SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri

 • 16:17Cemil Çiçek Kayınvalidesini KaybettiCemil Çiçek Kayınvalidesini KaybettiTürkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı Cemil Çiçek'in kayınvalidesi 85 yaşındaki Fatma Şahin vefat etti.
 • 15:48Eski TBMM Başkanı Çiçek'in Acı GünüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in gelişi- Cenaze namazının kılınışı- Cenazenin taşınması, defnedilmesi- Cemil Çiçek'in taziyeleri kabül etmesi Eski TBMM Başkanı Çiçek'in acı günü- Çiçek'in vefat eden kayınvalidesi Fatma Şahin'in cenazesi, Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde toprağa verildi Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in 85 yaşında vefat eden kayınvalidesi Fatma Şahin'in cenazesi, Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde defnedildi.
 • 15:47Cemil Çiçek'in Acı GünüCemil Çiçek'in Acı GünüTbmm eski Başkanı Cemil Çiçek'in kayınvalidesi 85 yaşındaki Fatma Şahin tedavi gördüğü Yozgat Bozok Üniversitesi Hastanesi'nde vefat etti.
 • 15:27TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Acı GünüTBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Acı GünüTBMM eski başkanı Cemil Çiçek’in kayınvalidesi Fatma Şahin (85) tedavi gördüğü Yozgat Bozok Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
 • 09:10Cemil Çiçek, Kızılcahamam'da Gündemi DeğerlendirdiCemil Çiçek, Kızılcahamam'da Gündemi DeğerlendirdiTBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Kızılcahamam’da ziyaretlerde bulundu.
 • 14:03Adalet Bakanı İpek: Adalet Bakanı İpek: "Terörü Demokrasiyle, İnsan Haklarıyla, Özgürlükle Aşacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 12. Ankara Ürün ve El Sanatları Fuarı açılışı, - Adalet bakanı Kenan İpek ve Cemil Çiçek'in protokolde oturması, - Adalet Bakanı Kenan İpek'in açılış konuşması, Geleneksel 12. Ankara Ürün ve El Sanatları Fuarı- Adalet Bakanı İpek: - "Terörün vicdanı, merhameti, insafı yoktur.
 • 18:40Çiçek: Sokakları Kirletip Bayrak Asarak Seçim KazanılmıyorÇiçek: Sokakları Kirletip Bayrak Asarak Seçim KazanılmıyorTBMM eski Başkanı ve AK Parti'nin Ankara 2. Bölge 1. sıra milletvekili adayı Cemil Çiçek, Ankara'nın Kazan İlçesi'ne yaptığı ziyarette, 1 Kasım'da yapılacak seçimin önemine dikkat çekti.
 • 17:42Çiçek: Sokakları Kirletip Bayrak Asarak Seçim KazanılmıyorÇiçek: Sokakları Kirletip Bayrak Asarak Seçim KazanılmıyorTbmm eski Başkanı ve AK Parti'nin Ankara 2. Bölge 1. sıra milletvekili adayı Cemil Çiçek, Ankara'nın Kazan İlçesi'ne yapıtğı ziyarette, 1 Kasım'da yapılacak seçimin önemine dikkat çekti.
 • 14:03AK Parti Ankara İl Danışma Meclisi ToplantısıEski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, çözümün parçası olan partilerin anlamlı ve toplumda karşılığı olan partiler olduğunu belirterek, "Çözümün parçası olan siyasetçiler vatansever siyasetçilerdir" dedi.
 • 15:56Eski TBMM Başkanı Cemil ÇiçekEski TBMM Başkanı Cemil ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in açıklamaları ANKARA - Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Ankara adayları tanıtım toplantısında konuştu.
 • 18:42AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli OlduAK Parti, 1 Kasım milletvekili genel seçimleri için milletvekili adaylarını belirledi.
 • 13:193. Uluslararası Ombudsmanlık SempozyumuKamu Başdenetçisi Nihat Ömeroğlu, Kamu Denetçiliği Kurumuna (KDK) yapılan şikayetlerin insan haklarına dayalı, adalet anlayışı içerisinde titizlikle incelendiğini, bireyle idare arasındaki uyuşmazlıkların öncelikle ara buluculuk ve uzlaşı yoluyla çözüme kavuşturulmaya çalışıldığını belirterek, "Bu yönüyle bakıldığında kurumumuz temel hak ve özgürlüklerin korunması ve geliştirilmesi sürecinde önemli bir işlev görmektedir" dedi.
 • 18:14AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi'ne DoğruTürkiye'yi 13 yıldır kesintisiz yöneten AK Parti'nin, yarın 5. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirilecek.
 • 08:31AK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre BelirleyecekAK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre Belirleyecek7 Haziran seçimlerinde ilk kez uygulanan 3 dönem kuralı ile ilgili bir revizyon Ahmet Davutoğlu'nun masasında.
 • 07:40AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!7 Haziran seçimlerinde aday olamayan ve aralarında ağır topların da bulunduğu '3 dönem' mağduru 70 isim, erken seçim durumunda tekrar aday olabilecek.
 • 17:43TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiTBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cemil Çiçek- Bülent Arınç- Mehmet Ali Şahin- Köksal Toptan- İsmet Yılmaz- Tokalaşma TBMM Başkanı Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:37TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul Etti (2)TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul Etti (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cemil Çiçek- Bülent Arınç- Mehmet Ali Şahin- Köksal Toptan- İsmet Yılmaz- Tokalaşma TBMM Başkanı Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:24İsmet Yılmaz, TBMM Eski Başkanlarını Kabul Ettiİsmet Yılmaz, TBMM Eski Başkanlarını Kabul Ettiİsmet Yılmaz, TBMM eski başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, TBMM eski başkanları Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek'i kabul etti.
 • 00:04TBMM Başkanı Yılmaz, TBMM Eski Başkanlarını Kabul EdecekTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, TBMM eski başkanları Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek'i kabul edecek.
 • 23:27Cemil Çiçek TOBB Üniversitesi Mütevelli Heyeti'ne GiriyorCemil Çiçek TOBB Üniversitesi Mütevelli Heyeti'ne GiriyorTBMM Başkanlığı görevi sona eren Cemil Çiçek'in TOBB Üniversitesi Mütevelli Heyeti'ne gireceği öğrenildi.
 • 01:27Meclis'te 10 Saat Süren Yemin Töreninde Neler Yaşandı?Meclis'te 10 Saat Süren Yemin Töreninde Neler Yaşandı?Meclis'te 25. dönem milletvekilleri dün yemin etti. Yemin töreni, renkli anlara sahne oldu. Meclis yepyeni vekillerle doldu.
 • 17:15Deniz Baykal: Hiçbir Frak Kalıcı Değil, Hepsi GeçicidirCemil Çiçek’ten TBMM Başkanlık görevini en yaşlı üye olması dolayısıyla alan Deniz Baykal, Genel Kurul öncesi giydiği frakla gazetecilere poz verdi.
 • 14:47Baykal, TBMM Başkanlığı'nı Cemil Çiçek'ten DevraldıBaykal, TBMM Başkanlığı'nı Cemil Çiçek'ten DevraldıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili Deniz Baykal, en yaşlı üye sıfatıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’nı Cemil Çiçek’ten devraldı.
 • 14:23Deniz Baykal Görevi Cemil Çiçek'ten DevraldıTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, görevini CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a devretti.
 • 16:49İslamköy'de Demirel'e Son Görev (4)İslamköy'de Demirel'e Son Görev (4)Bayrağın ALTINDA DEFNEDİLDİ Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in cenazesi, kendi adını taşıyan külliyenin bahçesindeki Şehriban Hatun Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından askeri cenaze aracıyla anıt mezar alanına getirildi.
 • 10:38TBMM Başkanı Çiçek, Pınar Karşıyaka'yı KutladıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto play-off final serisinin 5. maçında Anadolu Efes'i 85-71 yenerek 2014-2015 sezonu şampiyonu olan Pınar Karşıyaka'yı kutladı.
 • 14:39Erdoğan ve Gül'ün Bir Araya Geldiği Zirveden İlk FotoğrafErdoğan ve Gül'ün Bir Araya Geldiği Zirveden İlk FotoğrafCumhurbaşkanı Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM'de Cemil Çiçek'in odasında yaklaşık 50 dakika süren bir görüşme gerçekleştirdi.
 • 13:38Abdullah Gül, TBMM'den Ayrıldı11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile görüştükten sonra TBMM’den ayrıldı.
 • 12:09Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çiçek ve Gül ile Bir Araya GeldiSüleyman Demirel için düzenlenen devlet törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında bir araya geldi.
 • 10:54Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında bir araya geldi.
 • 10:42Erdoğan ve Gül Meclis'te GörüşüyorErdoğan ve Gül Meclis'te GörüşüyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşüyor.
 • 10:269. Cumhurbaşkanı Demirel Son Yolculuğuna UğurlanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında bir araya geldi.
 • 10:21Erdoğan ile Gül Bir Araya GeldiErdoğan ile Gül Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için düzenlenen devlet töreninin ardından TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in Meclis’teki makam odasında bir görüşme gerçekleştiriyor.
 • 10:16Erdoğan ve Gül Meclis'te GörüşüyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in makamında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşüyor.
 • 09:55Demirel'in Cenazesi Sonrası Erdoğan ve Gül'den Sürpriz ZirveDemirel'in Cenazesi Sonrası Erdoğan ve Gül'den Sürpriz ZirveCumhurbaşkanı Erdoğan, Süleyman Demirel'in cenazesi sonrası 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Meclis'te bir araya geldi. İkili, Ankara'yı sarsan kitap sonrası ilk kez görüştü.
 • 18:02Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Çiçek'i Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Çiçek'i Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i kabul etti.
 • 17:37Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek'i kabul etti.
 • 10:499. Cumhurbaşkanı Demirel'in VefatıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Türkiye'nin demokratikleşmesinde, demokratik hayat mücadelesinde önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "Zor yıllarda Cumhurbaşkanı, Başbakan, muhalefet lideri olarak önemli sorumluluklar üstlendi" dedi.
 • 10:449. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı - Cemil Çiçek9. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı - Cemil ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in hastaneye gelişi- Cemil Çiçek'in gazetecilere açıklamalarda bulunması ANKARA - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Süleyman Demirel'in vefatı nedeniyle geldiği hastanede gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 10:189. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in VefatıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Yakın siyasi tarihimizin tüm yönleriyle anlaşılabilmesi bakımından merhum Cumhurbaşkanımızın bu süreç içerisinde yaptıklarının, yapamadıklarının çok iyi bilinmesi gerekiyor.
 • 18:49Mursi Hakkındaki İdam Kararına TepkilerTBMM Başkanı Cemil Çiçek, askeri darbe ile görevinden uzaklaştırılan Mısır'ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve birlikte yargılandığı 105 kişi hakkında verilen idam cezalarının onanmasını şiddetle kınadığını bildirdi.
 • 22:34Erdoğan, Adalet Bakanı İpek'in Kızının Nikahında Şahitlik YaptıErdoğan, Adalet Bakanı İpek'in Kızının Nikahında Şahitlik YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanı Kenan İpek'in kızı Nazlı Hilal İpek ile Gürhan Ergin'in nikahında şahitlik yaptı.
 • 22:28Çiçek ile Davutoğlu Nikah Şahitliği YaptıTBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam'ın kızı Selin Sağlam ile Ali Furgan Pınar'ın nikah töreninde şahitlik yaptı.
 • 09:37Cumhurbaşkanlığı Makamına Cemil Çiçek Vekalet EdiyorCumhurbaşkanlığı makamına Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek vekâlet ediyor.
 • 19:41Milletvekili Genel SeçimiTBMM Başkanı Cemil Çiçek ile 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in oy kullandıkları sandıkta CHP birinci parti çıktı.
 • 16:05Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP mitingindeki patlamaya ilişkin soruşturmanın cumhuriyet başsavcıvekili ve 4 savcı tarafından yürütüldüğünü bildirdi.
 • 05:59Diyarbakır'daki PatlamaTBMM Başkanı Cemil Çiçek, HDP'nin Diyarbakır mitinginde düzenlenen bombalı saldırıyı, ülke demokrasisine, Türkiye'nin huzuruna ve barışına yönelik menfur bir saldırı olarak niteledi.
 • 20:37TBMM Başkanı Çiçek: TBMM Başkanı Çiçek: "Japonya'yı Stratejik Ortak Olarak Görüyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuşması TBMM Başkanı Çiçek Japonya'da- Çiçek: - "Türkiye'nin Güneydoğu Asya bölgesine yönelik açılım politikası doğrultusunda Japonya'yı stratejik ortak olarak görüyoruz"- "Japonya, Marmaray gibi tamamlanmış projelerin yanı sıra cumhuriyetin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümüne yönelik gündemde olan 2023 projeleri kapsamında önemli bir iştirakçi olabilir" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Türkiye'nin Güneydoğu Asya bölgesine yönelik açılım politikası doğrultusunda Japonya'yı stratejik ortak olarak görüyoruz" diye dedi.
 • 15:31TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Çiçek Japonya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çiçek'in Yunus Emre Enstitüsü'ne gelişi ve burası hakkında bilgi alması, - Vatandaşlarla fotoğraf çekimi, - Çiçek'in Tokyo Camisi ziyareti, - TBMM Başkanı Çiçek, Japonya Üst Meclis Başkanı Masaaki Yamazaki ve Alt Meclis Başkanı Tadamori Oshima ile görüşmeleri, - Çiçek'in Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile görüştü, TBMM Başkanı Çiçek Japonya'da- Çiçek, Japonya Başbakanı Abe ile bir araya geldi- Çiçek: - "Japonya ziyareti süresince dostluğun ilerletilmesi ve ticaret hacminin artırılması anlamında önemli paylaşımlarda bulunduk" TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü anma etkinliklerine katılmak üzere geldiği Japonya'da Başbakan Şinzo Abe ile bir araya geldi.
 • 14:48TBMM Başkanı Çiçek Japonya'daTBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Türkiye'nin Güneydoğu Asya bölgesine yönelik açılım politikası doğrultusunda Japonya'yı stratejik ortak olarak görüyoruz" diye dedi.