09:4000
SON DAKİKA ÇARŞAMBA OVASI HABERLERİ

Son Dakika Çarşamba Ovası Haberleri

  Bafralı Çiftçilere Tapuları Dağıtıldı

  Samsun’un Bafra ilçesine bağlı Çetinkaya Mahallesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra Müdürlüğü önünde Samsun Bafra Ovası Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi Tapu Dağıtım Töreni düzenlendi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Bafra'da Hak Sahipleri Tapularını Aldı

  Bafra'da Hak Sahipleri Tapularını Aldı

  Samsun Bafra Ovası Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi kapsamında düzenlenen Tapu Dağıtım Töreni Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Trabzonlu Meyve Sebzeyi Pahalı Yiyor

  Trabzon’da özellikle bazı meyve fiyatlarında bir önceki yılın aynı dönemine oranla yüzde 30 artış gözlenirken, en pahalı meyve ise kiraz oldu. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Toprak Koruma Kanunu'ndaki Değişiklik

  Toprak Koruma Kanunu'ndaki Değişiklik

  Çarşamba Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Osman Akman, 15 Mayıs'ta Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Toprak Koruma Kanunundaki değişikliğe ilişkin açıklamada bulundu. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Çarşamba'da Termal Su Bulundu

  Çarşamba'da Termal Su Bulundu

  Çarşamba Ovasında TPAO tarafından yapılan petrol ve doğalgaz araması esnasında 1830 metre derinlikte termal sıcak su rezervi bulundu. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Çarşamba ve Bafra Ovaları Masaya Yatırıldı

  Çarşamba ve Bafra Ovaları Masaya Yatırıldı

  Samsun'un Çarşamba ilçesinde “Çarşamba ve Bafra Ovası Tarımı ve Tarım Aletleri” başlıklı konferans düzenlendi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Çarşamba Ovası Tarımı Masaya Yatırıldı

  Çarşamba Ovası Tarımı Masaya Yatırıldı

  AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır’ın organize ettiği toplantıda Çarşamba Ovası’nda yapılan tarım masaya yatırıldı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Çarşamba'da Jandarma ve Emniyet Mensupları Pedal Çevirdi

  Çarşamba'da, Perşembe Akşamı Bisikletçilerine bu hafta jandarma ve emniyet mensupları da eşlik etti. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  Fındıktaki Don Zararı TOBB'a Rapor Edilecek

  Fındıktaki Don Zararı TOBB'a Rapor Edilecek

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, özellikle fındıkta ciddi boyuttaki üretici zararını bir rapor halinde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na ileteceğini söyledi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Tabiatpark' Projesine Başbakan'dan Destek İstedi

  Tabiatpark" Projesine Başbakan'dan Destek İstedi

  Türkiye Tabiatı Koruma Derneği Samsun Temsilcisi ve İnavasyon Ar-Ge Proje Koordinatörü Mehmet Yazıcıoğlu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde uygulanmak üzere “Tabiatpark” adı altında hazırladığı projesine Başbakan’ın sahip çıkmasını istedi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Yılmaz: 'Fitnecileri Elimizin Tersiyle İtip Yapacaklarımızı Anlatıyoruz'

  Yılmaz: "Fitnecileri Elimizin Tersiyle İtip Yapacaklarımızı Anlatıyoruz"

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, seçimler yaklaştıkça karalama politikalarının arttığına dikkat çekerek, “Biz o fitnecileri, fesatları elimizin tersiyle bir tarafa itiyor ve her zaman olduğu gibi yapacaklarımızı anlatıyoruz” dedi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Samsun'a 949 Milyon Liralık Orman ve Su İşleri Yapıldı

  Samsun'a 949 Milyon Liralık Orman ve Su İşleri Yapıldı

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun'a son 12 yılda 949 milyon liralık orman ve su işleri yatırımı yapıldığını söyledi. (09 Mart 2014 Pazar )

   

  Büyükşehir Yasası Tarım Ovalarını Yok Edecek'

  Büyükşehir Yasası Tarım Ovalarını Yok Edecek"

  Samsun'un Çarşamba Belediye başkan adayı Turgay Köse, yeni Büyükşehir Belediye Yasası'nın Türkiye’nin beş tarım ovasından birisi olan Çarşamba Ovası'nı bitireceğini ve Çarşamba Belediyesi'nin ovayı inşaat yapılaşmasına açacağını öne sürdü. (07 Mart 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 09:40:26. #1.12#