıyor İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra Türkiye'ye yerleşen Tanzanyalı Opr. Dr. Mbaraka Ahmed LJohiy, Erzurum'da hastalara şifa dağıtıyor.
Tanzanyalı Doktor Erzurum'da Hastalara Şifa Dağıtıyor
22:33
Beyin Kanaması Geçiren Hastanın Organları 7 Kişiye Umut Oldu Balıkesir'de geçirdiği beyin kanamasından hayatını kaybeden Aydın Yıldırım'ın organları, 7 hastaya umut oldu.
Beyin Kanaması Geçiren Hastanın Organları 7 Kişiye Umut Oldu
11:05
Haftanın Tarihine Bakış Kıbrıs’ta "cumhuriyet" ilan edilmesine giden adım 5 11 Şubat 1959'da Zürih'te varılan anlaşmada atıldı.
16:23
Bakan Müezzinoğlu'ndan 2 Müjde Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Balkanlarda sosyal güvencesi olmayan veya Türkiye’de tedavi olmak isteyip imkânı bulunmayanların ücretsiz tedavi edilebilmesi için hazırlanan maddenin meclisten geçtiğini açıkladı.
Bakan Müezzinoğlu'ndan 2 Müjde
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:25:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAPA TIP FAKÜLTESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]