07:1400
SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri


CEMİL ÇİÇEK

15 Kasım 1946'da Yozgat'ta doğdu. Babasının adı Hacı Ahmet, annesinin adı Meliha'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Avukat olarak çalıştı. Yozgat Belediye Başkanlığı yaptı.

Anavatan Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kurucu üyesi oldu.

18.... Devamı

  TBMM Başkanı Çiçek, Tiran'daki Tarihi Mekanları Gezdi

  TBMM Başkanı Çiçek, Tiran'daki Tarihi Mekanları Gezdi

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Arnavutluk temasları kapsamında, başkent Tiran'daki tarihi mekanları ziyaret etti. (Dün 19:06)

   

  Çiçek, Arnavut Mevkidaşı İlir Meta ile Görüştü

  Çiçek, Arnavut Mevkidaşı İlir Meta ile Görüştü

  TBMM Başkanı Çiçek Arnavutluk'ta- Çiçek, Arnavut mevkidaşı İlir Meta ile görüştü- Çiçek: "Birlikte paylaştığımız coğrafya, barış ve istikrar açısında kırılgan bir coğrafyadır"- "O nedenle Türkiye-Arnavutluk ilişkilerinin gelişmesi, sadece iki ülke açısından değil, Balkan coğrafyası açısından da hayati önem taşımaktadır"- "Biz bunun farkında olarak, ilişkilerimizi sadece siyasi alanda değil, ekonomi, kültür, güvenlik ve diğer alanlarda sürdürmek istiyoruz"TİRAN (AA) – TBMM Başkanı Cemil Çiçek, (Dün 18:11)

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Başkanı Çiçek, Umman ve Ürdün'e gidecek. (Dün 18:04)

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da

  Çiçek: "Önyargıları ortadan kaldırmak, ortak mirası ortaya çıkarmak ve ilişkilerde bulunduğumuz ülkelerde daha sağlıklı, sağlam bir barış ortamını, bir ilişki ortamını geliştirebilmek bakımından, kültürün çok önemli bir rolü var, bir ağırlığı var" "Karşılıklı olarak, Makedonya'da, Bulgaristan'da, Romanya'da, (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Başkanı Çiçek'ten AP Başkanı Schulz'a "Kıbrıs" Mektubu

  TBMM Başkanı Çiçek, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) "Türkiye'nin, Kıbrıs'ın münhasır ekonomik bölgesinde gerginlik yaratan faaliyetleri" başlıklı kararı nedeniyle AP Başkanı Schulz'a mektup gönderdi Çiçek, kararın Kıbrıslı Türkler'in haklarını görmezden geldiğini, Kıbrıslı Rumlar'ın temelden yoksun suçlamalarını yansıttığını belirtti. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da

  Çiçek, Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov ile görüştü Çiçek: "Makedonya, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonraki dönemde de Ankara’nın desteğine güvenebilir" Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov: "Türkiye'nin, Makedonya'nın NATO üyesi olması yolunda verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum'' (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Makam Telefonlarının Dinlendiğine Dair İddialar Meclis Gündeminde

  Makam Telefonlarının Dinlendiğine Dair İddialar Meclis Gündeminde

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, milletvekili makam telefonlarının dinlendiğine dair iddiaları Meclis Başkanı Cemil Çiçek'e, verdiği soru önergesiyle, sordu. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da- Çiçek: "Terör konusu, ebola ve veba virüsü gibi çağın hastalığıdır. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da

  Çiçek: "Terör konusu, ebola ve veba virüsü gibi çağın hastalığıdır. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Makam Telefonlarının Dinlendiği İddiası Meclis Gündemine Taşındı

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal; Meclis’te yer alan şarj aletlerinde 'solucan' olduğuna ve milletvekillerinin tüm kişisel bilgilerinin bu sayede cep telefonlarından kaydedildiğine ilişkin iddiaların ardından milletvekili makam telefonlarının dinlendiğine ve ortak internet ağından milletvekillerinin bilgisayarlarındaki tüm yazışmalarının kayıt altına alınabildiğine ilişkin iddiaları Meclis gündemine taşıdı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  TBMM Başkanı Çiçek: "Milletimizin çağdaş uygarlık yolundaki en büyük güvencesi her türlü zorluğa rağmen görevini büyük bir fedakarlıkla yapan öğretmenlerimizdir" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sait'ten 5 Günde 3 Ülke Ziyareti

  Sait, Çiçekle Makedonya ve Arnavutluk'a ardından Rusya'nın özerk bölgesi Tataristan'a gidecek (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Başkanı Çiçek Makedonya'da Açıklaması

  "Balkanlar, dünyanın en kırılgan bölgelerinden birisidir. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Çiçek, MATTO Üyeleri ve İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi

  Çiçek, MATTO Üyeleri ve İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Makedonya'daki temasları kapsamında, başkent Üsküp'teki tarihi Türk Çarşısını ziyaret etti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da Stk Üyeleri ile Bir Araya Geldi

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da Stk Üyeleri ile Bir Araya Geldi

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Makedonya'daki temasları kapsamında, Makedonya Türk Sivil Toplum Teşkilatları Birliği (MATÜSİTEB) üyeleri ile bir araya geldi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek Makedonya'da Açıklaması

  "Burası bizim soydaşlarımızın olduğu, akraba topluluklarımızın bulunduğu, kendi kültür ve medeniyetimizin izlerini taşıyan, canlı olarak da belli ölçüde yaşatan önemli bir merkez" "O nedenle biz her alanda bu ilişkileri Makedonya ile geliştirmeye ve Makedonya'nın birçok konudaki politikalarını da desteklemeye. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

 

  TBMM Başkanı Çiçek, Tarihi Türk Çarşısı'nı Gezdi

  TBMM Başkanı Çiçek, Tarihi Türk Çarşısı'nı Gezdi

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da- Çiçek, başkent Üsküp'teki tarihi Türk Çarşısı'nı gezdiÜSKÜP (AA) - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Makedonya'daki temasları kapsamında, başkent Üsküp'teki tarihi Türk Çarşısı'nı ziyaret etti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da

  Çiçek, başkent Üsküp'teki tarihi Türk Çarşısı'nı gezdi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'ya Geldi

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'ya Geldi

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, resmi temaslarda bulunmak üzere Makedonya'ya geldi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'ya Geldi

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'ya Geldi

  Çiçek, Makedonya'daki temasları kapsamında, yarın Meclis Başkanı Velyanoski ve Cumhurbaşkanı İvanov ile görüşecek. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesinin Vefatı

  TBMM Başkanı Çiçek ve Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak başsağlığı diledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'ya Gitti

  TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'ya Gitti

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, özel uçakla saat 12.50'de Makedonya'ya gitti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yargı Paketi, Meclis Genel Kurulu'nda Görüşülecek

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, Adalet Komisyonu'nda kabul edilen, kamuoyunda 'yargı paketi' olarak bilinen 'Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifi' bu hafta görüşülmeye başlayacak. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Telefonla Arayarak Başsağlığı Diledi

  TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Telefonla Arayarak Başsağlığı Diledi

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Başbakan Ahmet Davutoğlu, kayınvalidesi Fatma Özdağ’ın vefatından dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu telefonla arayarak başsağlığı diledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkentte Öğretmenler Onuruna Davet

  MEB'in Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar 204 fedakar öğretmen Ankara'da ağırlanacak. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Vekili Cemil Çiçek Onaylı Bakanlar Kurulu Kararı

  Türkiye sınırları içerisinde at yarışları düzenleme, yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen yarışlar üzerine yurt içinden ve yurt dışından müşterek bahis kabul etme hak ve yetkisinin Türkiye Jokey Kulübü’ne devredilmesine ilişkin sürenin uzatılması hakkındaki Bakanlar Kurulu kararı Cumhurbaşkanı Vekili Cemil Çiçek onayıyla yürürlüğe girdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  TBMM Başkanlık Divanı

  TBMM Başkanlığı: "Meclis Başkanı Çiçek'in önerisiyle hazırlanan rapora (Milli Saraylar kafeteryaları) ilişkin konularda, iç ve dış denetim yaptırılmasına karar verilmiştir" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç'ın Kabulü

  Arınç, KKTC Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dinçyürek'i kabul etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM İçtüzüğü Yine Gündemde

  Meclis Bakanı Çiçek'in grup bakanvekilleri ile yaptığı toplantıda, "İçtüzüğün uzlaşılamayan maddeleri üzerinde çalışılmasına" karar verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kazada Ölen Yırcalı Çiçek Son Yolculuğuna Uğarlandı

  Manisa’nın Soma ilçesine bağlı Yırca köyündeki termik santral için kesilen zeytin ağaçlarından topladığı zeytinleri yağhaneye götürürken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden 50 yaşındaki Cemil Çiçek, gözyaşları arasında toprağa verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Özakcan, Toplanan İmzaları Anakara'ya Ulaştırdı

  Başkan Özakcan, Toplanan İmzaları Anakara'ya Ulaştırdı

  MTV gelirlerinin ilçe belediyelere bırakılması için imza kampanyası başlatan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, toplanan imzaları Ankara'ya ulaştırdı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'e Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin bugün 39 Afrika ülkesinde büyükelçiliğinin bulunduğunu ve 30’u aşkın Afrika ülkesinin de Ankara’da büyükelçiliğinin bulunduğunu belirterek, “Sahraaltı Afrika ülkeleriyle ticaret hacmi son on yılda on kat arttı” dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cezayir'e Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 10.55'te Cezayir'e gitti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan, Ceyazir ve Ekvator Ginesi'ne Gidiyor

  Erdoğan, Ceyazir ve Ekvator Ginesi'ne Gidiyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti ile II. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi vesilesiyle Ekvator Ginesi’ni ziyaret edecek. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, ABD Büyükelçisi Bass'ı Kabul Etti

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Ankara Büyükelçisi John Bass’ı kabul etti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Cemil Çiçek - Çözüm Süreci

  Cemil Çiçek - Çözüm Süreci

  TBMM Başkanı Çiçek: -"(Terör) Türkiye bu sorunu çözecektir. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Cemil Çiçek - Güvenlik Bakanlığı Kurulması Yönünde Tartışmalar

  Cemil Çiçek - Güvenlik Bakanlığı Kurulması Yönünde Tartışmalar

  TBMM Başkanı Çiçek: TBMM (AA) - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Cemil Çiçek - Dersim ile İlgili Özür Tartışması

  Cemil Çiçek - Dersim ile İlgili Özür Tartışması

  TBMM Başkanı Çiçek: -"(Dersim ile ilgili özür tartışması) Ben bugüne ve geleceğe bakmayı şahsen tercih ederim. Önümüzde yapacağımız çok iş var. Ben şahsen bunlarla uğraşmayı tercih ederim. Geriye dönük olaylarda da elbette planlama yapacaklar gerekli dersleri çıkarırlar. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Başkanı Çiçek: Terör, Devlet Sorunudur

  TBMM Başkanı Çiçek: Terör, Devlet Sorunudur

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Terör konusu Türkiye'nin hükümetleri aşan en önemli konusudur. Bu bir devlet sorunudur. Meseleye o açıdan bakmamız gerekir." dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Meclis'te 'Diyabetin Dünü, Bugünü Geleceği' Paneli

  Meclis'te "Diyabetin Dünü, Bugünü Geleceği" Paneli

  TBMM Başkanı Çiçek: "Hükümetlerin genelde sağlık politikalarının önemli bir kısmı tedavi edici hekimlikle ilgilidir. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Çiçek: 'Terör Konusu Türkiye'nin Hükümetleri Aşan En Önemli Konusudur'

  Çiçek: "Terör Konusu Türkiye'nin Hükümetleri Aşan En Önemli Konusudur"

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye’deki terör konusunun hükümetleri aşan en önemli devlet sorunu olduğunu belirterek, böyle düşünülmediği için bugünkü tartışmaların yaşandığını söyledi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 07:14:41. #1.13#