SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Topel Haberleri

 • 01:50İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi: Cumartesi ve Pazar'a Dikkatİstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi: Cumartesi ve Pazar'a Dikkatİstanbul hafta sonu karanlıkta kalacak. İşte saat saat elektrik kesintisi yapılacak ilçeler...
 • 10:45İstanbul'da 13 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul’da hafta sonu 13 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 18:12İstanbul'da Cumartesi Günü 8 İlçede Elektrik Kesilecekİstanbul'da Cumartesi Günü 8 İlçede Elektrik Kesilecekİstanbul'da 10 Ekim Cumartesi günü 8 ilçeyi kapsayan elektrik kesintisi yapılacak.
 • 18:38İstanbul'da Geniş Kapsamlı Elektrik Kesintisiİstanbul’un Avrupa yakasında 10 Ekim Cumartesi günü bazı ilçelerde elektrik kesintisi yapılacak.
 • 17:34CHP Kocaeli Milletvekili Adaylarını TanıttıCHP Kocaeli Milletvekili Adaylarını TanıttıCHP Kocaeli İl Teşkilatı, 1 Kasım'da yapılacak milletvekili seçimleri öncesinde milletvekili adaylarını basına tanıttı.
 • 16:21CHP Kocaeli Milletvekili Adaylarını TanıttıCHP Kocaeli Milletvekili Adaylarını TanıttıChp Kocaeli İl Teşkilatı, 1 Kasım'da yapılacak milletvekili seçimleri öncesinde milletvekili adaylarını basına tanıttı.
 • 18:17Bakan Işık, Sel Bölgesinde İncelemelerde BulunduBakan Işık, Sel Bölgesinde İncelemelerde BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın inceleme gezisinden detaylar - Bakan Işık'ın konuşması Bakan Işık, geçen aylarda iki sel felaketinin yaşandığı Kartepe'nin Eşme Mahallesi'nde başlatılan altyapı çalışmalarını da inceledi.
 • 16:59Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel Havaalanı'nı İnceledi: 2016'da İzmit'ten Antalya ve Erzurum'a da...Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel Havaalanı'nı İnceledi: 2016'da İzmit'ten Antalya ve Erzurum'a da...Bakan Işık Cengiz Topel Havaalanı'nı inceledi: 2016'da İzmit'ten Antalya ve Erzurum'a da uçuşlar başlayacak Seçim bölgesi Kocaeli'de bazı incelemelerde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Cengiz Topel Havaalanı'nda yaptığı açıklamada, İstanbul'da 3. Havaalanı bitse bile yine de ihtiyaca cevap veremeyeceğini, bu nedenle Cengiz Topel Havaalanı'nın çok önemli hale geldiğini söyledi.
 • 15:07Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Kocaeli'de AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Cengiz Topel Havalimanı'nın daha etkin kullanılmasıyla ilgili Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Devlet Hava Meydanları İşletmesince yoğun bir çalışma yürütüldüğünü belirterek, "Hedefimiz 2016 yılında 2 destinasyona daha uçmak" dedi.
 • 14:54Bakan Işık: 2016'da Cengiz Topel'den Antalya ve Erzurum'a da UçulacakBakan Işık: 2016'da Cengiz Topel'den Antalya ve Erzurum'a da UçulacakBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Cengiz Topel Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, İstanbul'da 3'üncü havaalanı bitse bile yine de ihtiyaca cevap veremeyeceğini, bu nedenle Cengiz Topel Havalimanı'nın çok önemli hale geldiğini belirterek, "Burada hedef 2016 yılında Trabzon'un dışında Antalya ve Erzurum'a da uçuşlar gerçekleştirmek" dedi.
 • 14:15Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıKocaeli’de çeşitli incelemelerde bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, HDP’li Ali Haydar Konca’nın sözleri hakkında, “Siyasette tehdit dilinin kullanılması hiçbir zaman o dili kullanana fayda vermemiştir.
 • 21:39Düzeltme - İstanbul'un 8 İlçesinde Cumartesi Günü Elektrik Kesintisi YaşanacakSayın Abonemiz;Bugün servis edilen 'İstanbul'un 8 ilçesinde Cumartesi günü su kesintisi yaşanacak' başlıklı haberde 'elektrik kesintisi' ifadeleri yerine sehven 'su kesintisi' ifadeleri yer almıştır.
 • 18:14İstanbul'da Cumartesi Günü 8 İlçede Sular Kesik Olacakİstanbul'da Cumartesi Günü 8 İlçede Sular Kesik Olacakİstanbul'un 8 ilçesinde Cumartesi günü su kesintisi yaşanacak.
 • 12:28Malatya-yeşilyurt Yolu YapılıyorMalatya-yeşilyurt Yolu YapılıyorMalatya’nın en önemli ulaşım akslarından biri olan Malatya-Yeşilyurt bağlantı yolunda, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenleme çalışmaları yapılıyor.
 • 12:50Karşıyaka'da Kışa Hazırlıklar BaşladıKarşıyaka'da Kışa Hazırlıklar BaşladıKarşıyaka Belediyesi, ‘kışa hazırlık’ seferberliği başlattı.
 • 12:16Karşıyaka'da Kışa Hazırlık SeferberliğiKarşıyaka'da Kışa Hazırlık SeferberliğiFiziki yatırımlar ve altyapı hizmetleriyle Karşıyaka’nın sokaklarını modern görünüme kavuşturan Karşıyaka Belediyesi, Eylül ayı itibariyle ‘kışa hazırlık’ seferberliği başlattı.
 • 00:32Terör Saldırılarına TepkilerEskişehir'de terör örgütü çeşitli gösterilerle protesto edildi.
 • 00:17Terör Saldırılarına TepkilerEskişehir'de, Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit düşen Astsubay Çavuş Özdemir'in cenaze törenine katılan çok sayıda vatandaş, kent merkezinde araç konvoyu oluşturdu, terör olaylarını protesto etti.
 • 20:31Şehit Cihan Aksarı'nın Naaşı Düzce'ye GönderildiŞehit Cihan Aksarı'nın Naaşı Düzce'ye GönderildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı dışından detaylar- Şehidin naaşının cenaze arabasıyla götürülmesi- Şehidin yakınları ve arkadaşlarının Türk bayrakları ile donattıkları araçları ile cenaze konvoyunda ilerlemeleri Hakkari'deki terör saldırısı- Saldırıda şehit olan piyade er Cihan Aksarı'nın naaşı Kocaeli'deki Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'na getirildi Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen patlayıcının zırhlı araçların geçişi esnasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 16 askerden piyade er Cihan Aksarı'nın naaşı, askeri uçakla Kocaeli'deki Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'na getirildi.
 • 19:47Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari'nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen patlayıcının zırhlı araçların geçişi esnasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 16 askerden piyade er Cihan Aksarı'nın naaşı, askeri uçakla Kocaeli'deki Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'na getirildi.
 • 07:58Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari'deki Terör SaldırısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Otomobil ve motosikletlerle konvoydan detay Hakkari'deki terör saldırısı- Eskişehir'de Türk bayraklarıyla donatılan otomobil ve motosikletlerle konvoy oluşturan vatandaşlar, teröre tepki gösterdi Eskişehir'de, Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısını protesto için otomobil ve motosikletlerle konvoy oluşturuldu.
 • 03:28Hakkari'deki Terör SaldırısıEskişehir'de, Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısını protesto için otomobil ve motosikletlerle konvoy oluşturuldu.
 • 03:13Eskişehir'de 500 Araçlı Teröre Tepki KonvoyuEskişehir'de 500 Araçlı Teröre Tepki KonvoyuHakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinden gelen şehit ve yaralı haberlerinin ardından Eskişehirliler, düzenledikleri yaklaşık 500 araçlık konvoyla teröre tepki gösterdiler.
 • 08:10İstanbul'da Elektrik KesintisiÜmraniye, Çekmeköy, Kadıköy ve Pendik'in bazı mahallelerinde 7 Eylül'de elektrik kesintisi yapılacak.
 • 18:01Bakan Fikri Işık Başvuru YaptıBakan Fikri Işık Başvuru YaptıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevini yürüten Fikri Işık, bugün AK Parti Kocaeli İl başkanlığı'na gelerek milletvekili adaylık başvurusunda bulundu.
 • 13:15Cengiz Topel 5 Milyonluk Yeni Yatırımla Marka Havalimanı OlacakCengiz Topel 5 Milyonluk Yeni Yatırımla Marka Havalimanı OlacakBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yapılan yatırımlarla Cengiz Topel Havalimanı’nın Türkiye’nin önemli havalimanlarından biri haline geleceğine inandığını söyledi.
 • 12:54Bakan Işık Adaylık Başvurusu YaptıBakan Işık Adaylık Başvurusu YaptıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, bugün Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na gelerek milletvekili adaylık başvurusunda bulundu.
 • 10:51İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Sancaktepe, Pendik, Kadıköy, Maltepe ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine 31 Ağustos Pazartesi elektrik verilemeyecek.
 • 19:08Kocaeli, Şehidini On Binlerle UğurladıKocaeli, Şehidini On Binlerle UğurladıSiirt’in Pervari ilçesinde, terör örgütü PKK’nin kurduğu hain pusuda şehit olan 23 yaşındaki Derinceli Emre Kaan Arlı, on binlerce vatandaşın eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 11:40Tecde Bulvarı'nda DüzenlemeTecde Bulvarı'nda DüzenlemeMalatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya’nın önemli ulaşım akslarından biri olan Malatya-Yeşilyurt bağlantı yolunda düzenleme çalışmaları yapıyor.
 • 11:15Tecde Bulvarında Düzenleme Çalışmaları YapılıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya'nın önemli ulaşım akslarından biri olan Malatya-Yeşilyurt bağlantı yolunda düzenleme çalışmaları yapıyor.
 • 18:39Terör Örgütü Yandaşlarına Polis MüdahalesiTerör Örgütü Yandaşlarına Polis MüdahalesiGaziantep’te gösteri yapmaya çalışan terör örgütü yandaşlarına, polis ekipleri müdahale etti.
 • 15:01CHP İzmir'de Delege Seçimleri YapılıyorCHP İzmir'de Delege Seçimleri YapılıyorCHP'de, kongre takviminin netleşmesinden sonra delege seçimlerine geçildi.
 • 17:50Korutürk Caddesi'ne Yeni DüzenlemeKorutürk Caddesi'ne Yeni DüzenlemeGaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımdaki sıkıntıları asgariye indirmek ve rahatlatmak için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekliyor.
 • 14:44İzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacakİzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacakİzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda ILS cihazı 20 güne kadar hazır olacak İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, 1999 Marmara depreminde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara ancak 2011 yılında açılabilen Cengiz Topel Havaalanı'nda incelemelerde bulunan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, havaalanındaki ILS cihazının kurulumunun 20 gün içinde biteceğini ve deneme lerinin ardından havaalanının ulusal ve uluslararası uçuşlar için tam güvenli hale geleceğini söyledi.
 • 13:30İzmit Cengiz Topel Sivil Hava Limanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacakİzmit Cengiz Topel Sivil Hava Limanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır OlacakKocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, 1999 Marmara Depremi'nde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara 2011 yılında açılabilen Cengiz Topel Hava Limanı'nda incelemelerde bulundu.
 • 12:44Silifke'de İlkokul-ortaokul Ayrımına TepkiSilifke'de İlkokul-ortaokul Ayrımına TepkiMersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri, okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 11:14Velilerden Okullarının Ayrılmasına TepkiVelilerden Okullarının Ayrılmasına TepkiMersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri, okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 18:41Kazada Can Pazarı: 7 YaralıKazada Can Pazarı: 7 YaralıKastamonu’nun Tosya ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2’si ağır 7 kişi yaralandı.
 • 09:55İstanbul'da Elektrik KesintisiÇekmeköy, Beykoz, Pendik, Şile, Sancaktepe, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 14 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 17:09Şanlıurfa'dan Kısa KısaHaliliye Belediyesi zabıta ekipleri ilçedeki ruhsatsız iş yerlerini mühürledi.
 • 09:48İstanbul'da Elektrik KesintisiŞile, Tuzla, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Ümraniye ve Beykoz'un bazı bölgelerinde, 7 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:56İstanbul'da 8 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 8 İlçede Elektrik KesintisiŞile, Tuzla, Beykoz, Kadıköy, Çekmeköy, Sultanbeyli, Maltepe ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 6 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 19:25İstanbul'da Perşembe Günü 8 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul'da Perşembe Günü 8 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul Anadolu Yakası'ndaki 8 ilçede perşembe günü bazı saatler arasında elektrik kesintisi yaşanacak.
 • 17:20Ana Arterler Her Hafta YıkanıyorAna Arterler Her Hafta YıkanıyorSon haftalarda mevsim normallerinin üzerinde seyreden aşırı sıcaklar nedeniyle vatandaşlar bunalırken, Malatya Büyükşehir Belediyesi gece yarısından sonra sorumluluk alanlarındaki ana arterleri, kaldırımlarla birlikte deterjanlı suyla yıkıyor.
 • 15:22Ana Arterler Her Hafta YıkanıyorAna Arterler Her Hafta YıkanıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, gece yarısından sonra sorumluluk alanlarındaki ana arterleri, kaldırımlarla birlikte deterjanlı suyla yıkıyor.
 • 08:51İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 31 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Seyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Pozantı, Ceyhan, Sarıçam, Kozan, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:11Kıbrıs Barış Harekatı'nın 41. YıldönümüKıbrıs Barış Harekatı'nın 41. YıldönümüToroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Kıbrıs Barış Harekatı’nı unutturmamak ve tarih şuurunu genç nesillere aktarmak adına çalışmalar yaptıklarını söyledi.
 • 14:32Şehit Cengiz Topel'in İsmi Caddeden Kaldırılmasına TepkiŞehit Cengiz Topel'in İsmi Caddeden Kaldırılmasına TepkiBursa'nın Gürsü ilçesinde Kıbrıs Barış Harekatı sırasında şehit olan Cengiz Topel Caddesi'nin isminin değiştirilmesine Türk Eğitim-Sen Bursa 2 Nolu Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu tepki gösterdi.