SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Cengiz Yavilioğlu Haberleri


CENGİZ YAVİLİOĞLU

Erzurum'da doğdu. Ekonomi'Finansman; İstanbul üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Uluslararası Finans Bölümü'nde tamamladı. Ardından C.Ü. iktisat ve iktisadi Gelişmeler Bölümü'nde doktora yaptı. Başbakanlık Özelleştirme idaresi Başkanlı~ı,... Devamı

13:08
Sekmen'in Kızının Nikahını Topbaş Kıydı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in kızı Fatma Sekmen ile Ömer Faruk Koçer’in nikah merasimi İstanbul'da yapıldı.
Sekmen'in Kızının Nikahını Topbaş Kıydı
11:07
Dr. Yavilioğlu Verdiği Sözü Tuttu AK Parti Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu’nun yoğun mesaisi sonuç verdi.
Dr. Yavilioğlu Verdiği Sözü Tuttu
14:34
Dr. Yavılıoğlu, 'Parlemento'da AK Parti Erzurum Milletveki Dr. Cengiz Yavilioğlu, “27 Mayıs darbesinin 12 Mart 1971 muhtırası, 12 Eylül 1980 darbesi ve 28 Şubat porsmodern darbelerine zemin ve örnek oluşturmuştur” dedi.
Dr. Yavılıoğlu, 'Parlemento'da
19:54
2014 yerel seçim sonuçları - Mehmet Sekmen - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanan Mehmet Sekmen, "Sosyal belediyeciliğe ağırlık vereceğiz.
2014 yerel seçim sonuçları - Mehmet Sekmen -
17:52
2014 Yerel Seçim Sonuçları Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen: "Sosyal belediyeciliğe ağırlık vereceğiz.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
17:49
AK Parti Erzurum İl Başkanlığında Seçim Sonucu Değerlendirme Toplantısı AK Parti Erzurum İl başkanlığınca 30 Mart yerel seçimler sonrasında değerlendirme toplantısı yapıldı.
AK Parti Erzurum İl Başkanlığında Seçim Sonucu Değerlendirme Toplantısı
16:41
Başbakan Erdoğan Erzurum'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yerel seçimleri öncesi partisinin mitingine katılmak üzere Erzurum'a gitti.
Başbakan Erdoğan Erzurum'da
16:24
Başbakan Erdoğan Erzurum'a Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 16.10'da özel uçakla Erzurum'a gitti.
11:51
AK Parti'li Numan Kurtulmuş'un 'Rahmetli Demirel' Gafı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Erzurum'daki konuşması sırasında Demirel'e "Rahmetli Demirel" diyerek bir gafa imza attı.
AK Parti'li Numan Kurtulmuş'un 'Rahmetli Demirel' Gafı
09:08
Yavilioğlu" 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi Bu Milletin Şanlı Tarihine Eklediği En Önemli... 18 Mart Şehitler Günü Ve Çanakkale Zaferinin 99.Yıldönümü nedeniyle Erzurum Ak Parti Milletvekili, Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı ve Plan-Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cengiz Yavilioğlu bir mesaj yayımladı.
Yavilioğlu' 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi Bu Milletin Şanlı Tarihine Eklediği En Önemli...
18:21
Kurtulmuş: Türkiye'yi Ukrayna Gibi Bölmek İstiyorlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Dün yan yana olmaları mümkün olamayanlar bugün kol kola gezmeye başladı." dedi.
Kurtulmuş: Türkiye'yi Ukrayna Gibi Bölmek İstiyorlar
17:08
İçişleri Bakanı Ala'nın Erzurum Gezisi İçişleri Bakanı Efkan Ala Erzurum'daki ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.
İçişleri Bakanı Ala'nın Erzurum Gezisi
13:22
Eğitim-Bir-Sen, Genişletilmiş İş Yeri Temsilcileri Toplantısını Yaptı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Erzurum Şubesi, Genişletilmiş İş Yeri Temsilcileri toplantısını gerçekleştirdi.
Eğitim-Bir-Sen, Genişletilmiş İş Yeri Temsilcileri Toplantısını Yaptı
11:08
Bakan Ala, Etso'nun Yemeğinde İş Dünyasıyla Buluştu İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzurum programı kapsamında, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından verilen akşam yemeğinde, işadamları ve iş kadınlarıyla bir araya geldi.
Bakan Ala, Etso'nun Yemeğinde İş Dünyasıyla Buluştu
16:13
Yavilioğlu" 14 Mart Tıp Bayramı Özveri ve Fedakarlığın Timsalidir" AK Parti Erzurum Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
15:34
Küçükler: "Erzurum, Türkiye'nin Sahip Olduğu En Kıymetli Değerdir" Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü kentte coşkuyla kutlandı.
Küçükler: 'Erzurum, Türkiye'nin Sahip Olduğu En Kıymetli Değerdir'
12:45
Erzurum'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.yıl Dönümü Kutlandı Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü Havuzbaşı'nda düzenlenen çelenk koyma töreniyle kutlandı.
Erzurum'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.yıl Dönümü Kutlandı
07:58
Dr. Yavilioğlu: "12 Mart Tarihe Yazılan Bir Destandır" AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, 12 Mart Erzurum'un Kurtuluş’unun 96. yıldönümü ile İstiklâl Marşımızın kabulünün 93.yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Dr. Yavilioğlu: '12 Mart Tarihe Yazılan Bir Destandır'
16:45
Dr. Yavilioğlu: "Çat'ın Kurtuluşu Gerçek Bir Kurtuluş Hikayesidir" Erzurum’un Çat İlçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılı coşkulu törenlerle kutlandı.
Dr. Yavilioğlu: 'Çat'ın Kurtuluşu Gerçek Bir Kurtuluş Hikayesidir'
17:41
Yavilioğlu, "Kadının Güçlü Olduğu Toplumlarda Aile Güçlü Olur" AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, kadın haklarının korunmasında uluslyararası standardı yakaladıklarını söyledi.
Yavilioğlu, 'Kadının Güçlü Olduğu Toplumlarda Aile Güçlü Olur'
22:11
8 Mart Dünya Kadınlar Günü" AK Parti Erzurum Milletvekili Çığlık, kadınlar günü dolayısıyla resepsiyon verdi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'
13:04
Dünya Şampiyonası Erzurum'da Başladı Türkiye’nin ilk kez ev sahipliği yaptığı ve katıldığı "Dünya Gençler Short Track Şampiyonası" görkemli bir açılış seremonisi ile Erzurum'da başladı.
Dünya Şampiyonası Erzurum'da Başladı
21:45
Hafızlar Törenle Taç Giydi Erzurum'un Palandöken ilçe Müftülüğü bünyesindeki Kuran kurslarından mezun olan 26'sı genç kız 28 hafız için taç giyme töreni düzenlendi.
Hafızlar Törenle Taç Giydi
19:31
Erzurum'da Kadın Hafızlar Taç Giydi Erzurum'da beş Kur'an kursundan 26'sı bayan 28 hafıza taç giydirmek için düzenlenen törende, aileleler gözyaşlarını tutamadı Vali Altıparmak: "2 milyara yakın Müslüman var ama öldüren Yahudi, öldüren Hristiyan, öldüren Pagan hatta öldüren Müslüman, ölen hep Müslüman. Demek ki bir yanlışlık var, bu.
Erzurum'da Kadın Hafızlar Taç Giydi
16:58
Erzurum'da Kadınlar Salona Sığmadı Erzurum’da Kuran Kursu öğrencilerinin mezuniyet töreninde kadınlar salona sığmayınca merdivenlere ve protokolün önünde oturdu.
Erzurum'da Kadınlar Salona Sığmadı
13:34
Dr. Yavılıoğlu, "Hedef, Yükselen Türkıye'nın Önünü Kesmek" Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen ‘Yükselen Türkiye Konferansı’na katılan Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, 28 Şubat ile 17 Aralık operasyonlarının aynı şekilde halkın iradesine yönelik olduğunu söyledi.
Dr. Yavılıoğlu, 'Hedef, Yükselen Türkıye'nın Önünü Kesmek'
15:18
Büyükşehir, İslam Alimlerini Anıyor Erzurum Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen panelde "Mutasavvıf Hacı Salih Efendi ve Yetim Hoca" anıldı.
Büyükşehir, İslam Alimlerini Anıyor
15:04
Başkan İşleyen'in Vefat Eden Annesi Ebediyete Uğurlandı Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen'in annesi son yolculuğuna uğurlandı.
Başkan İşleyen'in Vefat Eden Annesi Ebediyete Uğurlandı
12:45
Dr Yavilioğlu: Geleceğe Yatırım Yaptık AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu’nun geçtiğimiz günlerde eğitim konusunda yaptığı açıklama, büyük sevinçle karşılandı.
Dr Yavilioğlu: Geleceğe Yatırım Yaptık
13:53
Yakutiye İlçesine 3 Ayrı Okul, Üç Ayrı Müjde Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Milletvekili Cengiz Yavilioğlu ve Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin'in destek ve katkılarıyla Şükrü Paşa, Sanayi ve Hilalkent'e üç ayrı eğitim kurumu yapılacağını söyledi.
Yakutiye İlçesine 3 Ayrı Okul, Üç Ayrı Müjde
12:06
Milletvekili Yavilioğlu; "Erzurum'un 30 Yıllık Eğitim Yatırımı Gerçekleştiriliyor" AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, Erzurum’un gelecek 30 yıllık orta öğretim planlamasının yapıldığını, projelendirildiğini ve yatırıma dönüştürüldüğünü ifade ederek yatırımlar için toplam 137 trilyon TL’lik bir ödenek oluşturulduğunu söyledi.
Milletvekili Yavilioğlu; 'Erzurum'un 30 Yıllık Eğitim Yatırımı Gerçekleştiriliyor'
16:01
Erzurum'da Kayak Merkezlerinin Özelleştirilmesi AK Parti Erzurum Milletvekili Yavilioğlu: "Dağdaki pist, lift ve otellerin mülkiyeti birden fazla kuruluşa aitti.
Erzurum'da Kayak Merkezlerinin Özelleştirilmesi
14:44
Palandöken ve Konaklı'da Kayakçılar Sigortalanacak Palandöken ve Konaklı Kayak merkezlerinde mekanik kayak tesisleri geçen yıl Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'na devredildi.
Palandöken ve Konaklı'da Kayakçılar Sigortalanacak
12:48
Palandöken ve Konaklı'da Kayakçılar Sigortalanacak Özelleştirme İdaresi Başkanlığının işlettiği Palandöken Kayak Merkezinde,tek bilet alarak mekanik tesislerin tümünü kullanacak olanlar sigortalanacak.
Palandöken ve Konaklı'da Kayakçılar Sigortalanacak
12:09
Milletvekili Yavilioğlu, Palandöken'in Özelleştirilmesi ve Milli Eğitim Yatırımlarını Anlattı AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, Palandöken Kayak Merkezi’nin özelleşmesi konusu ve Milli Eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu.
Milletvekili Yavilioğlu, Palandöken'in Özelleştirilmesi ve Milli Eğitim Yatırımlarını Anlattı
10:19
"AK Parti'ye Mursi Hükümeti Akıbetini Yaşatmak İstiyorlar" AK Parti'li Cengiz Yavilioğlu, 17 Aralık operasyonuna ilişkin, "AK Parti hükümetine, Mısır'daki Mursi hükümeti akıbetini yaşatmak istiyorlar." dedi.
'AK Parti'ye Mursi Hükümeti Akıbetini Yaşatmak İstiyorlar'
21:50
İçişleri Bakanı Ala, basın mensuplarıyla bir araya geldi (2) - İçişleri Bakanı Efkan Ala, valiler kararnamesine ilişkin, "Zaten iki ilimiz boş. Yakında olacaktır.
İçişleri Bakanı Ala, basın mensuplarıyla bir araya geldi (2) -
20:49
İçişleri Bakanı Ala Açıklaması "(Valiler kararnamesi) Zaten iki ilimiz boş. Yakında olacaktır.
İçişleri Bakanı Ala Açıklaması
19:18
Ala'dan Hızlı Tren'e Son Nokta… İçişleri Bakanı olduktan sonra il resmi programını memleketi Erzurum’a gerçekleştiren İçişleri Bakanı Efkan Ala, Polisevi VİP Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında basın temsilcileri ile bir araya geldi.
Ala'dan Hızlı Tren'e Son Nokta…
14:20
İçişleri Bakanı Ala Erzurum'da İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Bu kültürün çocuğu olarak, sizin yetiştirdiğiniz, oluşturduğunuz iklimi teneffüs eden bir kardeşiniz olarak, biliniz ki bundan sonra da bu görevi devredeceğim güne kadar sizin alnınızı ak, başınızı dik tutacak şeyler duyacaksınız ve göreceksiniz bizden" dedi.
İçişleri Bakanı Ala Erzurum'da
14:04
İçişleri Bakanı Ala Erzurum'da Ala: "Bu kültürün çocuğu olarak, sizin yetiştirdiğiniz, oluşturduğunuz iklimi teneffüs eden bir kardeşiniz olarak, biliniz ki bundan sonra da bu görevi devredeceğim güne kadar sizin alnınızı ak, başınızı dik tutacak şeyler duyacaksınız ve göreceksiniz bizden"
10:40
Ak Partili Vekil Taksici Oldu TRT Haber’de her hafta yayınlanan “ Meclis Taksi” programında buz kez Ak Parti Erzurum Milletvekili Dr.Cengiz Yavilioğlu direksiyona geçti.
Ak Partili Vekil Taksici Oldu
12:39
AK Parti Adayı Sekmen'den Etso'ya Ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ETSO) ziyaret etti.
AK Parti Erzurum milletvekilleri, Prof.Dr.Recep Akdağ, Cengiz Yavilioğlu, Muhyettin Aksak,...
AK Parti Adayı Sekmen'den Etso'ya Ziyaret
19:00
Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sekmen coşkuyla karşılandı AK Parti'nin Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Sekmen, havalimanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı.
Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sekmen coşkuyla karşılandı
17:11
Erzurum'da AK Parti Adayını Karşılamada İzdiham Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçimlerde AK Parti'den Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olarak gösterdiği Mehmet Sekmen havalimanında karşılama yapıldı.
Erzurum'da AK Parti Adayını Karşılamada İzdiham
16:24
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti'nin Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Sekmen, havalimanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı Sekmen: "Değişimi arkadaşlarımız başlattı, biz devam ettireceğiz"...
Yerel Seçimlere Doğru
14:53
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Karşılama Töreninde İzdiham AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Sekmen'in Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından ilk kez geldiği Erzurum'da düzenlenen karşılama töreninde izdiham yaşandı.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Karşılama Töreninde İzdiham
09:08
Milletvekili Yavilioğlu'ndan Öğretmenler Günü Mesajı AK Parti Erzurum Milletvekili, Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mesajında; "Nesillerin, dolayısıyla ülkenin geleceğinde en önemli aktör olan öğretmenlerimizin"...
16:28
Yavilioğlu'ndan "Erzerom" Tepkisi AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, BDP Milletvekillerinin Erzurum isminin değiştirilmesi yönüdeki tekliflerine yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.
Yavilioğlu'ndan 'Erzerom' Tepkisi
15:39
Dr. Cengız Yavılıoğlu'ndan Bayram Mesajı AK Parti Erzurum Milletvekili Dr.
Dr. Cengız Yavılıoğlu'ndan Bayram Mesajı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:03. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CENGİZ YAVİLİOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]