22:5200
SON DAKİKA ÇAT HABERLERİ

Son Dakika Çat Haberleri

   

  "Pardon Bekar Mısınız?" Güldürdü"

  MANİSA Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Pardon Bekar Mısınız?" adlı tiyatro oyununu Manisalı sanatseverlerle buluşturdu. (Bugün 16:42)

   

  Rize'nin Yaylaları Beyaza Büründü

  Rize'nin Yaylaları Beyaza Büründü

  Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde yaylalar, etkili olan kar yağışının ardından beyaza büründü. (Bugün 11:06)

   

  Devrimlere Karşı Medyaya Yatırım Yapıyorlar'

  Devrimlere Karşı Medyaya Yatırım Yapıyorlar"

  Uluslararası Rabia Platformu Koordinatörü İşbilir: "Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan gibi ülkeler Mısır'daki darbeyi de desteklediler. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Plastiğin Yakılması Anne Karnındaki Bebeği Bile Etkiliyor

  Plastiğin Yakılması Anne Karnındaki Bebeği Bile Etkiliyor

  Atatürk Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Eren: "Plastik maddelerin yakılmasıyla zehirli organik bileşikler olarak adlandırdığımız maddeler de açığa çıkıyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Sedep Adaletle Başlıyor

  Sedep Adaletle Başlıyor

  Konya’nın merkez Selçuklu ilçesindeki tüm resmi ve özel ilk ve orta öğretim okullarında öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak 3 yıldır sürdürülen Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) 2014-2015 eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Azeri Hastalar Erzurum'da Şifa Buluyor

  Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde sağlık turizmi kapsamında kurulan yurt dışı hasta birimi, 17 ayda bin 700 Azeri hastaya tedavi imkanı sundu. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  MHP Seydişehir İlçe Başkanvekili Gül Açıklaması

  "Türkiye sevdalısı genel başkanımızın Kuğulu Park'tan isminin kaldırılması bizleri üzmüştür. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Akpınar'dan Asırlık Çınarlara Vefa

  Akpınar'dan Asırlık Çınarlara Vefa

  Çat kapı ziyaretler yaparak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, ilçenin bilinen en yaşlı asırlık çınarlarını da unutmadı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bayramların Geleneksel Tatlısı: Kadayıf Dolması

  Bayramların Geleneksel Tatlısı: Kadayıf Dolması

  Osmanlı döneminde saray sofralarını süsleyen Erzurum'un tescilli lezzeti kadayıf dolması tatlısı, Kurban Bayramında da sofralardaki yerini alacak. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

 • Gizli Tehlike Mantar! Önce Balıkkesir Sonra Ordu

  Gizli Tehlike Mantar! Önce Balıkkesir Sonra Ordu Ordu'da mantardan zehirlenen iki kişi öldü, bir kişi tedavi altına alındı. Balıkesir'de mantar yiyen küçük çocuğun karaciğeri iflas etmiş ve nakil yapılmıştı.

 • Şampiyonlar Ligi'nde 3. Maçlar Başladı

  Şampiyonlar Ligi'nde 3. Maçlar Başladı Şampiyonlar Ligi'nde 3. maçlar başladı. İlk maçta Manchester City, deplasmanda City'le 2-2 berabere kaldı. Heyecan, şu an oynanan 7 maçla devam ediyor.

 • Öcalan: Süreç Yeni Aşamada

  Öcalan: Süreç Yeni Aşamada HDP heyetiyle görüşen Abdullah Öcalan, süreçte 15 Ekim itibariyle yeni bir aşamaya geçildiğini söyleyip "Umudumun arttığını bu anlamda ifade etmek isterim." dedi.

[Hata Bildir]
21.10.2014 22:52:48. #1.12#