19:3500
SON DAKİKA CEZAYİR HABERLERİ

Son Dakika Cezayir Haberleri

   

  Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, JLL Türkiye'yi Tercih Etti

  Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, Türkiye Cumhuriyeti'nden gelen davet üzerine Bölgesel Merkezi'ni ülkemize taşıdı. (Bugün 16:07)

   

  Anı Tur ile Yurt Dışı Bir Başka Güzel

  Anı Tur ile Yurt Dışı Bir Başka Güzel

  Yeryüzünde keşfedilmemiş pek çok yer gezilecek görülecek pek çok yeni ülke var. Avrupa, Amerika, Asya ya da Uzakdoğu başta olmak üzere her kıtanın kendine özgü bir kültürü ve medeniyeti var. Bu değişik kültürleri tanımak ve yeni yerler gezmek insana farklı deneyimler kazandırmakta. (Dün 17:52)

   

  Yabancı Askeri Okul Öğrencileri İstanbul'da

  Uluslararası Harbiyeli Askeri Eğitim, Atış ve Tatbikat Haftası etkinliği için Türkiye'ye gelen 21 ülkenin kara harp okulu öğrencileri, tekne ile İstanbul turu yaptı Yabancı askeri okul öğrencilerine Dolmabahçe Sarayı, Savanora Yatı ile üçüncü köprü inşaatına ilişkin bilgi verildi. (Dün 17:51)

   

  Diyarbakır'ın Suriye ve Irak'a İhracatı Arttı

  Diyarbakır'ın Suriye ve Irak'a İhracatı Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, yılın ilk 6 ayında Diyarbakır'dan Suriye ve Irak'a yapılan ihracat geçen yıla oranla artış gösterdi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  ABD, IŞİD'in Sözcüsünü Terör Listesine Aldı

  ABD, IŞİD'in Sözcüsünü Terör Listesine Aldı

  ABD Dışişleri Bakanlığı, terör örgütü IŞİD'in Sözcüsü Ebu Muhammed el Adnani'yi terör listesine aldı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Akdeniz'de '11 Eylül' Alarmı

  Akdeniz'de "11 Eylül" Alarmı

  Akdeniz'in batısında yer alan 9 ülke, olası 11 Eylül benzeri terör saldırılarına karşı önlem amacıyla askeri tatbikat hazırlığı yapıyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Diyarbakır'ın Suriye ve Irak'a İhracatı Arttı

  Diyarbakır'ın Suriye ve Irak'a İhracatı Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Diyarbakır Bölge Müdürü M. Salih Uras, Diyarbakır’ın ilk 6 ayda Suriye ve Irak’a yaptığı ihracatın artış gösterdiğini açıkladı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Yahudi Asıllı Şarkıcı Cezayir Konserini İptal Etti

  Yahudi asıllı şarkıcı Sean Paul, 20 Ağustos'ta Cezayir'de vereceği konseri can güvenliğinin sağlanamayacağı gerekçesiyle iptal etti. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Spor Toto 3. Lig

  Spor Toto 3. Lig

  Kamp döneminde oynadığı hazırlık maçlarında önemli rakiplere karşı başarılı sonuçlar alan Diyarbakırspor, şampiyonluk hedefi için camiaya umut verdi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.08.2014 19:35:21. #1.11#