SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri


CEMİL ÇİÇEK

15 Kasım 1946'da Yozgat'ta doğdu. Babasının adı Hacı Ahmet, annesinin adı Meliha'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Avukat olarak çalıştı. Yozgat Belediye Başkanlığı yaptı.

Anavatan Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kurucu üyesi oldu.

18.... Devamı

15:52
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyetinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag'da düzenlenen "Bırakın Halkım Yaşasın" Forumu Yuvarlak Masa Toplantısına katıldı.
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyetinde
14:16
TBMM Başkanı Çiçek Çek Cumhuriyetinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag'da düzenlenen "Bırakın Halkım Yaşasın" Forumu Yuvarlak Masa Toplantısına katıldı.
11:37
AK Parti İktidarının Torba Kanun Yöntemi Meclis Gündemine Taşındı CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in cevaplaması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
10:43
Uluslararası Holokost Anma Günü Dışişleri Bakanlığı: "Başta Yahudiler olmak üzere hayatını kaybeden milyonlarca masum insanı saygıyla anıyor, yakınlarına başsağlığı diliyoruz" "Bununla birlikte insanlık dışı Nazi ideolojisine temel teşkil eden anti semitizmin günümüzde de devam ettiğini müşahede ediyor, bu olguyla mücadelenin yılmadan.
Uluslararası Holokost Anma Günü
23:24
Çiçek: "Yahudi Karşıtlığı Yükselmeye Devam Edecek" TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde- TBMM Başkanı Çiçek: "(Yahudi karşıtlığı) Bu işin merkezinde, temelinde Filistin ihtilafının çözülmemesi vardır.
Çiçek: 'Yahudi Karşıtlığı Yükselmeye Devam Edecek'
21:58
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde TBMM Başkanı Çiçek: "(Yahudi karşıtlığı) Bu işin merkezinde, temelinde Filistin ihtilafının çözülmemesi vardır.
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde
21:01
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş Başbakan Yardımcısı Arınç "IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı konusunda Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğunu umarım unutmazlar." dedi.
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş
20:38
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "(IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı iddiaları) Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğu umarım unutmazlar.
14:43
TBMM Başkanı Çiçek Çek Cumhuriyetinde TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyetindeki temasları kapsamında, Temsilciler Meclisi Başkanı Hamacek ve Çek Cumhuriyeti Başbakanı Sobotka ile ayrı ayrı görüştü.
TBMM Başkanı Çiçek Çek Cumhuriyetinde
14:32
TBMM Başkanı Çiçek Uluslararası Holokost Anma Gününe Katılacak TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Uluslararası Holokost Anma Günü etkinliğine katılacak.
TBMM Başkanı Çiçek Uluslararası Holokost Anma Gününe Katılacak
14:05
TBMM Başkanı Çiçek Çek Cumhuriyetinde TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyetindeki temasları kapsamında, Temsilciler Meclisi Başkanı Hamacek ve Çek Cumhuriyeti Başbakanı Sobotka ile ayrı ayrı görüştü.
TBMM Başkanı Çiçek Çek Cumhuriyetinde
23:28
Çiçek'ten Teröre Karşı İşbirliği Çağrısı Çiçek'ten teröre karşı işbirliği çağrısı-TBMM Başkanı Cemil Çiçek, teröre karşı ortak mücadele çağrısında bulunarak, "Ülkeler buna kalıcı tedbir almakta zorlanıyor.
Çiçek'ten Teröre Karşı İşbirliği Çağrısı
21:05
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde Cemil Çiçek: "Bu terör bir beladır, gelin iş birliği yapalım. Ülkeler buna kalıcı tedbir almakta zorlanıyor.
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde
13:14
TBMM Başkanı Çiçek'in Çek Cumhuriyeti Ziyareti Çiçek, Auschwitz Birkenau kampının kurtarılmasının 70. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Çek Parlamentosu, Avrupa Yahudi Kongresi ve Avrupa Parlamentosunca düzenlenen "Let My People Live" forumuna katılacak.
11:16
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'ne Gitti TBMM Başkanı Cemil Çiçek, özel "ATA" uçağıyla resmi ziyaret için Çek Cumhuriyeti'ne gitti.
16:38
TBMM Başkanı Çiçek'in Kabulü TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Bulgaristan'ın Ankara Büyükelçisi Krasimir Tulechki'yi kabul etti.
15:20
102 Ali Gaffar', Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıldönümünde Hendek'te Olacak Şehit Ali Gaffar Okkan Bir Kardeşlik Hikâyesi Projesi kapsamında Diyarbakır’da bulunan ‘Ali Gaffar’ isimli 102 çocuk Hendek Belediyesi’nin misafiri olarak Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ölüm yıldönümünde Hendek’te olacak.
102 Ali Gaffar', Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıldönümünde Hendek'te Olacak
09:46
Doğan "Birincil Önceliğimiz Hak, Hukuk ve Adalet" Kocaeli eski Başsavcısı Av. İbrahim Ethem Dikmen, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.
Doğan 'Birincil Önceliğimiz Hak, Hukuk ve Adalet'
20:32
İsipab 10. Konferansı Sona Erdi Konferansın sonunda İstanbul Deklarasyonu açıklandı Deklarasyonda, artan sayıda acil durumlara daha iyi cevap verebilmek adına küresel insani sistemin reforme edilmesine ivedilikle ihtiyaç duyulduğu, mezhepçilik ve etnik bölünmelere dayalı politikaların geniş bölgede istikrarsızlıklar ve tehditlerin artmasını tetiklediği, bu tür politikaların DEAŞ ve benzeri şiddet yanlısı radikal gruplar için mümbit bir zemin oluşumuna yol açtığı vurgulandı Paris'teki terör saldırıları kınanırken, bu
19:40
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek, Sudan Ulusal Meclis Başkan Yardımcısı Bişri ile görüştü.
19:23
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Selim Cuburi ile Görüştü TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile Hilton Bomonti Otel'de görüştü.
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Selim Cuburi ile Görüştü
18:34
İran Meclis Başkanı Laricani Açıklaması "(İran meclisindeki Zencani soruşturması) İran'da savcılık konuyu ciddi bir şekilde takip ediyor.
18:18
İran Meclis Başkanı Laricani: Yolsuzluk Soruşturmasıyla İlgili Gerekirse Diyalog Kurulur İstanbul'da düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeler Parlamenter Birliği (İSİPAB) 10. Kongresi'ne katılan İran Meclis Başkanı Ali Laricani, İran'daki yolsuzluk soruşturmasına değinerek, "Bu konu İran'da savcılıkça takip ediliyor.
18:10
İran Meclis Başkanı Laricani Yolsuzluk Soruşturmasıyla İlgili Gerekirse Diyalog Kurulur (İran'daki yolsuzluk soruşturması) Bu konu İran'da savcılıkça takip ediliyor.
İran Meclis Başkanı Laricani Yolsuzluk Soruşturmasıyla İlgili Gerekirse Diyalog Kurulur
16:27
TBMM Başkanı Çiçek, Uganda ve Afganistan Meclis Başkanı ile Görüştü TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Uganda Ulusal Meclis Başkanı Rebecca Kadanga ve Afganistan Ulusal Meclis Başkanı Abdul Rauf İbrahimi ile görüştü.
TBMM Başkanı Çiçek, Uganda ve Afganistan Meclis Başkanı ile Görüştü
13:46
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek, Kuveyt ve Katar meclis başkanları ile Burkina Faso Meclis başkan yardımcısıyla ayrı ayrı görüştü.
13:23
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek, Mali Ulusal Meclisi Başkanı Siddibe ve Pakistan Meclis Başkanı Sadık ile bir araya geldi.
13:07
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek'in İkili Görüşmeleri TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kuveyt Ulusal Meclis Başkanı Marzuk Ali El Ghanam, Katar Danışma Meclisi Başkanı Muhammed Mübarek El Khulafi ve Burkina Faso Meclis Başkan Yardımcısı Lucien Nombre ile görüştü.
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek'in İkili Görüşmeleri
11:38
TBMM Başkanı Çiçek, Pakistan ve Mali Meclis Başkanı ile Görüştü TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Mali Ulusal Meclisi Başkanı Issaaka Siddibe ve Pakistan Halk Meclisi Başkanı Serdar Ayaz Sadıq ile görüştü.
TBMM Başkanı Çiçek, Pakistan ve Mali Meclis Başkanı ile Görüştü
22:30
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeleri Parlamento Birliği (İSİPAB) 10. Konferansı'na katılan konuklarla akşam yemeğinde bir araya geldi.
İsipab 10. Konferansı
22:01
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek, konferansa katılanlarla akşam yemeğinde bir araya geldi.
18:28
Osmanlı'dan Günümüze Kıyafetler" Defilesi İSİPAB Konferansı'na katılan parlamenterlerin eşleri, "Osmanlı'dan Günümüze Kıyafetler" defilesini izledi.
16:17
Erdoğan, İran Meclis Başkanı Ali Laricani'yi Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, İSİPAB 10. Konferansı vesilesiyle Türkiye'de bulunan İran Meclis Başkanı Laricani'yi Hilton Bomonti Otel'de kabul etti.
Erdoğan, İran Meclis Başkanı Ali Laricani'yi Kabul Etti
15:50
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek: (2) "Dünyanın hiçbir yerinde özgürlükler kişisel haklara, insan onuruna, insanların ve toplumların kutsal saydığı değerlere hakaret etme fırsatını vermez. Eğer özgürlükler böyle anlaşılırsa bu ilkelliktir, bayağılıktır'' ''O nedenle hiç kimse en başta Sevgili Peygamberimiz olmak üzere başka bir din mensupları için de olsa onların kutsal saydığı değerlere hakaret etmeyi, aşağılamayı, bir özgürlük kullanımı olarak değerlendirmek yeni sorunlara kapı aralar, bundan herkesin
15:39
Erdoğan, İran Meclis Başkanı Laricani'yi Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hilton Bomonti Otel’de İran Meclis Başkanı Ali Laricani'yi kabul etti.
Erdoğan, İran Meclis Başkanı Laricani'yi Kabul Etti
14:43
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek (4) TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM'nin ev sahipliğinde düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeleri Parlamento Birliği 10. Konferansı'nda konuşma yaptı.
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek (4)
14:39
Cemil Çiçek'ten PKK'ya "Akrep" Benzetmesi TBMM Başkanı Cemil Çiçek, terör örgütü PKK’nın bazı çevrelerce meşrulaştırılmaya çalışıldığını belirterek, “PKK da DEAŞ gibi bir terör örgütüdür.
14:37
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek (5) TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM'nin ev sahipliğinde düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeleri Parlamento Birliği 10. Konferansı'nda konuşma yaptı.
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek (5)
14:25
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek (6) TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM'nin ev sahipliğinde düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeleri Parlamento Birliği 10. Konferansı'nda konuşma yaptı.
İsipab 10. Konferansı - TBMM Başkanı Çiçek (6)
14:20
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Laricani'yi Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Meclis Başkanı Ali Laricani'yi kabul etti.
13:47
İsipab 10. Konferansı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4) "İnsanları karikatür çizdiler diye katletmek ne kadar terörse, insanların kutsallarına saldırmak, insanları galeyana getirecek, tahrik edecek eylemler yapmak da en az o kadar terördür.
13:45
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek: (1) "Paris'te ortaya çıkan tepki, Nijerya, Pakistan, Irak, Suriye, Lübnan ve diğer yerlerdeki terör saldırılarına karşı gösterilmiyorsa burada bir sorun olduğunu hepimiz görmeliyiz" "İnsanlık terörün her çeşidine karşı ortak bir duruş ve mücadele göstermediği sürece, terör belasını alt etmek mümkün değildir.
13:08
Cemil Çiçek: "Filistin Meselesi İnsanlık Vicdanında Kanayan Yaradır" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ortadoğu’da kalıcı barışın sağlanması için Filistin meselesinin çözüme kavuşması gerektiğini belirterek, “Filistin meselesi insanlığın vicdanında kanayan bir yaradır” dedi.
Cemil Çiçek: 'Filistin Meselesi İnsanlık Vicdanında Kanayan Yaradır'
12:38
Cemil Çiçek: Akrep Akreptir, Fırsatı Bulduğunda Her Zaman Sokar Tbmm Başkanı Cemil Çiçek, "PKK'da tıpkı DEAŞ gibi bir terör örgütüdür.
12:24
Cemil Çiçek: Akrep Akreptir, Fırsatı Bulduğunda Her Zaman Sokar * TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "PKK'da tıpkı DEAŞ gibi bir terör örgütüdür.
Cemil Çiçek: Akrep Akreptir, Fırsatı Bulduğunda Her Zaman Sokar
09:30
Cemil Çiçek Cumhurbaşkanı, Yalçın Akdoğan İse Başbakan Vekili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bazı resmi temaslarda bulunmak üzere bugün yurtdışına çıkıyor.
Cemil Çiçek Cumhurbaşkanı, Yalçın Akdoğan İse Başbakan Vekili
19:15
TBMM Başkanı Çiçek, Murr ile Görüştü TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Birleşik Arap Emirlikleri Federal Ulusal Konsey Başkanı Muhammed Ahmed El Murr ile görüştü.
TBMM Başkanı Çiçek, Murr ile Görüştü
18:49
Cemil Çiçek, Arap Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ahmed ile Görüştü TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Arap Parlamentosu Başkan Yardımcısı Semiye Sayid Ahmed ile görüştü.
18:00
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek, Kazakistan Senato Başkan Yardımcısı Beysembayev ile bir araya geldi.
17:51
İsipab 10. Konferansı TBMM Başkanı Çiçek, Birleşik Arap Emirlikleri Federal Ulusal Konsey Başkanı El Murr ile görüştü.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:23:19. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ
[Hata Bildir]