SON DAKİKA ÇELİK İŞ SENDİKASI HABERLERİ

Son Dakika Çelik İş Sendikası Haberleri

15:03
Metal İşçileri Greve Çıktı Türkiye genelinde metal işçilerinin 22 fabrikada başlattığı greve Mersin'den de 540 işçi destek verdi.
Metal İşçileri Greve Çıktı
14:32
Metal İşçileri Greve Çıktı Türkiye genelinde metal işçilerinin 22 fabrikada başlattığı greve Mersin'den de 540 işçi destek verdi.
19:40
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül - Asgari Ücret Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül: - "Asgari ücret konusunda sivil toplum kuruluşlarının, hükümetin, sanayicilerin ve işverenlerin ciddi bir çalışma yapması gerekiyor" Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "Asgari ücret konusunda sivil toplum kuruluşlarının, hükümetin, sanayicilerin ve işverenlerin ciddi bir çalışma yapması gerekiyor" dedi.
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül - Asgari Ücret
19:04
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması "Asgari ücret konusunda sivil toplum kuruluşlarının, hükümetin, sanayicilerin ve işverenlerin ciddi bir çalışma yapması gerekiyor"
16:43
Eski Hak-İş Genel Sekreteri Türker, Mezarı Başında Anıldı Eski Hak İş Genel Sekreteri ve Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Metin Türker için ölümünün 17. yılında tören düzenlendi.
16:34
Çelik-İş Genel Başkanı: Asgari Ücretten Vergi Alınmamalı Hak–iş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik- İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, asgari ücretten vergi alınmaması gibi çok önemli bir kavramın yıllardır söylendiğini ama uygulanmadığını belirterek, "Asgari ücretten vergi alınmaması gerçekleştirilmeli" dedi.
Çelik-İş Genel Başkanı: Asgari Ücretten Vergi Alınmamalı
16:28
Karabük Ali Cengiz Gülasgari Ücretten Vergi Alınmaması Gerçekleştirilmeli Hak'İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, asgari ücretten vergi alınmaması gibi çok önemli bir kavramın yıllardır söylendiğini ama uygulanmadığını belirterek, Asgari ücretten vergi alınmaması gerçekleştirilmeli dedi.
Karabük Ali Cengiz Gülasgari Ücretten Vergi Alınmaması Gerçekleştirilmeli
16:23
Eski Hak-İş Genel Sekreteri Türker, Mezarı Başında Anıldı Eski Hak-İş Genel Sekreteri ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Metin Türker, ölümünün 17. yılında mezarı başında anıldı.
Eski Hak-İş Genel Sekreteri Türker, Mezarı Başında Anıldı
14:44
Gül'den Asgari Ücret Açıklaması Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, “Asgari ücretten vergi alınmaması gibi çok önemli bir kavram var, yıllardır söyleniyor ama uygulanmıyor.
Gül'den Asgari Ücret Açıklaması
12:58
Metin Türker Mezarı Başında Anıldı Eski Hak-İş Genel Sekreteri ve Çelik-İş Sendikası eski Genel Başkanlarından Metin Türker, ölümünün 17. yılında mezarı başında anıldı.
Metin Türker Mezarı Başında Anıldı
20:58
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması "Karabük'ün ciddi bir sanayi ve sendika kültürü var"
18:52
Çelik- İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'den Vali'ye Ziyaret Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri Karabük Valisi Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Çelik- İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'den Vali'ye Ziyaret
13:40
Çelik-İş Sendikası Mess'in Teklifini Reddetti Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) mali konulardaki teklifini kabul etmeyen Çelik-İş Sendikası, arabulucuya müracaat edecek.
13:10
İskenderun'da Yaşayan Bezgeliler Aşure Etkinliğinde Bir Araya Geldi Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan Yeditepe’liler(Bezge) tarafından aşure programı düzenlendi.
İskenderun'da Yaşayan Bezgeliler Aşure Etkinliğinde Bir Araya Geldi
12:43
KAR-DER Başkanı Uğur Çalışkan Oldu Karabük Klakınma ve Danayışma Derneği 8. Olağan Genel Kurulunda tek liste ile gidilen seçimlerde Uğur Çalışan başkan seçildi.
KAR-DER Başkanı Uğur Çalışkan Oldu
15:58
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yeniden Cengiz Gül Oldu Çelik-İş Sendikası 13. Olağan Genel Kurulu’nda sendika genel başkanılğına yeniden Cengiz Gül seçildi.
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yeniden Cengiz Gül Oldu
12:15
Çelik-İş Sendikası Cengiz Gül ile 'Devam' Dedi Çelik-İş Sendikası 13. Olağan Genel Kurulunda sendika genel merkez yönetimine yeniden Cengiz Gül ve ekibi seçildi.
Çelik-İş Sendikası Cengiz Gül ile 'Devam' Dedi
12:09
Çelik İş'te Gül, Yeniden Genel Başkan Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına A.Cengiz Gül yeniden seçildi.
Çelik İş'te Gül, Yeniden Genel Başkan
18:38
Kardemir'de Bayramlaşma Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç ve Genel Müdürü Fadıl Demirel ile AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci bir saatte bin 500 işçi ile tek tek tokalaşarak bayramlaştı.
Kardemir'de Bayramlaşma
12:58
Manisa'da Çelik-İş Sendikası, Basını İftar Yemeğinde Ağırladı Çelik-İş Sendikası Ege Bölge Temsilcisi Erdoğan Daloğlu, Manisa'da görev yapan yerel ve ulusal basını iftarda ağırladı.
Manisa'da Çelik-İş Sendikası, Basını İftar Yemeğinde Ağırladı
19:17
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Arslan: "Gazze'ye Türkiye'den Başka Yardım Eden Yok" Çelik İş Sendikası Hatay'ın İskenderun ilçesinde üyelerine yönelik iftar yemeği düzenledi.
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Arslan: 'Gazze'ye Türkiye'den Başka Yardım Eden Yok'
16:54
Karçel'de Grev Kararı Alındı Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, KARDEMİR A.Ş’nin yan kuruluşu olan KARÇEL A.Ş’de bulunan Yeşil Çalı firmasında grev kararı aldıklarını açıkladı.
12:24
Çelik-İş İftarına Üyelerden Yoğun İlgi Çelik-İş Sendikası'nın İsa Taş Plaza’daki iftar yemeğine üyeler yoğun ilgi gösterdi.
Çelik-İş İftarına Üyelerden Yoğun İlgi
14:31
kardemir karçel de grev 22 Temmuz'da Grev Başlayacak…
kardemir karçel de grev
19:39
Kardemir, Eğitim ve Kültür Merkezini Hizmete Açtı Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş Genel Müdürü Fadıl Demirel, “Bir zamanlar bitti, tükendi, öldü denen fabrika bugün Türkiye’nin yıldızı görünüyor, yıldızı gösteriliyor” dedi.
Kardemir, Eğitim ve Kültür Merkezini Hizmete Açtı
14:03
"Türkiye'deki anlayışa göre grevin kağıtta kalması gerekiyor" - Hak-İş Konfederasyonu'na bağlı Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Türkiye grev hakkının sadece kağıt üzerinde olduğunu iddia ederek, işçi ve sendikalara grev haklarının kullandırılmadığını söyledi.
'Türkiye'deki anlayışa göre grevin kağıtta kalması gerekiyor' -
12:50
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması "Türkiye'deki anlayışa göre grevin kağıtta kalması gerekiyor.
18:16
Karabük'ten Kısa Kısa Çelik İş Sendikası Karabük Şubesi Başkanı Ulvi Üngören, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları ile sendikaları arasında imzalanan toplu iş sözleşmesinin uygulanmasının takipçisi olduklarını bildirdi.
15:39
Çelik-İş Sendikası: Yetkili Sendika Kararlı Duruş Sergileseydi Facia Yaşanmazdı Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, "Soma’da maden ocağında eğer yetkili sendika iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarını işverene kararlı bir duruşla anlatabilseydi, bunların arkasında olsaydı bu facia yaşanmazdı.
16:23
Çelik-İş Sendikası: Gerekli Kontrol ve Denetimler Arttırılmalı Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube yönetimi Soma'da meydana gelen maden faciası ile ilgili yaptıkları yazılı açıklamalarında, maden kazalarının olmaması için gerekli kontrollerin ve denetimlerin sıklaştırılması gerektiğine dikkat çekildi.
17:55
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Hatay'da Açıklaması "Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarından biri olan OYAK idaresindeki İSDEMİR, dünyadaki demir çelik fabrikaları zarar ederken kar etti.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Hatay'da Açıklaması
12:36
Seydişehir Çelik-İş Sendikasında Devir Teslim Töreni Çelik-İş Sendikası Seydişehir Şube Başkanlığına seçilen Murat Özkal, eski başkan Muharrem Oğuz'dan koltuğu devraldı.
16:39
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Üngören: "Daha yaygın bir sendikal örgütlenme adına mücadele vermekteyiz"
15:24
Çelik-İş Sendikası'ndan 1 Mayıs Açıklaması Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başanı Ulvi Üngören, 1 Mayıs kutlamalarında Kayseri’de olacaklarını söyledi.
14:44
Seydişehir Çelik-İş'te 4 Adaylı Kongre Hak İş’e bağlı Çelik İş Sendikası Seydişehir Şubesinin 5. Olağan genel kurulunda 4 aday yarışıyor.
12:11
Çelik- İş Sendikasından Kutlu Doğum Etkinliği Çelik İş Sendikası İskenderun Şubesi, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir kutlama etkinliği düzenledi.
Çelik- İş Sendikasından Kutlu Doğum Etkinliği
16:46
Başkan Dişli'ye Ziyaretler Devam Ediyor Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye ziyaretler devam ediyor.
Başkan Dişli'ye Ziyaretler Devam Ediyor
09:20
Sivil Toplum Kurumları Temsilcilerinden Başkan Tutal'a Ziyaret Seydişehir'deki Sivil Toplum Kurumu Temsilcileri Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Sivil Toplum Kurumları Temsilcilerinden Başkan Tutal'a Ziyaret
13:10
2014 Yerel Seçim Sonuçları Seydişehir'deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, AK Parti'den Seydişehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Tutal'ı ziyaret etti.
17:21
Tanrıverdi Taşeron İşçilerine Güvence Verdi AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, HAK-İŞ Konfederasyonu Temsilciler Toplantısına katıldı.
13:01
Özkal, Çelik-İş Sendikası Seydişehir Şube Başkanlığı'na Aday Oldu Murat Özkal, Çelik İş Sendikası Seydişehir Şube Başkanlığı'nın 27 Nisan'da yapılacak olan 5. Olağan Kongresi için başkanlığa adaylığını açıkladı.
17:39
İskenderun Demirçelikspor'un Adı da Başkanı da Değişti Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor Kulübü'nün bugün yapılan olağanüstü kongresinde takımın adı Körfez İskenderunspor olurken kulüp başkanlığına Kazım Aydın seçildi.
17:16
İskenderun Demir Çelikspor'da Olağanüstü Kongre Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden, İskenderun Demir Çelik Spor Kulübü'nde olağanüstü kongre yapıldı.
16:26
İskenderun Demir Çelikspor'un Adı, Körfez İskenderun Spor Oldu Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden İskenderun Demir Çelik Spor Kulübü olağanüstü kongresi, Çelik-İş Sendikası konferans salonunda yapıldı.
İskenderun Demir Çelikspor'un Adı, Körfez İskenderun Spor Oldu
13:45
Çelik İş İskenderun Şube Başkanlığına "Demir" Seçildi Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanlığına Mehmet Demir seçildi.
Çelik İş İskenderun Şube Başkanlığına 'Demir' Seçildi
18:06
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı, Konya'da Açıklaması Perihan Sarı, "Kendi adına 'adalet' ifadesini yakıştıran bir parti, adına hiç yakışmayacak şekilde, en adaletsiz uygulamalar yapıyor" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı, Konya'da Açıklaması
17:24
Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Üngören Açıklaması "Sendikamız ile Mescier Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Bartın Fabrikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi sonuçlandı"
Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Üngören Açıklaması
16:05
Çelik - İş Mescier ile Tis Görüşmelerini Tamamladı Çelik-İş Sendikası Karabük Şubesi, Bartın’da bulunanve yeni örgütlendiği Mescier Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Bartın Fabrikasında TİS görüşmelerini anlaşma ile sonuçlandırıldı.
19:54
Hastane Çalışanlarından Eylem Karabük’te özel bir hastanenin çalışanları 7 aydır maaş alamadıkları gerekçesiyle eylem yaptı.
Hastane Çalışanlarından Eylem
13:59
Mehmet Çetinkaya'nın Babasından İade-İ Ziyaret Geçtiğimiz ay sonu Karaciğer nakli beklerken hayatını kaybeden 10 yaşındaki Mehmet Çetinkaya’nın babası Vali İzzettin Küçük’e iade-i ziyarette bulunarak, organ bağışı çağrısında bulundu.
Mehmet Çetinkaya'nın Babasından İade-İ Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇELİK İŞ SENDİKASI HABERLERİ
[Hata Bildir]