11:2500
SON DAKİKA CEZAYİR HABERLERİ

Son Dakika Cezayir Haberleri

   

  OPEC Toplantısı Öncesi Petrol 76 Dolara İndi

  OPEC Toplantısı Öncesi Petrol 76 Dolara İndi

  Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütünün üretimi azaltacağına yönelik beklentilerin zayıflamasıyla, bir varil petrolün fiyatı yaklaşık 2 dolar daha düştü. (Bugün 09:24)

   

  Çin, Rusya'dan 3 Milyar Dolara S-400 Füze Sistemi Alacak

  Çin, Rusya'dan 3 Milyar Dolara S-400 Füze Sistemi Alacak

  Çin, Rusya'dan gelişmiş hava savunma sistemi S-400 uçak savar füze bataryaları almak için görüşmeler yürütüyor. (Bugün 08:07)

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı Açılış Töreni

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı Açılış Töreni

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Sağlam finansal yapısıyla, disiplinli mali yapısıyla, siyasi olarak tam bir istikrar ve güven ortamıyla Türkiye, yatırım yapmak, ticaret yapmak, işbirliği yapmak için eşsiz bir ülkedir, eşsiz bir fırsattır" "Filistin meselesinin çözümüne yönelik umut verici adımların atıldığı bir dönemin ardından tüm Müslümanların en kutsal ikinci mekanı olan Mescid i Aksa'ya yönelik barbarca saldırı ne yazık ki barış umutlarına çok ağır bir darbe vurmuştur" "DEAŞ terörüne son (Dün 19:14)

   

  'DEAŞ'a Karşı Çıkanlar, PKK'ya Sempati ile Bakabiliyor'

  "DEAŞ'a Karşı Çıkanlar, PKK'ya Sempati ile Bakabiliyor"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Amerika'daki olaylara değinerek, "Terörle mücadeleyi eleştirenler şu an bazı ülkelerdeki orantısız şiddeti görmezden geliyor." dedi. (Dün 17:43)

   

  Mayın Tatbikatı Nefes Kesti

  Mayın Tatbikatı Nefes Kesti

  İzmir Körfezi ve Ege Denizi'nde, 21 Kasım'da başlayan, 30 Kasım tarihine kadar da devam edecek olan Nusret 2014 Mayın Harp Tatbikatı için, basın turu düzenlendi. (Dün 16:57)

   

  Erdoğan'dan Sert Cevap: ' Ahlak Zafiyeti Yaşıyorlar'

  Erdoğan'dan Sert Cevap: ' Ahlak Zafiyeti Yaşıyorlar'

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, kadın-erkek eşitliği konusundaki açıklamalarının bazılarınca bilinçli olarak çarpıtıldığını söyleyerek, 'Kadın ve erkek eşitliği açıklamama yönelik ahlak zafiyeti yaşanıyor' dedi. (Dün 16:38)

   

  Ege'de Gövde Gösterisi

  Ege'de Gövde Gösterisi

  Geçen yıl Çanakkale açıklarında icra edilen Nusret Davet Tatbikatı, bu yıl İzmir Körfezinde düzenleniyor. (Dün 16:14)

   

  Türk Mayın Avlama Filosu, Nusret-2014'te Güven Verdi

  Türkiye’nin evsahipliğinde, 12 ülkenin 19 gemiyle katıldığı Nusret-2014 Davet Tatbikatı, İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında devam ediyor. (Dün 15:22)

   

  Ege'de Nusret 2014 Mayın Harbi Tatbikatı

  Ege'de Nusret 2014 Mayın Harbi Tatbikatı

  İzmir Körfezi ve Ege Denizi'nde, 21 Kasım'da başlayan, 30 Kasım tarihine kadar da devam edecek olan Nusret 2014 Mayın Harp Tatbikatı için, basın turu düzenlendi. (Dün 15:13)

   

  Nusret-2014 Nefes Kesti

  Geçen yıl Çanakkale açıklarında icra edilen Nusret Davet Tatbikatı, bu yıl İzmir Körfezinde düzenleniyor. (Dün 15:10)

   

  Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı

  Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı

  Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı- Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde, mayın harbi konusunda birlik ve komutanlıkların eğitimini artırmak amacıyla 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde yapılan tatbikat devam ediyor- Tatbikatın 6'ncı gününde Karaburun açıklarında mayın imhası gerçekleştirilecekİZMİR (AA) - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde, mayın harbi konusunda birlik ve komutanlıkların eğitimini artırmak amacıyla 6 ülkeden deniz gücünün (Dün 13:28)

   

  Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı

  Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ev sahipliğinde, mayın harbi konusunda birlik ve komutanlıkların eğitimini artırmak amacıyla 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla İzmir Körfezi'nde yapılan tatbikat devam ediyor Tatbikatın 6'ncı gününde Karaburun açıklarında mayın imhası gerçekleştirilecek. (Dün 10:57)

   

  Benzinde İndirim Petroldeki Düşüşün Yarısından Az

  Benzinde İndirim Petroldeki Düşüşün Yarısından Az

  Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nün (OPEC) üretimi azaltacağına yönelik beklentilere rağmen, başta Asya olmak üzere küresel ekonomideki yavaşlamanın etkisiyle petrol fiyatlarındaki düşüş beş aydır sürüyor. (Dün 09:21)

   

  Petrol Fiyatlarının Kaderi Perşembe Günü Çizilecek

  Petrol Fiyatlarının Kaderi Perşembe Günü Çizilecek

  Tüm dünyada araç sahiplerinin gözü OPEC toplantısında. Petrol fiyatlarının seyrini belirleyecek kritik toplantı perşembe günü gerçekleşecek. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Havalimanında Hırsızlık Yapan Cezayir Uyruklı Şahıslar Yakalandı

  Atatürk Havalimanınından yolcuların dikkatsizliğini fırsat bilerek hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalanan Cezayir uyruklu Z.B. ile H.D. cezaevine gönderildi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Atatürk Havalimanındaki Çanta Hırsızlığı Kamerada

  Atatürk Havalimanındaki Çanta Hırsızlığı Kamerada

  Atatürk Havalimanında bir yolcunun çantasını çalan Cezayir uyruklu 2 hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Biden'ın Ardından Anlaşmazlıklar Sürüyor

  Biden'ın Ardından Anlaşmazlıklar Sürüyor

  ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın üç günlük Türkiye ziyaretinin ardından yapılan açıklamalarda 'tarafların biribirinin tavrını daha iyi anladığı' vurgulansa da, ABD ve Türkiye arasında IŞİD ile mücadelede görüş ayrılıkları sürüyor. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Cezayirli Minik Yıldızdan Efsane Gol

  Cezayirli Minik Yıldızdan Efsane Gol

  Cezayir U 12 takımı ile Güney Afrika U 12 takımının karşılaştığı maçta topuk vuruşuyla atılan bu gol izleyenleri mest etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Işid Libya Petrolünün Peşinde

  Işid Libya Petrolünün Peşinde

  IŞİD şimdi de Libya'da yayılmaya çalışıyor. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Türkiye Olarak Biz, Tarihimizle Yüzleşmeliyiz'

  Kılıçdaroğlu: "Türkiye Olarak Biz, Tarihimizle Yüzleşmeliyiz"

  Olayların bütün yönleriyle aydınlatılmasında yarar varCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dersim olaylarına ilişkin, "Olayların bütün gerçek yönleriyle tartışılmasında ve aydınlatılmasında yarar var" dedi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Tunceli Olaylarıyla İlgili Komisyon Kuralım Dedik, AKP'lilerce Reddedildi'

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her ülkenin tarihinde yanlışlıklar, eksiklikler, hatalar, acı olaylar olduğunu ama önemli olanın ülkelerin kendi tarihleriyle yüzleşmesi olduğunu söyledi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  (Dersim olayları) Olayların bütün gerçek yönleriyle tartışılmasında ve aydınlatılmasında yarar var" "Biz, tarihimizle yüzleşmekten korkmayız. Her ülkenin tarihinde yanlışlıklar, hatalar, eksiklikler, acı olaylar vardır ama önemli olan, ülkelerin kendi tarihleriyle yüzleşmeleridir" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: Başbakan'ın Tunceli Ziyaretini Önemsiyoruz

  Kılıçdaroğlu: Başbakan'ın Tunceli Ziyaretini Önemsiyoruz

  Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dün Tunceli'ye yaptığı ziyareti önemsediklerini belirterek, "Her ülkenin tarihinde yanlışlıklar vardır, hatalar vardır, eksiklikler vardır, acı olaylar vardır ama önemli olan ülkelerin kendi tarihleriyle yüzleşmeleridir. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Adana'da Okullarası Judo Müsabakaları Tamamlandı

  Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullararası Gençler Judo müsabakaları tamamlandı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hacıların İhramı Denizli'den

  Hacıların İhramı Denizli'den

  Denizli'de üretilen, kumaşı ter emici ve serinletici özelliğe sahip ihramlar, dünyanın dört bir yanından hac farizası ya da umre ziyareti için kutsal topraklara giden Müslümanların tercihi haline geldi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

  Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği'nde Çetin Tekrar Başkanlığa Seçildi

  Çetin: "Ocak ekim döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre toplamda yüzde 3’lük artış ile 628 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdik" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Google, Öğretmenler Günü'nü Unutmadı!

  Google, Öğretmenler Günü'nü Unutmadı!

  Google, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel bir Doodle hazırladı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Trabzonspor'a Havaalanında Meşaleli Karşılama

  Trabzonspor'a Havaalanında Meşaleli Karşılama

  Trabzonspor'un ersun Yanal'ın teknik direktörlüğe getirildikten 10 gün sonra oynadığı ilk resmi maçında Galatasaray'ı deplasmanda 3-0 gibi net bir skorla devirmesi, büyük sevince sebep olurken taraftarlar, bordo mavili takımlarını havaalanında meşalelerle karşıladılar. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  En Çok Rusya'ya İşçi Gönderiyoruz

  En Çok Rusya'ya İşçi Gönderiyoruz

  İŞKUR verilerine göre, yılın 10 ayında kurum aracılığıyla 7 bin 652 kişinin işe yerleştirildiği Rusya, en çok işçi gönderilen ülke oldu Son 3 yıldır işçilerin gönderildiği ülkelerde başı çeken Irak'ta işe yerleştirilen kişi sayısı ise yarı yarıya azaldı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  - Çanakkale'de döktüğü mayınlarla Birinci Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren Nusret mayın gemisinden adını alan "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı" 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla başladı- Tatbikatla ilgili Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, deniz ve hava unsurlarının katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilecek tatbikatın su altı mayınlarının tespit edilerek çıkartılması harekatlarını içereceği bildirildi- Mayın (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  Çanakkale'de döktüğü mayınlarla Birinci Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren Nusret mayın gemisinden adını alan "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı" 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla başladı Tatbikatla ilgili Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, deniz ve hava unsurlarının katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilecek tatbikatın su altı mayınlarının tespit edilerek çıkartılması harekatlarını içereceği bildirildi Mayın Filosu (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Son Bir Yılda Cumhuriyet Tarihinde İmha Edilen Kadar Mayın İmha Ettik'

  Türkiye’nin evsahipliğinde, NATO ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı unsurlarının katılımıyla icra edilen "Nusret-2014 Davet Tatbikatı" ile ilgili gazetecilere brifing verildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yılın Son Film Randevu'su "KAYIP Cennet" ile Açılıyor

  TÜRSAK Vakfı tarafından düzenlenen Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali, 5-11 Aralık tarihleri arasında, onyedincikez, sinemaseverlere buluşmaya hazırlanıyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Ortak Dil Geliştirmeli"

  Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Temsilcisi Kav "Kadına yönelik şiddet giderek tırmanırken buna bağlı ölümler artıyor." dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kulüpler Dünya Kupası'nda Müthiş Tanıtım Filmi

  Kulüpler Dünya Kupası'nda Müthiş Tanıtım Filmi

  FIFA, Fas'ta düzenlencek Kulüpler Dünya Kupası öncesi video yayımladı, hazırlanan görüntüler, dünya basınının büyük ilgisini çekti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Nusret-2014 Başladı

  Nusret-2014 Başladı

  Geçen yıl Çanakkale açıklarında icra edilen “NUSRET Davet Tatbikatı”, bu yıl İzmir Körfezi’nde düzenleniyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Nusret-2014 Başladı

  Nusret-2014 Başladı

  Geçen yıl Çanakkale açıklarında icra edilen “NUSRET Davet Tatbikatı”, bu yıl İzmir Körfezi’nde düzenleniyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan, Nijer ve Çad Cumhurbaşkanlarıyla Görüştü

  Erdoğan, Nijer ve Çad Cumhurbaşkanlarıyla Görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Ekvator Ginesi'nde Nijer ve Çad Cumhurbaşkanlarıyla görüştü. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  2. Türkiye Afrika Ortaklık Zirvesi Başladı

  2. Türkiye Afrika Ortaklık Zirvesi, Ekvator Ginesinin başkenti Malabo'da başladı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  2. Türkiye Afrika Ortaklık Zirvesi Başladı

  2. Türkiye Afrika Ortaklık Zirvesi başladı- Zirvenin liderler oturumuna Türkiye, Moritanya, Ekvator Ginesi, Benin ve Çad cumhurbaşkanı, Cezayir başbakan, Afrika Birliği ise birliğin en üst seviyesi olan komisyoner düzeyinde katılıyor- Oturumda Erdoğan da Afrikalı liderlere hitap edecekMALABO (AA) - 2. Türkiye Afrika Ortaklık Zirvesi, Ekvator Ginesi'nin başkenti Malabo'da başladı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Son Dakika Haberler ve Yüksek Tirajlı Gazetelerden Manşetler

  Son Dakika Haberler ve Yüksek Tirajlı Gazetelerden Manşetler

  Son dakika güncel haberler. Türkiye ve dünya gündeminden haberler. 21 Kasım 2014 tarihli Türkiye'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden manşetler ve detaylar. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekvator Ginesi'nde...

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekvator Ginesi'nde...

  "2. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi"ne katılmak üzere Ekvator Ginesi'nde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mevkidaşı Teodoro Obiang Nguema Mbasogo tarafından resmi törenle kaşılandı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Ebola Alarmı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Ebola Alarmı

  Afrika turu kapsamında Ekvator Ginesi'ne giden Erdoğan için özel önlemler alındı. Yiyecek ve içecekleri tek tek kontrol ediliyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  2. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesine Katılanlar Onuruna Akşam Yemeği

  Ekvator Ginesi'nin başkenti Malabo'da düzenlenen 2. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesine katılan devlet ve hükumet başkanları, düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Trabzonspor'un Yıldızı Kaleciyi İçeri Soktu! İşte O İlginç Gol!

  2015 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri B Grubu maçında Mali, Cezayir'i 2-0 mağlup ederken Trabzonsporlu Yatabare, ilginç bir gole imza attı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Afrika'dan BM Güvenlik Konseyi'ne Daimi Üyelik Talebi

  Ekvator Ginesi Dışişleri Bakanı Agapito Mba Mokuy Afrika Ülkeleri'nin de BM Güvenlik Konseyi'nde 2 daimi üyesi olması gerektiğini söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bakan Yıldız: 'Irak Petrolü Ülkenin Normalleşmesine Önemli Bir Katkı Sağlamaktadır'

  Bakan Yıldız: "Irak Petrolü Ülkenin Normalleşmesine Önemli Bir Katkı Sağlamaktadır"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Irak Petrol Bakanı Adil Abdulmehdi ile görüştü. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan, Keçiova Camisini Ziyaret Etti

  Erdoğan, Keçiova Camisini Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Cezayir'deki ikinci gününde Keçiova Camisini ziyaret etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan, Cezayir'den Ayrılarak Ekvator Ginesi'ne Hareket Etti

  Erdoğan, Cezayir'den Ayrılarak Ekvator Ginesi'ne Hareket Etti

  Resmi temaslarda bulunmak üzere Cezayir’e gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Afrika Ortak Zirvesi’ne katılmak üzere Ekvator Ginesi’ne hareket etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'de Keçiova Camisini Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'de Keçiova Camisini Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'de eski şehir olarak bilinen Kasaba bölgesinde bulunan ve TİKA tarafından restorasyonu yaptırılan Keçiova Camisini ziyaret etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 11:25:44. #1.11#