21:2600
SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

   

  Eskimeyen Klasikler Adana'da Sergilendi

  Eskimeyen Klasikler Adana'da Sergilendi

  Üretim tarihlerinin üzerinden çok uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen yıllara meydan okuyan görünümleriyle hayranlık uyandıran klasik otomobiller, Adana'da sergilendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Dağ Köylerinde Sebzecilik ve Meyvecilik Desteklenecek

  Dağ Köylerinde Sebzecilik ve Meyvecilik Desteklenecek

  Osmaniye İl Genel Meclisi Başkanı Nuh Kara, dağ köylerinde sebze ve meyveciliği geliştirmek adına fidan desteğinin artırılarak devam edeceklerini belirtti. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (5)

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (5)

  Şehitlerimizi uğurluyoruzKartepe'de düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Ceyhan'da Asayiş Uygulaması

  Ceyhan ilçesinde, 4 mahallede asayiş uygulaması gerçekleştirildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Askerler İçin Yapılan Törende Gözyaşları Sel Oldu

  Şehit Askerler İçin Yapılan Törende Gözyaşları Sel Oldu

  Helikopter kazasında şehit düşen dört asker için Deniz Hava Komutanlığı’nda düzenlenen resmi törende gözyaşları sel oldu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehitlerimizi Uğurluyoruz

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde düşen askeri helikopterde şehit olan askerler için, Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele katıldı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (4)

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (4)

  Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı

  Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı

  İzmit Cengiz Topel Havalanı'nda bulunan Deniz Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı Deniz Hava Üs Komutanlığı'ndan geçen pazar günü havalandıktan 7 dakika sonra düşen helikopterde şehit olan 2'si pilot subay, 2'si teknisyen astsubay 4 asker için bugün görev yaptıkları üs komutanlığında askeri tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (3)

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor (3)

  Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören düzenledi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Şehitleri İçin Askeri Tören Düzenlendi

  Helikopter Şehitleri İçin Askeri Tören Düzenlendi

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki Cengiz Topel Havalimanı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen S-70B Skorsky tipi helikopterde şehit olan görevli personel için askeri tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Yollara ve Yıllara Meydan Okudular

  Yollara ve Yıllara Meydan Okudular

  Üretim tarihlerinin üzerinden çok uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen yollara ve yıllara meydan okuyarak, halen “gıcır gıcır” görünümleriyle hayranlık uyandıran eskimeyen klasik otomobiller, Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde sergilendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor

  Helikopter Kazası Şehitleri Uğurlanıyor

  Kartepe yakınlarında düşen askeri helikopterde şehit olan Dz. Plt. Binbaşı Deniz Akdeniz, Dz. Plt. Üsteğmen Çağrı Ceyhan, Rad. Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak için Deniz Hava Komutanlığı Cengiz Topel Askeri Havaalanı'nda tören yapıldı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

 

  Helikopter Şehidinin İstanbul'daki Evine Ateş Düştü

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesi Karaardıçlı mevkiinde, "S-70B Sikorsky" tipi askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Çağrı Ceyhan'ın baba ocağına ateş düştü. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir Belediye Başkanından Şehit Ailelerine Taziye Mesajı

  Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Kocaeli ve Sivas'ta yaşanan kazalar sonucunda 4 asker ve 3 polisin şehit olması nedeniyle taziye mesajı yayımladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Helikopter Enkazına İlk Ulaşan Köylüler

  Helikopter Enkazına İlk Ulaşan Köylüler

  Kocaeli'nde askeri helikopterin düşmesi- Kartepe ilçesinde düşen "S-70B Sikorsky" tipi askeri helikopterin enkazına ilk ulaşan köylüler, yaşadıklarını anlattıKOCAELİ (AA) - Kartepe'de düşen "S-70B Sikorsky" tipi askeri helikopterin enkazına ilk ulaşan köylüler, yaşadıklarını anlattı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehidin Mahallesi Türk Bayraklarıyla Donatıldı

  Şehidin Mahallesi Türk Bayraklarıyla Donatıldı

  İzmit'te bulunan Cengiz Topel Havaalanı'ndaki Deniz Hava Üs Komutanlığı'ndan eğitim için Konya'ya gitmek üzere dün havalandıktan sora Kartepe'ye düşen ve 4 askerle birlikte Sikorsky helikopterde şehit olan Radar Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu Ankara'daki evine ateş düştü. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ege'nin Gençlik Liderinden Başsağlığı Mesajı

  Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölgesi Başkanı Behlül Murat Maral, şehit polisler ve komutanlar için başsağlığı diledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Askeri Helikopterin Düşmesi - Şehit Askerlerin Cenazeleri Kocaeli'ne Gönderildi

  Askeri Helikopterin Düşmesi - Şehit Askerlerin Cenazeleri Kocaeli'ne Gönderildi

  Kocaeli'nde askeri helikopterin düşmesi- Bursa Adli Tıp Kurumu'na getirilen şehit askerlerin cenazeleri, Kocaeli'ne gönderildiBURSA (AA) - Kartepe ilçesinde Karaardıçlı mevkisinde "S-70B Sikorsky" tipi helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 askerin cenazeleri, Bursa Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerin ardından Kocaeli'ne gönderildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen'den Taziye Mesajı

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde askeri helikopterin düşmesi ve Sivas’ın İmranlı ilçesinde otobüsün devrilmesi sonucu 4 asker, 3 polisin şehit olması nedeniyle başsağlığı mesaj yayımladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'nde Askeri Helikopterin Düşmesi

  Kartepe ilçesinde düşen "S 70B Sikorsky'' tipi askeri helikopterin enkazına ilk ulaşan köylüler, yaşadıklarını anlattı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehitler İçin Tören Düzenlenecek

  Kartepe ilçesi Cengiz Topel Havalananı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan görevli personel için yarın sabah tören düzenlenecek. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Genelkurmay Başkanı Özel, 4 Şehit İçin Taziye Yayımladı

  Genelkurmay Başkanı Özel, 4 Şehit İçin Taziye Yayımladı

  Genelkurmay Başkanlığı, Kartepe Balaban köyü bölgesinde dün saat 12.25 sıralarında kaza kırımına uğrayan S-70B Skorsky tipi helikopterdeki şehit olan 4 personel için internet sitesi üzerinden şehitlerinin fotoğraflarının da bulunduğu bir taziye mesajı yayınladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'nde Askeri Helikopterin Düşmesi

  Bursa Adli Tıp Kurumu'na getirilen şehit askerlerin cenazeleri, Kocaeli'ne gönderildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehitlerin Naaşı, Otopsinin Ardından Gölcük'e Gönderildi

  Kocaeli'nde, Cengiz Topel Havaalanı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen helikopterde şehit olan 4 askerin naaşı Bursa Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından yeniden Gölcük'e gönderildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehit Askerlerin Cenazeleri Birliklerine Gönderildi

  Şehit Askerlerin Cenazeleri Birliklerine Gönderildi

  Kocaeli’de Cengiz Topel Havaalanı’ndan kalktıktan kısa süre sonra düşen helikopter kazasında şehit olan 4 askerin naaşı Bursa Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından birliklerine gönderildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sözlü: 'Ülkücü Bileğiyle Değil, Beyniyle ve Yüreğiyle Konuşan İnsandır'

  Sözlü: "Ülkücü Bileğiyle Değil, Beyniyle ve Yüreğiyle Konuşan İnsandır"

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nda verdiği konferansta, gençlerin kendilerini bilgiyle donatması gerektiğini ve bunun yolunun da çok okumaktan geçtiğini söyledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ceyhan'da Kentsel Dönüşüm Başlıyor

  Ceyhan'da Kentsel Dönüşüm Başlıyor

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Alt yapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Ceyhan’da yapılacak olan kentsel dönüşüm alanlarını inceledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehitlerin Cenazeleri Otopsi İçin Adli Tıpa Getirildi

  Kocaeli'nde, Cengiz Topel Havaalanı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen helikopterde şehit olan 4 askerin naaşı Bursa Adli Tıp Kurumu'na getirildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'nde Askeri Helikopterin Düşmesi

  Şehit Astsubay Üstçavuş Öğüt'ün Gölcük ilçesindeki evinde yas var Öğüt'ün kayınpederi Barış: "Vatanımız ve milletimiz için her konuda birlik ve beraberlik içinde olacağız" (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehidin Baba Ocağının Camları Naylonla Kaplı

  Şehidin Baba Ocağının Camları Naylonla Kaplı

  "S-70B Sikorsky" tipi askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt'ün, anne ve babasının oturduğu ev herkesi duygulandırdı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, TSK'ya Başsağlığı Diledi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, helikopter kazasında 4 askerin şehit olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu, Şehitlerimize Başsağlığı Diledi

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Şehitlerimize rahmet, ailelerine, Deniz Kuvvetlerimize, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Türkiye'ye başsağlığı diliyorum." dedi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Pilotlar İçin Taziye Mesajı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, düşen askeri helikopterde şehit olan Deniz Pilot Binbaşı Deniz Akdeniz ve Deniz Pilot Üsteğmen Çağrı Ceyhan ile, Radar Astsubayı Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt için Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı diledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir Şehit Astsubay Öğüt'ün Eskişehir'deki Babaevinde Yas

  Eskişehir Şehit Astsubay Öğüt'ün Eskişehir'deki Babaevinde Yas

  Kartepe Balaban Köyü yakınlarına düşen S-70B Sikorsky tipi helikopterdeki 4 şehitten DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt'ün Eskişehir'deki baba evi yasa büründü. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  TOBB İstişare Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Türkiye'de yargının bağımsızlığı ve yargının herhangi bir grubun ipoteği altına girmemesi, bütün bu ekonomik kalkınma ve siyasi demokratikleşme çabalarının en önemli ayağıdır" "Yargı mensupları dün kullandıkları hür iradeleriyle bu konudaki en güzel mesajı toplumumuza vermişlerdir. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehirli Şehit İçin Site Açıldı, Helikopterli Resmi Yayınlandı

  Eskişehirli Şehit İçin Site Açıldı, Helikopterli Resmi Yayınlandı

  İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan havalandıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan DSA Astsb.Üçvş. Ömer Burak Öğüt'in Eskişehirli olduğu öğrenildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'de Askeri Helikopterin Düşmesi

  Şehit Astsubay Üstçavuş Öğüt'ün Eskişehir'deki baba evinde yas var. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 21:26:09. #1.11#