SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri

 • 08:31AK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre BelirleyecekAK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre Belirleyecek7 Haziran seçimlerinde ilk kez uygulanan 3 dönem kuralı ile ilgili bir revizyon Ahmet Davutoğlu'nun masasında.
 • 07:40AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!7 Haziran seçimlerinde aday olamayan ve aralarında ağır topların da bulunduğu '3 dönem' mağduru 70 isim, erken seçim durumunda tekrar aday olabilecek.
 • 17:43TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiTBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cemil Çiçek- Bülent Arınç- Mehmet Ali Şahin- Köksal Toptan- İsmet Yılmaz- Tokalaşma TBMM Başkanı Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:37TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul Etti (2)TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul Etti (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cemil Çiçek- Bülent Arınç- Mehmet Ali Şahin- Köksal Toptan- İsmet Yılmaz- Tokalaşma TBMM Başkanı Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:24İsmet Yılmaz, TBMM Eski Başkanlarını Kabul Ettiİsmet Yılmaz, TBMM Eski Başkanlarını Kabul Ettiİsmet Yılmaz, TBMM eski başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, TBMM eski başkanları Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek'i kabul etti.
 • 00:04TBMM Başkanı Yılmaz, TBMM Eski Başkanlarını Kabul EdecekTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, TBMM eski başkanları Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek'i kabul edecek.
 • 23:27Cemil Çiçek TOBB Üniversitesi Mütevelli Heyeti'ne GiriyorCemil Çiçek TOBB Üniversitesi Mütevelli Heyeti'ne GiriyorTBMM Başkanlığı görevi sona eren Cemil Çiçek'in TOBB Üniversitesi Mütevelli Heyeti'ne gireceği öğrenildi.
 • 01:27Meclis'te 10 Saat Süren Yemin Töreninde Neler Yaşandı?Meclis'te 10 Saat Süren Yemin Töreninde Neler Yaşandı?Meclis'te 25. dönem milletvekilleri dün yemin etti. Yemin töreni, renkli anlara sahne oldu. Meclis yepyeni vekillerle doldu.
 • 17:15Deniz Baykal: Hiçbir Frak Kalıcı Değil, Hepsi GeçicidirCemil Çiçek’ten TBMM Başkanlık görevini en yaşlı üye olması dolayısıyla alan Deniz Baykal, Genel Kurul öncesi giydiği frakla gazetecilere poz verdi.
 • 14:47Baykal, TBMM Başkanlığı'nı Cemil Çiçek'ten DevraldıBaykal, TBMM Başkanlığı'nı Cemil Çiçek'ten DevraldıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili Deniz Baykal, en yaşlı üye sıfatıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’nı Cemil Çiçek’ten devraldı.
 • 14:23Deniz Baykal Görevi Cemil Çiçek'ten DevraldıTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, görevini CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a devretti.
 • 16:49İslamköy'de Demirel'e Son Görev (4)İslamköy'de Demirel'e Son Görev (4)Bayrağın ALTINDA DEFNEDİLDİ Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in cenazesi, kendi adını taşıyan külliyenin bahçesindeki Şehriban Hatun Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından askeri cenaze aracıyla anıt mezar alanına getirildi.
 • 10:38TBMM Başkanı Çiçek, Pınar Karşıyaka'yı KutladıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto play-off final serisinin 5. maçında Anadolu Efes'i 85-71 yenerek 2014-2015 sezonu şampiyonu olan Pınar Karşıyaka'yı kutladı.
 • 08:04Zirveden Çıkan Sonuç: Siyaset Gül ile BuluşacakZirveden Çıkan Sonuç: Siyaset Gül ile BuluşacakErdoğan ve Gül, 8 ay sonra ilk kez Meclis'te bir araya geldi. Zirve sonrası tek açıklama AK Parti'nin deneyimli ismi Kemalettin Göktaş'tan geldi.
 • 14:39Erdoğan ve Gül'ün Bir Araya Geldiği Zirveden İlk FotoğrafErdoğan ve Gül'ün Bir Araya Geldiği Zirveden İlk FotoğrafCumhurbaşkanı Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM'de Cemil Çiçek'in odasında yaklaşık 50 dakika süren bir görüşme gerçekleştirdi.
 • 13:38Abdullah Gül, TBMM'den Ayrıldı11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile görüştükten sonra TBMM’den ayrıldı.
 • 12:09Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çiçek ve Gül ile Bir Araya GeldiSüleyman Demirel için düzenlenen devlet törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında bir araya geldi.
 • 10:54Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında bir araya geldi.
 • 10:42Erdoğan ve Gül Meclis'te GörüşüyorErdoğan ve Gül Meclis'te GörüşüyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşüyor.
 • 10:269. Cumhurbaşkanı Demirel Son Yolculuğuna UğurlanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında bir araya geldi.
 • 10:21Erdoğan ile Gül Bir Araya GeldiErdoğan ile Gül Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için düzenlenen devlet töreninin ardından TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in Meclis’teki makam odasında bir görüşme gerçekleştiriyor.
 • 10:16Erdoğan ve Gül Meclis'te GörüşüyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşüyor.
 • 09:55Demirel'in Cenazesi Sonrası Erdoğan ve Gül'den Sürpriz ZirveDemirel'in Cenazesi Sonrası Erdoğan ve Gül'den Sürpriz ZirveCumhurbaşkanı Erdoğan, Süleyman Demirel'in cenazesi sonrası 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Meclis'te bir araya geldi. İkili, Ankara'yı sarsan kitap sonrası ilk kez görüştü.
 • 18:02Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Çiçek'i Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Çiçek'i Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i kabul etti.
 • 17:37Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek'i kabul etti.
 • 10:499. Cumhurbaşkanı Demirel'in VefatıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Türkiye'nin demokratikleşmesinde, demokratik hayat mücadelesinde önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "Zor yıllarda Cumhurbaşkanı, Başbakan, muhalefet lideri olarak önemli sorumluluklar üstlendi" dedi.
 • 10:449. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı - Cemil Çiçek9. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı - Cemil ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in hastaneye gelişi- Cemil Çiçek'in gazetecilere açıklamalarda bulunması ANKARA - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Süleyman Demirel'in vefatı nedeniyle geldiği hastanede gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 10:189. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in VefatıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Yakın siyasi tarihimizin tüm yönleriyle anlaşılabilmesi bakımından merhum Cumhurbaşkanımızın bu süreç içerisinde yaptıklarının, yapamadıklarının çok iyi bilinmesi gerekiyor.
 • 18:49Mursi Hakkındaki İdam Kararına TepkilerTBMM Başkanı Cemil Çiçek, askeri darbe ile görevinden uzaklaştırılan Mısır'ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve birlikte yargılandığı 105 kişi hakkında verilen idam cezalarının onanmasını şiddetle kınadığını bildirdi.
 • 22:34Erdoğan, Adalet Bakanı İpek'in Kızının Nikahında Şahitlik YaptıErdoğan, Adalet Bakanı İpek'in Kızının Nikahında Şahitlik YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanı Kenan İpek'in kızı Nazlı Hilal İpek ile Gürhan Ergin'in nikahında şahitlik yaptı.
 • 22:28Çiçek ile Davutoğlu Nikah Şahitliği YaptıTBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam'ın kızı Selin Sağlam ile Ali Furgan Pınar'ın nikah töreninde şahitlik yaptı.
 • 09:37Cumhurbaşkanlığı Makamına Cemil Çiçek Vekalet EdiyorCumhurbaşkanlığı makamına Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek vekâlet ediyor.
 • 19:41Milletvekili Genel SeçimiTBMM Başkanı Cemil Çiçek ile 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in oy kullandıkları sandıkta CHP birinci parti çıktı.
 • 16:05Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP mitingindeki patlamaya ilişkin soruşturmanın cumhuriyet başsavcıvekili ve 4 savcı tarafından yürütüldüğünü bildirdi.
 • 05:59Diyarbakır'daki PatlamaTBMM Başkanı Cemil Çiçek, HDP'nin Diyarbakır mitinginde düzenlenen bombalı saldırıyı, ülke demokrasisine, Türkiye'nin huzuruna ve barışına yönelik menfur bir saldırı olarak niteledi.
 • 20:37TBMM Başkanı Çiçek: TBMM Başkanı Çiçek: "Japonya'yı Stratejik Ortak Olarak Görüyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuşması TBMM Başkanı Çiçek Japonya'da- Çiçek: - "Türkiye'nin Güneydoğu Asya bölgesine yönelik açılım politikası doğrultusunda Japonya'yı stratejik ortak olarak görüyoruz"- "Japonya, Marmaray gibi tamamlanmış projelerin yanı sıra cumhuriyetin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümüne yönelik gündemde olan 2023 projeleri kapsamında önemli bir iştirakçi olabilir" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Türkiye'nin Güneydoğu Asya bölgesine yönelik açılım politikası doğrultusunda Japonya'yı stratejik ortak olarak görüyoruz" diye dedi.
 • 15:31TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Çiçek Japonya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çiçek'in Yunus Emre Enstitüsü'ne gelişi ve burası hakkında bilgi alması, - Vatandaşlarla fotoğraf çekimi, - Çiçek'in Tokyo Camisi ziyareti, - TBMM Başkanı Çiçek, Japonya Üst Meclis Başkanı Masaaki Yamazaki ve Alt Meclis Başkanı Tadamori Oshima ile görüşmeleri, - Çiçek'in Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile görüştü, TBMM Başkanı Çiçek Japonya'da- Çiçek, Japonya Başbakanı Abe ile bir araya geldi- Çiçek: - "Japonya ziyareti süresince dostluğun ilerletilmesi ve ticaret hacminin artırılması anlamında önemli paylaşımlarda bulunduk" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü anma etkinliklerine katılmak üzere geldiği Japonya'da Başbakan Şinzo Abe ile bir araya geldi.
 • 14:48TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Türkiye'nin Güneydoğu Asya bölgesine yönelik açılım politikası doğrultusunda Japonya'yı stratejik ortak olarak görüyoruz" diye dedi.
 • 13:18TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü anma etkinliklerine katılmak üzere geldiği Japonya'da Başbakan Şinzo Abe ile bir araya geldi.
 • 11:46Gölbaşı'nda Oy KullanacaklarGölbaşı'nda Oy KullanacaklarPazar günü yapılacak genel seçimlerde Cumhurbaşkanı Ahmet Nejdet Sezer, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Sayıştay Başkanı Mehmet Damar gibi birçok isim, Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde oy kullanacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 5 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'da Alt ve Üst Meclisleri ziyaret edecek ve Başbakan Şinzo Abe ile görüşecek.
 • 04:35TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'nın Kuşimoto kıyılarında 125 yıl önce batan Ertuğrul Fırkateyni'nde şehit olan denizciler için düzenlenen anma törenine katıldı.
 • 18:57Ertuğrul Fırkateyni'nin Batışının 125'inci Yılı - TBMM Başkanı ÇiçekErtuğrul Fırkateyni'nin Batışının 125'inci Yılı - TBMM Başkanı ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yılı anma töreni - Mehter Takımının salona gelişi - Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu salona gelişi - TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Japonya Prensesi Akiko Jouo tören salonuna gelişi - Türk ve Japon Milli Marşları çalınması - Tokyo Camisi İmamı Muhammed Raşit Alas'ın Kur'an okuması ve dua etmesi - Japonya Prensesi Akiko Jouo konuşması - TBMM Başkanı Cemil Çiçek konuşması - Çiçek, Akiko ve diğer yetkililer sırayla temsili abideye çiçek bırakması - Japon grubun Ertuğrul Fırkateyni adlı Japonca şarkıyı söylemesi - Ertuğrul fırkateyninin anısına yapılan maket geminin açılışı TBMM Başkanı Çiçek Japonya'da- Çiçek, Ertuğrul fırkateynini anma etkinliğine katılarak temsili abideye çelenk bıraktı- Cemil Çiçek: - "Japonların Türk denizcilerimize gösterdikleri yardımseverlik ve konukperverliği unutmayacak ve yeni nesillere aktaracağız" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, temaslarda bulunmak üzere geldiği Japonya'da, Ertuğrul fırkateyninin batmasının 125'inci yılı dolayısıyla düzenlenen anma törenine katıldı.
 • 14:19TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Cemil Çiçek, temaslarda bulunmak üzere geldiği Japonya'da, Ertuğrul fırkateyninin batmasının 125'inci yılı dolayısıyla düzenlenen anma törenine katıldı.
 • 00:05Gündem Özeti/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'nın Kuşimoto kentinde Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü kapsamında yapılacak anma törenine katılacak.
 • 15:22TBMM Başkanı Çiçek'ten Orgeneral Özel'e Veda ZiyaretiTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e veda ziyaretinde bulundu.
 • 15:15TBMM Başkanı Çiçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'e Veda Ziyaretinde BulunduTBMM Başkanı Çiçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'e Veda Ziyaretinde BulunduTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e veda ziyaretinde bulundu.
 • 03:22Düzeltme Gündem Özeti'nde Yer Alan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun...Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya-Türkiye Dostluğu'nun 125. Yılı Anma Etkinliklerine katılmak için Japonya'ya gidecek.
 • 00:12Gündem Özeti/ 1 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya-Türkiye Dostluğu'nun 125. Yılı Anma Etkinliklerine katılmak için Japonya'ya gidecek.
 • 22:44Erdoğan: Fetih İnşallah 7 HazirandırErdoğan: Fetih İnşallah 7 Hazirandırİstanbul'un fethinin 562. Yıl dönümü nedeniyle Yenikapı'da düzenlenen Fetih Kutlamalarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'yla birlikte çok sayıda bakan, milletvekili ve belediye başkanı katıldı.