SON DAKİKA ÇATIŞMA HABERLERİ

Son Dakika Çatışma Haberleri

19:22
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Başhekim Açan IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar sırasında evinin önünde oynarken silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi- İl Emniyet Müdürlüğü olayın fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü açıkladı Nusaybin'de IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar esnasında evinin önünde oynarken
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Başhekim Açan
19:13
Hakkari'de Kobani Kutlamaları Hakkari'de Kobani'nin tamamen Kürt güçlerinin eline geçtiği haberlerinin ardından başlayan kutlamalar devam ediyor.
Hakkari'de Kobani Kutlamaları
19:06
Kosova'daki Protesto Kosova Cumhurbaşkanı Yahyaga: "Sokaklardaki şiddet ve kaotik sahneler kabul edilemez"
19:04
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır'da kutlama yapıldı.
18:57
Bakan Çelik'in Gündeme İlişkin Değerlendirmeleri Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Syriza’nın iktidara gelişi hep AK Parti’nin 2002’deki gelişiyle mukayese ediliyor.
18:53
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar sırasında evinin önünde oynarken silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi İl Emniyet Müdürlüğü olayın fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü açıkladı.
18:46
Syriza'nın AB ile Masaya Oturacak Adamı Yanis Varoufakis Yunanistan'da iktidara gelen radikal sol Syriza'nın Maliye Bakanı, kendisini 'kazara ekonomist' olarak tanımlayan Yanis Varoufakis oldu.
Syriza'nın AB ile Masaya Oturacak Adamı Yanis Varoufakis
18:46
Protestolarda Kan Aktı! Kosova’daki protesto eylemlerinde ilk belirlemelere göre 30 polis ve 35 kişi yaralandı.
Protestolarda Kan Aktı!
18:43
Kosova Başbakanlık Binası Önünde Gösteriye Müdahale: 52'si Polis 110 Yaralı- Ek Hükümetten 'HOŞGÖRÜ VE OLGUNLUK' ÇAĞRISI Polis ile protesto edenler arasında 5 saat süren çatışmalar son bulmak üzere. Polis kent merkezinde ve yan sokaklarda kontrolü ele geçirdi.
Kosova Başbakanlık Binası Önünde Gösteriye Müdahale: 52'si Polis 110 Yaralı- Ek
18:41
Pegida Taraftarları Bu Hafta da Nefes Alamadı İslam karşıtlarına eylemler düzenleyerek göz açtırmayan Alman halkı, Frankfurt, Hannover, Münih ve Würzburg gibi şehirlerde boy gösterdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:15:24. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇATIŞMA HABERLERİ
[Hata Bildir]