03:2700
SON DAKİKA ÇAT HABERLERİ

Son Dakika Çat Haberleri

   

  Kadınlar Üşümesin Diye 'Konukevi' Yaptılar

  Kadınlar Üşümesin Diye "Konukevi" Yaptılar

  Kışın soğuk yüzünün hissedildiği Erzurum'un Hınıs ilçesinde kaymakamlık tarafından, 15 bin liralık maliyetle yaptırılan Kadın Konukevi, haftanın 7 günü kadınlara hizmet verecek Köylerden ve çevre ilçelerden Hınıs'a gelen kadınlar için yoğunluğa göre konukevinde pazartesi ve cuma günleri farklı programlar düzenlenecek Hınıs Kaymakamı Uz: "Burası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ait depo olarak kullanılan atıl vaziyette olan bir binaydı. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Erzurum'da "Yıldızlar Futsal İl Birinciliği" Müsabakaları

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldızlar Futsal İl Birinciliği maçları başladı. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Köşker'den Çat Kapı Gesmek Ziyareti

  Köşker'den Çat Kapı Gesmek Ziyareti

  Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Merkezi (GESMEK) kurs merkezini ziyaret etti. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Türk Kızılayı Başkanı Akar: Suriye'nin İçinde 6.5 Milyon Aç ve Korumasız İnsan Var (3)

  Türk Kızılayı Başkanı Akar: Suriye'nin İçinde 6.5 Milyon Aç ve Korumasız İnsan Var (3)

  Akar: KAN ÜRÜNLERİ VE İLAÇLARINI TÜRKİYE'DE ÜRETECEĞİZ Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Erciyes Üniversitesi kampüsü içinde hayırsever Ahmet Ulucan ile rektörlük tarafından yaptırılan 2 milyon liraya mal olan Kızılay Gençlik Kulübü ve misafirhanesinin açılışına katıldı. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Her Ailenin Farklı Bir Hikâyesi Var

  Her Ailenin Farklı Bir Hikâyesi Var

  Çalışma ve İş Kurumu (İŞ-KUR) Diyarbakır İl Müdürü Selahattin Bayram, iş başvurusunda bulunan mağdurları evlerinde ziyaret etti. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Çat'a Teşekkür Sürprizi

  Başkan Çat'a Teşekkür Sürprizi

  Seydişehir Belediyesi Hanımlar Lokali Üyeleri Belediye Başkanı Abdulkadir Çat'ı Hanımlar Lokaline davet ederek teşekkür ettiler. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Finike Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Nail Dülgeroğlu, Yeşilyurt Beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi. (23 Şubat 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri