SON DAKİKA ÇAYELİ HABERLERİ

Son Dakika Çayeli Haberleri

 • 14:53Türkmenler İçin Toplanan Yardımlar Çöpten ÇıktıTürkmenler İçin Toplanan Yardımlar Çöpten ÇıktıRize’nin Çayeli ilçesinde Suriye’deki Bayır Bucak Türkmenleri için toplandığı iddia edilen giysi yardımları çöplükte bulundu.
 • 16:34Çaykur Rizespor Kulübü 84. Olağan Mali Genel Kurulu YapıldıÇaykur Rizespor Kulübü Başkanvekili Halim Mete, yaklaşık 27 milyon lira borçları, bunun karşılığında 100 milyon liranın üzerinde futbolcu değerine sahip olduklarını söyledi.
 • 13:20Çayeli'nde Örtü YangınıÇayeli'nde Örtü YangınıRize’nin Çayeli ilçesi Madenli Beldesi’nde bulunan mera alanında her yıl olduğu gibi bu yılda yangın çıktı.
 • 09:18Çayeli Denizcilik Lisesi Almanya'daÇayeli Denizcilik Lisesi Almanya'daÇayeli Denizcilik Lisesi başarılarına bir yenisini daha eklemek amaçlı öğrencileriyle birlikte Almanya’ya gitti.
 • 12:26Yurtta KışDoğu Karadeniz'de hafta sonundan itibaren etkili olan kar nedeniyle Giresun'da 85, Artvin'de 33 ve Rize'de 28 olmak üzere 146 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 15:01Doğu Karadeniz'deki KarDoğu Karadeniz'de üç gün etkili olan karın ardından Rize'de 50, Artvin'de 30 ve Giresun'da 155 olmak üzere toplam 235 köyle ulaşım sağlanamıyor.
 • 13:19Doğu Karadeniz'deki Kar YağışıDoğu Karadeniz'de etkili olan kar yağışı nedeniyle 5 ildeki 611 köy ve mahallenin yolunun ulaşıma kapalı bulunduğu bildirildi.
 • 15:52Yurtta KışDoğu Karadeniz'de kar yağışı sebebiyle Rize'de 233, Giresun'da 359, Artvin'de 115, Gümüşhane'de 69, Bayburt'ta 6 köye, Ordu'da 150, Trabzon'da ise 143 mahalleye ulaşım gerçekleştirilemiyor.
 • 17:44Yoğun Kar Yağışı Etkisini SürdürüyorGörüntü Dökümü: Otoyoldan genel görüntü Kent merkezinden detaylar Kaldırımları temizleyen vatandaşlar Genel görüntü ve detaylar Doğu Karadeniz'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Rize'de 348, Giresun'da 460, Artvin'de 153, Gümüşhane'de 225, Bayburt'ta 60 köy yolu, Trabzon'da 226 mahalle yolu ulaşıma kapandı.
 • 13:25Yurtta KışDoğu Karadeniz'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Rize'de 348, Giresun'da 460, Artvin'de 153, Gümüşhane'de 225, Bayburt'ta 60 köy yolu, Trabzon'da 226 mahalle yolu ulaşıma kapandı.
 • 11:09Doğu Karadeniz'de KışDoğu Karadeniz'de KışGörüntü Dökümü: Vatandaşların karda yürümesi Vatandaşların araçlarını kurtarma çabası Esnafların iş yerlerinin önünü küremesi Doğu Karadeniz'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Rize'de 348 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
 • 14:06Doğu Karadeniz'deki Kar YağışıDoğu Karadeniz'de etkili kar yağışı nedeniyle 7 ilde 2 bine yakın köy ve mahalle yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 13:45Rize Çayeli'nde Mesut Yılmaz Parkı'na Geçici Mescit TartışmasıRize Çayeli'nde Mesut Yılmaz Parkı'na Geçici Mescit TartışmasıÇayeli'nde Mesut Yılmaz Parkı'na geçici mescit tartışması RİZE'nin Çayeli İlçesi'nde Hacıbaşı Camisi'nin restorasyon çalışması için bir yıl kapalı kalacak olması nedeniyle belediyenin geçici mescit yapmak üzere Mesut Yılmaz Parkı'ndaki ağaç ve oturma gruplarını sökmesi tartışma yarattı.
 • 12:47Çayeli'nde Mesut Yılmaz Parkı'na Geçici Mescit TartışmasıÇayeli'nde Mesut Yılmaz Parkı'na Geçici Mescit TartışmasıRize'nin Çayeli İlçesi'nde Hacıbaşı Camisi'nin restorasyon çalışması için bir yıl kapalı kalacak olması nedeniyle belediyenin geçici mescit yapmak üzere Mesut Yılmaz Parkı'ndaki ağaç ve oturma gruplarını sökmesi tartışma yarattı.
 • 22:04Rize'de Trafik Kazası: 1 ÖlüRize'de Trafik Kazası: 1 ÖlüRize’nin Çayeli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 15:26Rize'de Türkmenlere Yardım İçin Komite OluşturulduRize'de Türkmenlere Yardım İçin Komite OluşturulduRize’de bir grup gönüllü, Suriye’deki Türkmenler’e ulaştırılmak üzere yardım toplamak için valilik izni alarak beş kişilik bir komite oluşturdu.
 • 18:35Çayeli Bakır İşletmeleri'nin 4 Yıllık Ömrü KaldıÇayeli Bakır İşletmeleri'nin 4 Yıllık Ömrü KaldıRize'deki Çayeli Bakır İşletmeleri'nde sürdürülen maden arama faaliyetlerinden sonuç alınamadı. 22 yıl boyunca kullanılan madenin 4 yıllık rezerv ömrü kaldı.
 • 15:45Türkiye'nin En Büyük Yeraltı Metal Madeninin 4 Yıl Rezerv Ömrü KaldıTürkiye'nin En Büyük Yeraltı Metal Madeninin 4 Yıl Rezerv Ömrü KaldıRize'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesi'nde bulunan ve Türkiye'nin en büyük yeraltı metal madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde sürdürülen maden arama faaliyetlerinden sonuç alınamadı.
 • 12:54Dünya Maden Piyasası Zor Günler GeçiriyorDünya Maden Piyasası Zor Günler GeçiriyorDünyanın sayılı akır madenlerinden bir tanesi olan ve Türkiye’nin en büyük metal madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Lain Anderson, Çin’deki hammadde talebinin düşmesi ile dünya piyasalarında metal fiyatlarının en düşük seviyelere gerilediğini söyledi.
 • 12:23Bakır Fiyatlarının Ne Olacağını Tahmin Etmek Kolay Değil"Çayeli Bakır İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Iain Anderson, dünya piyasalarında bakır madenciliği sektörünün üç ay sonrası hakkında yorum yapmakta zorluk çektiğini, bakır fiyatlarıyla ilgili öngörünün imkansız hale geldiğini söyledi.
 • 07:31Polis, 350 Şüpheliyi Adım Adım Takip Edip Katili BulduPolis, 350 Şüpheliyi Adım Adım Takip Edip Katili BulduRize polisi, boğulup kuyuya atılan kadının katilini bulmak için özel ekip kurdu. 350 şüpheli adım adım takip edildi. Olay yerinde düğmesi bulunan Ömer G., sperm örneği de uyuşunca cinayeti itiraf etti.
 • 16:04Rize'de Evinin Ahırında Öldürülen KadınRize'nin Çayeli ilçesinde yaklaşık üç ay önce yakınları tarafından kayıp başvurusu yapıldıktan sonra evinin ahırında cesedi bulunan kadını öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
 • 15:41Rize'deki Cinayet Zanlısı TutuklandıRize'deki Cinayet Zanlısı TutuklandıRize’nin Çayeli ilçesinde 3 ay önce evinin zemin katında gömülmüş olarak bulunan Ayşe Kandemir’in cinayet zanlısı tutuklandı.
 • 15:39Evinin Bodrumunda Toprağa Gömülü Olarak Bulunan Ayşe Kandemir'in Katil Zanlısı TutuklandıEvinin Bodrumunda Toprağa Gömülü Olarak Bulunan Ayşe Kandemir'in Katil Zanlısı TutuklandıMuhammet KAÇAR/ ÇAYELİ, (Rize)– RİZE'nin Çayeli İlçesi'nde evinin bodrum katında gömülü halde bulunan 36 yaşındaki Ayşe Kandemir'in katil zanlısı olduğu iddiasıyla dün gözaltına alınan 26 yaşındaki Ömer G. suçunu itiraf etti.
 • 15:24Rize - Evinin Bodrumunda Toprağa Gömülü Olarak Bulunan Ayşe Kandemir'in Katil Zanlısı TutuklandıRize - Evinin Bodrumunda Toprağa Gömülü Olarak Bulunan Ayşe Kandemir'in Katil Zanlısı TutuklandıEvinin bodrumunda toprağa gömülü olarak bulunan Ayşe Kandemir'in katil zanlısı tutuklandı RİZE? nin Çayeli İlçesi'nde, evinin bodrum katında gömülü halde bulunan 36 yaşındaki Ayşe Kandemir'in dün gözaltına alınan katil zanlısı 26 yaşındaki Ömer G. suçunu itiraf etti.
 • 15:31Yurtta Kış - Ağrı/ Rize/Yurtta Kış - Ağrı/ Rize/AĞRI GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kent merkezinden detay- Kar temizlemesi yapan ekiplerden detay- Karın keyfini çıkaran çocuklardan detayRİZE GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rize kar temizleme- Okul bahçeleriŞANLIURFA GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sokak hayvanlarına yem bırakma-Kaymakamın kuşlara yem atması-Kaymakam Röp AĞRI: - Ağrı'da okulların tatil edilmesini fırsat bilen öğrenciler karın tadını çıkardı Ağrı'da kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor.
 • 12:34Yurtta KışTüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Rize'de 42, Artvin'de 52, Giresun'da 72, Gümüşhane'de ise 126 köye ulaşım sağlanamıyor.
 • 14:07Yurtta KışYoğun kar yağışının ardından Rize'de 61, Giresun'da ise 109 köyle ulaşım sağlanamıyor.
 • 13:58Yurtta KışDoğu Karadeniz'de etkili olan kar yağışı sebebiyle Rize'de 165, Giresun'da ise 182 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
 • 15:16Kar Nedeniyle 312 Köy ve 15 Mahallenin Yolu Ulaşıma KapandıKar Nedeniyle 312 Köy ve 15 Mahallenin Yolu Ulaşıma KapandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yol açma çalışmaları- Kar altında kalan araçlardan görüntü- Taksi durağından görüntü Yurtta kış- Trabzon, Rize, Giresun ve Artvin'de 706 köy ve 115 mahalle yolu ulaşıma kapandı- Trabzon, Ordu ve Rize'de kar nedeniyle ulaşım sorunu yaşayan aralarında hastaların da bulunduğu 334 kişi, ekiplerin müdahalesiyle kurtarıldı Trabzon, Rize, Giresun ve Artvin'de üç gündür etkili olan kar nedeniyle 706 köy ve 115 mahalle yolu ulaşıma kapandı.
 • 13:55Yurtta KışTrabzon, Rize, Giresun ve Artvin'de üç gündür etkili olan kar nedeniyle 706 köy ve 115 mahalle yolu ulaşıma kapandı.
 • 08:53Karadeniz Sahil Yolu Beyaza BüründüKaradeniz Sahil Yolu Beyaza BüründüRize’de geçtiğimiz günlerde başlayan kar yağışı bu gece saatlerinden itibaren şiddetini arttırdı.
 • 14:59Yurtta KışTrabzon, Rize ve Giresun'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 723 köy ve 328 mahallede ulaşım sağlanamıyor.
 • 14:55Rize'de Karla MücadeleRize'de Karla MücadeleRize’de dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı bugün itibariyle etkisini arttırdı.
 • 12:05Rize'de Kar Yağışı Etkili OluyorRize'de Kar Yağışı Etkili OluyorRize’de etkili olan kar yağışı birçok köy ve mahalle yollarını ulaşıma kaparken, kar kalınlığı yaklaşık olarak bir metreyi geçti.
 • 10:3619 Mayıs'ta Ekmek Fırını KurşunlandıSamsun’un 19 Mayıs ilçesinde bulunan bir ekmek fırını sabaha karşı kurşunlandı.
 • 08:43Rize'de Mehmet Akif Ersoy'un Ölüm Yıldönümü EtkinlikleriRize'de Mehmet Akif Ersoy'un Ölüm Yıldönümü EtkinlikleriMehmet Akif Ersoy’un ölüm yıldönümü münasebetiyle Rize’de çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 15:31Hes İnşaatında Yüksekten Düşen Mühendis ÖldüHes İnşaatında Yüksekten Düşen Mühendis ÖldüRize'nin Çayeli İlçesi Çataldere Köyü'nde hidroelektrik santrali inşaatında 15 metre yükseklikten regülatör sahasına düşerek ağır yaralanan harita mühendisi 37 yaşındaki Hakan Yanıkoğlu, 10 gündür süren yaşam savaşını dün akşam kaybetti.
 • 19:504 İlde Elektrik Kesintisi"Planlı Elektrik Kesintisi Programı" kapsamında, başta Ankara olmak üzere Bartın, Karabük ve Zonguldak'ın bazı bölgelerine 27 Aralık'ta enerji verilemeyeceği bildirildi.
 • 18:23Danıştay, Hes İnşaatı İçin Yerel Mahkemenin Verdiği Kararı OnadıDanıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Rize'nin Çayeli ilçesi Senoz Vadisi'nde yapılacak hidroelektrik santraliyle (HES) ilgili yerel mahkemenin, "ÇED olumlu" raporunun iptal edilmesi kararını, onadı.
 • 16:02Rizeli İnadı 9 Yıl Sonra HES'i İptal EttirdiRizeli İnadı 9 Yıl Sonra HES'i İptal EttirdiRize'nin Çayeli ilçesi Senoz Vadisi'nde Çataldere köyünde yapımı planlanan HES projesine karşı başlatılan hukuk mücadelesi 9 yıl sonra köylülerin lehine sonuçlandı.
 • 09:39Çayeli'nde Elektrik Hattında Yaşanan Sorun GiderildiÇayeli ilçesinde elektrik hattında yaşanan sorunun yapılan çalışma sonucu giderildiği bildirildi.
 • 19:59Marangoz, Ağaç Kesmek İçin Gittiği Ormanda Ölü BulunduMarangoz, Ağaç Kesmek İçin Gittiği Ormanda Ölü BulunduRize'de ağaç kesmek için gittiği ormanda üzerine ağaç devrilen marangoz hayatını kaybetti.
 • 14:01Doğu Karadeniz'de KışDoğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde etkili olan kar nedeniyle Rize ve Gümüşhane'de 148 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 14:03Doğu Karadeniz'de KışDoğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde etkili olan kar nedeniyle Artvin, Rize, Gümüşhane, Giresun ve Ordu'da 529 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 19:48Rize'deki HeyelanRize Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Çayeli ilçesine bağlı Yenice köyünde 15 Kasım'da yaşanan sel ve heyelanın ardından boşaltılmasına karar verilen herhangi bir konutun bulunmadığını bildirdi.
 • 18:04Çaykur Rizespor Teknik Direktörü KaramanÇaykur Rizespor Teknik Direktörü KaramanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ın konuşması ve detayları- Futbolcu Eren Albayrak'ın konuşması- Viera'nın konuşması- Öğrencilerin Karaman, Albayrak ve Viera ile fotoğraf çektirmesi - "Bizim mesleğimizde de bazen oyuncu grubunun, iyi bir teknik direktörün ve bir futbol adamının eline düştüğü zaman, geleceği ve yaşantısı değişiyor" Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Bizim mesleğimizde de bazen oyuncu grubunun, iyi bir teknik direktörün ve bir futbol adamının eline düştüğü zaman, geleceği ve yaşantısı değişiyor" dedi.
 • 17:36Hikmet Karaman Futbol Takımlarını İşadamları YönetmesinHikmet Karaman Futbol Takımlarını İşadamları YönetmesinHikmet Karaman Futbol takımlarını işadamları yönetmesin Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, futbol takımlarını yönetecek insanların yetişmesi gerektiğini belirterek, Futbol takımını iş adamları yönetmesin dedi.
 • 17:23Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Karaman AçıklamasıÇaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Bizim mesleğimizde de bazen oyuncu grubunun, iyi bir teknik direktörün ve bir futbol adamının eline düştüğü zaman, geleceği ve yaşantısı değişiyor" dedi.
 • 16:28Karaman: Futbol Takımlarını İşadamları YönetmesinKaraman: Futbol Takımlarını İşadamları YönetmesinÇaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, futbol takımlarını yönetecek insanların yetişmesi gerektiğini belirterek, "Futbol takımını iş adamları yönetmesin" dedi.