SON DAKİKA ÇARŞAMBA OVASI HABERLERİ

Son Dakika Çarşamba Ovası Haberleri

16:51
Başkan Yılmaz'ın Acı Günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın yengesi Düriye Yılmaz, Çarşamba ilçesinde toprağa verildi.
Başkan Yılmaz'ın Acı Günü
15:11
CHP Çarşamba Teşkilatı Mumcu ile Okkan'ı Andı CHP Samsun Çarşamba teşkilatı, Uğur Mumcu ile Gaffar Okkan’ı, düzenlenen suikastın yıl dönümünde andı.
17:11
Jandarma Halkı Bilgilendirerek Güvenlik Kamerası Takmalarını Rica Etti Samsun Çarşamba Dikbıyık Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hakan Akçay, cuma namazı çıkışında vatandaşlarla biraraya gelerek, güvenlik için kamera taktırmalarını rica etti.
14:58
Veteriner Hekimlere Saldırıya Ceza Yağdı Samsun’un Çarşamba ilçesinde 2013 yılında 2 veteriner hekimi darp eden şahıslara ceza yağdı.
12:24
Köpek Bak Git' Vakası Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde çalışan bir temizlik görevlisinin görevi sırasında iki başıboş köpeğin nedensiz saldırısına uğraması ilginç sahneler oluşturdu.
Köpek Bak Git' Vakası
09:51
İkinci 'Oğlum Bak Git' Vakası Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde çalışan bir temizlik görevlisinin görevi sırasında iki başıboş köpeğin nedensiz saldırısına uğraması ilginç sahneler oluşturdu.
İkinci 'Oğlum Bak Git' Vakası
17:27
Ormanda Ölü Bulundu Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde yakınları tarafından beş gün önce kayıp ihbarında bulunulan 40 yaşındaki Bekir Turacı ormanlık alanda ölü bulundu.
Ormanda Ölü Bulundu
20:10
Gazetenin Bulunduğu İşyerinin Mühürlenmesine Mahkeme 'Dur' Dedi Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde, 2005 yılında kurulan ve yerel yayın yapan Haber Expres Gazetesi ve Şeker Ofset Matbaacılığa ait işyerinin belediye tarafından ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlenmesine mahkeme 'dur' diyerek mührün sökülmesine karar verdi.
Gazetenin Bulunduğu İşyerinin Mühürlenmesine Mahkeme 'Dur' Dedi
12:35
Gazetenin Bulunduğu Ruhsatsız İşyerine Mühür Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde, 2005 yılında kurulan ve yerel yayın yapan Haber Expres Gazetesi ve Şeker Ofset Matbaacılık'a ait işyeri belediye tarafından ruhsatsız olduğu gerekçesi ile mühürlendi.
Gazetenin Bulunduğu Ruhsatsız İşyerine Mühür
12:50
Bala'dan Şoförlere 'Buzlanma' Uyarısı Samsun'un Çarşamba İlçesi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Bala, şoförlere buzlanma uyarısı yaptı.
Bala'dan Şoförlere 'Buzlanma' Uyarısı
18:26
Samsun Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi Okulları tatil olan çocukların kar keyfi SAMSUN'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, okulların tatil olmasını fırsat bilen çocuklar karın keyfini çıkardı.
Samsun Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi
16:34
Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi Samsun'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, okulların tatil olmasını fırsat bilen çocuklar karın keyfini çıkardı.
Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi
18:04
Jandarma Elektrikle Balık Avına Geçit Vermedi Samsun’un Çarşamba ilçesinde elektrik kullanarak kaçak balık avlayan 2 kişi jandarma ekiplerince yakalandı.
Jandarma Elektrikle Balık Avına Geçit Vermedi
11:48
DSİ 7. Bölge Müdürlüğü 2014 Yılı Yatırım Faaliyetleri Samsun, Amasya, Tokat, Ordu ve Sinop’ta faaliyet gösteren DSİ 7. Bölge Müdürlüğü’nün 2014 yılında 233 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdiği bildirildi.
DSİ 7. Bölge Müdürlüğü 2014 Yılı Yatırım Faaliyetleri
16:19
Samsun Öğretmen Adaylarının Dilek Öğretmen İlgisi Samsun'un Çarşamba İlçesi Kumköy İlkokulu'nda öğretmenlik yapan ve hayata geçirdiği projelerle Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçimiyle dünyada en iyi 50 öğretmen arasına giren Dilek Livaneli, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi'nde öğretmen adaylarıyla bir araya geldi.
Samsun Öğretmen Adaylarının Dilek Öğretmen İlgisi
10:27
Öğretmen Adaylarının Dilek Öğretmen İlgisi Samsun'un Çarşamba İlçesi Kumköy İlkokulu'nda öğretmenlik yapan ve hayata geçirdiği projelerle Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçimiyle dünyada en iyi 50 öğretmen arasına giren Dilek Livaneli, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi'nde öğretmen adaylarıyla bir araya geldi.
Öğretmen Adaylarının Dilek Öğretmen İlgisi
09:29
Hurdaya Dönen Araçlardan Sağ Çıktılar Samsun'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında hurdaya dönen araçlarda bulunan sürücüler kazayı yaralı olarak atlattılar.
Hurdaya Dönen Araçlardan Sağ Çıktılar
08:31
Hurdaya Dönen Araçlardan Sağ Çıktılar: 2 Yaralı Samsun’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında hurdaya dönen araçlarda bulunan sürücüler kazayı yaralı olarak atlattılar.
Hurdaya Dönen Araçlardan Sağ Çıktılar: 2 Yaralı
16:20
Başkan Şahin'den Dilek Öğretmene Ziyaret Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi’nin seçtiği "Dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer alan Çarşamba İlçesi Kumköy İlkokulu öğretmeni Bafralı Dilek Livaneli’yi görev yaptığı okulda ziyaret etti.
Başkan Şahin'den Dilek Öğretmene Ziyaret
09:16
Çarşamba'da Depo Yangını Samsun’un Çarşamba ilçesinde çıkan yangında inşaat malzemeleri bulunan bir depo kullanılamaz hale geldi.
Çarşamba'da Depo Yangını
13:50
Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Seçilen Livaneli'ye Başarı Belgesi Dünyanın en iyi 50 öğretmeninden biri seçilen Livaneli'ye başarı belgesi- Samsun Valisi Şahin, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer alan Dilek Livaneli'yi başarı belgesiyle ödüllendirdi.
13:41
Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Seçilen Livaneli'ye Başarı Belgesi Samsun Valisi Şahin, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi’nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer alan Dilek Livaneli'yi başarı belgesiyle ödüllendirdi.
12:08
Dünyada En İyi 50 Öğretmen' Arasında Yer Alan Dilek Öğretmene Başarı Belgesi Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçtiği "Dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer alan öğretmen Dilek Livaneli, Samsun Valisi İbrahim Şahin tarafından başarı belgesiyle ödüllendirildi.
Dünyada En İyi 50 Öğretmen' Arasında Yer Alan Dilek Öğretmene Başarı Belgesi
11:22
Jandarma Öğrencilere YGS ve LYS'ye Hazırlık Kitabı Hediye Etti Samsun İl Jandarma Komutanlığı personeli, Çarşamba Ağcagüney Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrencilere sınava hazırlık kitapları hediye etti.
Jandarma Öğrencilere YGS ve LYS'ye Hazırlık Kitabı Hediye Etti
15:20
Kazada Şehit Olan Polis Samsun'da Toprağa Verildi İstanbul'da motosikletiyle bariyerlere çarparak şehit olan polis memuru Samet Keleş, memleketi Samsun'un Çarşamba ilçesinde defnedildi.
Kazada Şehit Olan Polis Samsun'da Toprağa Verildi
14:56
Şehit Polis Keleş, Çarşamba'da Toprağa Verildi İstanbul Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapan ve şehit olan trafik polisi Samet Keleş(26) memleketi Samsun’un Çarşamba ilçesi Aşağı Esenli Mahallesi(köyünde) toprağa verildi.
Şehit Polis Keleş, Çarşamba'da Toprağa Verildi
13:39
Şehit Trafik Polisi Son Yolculuğuna Uğurlandı İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü çıkışında yaptığı motor kazasında şehit olan trafik polisi 26 yaşındaki Samet Keleş, memleketi Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Trafik Polisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
20:51
Samsun "Samsun'da Şehit Acısı" Haberine Ek İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan trafik polisi Samet Keleş'in cenazesi saat 17.45'de tarifeli uçakla Samsun çarşamba Havalimanı'na getirildi.
Samsun 'Samsun'da Şehit Acısı' Haberine Ek
19:25
Samsun'da Şehit Acısı (2) Şehidin CENAZESİ MEMLEKETİNE GETİRİLDİ İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan trafik polisi Samet Keleş'in cenazesi saat 17.45'de tarifeli uçakla Samsun çarşamba Havalimanı'na getirildi.
Samsun'da Şehit Acısı (2)
17:10
Dilek Livaneli: 'En Büyük Ödül Güzel Ülkemi Temsil Etmek' Eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın kurduğu Varkey Gems Vakfı tarafından dünyada en iyi 50 öğretmenden biri seçilen Dilek Livaneli, "En büyük ödül güzel ülkemi temsil etmek" dedi.
Dilek Livaneli: 'En Büyük Ödül Güzel Ülkemi Temsil Etmek'
17:10
O Öğretmen Konuştu Eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın kurduğu Varkey Gems Vakfı tarafından dünyada en iyi 50 öğretmenden biri seçilen Dilek Livaneli, "En büyük ödül güzel ülkemi temsil etmek" dedi.
O Öğretmen Konuştu
16:41
Büyük Ödülü Kazanırsa Kadınların Yüzünü Güldürecek (2) Büyük ödülü kazanırsa kadınların yüzünü güldürecek- Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulunda öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasından birinci olması halinde, kazanacağı 1 milyon dolarlık ödülle köy kadınının istihdamını sağlamak istiyor- Livaneli: "Ödülü köy kadınlarıyla ilgili yapacağım projelerde kullanmayı çok isterim, çok büyük bir miktar çünkü. 1 milyon dolar.
Büyük Ödülü Kazanırsa Kadınların Yüzünü Güldürecek (2)
16:31
Çalıkuşu Dilek Öğretmen'e Türkiye'den Tebrik Yağdı Samsun'un Çarşamba İlçesi'ndeki Kumköy İlkokulu'nda 5 yıldan bu yana görev yapan bir vakıf tarafından dünyadaki en iyi 50 öğretmen arasında gösterilen sınıf öğretmeni Dilek Livaneli'ye Türkiye'nin dört yanından tebrik mesajları geldi.
Çalıkuşu Dilek Öğretmen'e Türkiye'den Tebrik Yağdı
15:51
Büyük Ödülü Kazanırsa Kadınların Yüzünü Güldürecek (1) Büyük ödülü kazanırsa kadınların yüzünü güldürecek- Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulunda öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasından birinci olması halinde, kazanacağı 1 milyon dolarlık ödülle köy kadınının istihdamını sağlamak istiyor- Livaneli: "Ödülü köy kadınlarıyla ilgili yapacağım projelerde kullanmayı çok isterim, çok büyük bir miktar çünkü. 1 milyon dolar.
Büyük Ödülü Kazanırsa Kadınların Yüzünü Güldürecek (1)
15:13
Büyük Ödülü Kazanırsa Kadınların Yüzünü Güldürecek Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulunda öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi’nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasından birinci olması halinde, kazanacağı 1 milyon dolarlık ödülle köy kadınının istihdamını sağlamak istiyor Livaneli: "Ödülü köy kadınlarıyla ilgili yapacağım projelerde kullanmayı çok isterim, çok büyük bir miktar çünkü. 1 milyon dolar.
Büyük Ödülü Kazanırsa Kadınların Yüzünü Güldürecek
15:03
Şehit Polisin Baba Evine Ateş Düştü İstanbul Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan trafik polisi Samet Keleş'in Çarşamba'da yaşayan ailesinin evine ateş düştü.
Şehit Polisin Baba Evine Ateş Düştü
13:28
Köy Öğretmenliğini Dönüştürdüm' Samsun Çarşamba'da öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, Varkey Gems Vakfı'nın seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer aldı.
Köy Öğretmenliğini Dönüştürdüm'
12:34
Samsun'da Şehit Acısı İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan Trafik Polisi Samet Keleş'in Çarşamba'daki babasının evine ateş düştü.
Samsun'da Şehit Acısı
19:27
"Dilek Öğretmen Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri" Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulu Öğretmeni Dilek Livaneli, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ı makamında ziyaret etti.
'Dilek Öğretmen Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri'
18:20
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri (2) Kaymakam YILDIZ'DAN DİLEK ÖĞRETMENE ÖVGÜ Samsun'un Çarşamba İlçesi Kumköy İlkokulu öğretmeni Dilek Livaneli, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ı makamında ziyaret etti.
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri (2)
18:10
Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Seçildi Dünyanın en iyi 50 öğretmeninden biri seçildi- Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulunda öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer aldı- Livaneli: "Çok mutluyum, gururluyum" Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulunda öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Ödülü Komitesi'nin seçtiği "dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer aldı.
Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Seçildi
17:50
Dilek Öğretmen, Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Seçildi Samsun'da bir ilkokulda öğretmenlik yapan Dilek Livaneli, "Dünyada en iyi 50 öğretmen" arasında yer alarak, 1 milyon dolarlık 'Küresel Öğretmen Ödülü'ne aday gösterildi.
Dilek Öğretmen, Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Seçildi
13:54
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Samsun'un Çarşamba İlçesi'ndeki Kumköy İlkokulu'nda 5 yıldan bu yana görev yapan sınıf öğretmeni 33 yaşındaki Dilek Livaneli, 2 yıl önce Samsun'da 'Yılın mesleğinde fark yaratan öğretmeni' seçilmesinin ardından bu yıl da uluslararası bir vakıf tarafından dünyadaki en iyi 50 öğretmen arasında gösterilmesinden mutlu olduğunu söyledi.
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri
10:29
Çarşamba Ovası'nda 8500 Çiftçi Doğrudan Gelir Desteğine Başvuracak 2015 yılında doğrudan gelir desteğini alabilmek için üreticilerin 31 Aralık 2014 tarihine kadar Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) giriş yaptırması gerekiyor.
Çarşamba Ovası'nda 8500 Çiftçi Doğrudan Gelir Desteğine Başvuracak
15:14
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş Samsun-Ordu karayolunda TIR arkasında bisiklet süren 37 yaşındaki Ali Çakır, ısınmak için bunu yaptığını belirterek, Ben lisanslı bir sporcuyum. Katıldığım yarışmalarda 18 madalya ve 8 kupa kazandım dedi.
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş
12:26
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş Samsun- Ordu karayolunda TIR arkasında bisiklet süren 37 yaşındaki Ali Çakır, ısınmak için bunu yaptığını belirterek, "Ben lisanslı bir sporcuyum. Katıldığım yarışmalarda 18 madalya ve 8 kupa kazandım" dedi.
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş
09:46
Vali ve Başkan Tramvayda Yolculuk Yaptı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vali İbrahim Şahin ile birlikte yaptığı incelemeler sırasında tramvaya binip vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı.
Vali ve Başkan Tramvayda Yolculuk Yaptı
15:23
Çarşamba'da Yüksek Öğrenim Çalışmaları Çarşamba ilçesinde kurulan Yüksek Öğretim Kurumlarını Destekleme ve Geliştirme Derneği (ÇAYED) yüksek öğrenim alanındaki çalışmalar ve hedeflerin değerlendirildiği toplantı ile harekete geçti.
11:04
Samsun'da Tehlikeli Bisiklet Yolculuğu Samsun-Ordu karayolunda önce bir TIR'ın ardından da halk otobüsünün hemen arkasında bisiklet sürerek tehlikeli biçimde pedal çeviren kişiyi görenler şaşırdı.
Samsun'da Tehlikeli Bisiklet Yolculuğu
10:45
Samsun'da Tehlikeli Bisiklet Yolculuğu Samsun-ordu karayolunda önce bir TIR'ın ardından da halk otobüsünün hemen arkasında bisiklet sürerek tehlikeli biçimde pedal çeviren kişiyi görenler şaşırdı.
Samsun'da Tehlikeli Bisiklet Yolculuğu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:42. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇARŞAMBA OVASI HABERLERİ
[Hata Bildir]