SON DAKİKA CEZAYİR HABERLERİ

Son Dakika Cezayir Haberleri

  Libya'daki Olaylar - Emrullah İşler

  Libya'daki Olaylar - Emrullah İşler

  Libya'daki olaylar- Cumhurbaşkanı ve Hükümetin Libya Özel Temsilcisi İşler: - "Görüşlerimizi aktardığımız Cezayirli dostlarımızın da aynı düşüncede olduklarını memnuniyetle müşahede ettik. Ülkenin (Libya) kaostan kurtulması istikametinde Libyalı kardeşlerimizin gösterdiği samimi gayretlerden ümitliyiz"- "Libyalı kardeşlerimizin ülkeyi düzlüğe çıkaracak bir siyasi yol üzerinde anlaşmalarını ve bu yol haritasını uygulamak üzere milli birlik hükümeti kurmalarını temenni ediyoruz"- "Biz (Dün 10:12)

   

  Libya'daki Olaylar

  Cumhurbaşkanı ve Hükümetin Libya Özel Temsilcisi İşler: "Görüşlerimizi aktardığımız Cezayirli dostlarımızın da aynı düşüncede olduklarını memnuniyetle müşahede ettik. Ülkenin (Libya) kaostan kurtulması istikametinde Libyalı kardeşlerimizin gösterdiği samimi gayretlerden ümitliyiz" "Libyalı kardeşlerimizin. (Dün 09:54)

   

  Özel Temsilci İşler, Cezayir'de

  Cumhurbaşkanı ve Hükümet Özel Temsilcisi İşler, Cezayir Dışişleri Bakan Yardımcısı Messahel ile Libya krizini görüştü. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 14:27:56. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEZAYİR HABERLERİ
[Hata Bildir]