SON DAKİKA ÇAYELİ HABERLERİ

Son Dakika Çayeli Haberleri

12:12
Karadeniz, Kışın da Turistlerin İlgisini Çekiyor Yazın yeşilin binbir tonuyla kaplanan ormanları ile Doğu Karadeniz, kışın da kar yağışı yüzünden ayrı bir güzelliğe bürünerek turistlerin ilgisini çekiyor.
Karadeniz, Kışın da Turistlerin İlgisini Çekiyor
16:10
Akciğer Hastası Kişiyi Sedyeye Bağladıkları İpi Çekerek Taşıdılar Sağlık ekipleri ve köylülerden hasta kurtarma seferberliği- Rize'de kar yağışının köy yollarını kapatması nedeniyle evinde mahsur kalan akciğer hastası 60 yaşındaki Abdullah Atış'ı, sağlık ekipleri ve köylüler, sedyeye bağladıkları ipi çekerek ambulansa kadar taşıdı Çayeli ilçesinde kar yağışının köy yollarını kapatması nedeniyle evinde mahsur kalan akciğer hastası 60 yaşındaki Abdullah Atış, sağlık ekipleri ve köylüler tarafından sedyeye bağladıkları ipi çekerek ambulansa kadar taşındı.
Akciğer Hastası Kişiyi Sedyeye Bağladıkları İpi Çekerek Taşıdılar
14:15
Sağlık Ekipleri ve Köylülerden Hasta Kurtarma Seferberliği Rize'de kar yağışının köy yollarını kapatması nedeniyle evinde mahsur kalan akciğer hastası 60 yaşındaki Abdullah Atış'ı, sağlık ekipleri ve köylüler, sedyeye bağladıkları ipi çekerek ambulansa kadar taşıdı.
22:13
Gümüşhane Türk Telekom Voleybol 3.lige Yükselme Mücadelesi Veriyor Gümüşhane’de lise takımı olarak kurulan ve bugün Voleybol Erkekler birinci liginde mücadele eden Gümüşhane Torul Gençlik’in aşıladığı voleybol sevgisi il genelinde bu spora olan ilgiyi en üst seviyeye taşırken, yeni yeteneklerin de yetişmesine sebep oluyor.
Gümüşhane Türk Telekom Voleybol 3.lige Yükselme Mücadelesi Veriyor
12:07
Motorola Solutions ve AKUT Rize'de, "Anadolu'yla El Ele" Motorola Solutions ve AKUT, "Anadolu'yla El Ele" sosyal sorumluluk projesi kapsamında Rizeli öğrencileri doğal afetler konusunda bilgilendirdi.
10:00
Akut, "Anadolu'yla El Ele" Projesini Rize'den Başlattı Motorola Solutions ile Arama Kurtarma Derneği (AKUT) işbirliği başlatılan ve üç etaptan oluşan "Anadolu'yla El Ele" Projesi" Çayeli ilçesinden başladı.
Akut, 'Anadolu'yla El Ele' Projesini Rize'den Başlattı
11:59
Çayeli'de Asayiş Uygulamaları Çayeli Emniyet Müdürlüğünce asayiş uygulaması yapıldı.
10:02
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 34 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:48
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 130 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
19:33
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/ Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Rize'de olumsuz hava koşulları nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/
11:02
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
10:14
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 351 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:21
Yurtta Kış Yurtta kış- Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı Rize'de iki gündür etkili olan kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
09:53
Yurtta Kış Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
22:22
Rize'de Otomobil ile Kamyonet Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı Rize'nin Çayeli ilçesinde otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi öldü, bir kişi yaralandı.
Rize'de Otomobil ile Kamyonet Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı
13:44
Doğu Karadeniz Bölgesi İhracatta Rekora Koştu Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Trabzon, Rize, Artvin ve Gümüşhane illerinde 2014 yılında 1 milyar 711 milyon 236 bin 437 dolar tutarından ihracat gerçekleştirildi.
Doğu Karadeniz Bölgesi İhracatta Rekora Koştu
14:39
Gazetecilerden Vali'ye Kınama Rize Valisi Ersin Yazıcı’nın AA ve TRT’ye imtiyaz tanıyarak diğer basın kuruluşlarını yok sayması gazeteciler tarafından kınandı.
09:32
Rize Yerin 600 Metre Altında Horonlu Yeni Yıl Kutlaması Rize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'ndeki Türkiye'nin en büyük bakır madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde yerin 600 metre altında pasta kesildi, yöresel çalgılardan tulum eşliğinde horonlu yılbaşı kutlaması düzenlendi.
Rize Yerin 600 Metre Altında Horonlu Yeni Yıl Kutlaması
02:15
Rize Yerin 600 Metre Altında Horonlu Yeni Yıl Kutlaması Rize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'ndeki Türkiye'nin en büyük bakır madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde yerin 600 metre altında pasta kesildi, yöresel çalgılardan tulum eşliğinde horonlu yılbaşı kutlaması düzenlendi.
Rize Yerin 600 Metre Altında Horonlu Yeni Yıl Kutlaması
00:50
Yeni Yıla Maden Ocağında Giren Valiyi Tulum Çalarak Karşıladılar - Rize Valisi Ersin Yazıcı, yerin 530 metre altında Çayeli Bakır İşletmelerinde çalışan madencilerle birlikte yeni yıla birlikte girdi Rize Valisi Ersin Yazıcı, yerin 530 metre altında Çayeli Bakır İşletmelerinde çalışan madencilerle birlikte yeni yıla birlikte girdi.
Yeni Yıla Maden Ocağında Giren Valiyi Tulum Çalarak Karşıladılar
00:30
Rize Valisi Yazıcı, Yeni Yıla Maden Ocağında İşçilerle Girdi Rize Valisi Ersin Yazıcı, yeni yıla yerin 530 metre altında Çayeli Bakır İşletmelerinde çalışan madencilerle girdi.
23:41
Yerin 600 Metre Altında Horonlu Yeni Yıl Kutlaması Rize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'ndeki Türkiye'nin en büyük bakır madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde yerin 600 metre altında pasta kesildi, yöresel çalgılardan tulum eşliğinde horonlu yılbaşı kutlaması düzenlendi.
Yerin 600 Metre Altında Horonlu Yeni Yıl Kutlaması
23:33
Yerin 600 Metre Altında Yılbaşı Kutlaması Rize Valisi Ersin Yazıcı, yılbaşını yerin 600 metre altındaki madencilerle birlikte geçirdi.
Yerin 600 Metre Altında Yılbaşı Kutlaması
12:58
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı Karadenizliler gibi horon vuruyor, işçilerle birlikte yemek kuyruğuna giriyor.
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı
12:56
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı Karadenizliler gibi horon vuruyor, işçilerle birlikte yemek kuyruğuna giriyor.
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı
12:01
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı Karadenizliler gibi horon vuruyor, işçilerle birlikte yemek kuyruğuna giriyor.
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı
15:57
MHP Rize İl Başkanı Kazmaz Açıklaması "Bugüne kadar 6 ilçemizin kongresini bitirdik.
MHP Rize İl Başkanı Kazmaz Açıklaması
13:06
Avusturalya'da Doğdu Rizeli Oldu Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir metal madeni olan Çayeli Bakır İşletmelerinin Avustralyalı Genel Müdürü Lain Arderson, Türk kadınla evlenerek T.C. vatandaşı oldu.
Avusturalya'da Doğdu Rizeli Oldu
14:19
Rize Valisi Yazıcı'dan, Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesine Ziyaret Rize Valisi Ersin Yazıcı, Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesini ziyaret etti.
16:52
Rize'de Futsal İl Birinciliği Sona Erdi Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce okullar arası düzenlenen yıldızlar futsal il birinciliği sona erdi.
16:05
Çayeli Bakır İşletmelerinde Maden İşçilerine Çipli Takip Rize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'nde yer alan ve Türkiye'nin en büyük bakır madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde madencilerle birlikte bir gün geçiren fotoğraf sanatçısı Memiş Ali Yazıcı iş güvenliğini fotoğrafladı.
Çayeli Bakır İşletmelerinde Maden İşçilerine Çipli Takip
14:35
Türkiye'nin En Güvenilir Madenini Fotoğrafladılar Türkiye’de bir çok madene basın mensupların yaklaşmasına bile izin verilmezken, Türkiye’nin en güvenilir madeni olarak kabul edilen Çayeli Bakır İşletmeleri fotoğraf sanatçılarına kapılarını açtı.
Türkiye'nin En Güvenilir Madenini Fotoğrafladılar
17:10
Lösemi Hastası Kızı İçin Sahaya Çıktı Lösemi hastası kızı için sahaya çıktı- Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden 13 Şubat Erzincanspor'un futbolcusu Ahmet Taşkıran, lösemi hastası kızı İlayda'ya destek için Çayelispor maçında takım arkadaşlarıyla "İlayda Taşkıran, Erzincan seninle" yazılı pankartı taşıdı- Kızının tedavisi nedeniyle takımının formasını uzun süredir giyemeyen Taşkıran: "Kızım için sahaya çıktım. Kızıma bir galibiyet hediye etmek isterdim ama olmadı" Bölgesel Amatör Lig 2. Grup ekiplerinden 13 Şubat Erzincanspor'un
Lösemi Hastası Kızı İçin Sahaya Çıktı
16:57
Lösemi Hastası Kızı İçin Sahaya Çıktı Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden 13 Şubat Erzincanspor'un futbolcusu Ahmet Taşkıran, lösemi hastası kızı İlayda'ya destek için Çayelispor maçında takım arkadaşlarıyla "İlayda Taşkıran, Erzincan seninle" yazılı pankartı taşıdı Kızının tedavisi nedeniyle takımının formasını uzun süredir giyemeyen Taşkıran:
16:41
Erzincan, İlayda İçin Tek Yürek Oldu 13 Şubat Erzincanspor Kulübü futbolcularından Ahmet Taşkıran’ın lösemi hastası kızı İlayda Taşkıran (15) için Erzincan tek yürek oldu.
15:57
Madenciler Objektiflere Bu Kez Gülümsedi 9-10 Aralık tarihlerinde sanatseverlerle buluşan "Madencinin Günlüğü" sergisi, emniyetli ve verimli madencilik anlayışını mutlu madencilerle yansıtan fotoğraflara ev sahipliği yaptı.
19:49
Madencinin Günlüğü Fotoğraf Sergisi" Çayeli Bakır İşletmelerince açılan sergide 25 fotoğraf yer alıyor Genel Müdür Iain Anderson, AA tarafından düzenlenen "yılın fotoğrafı" oylamasında haber kategorisindeki fotoğrafı beğendi.
13:56
Erdoğan'ın Memleketi Rize'de BBP İl Teşkilatı MHP'ye Geçti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketi Rize'de, Büyük Birlik Partisi teşkilatı ve diğer partililerden çok sayıda kişi rozet takarak MHP'ye geçti.
Erdoğan'ın Memleketi Rize'de BBP İl Teşkilatı MHP'ye Geçti
12:10
Düzce'de Depremler, Çayeli'nde Patlamalar Huzur Vermedi Düzce'de depremde yıkılan 2 evinden birinin enkazı altından yaralı olarak kurtarılan Sabri Yılmaz, baba ocağı Rize'nin Çayeli ilçesindeki evinde de huzura kavuşamadı.
Düzce'de Depremler, Çayeli'nde Patlamalar Huzur Vermedi
16:20
Madenciler Günü'nde İş Sağlığı ve Güvenliği Konuşuldu Uluslararası Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı, 'güvenli madencilik' anlayışını yaygınlaştırma amacıyla başladı
15:38
Rize'de Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce okul sporları faaliyetleri kapsamında ilçe spor salonlarında oynanan Masa Tenisi, Voleybol, Futbol ve Futsal il birincilikleri devam ediyor.
Rize'de Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
02:31
Çayeli'nde 27 Yıl Sonra Oğlunu Okutan Öğretmenine Ziyaret Çayeli'nde esnaflık yapan Sabettin Hatipoğlu, 1987 yılında kendisine, bu yıl ise oğluna öğretmenlik yapan Emire Pehlivanlar'ı sınıfında ziyaret etti.
Çayeli'nde 27 Yıl Sonra Oğlunu Okutan Öğretmenine Ziyaret
18:01
27 Yıl Sonra Oğlunu Okutan Öğretmenini Ziyaret Etti Çayeli ilçesinde esnaflık yapan Sabettin Hatipoğlu, 1987 yılında kendisine, bu yıl ise oğluna öğretmenlik yapan Emire Pehlivanlar'ı ders verdiği sınıfında ziyaret etti.
02:25
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Milletvekilleri yurt sayısının artırılmasını istedi.
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
18:38
Çayeli'nde 'Eş Seçimi ve Evliliğe Hazırlık' Semineri Basına Kapatıldı YURTKUR'da kalan kız ve erkek öğrencilere yönelik düzenlenen 'Eş Seçimi ve Evliliğe Hazırlık' konulu seminer, gelen tepkiler üzerine son anda basına kapatıldı.
Çayeli'nde 'Eş Seçimi ve Evliliğe Hazırlık' Semineri Basına Kapatıldı
13:47
Doğalgaz Lobisinin Hes Eylemcileri Deşifre Oldu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun işaret ettiği doğalgaz lobisinin yönlendirdiği iddia edilen HES eylemcileri deşifre oldu.
16:37
Rize'nin Başarılı Öğrencileri İstanbul'u Geziyor Rize'nin Çayeli ilçesinden gelen 45 başarılı öğrenci, Beyoğlu Belediyesi tarafından ağırlandı.
Rize'nin Başarılı Öğrencileri İstanbul'u Geziyor
16:16
Yaşlı Adam 62 Yıl Günlük Yazdı, 8 Bin Sayfaya Ulaştı Rize'nin Çayeli İlçesi'ne bağlı Karaağaç Köyü'nde 62 yıldır önemli, güncel ve siyasi olayları kaleme alarak günlük yazan 81 yaşındaki Abdullah Topçu, 8 bin sayfaya ulaştı
Yaşlı Adam 62 Yıl Günlük Yazdı, 8 Bin Sayfaya Ulaştı
10:49
Öğrencilerden Anlamlı Aşure Etkinliği Yurtkur Çayeli A. Mesut Yılmaz Yurt Müdürlüğü Aşure Günü etkinliğinde Çayeli şehit aileleri ve Gaziler ile Fındıklı Huzurevi sakinleri ağırlandı.
Öğrencilerden Anlamlı Aşure Etkinliği
18:58
"Bosna Hersek, Yatırım İçin Çok Cazip Bir Bölge" Türkiye'den giden bir grup iş adamı, Bosna Hersek'teki yatırım imkanlarını araştırmak amacıyla başkent Saraybosna'da, Bosnalı iş adamlarıyla bir araya geldi.
'Bosna Hersek, Yatırım İçin Çok Cazip Bir Bölge'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:46:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAYELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]