SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

15:22
2.5 Yaşındaki Bebeği Uçuruma 10 Metre Kala Balıkçı Kurtardı Muğla'da, annesinin bir anlık dalgınlığı sonucu yokuş aşağı hareketlenen bebek arabasındaki 2.5 yaşındaki Ali Ceyhan'ı yakında iş yeri bulunan bir balıkçı kurtardı.
2.5 Yaşındaki Bebeği Uçuruma 10 Metre Kala Balıkçı Kurtardı
14:38
Aşı Türkiye'de Yılda 14 Bin Hayat Kurtarıyor Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Enfeksiyon Hastalıkları Ünitesi'nden Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, ülkemizde hiçbir hastalığa karşı aşılama yapılmasaydı bunun neye mal olacağını açıkladı
13:56
SGK, Pazar Günleri ve Resmi Tatillerde Muayene Ücretini Ödemiyor SGK, pazar günü ve resmi tatillerde hastaların poliklinik bedellerini ödemiyor, yazılan doktor reçetelerini karşılamıyor.
SGK, Pazar Günleri ve Resmi Tatillerde Muayene Ücretini Ödemiyor
13:40
Kurtuluş Kupası'nı İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi Kazandı Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı anısına düzenlenen Kurtuluş Kupası güreş müsabakaları tamamlandı.
Kurtuluş Kupası'nı İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi Kazandı
11:13
Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları Adana’nın Düşman İşgalinden kurtuluşunun 93. yılı anısına düzenlenen “Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları” tamamlandı.
Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları
11:40
Doğu Akdeniz'de Fırtına Uyarısı Doğu Akdeniz'de kıyı kesimlerde kuvvetli rüzgar, denizde fırtına ve kuvvetli fırtına uyarısı yapıldı.
Doğu Akdeniz'de Fırtına Uyarısı
00:24
Başbakan Davutoğlu, 'Berlin Buluşması' Programına Katıldı Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Başbakan Davutoğlu, 'Berlin Buluşması' Programına Katıldı
00:15
Başbakan Davutoğlu Berlin Buluşması'nda Konuştu Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Doğum yapan anneye ilk altın devletimizden olacak.
Başbakan Davutoğlu Berlin Buluşması'nda Konuştu
00:04
Davutoğlu: "Bundan Sonra Türkiye Konuşacak, Herkes Dinleyecek" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Bundan Sonra Türkiye Konuşacak, Herkes Dinleyecek'
23:58
Davutoğlu: "Artık Kendi Vatandaşının Yeni Doğan Bebeğine Bile Altın Takabilen Bir Türkiye... Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Artık Kendi Vatandaşının Yeni Doğan Bebeğine Bile Altın Takabilen Bir Türkiye...
23:53
Davutoğlu: "Türkler Bu Toprakların Asli Sahipleridir" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Türkler Bu Toprakların Asli Sahipleridir'
23:46
Davutoğlu: "Türkiye, Bugün veya Yarın AB Tam Üyesi Mutlaka Olacak" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Türkiye, Bugün veya Yarın AB Tam Üyesi Mutlaka Olacak'
23:28
Davutoğlu: "Ne Olursa Olsun Başınızı Dik Tutacaksınız" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Ne Olursa Olsun Başınızı Dik Tutacaksınız'
23:24
Başbakan Davutoğlu Almanya'da Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1) "Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Başbakan Davutoğlu Almanya'da
22:59
Ceyhan'da Otomobil Yangını Ceyhan ilçesinde bir otomobil, motor bölümünde çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi.
Ceyhan'da Otomobil Yangını
17:10
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması "Kentsel dönüşüm çok zor bir şey. Bir belediye başkanının buna teşebbüs edebilmesi, bunun hazırlığını yapması, altyapısını hazırlaması, vatandaşla uzlaşarak ve vatandaşın gönlünü alarak yapması kolay değil"
16:52
Cennet Nine'yi Alevlerin Arasından Komşuları Kurtardı Aydın'ın İncirliova ilçesinde yalnız yaşayan Cennet Şener, mutfak tüpündeki parlama nedeniyle çıkan yangında yaralandı.
Cennet Nine'yi Alevlerin Arasından Komşuları Kurtardı
12:38
Ceyhan Belediyesi'nde Sosyal Denge Tazminatı Sevinci Yaşandı Bem-Bir-Sen ile Ceyhan Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı.
Ceyhan Belediyesi'nde Sosyal Denge Tazminatı Sevinci Yaşandı
11:11
Haftanın Tarihine Bakış TBMM'nin oluşumunun ardından, ilk anayasa ''Teşkilatı Esasiye'' 20 Ocak 1921'de kabul edildi.
11:46
Kerkük'ten Erbil'e Petrol Boru Hattı Yapılacak Bağdat yönetimi, petrol ihracını artırmak için Kerkük'ten Erbil'e yeni bir boru hattı yapma çalışması başlattı.
09:18
Gazeteciler Günü'nde Ceyhan Konuşuldu Adana’nın Ceyhan ilçesinde düzenlenen kahvaltıda basın mensupları oda başkanlarıyla ilçeyi konuştu.
Gazeteciler Günü'nde Ceyhan Konuşuldu
15:13
Soylu: "Çözüm Süreci, Bizim Vazgeçilmezimizdir" AK Parti Bursa 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Bir taraftan, 'paralel' ile mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz.
Soylu: 'Çözüm Süreci, Bizim Vazgeçilmezimizdir'
15:11
Soylu: "Dünyanın İlk 10 Büyük Devletinden Biri Olacağız" AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Kim ne söylerse söylesin, kendi arabamızı da, kendi uçağımızı da, kendi istihbarat uydumuzu da yapacağız. Dünyanın ilk 10 büyük devletinden biri olacağız” dedi.
Soylu: 'Dünyanın İlk 10 Büyük Devletinden Biri Olacağız'
14:10
AK Parti Bursa 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Bir taraftan, 'paralel' ile mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz.
17:33
Don"A Pervaneli Önlem Adana'da narenciye serası bulunan çiftçi, Amerika'dan getirttiği dev pervanelerle ürünlerini dondan koruyor.
14:17
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde termometreler gece saatlerinde eksi 16 dereceyi gösterdi.
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü
10:27
Aydın Arazilerinin Yakınına Fabrika İstemeyen Zeytincilerin Hukuk Zaferi Arazilerinin yakınına fabrika istemeyen zeytincilerin hukuk zaferi AYDIN'ın İncirliova İlçesi'ndeki zeytinlik bölgede 30 dönümlük alana yapılması planlanan 'Prina' fabrikası için onay veren Toprak Koruma Kurulu'nun kararına, Aydın 1'inci İdari Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı verdi.
Aydın Arazilerinin Yakınına Fabrika İstemeyen Zeytincilerin Hukuk Zaferi
10:01
İzmir'de Kültür Sanat İZDOB, "Lüküs Hayat" ve "Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti"yi sahneleyecek İzmir Devlet Tiyatrosu, "Akıl Defteri" adlı oyunun prömiyerini gerçekleştirecek.
İzmir'de Kültür Sanat
15:32
MHP İl Başkanı İzgioğlu: Üç Hilali İktidara Taşıyacağız Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, haziran ayında yapılacak seçimlerde tek başına iktidar hedefiyle çalıştıkları söyledi.
20:18
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
19:40
Ceyhan Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı Adana'da etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkilerken, bir caminin minaresi, balıkçı lokantası ile Suriyelilerin kaldığı çadırlar yıkıldı.
Ceyhan Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı
18:28
Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı Adana'da etkili olan şiddetli fırtına yüzünden, bir caminin minaresi, balıkçı lokantası ile Suriyelilerin kaldığı çadırlar yıkıldı.
Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı
17:27
Fırtına Minare Yıktı Adana'da fırtına ve yağış- Yumurtalık ilçesinde bir minare yıkıldı Yumurtalık ilçesinde bir minare yıkıldı.
Fırtına Minare Yıktı
12:55
Adana'da Fırtına ve Yağış Yumurtalık ilçesinde bir minare yıkıldı.
12:12
Tüsiad'ın Kısa Film Yarışması Finalistleri Belli Oldu Türk Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) cinsiyet eşitliği konusunda kamuoyunda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı üniversite öğrencilerine yönelik "Kadın-Erkek Eşitliği Hakkında Her Şey" isimli kısa film yarışmasında finale kalan isimler belli oldu.
07:33
Ankara'da Kâr Payı Vaadiyle Büyük Vurgun Ankara'da paravan şirket kuran şebeke aralarında TBMM ve Anayasa Mahkemesi çalışanlarının da bulunduğu 423 kişiyi kâr payı vaadiyle milyonlarca TL dolandırdı.
Ankara'da Kâr Payı Vaadiyle Büyük Vurgun
22:18
Adana'da Bomba Yüklü Otomobil Paniği Adana’da içinde bomba ve silah bulunduğu ihbarı yapılan otomobil, polisi harekete geçirdi.
Adana'da Bomba Yüklü Otomobil Paniği
21:18
Adana'da Bomba Yüklü Otomobil Paniği Adana’da içinde bomba ve silah bulunduğu ihbarı yapılan otomobil, polisi harekete geçirdi.
Adana'da Bomba Yüklü Otomobil Paniği
20:46
Aydın "Talihlilerini" Arıyor Milli Piyangonun Yılbaşı Özel Çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin 4 ortağından 2'sini kazanan Aydınlı talihliler ortaya çıkmadı.
Aydın 'Talihlilerini' Arıyor
17:44
Aydın "Talihlilerini" Arıyor Milli Piyangonun Yılbaşı özel çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin 4 ortağından 2'sini kazanan Aydınlı talihliler ortaya çıkmadı.
Aydın 'Talihlilerini' Arıyor
17:03
Kerkük'ten Ceyhan'a Petrol Sevkıyatı Başladı Irak Petrol Bakanlığı Sözcüsü Cihat: "10 aydan sonra dün ilk kez Kerkük'ten Ceyhan'a günlük petrol pompalandı.
16:45
Aydın, Büyük İkramiyenin Talihlilerinin Ortaya Çıkmasını Bekliyor Aydın'da büyük ikramiyenin talihlisinin ortaya çıkmaması farklı söylentilerin çıkmasına neden oldu. Söylentilere göre bilet Aydın'dan alınıp Denizli'de satılmış olabilir.
Aydın, Büyük İkramiyenin Talihlilerinin Ortaya Çıkmasını Bekliyor
16:28
Foça'da Fırtına 7 Tekne Batırdı İzmir'in Foça İlçesi'nde etkili olan fırtına nedeniyle balıkçılar barınağı dışında şamandıraya bağlı çeşitli büyüklükteki yedi tekne su alıp battı.
Foça'da Fırtına 7 Tekne Batırdı
15:56
Fırtına Foça'da 7 Tekne Batırdı İzmir'in Foça ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle balıkçılar barınağı dışında şamandıraya bağlı çeşitli büyüklükteki 7 tekne su alıp battı.
Fırtına Foça'da 7 Tekne Batırdı
15:09
Ford, Ağır Ticari Araçlarını F Trucks Kasko ile Koruyor Ford Trucks, HDI Sigorta iş birliği ile devreye aldığı F Trucks Kasko ile Ford marka ağır ticari araç kullanıcılarına kapsamlı bir kasko poliçesi sunuyor.
11:35
Btc'den Yüklenen Ham Petrol, 2 Milyar 101 Milyon Varile Ulaştı Azerbaycan petrolünü Türkiye üzerinden dünya pazarlarıyla buluşturan BTC Ham Petrol Boru Hattı'nın Ceyhan'daki deniz terminalinde, 2015'e kadar 2 bin 750 tankere 2 milyar 101 milyon varil ham petrol yüklendi.
17:44
Mevlit Kandili AK Parti Adana Milletvekili Gürkan ve Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk mesaj yayımladı.
15:28
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
10:48
İzmir'de Kültür Sanat İZDOB, bu hafta "Balenin Büyülü Dünyası"nı sahneleyecek, "Yeni Yıl" konseri verecek İzmir Devlet Tiyatrosu, "Kibarlık Budalası", "Vişen Bahçesi" ve "Canlanan Masallar" oyunlarıyla izleyiciyle buluşacak.
13:48
Mahkemede Hükümeti Zeytinliğe Termik Santral Yapmaktan Vazgeçirememiş Yırca'da 6 bin zeytin ağacının söküldüğü alanda termik santral yapılması kararı iptal edilmişti; ancak Bakan Yıldız, bölgede termik santralin yapılması konusunda ısrarlı.
Mahkemede Hükümeti Zeytinliğe Termik Santral Yapmaktan Vazgeçirememiş
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]