20:4500
SON DAKİKA ÇATALCA HABERLERİ

Son Dakika Çatalca Haberleri

   

  Trakya Üniversitesi Edirne Tarihine Işık Tutmaya Devam Ediyor

  Trakya Üniversitesi Edirne Tarihine Işık Tutmaya Devam Ediyor

  Osmanlı tarihçisi ve hattat Ahmed Bâdi Efendi'nin 20. yüzyıl başında yazdığı 'Riyâz-ı Belde-i Edirne', Trakya Üniversitesi Yayınları altında beş cilt olarak yeniden yayımladı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  MEB 16 Bin Müdürü Havuza Aldı, 75 Puan Alamayan Görevden Alınacak

  MEB 16 Bin Müdürü Havuza Aldı, 75 Puan Alamayan Görevden Alınacak

  Milli Eğitim Bakanlığı, gerçekleştirdiği son değişiklik ile Türkiye genelinde 4 yıl görev süresini tamamlayan 16 bin 721 okul müdürünü havuza aldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1) "(Dört eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu) Hiç kimse unutmasın, komisyon başkanı, bu son kirli görevi üstlenen Hakkı Köylü de unutmasın; hırsızlığa onay, rüşvete onay, iftiralara onay, yalanlara onay verenler şu Hadis i Şerif'i kulaklarından hiç eksik etmesinler; 'Sebep olan da yapan gibidir. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Haluk Koç - Dört eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu -

  Haluk Koç - Dört eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, dört eski bakanla ilgili fezlekelerin, dizinleri hatalı olduğu için iade edilmesine ilişkin, "Hiç kimse unutmasın, komisyon başkanı, bu son kirli görevi üstlenen Hakkı Köylü de unutmasın; hırsızlığa onay, rüşvete onay, iftiralara onay, yalanlara onay verenler şu Hadis-i Şerif'i kulaklarından hiç eksik etmesinler; 'Sebep olan da yapan gibidir. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu: 'İğneden ipliğe hesabı sorulur' -

  Kılıçdaroğlu: "İğneden ipliğe hesabı sorulur" -

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanlığı makamı siyaset yapılacak yer değil. Siyasetin yeri de TBMM'dir. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Cumhurbaşkanlığı makamı siyaset yapılacak yer değil. Siyasetin yeri de TBMM'dir. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 20:45:15. #1.11#