23:2800
SON DAKİKA CEKEREK HABERLERİ

Son Dakika Cekerek Haberleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelen konvansiyonel silahların Kobani'ye girmesinin uygun olmadığına dair aldıkları bir haber üzerine şu anda Kobani'ye henüz girmiyorlar." dedi. (Bugün 19:26)

   

  Bakan Çelik'ten, Roma'da Saldırıya Uğrayan Müşavirliğe Ziyaret

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, "Kobani olaylarını bahane edip, Türkiye'nin bir sürü yerinde kamu kurumlarına saldırdılar, yüzlerce kamu kurumunu yıktılar." dedi. (Bugün 19:03)

   

  Merkel, Almanya İç İstihbarat Teşkilatı Bfv'yi Ziyaret Etti

  Almanya'da 2 bin 700 çalışanı olan BfV'yi ilk kez ziyaret eden Merkel, illegal gruplara yönelik brifing aldı. (Bugün 18:40)

   

  Fransa'dan IŞİD ile Mücadelede Türkiye'nin Şartlarına Destek

  Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, "Bölgede tek bir düşmanımız olmadığının bilincindeyiz." dedi. (Bugün 17:59)

   

  Gkv'lilerin Altın Kulaçları Yine Şampiyon

  Gkv'lilerin Altın Kulaçları Yine Şampiyon

  Şehitkamil Belediyesi tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 3. Geleneksel Kulüplerarası Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışmalarında GKV Özel Okulları öğrencileri Yeşim Ada Uçkun, İsmail Kara ve Cem Sinan Salıcı 3 birincilik ve 2 üçüncülük kazanarak yarışmaya damgalarını vurdular. (Bugün 17:03)

   

  Zonguldak'taki Grizu Faciasına İlişkin Dava

  Zonguldak'taki Grizu Faciasına İlişkin Dava

  TTK maden ocağında 17 Mayıs 2010'da 30 madencinin hayatını kaybettiği, 11 kişinin yaralandığı grizu faciasına ilişkin davada yargılanan 28 sanıktan 23'ü beraat etti, aralarında 3 TTK yöneticisinin de bulunduğu 5 sanığa 5 ile 10 yıl arasında hapis cezası verildi. (Bugün 16:49)

   

 

Manşet Haberleri

 • Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır

  Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır İçişleri Bakanı Ala HDP'nin "Sokağa çıkın" çağrısına ilişkin, "HDP yine yasadışı yollara çağrı yapmışır. Sokağa çıkan çocukların sorumluluğu HDP'nin üzerindedir." dedi.

 • Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu?

  Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu? G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Sneijder konusuyla ilgili "Onun gibi bir futbolcuyu niye kaybetmek isteyelim. Sneijder hakkında bir problemimiz yok" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine yöneltilen Atatürk mirası ve Saray sorusuna "Atatürk Pembe Köşk'te hizmet veriyordu. Maalesef işi iyi bilerek sormuyorsunuz" cevabı verdi.

[Hata Bildir]
31.10.2014 23:28:52. #1.11#