SON DAKİKA ÇAT HABERLERİ

Son Dakika Çat Haberleri

 • 17:29Başkan Kılıç, Belediye Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya GeldiBaşkan Kılıç, Belediye Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya GeldiÇat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, iş yoğunluğu arasında bulduğu her fırsatı, belediye personeliyle değerlendiriyor.
 • 16:05Yakutiye Belediyesi, Yoksul Aileleri UnutmuyorYakutiye Belediyesi, Yoksul Aileleri UnutmuyorYoksul ve dar gelirli ailelere yaptığı yardımlar ile dikkat çeken Erzurum Merkez Yakutiye İlçesi Ak Partili Belediye Başkanı Ali Korkut, belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda yardımını sürdürüyor.
 • 11:10Fırat'tan Sağduyu ÇağrısıFırat'tan Sağduyu ÇağrısıAk Parti Erzurum Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, Çat ilçesinde birçok mahalleyi gezerek vatandaşlardan destek istedi.
 • 09:03Başkan Sekmen, Yakutiye Bilgi Evi'nin Temelini Çocuklarla AttıBaşkan Sekmen, Yakutiye Bilgi Evi'nin Temelini Çocuklarla AttıErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Yakutiye Bilgi Evi Projesi’nin temel atma töreni yapıldı.
 • 14:21Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Reisinden Bozok Üniversitesi Rektörü Karacabey'e ZiyaretYozgat Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Reisinden Bozok Üniversitesi Rektörü Karacabey'e ZiyaretYozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mutlu Çat, görevine yeni başlayan Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennisinde bulundular.
 • 13:34Kaçkar Dağları'nda Şimşir Ormanları KuruyorKaçkar Dağları'nda Şimşir Ormanları KuruyorRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde, Kaçkar Dağları Milli Park'ında yer alan şimşir ormanları kuruma tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.
 • 11:40Ak Partili Fırat, Tekman'daAk Partili Fırat, Tekman'daAk Parti Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat seçim çalışmalarına Tekman ilçesinde sürdürdü.
 • 14:0434 Yıl Sonra Mezuniyet Sevinci34 Yıl Sonra Mezuniyet SevinciGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sınıf detayları- Arzu Odabaş röpörtaj- Öğrencilerle röpörtaj- Kantin detay- Okul çıkışı detay 34 yıl sonra mezuniyet sevinci- Erzurum'da 52 yaşındaki Arzu Odabaş, liseyi bitirince kazandığı fakat daha sonra bırakmak zorunda kaldığı Türkçe öğretmenliği bölümünden 34 yıl sonra mezun oluyor - Arzu Odabaş: "Her gün neşeyle okula geldim. Şimdi bitirdiğim için hem seviniyorum hem üzülüyorum"- Sınıf arkadaşı İpek: "Memleketimizden uzak olduğumuz için ev ortamına hasretiz ama Arzu abla bize bu sıcaklığı çok güzel sundu" ZEHRA MELEK ÇAT - Erzurum'da, 52 yaşındaki Arzu Odabaş, liseyi bitirince kazandığı fakat daha sonra bırakmak zorunda kaldığı Türkçe öğretmenliği bölümünü 34 yıl sonra bitirecek olmanın heyecanını yaşıyor.
 • 13:00Erzurum'da Kültür SanatErzurum Devlet Tiyatrosu (EDT) tarafından yürütülen "Tiyatro Seyretmeyen Çocuk Kalmasın" Projesi kapsamında ilçelerdeki çocuklara yönelik, "Nasreddin İnadın Sonu" adlı oyun sahnelenecek.
 • 11:56Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
 • 11:4434 Yıl Sonra Mezuniyet SevinciErzurum'da, 52 yaşındaki Arzu Odabaş, liseyi bitirince kazandığı fakat daha sonra bırakmak zorunda kaldığı Türkçe öğretmenliği bölümünü 34 yıl sonra bitirecek olmanın heyecanını yaşıyor.
 • 17:25Çat Belediyesi Koordinasyon Merkezi AçıldıÇat Belediyesi Koordinasyon Merkezi AçıldıÇat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, “Bizim bir tek sevdamız var, o da Çat ilçemize hizmet etmektir” dedi.
 • 23:18Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Güzel Türkiye'yi, Büyüyen Türkiye'yi Şaha Kaldıracağım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin Erzurum mitingi- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin Erzurum mitingi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2)"Yazık, günah değil mi bu ülkeye? Niye bu kadar işsizlik var. İşsizliğin olduğu yerde huzur olmaz. Bir ülke üretirse büyür, bir ülke üretirse işsizlik azalır. Bir ülke üretirse saygınlığı olur.
 • 21:41CHP'nin Erzurum MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, işsizliğin olduğu yerde huzur olmadığını belirterek, "Bir ülke üretirse büyür, bir ülke üretirse işsizlik azalır. Bir ülke üretirse saygınlığı olur.
 • 21:13Erzurum Dürüst ve Namusluların Yönettiği Türkiye'yi İnşa Edeceğiz 2Erzurum Dürüst ve Namusluların Yönettiği Türkiye'yi İnşa Edeceğiz 2Kılıçdaroğlu: Siyasetçi köşeyi dönmek için Başbakan olmuş (ek) "DÜRÜST VE NAMUSLULARIN YÖNETTİĞİ TÜRKİYE'Yİ İNŞA EDECEĞİZ" Kastamonu'dan uçakla Erzurum'a geçen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstasyon Meydanı'ndaki mitingi gecikmeli olarak saat 19.13'te başladı.
 • 20:33Kılıçdaroğlu: Siyasetçi Köşeyi Dönmek İçin Başbakan Olmuş (2)Kılıçdaroğlu: Siyasetçi Köşeyi Dönmek İçin Başbakan Olmuş (2)"dürüst VE NAMUSLULARIN YÖNETTİĞİ TÜRKİYE'Yİ İNŞA EDECEĞİZ" Kastamonu'dan uçakla Erzurum'a geçen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstasyon Meydanı'ndaki mitingi gecikmeli olarak saat 19.13'te başladı.
 • 12:00Mursi Hakkındaki İdam Kararına TepkilerUluslararası Rabia Platformu Koordinatörü Cihangir İşbilir, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin idama mahkum edilmesi kararına ilişkin, "Bu kararlar sadece Mısır'daki seçilmiş cumhurbaşkanına ve Mısır halkına değil, başta Türkiye olmak üzere, Türkiye'nin cumhurbaşkanı ve hükümeti olmak üzere bölgedeki tüm seçilmiş hükümetlere, liderlere bir tehdit mesajı taşıyor" dedi.
 • 07:33Rıdvan Dilmen: İnsanlar 'Hoca İstifa Etmeye mi Çalışıyor?' DemiştirFenerbahçe'nin eski teknik direktörü Rıdvan Dilmen, Mersin İdmanyurdu - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.
 • 16:37Aydemir: Aydemir: "Bizim Lisanımız Muhabbettir"AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, ‘Hınıs’ın irfanını Oltu’nun vicdanıyla, Karaçobanın izanını Pasinler’in ruhuyla buluşturamayanlar, bizi ve temsil ettiğimiz değerleri anlayamazlar.
 • 12:20Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
 • 10:17Hayırseverden Engelli Gence Tekerlekli SandalyeHayırseverden Engelli Gence Tekerlekli SandalyeKonya’da hayırsever bir vatandaş tarafından alınan tekerlekli sandalye, İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci ve Selçuklu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Saliha Acar tarafından bedensel engelli Fadime Nur Eser’e teslim edildi.
 • 11:30Öğretmenlerin Evinden Hırsızlık Yapan 6 Öğrenciye CezaÖğretmenlerin Evinden Hırsızlık Yapan 6 Öğrenciye CezaErzurum'un Çat İlçesi'ne bağlı Karaşeyh Köyü Ortaokulu'nda görevli 9 öğretmenin oturduğu evlere kapıyı kırarak giren, para ve eşyaları çalan 14-15 yaşlarındaki 6 öğrenciye, 7-10 yıl hapis cezası verildi.
 • 10:53Milli İttifak Adayı Ağdağ: Yanlışların Hesabını SoracağızMilli İttifak Erzurum adayları seçim gezileri kapsamında Çat ve Aşkale'de vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 22:39Erdoğan: Erdoğan: "Ab, Göç Sorununa Güvenlik Odaklı Yaklaşmaktadır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Erdoğan- Gabon Cumhurbaşkanı Ali Bongo Ondimba Erdoğan ve Ondimba ortak basın toplantısı- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Bölgesel ve uluslararası dayanışma olmadan ortak hedefler ve ilkeler çerçevesinde birlikte hareket edilmeden başarı sağlanamaz. Bugün Orta Afrika Cumhuriyeti'nde yaşanan din temelli çatışmalar, Boko Haram terör örgütünün yol açtığı tahribat ve acı, doğu Afrika'daki yoksulluk sadece bu coğrafyanın değil, hepimizin ortak sorunudur.
 • 21:36Erdoğan ve Ondimba Ortak Basın ToplantısıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkelerin sorunlara ve krizlere karşı, ortak hedefler ve ilkeler çerçevesinde birlikte hareket ederek başarı sağlayabileceğini belirterek, "Bugün Orta Afrika Cumhuriyeti'nde yaşanan din temelli çatışmalar, Boko Haram terör örgütünün yol açtığı tahribat ve acı, doğu Afrika'daki yoksulluk sadece bu coğrafyanın değil, hepimizin ortak sorunudur.
 • 12:14Çat Belediye Başkanı Kılıç'tan Anneler Günü MesajıÇat Belediye Başkanı Kılıç'tan Anneler Günü MesajıÇat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.
 • 05:21Müezzinoğlu: Müezzinoğlu: "Vekil Ebelerimiz Var ve İnşallah Uzman Ebelerimiz de Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun sağlık çalışanları ile fotoğraf çektirmesi, Müezzinoğlu'nun konuşması "Ebeler ve Hemşireler Günü"- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Şiddetle ilgili, özlük haklarıyla ilgili sıkıntılarımız var. Yıpranmayla ilgili sıkıntılarımız var. Bütün bunları yine bu yolculukta bir taraftan fedakarlıklarımızı hizmet ettiğimiz insanımıza yaparken, diğer taraftan da bütün bunları gören birlik beraberlik içinde çözüm üreten bir anlayışla yarınlarımızı bugünden daha iyi yapacağız"- "Vekil ebelerimiz var ve inşallah uzman ebelerimiz de olacak.
 • 01:06Ebeler ve Hemşireler Günü"Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Dünya Ebeler ve Hemşireler Günü" etkinliği kapsamında düzenlenen gecede, "Şiddetle ilgili, özlük haklarıyla ilgili sıkıntılarımız var. Yıpranmayla ilgili sıkıntılarımız var. Bütün bunları yine bu yolculukta bir taraftan fedakarlıklarımızı hizmet ettiğimiz insanımıza yaparken diğer taraftan da bütün bunları gören birlik beraberlik içinde çözüm üreten bir anlayışla yarınlarımızı bugünden daha iyi yapacağız" dedi.
 • 00:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AktayAK Parti Genel Başkan Yardımcısı AktayGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yasin Aktay'ın açıklamarı- Kurdele kesimi- Genel detaylar- Vatandaşla sohbet Genel seçime doğru- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: - "Bu devrimimize karşı Türkiye'nin demokrasi, insan hakları, kendi ayakları üzerinde durabilmesini, kendi insanıyla bütünleşme devrimini gerçekleştirme konusunda 13 yıldır yapmakta olduklarımızı geri almaya çalışan ve tekrardan devletle milletini birbirinden koparmaya çalışan, devleti ve milleti ayrı hale getirmeye çalışan, çok önemli bir ittifak var. Karşımızda bir şer ittifakı var" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, "Bu devrimimize karşı Türkiye'nin demokrasi, insan hakları, kendi ayakları üzerinde durabilmesini, kendi insanıyla bütünleşme devrimini gerçekleştirme konusunda 13 yıldır yapmakta olduklarımızı geri almaya çalışan ve tekrardan devletle milletini birbirinden koparmaya çalışan, devleti ve milleti ayrı hale getirmeye çalışan, çok önemli bir ittifak var. Karşımızda bir şer ittifakı var" dedi.
 • 23:24Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, "Bu devrimimize karşı Türkiye'nin demokrasi, insan hakları, kendi ayakları üzerinde durabilmesini, kendi insanıyla bütünleşme devrimini gerçekleştirme konusunda 13 yıldır yapmakta olduklarımızı geri almaya çalışan ve tekrardan devletle milletini birbirinden koparmaya çalışan, devleti ve milleti ayrı hale getirmeye çalışan, çok önemli bir ittifak var. Karşımızda bir şer ittifakı var" dedi.
 • 13:03Çat Belediye Başkanı Kılıç, MHP'nin Milletvekili Adaylarını Konuk EttiÇat Belediye Başkanı Kılıç, MHP'nin Milletvekili Adaylarını Konuk EttiÇat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, ilçe sakinlerinin olduğu gibi, siyasetçilerin de ilgi odağı oldu.
 • 08:53Öğrenciler Tegv ile Hem Eğlendiler Hem ÖğrendilerÖğrenciler Tegv ile Hem Eğlendiler Hem ÖğrendilerTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Unilever Türkiye işbirliği ile yürütülen “Eğlen, Öğren, Hijyen” Projesi kapsamında, TEGV’in Nevşehir’de bulunan Hanife-Tevfik Aktekin Öğrenim Birimi, Çat İlkokulu’nda gerçekleştirdiği etkinlik ile, çocukların hijyen ve öz bakım konusunda farkındalıklarını artırarak doğru temizlik alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı oldu.
 • 17:21Özdağ: AKP Suriye'deki İç Savaş Yangınına Su Dökmek Yerine Körükle GidiyorÖzdağ: AKP Suriye'deki İç Savaş Yangınına Su Dökmek Yerine Körükle GidiyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep milletvekili adayları Prof. Dr. Ümit Özdağ, "AKP hükümeti, yanı başımızdaki Suriye’de meydana gelen iç savaş yangınına su dökmek yerine körükle gidiyor.
 • 16:26Aydemir'den Tarımsal Sanayi ÖngörüsüAydemir'den Tarımsal Sanayi ÖngörüsüAK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, AK Parti iktidarları döneminde en fazla tarımsal desteğin sağlandığı, yatırımların gerçekleştiği illerin başında Erzurum’un geldiğini, tarımsal sulama projeleri ve yatırımlarıyla il tarımına büyük destekler sağlandığını açıkladı.
 • 15:55Dünya'nın En Mutlu Anneleri Norveç'teSave the Children (Çocukları kurtarın) araştırma kuruluşu tarafından yapılan araştırma sonuçları, dünyanın en mutlu annelerinin Norveçli, dünyanın en mutsuz annelerinin ise Somalili olduklarını kaydetti.
 • 11:04Ak Partili Yılmaz Çat'ta KonuştuAk Partili Yılmaz Çat'ta KonuştuAk Parti Erzurum milletvekili Adnan Yılmaz, Çat ilçesinde çözüm sürecini değerlendirdi.
 • 14:55AK Parti Milletvekili Adayı Fırat, İkinci Kez Çat İlçesinde…AK Parti Milletvekili Adayı Fırat, İkinci Kez Çat İlçesinde…AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Abdurrahim Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Çat ilçesine çıkarma yaptı.
 • 18:43Genel Seçime DoğruAK Parti Erzurum milletvekili adayı İbrahim Aydemir, Tekman ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 • 15:16Aydemir: 'Ölümüne Kardeşiz'Aydemir: 'Ölümüne Kardeşiz'AK Parti Erzurum milletvekili adayı İbrahim Aydemir, AK Parti’nin ‘Bize Her Yer Türkiye’ şeklinde ifade ettiği ilkenin, çağdışı ötekileştirme anlayışına bir reddiye olduğunun altını çizerek, ‘ aynı coğrafyanın çocukları, aynı toprağın evlatları, aynı tarih, kültür ve inancın mensupları arasına nifak sokmaya çalışanlar, gaflet ve delalet içindedirler.
 • 15:10AK Parti Gaziantep Milletvekili Erdoğan AçıklamasıAK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Araban'ı yaşanılabilinir bir yer haline getirdiklerini söyledi.
 • 16:22Aydemir: Aydemir: "Hınıs, Yunus Gönüllülerin Adresi"AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, Bütün Müslümanları kardeş bilen yüce bir dinin mensubu olarak, insan sevgi ve saygısını temel alan bir siyasi hareketi temsil ettiklerini, toplumun her kesimine ‘Akça’ ve dadaşça bir yaklaşım sergilediklerini kaydetti.
 • 14:21Vali Altıparmak, Çat Belediyesi'ndeydiVali Altıparmak, Çat Belediyesi'ndeydiKütüphaneleri yıkılacak olan öğrencilere müjdeyi Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç verdi.
 • 14:06Genel Seçimlere DoğruAK Parti Erzurum Milletvekili ve milletvekili adayı Adnan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Pazaryolu, İspir, Aşkale, Çat, Tekman, Hınıs, Karaçoban ve Karayazı ilçelerini gezdi.
 • 11:51Yılmaz, Seçim Gezilerini SürdürüyorYılmaz, Seçim Gezilerini SürdürüyorAK Parti Erzurum Milletvekili, Milletvekili adayı Adnan Yılmaz seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor.
 • 09:36Genel Seçime DoğruAK Parti Erzurum milletvekili adayı Abdurrahim Fırat, Çat ilçesinde çeşitli incelemelerde bulundu.
 • 16:02MHP Adaylarına Çat'ta Yoğun İlgiMHP Adaylarına Çat'ta Yoğun İlgiMHP Erzurum Milletvekili adayları Gökhan Arslan ve Ömer Durur, bugün Çat İlçesi’nde esnafı ziyaret etti.
 • 15:56Kılıç AK Parti ve MHP Adaylarını Kabul EttiKılıç AK Parti ve MHP Adaylarını Kabul EttiYaklaşan 7 Haziran Genel Seçimleri dolayısıyla Erzurum’un ilçeleri de siyasetçilerin akınına uğramaya başladı.
 • 15:14AK Parti Adayı Abdurrahim Fırat, Çat İlçesinde Temaslarda BulunduAK Parti Adayı Abdurrahim Fırat, Çat İlçesinde Temaslarda BulunduAK Parti Erzurum Milletvekili adayı Abdurrahim Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Çat ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 08:28Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 09:54Aydemir; Aydemir; "Dadaş Ferasetine Minnetarız"AK Parti milletvekili adayı İbrahim Aydemir, "Cumartesi günü gerçekleştirilen AK mitinge, Erzurumlunun gösterdiği ilgi ve verdiği destek dadaş ferasetinin ürünü ve sonucudur" dedi.