19:4900
SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri


CEMİL ÇİÇEK

15 Kasım 1946'da Yozgat'ta doğdu. Babasının adı Hacı Ahmet, annesinin adı Meliha'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Avukat olarak çalıştı. Yozgat Belediye Başkanlığı yaptı.

Anavatan Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kurucu üyesi oldu.

18.... Devamı

  Aliyev'in Affettiği Suikastçının Davası Düştü

  Yeşim Eraslan - Yargıtay 9. Ceza Dairesi, merhum Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'e 21 yıl önce suikast girişiminde bulunan ve İstanbul Bakırköy 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Hasan Toku'nun davasını düşürdü. (Dün 08:25)

   

  Polis Eşleri Haşim Kılıç'ı Göreve Çağırdı

  Polis Eşleri Haşim Kılıç'ı Göreve Çağırdı

  Adliyede sorgusu süren polislerin eşleri ve aileleri gazetecilere açıklama yaparak, Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Çiçek ve AYM Başkanı Kılıç'ı göreve çağırdılar. (Dün 01:26)

   

  Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -

  Emniyette "paralel yapı" operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -

  Eski İçişleri Bakanı, bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, "Bu adalet sarayları 17-25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" dedi. (Dün 01:10)

   

  Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  Eski İçişleri Bakanı Şahin: "Bu adalet sarayları 17 25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" (Dün 00:38)

   

  Polis Eşleri, Devletin Zirvesini ve İnsan Hakları Örgütlerini Göreve Çağırdı

  Sahur vakti gözaltına alınan ve hala 49'unun sorgusu devam eden polislerin eşleri, başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül olmak üzere devletin zirvesini ve insan hakları örgütlerini göreve çağırdı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cemil Çiçek: Gazze'de Yaşananlar Tarihe Utanç Vesikası Olarak Kaydolacak

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, özellikle Ortadoğu ve Afrika'da meydana gelen olaylara, başta batılı ülkeler olmak üzere, uluslararası kuruluşların duyarsız, tepkisiz ve sağır kalmasının üzüntü verici olduğunu belirterek, "Etrafımızı ateşten bir çembere çeviren bu gelişmelere, bizlerin duyarsız kalması beklenmemelidir. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in Ramazan Bayramı Mesajı

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, “İslam dünyasının içinde bulunduğu bu hazin durum, bizim de Ramazan Bayramını sevinç içinde kutlamamıza imkan vermemektedir. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek'in bayram mesajı -

  TBMM Başkanı Çiçek'in bayram mesajı -

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İslam dünyasının içinde bulunduğu durumun Ramazan Bayramının sevinç içinde kutlanmasına imkan vermediğini belirterek, "kardeş halkların çektikleri ızdırapların bir an önce sona ermesi; huzur ve sükuna hasret kalan dost ülkelerin topraklarında akan kanın bir an evvel durması, insanların endişesiz bir şekilde, günlerini güvenli ve özgür bir şekilde geçir..mesi" temennisinde bulundu. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Ramazan Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek: "İslam dünyasının içinde bulunduğu bu hazin durum, bizim de Ramazan Bayramını sevinç içinde kutlamamıza imkan vermemektedir" "Temennimiz, kardeş halkların çektikleri ızdırapların bir an önce sona ermesidir. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Çolpan İlhan'ın Vefatı

  Çolpan İlhan'ın Vefatı

  TBMM Başkanı Çiçek, Çolpan İlhan'ın oğlu Kerem Alışık'a taziye mesajı gönderdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  TBMM Başkanı Çiçek'ten Taziye Mesajı

  TBMM Başkanı Çiçek'ten Taziye Mesajı

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Tiyatro ve Sinema sanatçısı Çolpan İlhan'ın vefat etmesi nedeniyle, oğlu Kerem Alışık'a bir taziye mesajı gönderdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Dereceye Giren Subaylara Diplomalarını Cumhurbaşkanı Gül Verdi

  Dereceye Giren Subaylara Diplomalarını Cumhurbaşkanı Gül Verdi

  Harp Akademileri Komutanlığı'nın 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet törenine katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dönem birincilerine diplomalarını verdi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, Harp Akademileri Komutanlığı Mezuniyet Törenine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Gül, Harp Akademileri Komutanlığı'nın 2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Törenine katıldı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Gül ve TBMM Başkanı Çiçek, Ankara'ya Geldi

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek, özel uçak "CBK" ile saat 19.50'de İstanbul'dan Ankara'ya geldi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gül ve Çiçek Ankara'ya Gitti

  Gül ve Çiçek Ankara'ya Gitti

  İstanbul'da, Harp Akademileri Komutanlığı'ndaki mezuniyet törenine katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 19.00'da Ankara'ya haraket etti. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 19:49:59. #1.13#