SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Topel Haberleri

 • 18:01Bakan Fikri Işık Başvuru YaptıBakan Fikri Işık Başvuru YaptıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevini yürüten Fikri Işık, bugün AK Parti Kocaeli İl başkanlığı'na gelerek milletvekili adaylık başvurusunda bulundu.
 • 13:15Cengiz Topel 5 Milyonluk Yeni Yatırımla Marka Havalimanı OlacakCengiz Topel 5 Milyonluk Yeni Yatırımla Marka Havalimanı OlacakBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yapılan yatırımlarla Cengiz Topel Havalimanı’nın Türkiye’nin önemli havalimanlarından biri haline geleceğine inandığını söyledi.
 • 12:54Bakan Işık Adaylık Başvurusu YaptıBakan Işık Adaylık Başvurusu YaptıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, bugün Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na gelerek milletvekili adaylık başvurusunda bulundu.
 • 10:51İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Sancaktepe, Pendik, Kadıköy, Maltepe ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine 31 Ağustos Pazartesi elektrik verilemeyecek.
 • 19:08Kocaeli, Şehidini On Binlerle UğurladıKocaeli, Şehidini On Binlerle UğurladıSiirt’in Pervari ilçesinde, terör örgütü PKK’nin kurduğu hain pusuda şehit olan 23 yaşındaki Derinceli Emre Kaan Arlı, on binlerce vatandaşın eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 11:40Tecde Bulvarı'nda DüzenlemeTecde Bulvarı'nda DüzenlemeMalatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya’nın önemli ulaşım akslarından biri olan Malatya-Yeşilyurt bağlantı yolunda düzenleme çalışmaları yapıyor.
 • 11:15Tecde Bulvarında Düzenleme Çalışmaları YapılıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya'nın önemli ulaşım akslarından biri olan Malatya-Yeşilyurt bağlantı yolunda düzenleme çalışmaları yapıyor.
 • 18:39Terör Örgütü Yandaşlarına Polis MüdahalesiTerör Örgütü Yandaşlarına Polis MüdahalesiGaziantep’te gösteri yapmaya çalışan terör örgütü yandaşlarına, polis ekipleri müdahale etti.
 • 15:01CHP İzmir'de Delege Seçimleri YapılıyorCHP İzmir'de Delege Seçimleri YapılıyorCHP'de, kongre takviminin netleşmesinden sonra delege seçimlerine geçildi.
 • 17:50Korutürk Caddesi'ne Yeni DüzenlemeKorutürk Caddesi'ne Yeni DüzenlemeGaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımdaki sıkıntıları asgariye indirmek ve rahatlatmak için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekliyor.
 • 14:44İzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacakİzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacakİzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda ILS cihazı 20 güne kadar hazır olacak İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, 1999 Marmara depreminde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara ancak 2011 yılında açılabilen Cengiz Topel Havaalanı'nda incelemelerde bulunan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, havaalanındaki ILS cihazının kurulumunun 20 gün içinde biteceğini ve deneme lerinin ardından havaalanının ulusal ve uluslararası uçuşlar için tam güvenli hale geleceğini söyledi.
 • 13:30İzmit Cengiz Topel Sivil Hava Limanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacakİzmit Cengiz Topel Sivil Hava Limanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır OlacakKocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, 1999 Marmara Depremi'nde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara 2011 yılında açılabilen Cengiz Topel Hava Limanı'nda incelemelerde bulundu.
 • 12:44Silifke'de İlkokul-ortaokul Ayrımına TepkiSilifke'de İlkokul-ortaokul Ayrımına TepkiMersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri, okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 11:14Velilerden Okullarının Ayrılmasına TepkiVelilerden Okullarının Ayrılmasına TepkiMersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri, okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 18:41Kazada Can Pazarı: 7 YaralıKazada Can Pazarı: 7 YaralıKastamonu’nun Tosya ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2’si ağır 7 kişi yaralandı.
 • 09:55İstanbul'da Elektrik KesintisiÇekmeköy, Beykoz, Pendik, Şile, Sancaktepe, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 14 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 17:09Şanlıurfa'dan Kısa KısaHaliliye Belediyesi zabıta ekipleri ilçedeki ruhsatsız iş yerlerini mühürledi.
 • 09:48İstanbul'da Elektrik KesintisiŞile, Tuzla, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Ümraniye ve Beykoz'un bazı bölgelerinde, 7 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:56İstanbul'da 8 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 8 İlçede Elektrik KesintisiŞile, Tuzla, Beykoz, Kadıköy, Çekmeköy, Sultanbeyli, Maltepe ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 6 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 19:25İstanbul'da Perşembe Günü 8 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul'da Perşembe Günü 8 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul Anadolu Yakası'ndaki 8 ilçede perşembe günü bazı saatler arasında elektrik kesintisi yaşanacak.
 • 17:20Ana Arterler Her Hafta YıkanıyorAna Arterler Her Hafta YıkanıyorSon haftalarda mevsim normallerinin üzerinde seyreden aşırı sıcaklar nedeniyle vatandaşlar bunalırken, Malatya Büyükşehir Belediyesi gece yarısından sonra sorumluluk alanlarındaki ana arterleri, kaldırımlarla birlikte deterjanlı suyla yıkıyor.
 • 15:22Ana Arterler Her Hafta YıkanıyorAna Arterler Her Hafta YıkanıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, gece yarısından sonra sorumluluk alanlarındaki ana arterleri, kaldırımlarla birlikte deterjanlı suyla yıkıyor.
 • 08:51İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 31 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Seyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Pozantı, Ceyhan, Sarıçam, Kozan, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:11Kıbrıs Barış Harekatı'nın 41. YıldönümüKıbrıs Barış Harekatı'nın 41. YıldönümüToroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Kıbrıs Barış Harekatı’nı unutturmamak ve tarih şuurunu genç nesillere aktarmak adına çalışmalar yaptıklarını söyledi.
 • 14:32Şehit Cengiz Topel'in İsmi Caddeden Kaldırılmasına TepkiŞehit Cengiz Topel'in İsmi Caddeden Kaldırılmasına TepkiBursa'nın Gürsü ilçesinde Kıbrıs Barış Harekatı sırasında şehit olan Cengiz Topel Caddesi'nin isminin değiştirilmesine Türk Eğitim-Sen Bursa 2 Nolu Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu tepki gösterdi.
 • 19:09Aliağa'da 2 Günlük Elektrik KesintisiAliağa'da 2 Günlük Elektrik KesintisiGEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan bakım çalışmaları nedeniyle 3 Temmuz Cuma ve 4 Temmuz Cumartesi günü Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 19:44Aliağa'da 3 Günlük Elektrik KesintisiAliağa'da 3 Günlük Elektrik KesintisiGEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan bakım çalışmaları nedeniyle 25 Haziran 2015 Perşembe, 26 Haziran Cuma ve 27 Haziran Cumartesi günü Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 16:15Silifke Gemisi Toroslar'da SergilenecekSilifke Gemisi Toroslar'da SergilenecekKıbrıs Barış Harekatı'nda aktif görev yapan Türk Deniz Kuvvetleri'ne ait Silifke adlı gemi, Toroslar ilçesindeki Rauf Raif Denktaş Parkı ve Açık Hava Müzesi'nde sergilenecek.
 • 14:21Mayın Gemisi Açık Hava Müzesinde SergilenecekMayın Gemisi Açık Hava Müzesinde SergilenecekKıbrıs Barış Harekatı'nda kullanılan TCG Silifke adlı gemi Mersin'deki Rauf Raif Denktaş Parkı ve Açık Hava Müzesi'nde sergilenecek.
 • 14:00Mayın Gemisi Açık Hava Müzesinde SergilenecekKıbrıs Barış Harekatı'nda aktif olarak görev yapan Türk Deniz Kuvvetlerine ait "TCG Silifke" gemisi, merkez Toroslar ilçesindeki "Rauf Raif Denktaş Parkı ve Açık Hava Müzesi"nde sergilenecek.
 • 13:35Tcg Silifke' Mayın Arama Gemisi Toroslar'daTcg Silifke' Mayın Arama Gemisi Toroslar'daDeniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndaki görev süresini tamamlayarak hizmet dışı kalan ’TCG Silifke’ adlı mayın arama tarama gemisi, Rauf Raif Denktaş Parkı ve Açık Hava Müzesi’nde sergilenmek üzere Toroslar Belediyesi’ne devredildi.
 • 12:22Başkan Pekdaş: "Konak'ta Zemin Etüdü Yapılmayan Yer Kalmayacak"İzmir’in Konak ilçesinde planlı bir kent oluşturmak istediklerini ifade eden Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, plansız bölgelerde jeolojik etüt çalışmalarına başladıklarını belirtti.
 • 11:46İzmir Konak'ta Zemin Etüdü Yapılmayan Yer Kalmayacakİzmir Konak'ta Zemin Etüdü Yapılmayan Yer Kalmayacakİzmir’in kalbi konumundaki Konak ilçesinde öncelikle planlı bir şehir oluşturmak istediklerini belirten Belediye Başkanı Sema Pekdaş, plansız bölgelerde jeolojik etüt çalışmalarına başladıklarını belirterek, “Konak’ta zemin etüdü yapılmayan yer kalmayacak.
 • 14:24Tcg Silifke Mayın Arama Gemisi Toroslar'a GeliyorTcg Silifke Mayın Arama Gemisi Toroslar'a GeliyorDeniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Toroslar Belediyesi’ne hibe edilen ’TCG Silifke’ adlı mayın arama tarama gemisi, Rauf Raif Denktaş Parkı ve Açık Hava Müzesi’nde sergilenecek.
 • 11:05Velilerden Okullarının Ayrılmasına TepkiVelilerden Okullarının Ayrılmasına TepkiMersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 13:15Kartepe'de Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Start AldıKartepe'de Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Start AldıKartepe ilçesinde kurum personellerinin kaynaşması ve birbirlerini tanıma fırsatı bulması amacıyla düzenlenen Kartepe Belediyesi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası başladı.
 • 09:48Kartepe'de Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Start Aldı Kartepe ilçesinde kurum personellerinin kaynaşması ve birbirlerini tanıma fırsatı bulması amacıyla düzenlenen Kartepe Belediyesi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası oynanan ilk maçlarla start aldı.
 • 17:45Soma'da İşçi, Memur ve Stk Üyeleri 301 Maden Şehidi İçin YürüdüSoma'da İşçi, Memur ve Stk Üyeleri 301 Maden Şehidi İçin YürüdüManisa'nın Soma ilçesinde, 301 madencinin şehit olduğu facianın yıldönümünde DİSK, KESK, TTB ve TMMOB'un çağrısıyla yürüyüş düzenlendi.
 • 15:48Trabzon-Kocaeli Uçak Seferleri BaşladıTrabzon-Kocaeli Uçak Seferleri BaşladıCengiz Topel Havalimanı'nda Anadolu Jet'in Trabzon-Kocaeli seferleri başladı
 • 14:42Düzce'de Trafik Haftası Dolu Dolu KutlandıDüzce'de Trafik Haftası Dolu Dolu KutlandıDüzce’de Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası nedeni ile düzenlenen etkinlikler dikkat çekti.
 • 13:47İzmit'ten Trabzon'a Uçak Seferleri Yeniden Başladıİzmit'ten Trabzon'a Uçak Seferleri Yeniden BaşladıTürk Hava Yolları'nın alt markası Anadolu Jet, bugünden itibaren cumartesi ve pazartesi günleri dışında haftanın 5 günü İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan, Trabzon seferlerini başlattı.
 • 12:05Cengiz Topel'den Uçuşlar Yeniden BaşladıCengiz Topel'den Uçuşlar Yeniden BaşladıKocaeli Cengiz Topel Havalimanı’nda yapılan çalışmalar sonrasında uçuşlar yeniden başladı.
 • 11:35Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Mamak'ta İki Seçim Bürosunu Hizmete AçtıSeçim çalışmaları kapsamında Mamak’a gelen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
 • 14:53MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan AçıklamasıMHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan AçıklamasıKörfez Ticaret Odası’nın meclis toplantısında konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Cengiz Topel Havalimanı’nın Charter uçak seferleri için kullanılması gerektiğini söyledi.
 • 12:54Aliağa'da Üç Günlük Elektrik KesintisiAliağa'da Üç Günlük Elektrik Kesintisiİzmir’in Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde, planlı olarak elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 14:3123 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bozüyük, Söğüt, Gölpazarı, Osmaneli ve Pazaryeri ilçelerinde coşkuyla kutlandı.
 • 14:24Şanlı YuvaŞanlı Yuva" Kapılarını Aa'ya AçtıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kuleli Askeri Lisesi'nin dışarıdan görüntüleri- Kuleli Askeri Lisesi'nin içinde bulunan müzeden ayrıntılı görüntüler- Silahların tutukluk yapması sorununa çözüm üreten Kuleli Askeri Lisesi öğrencisi ile röportaj ve projeden detay görüntüler "Şanlı Yuva" kapılarını AA'ya açtı- Bugüne kadar 2 Cumhurbaşkanı, 11 Genelkurmay Başkanı, 28 kuvvet komutanı yetiştiren Kuleli Askeri Lisesi, öğrencilerini başta yabancı dil olmak üzere birçok alanda yüksek standartlarda eğitmeye devam ediyor - 170 yıldır kesintisiz eğitim veren lise, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesini yetiştirmesinin yanında öğrencilerin sosyal ve kişisel becerilerini en üst seviyeye çıkarıyor- Kuleli Askeri Lisesi öğrencisi İçöz: - "Burada normal derslerin yanında yabancı dil ve fiziki eğitim alıyoruz.
 • 10:40Kubbede Namaz KıldıKubbede Namaz KıldıBahçelievler'de, vatandaşlar bir caminin kubbesinde tamirat çalışması yapan işçiyi, namazını da kubbenin üzerinde kılarken görüntüledi.
 • 18:57Zonguldak'ta Bir Okul Daha Hayat BulduZonguldak'ta Bir Okul Daha Hayat BulduZonguldak’ta Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Cengiz Topel İlköğretim Okulunun çevre düzenlemesi ve ağaçlandırılması yapıldı.