SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Topel Haberleri

23:59
Genelkurmay Helikopter Kazasındaki Şehitlerin Kimliklerini Açıkladı Genelkurmay Başkanlığı, Kartepe Karaardıçlı mevkiinde düşen helikopterde bulunan 4 mürettebatın kimliklerini açıkladı.
Genelkurmay Helikopter Kazasındaki Şehitlerin Kimliklerini Açıkladı
23:54
Askeri Helikopter Radarda Kayboldu (9) Genelkurmay: 4 ŞEHİT Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinden yapılan açıklamasında Kartepe İlçesi Balaban Köyü bölgesinde kaza kırıma uğradığı belirtilen helikopter kazası ile ilgili 4 personelin şehit olduğu belirtildi.
23:32
HSYK Üyeliği Seçimi Sonuçlandı YSK Başkanı Güven, HSYK üyeliği seçiminin geçici sonuçlarını açıkladı HSYK'nın adli yargıdan 7 asıl üyesi Metin Yandırmaz, Mehmet Yılmaz, Mehmet Durgun, Ömür Topaç, Ramazan Kaya, İsa Çelik ve Turgay Ateş, 4 yedek üyesi ise İlker Çetin, Selahattin Menteş, Zeynep Şahin ve Orhan Gödel oldu İdari yargıdan asıl üyeliğine Halil Koç, Ahmet Berberoğlu, Mahmut Şen, yedek üyeliğine ise Cafer Ergen, Mehmet Gökpınar seçildi Yargıda Birlik Platformu'nun desteklediği adaylar, HSYK'nın yeni asıl üyeleri
23:02
Şanlıurfa'da HSYK Seçim Sonuçları Belirlendi Şanlıurfa’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri açıklandı.
23:01
HSYK Üyeliği Seçimi Adli Yargı Hakim ve Savcıları Arasından Yapılan Geçici Seçim Sonuçları Yüksek Seçim Kurulu (YSK) HSYK üyeliği seçimi Adli Yargı hakim ve savcıları arasında yapılan geçici sonuçlar açıklandı.
22:16
Kocaeli'de HSYK Adli Yargı Sonuçları Kocaeli'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
21:58
Balıkesir'de HSYK Adli Yargı Sonuçları Balıkesir’de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
21:56
Adana'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Adana'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
Adana'da HSYK Adli Yargı Sonuçları
21:30
Aydın'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Aydın'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) adli yargı üyelik seçimleri sona erdi.
21:22
Kütahya'da HSYK Seçimleri Sonuçları Kütahya’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
21:10
Mersin'de HSYK Adli Yargı Seçim Sonuçları Mersin'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
21:08
Kayseri HSYK Adli Yargı Seçim Sonucu Kayseri’de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’na (HSYK) üye seçimi sonuçlandı.
Kayseri HSYK Adli Yargı Seçim Sonucu
20:56
İzmir'de HSYK Seçim Sonuçları İzmir'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
İzmir'de HSYK Seçim Sonuçları
20:51
Denizli'de HSYK İdari ve Adli Yargı Seçim Sonuçları Denizli’de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) idari ve adli yargı seçim sonuçları belli oldu.
Denizli'de HSYK İdari ve Adli Yargı Seçim Sonuçları
20:51
Muğla'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Muğla'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:48
Tekirdağ'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Açıklandı Tekirdağ'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:47
Erzurum'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Erzurum’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) adli yargı üyelik seçimleri sona erdi.
20:46
Zonguldak'ta HSYK Adli ve İdari Yargı Sonuçları Zonguldak’ta Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:44
Kars'ta HSYK Seçimleri Sonuçları Kars'ta Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:42
Bursa'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Bursa'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) adli yargı sonuçlarına göre en fazla oyu Metin Yandırmaz (167) aldı.
Bursa'da HSYK Adli Yargı Sonuçları
20:35
Konya'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Konya’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:35
Ankara'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Belli Oldu Ankara'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) adli yargı üyelik seçimleri sona erdi.
20:23
Bitlis'te HSYK Adli Yargı Sonuçları Bitlis’te ki Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:18
Burdur'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Burdur’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
20:01
Radardan Kaybolan Helikoptere Henüz Ulaşılamadı İzmit’teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı’ndan kalkan askeri helikopterin radardan kaybolması üzerine Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde arama-tarama çalışması başlatılmıştı.
19:54
Afyonkarahisar'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Afyonkarahisar’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
Afyonkarahisar'da HSYK Adli Yargı Sonuçları
19:54
Yozgat'ta HSYK Adli Yargı Sonuçları Yozgat’ta da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
Yozgat'ta HSYK Adli Yargı Sonuçları
19:37
Düzce'de HSYK Adli Yargı Sonuçları Düzce'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
19:32
Aksaray'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Aksaray’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
19:24
Yalova'da HSYK Adli Yargı Sonuçları Yalova'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu(HSYK) seçimleri sona erdi.
19:09
Kaybolan Askeri Helikopteri Arama Çalışmaları Sürüyor İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan Konya'ya gitmek üzere havalanan askeri helikopter, bir süre sonra radardan kayboldu.
Kaybolan Askeri Helikopteri Arama Çalışmaları Sürüyor
19:07
Uşak'ta HSYK Adli Yargı Sonuçları Uşak’ta Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
Uşak'ta HSYK Adli Yargı Sonuçları
18:50
Niğde'de HSYK Adli Yargı Sonuçları Niğde’de HSYK adli yargı sonuçları Niğde’de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
18:43
Askeri Helikopter Kayboldu! İzmit'teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan kalkan bir askeri helikopterin radardan kaybolduğu belirtildi.
Askeri Helikopter Kayboldu!
18:39
Gümüşhane'de HSYK Adli Yargı Sonuçları Gümüşhane'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri sona erdi.
18:12
Kaybolan Helikopter Havadan ve Karadan Aranıyor İzmit’teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı’ndan kalkan bir askeri helikopterin radardan kaybolması üzerine Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde arama-tarama çalışması başlatıldı.
Kaybolan Helikopter Havadan ve Karadan Aranıyor
18:11
Genelkurmay'dan Kayıp Helikopter Açıklaması Genelkurmay Başkanlığı, bugün saat 12.25’te telsiz irtibatı kesilen bir adet S-70B Sikorsky tipi helikopterin arama çalışmalarının sürdürüldüğünü bildirdi.
17:53
İrtibatı Kesilen Helikopter Genelkurmay Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri’ne ait S-70B Sikorsky tipi helikopter ile saat 12.25’te telsiz irtibatının kesildiğini açıkladı.
17:50
Kocaeli'de Askeri Helikopterle İrtibatın Kesilmesi Genelkurmay Başkanlığı: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığına (Kocaeli) ait bir adet S 70B Sikorsky tipi helikopter, Konya'ya eğitim maksadıyla gitmek üzere saat 12.18'de Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmıştır" "Söz konusu helikopter ile saat 12.25'te telsiz irtibatı.
17:49
Askeri Helikopter Radarda Kayboldu (4) Genelkurmay'dan AÇIKLAMA Genelkurmay Başkanlığı'ndan radardan kaybolan askeri helikopterle ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi: "Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Komutanlığı'na ait bir adet S-70B Sikorsky tipi helikopter, Konya'ya eğitim maksadıyla gitmek üzere, 12 Ekim 2014 günü saat 12.18'de Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan (Kocaeli) havalanmıştır.
16:17
İzmit'teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı'ndan Kalkan Bir Askeri Helikopterin Radardan Kaybolduğu... IHAAW161703-ASA/12-10-2014 - İzmit’teki Cengiz Topel Askeri Havaalanı’ndan kalkan bir askeri helikopterin radardan kaybolduğu belirtildi.
10:25
Adli Yargıda 45, İdari Yargıda Yarışacak 16 HSYK Adayının İsimleri Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) 10 asıl, 6 yedek üyesini belirlemek için 12 bin 520 adli, bin 474 idari yargıdan olmak üzere 13 bin 994 hakim ve savcı sandık başına gidiyor.
09:53
Hakim ve Savcılar Sandık Başında Hakim ve savcılar sandık başında-HSYK'nın 10 asıl 6 yedek üyesini belirlemek için yapılan seçim başladı-Adli yargıdan 45, idari yargıdan 16 adayın yarışacağı seçimde, 12 bin 520'si adli, bin 474'ü idari yargıdan olmak üzere 13 bin 994 hakim ve savcı oy kullanacakANKARA (AA) - Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) 10 asıl 6 yedek üyesini belirlemek için yapılan seçim başladı.
Hakim ve Savcılar Sandık Başında
09:10
Hakim ve Savcılar Sandık Başında HSYK'nın 10 asıl 6 yedek üyesini belirlemek için yapılan seçim başladı Adli yargıdan 45, idari yargıdan 16 adayın yarışacağı seçimde, 12 bin 520'si adli, bin 474'ü idari yargıdan olmak üzere 13 bin 994 hakim ve savcı oy kullanacak.
14:56
HSYK Üyeliği Seçimi Yarın Yapılacak HSYK üyeliği seçimi yarın yapılacakHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) 10 asıl 6 yedek üyesini belirlemek üzere 12 bin 520'si adli, bin 474'ü idari yargıdan olmak üzere 13 bin 994 hakim ve savcı yarın sandık başına gidecek.
HSYK Üyeliği Seçimi Yarın Yapılacak
09:47
HSYK Üyeliği Seçimi Yarın Yapılacak HSYK'nın 10 asıl 6 yedek üyesini belirlemek için yarın yapılacak seçimde, 45'i adli, 16'sı idari yargıdan 61 aday yarışacak Seçimde, 12 bin 520'si adli, bin 474'ü idari yargıdan olmak üzere 13 bin 994 hakim ve savcı oy kullanacak.
17:25
Van ve Hakkari'de Kepenkler Açılmadı (4) Yüksekova'da OLAYLAR 6'NCI GÜNÜNDE Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde başlayan 'Kobani eylemleri' 6'ncı gününde de de devam etti.
Van ve Hakkari'de Kepenkler Açılmadı (4)
21:41
HSYK İçin 61 Aday Yarışacak .YSK seçim takvimine göre, kesinleştirilen aday listesi ''www.ysk.gov.tr'' adresli internet sitesinde yayımlandı.
HSYK İçin 61 Aday Yarışacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:15:16. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CENGİZ TOPEL HABERLERİ
[Hata Bildir]