17:3300
SON DAKİKA CEM YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Cem Yılmaz Haberleri


CEM YILMAZ

Cem Yılmaz komedyen, oyuncu, karikatürist, senarist ve yönetmendir. Ailesi Sivas kökenli olan Yılmaz Kocamustafapaşa, İstanbul'da doğmuştur. Ayrıca lise çağlarında Bahçelievler'de oturmuştur.

Hakkında

Lise öğrenimi Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde görmüştür.... Devamı

  Tarkan Rezidans Seçti

  Tarkan Rezidans Seçti

  Tarkan, emlak yatırımlarına bir yenisini ekledi. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Uzman Doktorlar Kanserle Mücadelenin Yollarını Anlattı

  Uzman Doktorlar Kanserle Mücadelenin Yollarını Anlattı

  Opt. Dr. Cem Yılmaz, meme kanserinin bir alın yazısı veya her insanın başına gelebilecek olay olduğunu söyledi. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Zeki Demirkubuz Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

  Zeki Demirkubuz Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

  Ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz, onuncu filmi için hazırlıklara başladı. Demirkubuz, uluslararası alanda yankı uyandırmayı planlıyor. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Insanlar, Meme Kanseriyle İlgilenmeye ve Gen Testi Yaptırmaya Başladı'

  Insanlar, Meme Kanseriyle İlgilenmeye ve Gen Testi Yaptırmaya Başladı'

  Opr. Dr. Can Başaran, insana yardımı ilk olarak insanın kendisinin yapabileceğini belirterek, “Kanserde değiştiremediğimiz tek şey genetiğimizdir. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kanserle Mücadelenin Püf Noktaları

  Kanserle Mücadelenin Püf Noktaları

  Bursa Kent Konseyi (BKK) Sağlık Çalışma Grubu tarafından düzenlenen 'Kanserle Yaşamak' konulu panelde uzman doktorlar, kadınların meme kanserinde ilk yardımı kendi kendilerine yapabileceklerini vurgularken, bol sebze ve meyve tüketiminin kanser riskini azalttığını belirtti. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Her Şey Çok Güzel Olacak Orijinal Fragman

  Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un sorunlu abi kardeş ilişkisini beyazperdeye yansıttığı bu özel filmde Altan, gereksiz yere karıştığı bir kavga sırasında üç yıldır görmediği kardeşi Nuri ile karşılaşır. Bu rastlantı; aradan geçen bunca zamandan sonra bu iki kardeş için sürpriz olmuştur. Birbirleriyle tamamen zıt iki karakteri simgeleyen bu kardeşler kaderin oyunu sonucu bir takım olaylara gireceklerdir. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

  The Water Diviner' Filminin Çekimleri, Kayaköy'de Başladı

  The Water Diviner" Filminin Çekimleri, Kayaköy'de Başladı

  Avustralyalı aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın da rol aldığı "The Water Diviner" filminin İstanbul'daki çekimlerini tamamlanmasının ardından film ekibi, Kayaköy Ören Yeri'ne gelerek çekimlere başladı Yoğun güvenlik önleminin alındığı Kayaköy Ören Yeri'ne girişlere, çekimler nedeniyle izin verilmiyor. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Cem Yılmaz'a Methiyeler Düzdü

  Cem Yılmaz'a Methiyeler Düzdü

  Oscar ödüllü dünyaca ünlü aktör Russell Crowe yönetmenliğini yaptığı ‘Water Diviner’ isimli filmde rol alan Cem Yılmaz’a methiyelerde bulunarak, “Cem ile çalışırken onun yüzde yüz bir film yıldızı olduğunu gördüm” dedi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri