11:5000
SON DAKİKA CEZAYİR HABERLERİ

Son Dakika Cezayir Haberleri

   

  Cezayir'de Cumhurbaşkanlığı Seçimi

  Cezayir'de Cumhurbaşkanlığı Seçimi

  Anayasa Konseyi, kesin sonuçlara göre cumhurbaşkanlığı seçimlerini Buteflika'nın kazandığını açıkladı. (Bugün 01:23)

   

  Kıtalar Aşan Hayaller" Rabat'ta Buluştu

  Pedal çevirerek 5 kıtada en büyük çöl ve en yüksek karayolu geçidini aşmayı hedefleyen Türk bisikletçi Genç ile kıtalar arasında yüzmeyi planlayan Faslı yüzücü Bereke, Türkiye'nin Rabat Büyükelçiliğinde bir araya geldi Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Arıner: "Bu gençler, başkalarına örnek olmak ve gençliğin. (Dün 12:58)

   

  Bilişim Anadolu ile Buluşuyor" Toplantısı

  İstanbul'da 11 14 Eylülde gerçekleştirilecek CeBIT Bilişim Euasia Fuarı öncesi, "Bilişim Anadolu ile buluşuyor" toplantısı, Eskişehir'de gerçekleştirildi Fuara Eskişehir'den katılacak olan Teknokent firmalarına CeBIT Bilişim Avrasya tarafından finansal destek sağlanacak. (Dün 12:56)

   

  PISA Sınavı Nazilli Anadolu Lisesi'nde Yapıldı

  PISA Sınavı Nazilli Anadolu Lisesi'nde Yapıldı

  PISA tarafından yapılan Uluslararası PISA sınavında Aydın ilini Nazilli Anadolu Lisesi temsil ederek, Türkiye'nin başarısını artırmak için yarıştı. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Cezayir'de Muhalefetten Yeni İttifak

  Cezayir'de Muhalefetten Yeni İttifak

  Muhalefetteki 13 partinin de katılımıyla eski Başbakan Bin Felis liderliğinde "Değişim için Güçler Kutubu" ittifakı kuruldu. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Otogaz Satışı Şubatta Arttı

  Otogaz Satışı Şubatta Arttı

  EPDK verilerine göre, otogaz satışları şubat ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 3,1 artarak 192 bin 376 tona ulaştı. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Arap Ülkelerinden Buteflika'ya Tebrik Mesajı

  Arap ülkeleri devlet başkanları, 4. dönem cumhurbaşkanlığına seçilen Abdulaziz Buteflika'ya tebrik mesajı gönderdi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Mukaddes Miras Mushaf-ı Şerif Sergisi Erzurum'da

  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın himayelerinde İslam Kültür Sanat Platformu'nun katkılarıyla gerçekleştirilen serginin açılışı, İçişleri Bakanı Efkan ve Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in katılımıyla yapıldı Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "Hattın her çeşidine dair yeryüzünde en meşhur hattatlar bizim milletimizin fertleri arasından çıktı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum'da Sergi İzdihamı

  Erzurum'da Sergi İzdihamı

  Erzurum’da İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Diyanet İşleri Bakanı Mehmet Görmez’in tarihi Çifte Minareli Medrese'de açılışını yaptıkları "Mukaddes Miras Sergisi"ne yoğun ilgi nedeniyle izdiham yaşandı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Ev Tekstili İhracatına 1.5 Milyar Dolarlık Doping

  Cnr Evteks Fuarı'nın sektöre 1.5 milyar dolarlık ihracat desteği sağlaması bekleniyor. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri