SON DAKİKA ÇATAK HABERLERİ

Son Dakika Çatak Haberleri

13:34
Gevaşlı Esnaftan 'Seyyar Satıcı' İsyanı Van'ın Gevaş ilçesindeki bir grup esnaf, seyyar satıcıları protesto etmek için belediye binası önüne sebze ve meyve dökerek tepkilerini dile getirdi.
Gevaşlı Esnaftan 'Seyyar Satıcı' İsyanı
19:49
Çatışmada Ölen Çataklı Ypg'li İçin Yürüyüş Yapıldı Suriye'nin Kobani kentinde IŞİD ile girdiği çatışmada ölen, PKK'nın bu ülkedeki kolu olan YPG'li Cumali Şipal için yürüyüş yapıldı.
Çatışmada Ölen Çataklı Ypg'li İçin Yürüyüş Yapıldı
15:13
Çatışmada Ölen Çataklı Ypg'li İçin Yürüyüş Yapıldı Suriye'nin Kobani kentinde IŞİD ile girdiği çatışmada ölden, PKK'nın bu ülkedeki kolu olan YPG'li Cumali Şipal için yürüyüş yapıldı.
Çatışmada Ölen Çataklı Ypg'li İçin Yürüyüş Yapıldı
15:04
Bilecik'in Köylerinde Bayanlara Yönelik Tarımsal Eğitimler Devam Ediyor Bilecik’in Kızıldamlar, Yeniköy ve Deresakarı köylerinde kadın çiftçilere yönelik olarak verilen tarımsal eğitimler devam ediyor.
Bilecik'in Köylerinde Bayanlara Yönelik Tarımsal Eğitimler Devam Ediyor
16:01
Çatak'ta Karne Sevinci Çatak'ta okulların yarıyıl tatiline girmesinden dolayı, öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı.
09:13
Vanlı Öğrencilere Anlamlı Yardım Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde eğitim veren Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri, topladıkları kıyafetleri Çatak Yatılı Bölge Okuluna gönderdi.
Vanlı Öğrencilere Anlamlı Yardım
13:30
Çektiği Fotoğraf, Minik Bedenlere Yardım Oldu Van'da köy gezisi sırasında çektiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde paylaşan ev hanımı Esen Değer, Çatak ilçesinde eğitim gören çok sayıda çocuğun kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanmasını sağladı Ev hanımı Değer: "Fotoğrafımın bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum. İyi ki çektiğim o fotoğrafla çocukların doğal hallerini yansıtmışım" Sınıf öğretmeni Acar: "Çatak köylerindeki öğrencilerin ve ailelerinin maddi durumu kötü.
10:16
Kayseri Şeker 2. Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Kayseri Şeker Fabrikasında 2014 yılı faaliyetlerinin değerlendirilip, 2015 yılı hedeflerinin masaya yatırıldığı koordinasyon toplantısı yapıldı.
Kayseri Şeker 2. Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
15:07
Başbakan Davutoğlu, Tekirdağ İl Kongresi'ne Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, çiftçiye müjde vererek, pirinçte KDV oranının yüzde 8’den yüzde 1’e düşürüleceğini söyledi.
15:05
AK Parti Tekirdağ İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu:(4) "Mazot ve gübre desteğinde artışımız devam edecek.
09:04
Çocukların Kayak Keyfi Sivas'ta hafta sonunu fırsat bilen çocuklar, kızak ve poşetlerle kayarak gönüllerince eğlendi.
13:20
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösterilere Katılan Bir Kişi Tutuklandı Van’ın Çatak ilçesinde, IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilere katıldığı gerekçesiyle 1 kişi tutuklandı.
19:11
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Çatak ilçesinde IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilere katıldığı gerekçesiyle, Çatak Belediye Başkanı Evin Keve'nin ağabeyi Ferhat Keve tutuklandı.
17:48
Sivas'ta Ev Yangını: 1 Ölü Zara ilçesinde bir evde çıkan yangında 92 yaşındaki kişi öldü.
17:00
Sivas'ta Ev Yangını: 1 Ölü Sivas'ta ev yangını: 1 ölü Zara ilçesinde bir evde çıkan yangında 92 yaşındaki kişi öldü.
Sivas'ta Ev Yangını: 1 Ölü
14:08
Selde Zarar Gören Tarım Arazilerinde Hasar Tespiti Yapılıyor Muğla'nın Seydikemer ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle Esen 1 Barajı'nın taşması sonucu oluşan selde zarar gören tarım arazilerinde hasar tespit çalışması yapılıyor.
Selde Zarar Gören Tarım Arazilerinde Hasar Tespiti Yapılıyor
11:46
Seraları Sel ve Fırtına, Nareciyeyi Don Vurdu Muğla ve ilçelerinde etkili olan soğuk hava ve don, tarımsal üretimi olumsuz etkiledi.
Seraları Sel ve Fırtına, Nareciyeyi Don Vurdu
14:46
Seydikemer'de Baraj Taşkını Tehlikesi Atlatıldı Muğla'nın Seydikemer ilçesinde barajın taşması sonucu boşaltılan Çukurincir Mahallesinde hayat normale döndü.
Seydikemer'de Baraj Taşkını Tehlikesi Atlatıldı
13:37
Muğla'daki Kuvvetli Yağış Muğla Valisi Çiçek: "Yağışın yoğun olması, Eşen Çayı ve Gölbent Deresi'nin dolmasına yol açmış ve bir tehlike yaşanmış.
Muğla'daki Kuvvetli Yağış
14:56
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu: "Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak için çalışıyoruz"
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı
11:42
Çözüm Süreciyle Dağlara Kışın da Tırmanıyorlar Çözüm sürecinin getirdiği huzurun etkisiyle ilkbahar ve yaz aylarında doğaseverlerin renklendirdiği dağlar, artık kış aylarında da gerçekleştirilen tırmanışlarla turizme kazandırılıyor Aralarında öğrenci ve değişik meslek gruplarına mensup doğaseverlerden oluşan grup, zorlu kış şartlarına rağmen keyifli.
Çözüm Süreciyle Dağlara Kışın da Tırmanıyorlar
18:25
Bafra'da Gölde Kaybolan 4 Kişiyi Arama Çalışmaları Sürüyor (2) Aramalar SONA ERDİ Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki Gıcı Gölü'nde balıkçı teknesinin alabora olması sonucu kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarından bugün de sonuç alınamadı.
Bafra'da Gölde Kaybolan 4 Kişiyi Arama Çalışmaları Sürüyor (2)
17:11
Samsun Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp Samsun'un Bafra İlçesi'nde gölde balık avlayanların teknesi fırtınada alabora oldu, 1 kişinin cesedi bulundu, kayıp 6 kişi aranıyor.
Samsun Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp
16:22
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (3) 2 KİŞİNİN DAHA CESEDİNE ULAŞILDI Samsun'un Bafra İlçesi Sarıköy mevkii Gıcı Gölü'nde Dursun Namlı'ya ait 6 metrelik balıkçı teknesinin alabora olması sonucu suda kaybolan 6 kişeden 30 yaşındaki Niyazi Türkmen ve 37 yaşındaki Muharrem Türkmen'in cesetlerine ulaşıldı.
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (3)
15:58
Bafra'da Balıkçı Teknesi Devrildi: 3 Ölü, 4 Kayıp Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Sarıköy Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Ulugöl'de motorlu balıkçı teknesi battı.
Bafra'da Balıkçı Teknesi Devrildi: 3 Ölü, 4 Kayıp
15:26
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (2) Kimlikleri BELLİ OLDU Samsun'un Bafra İlçesi Sarıköy Mevkii'ndeki Gıcı Gölü'nde bir balıkçı teknesinin alabora olması sonucu 7 kişi sularda kayboldu.
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (2)
21:04
Kar, Van'da Hayatı Durdurdu Van'da öğlen saatlerinde etkili olan kar yağışı hayatı durma noktasına getirdi.
Kar, Van'da Hayatı Durdurdu
18:52
Kar, Van'da Hayatı Durdurdu Van'da öğlen saatlerinde etkili olan kar yağışı hayatı durma noktasına getirdi.
Kar, Van'da Hayatı Durdurdu
18:43
Eğitime Kar Engeli Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van'ın Özalp ve Saray, Kars'ın Selim ve Digor ile Bitlis'in Güroymak ilçelerinde eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
18:30
Nazilli'de Kapanan Yollar Ulaşıma Açıldı Aydın'ın Nazilli ilçesinin yüksek kesimlerinde kar yağışı nedeniyle kapanan yollar ulaşıma açıldı.
11:20
Çatak'ta Düşen Çığ Yolu Kapattı Van'da dün gece etkili olan kar yağışı sonrası Van-Çatak karayolunun 20 kilometresindeki Kayaboğazı Bölgesi'nde çığ düştü.
Çatak'ta Düşen Çığ Yolu Kapattı
14:07
Yeni Yılın İlk Gününde Bebeği Öldü Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde Yaşariye ve Alpay Çatak çiftinin Pelin adını verdikleri 50 günlük bebekleri bu sabah yatağında ölü olarak bulundu.
Yeni Yılın İlk Gününde Bebeği Öldü
17:13
Çataklı Çocuklardan Tegv Atölyesine İlgi Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Çatak İlçe Biriminde öğrenim gören çocuklar, Düşler Atölyesi etkinliğine büyük ilgi gösteriyor.
13:39
Res Tehdidi Altındaki Asırlık Kestane Ağaçları Meclis'e Taşındı CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, Cihan Haber Ajansı’nın, "Asırlık kestane ağaçları RES tehdidi altında" başlıklı haberini Meclis’e taşıdı.
Res Tehdidi Altındaki Asırlık Kestane Ağaçları Meclis'e Taşındı
09:38
Asırlık Kestane Ağaçları Res Tehdidi Altında (Özel) İzmir'in Urla ilçesi Ovacık köyündeki kızıl çamların ardından Kiraz ve Beydağ ilçelerindeki yüzlerce asırlık kestane ağacı da AK Parti döneminde yıldızı parlayan holdinglerden Türkerler'e ait rüzgar enerji santrali (RES) projesi sebebiyle kesilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
Asırlık Kestane Ağaçları Res Tehdidi Altında (Özel)
11:32
Kar Yağışı Doğu'da kış- Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köyle ulaşım sağlanamıyor- Kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi Bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı
10:42
Doğu'da Kış Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köyle ulaşım sağlanamıyor Kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.
Doğu'da Kış
10:09
Van'da 160 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Van'da etkili olan kar yağışıyla birlikte 160 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
Van'da 160 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
09:54
Çatak'ta Meslek Tanıtım Semineri Düzenlendi Van'ın Çatak ilçesindeki Atatürk ve Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine yönelik Meslek Tanıtım semineri düzenlendi.
Çatak'ta Meslek Tanıtım Semineri Düzenlendi
01:46
Odun Kesmeye Giden Vatandaşın Cesedi Bulundu Kastamonu'da odun kesmek için ormanlık alana giden vatandaş, ölü bulundu.
00:49
Nürnberg Türk-Alman Film Festivali Kısa Film Yarışma Programı Belirlendi Almanya'nın Nürnberg kentinde her yıl yapılan ve 13-22 Mart 2015 tarihleri arasında 20'incisi gerçekleşecek olan Türkiye- Almanya Film Festivali'nin kısa film yarışma programı belirlendi.
Nürnberg Türk-Alman Film Festivali Kısa Film Yarışma Programı Belirlendi
12:29
Van Gülseren Öğretmen Sayesinde Harabe Okul Yenilendi Van'ın Çatak İlçesi Uzuntekne Mahallesi'ndeki 50 yıllık okul, burda görevli öğretmen Gülseren Gürcü sayesinde yenilendi.
Van Gülseren Öğretmen Sayesinde Harabe Okul Yenilendi
11:33
Gülseren Öğretmen Sayesinde Harabe Okul Yenilendi Van'ın Çatak ilçesi Uzuntekne Mahallesindeki 50 yıllık okul, burda görevli öğretmen Gülseren Gürcü sayesinde yenilendi.
Gülseren Öğretmen Sayesinde Harabe Okul Yenilendi
14:38
Anadolu Gençlik Derneği'nden Siyer-İ Nebi Yarışması Anadolu Gençlik Derneği, 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği Siyer-i Nebi sınavının yarın Van’da da yapılacağı belirtildi.
13:01
Erdoğdu Yolu'nda Kamulaştırma ve Yapım Çalışmaları Devam Ediyor Trabzon’un önemli kuzey-güney arterlerinden biri olan Erdoğdu yolunda yapım çalışmaları hızla devam ediyor.
Erdoğdu Yolu'nda Kamulaştırma ve Yapım Çalışmaları Devam Ediyor
12:09
Çatak'ta Servis Şoförlerine Seminer Çatak'taki servis şoförlerine, trafik ve ilk yardım konularında seminer verildi.
11:27
Tegv'den 20. Yıl Balosu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) 20. yılı nedeniyle Van’ın Çatak ilçesinde bir balo verildi.
Tegv'den 20. Yıl Balosu
10:54
Van'da 16 Mahalle ile 181 Mezranın Yolu Ulaşıma Kapalı Van’ın Başkale, Çatak, Çaldıran, Muradiye ve Gürpınar ilçelerinde 16 mahalle ve bu mahallere bağlı 181 mezranın yolları kar yağışından dolayı ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Van'da 16 Mahalle ile 181 Mezranın Yolu Ulaşıma Kapalı
19:57
Çatak'ta 16 Öğrenci Zehirlendi Van’ın Çatak ilçesinde "Yerli Malı Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinlikte yedikleri börekten zehirlendikleri ileri sürülen 16 öğrenci hastanelik oldu.
14:17
Taş, Trafik Kazası Geçiren Öğretmenleri Ziyaret Etti Çatak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, trafik kazası geçiren öğretmenleri ziyaret etti.
Taş, Trafik Kazası Geçiren Öğretmenleri Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:23:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇATAK HABERLERİ
[Hata Bildir]