SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri

 • 13 Ağustos 2016 07:40Cemil Çiçek: Hepimizin Günahı Var, Bizimki Yüzde 90Cemil Çiçek: Hepimizin Günahı Var, Bizimki Yüzde 90Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "FETÖ'nün devlette yapılanmasında belki bizim günahımız yüzde 90 ama unutmayın yüzde 1 de zehirlemek için yeterli" dedi.
 • 10 Ağustos 2016 02:28Eski TBMM Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili ÇiçekEski TBMM Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili ÇiçekFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından, kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaş, Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "demokrasi nöbeti"ne devam ediyor.
 • 10 Ağustos 2016 00:55Kızılay Milli İrade Meydanı'nda Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "Demokrasi Nöbeti" SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından, kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaş, Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "demokrasi nöbeti"ne devam ediyor.
 • 08 Ağustos 2016 14:01Çorum - Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, Post-modern Bir Zındık HareketidirÇorum - Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, Post-modern Bir Zındık HareketidirAk Partili Çiçek 15 Temmuz, post-modern bir zındık hareketidirTBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 15 Temmuz günü yaşananlar post modern bir zındık harekettir dedi.
 • 07 Ağustos 2016 21:31Çorum'da Demokrasi ve Şehitler MitingiÇorum'da Demokrasi ve Şehitler MitingiEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 15 Temmuz darbe girişiminin zındık hareketi olduğunu belirterek, “15 Temmuz devletimize, milletimize kast eden post modern bir zındık hareketidir.
 • 07 Ağustos 2016 21:18Çorum'da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "15 Temmuz günü Türkiye'ye bu acıyı yaşatanlar, bu kadar insanımızın kanını dökenler, devletimize, milletimize kasteden hareket, postmodern bir zındık hareketedir.
 • 05 Ağustos 2016 17:43AK Parti Ankara İl Başkanlığı Olağan Milletvekilleri ToplantısıAK Parti Ankara İl Başkanlığı Olağan Milletvekilleri ToplantısıAK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, “Teşkilatlarımızda büyük oranda paralel yapı mensupları zaten ayıklanmıştı.
 • 02 Ağustos 2016 10:05Sadef'den Milletvekillerine Geçmiş Olsun ZiyaretleriSadef'den Milletvekillerine Geçmiş Olsun ZiyaretleriSADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyeleri, eski TBMM Başkanı Çiçek ile Samsunlu milletvekillerine 15 Temmuz gecesi darbe girişimi nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 01 Ağustos 2016 09:32Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar Ankara Gölbaşı ilçesinde başlattıkları demokrasi nöbetini sürdürüyor.
 • 31 Temmuz 2016 12:24Eski TBMM Başkanı Çiçek AçıklamasıEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, ABD'de bulunan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen'in iade edilmeyeceğini belirterek, "Göreceksiniz iade etmeyecekler.
 • 28 Temmuz 2016 06:49Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Eski TBMM Başkanı ÇiçekFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Eski TBMM Başkanı ÇiçekEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bir devletin ordusu, polisi ve yargısı yoksa o devlet değildir, kabiledir.
 • 28 Temmuz 2016 04:59Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bir devletin ordusu, polisi ve yargısı yoksa o devlet değildir, kabiledir.
 • 26 Temmuz 2016 16:22Çiçek: ABD Gülen'i ya İade Etmeyecek ya da Başka Bir Ülkeye GönderecekÇiçek: ABD Gülen'i ya İade Etmeyecek ya da Başka Bir Ülkeye GönderecekTBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Gülen'in iadesine ilişkin, "ABD'nin iade etmeyeceği gibi bir düşüncem var. Karar çıkınca da bu görüşümün nedenini izah ederim." dedi.
 • 22 Temmuz 2016 18:49Cumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve spor camiasını kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Sanat ve spor camiasını kabul etti.
 • 22 Temmuz 2016 18:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Sanat ve spor camiasını kabul etti.
 • 30 Haziran 2016 11:48ATO'dan Şehit Ailelerine İftar YemeğiATO'dan Şehit Ailelerine İftar YemeğiAnkara Ticaret Odası (ATO), geleneksel iftar yemeğinde Ankara’da yaşayan ve terör olaylarında şehit olan asker ve polislerin ailelerini ağırladı.
 • 30 Haziran 2016 00:35ATO Geleneksel İftar ProgramıEski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekilli Cemil Çiçek, "Akıl yoksa ahlak yoktur.
 • 26 Haziran 2016 10:23Cemil Çiçek Altındağlılarla İftar YaptıAltındağ Belediyesinin düzenlediği iftar programına katılan eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, el ele verildiğinde hiçbir zorluğun yenilemeyeceğine dikkat çekerek, "Bu sofralarda olduğu gibi her zaman kenetlenmeliyiz” dedi.
 • 20 Haziran 2016 11:33Cemil Çiçek ve Keçiören Belediye Başkanı Ak, Dinç Ailesini Ziyaret EttiSancaktepe Mahallesi’ndeki iftarın ardından Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Dinç ailesinin evine konuk oldu.
 • 18 Haziran 2016 19:55Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu Temel Atma TöreniYozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu Temel Atma TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Temel atma töreninden genel görüntüler Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuşması MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu'nun konuşması Dua edilerek temel atma işleminin gerçekleştirilmesi Eski TBMM Başkanı Çiçek: "İnşallah bu yurttan memleketini, milletini seven insanlar yetişir. Bu yurtlarımızın sayısının Türkiye'de artması lazım" Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu temel atma töreninde "İnşallah bu yurttan memleketini, milletini seven insanlar yetişir. Bu yurtlarımızın sayısı Türkiye'de artması lazım" dedi.
 • 18 Haziran 2016 18:19Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu Temel Atma TöreniEski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu temel atma töreninde "İnşallah bu yurttan memleketini, milletini seven insanlar yetişir. Bu yurtlarımızın sayısı Türkiye'de artması lazım" dedi.
 • 10 Haziran 2016 13:02Zorluteks'e "Karma Sektör Çevre Ödülü"Zorluteks Genel Müdürü Cemil Çiçek, "Kurduğumuz sistem sayesinde tüm atıklarımızın yüzde 90-95'ini tekrar sanayiye, ekonomiye kazandıracak şekilde değerlendiriyoruz.
 • 10 Haziran 2016 12:25Zorluteks'e Zorluteks'e "Karma Sektör Çevre Ödülü"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 22. Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül töreninden görüntüler Zorluteks Genel Müdürü Çiçek'in röportajı Zorluteks Genel Müdürü Çiçek: "Kurduğumuz sistem sayesinde tüm atıklarımızın yüzde 90-95'ini tekrar sanayiye, ekonomiye kazandıracak şekilde değerlendiriyoruz.
 • 10 Haziran 2016 11:51Zorluteks'e "Karma Sektör Çevre Ödülü"Zorluteks Genel Müdürü Cemil Çiçek, "Kurduğumuz sistem sayesinde tüm atıklarımızın yüzde 90-95'ini tekrar sanayiye, ekonomiye kazandıracak şekilde değerlendiriyoruz.
 • 28 Mayıs 2016 00:22Çiçek ve Hisarcıklıoğlu, Nikah Şahidi OlduÇiçek ve Hisarcıklıoğlu, Nikah Şahidi OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Katılımcıların iştiraki Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun nikaha gelmesi Nikahın kıyılması Cemil Çiçek'in konuşması Vali Ceylan'ın evlilik cüzdanını geline vermesi Çİftin dans etmesi Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız'ın oğlu Buğra Parmaksız ile Tuğçe Aksoy çiftinin nikah şahidi oldu.
 • 27 Mayıs 2016 23:34Çiçek ve Hisarcıklıoğlu Nikah Şahidi OlduEski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız'ın oğlu Buğra Parmaksız ile Tuğçe Aksoy çiftinin nikah şahidi oldu.
 • 22 Mayıs 2016 14:29AK Parti MKYK'da Önemli İsimler Liste DışıAK Parti MKYK'da Önemli İsimler Liste DışıAK Parti MKYK listesinde Cemil Çiçek, Yalçın Akdoğan, Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu, Recep Akdağ gibi önemli isimlerin yer almaması dikkat çekti.
 • 11 Mayıs 2016 15:23Bakan Sarı: "Yeter Ki Azmedin, Yeter Ki Hayal Edin, Yeter Ki Biz Varız Deyin"Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, fiziksel engelli gençlere, "Yeter ki azmedin, yeter ki hayal edin, yeter ki ’biz varız’ deyin.
 • 22 Nisan 2016 13:14Ankara Milletvekilleri İstişare ToplantısıEski TBMM Başkanı ve AK Parti An.kara Milletvekili Cemil Çiçek, "En kısa sürede anayasa taslağını toplumun önüne koyacağız. Herkes o zaman görecek ki bu ön yargılar sağlıklı bir temele dayanmıyor, bir karalama edebiyatına anayasa kurban ediliyor.
 • 22 Nisan 2016 13:03Çiçek: Çiçek: "Beklemek Çalışmamak Anlamına Gelmiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cemil Çiçek'in soruları cevaplaması ANKARA - Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, soruları cevapladı.
 • 22 Nisan 2016 12:06Arınç ve Çiçek'ten Ergenekon YorumuCemil Çiçek, ve Bülent Arınç, Yargıtay'ın Ergenekon davasında verdiği kararla ilgili olarak açıklama yaptı.
 • 21 Nisan 2016 15:21AK Parti'de 'Stk'larla BuluşmaAK Parti'de 'Stk'larla Buluşma" ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan görüntü Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek'in konuşması TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşması Fotoğraf çektirilmesi AK Parti'de 'STK'larla Buluşma" toplantısı Eski TBMM Başkanı Çiçek: "Herkes yasaların uygulanmasını ister, kendisi hariç. Mesela milletvekilleri olarak ifade ediyorum, bizim şu an en önemli işimiz ne? Bir imtihan açıldığında torpil yapmak.
 • 21 Nisan 2016 14:46AK Parti'de 'Stk'larla Buluşma" ToplantısıEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "Herkes yasaların uygulanmasını ister, kendisi hariç. Mesela milletvekilleri olarak ifade ediyorum, bizim şu an en önemli işimiz ne? Bir imtihan açıldığında torpil yapmak.
 • 18 Nisan 2016 22:44Eskişehir Cemil Çiçek 33 Yıl 5 Ay 11 Gündür Bu Toplum Bu Anayasası KonuşuyorEskişehir Cemil Çiçek 33 Yıl 5 Ay 11 Gündür Bu Toplum Bu Anayasası KonuşuyorCemil Çiçek 33 yıl 5 ay 11 gündür bu toplum bu anayasası konuşuyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Ak Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 33 yıl 5 ay 11 gündür bu toplum bu anayasası konuşuyor.
 • 18 Nisan 2016 21:15Cemil Çiçek: 33 Yıl 5 Ay 11 Gündür Bu Toplum Bu Anayasası KonuşuyorCemil Çiçek: 33 Yıl 5 Ay 11 Gündür Bu Toplum Bu Anayasası KonuşuyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Ak Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "33 yıl 5 ay 11 gündür bu toplum bu anayasası konuşuyor.
 • 18 Nisan 2016 17:47Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Çiçek AçıklamasıEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "Madem ki bu anayasanın değişmesi gerekiyor.
 • 18 Nisan 2016 17:24Anayasayı 33 Yıl 5 Ay 11 Gündür Tartışıyoruz"Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, herkesin değişmesinden yana olduğu Anayasanın tam 33 yıl, 5 ay, 11 gündür tartışıldığını belirterek, "Ya biz tartışmayı bilmiyoruz, ya sorunu çözmeyi bilmiyoruz, ya üslubumuzda bir sıkıntı var" dedi.
 • 11 Nisan 2016 14:01Şanlıurfa'ya İstiklal Madalyası VerildiŞanlıurfa'ya, Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği mücadeleyle büyük kahramanlık göstermesi münasebetiyle İstiklâl Madalyası takdim edildi.
 • 23 Mart 2016 13:42Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek: "Birlik ve Beraberliğinizi Siyasetçilere Bırakmayın"Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Olağan Toplantısı’na konuk olan Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "Ben siyaset adamıyım, bu birlik ve beraberliğinizi de fazla siyasetçilere bırakmayın.
 • 23 Mart 2016 01:39Antalya--Cemil Çiçek: Birlik, Beraberliğinizi Siyasetçilere BırakmayınAntalya--Cemil Çiçek: Birlik, Beraberliğinizi Siyasetçilere BırakmayınBmm eski Başkanı ve Ak Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Türkiye'nin çok zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Ben siyaset adamıyım, bu birlik ve beraberliğinizi de fazla siyasetçilere bırakmayın" dedi.
 • 23 Mart 2016 01:32Antalya--Cemil Çiçek: Birlik, Beraberliğinizi Siyasetçilere BırakmayınAntalya--Cemil Çiçek: Birlik, Beraberliğinizi Siyasetçilere BırakmayınBmm eski Başkanı ve Ak Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Türkiye'nin çok zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Ben siyaset adamıyım, bu birlik ve beraberliğinizi de fazla siyasetçilere bırakmayın" dedi.
 • 22 Mart 2016 23:57TBMM Eski Başkanı Cemil ÇiçekTBMM Eski Başkanı Cemil ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek'in konuşması ANTALYA - TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin düzenlediği toplantıya katılarak burada konuşma yaptı.
 • 22 Mart 2016 23:49Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Çiçek AçıklamasıEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "2002'ye kadar terör örgütlerini sanki bir hayır kurumu gibi mütalaa ettiler, biz anlatmaya çalıştık ama duyan olmadı.
 • 22 Mart 2016 22:35Cemil Çiçek: Avrupa, Terör Örgütlerine Himaye SağladıCemil Çiçek: Avrupa, Terör Örgütlerine Himaye SağladıTBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, terör örgütlerine himaye sağlayan Avrupa'nın Türkiye'nin bütün ısrarlarına rağmen terör örgütlerine hiçbir işlem yapmadığını söyledi.
 • 18 Mart 2016 00:04Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katıldığı Sahne Gösterinde Duygu Dolu AnlarCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katıldığı Sahne Gösterinde Duygu Dolu AnlarCumhurbaşkanı Erdoğan'ın himayelerinde gerçekleştirilen "1915 Bir Hilal Uğruna" sahne gösterisi nefes kesti. Duygu dolu anların yaşandığı geceye Arif Nihat Asya'nın "Dua" şiiri damgası vurdu.
 • 16 Mart 2016 11:36Milli Tarih Müzesi, Kıbrıs Türkü'nün Müzesi OlacakMilli Tarih Müzesi, Kıbrıs Türkü'nün Müzesi Olacak"Yakın Doğu Üniversitesi ve Girne Üniversitesi Mütevelli Heyetlerinin aldığı ortak karar ile Kıbrıs Türk tarihine ışık tutacak, kapsamlı ’Milli Tarih Müzesi’ ile ilgili basın toplantısı gerçekleştirildi.
 • 14 Mart 2016 17:29Meclis Genel Kurulu, 19 Mart'ta ToplanacakMeclis Genel Kurulu, 19 Mart'ta ToplanacakTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'in 19 Mart 2014 tarihinde saat 15.00'te toplanacağını bildirdi.
 • 13 Mart 2016 20:50Çiçek: Eski Bakanlarla İlgili 5 Soruşturma Önergesi VerildiÇiçek: Eski Bakanlarla İlgili 5 Soruşturma Önergesi VerildiTBMM Başkanı Cemil Çiçek, adı yolsuzluk ve rüşvet iddiaları ile anılan eski bakanlar hakkında 5 tane soruşturma önergesinin Meclis Başkanlığı'na verildiğini açıkladı.
 • 13 Mart 2016 14:45Çiçek: 31 Mart'ta Türkiye'de Hasar Tespitine İhtiyaç VarÇiçek: 31 Mart'ta Türkiye'de Hasar Tespitine İhtiyaç VarTBMM Başkanı Cemil Çiçek, 31 Mart sabahı Türkiye'nin bir özeleştiri yapmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
 • 12 Mart 2016 14:50Cemil Çiçek: Siyasi İklim Bir Karakış Ortamında GeçtiCemil Çiçek: Siyasi İklim Bir Karakış Ortamında GeçtiTBMM Başkanı Cemil Çiçek, siyasi iklimin bir karakış ortamında geçtiğine işaret ederek, Nevruz ile beraber bahar sezonuna girildiyse siyasette de bir bahar havası esmesi gerektiğini söyledi.