05:0300
SON DAKİKA CEKEREK HABERLERİ

Son Dakika Cekerek Haberleri

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze Şeridi’ne saldırılarında hedef alınan eğitim kurumlarının tamiratı için 22 milyon dolara ihtiyaç olduğu bildirildi. (Bugün 02:50)

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Filistin Sağlık Bakanlığı: "İsrail'in saldırılarında bombaladığı sağlık kuruluşları hakkında Kızılhaç'a rapor sunuldu" "İsrail 60 sağlık kurumunu doğrudan hedef aldı. (Bugün 00:05)

   

  Özel) - Ataşehir'de Kalaşnikof Sesleri…

  Özel) - Ataşehir'de Kalaşnikof Sesleri…

  Ataşehir'de, kimliği belirsiz bir kişi elindeki kalaşnikofla havaya peşpeşe ateş açtı; silah seslerini duyarak balkona çıkan bir vatandaş kulağından yaralandı. (Dün 23:18)

   

  Ataşehir'de Kalaşnikofla Etrafa Ateş Eden Kişi Bir Vatandaşı Yaraladı

  Ataşehir'de Kalaşnikofla Etrafa Ateş Eden Kişi Bir Vatandaşı Yaraladı

  İstanbul Ataşehir'de, kimliği belirsiz şahıs elindeki kalaşnikofla havaya peş peşe ateş açtı; silah seslerini duyarak balkona çıkan bir vatandaş kulağından yaralandı. (Dün 23:14)

   

  Filistin Halkı, Savaşı Hamas'ın Kazandığını Düşünüyor

  Filistin halkının siyasi eğilimini ölçmek üzere yapılan kamuoyu araştırması, yarın seçim olması halinde Hamas'ın devlet başkanlığı seçimlerinde oyların yüzde 61'ini, genel seçimlerde ise yüzde 46'sını alacağını ortaya koydu Araştırma sonuçlarına göre Filistinlilerin yüzde 79'u Hamas'ın savaşı kazandığını düşünüyor. (Dün 23:05)

   

  Canikli - Yargının tarafsız olması -

  Canikli - Yargının tarafsız olması -

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Hiçbir hakim, hiçbir savcı kararınını anayasa, kanunlar ve vicdanı dışında başka bir yerin talimatına uygun olarak ya da talimatı doğrultusunda veremez, vermemelidir" dedi. (Dün 22:14)

   

  Canikli - TBMM'deki iç tüzük fırlatma olayı -

  Canikli - TBMM'deki iç tüzük fırlatma olayı -

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Hiçbir hakim, hiçbir savcı kararınını anayasa, kanunlar ve vicdanı dışında başka bir yerin talimatına uygun olarak ya da talimatı doğrultusunda veremez, vermemelidir" dedi. (Dün 21:53)

   

  ABD'den İsrail'e İşgali Genişletme Tepkisi

  İsrail'in, Batı Şeria'da 400 hektarlık Filistin toprağına el koyma kararına ABD yönetimi tepki gösterdi. (Dün 21:17)

   

  Heniyye - Bergusi Görüşmesi

  Heniyye - Bergusi Görüşmesi

  Filistin Siyasi Büro Başkan yardımcısı Heniyye, Filistin Milli İnisiyatifi Hareketi Genel Sekreteri Bergusi ile bir araya geldi. (Dün 19:09)

   

  Samsun'da Bir Esnaf, Dolandırılmaktan Son Anda Kurtuldu

  Samsun'un Çarşamba ilçesinde meydana gelen telefonla dolandırıcılık olayına polis son anda müdahale ederek 60 yaşındaki esnafın 25 bin lirasını kurtardı. (Dün 18:15)

   

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da

  Bakan Canikli: "Hiçbir hakim, hiçbir savcı kararınını anayasa, kanunlar ve vicdanı dışında başka bir yerin talimatına uygun olarak ya da talimatı doğrultusunda veremez, vermemelidir" (Dün 17:45)

   

  Diyarbakır'dan İzmir'e Lezzet Yolculuğu

  Diyarbakır'dan İzmir"e Lezzet Yolculuğu

  İzmir Enternasyonal Fuarının onur konuğu Diyarbakır, tarihi mekanlarının maketinden oluşan stantı ve kente özgü yöresel lezzetleriyle fuarda adından söz ettirmeyi başardı (Dün 17:44)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:03:25. #1.11#