04:4000
SON DAKİKA CEKEREK HABERLERİ

Son Dakika Cekerek Haberleri

  Başbakan Yardımcısı İşler: 'Biz doğru politika izliyoruz' -

  Başbakan Yardımcısı İşler: "Biz doğru politika izliyoruz" -

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Bizim ilkeli davrandığımız zaman bedel ödememiz gerekiyorsa öderiz. Bunu onurla, şerefle ve dik durarak öderiz. Ama Allah'ın izniylede hiç kimseye de eyvallah etmeyiz" dedi. (Bugün 00:28)

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Başbakan Erdoğan, BM Genel Sekreteri Ban ile görüştü. (Bugün 00:27)

   

  Arınç: 'Başbakanımızı, cumhurbaşkanı yapmak boynumuzun borcudur' -

  Arınç: "Başbakanımızı, cumhurbaşkanı yapmak boynumuzun borcudur" -

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Mert, dürüst, çalışkan, başarılı, milli ve manevi değerlere sahip bir insanı, Başbakanımızı, cumhurbaşkanı yapmak boynumuzun borcudur, bir vefa borcudur" dedi. (Dün 23:58)

   

  Başbakan Yardımcısı İşler, Zonguldak'ta Açıklaması

  "Bizim ilkeli davrandığımız zaman bedel ödememiz gerekiyorsa öderiz. Bunu onurla, şerefle ve dik durarak öderiz. Ama Allah'ın izniyle de hiç kimseye de eyvallah etmeyiz" "21. yüzyılın kazanan ülkesi olan yeni bir Türkiye'yi inşa ediyoruz. (Dün 23:45)

   

  Bakan Yazıcı, Trabzon'da

  Bakan Yazıcı, Trabzon'da

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayat Yazıcı, AK Parti Trabzon İl Teşkilatı tarafından düzenlen iftar programına katıldı. (Dün 22:54)

   

  Cumhurbaşkanı Gül Malatya'da

  Gül, Suriyeli sığınmacılarla iftar yaptı: "Cenabıallah'tan niyazım: bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine, yaklaşan bayram hürmetine bu çilelerin bitmesi bütün islam dünyasındaki yöneticilerin aklıselim ile hareket etmesi, milletin birbirini bu şekilde kırmasına fırsat vermemesi, zulümle hiçbir yere gidilemeyeceğini öğrenmeleri ve kendi vatandaşlarına kucak açmaları ve onlara hizmeti en büyük, en kutsal vazife olarak bilmeleridir" "Siz kardeşlerimizin acısını derinden hissediyoruz ve bugün (Dün 22:40)

   

  Ps4 Mü; Xbox One Mı?

  Ps4 Mü; Xbox One Mı?

  Sony'nin PS4'ü ve Microsoft'un Xbox One'ı arasındaki savaş, 6 ayda bakın nereden nereye geldi. (Dün 19:23)

   

  Ban Ki-mun-Netenyahu Görüşmesi

  Ban Ki-mun-Netenyahu Görüşmesi

  BM Genel Sekreteri Ban: "Benim iki tarafa da verdiğim mesaj aynı. Savaşı durdurun ve konuşmaya başlayın" İsrail Başbakanı Netenyahu: "İsrail kararlı biçimde vatandaşlarına yönelik saldırılarla mücadele edecektir" (Dün 19:08)

   

  Başkan Çerçi'den Tepki ve Kınama!

  Başkan Çerçi'den Tepki ve Kınama!

  Manisa Yunusemre Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlik programında İsrail’in Filistin’de uyguladığı katliamın ardından ülkemizde ilan edilen 3 günlük yas nedeniyle değişiklik yapıldı. (Dün 18:41)

   

  Şamil Tayyar: Paralel Yapının Kalbine Ve Beynine İndirilmiş Bir Darbedir

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, operasyonu değerlendirdi; "bu paralel yapının kalbine ve beynine indirilmiş bir darbedir" dedi. 24'e konuşan tayyar, paralel yapının devletin Ergenekon'dan sonra yeni derin devleti olduğuna dikkat çekerek, "operasyon başarılı olursa paralel yapı felç olur" ifadesini kullandı. (Dün 18:36)

   

 

  Şamil Tayyar:Bbu Paralel Yapının Kalbine Ve Beynine İndirilmiş Bir Darbedir

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, operasyonu değerlendirdi; "bu paralel yapının kalbine ve beynine indirilmiş bir darbedir" dedi. 24'e konuşan tayyar, paralel yapının devletin Ergenekon'dan sonra yeni derin devleti olduğuna dikkat çekerek, "operasyon başarılı olursa paralel yapı felç olur" ifadesini kullandı. (Dün 17:48)

   

  CHP Grup Toplantısı

  CHP Grup Toplantısı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İnhsanoğlu’nun sözünün dinlendiğini kaydederek, “Önemli bir fırsatı yakalamış durumdayız. Türkiye yeniden saygın bir ülke olmak istiyorsa İhsanoğlu'nu seçmelidir” dedi. (Dün 17:29)

   

  Bonzai İçip Seri Gasp Yapan Gencin Yargılanmasına Başlandı

  Bonzai İçip Seri Gasp Yapan Gencin Yargılanmasına Başlandı

  Samsun'da bonzai içip oturduğu mahallede bir PTT Şubesi ile bir marketten bıçak zoruyla para gasp edip bir başka marketten de gaspa teşebbüs eden gencin yargılanmasına başlandı. (Dün 16:31)

   

  Paris'te Düzenlenecek Filistin'e Destek Mitingi

  Fransa Filistin Dayanışma Örgütü Başkanı Tahani, yarın yapılacak destek gösterisine hükümetin izin verilmesini "demokratik zafer" olarak nitelendirdi. (Dün 16:25)

   

  İsrail'in Gazze Saldırıları

  İDSB ve TGTV, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınayarak uluslararası toplumu derhal harekete geçmeye çağırdı İDSB Genel Sekreteri Kurt: "İsrail, ramazan günlerinde Gazze'nin şahsında aslında hepimizin, tüm İslam dünyasının kutsallarına saldırıyor" "İsrail'in tüm insanlık değerlerine saldırı. (Dün 15:46)

   

  Teknosa'dan Yeni "Web Paketi" Hizmeti

  TeknoSA, yeni hizmeti Web Paketleri'ni sundu. (Dün 15:42)

   

  İran'a Yaptırımların Hafiflemesinin Ekonomiye Etkisi de "Hafif" Olacak

  Uzmanlar, İran'a yönelik ambargonun hafifletilmesi kararının ardından yaklaşık 2,8 milyar dolarlık mal varlığının serbest bırakılmasının kısa vadede ekonomik etkilerinin sınırlı kalacağı görüşünde birleşti. (Dün 15:34)

   

  Polis, Kendisine Bıçak Çeken 2 Kardeşe Ateş Açtı

  Iğdır'da hırsızlık suçundan aranan iki kardeş, kendilerini yakalamak isteyen polislere bıçak çekerek saldırdı. (Dün 15:14)

   

  Kepez Çocuk Dostu Bir İlçe Oldu

  Kepez Çocuk Dostu Bir İlçe Oldu

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, spor ve eğitim alanında açtıkları kurslarla, bilgi evi, çocuk kulübü, çocuk meclisi gibi çalışmalarla Kepez’i çocuk dostu bir ilçe haline getirdiklerini söyledi. (Dün 15:06)

   

  Turkcell Superonline'dan Dark Passage İmza Günü

  Turkcell Superonline'dan Dark Passage İmza Günü

  Turkcell Superonline sponsorluğunda GameEkstra’da imza günü düzenleyen Dark Passage takımı, dünya şampiyonası öncesi takipçileriyle bir araya geldi. (Dün 14:47)

   

  Dark Passage İmza Günü Düzenledi

  Dark Passage İmza Günü Düzenledi

  Turkcell Superonline, Türkiye'nin başarılı elektronik spor takımlarından olan Dark Passage'a destek olmaya devam ediyor. (Dün 13:40)

   

  Cırcıp Deresi Viranşehir'e Kazandırılacak

  Cırcıp Deresi Viranşehir'e Kazandırılacak

  Viranşehir'de incelemelerde bulunan Başkan Güvenç, Cırcıp Deresi'nin ilçeye kazandırılması için çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi. (Dün 13:31)

   

  Bakan Güllüce: Eninde Sonunda Yıkacağız Onları

  Bakan Güllüce: Eninde Sonunda Yıkacağız Onları

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 'Kentsel Alanlarda Yüksek Çözünürlüklü Ortofoto Üretimi' hakkında değerlendirmelerde bulundu. (Dün 13:12)

   

  Eğlencenin Yerini Hüzün Aldı

  Eğlencenin Yerini Hüzün Aldı

  Şanlıurfa'nın merkez ilçe Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan Sokağı'nda Filistin hüznü vatandaşları gözyaşlarına boğdu. (Dün 13:11)

   

  Türkiye'den 3 Kişi Kudüs Yıldızı Nişanı Sahibi

  Filistin Devleti'nin takdim ettiği Kudüs Yıldızı Nişanı, ilk olarak 2009'da Türkiye'nin Filistin Büyükelçisi Özer'e verilmişti Nişan daha sonra dönemin İİT Genel Sekreteri İhsanoğlu ve Büyükelçi Torunlar'a da verildi. (Dün 13:10)

   

  Yavru Yaban Hayvanlarını Doğadan Ayırmayın'

  Yavru Yaban Hayvanlarını Doğadan Ayırmayın"

  Başıboş bulunan yavru yaban hayvanlarının yakalanıp koruma altına alınması yerine rahatsız edilmeden doğal ortamında bırakılması ve bölgeden uzaklaşılması gerektiği bildirildi Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürü Bulut: "Yaban hayvanları çok hassas bir yapıya sahip olup strese girdiklerinde ölümle karşı karşıya kalmaktalar. (Dün 12:17)

   

  CHP'li Akdağ: Kadın Cinayetlerini Önlemek İçin Acil Eylem Planı Oluşturulmalı

  CHP'li Akdağ: Kadın Cinayetlerini Önlemek İçin Acil Eylem Planı Oluşturulmalı

  Chp Kayseri Kadın Kolları Başkanı Kıvılcım Akdağ, kadın cinayetlerini önleyebilecek acil eylem planı oluşturulması gerektiğini söyledi. (Dün 12:10)

   

  Taylan Antalyalı: Avrupa'ya Gitmek İstiyorum

  Gençlerbirliği'nin Bucaspor'dan transfer ettiği Taylan Antalyalı, kulübün internet sitesine açıklamalarda bulundu. (Dün 11:43)

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması

  "(Çözüm süreci) İstiyoruz ki ülkemizde artık elinde silah olan hiç kimse kalmasın. (Dün 11:37)

   

  Doğru Zamanda Doğru Yerdeyim'

  Doğru Zamanda Doğru Yerdeyim"

  Geçlerbirliği'nin yeni transferi Antalyalı: "Kişisel hedeflerimi gerçekleştirmem için sahada olmam gerekiyor. (Dün 11:33)

   

  Kaz Gölü'ne Kameralı Koruma

  Kaz Gölü'ne Kameralı Koruma

  Tokat'ın Pazar ilçesindeki Kaz Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası Kuş Cenneti, gölün kıyısındaki bazı noktalara yerleştirilen kameralarla gözetleniyor. (Dün 11:28)

   

  Bilinçsiz Kullanılan Bitkisel Ürünler Sağlığı Tehdit Ediyor

  Bilinçsiz Kullanılan Bitkisel Ürünler Sağlığı Tehdit Ediyor

  Prof. Dr. Bülbül: "Hangi televizyon kanalını açsak alanında yetkin olmayan, diploması bulunmayan birileri çıkıp bitkisel ürünlerle ilgili bilgiler veriyor. (Dün 11:25)

   

  Tokat'ın Kaz Gölüne Kameralı Koruma

  Tokat'ın Kaz Gölüne Kameralı Koruma

  Tokat'ın Pazar ilçesindeki Kaz Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası'ndaki kuş alanı, gölün kıyısındaki bazı noktalara yerleştirilen kameralarla gözetleniyor. (Dün 11:11)

   

  Yalova'da "Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı Yürüyüşü"

  Yalova'da "Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı" etkinlikleri kapsamında İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Müftülüğünce yürüyüş ve iftar programı gerçekleştirildi. (Dün 10:11)

   

  Görele'de Bayram Öncesi Mezarlıklar Temizlendi

  Görele'de Bayram Öncesi Mezarlıklar Temizlendi

  Giresun'un Görele ilçesi Belediye Başkanı Tolga Erener, belediyeye bağlı tüm mezarlıkların Ramazan Bayramı öncesi temizlendiğini söyledi. (Dün 10:05)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 04:40:51. #1.11#