07:1600
SON DAKİKA CEKEREK HABERLERİ

Son Dakika Cekerek Haberleri

   

  Zambiya'nın Bağımsızlığının 50. Yıl Dönümü

  Ankara'da düzenlenen resepsiyona katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala, Türkiye ile Afrika kıtasında bulunan ülkeler arasındaki ilişkilerin son yıllarda her alanda çeşitlenerek gelişmekte olduğunu belirtti. (Dün 22:08)

   

  Zambiya'nın Bağımsızlığının 50. Yıl Dönümü

  Ankara'da düzenlenen resepsiyona katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala, Türkiye ile Afrika kıtasında bulunan ülkeler arasındaki ilişkilerin son yıllarda her alanda çeşitlenerek gelişmekte olduğunu belirtti. (Dün 22:06)

   

  Sultan' 5. Kez Kamera Başına Geçecek

  Sultan' 5. Kez Kamera Başına Geçecek

  Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Senarist ve Yönetmen Onur Ünlü ile birlikte hazırlayacağı film için beşinci kez kamera başına geçecek. (Dün 21:40)

   

  Kayseri'de Diri Fay Hatları Var

  Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Van depreminin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, ''Kayserimizde maalesef bir deprem şehridir. (Dün 19:09)

   

  Kitap Okumayı Teşvik İçin Eylem Yaptılar

  Afyonkarahisar'da Girişimci Genç Liderler Derneği, kitap okumayı teşvik ve farkındalık oluşturmak amacıyla "flashmob" düzenlendi. (Dün 19:03)

   

  Afyonkarahisar'da Flashmob Etkinliği

  Afyonkarahisar'da Flashmob Etkinliği

  Afyonkarahisar’da Girişimci Genç Liderler Derneği tarafından hareketsiz durup kitap okuma (Flashmob) etkinliği düzenlendi. (Dün 18:54)

   

  Aksaray'da Brisa Lastik Fabrikası'nın İnşaatı Başladı

  Sabancı Holding ve Japon Bridgestone Corporation ortaklığıyla 955 bin metrekare alan üzerine kurulacak Brisa Lastik Fabrikası'nın inşaat çalışmaları başladı Aksaray Valisi Ataklı: "Brisa, Aksaray için, ülkemiz için çok önemli bir imkan. İlk etapta binin üzerinde istihdam sağlayacak, bütün bölümlerin. (Dün 18:15)

   

  İngiltere ile AB Arasında Bütçe Krizi

  İngiltere ile AB Arasında Bütçe Krizi

  İngiltere Başbakanı Cameron: "2,1 milyar avroluk bütçe katkısı talebi kabul edilemez. Bunu, 1 Aralık'a kadar ödemeyeceğiz" "AB'ye en büyük katkıyı sunan ülkelerden biri olarak cebimizden çek defterimizi çıkarıp 2 milyar avro yazmayacağız" "AB'ye en fazla katkıyı sunan bir ülkeye bu şekilde davranılması. (Dün 17:49)

   

  1 Lira İçin Annesini Tehdit Eden Genç, Yine Tutuklandı

  1 Lira İçin Annesini Tehdit Eden Genç, Yine Tutuklandı

  Samsun'da 1 lirayı kendisine vermeyen annesini darp ettikten sonra tutuklanan ancak annesi şikayetçi olmayınca tahliye olan genç, aynı saldırıyı tekrarlayınca tutuklandı. (Dün 17:16)

   

  Trabzon'da Yüzler Gülüyor

  Trabzonspor'un Lokeren maçında galibiyeti getiren golleri atan Yatabare ile Constant, karşılaşmayı değerlendirdi. (Dün 17:15)

   

  Nisanda Yapılacak Portakal Çiçeği Karnavalı İçin Hazırlıklar Başladı

  Önümüzdeki yıl Nisan ayında 3’üncüsü düzenlenecek Portakal Çiçeği Karnavalı için Adana’da geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi. (Dün 17:03)

   

  Van'daki 'Türkiye-İran Forumu'

  Van'daki 'Türkiye-İran Forumu'

  VAN (İHA) – Van’da, Türkiye ile İran arasında yapılan Sektörel ve Finansal Derinleşme Forumu, iki salonda eş zamanlı gerçekleştirilen “Kültür ve Turizm” ile “Kamu Diplomasisi” konulu oturumlarla devam ediyor. (Dün 17:02)

   

  Portakal Çiçeği Karnavalı Adana'nın Hıdırellez Adayı

  Portakal Çiçeği Karnavalı Adana'nın Hıdırellez Adayı

  Nisan’da 3’üncüsü düzenlenecek olan Portakal Çiçeği Karnavalı’nın fikir babası Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt, karnavalın Adana halkına ait olduğunu belirterek, "100 sene sonra biz olmayacağız ama Adana yine portakal çiçeği kokacak, 100 sene sonra bu karnaval Adana’nın Hıdırellez’i olacak" dedi. (Dün 16:59)

   

  Eşi Eski Başkanı Bıçaklayan AK Partili Meclis Üyesi, İstifa Etti

  Eşi Eski Başkanı Bıçaklayan AK Partili Meclis Üyesi, İstifa Etti

  Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'nde, eski Belediye Başkanı Özdemir'i geçen ay eşi bıçakla yaralayan Belediye Meclisi üyesi AK Partili Nurten Suiçmez, partisinden istifa etti. (Dün 16:59)

   

  Ağız Diş Sağlığı Programı

  Ağız Diş Sağlığı Programı

  Malatya’da ilk okul öğrencilerine flor jel uygulaması yapıldı. (Dün 16:33)

   

  Medya-İş Genel Başkanı Eser Açıklaması

  Medya-İş Genel Başkanı Eser Açıklaması

  "Kanal D'de görev yapan 4 kameraman, 4 muhabir, 1 montajcı ve 1 sekreter ile CNN Türk'te 2 kameraman ve 2 muhabirin işten çıkarılmasını kınıyoruz" (Dün 16:33)

   

  5. Türkiye Zoonotik Hastalıklar Sempozyumu

  5. Türkiye Zoonotik Hastalıklar Sempozyumu- Türk Veteriner Hekimler Birliği Başkanı Gözet: - "Dünya Sağlık Örgütü, zoonoz hastalıkların 200'ü aştığını bildirmektedir. (Dün 16:28)

   

  Trabzonspor'un Lokeren Galibiyeti

  Yatabare: "Legia Varşova maçında da iyi oynamıştık ancak kazanamamıştık. Bu kez hem iyi oynadık hem de iyi bir sonuç elde ettik" Constant: "Sakatlıktan kurtulan arkadaşlarımız da takıma dönüyor. (Dün 16:05)

   

  Başkonsolosluklara 'Sarı Toz' Bulunan Zarf Geldi

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Geldi

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Kanada, Belçika ve Almanya başkonsolosluklarına zarfların kim tarafından ve nereden gönderildiğini tespit etmek amacıyla inceleme başlattı. (Dün 16:03)

   

  Kahta Devlet Hastanesi'ne 9 Hekim Atandı

  Kahta Devlet Hastanesi'ne 9 Hekim Atandı

  Kâhta Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlyas Öner, Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası sonucu belirlenen 3 uzman,6 pratisyen hekimin Kâhta Devlet Hastanesi emrine atandığını açıkladı. (Dün 16:03)

   

  Arazide Buldukları Mantarları Yiyen İki Çocuk Zehirlendi

  Arazide Buldukları Mantarları Yiyen İki Çocuk Zehirlendi

  Erzurum’un ilçelerinde iki küçük çocuk arazide buldukları mantarları yemeleri sonucu zehirlendi. (Dün 15:53)

   

  Su Pazarlamacısı Ortaklarına Kurşun Yağdırdı: 3 Ölü

  Su Pazarlamacısı Ortaklarına Kurşun Yağdırdı: 3 Ölü

  Ümraniye'de su pazarlama işi yapan 4 ortak arasında çıkan tartışmada ortaklardan biri kurşun yağdırdı, 3 kişi hayatını kaybetti. (Dün 15:47)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 07:16:17. #1.13#