SON DAKİKA CEM YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Cem Yılmaz Haberleri


CEM YILMAZ

Cem Yılmaz komedyen, oyuncu, karikatürist, senarist ve yönetmendir. Ailesi Sivas kökenli olan Yılmaz Kocamustafapaşa, İstanbul'da doğmuştur. Ayrıca lise çağlarında Bahçelievler'de oturmuştur.

Hakkında

Lise öğrenimi Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde görmüştür.... Devamı

19:28
Avustralya'nın "Oscar"I Yılmaz Erdoğan'a Oyuncu Erdoğan, AATCA ödüllerinde Russell Crowe'un yönettiği ''Son Umut'' filmindeki rolüyle en iyi yardımcı erkek oyuncu seçildi.
10:55
Avustralya'nın Oscar'ı Yılmaz Erdoğan'a Gitti Yılmaz Erdoğan, 'Son Umut' filmindeki rolüyle yardımcı erkek oyuncu dalında Avustralya'nın en önemli sinema ödülünü kazandı.
Avustralya'nın Oscar'ı Yılmaz Erdoğan'a Gitti
12:26
Ömür Gedik'in Canlı Performansına Eleştirileri Yağmuru Gedik, rock tarzda okuduğu için büyük eleştiri topladığı "Hey Onbeşli" isimli türküyü bu kez de canlı olarak seslendirince eleştiriler iki kat arttı.
Ömür Gedik'in Canlı Performansına Eleştirileri Yağmuru
08:48
Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal Çifti Görüntülenmek İstemedi Ünlü çift, görüntülenmemek için birlikte yemek yedikleri mekanın arka kapısından çıkmayı tercih etse de objektiflerden kaçamadı.
Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal Çifti Görüntülenmek İstemedi
08:47
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Beyaz Show'da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna Candan Erçetin son noktayı koydu.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
00:36
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Candan Erçetin ile Beyaz arasındaki atışma, 6. haftasında tatlıya bağlandı. Erçetin, Beyaz'a verdiği cevabın sonuç kısmını Beyaz Show'da tamamladı. Beyaz, özür dileyerek el öptü.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
09:15
Russell Crowe ve Yılmaz Erdoğan'ın Dostluğu Filmden Sonra Bitti Oscarlı oyuncu, yönetip baş rolünü oynadığı 'The Water Diviner' filminde ana karakterlerden Hasan'ı canlandıran Yılmaz Erdoğan'ı Twitter takip listesinden çıkardı.
Russell Crowe ve Yılmaz Erdoğan'ın Dostluğu Filmden Sonra Bitti
14:39
Cem Yılmaz, Ayşe Hatun Önal'ın Şarkısını Paylaştı Ünlü Komedyen, 8 milyon kişinin takip ettiği Twitter hesabından sevgilisi Ayşe Hatun Önal'ın Ricky Martin'le düet yaptığı şarkısını paylaştı.
Cem Yılmaz, Ayşe Hatun Önal'ın Şarkısını Paylaştı
05:08
Vancouver Türk Filmleri Festivali Başlıyor Kanada'nın Vancouver kentinde bu yıl ilk kez düzenlenecek Vancouver türk Filmleri Festivali 23 Ocak'ta başlayacak.
Vancouver Türk Filmleri Festivali Başlıyor
17:57
12-18 Ocak Tarihlerinde En Çok Charlibe Hebdo Konuşuldu Medyada yer alan haber konularına göre yapılan araştırmada 12-18 Ocak 2015 tarihleri arasında en çok bahsi geçen konu, Fransa’da terör saldırısına maruz kalan Charlie Hebdo dergisi oldu.
14:46
Yaşar Alptekin'i Hiç Böyle Görmediniz Eski manken, film çekimi için geldiği Amasya'da 'cin çıkartan hoca' rolüne daha iyi adapte olmak için cübbe ve sarık ile gezince bir vatandaş polise şikayet etti.
Yaşar Alptekin'i Hiç Böyle Görmediniz
11:53
Yaşar Alptekin Cübbe ve Sarıkla Dolaşınca Şikayet Edildi Eski manken, film çekimi için geldiği Amasya'da 'cin çıkartan hoca' rolüne daha iyi adapte olmak için cübbe ve sarık ile gezince bir vatandaş polise şikayet etti.
Yaşar Alptekin Cübbe ve Sarıkla Dolaşınca Şikayet Edildi
09:51
Cem Yılmaz, Kayahan'a Twitter'dan Moral Verdi Ünlü Komedyen, kanserle savaşan Kayahan'a moral vermek için ünlü sanatçının şarkılarını Twitter'da paylaştı.
Cem Yılmaz, Kayahan'a Twitter'dan Moral Verdi
16:26
Yeni Yıl Geldi, ' Zübük'ler Bitmedi! Tiyatrokare tarafından sahneye taşınan oyun güncelliğini koruyor!
09:57
Cem Yılmaz Özel Aracıyla Ayşe İçin Odun Taşıttı Ayşe Hatun Önal'ı hafta sonu evinde ağırlayan ünlü komedyen, şömine yakmak için VIP aracıyla villaya odun getirtti.
Cem Yılmaz Özel Aracıyla Ayşe İçin Odun Taşıttı
09:18
Ayşe Hatun Önal, Konser Sonrası Cem'e Koştu! Son zamanlarda gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı, Levent'te aldığı sahne sonrası Cem Yılmaz'ın Etiler'deki villasına gitti.
Ayşe Hatun Önal, Konser Sonrası Cem'e Koştu!
09:07
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in Teselli Gecesi Sürpriz aşklarıyla uzun süre gündemden düşmeyen Cem Yılmaz - Ayşe Hatun Önal ve Ozan Güven - Meryem Uzerli çiftleri, birlikteliklerini noktaladıktan sonra gecelere aktı.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in Teselli Gecesi
12:33
Passolig Genel Müdürü Gündoğan Spordan Kaçan Sponsorlar Passolig Sistemi Sayesinde Geri Gelecek Passolig Genel Müdürü Gündoğan Spordan kaçan sponsorlar Passolig sistemi sayesinde geri gelecek Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği TSYD Sporun Zirvesi Seminerinin 52. buluşmasında ilk oturum tamamlandı.
Passolig Genel Müdürü Gündoğan Spordan Kaçan Sponsorlar Passolig Sistemi Sayesinde Geri Gelecek
12:30
TSYD'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı Türkiye Spor Yazarları Derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'Sporun Zirvesi' seminerinin 52'inci buluşmasında ilk oturum tamamlandı.
TSYD'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı
11:18
Cem Yılmaz Esmer Bir Güzele Gönül Verdi! Ayşe Hatun Önal'la ilişkisi bittiği konuşulan Cem Yılmaz, İstinyepark'ta mağaza görevlisi olarak çalışan esmer bir güzelle flört ediyor.
Cem Yılmaz Esmer Bir Güzele Gönül Verdi!
15:40
Hollywood Kadın Yıldızları Russell Crowe Karşı Savaş Aştı Hollywood'un ünlü kadın yıldızları Russell Crowe'un "40'ı aşmış kadın sanatçılar artık 20'lik genç kızlar gibi rol yapmaktan vaz geçmelidir" sözlerini sert şekilde eleştirerek ünlü aktörü bu kez gerçekten çizmeyi aşmakla suçladılar.
Hollywood Kadın Yıldızları Russell Crowe Karşı Savaş Aştı
13:16
Cem Yılmaz'ı Eski Sevgilisi Arayınca Bakın Ne Yapmış! Geçen yaz beraber tatil yaptığı fotoğrafçı Sinem Poyraz'ın telefonlarını açmayan Cem Yılmaz, görüşmek istemediğini evdeki çalışanlara söyletmiş.
Cem Yılmaz'ı Eski Sevgilisi Arayınca Bakın Ne Yapmış!
10:25
Ömür Gedik, Heyonbeşli'ye Klip Çekti Ömür Gedik'in klibi Hobbit'i kamerası ile çekildi
21:28
Cem Yılmaz'dan Fransa'daki Kanlı Saldırıya Küfürlü Tepki Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Fransa'da yaşanan ve 12 kişinin yaşamını yitidiği saldırıyla ilgili sert tepki geldi. Cem Yılmaz Twitter'dan verdi veriştirdi.
Cem Yılmaz'dan Fransa'daki Kanlı Saldırıya Küfürlü Tepki
04:06
Beşiktaşlı Genç Güreşçi Bıçaklanarak Öldürüldü Feriköy'deki yangında çıkan kavgada bıçaklanan Beşiktaş güreş takımının lisanslı sporcularından 16 yaşındaki Cem Yılmaz hayatını kaybetti.
Beşiktaşlı Genç Güreşçi Bıçaklanarak Öldürüldü
23:39
Beşiktaşlı Güreşçi Cem Yılmaz Öldürüldü Feriköy'deki yangında çıkan kavgada itfaiye ekibine saldıran kişilere müdahale ettiği sırada bıçaklanan Beşiktaşlı genç güreşçi Cem Yılmaz, hayatını kaybetti.
14:59
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi 'Son Umut' filminde, Cem Yılmaz'ın 1. Dünya Savaşına Tokat'tan giden çocuklar için yazılan 'Hey Onbeşli' adlı ağıt türküsünü oyun havası gibi seslendirilmesi tepki çekti.
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi
14:49
Cem Yılmaz'a Büyük Tepki! Tokatlılar, Cem Yılmaz’ın 'Son Umut' isimli sinema filminde, sanatçı Ömür Gedik'in ise albümünde 'Hey On Beşli' ağıtının türkü gibi seslendirilmesine tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'a Büyük Tepki!
14:37
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi Oscar ödüllü aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini üstlendiği 'Son Umut' filminde, Cem Yılmaz'ın 1'inci Dünya Savaşı'na Tokat'tan giden 15 yaşlarındaki çocuklar için yazılan 'Hey Onbeşli' adlı ağıt türküsünü oyun havası gibi seslendirilmesi tepki çekti.
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi
13:49
Cem Yılmaz'a 'Hey On Beşli' Tepkisi Tokatlılar, Cem Yılmaz'ın 'Son Umut' isimli sinema filminde, sanatçı Ömür Gedik'in ise albümünde 'Hey On Beşli' ağıtının türkü gibi seslendirilmesine tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'a 'Hey On Beşli' Tepkisi
11:33
Mahsun Gişede 'Son Umut'unu Solladı, Mucize Filmi Fragmanı Mucize filmi fragmanı. Russell Crowe'un yönetip Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la oynadığı 'Son Umut' gişede Kırmızıgül'ün 'Mucize'sine yenildi.
Mahsun Gişede 'Son Umut'unu Solladı, Mucize Filmi Fragmanı
09:29
Mahsun Gişede Russell'ın 'Son Umut'unu Solladı Russell Crowe'un yönetip Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la oynadığı 'Son Umut' gişede Kırmızıgül'ün 'Mucize'sine yenildi.
Mahsun Gişede Russell'ın 'Son Umut'unu Solladı
16:41
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Akçakale Belediyesi tarafından yaptırılan konferans salonu açıldı.
13:24
Russell Crowe'un Filmi Kendi Ülkesinde İlgi Görmedi Kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile Cem Yılmaz'ın da olduğu, Son Umut filmi, Russell Crowe'un ülkesi Avustralya'da ilgi görmedi.
Russell Crowe'un Filmi Kendi Ülkesinde İlgi Görmedi
11:19
Cem Yılmaz ve Ozan Güven, Yeni Yıla Yeni Aşklarıyla Giremedi Sürpriz aşklarıyla magazin gündemini karıştıran Ozan Güven-Meryem Uzerli ve Cem Yılmaz-Ayşe Hatun Önal çifti yeni yıla ayrı girdi.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven, Yeni Yıla Yeni Aşklarıyla Giremedi
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
10:59
Cem Yılmaz ile Büyüksaraç'tan 'Nezaket' Tweetleri Cem Yılmaz'ın, eski sevgilisi Maral Büyüksaraç'a doğum gününde çiçek gönderdiği iddiası ile başlayan tartışma karşılıklı 'nezaket' tweetleri ile yeni boyuta ulaştı.
Cem Yılmaz ile Büyüksaraç'tan 'Nezaket' Tweetleri
10:23
Ömür Gedik'ten İlginç 'Hey Onbeşli' Yorumu Ömür Gedik, Son Umut filmiyle beraber Cem Yılmaz'ın bize hatırlattığı Hey Onbeşli türküsünü seslendirdi.
Ömür Gedik'ten İlginç 'Hey Onbeşli' Yorumu
00:45
Cem Yılmaz ile Maral Büyüksaraç'ın 'Nezaket' Tweetleri İşadamı Mete Büyüksaraç'ın kızı oyuncu Maral Büyüksaraç, 18 yaşına girerken eski sevgilisi komedyen Cem Yılmaz'dan üzerinde 'Daima gülümse' notu iliştirilen 200 çiçek gönderdiği iddiası ile başlayan tartışma karşılıklı 'Nezaket' tweetleri ile yeni boyuta ulaştı.
Cem Yılmaz ile Maral Büyüksaraç'ın 'Nezaket' Tweetleri
13:51
Jandarma Personeline "Obezite" Semineri Verildi Kırıkkale'nin Bahşılı İlçe Jandarma Komutanlığı personeli için obeziteyle ilgili seminer düzenlendi.
11:55
Cem Yılmaz'ın 'Son Umut'la Yüzü Güldü Ünlü komedyenin 'Pek Yakında' filminde yüzü gülmemişti ama 'Son Umut' filmi şimdiden 3 milyon hasılata ulaştı.
Cem Yılmaz'ın 'Son Umut'la Yüzü Güldü
11:08
Cem Yılmaz'ın 'Son Umut'la Yüzü Güldü Ünlü komedyenin 'Pek Yakında' filminde yüzü gülmemişti; ancak 'Son Umut' filmi şimdiden 3 milyon hasılata ulaştı.
Cem Yılmaz'ın 'Son Umut'la Yüzü Güldü
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
16:23
Ömür Gedik; Russell Croweun Sevdiği Türküyü Coverladı Ömür Gedik, Russell Crowe'un Son Umut filminde yer verdiği Hey Onbeşli türküsünü Balkan-Rock tarzında modern bir versiyonla coverladı.
15:26
Cem Yılmaz'dan, 18 Yaşına Giren Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek (2) Yalanlamaya YANIT VERDİ Cem Yılmaz, Twitter'deki hesabında Maral Büyüksaraç'ın doğum gününü 200 çiçekle kutlamadığını, bu konudaki haberin doğru olmadığını belirtirken, "Bu kişileri tanımıyorum.
Cem Yılmaz'dan, 18 Yaşına Giren Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek (2)
13:59
Cem Yılmaz'dan,Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek, Büyüksaraç Kimdir ? Cem Yılmaz'dan,Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek, Büyüksaraç Kimdir ? Ünlü komedyen, uyuşturucu kullandığını itiraf eden Maral Büyüksaraç'a üzerinde "Daima gülümse" notu iliştirilen 200 çiçek gönderdi.
Cem Yılmaz'dan,Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek, Büyüksaraç Kimdir ?
12:15
Fuatavni'den Çarpıcı Tespitler, Avni'den Büyük İddialar Twitter fenomeni Fuat Avni, Sabah gazetesinde yer alan haberlere cevap yazmakta gecikmedi. Fuat Avni, gazetenin bu haberlerine espirili bir şekilde cevap verdi.
Fuatavni'den Çarpıcı Tespitler, Avni'den Büyük İddialar
11:57
Fuat Avni'den İnanılması Zor İddialar, Avni Yine Gündemi Sarstı Twitter fenomeni Fuat Avni, Sabah gazetesinde yer alan haberlere cevap yazmakta gecikmedi. Fuat Avni, gazetenin bu haberlerine espirili bir şekilde cevap verdi.
Fuat Avni'den İnanılması Zor İddialar, Avni Yine Gündemi Sarstı
11:27
Cem Yılmaz'dan, 18 Yaşına Giren Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek Ünlü komedyen, uyuşturucu kullandığını itiraf eden Maral Büyüksaraç'a üzerinde "Daima gülümse" notu iliştirilen 200 çiçek gönderdi.
Cem Yılmaz'dan, 18 Yaşına Giren Maral Büyüksaraç'a 200 Çiçek
11:06
Bakan Kılıç'tan Spor ve Gençlik Faaliyetleri Hakkında Önemli Açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç konuk olarak katıldığı spor programında gençlik ve spor gündemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:25:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEM YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]