19:0500
SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Topel Haberleri

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  İstanbul'un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 20 Aralık'ta elektrik verilemeyecek. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Polis, Çalınan Köpeği Sahibine Teslim Etti

  Polis, Çalınan Köpeği Sahibine Teslim Etti

  Adıyaman’da, bir ikametin önünde kimliği belirsiz şahıslar tarafından çalınarak götürülen ve daha sonra şahısların elinden kaçan köpek, polisin titiz çalışmaları sonucu yakalanarak sahibine teslim edildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'de Elektrik Kesintileri

  GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü, altyapı çalışmaları nedeniyle 7-8 Aralık’ta İzmir’in ilçelerinde gerçekleştireceği bildirimli elektrik kesinti listesini yayınladı. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İşitme Engelliler 'İşaret Dili Eğitmeni' Oldu

  İşitme Engelliler 'İşaret Dili Eğitmeni' Oldu

  Arçelik A.Ş., Ford Otosan, Koçtaş, Opet şirketleri ve İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği işbirliğiyle imza atılan "Türk İşaret Dili Öğretmeni Yetiştirme Yöntemi Kursu" diploma töreni 29 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirildi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Yeni Dönem Meclis Toplantısı Yapıldı

  Yeni Dönem Meclis Toplantısı Yapıldı

  Aliağa Belediyesi'nde 2014 yılının son meclis toplantısı Belediye Başkanı Serkan Acar'ın başkanlığında yapıldı. Aliağa Belediye Meclisi, Aralık ayı olağan Meclis toplantısı için bir araya geldi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı

  Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı

  Bu yılın 10 ayında Türkiye'deki havaalanlarında 22 saniyede bir uçak trafiği yaşandı Uçak trafiği, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak 1 milyon 142 bin 280'e ulaştı Aynı dönemde, sefer yapan uçaklara Türk hava sahasından geçen uçaklar da dahil edildiğinde bu süre 18 saniyeye düşüşor. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Yarın Toplanıyor

  Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Yarın Toplanıyor

  Aliağa Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısı yarın saat 18:00'de Meclis Salonunda, Aliağa Belediye Başkan Vekili Mehmedali Özkurt başkanlığında toplanacak. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Aliağa Belediye Meclisi'nde Yoğun Gündem

  Aliağa Belediye Meclisi'nde Yoğun Gündem

  Aliağa Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısı yarın saat 18:00’de Meclis Salonunda, Aliağa Belediye Başkan Vekili Mehmedali Özkurt başkanlığında toplanacak. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Koç Topluluğu'ndan, İşitme Engelleriler İçin "Türk İşaret Dili Öğretmeni Yetiştirme Kursu"

  Setur önderliğinde Arçelik AŞ, Ford Otosan, Koçtaş ve Opet şirketleri İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği (İED) iş birliğiyle ana dili işaret dili olan işitme engellilere, "Türk İşaret Dili Öğretmeni Yetiştirme Yöntemi Kursu" ile işaret dili eğitmeni olma imkanı sundu. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

  Bakanlar Işık ve Yılmaz, Kocaeli'nde

  Bakanlar Işık ve Yılmaz, Kocaeli'nde

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık ile Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Vali Güzeloğlu'nu ziyaret etti. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehitlerimizi Uğurluyoruz

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele katıldı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (4)

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (4)

  Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı

  Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı

  İzmit Cengiz Topel Havalanı'nda bulunan Deniz Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı Deniz Hava Üs Komutanlığı'ndan geçen pazar günü havalandıktan 7 dakika sonra düşen helikopterde şehit olan 2'si pilot subay, 2'si teknisyen astsubay 4 asker için bugün görev yaptıkları üs komutanlığında askeri tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (3)

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (3)

  Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenledi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor

  Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören yapıldı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Gündem / 14 Ekim 2014

  Gündem / 14 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Gündem Özeti / 14 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 14 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Orgeneral Çolak'tan, Şehit Ceyhan'ın Ailesine Ziyaret

  Orgeneral Çolak'tan, Şehit Ceyhan'ın Ailesine Ziyaret

  1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, şehit askerlerden Dz. Plt. Ütğm. Çağrı Ceyhan'ın ailesini ziyaret etti. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehitler İçin Tören Düzenlenecek

  Kartepe ilçesi Cengiz Topel Havalananı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan görevli personel için yarın sabah tören düzenlenecek. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Son 21 Yılda Skorsky Kazasına 103 Şehit Verdik

  Son 21 Yılda Skorsky Kazasına 103 Şehit Verdik

  Türkiye'de 1993 ve 2014 yılları arasında yaşanan 19 ayrı Skorsky tipi helikopter kazasında 103 kişi şehit oldu. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Düşen Helikopterin Enkazında İnceleme Çalışması Başlatıldı

  Düşen Helikopterin Enkazında İnceleme Çalışması Başlatıldı

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde Karaardıçlı mevkisinde düşen ve 4 askerin şehit olduğu Sikorsky tipi askeri helikopterin enkazında inceleme çalışmaları başlatıldı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Helikopterde Şehit Olan 4 Personelin Cenazeleri Çıkarıldı

  Helikopterde Şehit Olan 4 Personelin Cenazeleri Çıkarıldı

  Kartepe'de telsiz irtibatı kesildikten sonra Karaardıçlı mevkisinde enkazına ulaşılan Sikorsky tipi askeri helikopterdeki şehit 4 askerin cenazeleri enkazdan çıkartıldı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kaybolan Sikorsky Tipi Askeri Helikopterin Enkazına Ulaşıldı

  Kaybolan Sikorsky Tipi Askeri Helikopterin Enkazına Ulaşıldı

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde 12.25'te telsiz irtibatı kesilen S-70B Sikorsky tipi askeri helikopterin enkazına Karaardıçlı mevkisinde ulaşıldı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'de Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi

  Genelkurmay Başkanlığı: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığına (Kocaeli) ait bir adet S 70B Sikorsky tipi helikopter, içerisinde 4 kişilik mürettebatı olduğu halde Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmış, ancak saat 12.25'te telsiz irtibatı kesilen helikopterin havadan ve karadan. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'nde Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi

  Kocaeli Valisi Güzeloğlu: "Şu anda aldığımız ilk bilgiye göre helikopterdeki 4 askeri personelimiz şehit oldu. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Genelkurmay Helikopter Kazasındaki Şehitlerin Kimliklerini Açıkladı

  Genelkurmay Helikopter Kazasındaki Şehitlerin Kimliklerini Açıkladı

  Genelkurmay Başkanlığı, Kartepe Karaardıçlı mevkiinde düşen helikopterde bulunan 4 mürettebatın kimliklerini açıkladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Askeri Helikopter Radarda Kayboldu (9)

  Genelkurmay: 4 ŞEHİT Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinden yapılan açıklamasında Kartepe İlçesi Balaban Köyü bölgesinde kaza kırıma uğradığı belirtilen helikopter kazası ile ilgili 4 personelin şehit olduğu belirtildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  HSYK Üyeliği Seçimi Sonuçlandı

  YSK Başkanı Güven, HSYK üyeliği seçiminin geçici sonuçlarını açıkladı HSYK'nın adli yargıdan 7 asıl üyesi Metin Yandırmaz, Mehmet Yılmaz, Mehmet Durgun, Ömür Topaç, Ramazan Kaya, İsa Çelik ve Turgay Ateş, 4 yedek üyesi ise İlker Çetin, Selahattin Menteş, Zeynep Şahin ve Orhan Gödel oldu İdari yargıdan asıl üyeliğine Halil Koç, Ahmet Berberoğlu, Mahmut Şen, yedek üyeliğine ise Cafer Ergen, Mehmet Gökpınar seçildi Yargıda Birlik Platformu'nun desteklediği adaylar, HSYK'nın yeni asıl üyeleri (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Şanlıurfa'da HSYK Seçim Sonuçları Belirlendi

  Şanlıurfa’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri açıklandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  HSYK Üyeliği Seçimi Adli Yargı Hakim ve Savcıları Arasından Yapılan Geçici Seçim Sonuçları

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) HSYK üyeliği seçimi Adli Yargı hakim ve savcıları arasında yapılan geçici sonuçlar açıklandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kocaeli'de HSYK Adli Yargı Sonuçları

  Kocaeli'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Balıkesir'de HSYK Adli Yargı Sonuçları

  Balıkesir’de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Adana'da HSYK Adli Yargı Sonuçları

  Adana'da HSYK Adli Yargı Sonuçları

  Adana'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Aydın'da HSYK Adli Yargı Sonuçları

  Aydın'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) adli yargı üyelik seçimleri sona erdi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 19:05:41. #1.11#