SON DAKİKA ÇEMİŞGEZEK HABERLERİ

Son Dakika Çemişgezek Haberleri

 • 10:59Çemişgezek'te Spor Malzemesi YardımıTunceli'nin Çemişgezek ilçesinde, ilk ve ortaokul öğrencilerine spor malzemesi ile kitap yardımı yapıldığı bildirildi.
 • 04:15Fırat ve Keban'da Ulaşım Konforlu OlacakFırat ve Keban'da Ulaşım Konforlu OlacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Malatya'daki Karakaya Baraj Gölün'e bırakılan feribotlardan detaylar Fırat ve Keban'da ulaşım konforlu olacak- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: - "Fırat Nehri ve Keban Baraj Gölü'nde ulaşımın daha konforlu ve güvenle sağlanması için bölgedeki illere 8 feribot hibe ettik"- "Bu feribotlarla Fırat Havzası'nda ulaşımı rahatlatacağımız gibi Fırat Nehri ve Keban Baraj Gölü'nü bir iç deniz, ülkemiz denizciliği için yeni ivme, bölgemiz için ise ekonomik güç haline getirmiş olacağız" ARİFE YILDIZ ÜNAL - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Fırat Nehri ve Keban Baraj Gölü'nde ulaşımın daha konforlu ve güvenle sağlanması için bölgedeki bazı illere 8 feribot hibe ettiklerini belirterek, "Bu feribotlar ile Fırat Havzası'nda ulaşımı rahatlatacağımız gibi Fırat Nehri ve Keban Baraj Gölü'nü bir iç deniz, ülkemiz denizciliği için yeni ivme, bölgemiz için ise ekonomik güç haline getirmiş olacağız" dedi.
 • 10:41Çemişgezek'te 'Öğrenen Lider Öğretmen' Seminerleri BaşladıÇemişgezek'te 'Öğrenen Lider Öğretmen' Seminerleri BaşladıTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2015 yılı Hizmet İçi Eğitim Planı kapsamında düzenlenen ’Öğrenen lider öğretmen’ seminerleri başladı.
 • 10:09Çemişgezek Tağar Çayında Acı Arayış Devam EdiyorÇemişgezek Tağar Çayında Acı Arayış Devam EdiyorTunceli’nin Çemişgezek ilçesi Tağar çayında 8 Mayıs Cuma günü saat 14.30 sularında arkadaşıyla birlikte kayalıklardan karşıya geçmek isterken suya düştüğü iddia edilen 18 yaşındaki Yavuz Ekici’nin bulunması için çalışmalar devam ediyor.
 • 06:42Pertek ve Çemişgezek Feribotları Suya İndirildiPertek ve Çemişgezek Feribotları Suya İndirildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Halk oyunları gösterisi-Vali Osman Kaymak'ın konuşması-Protokolden görüntüler-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Talat Aydın'ın konuşması-Pertek Belediye başkanı Recai Vural'a ve Çemişgezek Belediye başkanı Ahmet Şadan Ersoy'a Kuran-ı Kerim ve Bayrak verilmesi-Pertek Belediye başkanı Recai Vural'ın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yetkililerine plaket vermesi-Feribotlardan görüntü-İl Müftüsü Hüseyin Yıldırım'ın dua okuması ve açılış kurdelesinin kesilmesi-Feribotun ilk seferine çıkması -Tunceli Valisi Kaymak: "Halkımız artık barış, kardeşlik istiyor.
 • 23:34Pertek ve Çemişgezek Feribotları Suya İndirildiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Tunceli'nin Pertek ve Çemişgezek ilçe belediyelerine hibe edilen "Murat" ve "Bayram Baba" feribotları, törenle suya indirildi.
 • 21:44Tunceli'de 12 Milyonluk Feribotlar Törenle Suya İndirildiTunceli'de 12 Milyonluk Feribotlar Törenle Suya İndirildiTunceli’nin Pertek ve Çemişgezek ilçesinde yük ve yolcu taşımacılığının yanı sıra turizm alanında da kullanılacak iki feribot düzenlenen törenle suya indirildi.
 • 19:00Keban Baraj Gölü'nde Hizmet Verecek İki Arabalı Vapur Törenle Suya İndiKeban Baraj Gölü'nde Hizmet Verecek İki Arabalı Vapur Törenle Suya İndiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın Keban Baraj Gölü üzerinde Tunceli ile Elazığ arasında hizmet verecek 2 arabalı vapur düzenlenen törenle Tunceli'nin Pertek ve Çemişgezek Belediyelerine teslim edildi.
 • 18:48Keban Baraj Gölü'nde Hizmet Verecek İki Araba Vapuru Törenle Suya İndiKeban Baraj Gölü'nde Hizmet Verecek İki Araba Vapuru Törenle Suya İndiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın Keban Baraj Gölü üzerinde Tunceli ile Elazığ arasında hizmet verecek 2 araba vapuru düzenlenen törenle Tunceli'nin Pertek ve Çemişgezek Belediyelerine teslim edildi.
 • 11:02Çemişgezek'te 18 Yaşındaki Genç Tağar Çayı Suyuna Kapılarak KaybolduÇemişgezek'te 18 Yaşındaki Genç Tağar Çayı Suyuna Kapılarak KaybolduTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde 18 yaşındaki bir kişi, Tağar Çayı sularına kapılarak kayboldu.
 • 17:19Trafik Kazasında Ölen 4 Kişi Çemişgezek'te Toprağa VerildiElazığ-Keban karayolunun 20’inci kilometresinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişinin cenazeleri Çemişgezek’te toprağa verildi.
 • 13:26Spor Toto Başkanlığı'ndan Tunceli'ye YatırımSpor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Tunceli Valiliği arasında imzalanan protokol kapsamında kent merkezi ve bazı ilçelerde 10 spor sahası yapılacak.
 • 11:44Çocukların, Çocukların, "Tağar Çayı Özgür Akacak" ÇığlığıTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, Tağar çayına yapımı planlanan hidroelektrik santraline çocuklar çığlıkları ve gökyüzüne gönderdikleri yüzlerce dilek feneriyle tepki gösterdi.
 • 10:24Tarihi Hamamlar Bakımsızlıktan Çöplüğe DönüştüTarihi Hamamlar Bakımsızlıktan Çöplüğe DönüştüTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde bulunan iki tarihi hamam, bakımsızlıktan çöplüğe dönüştü.
 • 10:25Tunceli'de Mavi Tur DüzenlendiTunceli'de Mavi Tur DüzenlendiTunceli’de Dersim Gezginler Grubu tarafından Pertek ve Çemişgezek ilçeleri arasında bulunan Keban Baraj Gölü üzerinde feribotla mavi tur etkinliği düzenlendi.
 • 12:39İlçe Yetkilileri Turizm Çalıştayı'nda BuluştuAğın, Arguvan, Arapgir, Çemişgezek, Divriği, Keban, Kemaliye ile Pertek ilçelerinin yetkililerinin katılımıyla düzenlenen Turizm Çalıştayı'nın beşincisi Tunceli'nin Pertek ilçesinde gerçekleştirildi.
 • 16:02Çemişgezek'te Kadın Çiftçilere Sertifika VerildiTunceli'nin Çemişgezek ilçesine bağlı Paşacık köyünde uygulanan "Kadınlarımız Eğitimle Güçleniyor" adlı proje kapsamında düzenlenen kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.
 • 17:095. Turizm Çalıştayı Pertek'te Yapıldı5. Turizm Çalıştayı Pertek'te YapıldıArapgir Belediyesi’nin girişimleriyle başlatılan Turizm Çalıştayları’nda bir araya gelen 6 ilçeye, Tunceli’nin Pertek ve Çemişgezek ilçeleri de eklendi.
 • 09:49Öğrencilerin Tiyatro Gösterisi Vatandaşlardan Tam Not AldıÖğrencilerin Tiyatro Gösterisi Vatandaşlardan Tam Not AldıTunceli Üniversitesi’ne bağlı Çemişgezek Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinin, vatandaşlara sundukları tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.
 • 13:17Kaymakam Kırlı'dan Köy ZiyaretleriTunceli'nin Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, ilçeye bağlı Gözlüçayır ve Uzungöl köylerini ziyaret etti.
 • 12:53Yurtta KışTunceli'de 96 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:45Tunceli'de Karla Mücadele ÇalışmalarıTunceli'de 96 köy yolunda kar yağışı nedeniyle ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
 • 15:24Tunceli, Sivas ve Malatya'da Karla Mücadele ÇalışmalarıTunceli'de 158, Sivas'ta 28 ve Malatya'da 2 yerleşim yerinin yolunda kar yağışı nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:09Tunceli'de Kar YağışıTunceli'de kar yağışı nedeniyle 158 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:03Tunceli'de 158 Köy Yolu Ulaşıma KapalıTunceli'de 158 Köy Yolu Ulaşıma KapalıTunceli'de üç gündür devam eden kar yağışı nedeniyle 158 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 11:54Tunceli ve Sivas'ta Kar, Ulaşımda Aksamalara Yol AçıyorTUNCELİ/ Olumsuz hava koşulları nedeniyle Tunceli'de 153, Sivas'ta 51 köy yoluna ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:04Çemişgezek'te Kızlar Kur'an-ı Kerim Okumada YarıştıÇemişgezek'te Kızlar Kur'an-ı Kerim Okumada YarıştıTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde daha önce erkek öğrenciler arasında “Genç Sada Kur’an-ı Kerim okuma yarışması” düzenleyen Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi, aynı yarışmayı bu kez kız öğrenciler için düzenledi.
 • 17:27Çemişgezek'te Yol Bakım Onarım ÇalışmalarıTunceli'nin Çemişgezek ilçe merkezinde başlatılan yol bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
 • 15:25Tunceli'de Tarım Sigortaları Bilgilendirme ToplantısıTunceli'de Tarım Sigortaları Bilgilendirme ToplantısıTunceli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve TARSİM Malatya Bölge Müdürlüğü iş birliği ile Çemişgezek ilçesi Ulukale köyünde tarım sigortaları konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 • 09:39Çemişgezek'te Vergi Haftası Etkinlikleri BaşladıÇemişgezek'te Vergi Haftası Etkinlikleri BaşladıTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde Vergi Haftası, düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 17:35Acun, AK Parti'den Milletvekili Aday AdayıEski Refah Partisi Yozgat İl Başkanı ve Eski Sorgun Belediye Başkanı Av. Zühtü Acun, AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı.
 • 13:05Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Chp'li Belediyeler En Başarılı Belediyelerdir"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’da düzenlenen Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği (SODEM) toplantısına katıldı.
 • 10:06Çemişgezek'te 'Öğrenme Liderliği' Semineri DüzenlendiÇemişgezek'te 'Öğrenme Liderliği' Semineri DüzenlendiTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde eğitim kurumlarında görev yapan müdür ve müdür yardımcılarına ’Öğrenme liderliği’ konulu seminer düzenlendi.
 • 14:41Yurtta KışSivas'ta 165, Tunceli'de 110 ve Kırıkkale'de 68 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:57Tunceli'de 110 Köy Yolu Kar Nedeniyle Ulaşıma KapandıTunceli'de 110 Köy Yolu Kar Nedeniyle Ulaşıma KapandıTunceli ve ilçelerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 110 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 11:24Yurtta KışTunceli'de 110 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 13:04Yurtta KışSivas'ta 188, Erzincan'da 145, Tunceli'de 65 köy yolu ile Malatya'da kırsal kesimdeki 29 mahalle yolunda ulaşım sağlanamıyor Erzincan’ın Çayırlı ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar bugün tatil edildi.
 • 11:18Yurtta KışTunceli'de, bazı ilçelerde iki gündür aralıklarla etkili olan kar yağışı nedeniyle 65 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 12:58Sodem Çatısı Altında Ortak CHP'li Belediye DiliSodem Çatısı Altında Ortak CHP'li Belediye Dili“Tarım Hayvancılık, Kooperatifleşme, Köylerin Tüzel Kişiliği” paneli ve Prof. Dr. Türkel Minibaş’ın ölüm yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikte konuşan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) çatısı altından ortak CHP’li belediye dili kuracaklarını söyledi.
 • 13:31SODEM ve Seferihisar Belediye Başkanı Soyer Tunceli'yi Ziyaret EttiSODEM ve Seferihisar Belediye Başkanı Soyer Tunceli'yi Ziyaret EttiSoyer, "Gelişimizin sebebi Sosyal Demokrat Belediyeler arasındaki dayanışmayı güçlendirmek. Ortak hedefler doğrultusunda güçlerimizi birleştirmek." dedi.
 • 16:48Çemişgezek'te Şüpheli ÖlümTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, 82 yaşındaki bir kişinin cesedi Keban Barajı kıyısında bulundu.
 • 11:11Çemişgezek'te 'İslam'da Aile ve Önemi' Konulu Konferans DüzenlendiÇemişgezek'te 'İslam'da Aile ve Önemi' Konulu Konferans DüzenlendiTunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, "Hz. Muhammed’in (sav) modelliğinde İsaâm’da aile ve önemi" konulu konferans düzenlendi.
 • 12:45Yurtta KışYurtta KışSivas'ta 154, Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:20Yurtta KışTunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
 • 11:54Doğu Buz KestiDoğu Buz KestiDoğu Anadolu Bölgesi, kışın en sert günlerini yaşıyor.
 • 20:04Yurtta KışYoğun kar yağışı nedeniyle Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı, Bingöl merkez ve Karlıova ile Diyarbakır'ın Hani ilçesinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 19:21Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu KapandıSiirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu KapandıYoğun kar yağışı nedeniyle, Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı.
 • 12:28Yurtta KışYurtta KışSivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
 • 11:18Fırtına 4 İlde Elektrik Arızası OluşturduFırtına 4 İlde Elektrik Arızası OluşturduTürkiye genelinde bir çok olduğu gibi Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl’de hatlarda oluşan hasarlardan dolayı elektrik arızası meydana geldi.
 • 11:11Malatya'da Hayat Durma Noktasına GeldiMalatya'da Hayat Durma Noktasına GeldiMalatya’da, etkili olan sağanak yağış ve kar nedeniyle birçok bölgede hayat durma noktasına geldi.