23:4900
SON DAKİKA ÇAYELİ HABERLERİ

Son Dakika Çayeli Haberleri

   

  Rize'de Futsal İl Birinciliği Sona Erdi

  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce okullar arası düzenlenen yıldızlar futsal il birinciliği sona erdi. (Bugün 16:52)

   

  Çayeli Bakır İşletmelerinde Maden İşçilerine Çipli Takip

  Çayeli Bakır İşletmelerinde Maden İşçilerine Çipli Takip

  Rize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'nde yer alan ve Türkiye'nin en büyük bakır madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde madencilerle birlikte bir gün geçiren fotoğraf sanatçısı Memiş Ali Yazıcı iş güvenliğini fotoğrafladı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'nin En Güvenilir Madenini Fotoğrafladılar

  Türkiye'nin En Güvenilir Madenini Fotoğrafladılar

  Türkiye’de bir çok madene basın mensupların yaklaşmasına bile izin verilmezken, Türkiye’nin en güvenilir madeni olarak kabul edilen Çayeli Bakır İşletmeleri fotoğraf sanatçılarına kapılarını açtı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Lösemi Hastası Kızı İçin Sahaya Çıktı

  Lösemi Hastası Kızı İçin Sahaya Çıktı

  Lösemi hastası kızı için sahaya çıktı- Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden 13 Şubat Erzincanspor'un futbolcusu Ahmet Taşkıran, lösemi hastası kızı İlayda'ya destek için Çayelispor maçında takım arkadaşlarıyla "İlayda Taşkıran, Erzincan seninle" yazılı pankartı taşıdı- Kızının tedavisi nedeniyle takımının formasını uzun süredir giyemeyen Taşkıran: "Kızım için sahaya çıktım. Kızıma bir galibiyet hediye etmek isterdim ama olmadı" Bölgesel Amatör Lig 2. Grup ekiplerinden 13 Şubat Erzincanspor'un (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Lösemi Hastası Kızı İçin Sahaya Çıktı

  Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden 13 Şubat Erzincanspor'un futbolcusu Ahmet Taşkıran, lösemi hastası kızı İlayda'ya destek için Çayelispor maçında takım arkadaşlarıyla "İlayda Taşkıran, Erzincan seninle" yazılı pankartı taşıdı Kızının tedavisi nedeniyle takımının formasını uzun süredir giyemeyen Taşkıran: (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Erzincan, İlayda İçin Tek Yürek Oldu

  13 Şubat Erzincanspor Kulübü futbolcularından Ahmet Taşkıran’ın lösemi hastası kızı İlayda Taşkıran (15) için Erzincan tek yürek oldu. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Madenciler Objektiflere Bu Kez Gülümsedi

  9-10 Aralık tarihlerinde sanatseverlerle buluşan "Madencinin Günlüğü" sergisi, emniyetli ve verimli madencilik anlayışını mutlu madencilerle yansıtan fotoğraflara ev sahipliği yaptı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Madencinin Günlüğü Fotoğraf Sergisi"

  Çayeli Bakır İşletmelerince açılan sergide 25 fotoğraf yer alıyor Genel Müdür Iain Anderson, AA tarafından düzenlenen "yılın fotoğrafı" oylamasında haber kategorisindeki fotoğrafı beğendi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan'ın Memleketi Rize'de BBP İl Teşkilatı MHP'ye Geçti

  Erdoğan'ın Memleketi Rize'de BBP İl Teşkilatı MHP'ye Geçti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketi Rize'de, Büyük Birlik Partisi teşkilatı ve diğer partililerden çok sayıda kişi rozet takarak MHP'ye geçti. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Düzce'de Depremler, Çayeli'nde Patlamalar Huzur Vermedi

  Düzce'de Depremler, Çayeli'nde Patlamalar Huzur Vermedi

  Düzce'de depremde yıkılan 2 evinden birinin enkazı altından yaralı olarak kurtarılan Sabri Yılmaz, baba ocağı Rize'nin Çayeli ilçesindeki evinde de huzura kavuşamadı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Madenciler Günü'nde İş Sağlığı ve Güvenliği Konuşuldu

  Uluslararası Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı, 'güvenli madencilik' anlayışını yaygınlaştırma amacıyla başladı (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Rize'de Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Rize'de Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce okul sporları faaliyetleri kapsamında ilçe spor salonlarında oynanan Masa Tenisi, Voleybol, Futbol ve Futsal il birincilikleri devam ediyor. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
17.12.2014 23:49:31. #1.12#