SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri

 • 05 Aralık 2016 10:45Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin Yoğun BakımdaEski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin Yoğun BakımdaEski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, eski GATA'da yoğun bakıma alındı.
 • 13 Ağustos 2016 07:40Cemil Çiçek: Hepimizin Günahı Var, Bizimki Yüzde 90Cemil Çiçek: Hepimizin Günahı Var, Bizimki Yüzde 90Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "FETÖ'nün devlette yapılanmasında belki bizim günahımız yüzde 90 ama unutmayın yüzde 1 de zehirlemek için yeterli" dedi.
 • 10 Ağustos 2016 02:28Eski TBMM Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili ÇiçekEski TBMM Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili ÇiçekFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından, kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaş, Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "demokrasi nöbeti"ne devam ediyor.
 • 10 Ağustos 2016 00:55Kızılay Milli İrade Meydanı'nda Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "Demokrasi Nöbeti" SürüyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından, kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaş, Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "demokrasi nöbeti"ne devam ediyor.
 • 08 Ağustos 2016 14:01Çorum - Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, Post-modern Bir Zındık HareketidirÇorum - Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, Post-modern Bir Zındık HareketidirAk Partili Çiçek 15 Temmuz, post-modern bir zındık hareketidirTBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 15 Temmuz günü yaşananlar post modern bir zındık harekettir dedi.
 • 07 Ağustos 2016 21:31Çorum'da Demokrasi ve Şehitler MitingiÇorum'da Demokrasi ve Şehitler MitingiEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 15 Temmuz darbe girişiminin zındık hareketi olduğunu belirterek, “15 Temmuz devletimize, milletimize kast eden post modern bir zındık hareketidir.
 • 07 Ağustos 2016 21:18Çorum'da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "15 Temmuz günü Türkiye'ye bu acıyı yaşatanlar, bu kadar insanımızın kanını dökenler, devletimize, milletimize kasteden hareket, postmodern bir zındık hareketedir.
 • 05 Ağustos 2016 17:43AK Parti Ankara İl Başkanlığı Olağan Milletvekilleri ToplantısıAK Parti Ankara İl Başkanlığı Olağan Milletvekilleri ToplantısıAK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, “Teşkilatlarımızda büyük oranda paralel yapı mensupları zaten ayıklanmıştı.
 • 02 Ağustos 2016 10:05Sadef'den Milletvekillerine Geçmiş Olsun ZiyaretleriSadef'den Milletvekillerine Geçmiş Olsun ZiyaretleriSADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyeleri, eski TBMM Başkanı Çiçek ile Samsunlu milletvekillerine 15 Temmuz gecesi darbe girişimi nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 01 Ağustos 2016 09:32Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar Ankara Gölbaşı ilçesinde başlattıkları demokrasi nöbetini sürdürüyor.
 • 31 Temmuz 2016 12:24Eski TBMM Başkanı Çiçek AçıklamasıEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, ABD'de bulunan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen'in iade edilmeyeceğini belirterek, "Göreceksiniz iade etmeyecekler.
 • 28 Temmuz 2016 06:49Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Eski TBMM Başkanı ÇiçekFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Eski TBMM Başkanı ÇiçekEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bir devletin ordusu, polisi ve yargısı yoksa o devlet değildir, kabiledir.
 • 28 Temmuz 2016 04:59Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerEski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bir devletin ordusu, polisi ve yargısı yoksa o devlet değildir, kabiledir.
 • 26 Temmuz 2016 16:22Çiçek: ABD Gülen'i ya İade Etmeyecek ya da Başka Bir Ülkeye GönderecekÇiçek: ABD Gülen'i ya İade Etmeyecek ya da Başka Bir Ülkeye GönderecekTBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Gülen'in iadesine ilişkin, "ABD'nin iade etmeyeceği gibi bir düşüncem var. Karar çıkınca da bu görüşümün nedenini izah ederim." dedi.
 • 22 Temmuz 2016 18:49Cumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve spor camiasını kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Sanat ve spor camiasını kabul etti.
 • 22 Temmuz 2016 18:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Cemil Çiçek, Sanat ve Spor Camiasını Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Sanat ve spor camiasını kabul etti.
 • 30 Haziran 2016 11:48ATO'dan Şehit Ailelerine İftar YemeğiATO'dan Şehit Ailelerine İftar YemeğiAnkara Ticaret Odası (ATO), geleneksel iftar yemeğinde Ankara’da yaşayan ve terör olaylarında şehit olan asker ve polislerin ailelerini ağırladı.
 • 30 Haziran 2016 00:35ATO Geleneksel İftar ProgramıEski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekilli Cemil Çiçek, "Akıl yoksa ahlak yoktur.
 • 26 Haziran 2016 10:23Cemil Çiçek Altındağlılarla İftar YaptıAltındağ Belediyesinin düzenlediği iftar programına katılan eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, el ele verildiğinde hiçbir zorluğun yenilemeyeceğine dikkat çekerek, "Bu sofralarda olduğu gibi her zaman kenetlenmeliyiz” dedi.
 • 20 Haziran 2016 11:33Cemil Çiçek ve Keçiören Belediye Başkanı Ak, Dinç Ailesini Ziyaret EttiSancaktepe Mahallesi’ndeki iftarın ardından Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Dinç ailesinin evine konuk oldu.
 • 18 Haziran 2016 19:55Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu Temel Atma TöreniYozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu Temel Atma TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Temel atma töreninden genel görüntüler Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuşması MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu'nun konuşması Dua edilerek temel atma işleminin gerçekleştirilmesi Eski TBMM Başkanı Çiçek: "İnşallah bu yurttan memleketini, milletini seven insanlar yetişir. Bu yurtlarımızın sayısının Türkiye'de artması lazım" Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu temel atma töreninde "İnşallah bu yurttan memleketini, milletini seven insanlar yetişir. Bu yurtlarımızın sayısı Türkiye'de artması lazım" dedi.
 • 18 Haziran 2016 18:19Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu Temel Atma TöreniEski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Yozgat Kültür Merkezi ve Öğrenci Yurdu temel atma töreninde "İnşallah bu yurttan memleketini, milletini seven insanlar yetişir. Bu yurtlarımızın sayısı Türkiye'de artması lazım" dedi.
 • 10 Haziran 2016 13:02Zorluteks'e "Karma Sektör Çevre Ödülü"Zorluteks Genel Müdürü Cemil Çiçek, "Kurduğumuz sistem sayesinde tüm atıklarımızın yüzde 90-95'ini tekrar sanayiye, ekonomiye kazandıracak şekilde değerlendiriyoruz.
 • 10 Haziran 2016 12:25Zorluteks'e Zorluteks'e "Karma Sektör Çevre Ödülü"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 22. Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül töreninden görüntüler Zorluteks Genel Müdürü Çiçek'in röportajı Zorluteks Genel Müdürü Çiçek: "Kurduğumuz sistem sayesinde tüm atıklarımızın yüzde 90-95'ini tekrar sanayiye, ekonomiye kazandıracak şekilde değerlendiriyoruz.
 • 10 Haziran 2016 11:51Zorluteks'e "Karma Sektör Çevre Ödülü"Zorluteks Genel Müdürü Cemil Çiçek, "Kurduğumuz sistem sayesinde tüm atıklarımızın yüzde 90-95'ini tekrar sanayiye, ekonomiye kazandıracak şekilde değerlendiriyoruz.