SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Topel Haberleri

16:16
Minikler Geri Dönüşüm Tesisini Gezdi Eko Okullar Projesi kapsamında Dilşat Refizade, Cengiz Topel ve Halide Edip Adıvar anaokullarından 57 öğrenci Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü denetiminde çalışan geri dönüşüm tesisini gezdi.
Minikler Geri Dönüşüm Tesisini Gezdi
19:53
Kulp Belediye Başkanı Dinar'dan Esnaf Ziyareti Diyarbakır'ın Kulp Belediye Başkanı Metin Dinar ve belediye meclis üyeleri, esnafı ziyaret ederek öneri ve taleplerini dinledi.
11:13
Haliliye'de Yol Yapım Çalışmaları Şanlıurfa'nın Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Haliliye'de Yol Yapım Çalışmaları
09:49
Er Liva'dan Öğrencilere Giyim Yardımı Erzincan’da Eğitim Öğretime Destekler Devam Ediyor.
Er Liva'dan Öğrencilere Giyim Yardımı
16:09
Kocaeli'de Bu Gece Eksi 12 Uyarısı Tem ve D-100'de Buzlanmaya Dikkat Kocaeli'de bu gece eksi 12 uyarısı: TEM ve D-100'de buzlanmaya dikkat Yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alan ve birçok olumsuzlukları da beraberinde getiren soğuk havanın özellikle bu gece Kocaeli Bölgesi'nde aşırı buzlanmaya yolaçabileceği belirtilerek uyarıda bulunuldu.
Kocaeli'de Bu Gece Eksi 12 Uyarısı Tem ve D-100'de Buzlanmaya Dikkat
12:19
Kocaeli'de -12 Derece Uyarısı Soğuk havanın özellikle bu gece Kocaeli Bölgesinde aşırı buzlanmaya yol açabileceği belirtilerek uyarıda bulunuldu.
Kocaeli'de -12 Derece Uyarısı
13:00
Erzincan'da Öğrenciler Karşılıklı Sivil Havacılık Uçak Eğitimi Görecek Erzincan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ile Cengiz Topel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında uçak eğitimi protokolü imzalandı.
Erzincan'da Öğrenciler Karşılıklı Sivil Havacılık Uçak Eğitimi Görecek
13:29
Süleymanpaşa Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek Süleymanpaşa Belediyesi yeni yıl öncesi cadde, sokak ve meydanlarda ışıklandırma çalışması yaptı.
Süleymanpaşa Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek
21:05
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 26 Aralık cuma günü elektrik verilemeyecek.
01:16
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'nde- Bakan Işık: "Önümüzdeki yıllarda çok büyük bir kentsel dönüşümü Türkiye açısından kaçınılmaz görüyoruz.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık
00:33
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'nde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Önümüzdeki yıllarda çok büyük bir kentsel dönüşümü Türkiye açısından kaçınılmaz görüyoruz." dedi.
09:27
Erzincan'da Öğrencilerin Yararına Kermes Düzelendi Erzincan Şehit Cengiz Topel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Erzincan'da ki dar gelirli öğrencilerin için kermes düzenlendi.
Erzincan'da Öğrencilerin Yararına Kermes Düzelendi
01:00
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 20 Aralık'ta elektrik verilemeyecek.
11:51
Polis, Çalınan Köpeği Sahibine Teslim Etti Adıyaman’da, bir ikametin önünde kimliği belirsiz şahıslar tarafından çalınarak götürülen ve daha sonra şahısların elinden kaçan köpek, polisin titiz çalışmaları sonucu yakalanarak sahibine teslim edildi.
Polis, Çalınan Köpeği Sahibine Teslim Etti
18:51
İzmir'de Elektrik Kesintileri GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü, altyapı çalışmaları nedeniyle 7-8 Aralık’ta İzmir’in ilçelerinde gerçekleştireceği bildirimli elektrik kesinti listesini yayınladı.
14:42
İşitme Engelliler 'İşaret Dili Eğitmeni' Oldu Arçelik A.Ş., Ford Otosan, Koçtaş, Opet şirketleri ve İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği işbirliğiyle imza atılan "Türk İşaret Dili Öğretmeni Yetiştirme Yöntemi Kursu" diploma töreni 29 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirildi.
İşitme Engelliler 'İşaret Dili Eğitmeni' Oldu
15:39
Yeni Dönem Meclis Toplantısı Yapıldı Aliağa Belediyesi'nde 2014 yılının son meclis toplantısı Belediye Başkanı Serkan Acar'ın başkanlığında yapıldı. Aliağa Belediye Meclisi, Aralık ayı olağan Meclis toplantısı için bir araya geldi.
Yeni Dönem Meclis Toplantısı Yapıldı
12:30
Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı Bu yılın 10 ayında Türkiye'deki havaalanlarında 22 saniyede bir uçak trafiği yaşandı Uçak trafiği, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak 1 milyon 142 bin 280'e ulaştı Aynı dönemde, sefer yapan uçaklara Türk hava sahasından geçen uçaklar da dahil edildiğinde bu süre 18 saniyeye düşüşor.
Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
08:30
Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Yarın Toplanıyor Aliağa Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısı yarın saat 18:00'de Meclis Salonunda, Aliağa Belediye Başkan Vekili Mehmedali Özkurt başkanlığında toplanacak.
Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Yarın Toplanıyor
23:46
Aliağa Belediye Meclisi'nde Yoğun Gündem Aliağa Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısı yarın saat 18:00’de Meclis Salonunda, Aliağa Belediye Başkan Vekili Mehmedali Özkurt başkanlığında toplanacak.
Aliağa Belediye Meclisi'nde Yoğun Gündem
13:19
Koç Topluluğu'ndan, İşitme Engelleriler İçin "Türk İşaret Dili Öğretmeni Yetiştirme Kursu" Setur önderliğinde Arçelik AŞ, Ford Otosan, Koçtaş ve Opet şirketleri İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği (İED) iş birliğiyle ana dili işaret dili olan işitme engellilere, "Türk İşaret Dili Öğretmeni Yetiştirme Yöntemi Kursu" ile işaret dili eğitmeni olma imkanı sundu.
11:34
Koç Grubu, Engel Tanımıyor Setur, turizm alanında verdiği hizmetlerin yanı sıra engelli dostu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Koç Grubu, Engel Tanımıyor
16:07
Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu Gözaltına alınan 6 kişiden 3'ü tutuklandı.
15:32
Maaş Alamayan Somalı İşçilerin Bekleyişi Devam Ediyor Manisa'nın Soma ilçesindeki Eynez Maden Ocağı'nda çalışan ve bu ay maaş alamayan işçilerin Ankara yürüyüşüne katılmayan bir kısmı, bugün de Cengiz Topel Meydan'ında beklemeye devam etti.
13:36
Çubuk'ta Balıkçılar Denetlendi Çubuk ilçesinde, Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüklerine bağlı ekiplerce balıkçılar denetlendi.
Çubuk'ta Balıkçılar Denetlendi
16:31
Kadirli'de Okul Servisleri Çarpıştı: 3 Yaralı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde öğrencileri okula götüren minibüsler çarpıştı, 3 öğrenci yaralandı.
Kadirli'de Okul Servisleri Çarpıştı: 3 Yaralı
14:56
Başkan Karaosmanoğlu, Ankara'da Temaslarda Bulundu Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Eroğlu ve Tümamiral Üstem'i ziyaret etti
10:14
Rauf Denktaş Parkı Açık Hava Müzesi Oluyor Toroslar Belediyesi, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı merhum Rauf Raif Denktaş'ın adını verdiği parkı, 'Rauf Raif Denktaş Açık Hava Müzesine dönüştürüyor.
Rauf Denktaş Parkı Açık Hava Müzesi Oluyor
11:11
Kartepe'de Düşen Helikopterin Enkazı Kaldırılıyor Kocaeli'nin Kartepe İlçesi havalandıktan Karaardıçlı mevkisinde 12 Ekim Pazar günü öğle saatlerinde düşen ve 2'si pilot subay 2'si teknisyen astsubay 4 askerin şehit olduğu helikopterin enkazını kaldırma çalışmaları başladı.
Kartepe'de Düşen Helikopterin Enkazı Kaldırılıyor
10:45
HSYK Üyeleri Yarın Mazbatalarını Alacak Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 10 asıl ve 6 yedek üyesini belirlemek için yapılan seçimlerin kesin sonuçları açıklandı Seçilenlere mazbataları yarın saat 15.00'te YSK'da verilecek.
17:12
4 No'lu Taşıyıcılar Kooperatifi'nin Güzergahı Güncellendi Siirt Belediye Meclisi, Ekim ayı toplantısında yer alan 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin güzergahının güncellenmesine yönelik gündem maddesini oy birliğiyle kabul etti.
07:56
4 Askerin Şehit Olduğu Helikopter Kazasını Rüyasında Gördü Ömer Ersoy İpek isimli bir vatandaşın, 4 askerin şehit olduğu Sikorsky kazasını 3 ay önce rüyasında görüp bir internet sitesine yazdığı ortaya çıktı.
4 Askerin Şehit Olduğu Helikopter Kazasını Rüyasında Gördü
17:27
Şehitlerimizi Uğurluyoruz Şehit pilot Ceyhan'ın cenazesi, Ataköy 5'inci Kısım Camisi'nde kılınan namazın ardından Edirnekapı Şehitliği'nde toprağa verildi.
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
12:06
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (5) Şehitlerimizi uğurluyoruzKartepe'de düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi.
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (5)
12:02
Bakanlar Işık ve Yılmaz, Kocaeli'nde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık ile Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Vali Güzeloğlu'nu ziyaret etti.
Bakanlar Işık ve Yılmaz, Kocaeli'nde
11:36
Şehitlerimizi Uğurluyoruz Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele katıldı.
11:30
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (4) Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi.
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (4)
11:24
Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı İzmit Cengiz Topel Havalanı'nda bulunan Deniz Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı Deniz Hava Üs Komutanlığı'ndan geçen pazar günü havalandıktan 7 dakika sonra düşen helikopterde şehit olan 2'si pilot subay, 2'si teknisyen astsubay 4 asker için bugün görev yaptıkları üs komutanlığında askeri tören düzenlendi.
Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı
11:18
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (3) Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenledi.
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (3)
10:41
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören yapıldı.
Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor
08:58
Gündem / 14 Ekim 2014 ANADOLU AJANSI.
Gündem / 14 Ekim 2014
00:07
Gündem Özeti / 14 Ekim 2014
19:51
Orgeneral Çolak'tan, Şehit Ceyhan'ın Ailesine Ziyaret 1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, şehit askerlerden Dz. Plt. Ütğm. Çağrı Ceyhan'ın ailesini ziyaret etti.
Orgeneral Çolak'tan, Şehit Ceyhan'ın Ailesine Ziyaret
15:55
Şehitler İçin Tören Düzenlenecek Kartepe ilçesi Cengiz Topel Havalananı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan görevli personel için yarın sabah tören düzenlenecek.
11:30
Son 21 Yılda Skorsky Kazasına 103 Şehit Verdik Türkiye'de 1993 ve 2014 yılları arasında yaşanan 19 ayrı Skorsky tipi helikopter kazasında 103 kişi şehit oldu.
Son 21 Yılda Skorsky Kazasına 103 Şehit Verdik
10:36
Düşen Helikopterin Enkazında İnceleme Çalışması Başlatıldı Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde Karaardıçlı mevkisinde düşen ve 4 askerin şehit olduğu Sikorsky tipi askeri helikopterin enkazında inceleme çalışmaları başlatıldı.
Düşen Helikopterin Enkazında İnceleme Çalışması Başlatıldı
05:03
Helikopterde Şehit Olan 4 Personelin Cenazeleri Çıkarıldı Kartepe'de telsiz irtibatı kesildikten sonra Karaardıçlı mevkisinde enkazına ulaşılan Sikorsky tipi askeri helikopterdeki şehit 4 askerin cenazeleri enkazdan çıkartıldı.
Helikopterde Şehit Olan 4 Personelin Cenazeleri Çıkarıldı
00:50
Kaybolan Sikorsky Tipi Askeri Helikopterin Enkazına Ulaşıldı Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde 12.25'te telsiz irtibatı kesilen S-70B Sikorsky tipi askeri helikopterin enkazına Karaardıçlı mevkisinde ulaşıldı.
Kaybolan Sikorsky Tipi Askeri Helikopterin Enkazına Ulaşıldı
00:18
Kocaeli'de Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi Genelkurmay Başkanlığı: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığına (Kocaeli) ait bir adet S 70B Sikorsky tipi helikopter, içerisinde 4 kişilik mürettebatı olduğu halde Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmış, ancak saat 12.25'te telsiz irtibatı kesilen helikopterin havadan ve karadan.
00:17
Kocaeli'nde Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi Kocaeli Valisi Güzeloğlu: "Şu anda aldığımız ilk bilgiye göre helikopterdeki 4 askeri personelimiz şehit oldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:58:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ
[Hata Bildir]