11:0000
SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

  Prof. Dr. Gücü: Çed Raporu 'Akkuyu Buraya Yapılmamalı' Diye Bağırıyor

  Prof. Dr. Gücü: Çed Raporu 'Akkuyu Buraya Yapılmamalı' Diye Bağırıyor

  Mersin'in Erdemli İlçesi'nde bulunan ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü'nde görev yapan Prof. Dr. Ali Cemal Gücü, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na sunulan revize Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporunun 'Akkuyu buraya yapılmamalı' diye bağırdığını, denizdeki ekolojik sistemin tamamen bozulacağını, fok balıklarının kaçacağını, mevcut balıkların neslinin tükeneceğini savundu. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk: Ceyhan Hızla Gelişecek

  Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk: Ceyhan Hızla Gelişecek

  Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, önümüzdeki yıllarda Ceyhan'ın Adana'nın en hızlı gelişen ilçesi olacağını söyledi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Atlama Kuleleri'ndeki çökme - Vali Altıparmak -

  Atlama Kuleleri'ndeki çökme - Vali Altıparmak -

  Vali Ahmet Altıparmak, Erzurum'da, 2011 Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları için yapılan ülkenin tek atlama kulelerinin pistlerinin çökmesinin ardından başlatılan incelemelere ilişkin, "Bunda kimsenin endişesi olmasın zemin etüdü arkadaşlarımızla üzerinde detaylı olarak tartıştık. Raporları inceledik baktık. Zemin etüdünde heyelana ilişkin olarak 'heyelan olabilir' şeklinde bir beyan olmadığı gibi risk de gösterilmiyor" dedi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Atlama Kuleleri'ndeki Çökme

  Vali Altıparmak: "Bunda kimsenin endişesi olmasın zemin etüdü arkadaşlarımızla üzerinde detaylı olarak tartıştık. Raporları inceledik baktık. Zemin etüdünde heyelana ilişkin olarak 'heyelan olabilir' şeklinde bir beyan olmadığı gibi risk de gösterilmiyor" Spor Genel Müdürü Baykan: "Amacımız bir an önce. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 11:00:20. #1.12#