11:3000
SON DAKİKA ÇATIŞMA HABERLERİ

Son Dakika Çatışma Haberleri

   

  Nijerya'da Boko Haram Şiddeti

  Nijerya'da Boko Haram Şiddeti

  Nijerya'nın kuzeydoğusundaki Adamawa eyaletinde 60 civarında kadının Boko Haram militanları tarafından kaçırıldığından endişe ediliyor. (Dün 09:50)

   

  Hekimoğlu'nun Torunu: 'Deliderviş'

  Hekimoğlu'nun Torunu: "Deliderviş"

  Uzun yıllar Fatsa, Ordu, Tokat, Niksar, Samsun dağlarında hüküm süren, halk arasında mertliği, yiğitliği ve yardımseverliğiyle şöhret yapan ve adına türkü yakılan halk kahramanlarından Hekimoğlu’un 4. kuşak torunu dedesinin izinde. (Dün 09:48)

   

  Fethullah Gülen, IŞİD Kurbanları İçin Taziye Mesajı Yayınladı

  Fethullah Gülen Hocaefendi, IŞİD terör örgütünün saldırıları sonucu hayatını kaybeden Iraklı Kürt, Türkmen, Arap ve Ezidiler için taziye mesajı yayınladı. (Dün 09:40)

   

  Dikili Belediyesi'nden Barış İçin Somut Adımlar

  Dikili Belediyesi'nden Barış İçin Somut Adımlar

  Dikili'de 'Sevgi'nin Dillerini Hep Birlikte Konuşalım' hedefiyle gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlendiği Yunanca Dil Kursu büyük ilgi gördü. (Dün 09:23)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Letonya'da

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Letonya'da

  Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı Geçici İkametgahında resmi törenle karşılayacak. (Dün 09:08)

   

  Kanada'da Silahlı Saldırı

  Kanada'da Silahlı Saldırı

  Kanada'nın başkenti Ottawa'da bir askeri vurduktan sonra çatışmaya giren saldırgan, polis tarafından ölü ele geçirildi. (Dün 08:59)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 11:30:28. #1.11#