23:5900
SON DAKİKA CEYLANPINAR HABERLERİ

Son Dakika Ceylanpınar Haberleri

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  "(Suriye sınırında askere ateş açılması) Şehitlerimizin kanını yerde bırakmama gibi bir sorumluluğumuzun yanında bu ülkede barışı ve kardeşliği dinamitleyecek unsurlara karşı da söyleyeceğimiz, yapacağımız çok şey var" (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sıfır Faizli Krediye Rekor Başvuru

  Soma'daki maden faciası ve Suriye sınırındaki çatışmalardan etkilenen bazı ilçelerdeki KOBİ, esnaf ve sanatkarlara yönelik sunulan sıfır faizli krediye işletmelerden rekor seviyede başvuru yapıldı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık'ın açıkladığı ilk yıl geri ödemesiz sıfır faizli 50 bin liralık krediye ilk 5 gün 2 bin 148 iş yeri tarafından başvuruda bulunuldu. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  HDP'li Yüksekdağ: 3 Askerin Katili Kim?

  HDP'li Yüksekdağ: 3 Askerin Katili Kim?

  HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Şanlıurfa'nın Suriye sınırında şehit edilen 3 askerin, çözüm sürecini baltalamak isteyen karanlık güçler tarafından öldürüldüğünü söyledi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Hdp'li Yüksekdağ: 3 Askerin Katili Kim?

  Hdp'li Yüksekdağ: 3 Askerin Katili Kim?

  Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Şanlıurfa'nın Suriye sınırındaki Ceylanpınar İlçesi'nde şehit edilen 3 askerin, çözüm sürecini baltamak isteyen karanlık güçler tarafından öldürüldüğünü öne sürdü. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Ceylanpınar Çatışmasında Kaçan Bir Terörist Yakalandı

  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, 23 Temmuz 2014 tarihindeki silahlı çatışmada kaçan teröristlerden biri yakalandı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Genelkurmay: Çatışmadan Kaçan Terörist Yakalandı

  Genelkurmay: Çatışmadan Kaçan Terörist Yakalandı

  Genelkurmay Başkanlığı, Ceylanpınar'da geçen 23 Temmuz'da askerler ile çıkan çatışmada kaçan bir teröristin yakalandığını duyurdu. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  PKK, 3 Askerin Şehit Düştüğü Ceylanpınar Saldırısını Üstlendi

  PKK, 3 Askerin Şehit Düştüğü Ceylanpınar Saldırısını Üstlendi

  Ceylanpınar'da, Suriye sınırından Türkiye'ye girmeye çalışırken güvenlik güçleriyle çatışan ve 3 askeri şehit eden grubun PKK'lı olduğu kesinleşti. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ceylanpınar'da Bayram Telaşı

  Ceylanpınar'da Bayram Telaşı

  Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde, Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala ilçe halkını bayram telaşı sardı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Suriye Sınırında Sessizlik Hakim

  Suriye Sınırında Sessizlik Hakim

  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, PYD'liler tarafından 3 askerin şehit edildiği Suriye sınırında sessizlik hakim. Ceylanpınar'a 15 kilometre uzaklıkta bulunan Altıntepe Mahallesi'nde geçen pazartesi gecesi, sınırı geçmeye çalışan PYD'liler ile askerler arasında çıkan çatışmada görevli askerlerden Adem Döğüşgen, Berat Sağırkaya ve Yiğit Şahan şehit oldu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  MHP Lideri Bahçeli: Türk Askerinden Sonra Türk Polisi de AKP Komplosuna Feda Edilmiştir

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, polislere düzenlenen operasyonu, "Aday Erdoğan'ın; rüşvetçileri suçüstü basan, yolsuzluk şebekesini deşifre eden yüzü aşkın emniyet mensubunun sahur bile yapmalarına izin vermeden kelepçeli şekilde gözaltına alması hırsızların hırsızlığı kapatma eyleminden başka bir şey değildir. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 23:59:01. #1.13#