SON DAKİKA ÇAYELİ HABERLERİ

Son Dakika Çayeli Haberleri

 • 12:20Sanko Üniversitesi Flaması Karadeniz SahillerindeSanko Üniversitesi Flaması Karadeniz SahillerindeSANKO Üniversitesi’nin sponsorluğunda bisikletle Karadeniz turuna çıkan Boran Ovayolu, “Hayalime ortak olan SANKO Üniversitesi’nin flamasını ikinci kez taşımaktan ve dalgalandırmaktan büyük gurur duyuyorum” dedi.
 • 15:44Karadeniz'de Seller 86 Yılda 655 Can AldıDoğu ve Orta Karadeniz'de 1929'dan bugün dek meydana gelen 51 sel, taşkın ve heyelanda 655 kişi hayatını kaybetti.
 • 14:31Rize'de Sel Nedeniyle İlçeler Susuz KaldıRize merkez ve ilçelerinde etkili olan sağanak yağmur sele dönüştü.
 • 15:06Çayeli'de Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü DüzenlendiTürkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı etkinlikleri kapsamında Çayeli ilçesinde sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.
 • 19:48Çayeli'li Ablanın 'Doğum Günüm' PerformansıÇayeli'li Ablanın 'Doğum Günüm' PerformansıÇayeli'li Ablanın 'Doğum Günüm' Performansı
 • 18:33Atmaca KültürüAtmaca Kültürü" Beyaz Perdeye AktarılıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin çekildiği mahalle- Filmin yapımcısı Kerim Çakır- Yönetmen Elçin Elgür- Mustafa Memoğlu ve torunu Esra Memoğlu "Atmaca kültürü" beyaz perdeye aktarılıyor- Yüzyıllardan beri Karadeniz insanının kültür, asalet ve güç sembolü olan atmaca kültürü, dede ve torunun ilk defa oynayacağı filmle beyaz perdeye aktarılacak-Filmin yapımcısı Çakır: - "Atmaca olan ilişki bölgenin orijinal bir hikayesi. Biz bunun yok olmaya tutmuş yönünü yeni kuşakla birlikte canlandırmaya çalışacağız" FİKRET DELAL - Yüzyıllardan beri Karadeniz insanının kültür, asalet ve güç sembolü olan atmaca kültürü dede ve torunun ilk defa oynayacağı "Paçi-küçük kız" filmi ile beyaz perdeye aktarılacak.
 • 11:41Atmaca Kültürü" Beyaz Perdeye AktarılıyorYüzyıllardan beri Karadeniz insanının kültür, asalet ve güç sembolü olan atmaca kültürü dede ve torunun ilk defa oynayacağı "Paçi-küçük kız" filmi ile beyaz perdeye aktarılacak.
 • 14:55Tekrar) Rize'de Bisiklet Yarışı HeyecanıTekrar) Rize'de Bisiklet Yarışı HeyecanıRize’de, Çekmeköy Belediyesi’nin ana sponsorluğunda organize edilen bisiklet yarışı düzenlendi.
 • 14:06Boran Ovayolu, Sanko Üniversitesi Bayrağını DalgalandıracakBoran Ovayolu, Sanko Üniversitesi Bayrağını Dalgalandıracak“İki Teker Hürriyet” sloganıyla geçtiğimiz yıl SANKO Üniversitesi sponsorluğunda doğayı korumak amacıyla Akdeniz ve Ege sahillerinde pedal çeviren Boran Ovayolu, bu yıl yine SANKO Üniversitesi desteği ile Karadeniz sahillerinde pedal çevirecek.
 • 15:15Rize'de Bisiklet Yarışı HeyecanıRize'de Bisiklet Yarışı HeyecanıRize’de, Atilla Bisiklet Kulübü tarafından organize edilen ve Çekmeköy Belediyesi’nin ana sponsorluğunda bisiklet yarışı düzenlendi.
 • 14:40Rize'de Köy Sularının Yüzde 52'si KirliRize'de Köy Sularının Yüzde 52'si KirliRize İl Sağlık Müdürü Dr Mustafa Tepe, Rize’deki kaynak suların yüzde 52’sinin kirlilik nedeni ile içilmeyecek durumda olduğunu söyledi.
 • 10:35Bedrettin Dalan, Rize'de Organik Tarım Toplantısına KatıldıBedrettin Dalan, Rize'de Organik Tarım Toplantısına KatıldıÇAYKUR Genel Müdürlüğü ile Yeditepe Üniversitesi tarafından Rize’de düzenlenen organik tarım toplantısına katılan Yeditepe Üniversitesi Kurucusu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, Ergenekon Destanı’ndan örnek vererek organik tarımın önemini vurguladı.
 • 17:26Rize İl Sağlık Müdürü Tepe AçıklamasıRize İl Sağlık Müdürü Dr Mustafa Tepe, "Son günlerde havaların belirgin olarak ısınması ile birlikte il genelinde özellikle ishal vakalarında belirgin bir artış yaşanmaktadır.
 • 15:27Rize Türkiye? Nin En Yağışlı İli Rize Sıcaktan KavruluyorRize Türkiye? Nin En Yağışlı İli Rize Sıcaktan KavruluyorTürkiye'nin en çok yağış alan ili olan Rize'de aşırı sıcak hava, yağmurla yaşamaya alışmış kent sakinlerini bunalttı.
 • 15:13Türkiye'nin En Çok Yağış Alan İli Rize Sıcaktan KavruluyorTürkiye'nin En Çok Yağış Alan İli Rize Sıcaktan KavruluyorTürkiye'nin en çok yağış alan ili olan Rize'de aşırı sıcak hava, yağmurla yaşamaya alışmış kent sakinlerini bunalttı.
 • 21:11Kırgızistan'da "Meykin Asya" Sona ErdiBİŞKEK (A.A) - Kırgızistan'ın tatil merkezi Çolpon Ata kentinde düzenlenen "Meykin Asya" adlı 2. Uluslararası Asya Ses Yarışması sona erdi.
 • 18:53Rize'de Üzerine Cam Rafı Düşen Şahıs Hayatını KaybettiRize'de Üzerine Cam Rafı Düşen Şahıs Hayatını KaybettiRize’nin Çayeli ilçesinde tansiyon hastası olan Osman Bostancı (65), kendine ait iş yerinde bulunan cam rafın üzerine devrilmesi sonucu hayatını kaybetti.
 • 17:12Kırgızistan'da Kırgızistan'da "Meykin Asya" BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Meykin Asya" adlı 2. Uluslararası Asya Ses Yarışması açılış töreni-- Başbakan Temir Sariyev'in konuşması- Ses sanatçıların sahne alması- Türkiye'yi temsil eden Volkan Arslan'ın sahneye çıkışı- Volkan Arslan'ın açıklaması Kırgızistan'da "Meykin Asya" başladı- Çolpon-Ata kentinde düzenlenen 2. Uluslararası Asya Ses Yarışması'nın açılışına Kırgızistan Başbakanı Temir Sariyev de katıldı Kırgızistan'ın tatil merkezi Çolpon-Ata kentinde düzenlenen "Meykin Asya" adlı 2. Uluslararası Asya Ses Yarışması, Başbakan Temir Sariyev'in katıldığı açılış töreni ile başladı.
 • 15:07Kırgızistan'da "Meykin Asya" BaşladıKırgızistan'ın tatil merkezi Çolpon-Ata kentinde düzenlenen "Meykin Asya" adlı 2. Uluslararası Asya Ses Yarışması, Başbakan Temir Sariyev'in katıldığı açılış töreni ile başladı.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 13:38Rize'de Araç YangınıRize'de Araç YangınıRize’nin Çayeli ilçesi Demirhisar Köyü’nde yaşanan olayda bir araç tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.
 • 12:05'Çayeli'nden Öteye Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi'Çayeli'nden Öteye Kültür ve Sanat Festivali Sona ErdiRize’de başlayan ’’ Çayeli’nden Öteye Kültür ve Sanat Festivali’’ görkemli programlar ile sona erdi.
 • 14:54Rize'de Kültür ve Sanat Festivali Start AldıRize'de Kültür ve Sanat Festivali Start AldıRize’nin Çayeli ilçesinde start alan ’’Çayeli’nden Öteye Kültür ve Sanat Festivali’’nin ilk gününde Çayeli halkı eğlenceli saatler geçirdi.
 • 13:02Yangında Mahsur Kalan 7 Kişi Vinç Yardımıyla KurtarıldıYangında Mahsur Kalan 7 Kişi Vinç Yardımıyla KurtarıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yanan binada alevlere su sıkan itfaiye elemanları- Çevrede toplanan kalabalık- İtfaiyenin yanaşmasına engel olan bir aracın el birliği ile kaldırılması- Takviye itfaiye araçlarının gelmesi- Ambulansta yaralananlara müdahale edilmesi- Mahsur kalanların binadan vinçle indirilmesi- Vinçle indirilen vatandaşların ambulansa alınması Çayeli'nde yangın-İlçede 5 katlı bir binanın 2. katındaki boş bir dairede çıkan yangından etkilenen diğer dairelerde oturan 7 kişi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı Çayeli'nde 5 katlı bir binanın 2. katındaki boş bir daire çıkan yangından etkilenen diğer dairelerde oturan 7 kişi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldıİlçenin Yalı Mahallesinde 5 katlı binanın ikinci katındaki boş dairede, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.
 • 10:54Çayeli'nde YangınÇayeli'nde 5 katlı bir binanın 2. katındaki boş bir daire çıkan yangından etkilenen diğer dairelerde oturan 7 kişi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı İlçenin Yalı Mahallesinde 5 katlı binanın ikinci katındaki boş dairede, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.
 • 16:20Rize'de Çin Protesto EdildiRize'de Çin Protesto EdildiRize’de Çayeli Osmanlı İlim Ahlak Ocakları ve Çayeli İHH Temsilciliği, Çin’i Doğu Türkistan’daki Müslümanlara yönelik uygulamaları nedeniyle protesto etti.
 • 08:46Su Kesintilerinin Nedenini Canlı Yayında AçıkladıSu Kesintilerinin Nedenini Canlı Yayında AçıkladıRize Belediye Başkanı Prof. Dr Reşat Kasap, Rize Belediyesi Meclis Üyelerinin İftar yemeğinde canlı yayına katılarak Rize'de yaşanan su kesintilerinin nedenine değindi.
 • 01:18Korkunç Kaza Güvenlik Kamerasında…Korkunç Kaza Güvenlik Kamerasında…Rize’de genç bir sürücünün ağır yaralandığı korkunç kaza güvenlik kameraları ile an ve an kaydedildi.
 • 16:54Odalar Yeşil Yola Sahip ÇıkacakOdalar Yeşil Yola Sahip ÇıkacakRize’de Ticaret Borsası ve Ticaret Odaları, ilin sorunlarına çözüm üretmek adına müşterek yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi.
 • 17:33Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Kaçar Rize'deGençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Kaçar'ın Rize'de incelemelerde bulunduğu bildirildi.
 • 15:23Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Kaçar, Rize'de İncelemelerde BulunduGençlik Hizmetleri Genel Müdürü Kaçar, Rize'de İncelemelerde BulunduGençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Kaçar, Rize’de bir dizi incelemelerde bulundu.
 • 16:076 İlde Gayrimenkul Fiyatları Şaha Kalktı6 İlde Gayrimenkul Fiyatları Şaha KalktıYeni havalimanları, İstanbul, Ordu, Rize, Yozgat, Hakkari ve Mersin'de gayrimenkul ve arsa fiyatlarını adeta uçurdu.
 • 10:57Sokak İftarına Katıldı, Enderun Usulü Teravih KıldıSokak İftarına Katıldı, Enderun Usulü Teravih KıldıBursa Valisi Münir Karaloğlu, vatandaşlarla sokak iftarlarında buluştu.
 • 10:24Çomoğlu Derneği'nden, Başkan Sekmen'e ZiyaretÇomoğlu Derneği'nden, Başkan Sekmen'e ZiyaretAşkale Çomoğlu Derneği yönetimi, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.
 • 11:452014 Yılı Kurumlar Vergisi Türkiye Rekortmenleri (2)Kurumlar vergisi listesinin ilk 10 sırasında bankaların ağırlığı dikkati çekti.
 • 10:31Kurumlar Vergisi Rekorunda İlk 10'un Sekizi BankaGelir İdaresi Başkanlığı, 2014 vergilendirme dönemi Kurumlar Vergisi Türkiye geneli ilk 100 sıralamasını açıkladı.
 • 10:06Türkiye'nin 2014 Vergi Şampiyonları Belli OlduTürkiye'nin 2014 Vergi Şampiyonları Belli Oldu2014 yılının vergi rekortmenleri açıklandı. Şarık Tara en çok vergi ödeyen iş adamı oldu. En fazla kurumlar vergisini ise Ziraat Bankası ödedi.
 • 11:36Trabzon ve Rize'nin İhracattaki Gururu OldularTrabzon ve Rize'nin İhracattaki Gururu Oldularİstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Kurulu’nda 2014 İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde Doğu Karadeniz bölgesi ihracat şampiyonları ödüllerini aldı.
 • 16:35En Büyük 500 Sanayi Kuruluşunun 4'ü Trabzon ve Rize'deDoğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından 4'ünün Trabzon ve Rize'de olduğunu ifade ederek, bu kuruluşların yöneticilerini tebrik etti.
 • 16:40Adıyaman'da Yargı AtamalarıHakimler ve Savcılık Yüksek Kurulu (HSYK) yaz dönemi kararnamesinde Adıyaman’a gelen ve giden hakim ve savcılar belli oldu.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 16:56Rize seçim sonuçları, Rize 2015 genel seçim sonuçlarıRize seçim sonuçları, Rize 2015 genel seçim sonuçlarıRize 2015 genel seçim sonuçları. Rize ili ve ilçeleri genel seçim sonuçları. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketi Rİze'de il geneli ve ilçeleri seçim sonuçları. secim.haberler.com adresinde.
 • 09:16Türkiye Sandık BaşındaRize'de 243 bin 273 seçmen oy kullanmaya başladı.
 • 15:13Senoz Vadisi'ne 100 Gönüllü ÇevreciSenoz Vadisi'ne 100 Gönüllü ÇevreciRize'de hidroelektrik santraller ve taş ocaklarına karşı verilen çevre mücadelesi ile bilinen Çayeli İlçesi Senoz Vadisi'nde, TEMA'nın verdiği eğitimleri başarı ile tamamlayan öğretmen ve öğrenciler gönüllü çevreci oldu.
 • 17:10Bakan Güllüce: Bakan Güllüce: "28 Şubat Bin Yıl Sürmeli Ki Başka Zalimler Gelip Zulmedemesin"Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı İdris Güllüce, ÇAYDEF’i tarafından organize edilen geceye katıldı.
 • 10:57Rize HSYK Üyeleri Rize?de ToplandıRize HSYK Üyeleri Rize?de ToplandıHSYK üyeleri Rize'de toplandı Muhammet KAÇAR/ ÇAYELİ, (Rize), (DHA)- HAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Kurul toplantısı, Adalet Bakanı Kenan İpek'in başkanlığında Rize'nin Çayeli ilçesinde gerçekleştirildi.
 • 17:40Cumhurbaşkanı Erdoğan: Millet Bana Meydanlara Çıkmam İçin Oy VerdiCumhurbaşkanı Erdoğan: Millet Bana Meydanlara Çıkmam İçin Oy Verdi– CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, muhalefet partilerinin YSK'ya kendisini şikayet ettiğini hatırlattı, "YSK'ya gidiyorlar, 'Cumhurbaşkanı meydanlara çıkmasın' diyorlar.
 • 16:16Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim alametifarikamız hizmettir ama Pensilvanya'dakiler gibi değil, farklıyız" dedi.
 • 12:57Çayeli'nde Trafik Kazası: 2 YaralıÇayeli ilçesinde trafik kazasında 2 kişi yaralandı.