SON DAKİKA ÇAT HABERLERİ

Son Dakika Çat Haberleri

14:42
Ayvalık Gümrüğünden Geçen Yıl 183 Bin Giriş Çıkış Yapıldı Ayvalık’ta bulunan deniz hudut kapısından 2014'te 183 bin kişi, 5 bin 400 de küçük aracın giriş çıkış yaptığı bildirildi.
11:00
Güney Koreliler'den Ödemiş'e Çat Kapı Ziyaret İzmir'de bir grup Güney Koreli turist, İzmir Basmane Garından rastgele bindikleri trenle Ödemiş ilçesine gitti.
Güney Koreliler'den Ödemiş'e Çat Kapı Ziyaret
13:08
Erzurum, Son 48 Yılın En Sıcak Dönemini Yaşadı Meteoroloji 12. Bölge Müdürü Us: "Erzurum'da 1966'dan beri en sıcak yılı yaşadık.
12:51
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım, bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sebebiyle tedavi gördüğü ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti
12:21
En Çok Tercih Edilen Araba Renkleri Ve Yakıt Türleri Belli Oldu Geçen yılın ocak kasım döneminde trafiğe kaydı yapılan otomobilin yüzde 63'ü beyaz renkli. İkinci sırada ise yüzde 16,7'yle gri renk otomobiller yer aldı.
En Çok Tercih Edilen Araba Renkleri Ve Yakıt Türleri Belli Oldu
15:58
Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan mahalle ve komlardaki hastalar, UMKE ve 112 Acil Servis ekiplerinin çabası sonucu hastanelere ulaştırılıyor 112 Acil Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Bedir: "Biz bunlarla ulaşımı mümkün olmayan köylerdeki hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.
14:24
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor Ağır kış şartlarının hüküm sürdüğü Doğu Anadolu Bölgesinde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan köy ve mezralardaki acil hastalar kar üstü araçları snowtracklarla kurtarılarak hastaneye götürülüyor.
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor
11:46
'Anne Oteli" ile Bebeklerinden Ayrı Kalmıyorlar Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesindeki "anne oteli" ile anneler, yoğun bakım ünitesinde tedavi gören bebeklerinden ayrı bırakılmıyor .
'Anne Oteli' ile Bebeklerinden Ayrı Kalmıyorlar
15:56
Trt Çat Kapı Ayvalık'ta TRT Belgesel ekranlarında her hafta sonu yayınlanan "Çat Kapı" programının bu haftaki çekimleri Ayvalık'ta gerçekleştirildi.
09:53
Çat'ta Okullarda Değerler Eğitimi Seminerleri Çat İlçe Müftülüğünce eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik "Okullarda Değerler Eğitimi" seminerleri düzenlenmeye başladı.
Çat'ta Okullarda Değerler Eğitimi Seminerleri
19:45
Yılın Haberi" Ödülü İha'ya Samsun’da İlkadım Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla düzenlenen “3. Geleneksel Medya Ödülleri” sahiplerini buldu.
Yılın Haberi' Ödülü İha'ya
17:09
Yayla Bekçisi Amanoslar'da Mahsur Kaldı Hatay'da Amanos Dağı'ndaki Kızlar Ufacığı yaylasında bekçilik yapan kişinin kar ve heyelan nedeniyle mahsur kaldığı belirtildi 3 günden beri haber alınamayan bekçiye ulaşabilmek için Dörtyol Kaymakamlığı'nda oluşturulan kriz merkezi çalışmaları koordine ediyor.
15:52
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karabük'te Bakan Elvan: "(Paris'teki silahlı saldırı ve Nijerya'daki Boko Haram katliamı) Lanetliyorum bu insanları, teröristleri. Bunların arkasında kimlerin olduğu mutlaka bulunmalı ve tespit edilmelidir" " D 100 karayolunda çığ düşmesi söz konusuydu.
15:30
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı Bakan Elvan, kardan kapanan yolları açıkladı ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı
14:46
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır
08:41
Ülke Genelinde Bazı Yollar Ulaşıma Kapalı Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
16:01
Erzurum Kar Doğuyu Esir Aldı; Ardahan -20 Kar doğuyu esir aldı; Ardahan -20 TÜRKİYE'yi etkisi altına alan karakış Doğu'da da etkisini sürdürüyor.
Erzurum Kar Doğuyu Esir Aldı; Ardahan -20
14:36
Bursa'da Okullar Tatil Edilecek mi? 9 Ocak Cuma Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan Valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bursa'da Okullar Tatil Edilecek mi? 9 Ocak Cuma
14:35
İstanbul'da Okullar Tatil mi ? 09.01.2015 Kar Tatili Gelişmeleri Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan Valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İstanbul'da Okullar Tatil mi ? 09.01.2015 Kar Tatili Gelişmeleri
14:34
Ankara'da Okullar Tatil Olacak mı ? 9 Ocak'ta Hangi İllere Tatil ? Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ankara'da Okullar Tatil Olacak mı ? 9 Ocak'ta Hangi İllere Tatil ?
14:33
İzmir'de Okullar Tatil Edilecek mi ? Eğitime Kar Tatili Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İzmir'de Okullar Tatil Edilecek mi ? Eğitime Kar Tatili
14:31
Yurtta Hava Durumu, Okullar Tatil Edilecek mi ? Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yurtta Hava Durumu, Okullar Tatil Edilecek mi ?
12:38
Türkiye'nin En Soğuk Kenti! Ardahan Eksi 20 Dereceyi Gördü Doğu illerinde etkili olan şiddetli kar yağışı nedeniyle köy yolları ulaşıma kapanırken, en düşük sıcaklık eksi 20 ile Ardahan'da ölçüldü.
Türkiye'nin En Soğuk Kenti! Ardahan Eksi 20 Dereceyi Gördü
12:31
Yurtta Kış Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki kar yağışı ve tipi nedeniyle Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı ve Iğdır'da bin 483 köy ve mahalle yoluna ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
10:37
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti Doğu Anadolu Bölgesinde yoğun kar yağışı, olumsuzlukları da beraberinde getirdi.
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
15:05
Bingöl'de Kara Saplanan Araçta Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı Bingöl'ün Yedisu ilçesinde kara saplanan araçta mahsur kalan 4 kişiyi, özel idare ekipleri kurtardı.
Bingöl'de Kara Saplanan Araçta Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı
10:45
Erzurum'da Fırtına, 20 Okul ve Resmi Kurum Çatısı, 60 Özel Bina Çatısını Uçurdu Erzurum Valiliği’nce kentte dün yaşanan kar, tipi ve fırtınanın bilançosu açıklandı.
Erzurum'da Fırtına, 20 Okul ve Resmi Kurum Çatısı, 60 Özel Bina Çatısını Uçurdu
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
22:29
Erzurum'da Kapanan Yollar Açıldı Erzurum'da tipi nedeniyle ulaşıma kapanan Aşkale-Bayburt karayolu Kop Geçidi ile Erzurum-Ağrı karayolu açıldı.
16:08
Türk Kızılayı Yolda Kalanın Yardımına Koşuyor Türk Kızılayı ekipleri, kar yağışı dolayısıyla yolda kalan vatandaşlara kumanya ve battaniye yardımında bulunuyor.
15:49
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli Erzurum'u çevre illere bağlayan yollarda tipi ve kuvvetli rüzgar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli
15:42
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil! Türkiye kar altında...İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre; okullar tatil edildi. Ülke genelinde de birçok ilde okullar tatil.
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil!
15:38
Erzurum-Bingöl Karayoluna Çığ Düşmesi Çığdan kurtarılan 49 yolcu Erzurum'un Çat ilçesinde misafir ediliyor.
12:15
Erzurum'da Eğitime Kuvvetli Rüzgar Engeli Erzurum'da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle 6 ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
11:50
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu Şiddetli kar yağışının etkili olduğu Erzurum'da kara ve hava ulaşımı tamamen durdu.
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu
10:46
Erzurum-Bingöl Kara Yoluna Çığ Düştü Erzurum-Bingöl kara yolu çığ düşmesi nedeniyle ulaşıma kapandı.
Erzurum-Bingöl Kara Yoluna Çığ Düştü
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:06
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
05:30
Yurtta Kış Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
10:31
Kınık'ta Çat Kapı Düğün Kınık’ı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Arpaseki köyünde evlenen gelin ve damadı kırmayarak köy meydanında onlarla çiftetelli oynadı.
Kınık'ta Çat Kapı Düğün
09:43
Hayvanseverlerden Yemleme Uyarısı Hayvanseverler yabani hayvanların yemlenmesi konusunda Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yöneticilerini uyardılar.
11:06
Anadolu'nun Zirvesinde Güneşten Elektrik Üretecekler Atatürk Üniversitesi ve KUDAKA işbirliğiyle yürütülen "Güneş Yeni Umutlarla Artık Daha Bir Başka Doğacak" Projesi kapsamında kurulacak güneş enerji santraliyle Atatürk Üniversitesi Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin elektrik ihtiyacı karşılanacak Proje Koordinatörü Doç. Dr. Kundakçı: "Yaklaşık olarak yılda 30 bin liranın üzerinde elektrik maliyetini biz bu tesis sayesinde karşılayarak üniversitemize girdi sağlamış olacağız" "Erzurum'daki havanın yazın en sıcak günlerinde 30 derece
14:55
Karaman'da Karda Kaybolan İki Kişiyi Jandarma Buldu Karaman’ın Ayrancı ilçesinde, araçları ile karda mahsur kalarak kaybolan 2 kişiyi jandarma yaptığı 1 saatlik çalışmayla buldu.
14:46
Turhal Güreşe Doydu Turhal Minik Erkekler Serbest Güreş Turnuvası nefesleri kesen mücadelelerle tamamlandı.
Turhal Güreşe Doydu
16:30
Erzurum'da Tarihi Aşağı Habib Efendi Camisi İbadete Açıldı Erzurum'da minaresi sac olan 234 yıllık Aşağı Habib Efendi Camisi, restore edilerek ibadete açıldı.
Erzurum'da Tarihi Aşağı Habib Efendi Camisi İbadete Açıldı
11:39
Sevgi Çocukları" Buz Sporlarıyla Tanışacak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında, 7 ilde "Sevgi Evlerinden Buz Spor Salonlarına" Projesi hayata geçirilecek Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Abdulhakimoğulları: "Artık onların ailesi biz oluyoruz.
Sevgi Çocukları' Buz Sporlarıyla Tanışacak
14:25
Erzurum Başkanın Otomobilini İten Milletvekili Eziliyordu CHP Genel Başkan Yardımcıları Enis Berberoğlu ve Veli Ağbaba ile birlikte Erzurum'un Çat ilçesine gelen İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, yoğun kar yağışı nedeniyle yolda kalan Çat Belediye Başkanı Arif Kılıç'ın otomobilini iterken az daha altında kalıyordu.
Erzurum Başkanın Otomobilini İten Milletvekili Eziliyordu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAT HABERLERİ
[Hata Bildir]