SON DAKİKA ÇEMİŞGEZEK HABERLERİ

Son Dakika Çemişgezek Haberleri

16:48
Çemişgezek'te Şüpheli Ölüm Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, 82 yaşındaki bir kişinin cesedi Keban Barajı kıyısında bulundu.
11:11
Çemişgezek'te 'İslam'da Aile ve Önemi' Konulu Konferans Düzenlendi Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, "Hz. Muhammed’in (sav) modelliğinde İsaâm’da aile ve önemi" konulu konferans düzenlendi.
Çemişgezek'te 'İslam'da Aile ve Önemi' Konulu Konferans Düzenlendi
12:45
Yurtta Kış Sivas'ta 154, Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
11:20
Yurtta Kış Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
11:54
Doğu Buz Kesti Doğu Anadolu Bölgesi, kışın en sert günlerini yaşıyor.
Doğu Buz Kesti
20:04
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı nedeniyle Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı, Bingöl merkez ve Karlıova ile Diyarbakır'ın Hani ilçesinde eğitime bir gün ara verildi.
19:21
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı Yoğun kar yağışı nedeniyle, Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı.
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:18
Fırtına 4 İlde Elektrik Arızası Oluşturdu Türkiye genelinde bir çok olduğu gibi Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl’de hatlarda oluşan hasarlardan dolayı elektrik arızası meydana geldi.
Fırtına 4 İlde Elektrik Arızası Oluşturdu
11:11
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi Malatya’da, etkili olan sağanak yağış ve kar nedeniyle birçok bölgede hayat durma noktasına geldi.
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi
20:11
Yurtta Kış Yurtta kış- Tunceli İl Özel İdaresi ekipleri, ulaşıma kapalı 300 köy yolunun açılması için çalışmalarını sürdürüyor- Tunceli-Erzincan karayolunun Cankurtaran mevkisinde tipi ulaşımda aksamalara yol açıyor- Kentte kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli personel yarın idari izinli sayılacak Tunceli İl Özel İdaresi ekipleri, ulaşıma kapalı 300 köy yolunun açılması için çalışmalarını sürdürüyor.
Yurtta Kış
19:29
Yurtta Kış Tunceli İl Özel İdaresi ekipleri, ulaşıma kapalı 300 köy yolunun açılması için çalışmalarını sürdürüyor Tunceli Erzincan karayolunun Cankurtaran mevkisinde tipi ulaşımda aksamalara yol açıyor Kentte kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli personel yarın idari izinli sayılacak.
Yurtta Kış
14:57
Tunceli Ovacık Karayoluna Çığ Düştü Tunceli'de iki gündür devam eden kar yağışı hayatı durma noktasına getirirken, Tunceli-Ovacık karayolunun birden farklı noktasına çığ düştü.
Tunceli Ovacık Karayoluna Çığ Düştü
14:57
Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Okullara Kar Tatili Kar nedeniyle bazı illerde okullar tatil edildi. Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Balıkesir, Ankara, Afyon, Elazığ, Antalya, Kütahya ve Yozgat'ta okullar tatil edildi.
Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Okullara Kar Tatili
12:19
Yurdun Doğusu Beyaza Büründü Tunceli'de 67 köy yolunda ulaşım sağlanamazken, Erzincan'daki Ardıçlı ve Tokat'taki Ilıca göllerinin yüzeyi buz tuttu.
Yurdun Doğusu Beyaza Büründü
10:16
Yurtta Kış Tunceli'de 67 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
14:12
TOKİ'den Ev Alan Vekil Haberini Yapan Gazetecinin Eşi, Görevden Alındı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın Tunceli'de TOKİ konutlarından ev aldığını ortaya çıkaran muhabir Ferit Demir'in hemşire eşi görevinden alındı.
TOKİ'den Ev Alan Vekil Haberini Yapan Gazetecinin Eşi, Görevden Alındı
10:22
Tunceli'de Sürü Yönetimi Sertifika Töreni Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, ’Sürü yönetimi elemanı’ kursuna katılarak başarılı olan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.
Tunceli'de Sürü Yönetimi Sertifika Töreni
15:34
Dağ Keçisi Vuran Avcılara Büyük Ceza Tunceli’de iki dağ keçisini kaçak şekilde avlayan 5 kişiye 24 bin lira para cezası kesildi.
Dağ Keçisi Vuran Avcılara Büyük Ceza
14:26
Tunceli'de Dağ Keçisi Avlayan 5 Kişi Yakalandı Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde dağ keçisi avlayan 5 kişi yakalandı.
Tunceli'de Dağ Keçisi Avlayan 5 Kişi Yakalandı
14:05
Tunceli'de Dağ Keçisi Avlayan 5 Kişi Yakalandı Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde dağ keçisi avlayan 5 kişi yakalandı.
Tunceli'de Dağ Keçisi Avlayan 5 Kişi Yakalandı
16:34
Çemişgezek'te Feribot İskelesine Güvenlik Kamerası Kuruldu Çemişgezek feribot iskelesine güvenlik kamerası kurulduğu bildirildi.
23:26
Tunceli'de Çöken Barakanın Altında Kalan Çocuk Öldü Çemişgezek ilçesinde çöken barakanın altında kalan çocuk öldü.
17:00
Tunceli'de Öğrencileri Taşıyan Araç Kaza Yaptı: 2 Yaralı Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüs ile sebze yüklü kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, araç sürücüleri yaralandı.
Tunceli'de Öğrencileri Taşıyan Araç Kaza Yaptı: 2 Yaralı
11:33
Tunceli Üniversitesi, Aloe Vera Bitkisini Serada Yetiştirmeyi Başardı Tunceli Üniversitesi, Sarısabır olarak bilinen Aloe Vera bitkisini serada yetiştirmeyi başardı.
Tunceli Üniversitesi, Aloe Vera Bitkisini Serada Yetiştirmeyi Başardı
10:30
Aloe Verayı Serada Yetiştirdiler Tunceli Üniversitesi, sadece sıcak iklimlerde yetişen ve halk arasında 'sarısabır' olarak bilinen aloe vera bitkisini serada yetiştirdi.
Aloe Verayı Serada Yetiştirdiler
10:15
Çemişgezek'te Ses Yarışması Düzenlendi Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde Resim sanat, müzik hayat, sıradanlığa fark at’ projesi kapsamında ses yarışması düzenlendi.
Çemişgezek'te Ses Yarışması Düzenlendi
16:55
Çemişgezek Kaymakamından, Dünya Engelliler Günü Mesajı Tunceli'nin Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
19:17
Tunceli CHP'li Tekin Yoksulun Konutunu Alan Vekille İlgili Ne Yapılacak Merak Ediyorum CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi'nde TOKİ tarafından yoksullara yapılan konutlardan daire alan Ak Partili Milletvekili için Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, Yoksulun konutunu alan milletvekili hakkında hangi muameleyi yapacağını merak ediyorumdedi.
Tunceli CHP'li Tekin Yoksulun Konutunu Alan Vekille İlgili Ne Yapılacak Merak Ediyorum
18:00
Gürsel Tekin: Davutoğlu, Yoksulun Konutunu Alan Vekille İlgili Ne Yapacak Merak Ediyorum Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi'nde TOKİ tarafından yoksullara yapılan konutlardan daire alan Ak Partili Milletvekili için Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, "Yoksulun konutunu alan milletvekili hakkında hangi muameleyi yapacağını merak ediyorum" dedi.
Gürsel Tekin: Davutoğlu, Yoksulun Konutunu Alan Vekille İlgili Ne Yapacak Merak Ediyorum
18:38
AK Parti Tunceli Merkez İlçe 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Bir Konyalı ama gönlü Türkiye’nin her yerinde olan, aynı zamanda bir Dersimli olarak, kardeşiniz olarak söylüyoruz: Dersim biziz, biz Dersim’iz. Eğer Dersimli kardeşimin dedesinden kalan bir acısı varsa eğer gönlünde bir yara varsa o yarayı sarmak önce bize düşer. O yaraya sebep olanlara karşı sesini yükseltmek önce bize düşer" "Önce birbirimizi anlayacağız, konuşacağız, helaleşeceğiz, dertleşeceğiz, halleşeceğiz.
12:59
Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar Eski Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldız: "TOKİ, Sayın Mustafa Ataş beyin ve benim aldığım konutun iadesini 18 Kasım itibarıyla kabul edip, ilçemizdeki Ziraat Bankası şubesine ödemelerimizi geri yatırarak işlemi kapattı"
Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar
15:42
AK Partili Vekil ve Eski Başkan, Aldıkları TOKİ Konutlarını İade Ediyor Tunceli Çemişgezek'te TOKİ'nin yoksullar için yaptırdığı konutlardan alan AK Partili Mustafa Ataş ve Metin Levent Yıldız, konutların iadesi için TOKİ'ye başvurdu.
AK Partili Vekil ve Eski Başkan, Aldıkları TOKİ Konutlarını İade Ediyor
21:06
Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar Çemişgezek'te TOKİ'nin yaptığı konutlar- Bir grup vatandaş, TOKİ'nin yaptığı konutlardan satın aldığı gerekçesiyle eleştirilen AK Parti İstanbul Milletvekili ve hemşehrileri Mustafa Ataş'a "Evim evindir Mustafa Ataş" yazılı pankartlarla destek verdi- Eski Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldız: "Çemişgezek TOKİ evlerinde bir milletvekilimizin halkımızın teveccühüyle almış olduğu bu evi, bir yolsuzluk, bir rant olarak ifade etmek mümkün değildir"TUNCELİ (AA) - Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde bir
Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar
18:28
Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar Bir grup vatandaş, TOKİ'nin yaptığı konutlardan satın aldığı gerekçesiyle eleştirilen AK Parti İstanbul Milletvekili ve hemşehrileri Mustafa Ataş'a "Evim evindir Mustafa Ataş" yazılı pankartlarla destek verdi Eski Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldız: "Çemişgezek TOKİ evlerinde bir milletvekilimizin halkımızın.
19:11
AK Parti İstanbul Milletvekili Ataş Açıklaması "(Çemişgezek'te TOKİ'nin yaptığı konutlar) Sadece teşvik amaçlı aldığım bir dairedir.
19:01
AK Parti İstanbul Milletvekili Ataş: "Sadece Teşvik Amaçlı Aldığım Bir Dairedir" AK Parti İstanbul Milletvekili Ataş: -"(Çemişgezek'te TOKİ'nin yaptığı konutlar) Sadece teşvik amaçlı aldığım bir dairedir.
AK Parti İstanbul Milletvekili Ataş: 'Sadece Teşvik Amaçlı Aldığım Bir Dairedir'
16:55
Tunceli'de Milletvekiline Konut Tepkisi AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde TOKİ tarafından 'alt gelir grubu' için yaptırılan konutlardan daire aldığının anlaşılması, halkın tepkisini çekti.
12:11
AK Partili Vekil, TOKİ'nin 'Alt Gelir Grubu' Konutundan Ev Aldı TOKİ'nin, Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi'nde 'alt gelir grubu' için yaptığı konutlardan, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın da daire aldığı ortaya çıktı.
AK Partili Vekil, TOKİ'nin 'Alt Gelir Grubu' Konutundan Ev Aldı
16:59
Munzur Sarımsağı Üretiminin Arttırılması Projesi Tunceli'de Munzur Sarımsağı Üretiminin Arttırılması Projesi kapsamında sarımsak dikimi yapıldığı bildirildi.
11:07
Tunceli'ye Olimpik Yüzme Havuzu Yapılıyor Tunceli'de yaklaşık 5 ay önce yapımına başlanan ve 5 milyon liraya mal olacak yarı olimpik yüzme havuzunun gelecek yıl tamamlanması planlanıyor.
Tunceli'ye Olimpik Yüzme Havuzu Yapılıyor
11:16
Çemişgezek Kaymakamlığı Vatandaşlara Aşure Dağıttı Tunceli'nin Çemişgezek İlçe Kaymakamlığı, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.
Çemişgezek Kaymakamlığı Vatandaşlara Aşure Dağıttı
10:26
Çemişgezek'te Su Depoları Yenilendi Çemişgezek'e bağlı Anıl ve Cebe köylerinde su depoları yenilendi.
Çemişgezek'te Su Depoları Yenilendi
09:01
Çemişgezek'te Aile İçi İletişim Semineri Düzenlendi Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde aile içi şiddet, aile içi iletişim ve kadın haklarına yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi.
Çemişgezek'te Aile İçi İletişim Semineri Düzenlendi
15:24
Çemişgezek-Elazığ Feribot Seferleri Yeniden Düzenlendi Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Çemişgezek ile Elazığ arasında ulaşımı sağlayan feribotların sefer saatlerinin yeniden düzenlendiğini bildirdi.
13:39
AK Partili Belediye, CHP'li Belediye'den Kepçesini Geri Aldı AK Partili Ümraniye Belediyesi, Çemişgezek'te seçimleri CHP'nin kazanmasının ardından verdiği kepçeleri geri aldı.
AK Partili Belediye, CHP'li Belediye'den Kepçesini Geri Aldı
13:04
AKP'li Belediye, CHP'li Belediye'den Kepçesini Geri Aldı Tunceli'nin Çemizgezek İlçesi'ne, AK Partili yönetim döneminde bir kepçe gönderen Ümraniye Belediyesi, Çemişgezek'te seçimleri CHP kazanınca kepçeyi geri istedi.
AKP'li Belediye, CHP'li Belediye'den Kepçesini Geri Aldı
17:02
Muharrem Ayı Çemişgezek Kaymakamı Kırlı, mesaj yayımladı.
20:04
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇEMİŞGEZEK HABERLERİ
[Hata Bildir]