SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Topel Haberleri

 • 15:19 Kocaeli Astsubay'ın Ölümünde Cinayet Şüphesi Kocaeli Astsubay'ın Ölümünde Cinayet Şüphesi Kocaeli Cengiz Topel Deniz Hava Üst Komutanlığı'nda görevli Astsubay Üstçavuş 24 yaşındaki Yasin Can Karakaya evindeki yatağında başına beylik tabancası ile tek el ateş edilmiş bir şekilde ölü olarak bulundu.
 • 14:53 Genç Astsubay'ın Ölümünde Cinayet Şüphesi Genç Astsubay'ın Ölümünde Cinayet Şüphesi Kocaeli Cengiz Topel Deniz Hava Üst Komutanlığı'nda görevli Astsubay Üstçavuş Yasin Can Karakaya evinde ölü bulunmuştu. Şüpheli ölümle ilgili ev arkadaşı gözaltında.
 • 19:58 Kozlu'da Kuş Evleri Projesi ZONGULDAK (AA) – Kozlu ilçesinde Cengiz Topel İlk ve Ortaokulu bahçesine 50 kuş evi konuldu.
 • 11:42 Tahmazoğlu'ndan Eğitime Destek Tahmazoğlu'ndan Eğitime Destek Şahinbey Belediyesi tarafından Cengiz Topel Ortaokulu’na yaptırılan Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nun açılışı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından yapıldı.
 • 17:20 Çubuk'ta Sağanak ve Dolu Yağışı Çubuk ilçesinde aniden başlayan sağanak ve dolu yağışı, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 20:26 Dikkat! İstanbul'da Elektrik Kesintisi Dikkat! İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Tuzla'da 09.00-18.00 saatleri arasında, Orta Mahallesi, Gül, Gazi, Çiçek, Rüzgar, Şahin, Gülen, Ömür sokakları, 30 Ağustos Caddesi, Preveze, Soğuksu, Cansever, Polina sokakları elektrik alamayacak.
 • 13:39 Kılıçdaroğlu'na Ankaragücülü Başdanışman Kılıçdaroğlu'na Ankaragücülü Başdanışman CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski MKE Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım’ı başdanışman olarak görevlendirdi.
 • 18:53 Şırnak'taki Terör Operasyonu Şırnak'taki Terör Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehit cenazesinin getirildiği Cengiz Topel Askeri Havalimanından detaylar Şehit ailesinden detaylar Şehit cenezesinin uçaktan indirilmesi Şehidin Gölcük ilçesine götürülmesi Cenaze namazından detaylar - İdil ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Piyade Er Subaşoğlu'nun cenazesi, Kocaeli'ye getirildi Şırnak'ın İdil ilçesindeki terör operasyonunda şehit düşen Piyade Er Arif Subaşoğlu'nun cenazesi, askeri uçakla Kocaeli'deki Cengiz Topel Askeri Havaalanına getirildi.
 • 15:58 Şırnak'taki Terör Operasyonu Şırnak'ın İdil ilçesindeki terör operasyonunda şehit düşen Piyade Er Arif Subaşoğlu'nun cenazesi, askeri uçakla Kocaeli'deki Cengiz Topel Askeri Havaalanına getirildi.
 • 21:21 Eskişehir'de Terör Olayları Protesto Edildi Eskişehir'de sosyal medya aracılığıyla kent merkezinde toplanan bir grup vatandaş araçlarıyla konvoy oluşturdu, ardından da önceki gün Şırnak'ın Cizre ilçesinde bodrum katında yaralılar bulunduğu iddia edilen evin yakınlarında teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Yusuf Haldun Uslu'nun baba evini ziyaret etti.
 • 14:48 Kent Meydanı Ve Metro İncelemesi Başkan İbrahim Karaosmanoğlu Londra Raylı sitemler ana aktarma istasyonunu ve yeni oluşan ticaret alanlarını yerinde inceledi.
 • 11:59 Gündüz ve Tunay Apartmanlarının Yerine Yenisi Yapılıyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Cengiz Topel'de vatandaşların mağduriyetlerini gideriyor
 • 21:28 Vatandaştan Eylemcilere 'Birlik Olun, Düşmanınızı Bilin Vatandaştan Eylemcilere 'Birlik Olun, Düşmanınızı Bilin" Ankara’da meydana gelen patlamaya tepki göstermek için Eskişehir’de yürüyüş yapan gruba tepki gösteren bir vatandaş, “Hepimiz bir olalım. Sizler de düşmanınızı bilin” dedi.
 • 16:59 Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel Havaalanı'nı İnceledi: 2016'da İzmit'ten Antalya ve Erzurum'a da... Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel Havaalanı'nı İnceledi: 2016'da İzmit'ten Antalya ve Erzurum'a da... Bakan Işık Cengiz Topel Havaalanı'nı inceledi: 2016'da İzmit'ten Antalya ve Erzurum'a da uçuşlar başlayacak Seçim bölgesi Kocaeli'de bazı incelemelerde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Cengiz Topel Havaalanı'nda yaptığı açıklamada, İstanbul'da 3. Havaalanı bitse bile yine de ihtiyaca cevap veremeyeceğini, bu nedenle Cengiz Topel Havaalanı'nın çok önemli hale geldiğini söyledi.
 • 20:31 Şehit Cihan Aksarı'nın Naaşı Düzce'ye Gönderildi Şehit Cihan Aksarı'nın Naaşı Düzce'ye Gönderildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı dışından detaylar- Şehidin naaşının cenaze arabasıyla götürülmesi- Şehidin yakınları ve arkadaşlarının Türk bayrakları ile donattıkları araçları ile cenaze konvoyunda ilerlemeleri Hakkari'deki terör saldırısı- Saldırıda şehit olan piyade er Cihan Aksarı'nın naaşı Kocaeli'deki Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'na getirildi Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen patlayıcının zırhlı araçların geçişi esnasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 16 askerden piyade er Cihan Aksarı'nın naaşı, askeri uçakla Kocaeli'deki Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'na getirildi.
 • 18:39 Terör Örgütü Yandaşlarına Polis Müdahalesi Terör Örgütü Yandaşlarına Polis Müdahalesi Gaziantep’te gösteri yapmaya çalışan terör örgütü yandaşlarına, polis ekipleri müdahale etti.
 • 14:44 İzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacak İzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacak İzmit Cengiz Topel Sivil Havaalanı'nda ILS cihazı 20 güne kadar hazır olacak İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, 1999 Marmara depreminde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara ancak 2011 yılında açılabilen Cengiz Topel Havaalanı'nda incelemelerde bulunan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, havaalanındaki ILS cihazının kurulumunun 20 gün içinde biteceğini ve deneme lerinin ardından havaalanının ulusal ve uluslararası uçuşlar için tam güvenli hale geleceğini söyledi.
 • 13:30 İzmit Cengiz Topel Sivil Hava Limanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacak İzmit Cengiz Topel Sivil Hava Limanı'nda Ils Cihazı 20 Güne Kadar Hazır Olacak Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, 1999 Marmara Depremi'nde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara 2011 yılında açılabilen Cengiz Topel Hava Limanı'nda incelemelerde bulundu.
 • 12:44 Silifke'de İlkokul-ortaokul Ayrımına Tepki Silifke'de İlkokul-ortaokul Ayrımına Tepki Mersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri, okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 11:14 Velilerden Okullarının Ayrılmasına Tepki Velilerden Okullarının Ayrılmasına Tepki Mersin’in Silifke ilçesinde, Cengiz Topel İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin velileri, okulun ilk ve ortaokul olarak ayrılacak olmasına tepki gösterdi.
 • 14:32 Şehit Cengiz Topel'in İsmi Caddeden Kaldırılmasına Tepki Şehit Cengiz Topel'in İsmi Caddeden Kaldırılmasına Tepki Bursa'nın Gürsü ilçesinde Kıbrıs Barış Harekatı sırasında şehit olan Cengiz Topel Caddesi'nin isminin değiştirilmesine Türk Eğitim-Sen Bursa 2 Nolu Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu tepki gösterdi.
 • 09:48 Kartepe'de Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Start Aldı Kartepe ilçesinde kurum personellerinin kaynaşması ve birbirlerini tanıma fırsatı bulması amacıyla düzenlenen Kartepe Belediyesi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası oynanan ilk maçlarla start aldı.
 • 15:48 Trabzon-Kocaeli Uçak Seferleri Başladı Trabzon-Kocaeli Uçak Seferleri Başladı Cengiz Topel Havalimanı'nda Anadolu Jet'in Trabzon-Kocaeli seferleri başladı
 • 13:47 İzmit'ten Trabzon'a Uçak Seferleri Yeniden Başladı İzmit'ten Trabzon'a Uçak Seferleri Yeniden Başladı Türk Hava Yolları'nın alt markası Anadolu Jet, bugünden itibaren cumartesi ve pazartesi günleri dışında haftanın 5 günü İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan, Trabzon seferlerini başlattı.
 • 17:24 Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel'de Ils Cihazları Devreye Girdikten Sonra Uçuşlar Yapılacak Ek Okul... Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel'de Ils Cihazları Devreye Girdikten Sonra Uçuşlar Yapılacak Ek Okul... Kocaeli Bakan Işık Cengiz Topel'de ILS cihazları devreye girdikten sonra uçuşlar yapılacak ek okul açılışı yaptı (Tür: Yurt)
 • 15:37 Bakan Işık: Cengiz Topel'de Ils Cihazları Devreye Girdikten Sonra Uçuşlar Yapılacak Bakan Işık: Cengiz Topel'de Ils Cihazları Devreye Girdikten Sonra Uçuşlar Yapılacak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İzmit'teki Cengiz Topal Havalimanı'nın, ILS (Instrument Landing Sistem- Aletli İniş Sistemi) cihazlarının doğru konumlandırılıp, devreye girmesinin ardından tekrar uçuşlara açılacağını bildirdi.
 • 15:27 Kocaeli Bakan Fikri Işık Cengiz Topel Havaalanında Ils Cihazları Devreye Girdikten Sonra Uçuşlar... Kocaeli Bakan Fikri Işık Cengiz Topel Havaalanında Ils Cihazları Devreye Girdikten Sonra Uçuşlar... İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, depremde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara 2011 yılında açılan Cengiz Topel Havaalanı, yeterli talep görmemesi üzerine bir yıl önce uçuşlar durduruldu.
 • 21:51 Trafik Kazası: 2 Yaralı Trafik Kazası: 2 Yaralı Elmadağ'da trafik kazası: 2 kişi yaralı Elmadağ ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 16:26 Şiddete Karşı Cengiz Topel'de Dans Ediyoruz Şiddete Karşı Cengiz Topel'de Dans Ediyoruz 1 Milyar Kadın Yükseliyor (One Billion Rising) adıyla tüm dünyada ses getiren kadın hareketine Süleymanpaşalılar da dahil oluyor.
 • 12:48 İzmit Cengiz Topel Havaalanı, Hac ve Umre Üssü Olacak İzmit Cengiz Topel Havaalanı, Hac ve Umre Üssü Olacak İzmit'te yapımına 25 yıl önce başlanan, depremde hasar görmesi ve ekonomik olmayacağı gerekçeleriyle sivil uçuşlara 2011 yılında açılan Cengiz Topel Havaalanı, yeterli talep görmemesi üzerine bir yıl önce uçuşlar durduruldu.
 • 13:29 Süleymanpaşa Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek Süleymanpaşa Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek Süleymanpaşa Belediyesi yeni yıl öncesi cadde, sokak ve meydanlarda ışıklandırma çalışması yaptı.
 • 01:16 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'nde- Bakan Işık: "Önümüzdeki yıllarda çok büyük bir kentsel dönüşümü Türkiye açısından kaçınılmaz görüyoruz.
 • 08:30 Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Yarın Toplanıyor Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Yarın Toplanıyor Aliağa Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısı yarın saat 18:00'de Meclis Salonunda, Aliağa Belediye Başkan Vekili Mehmedali Özkurt başkanlığında toplanacak.
 • 14:56 Başkan Karaosmanoğlu, Ankara'da Temaslarda Bulundu Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Eroğlu ve Tümamiral Üstem'i ziyaret etti
 • 11:11 Kartepe'de Düşen Helikopterin Enkazı Kaldırılıyor Kartepe'de Düşen Helikopterin Enkazı Kaldırılıyor Kocaeli'nin Kartepe İlçesi havalandıktan Karaardıçlı mevkisinde 12 Ekim Pazar günü öğle saatlerinde düşen ve 2'si pilot subay 2'si teknisyen astsubay 4 askerin şehit olduğu helikopterin enkazını kaldırma çalışmaları başladı.
 • 07:56 4 Askerin Şehit Olduğu Helikopter Kazasını Rüyasında Gördü 4 Askerin Şehit Olduğu Helikopter Kazasını Rüyasında Gördü Ömer Ersoy İpek isimli bir vatandaşın, 4 askerin şehit olduğu Sikorsky kazasını 3 ay önce rüyasında görüp bir internet sitesine yazdığı ortaya çıktı.
 • 12:06 Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (5) Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (5) Şehitlerimizi uğurluyoruzKartepe'de düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi.
 • 11:36 Şehitlerimizi Uğurluyoruz Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele katıldı.
 • 11:24 Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı İzmit Cengiz Topel Havalanı'nda bulunan Deniz Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı Deniz Hava Üs Komutanlığı'ndan geçen pazar günü havalandıktan 7 dakika sonra düşen helikopterde şehit olan 2'si pilot subay, 2'si teknisyen astsubay 4 asker için bugün görev yaptıkları üs komutanlığında askeri tören düzenlendi.
 • 15:55 Şehitler İçin Tören Düzenlenecek Kartepe ilçesi Cengiz Topel Havalananı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan görevli personel için yarın sabah tören düzenlenecek.
 • 10:36 Düşen Helikopterin Enkazında İnceleme Çalışması Başlatıldı Düşen Helikopterin Enkazında İnceleme Çalışması Başlatıldı Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde Karaardıçlı mevkisinde düşen ve 4 askerin şehit olduğu Sikorsky tipi askeri helikopterin enkazında inceleme çalışmaları başlatıldı.
 • 09:41 Askeri Helikoptere Ait Enkaz Görüntüleri Askeri Helikoptere Ait Enkaz Görüntüleri İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan havalanan askeri helikopterin enkazına yaklaşık 11 saat sonra ulaşılabildi. İçindeki dört mürettebat ise şehit oldu.
 • 05:03 Helikopterde Şehit Olan 4 Personelin Cenazeleri Çıkarıldı Helikopterde Şehit Olan 4 Personelin Cenazeleri Çıkarıldı Kartepe'de telsiz irtibatı kesildikten sonra Karaardıçlı mevkisinde enkazına ulaşılan Sikorsky tipi askeri helikopterdeki şehit 4 askerin cenazeleri enkazdan çıkartıldı.
 • 00:18 Kocaeli'de Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi Genelkurmay Başkanlığı: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığına (Kocaeli) ait bir adet S 70B Sikorsky tipi helikopter, içerisinde 4 kişilik mürettebatı olduğu halde Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmış, ancak saat 12.25'te telsiz irtibatı kesilen helikopterin havadan ve karadan.
 • 20:01 Radardan Kaybolan Helikoptere Henüz Ulaşılamadı İzmit’teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı’ndan kalkan askeri helikopterin radardan kaybolması üzerine Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde arama-tarama çalışması başlatılmıştı.
 • 19:09 Kaybolan Askeri Helikopteri Arama Çalışmaları Sürüyor Kaybolan Askeri Helikopteri Arama Çalışmaları Sürüyor İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan Konya'ya gitmek üzere havalanan askeri helikopter, bir süre sonra radardan kayboldu.
 • 18:43 Askeri Helikopter Kayboldu! Askeri Helikopter Kayboldu! İzmit'teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan kalkan bir askeri helikopterin radardan kaybolduğu belirtildi.
 • 18:12 Kaybolan Helikopter Havadan ve Karadan Aranıyor Kaybolan Helikopter Havadan ve Karadan Aranıyor İzmit’teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı’ndan kalkan bir askeri helikopterin radardan kaybolması üzerine Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde arama-tarama çalışması başlatıldı.
 • 17:50 Kocaeli'de Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi Genelkurmay Başkanlığı: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığına (Kocaeli) ait bir adet S 70B Sikorsky tipi helikopter, Konya'ya eğitim maksadıyla gitmek üzere saat 12.18'de Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmıştır" "Söz konusu helikopter ile saat 12.25'te telsiz irtibatı.
 • 17:49 Askeri Helikopter Radarda Kayboldu (4) Genelkurmay'dan AÇIKLAMA Genelkurmay Başkanlığı'ndan radardan kaybolan askeri helikopterle ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığı'na ait bir adet S-70B Sikorsky tipi helikopter, Konya'ya eğitim maksadıyla gitmek üzere, 12 Ekim 2014 günü saat 12.18'de Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmıştır.