11:2900
SON DAKİKA CHP PARTİ MECLİSİ HABERLERİ

Son Dakika CHP Parti Meclisi Haberleri

  Kılıçdaroğlu, 'Muhalefetin Çözüm Sürecine Bakışı' Konferansına Katıldı (1)

  Kılıçdaroğlu, "Muhalefetin Çözüm Sürecine Bakışı" Konferansına Katıldı (1)

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Kürt sorunu güvenlik yöntemleriyle çözülmez. 30 yıllık deneyim bize bunu gösterdi. (Dün 16:33)

   

  Düzeltme

  Düzeltme

  "TCMB kararının ardından dolar düştü, borsa yükseldi" başlıklı haberimizin 4. paragrafındaki "Dolar/TL şu dakikalarda son bir ayın en düşük seviyesi olan 2,3313'e gerilerken" ifadesi "Dolar/TL şu dakikalarda son bir ayın en düşük seviyesi olan 2,2313'e gerilerken" şeklinde değiştirilmiştir. (Dün 16:11)

   

  TCMB Kararının Ardından Dolar Düştü, Borsa Yükseldi

  TCMB'nin faizlerde değişiklik yapmaması ve Avro bölgesi imalat verilerinin beklentileri aşmasının ardından dolar/TL bir ayın en düşüğüne geriledi. (Dün 15:13)

   

  Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'ya Bir Ödül Daha

  Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'ya Bir Ödül Daha

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, KAMU-DER tarafından yılın en başarılı milletvekili kategorisinde ödüle layık görüldüGeçtiğimiz günlerde ORC tarafından yapılan anketle en başarılı 5 milletvekili arasında yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’ya, kısa adı KAMU-DER olan Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından yılın en başarılı milletvekili ödülü verildi. (Dün 12:12)

   

  Emniyet Genel Müdürlüğü: Başvurular Tüm Türkiye'yi Yansıtıyor

  Emniyet Genel Müdürlüğü: Başvurular Tüm Türkiye'yi Yansıtıyor

  EGM, polis alımlarının sadece 3 ilde olduğu haberleriyle ilgili; başvuru yapan öğrencilerin doğum yerleri dikkate alındığında tüm Türkiye'yi yansıttığını söyledi. (Dün 11:00)

   

  Avrupa Borsaları Güne Düşüşle Başladı

  Avrupa Borsaları Güne Düşüşle Başladı

  Avrupa borsaları, bugün Almanya ve Avro Bölgesi'nde açıklanacak olan PMI verileri öncesi satış ağırlıklı açıldı. (Dün 10:38)

   

  Asya Borsaları Hindistan Hariç Geriledi

  Asya Borsaları Hindistan Hariç Geriledi

  Asya borsaları, Çin ve Japonya'da açıklanan öncü imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endekslerinin ardından satış ağırlıklı bir seyir izledi. (Dün 09:45)

   

  Piyasalar Kritik Güne Temkinli Başladı

  Piyasalar Kritik Güne Temkinli Başladı

  Küresel piyasalar dalgalı seyrini devam ettirirken, pozitif ayrışmaya devam eden yurt içi piyasalar güne yatay bir başlangıç yaptı. (Dün 09:34)

   

  Yurt İçi Piyasalar PPK Faiz Kararını Bekliyor

  Yurt İçi Piyasalar PPK Faiz Kararını Bekliyor

  Küresel piyasalar dalgalı seyrini devam ettirirken, pozitif ayrışmaya devam eden yurt içi piyasalar bugün açıklanacak TCMB Para Politikası Kurulu faiz kararına odaklandı. (Dün 09:15)

   

  Israeli Pm Blames Abbas For Jerusalem Attack

  Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu has blamed Palestinian Authority President Mahmoud Abbas for an attack in Jerusalem in which a 3 month baby was killed. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP Merkez Yönetim Kurulu Toplandı

  CHP Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Koç: 'Bundan Sonra Artık Türkiye Çok Daha Kapalı Bir Rejime Doğru Sürükleniyor'

  Koç: "Bundan Sonra Artık Türkiye Çok Daha Kapalı Bir Rejime Doğru Sürükleniyor"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"Türkiye'nin ulusal güvenliğine kast eden, Türkiye sınırları içerisinde ulusal birliğimizi bir terör eylemi içerisinde hedef alan her türlü organizasyon, Türkiye için önündeki, sağındaki, solundaki, arkasındaki, üstündeki hepsi terör örgütüdür. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Borsa 78 Bin Puanı Aştı

  Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, önceki kapanışa göre 435,19 puan yükselerek 78.080,78 puan ile 17 Eylül'den bu yana, ilk kez 78 bin puanın üzerinde günü tamamladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 11:29:14. #1.13#