14:3700
SON DAKİKA CHP PARTİ MECLİSİ HABERLERİ

Son Dakika CHP Parti Meclisi Haberleri

   

  Kılıçdaroğlu, Pm Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

  Kılıçdaroğlu, Pm Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi öncesinde yaptığı değerlendirmede, “Yapılan düzenlemeyle MİT’e yurt içinde ve yurt dışında operasyon yapma yetkisi veriliyor. (Bugün 14:05)

   

  CHP Pm Toplantısı

  CHP Pm Toplantısı

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu: "Bugün geldiğimiz nokta, sağ sol olayı olmanın ötesinde bir noktaya geldik biz. Cumhuriyet, demokrasi bunlar tartışılır hale geldi. (Bugün 13:05)

   

  Kılıçdaroğlu: Demokrasi Gidiyor, Başka İşlerle Uğraşıyoruz

  -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Zaman zaman şu eleştiriler geliyor, "CHP sağa mı kayıyor' diye. Bugün sağ-sol olayının ötesinde bir noktaya geldik biz. Cumhuriyet, demokrasi bunlar tartışılır hale geldi. (Bugün 12:58)

   

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Bizim Şikayet Etmeye Hakkımız Yok

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Bizim Şikayet Etmeye Hakkımız Yok

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendilerinin yerel seçimlerde oy oranlarının yüzde 30'ü aştığını ama seçim sandıklardaki hileler nedeniyle böyle bir tabloyla karşılaştıklarını söyleyerek, "Bizim şikayet etmeye hakkımız yok. Oyların şu veya bu şekilde çalındığını iddia ediyorsan orada adamını tutacaksın. (Bugün 00:39)

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "Partinin sağa kaydığı yönünde bazı eleştiriler var. Bizim sağa sola falan kaydığımız yok. Bizim programımız var. Biz sosyal demokrat bir partiyiz. (Bugün 00:23)

   

  Gündem Özeti / 18 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:03)

   

  CHP İki Gün Boyunca Seçim Sonuçlarını Değerlendirecek

  CHP Parti Meclisi yarın, CHP Grup Genel Kurulu ise cumartesi günü toplanarak yerel seçim sonuçlarını değerlendirecek. (Dün 20:15)

   

  Koç: '1 Mayıs Kutlamaları Taksim'de Yapılacaktır '

  Koç: "1 Mayıs Kutlamaları Taksim'de Yapılacaktır "

  CHP Sözcüsü Haluk Koç, “Gösteri yapma hakkını kullanan kişi, gösteri yapılacak yeri de belirleme hakkına sahiptir. (Dün 18:05)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "Sayın Baykal'ı kastederek söylemiyorum, genel bir şey olarak söylüyorum, eleştiri çok özel bir müessesedir ama özeleştiri de eleştiri kadar kıymetli bir müessesedir" "Gösteri yapma hakkını kullanan kişi, gösteri yapılacak yeri de belirleme hakkına sahiptir. (Dün 17:13)

   

  BDP ve Hdp'de Gözler Öcalan Görüşmesine Çevrildi

  BDP ve Hdp'de Gözler Öcalan Görüşmesine Çevrildi

  Bdp Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, yarın BDP ve HDP gruplarının yeniden toplanacağını belirterek, Öcalan ile yapacakları görüşme sonunda birçok konunun netleşeceğini söyledi. (Dün 15:30)

   

  Deniz Baykal Tazelenmeye İhtiyaç Var

  Deniz Baykal Tazelenmeye İhtiyaç Var

  Chp eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin yerel seçimlerde 'çılgınca hatalar' yaptığını belirterek "Boş lafa doyduk, ciddi bir tabloyu boş lafla izah etmesin kimse. Tazelenmeye ihtiyaç var" dedi. (Dün 14:51)

   

  Pmyo'dan Kardeş Okula Destek

  Pmyo'dan Kardeş Okula Destek

  Aksaray’da Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO), kardeş okul ilan ettikleri Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okulun yeni oluşturmaya çalıştığı kütüphanesine kitap ve öğrencilere eşofman ile spor malzemesi yardımında bulundu. (Dün 14:40)

   

  Deniz Baykal: Tazelenmeye İhtiyaç Var

  Chp eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin yerel seçimlerde 'çılgınca hatalar' yaptığını belirterek "Boş lafa doyduk, ciddi bir tabloyu boş lafla izah etmesin kimse. Tazelenmeye ihtiyaç var" dedi. (Dün 13:36)

   

  Baykal'dan Çağrı

  Baykal'dan Çağrı

  CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Cumhurbaşkanını ilk defa 52 milyon insan belirleyecek, siyasi partilere iş düşüyor, uzlaşma olmalıdır" dedi. (Dün 13:26)

   

  Polis Adayları Otistik Çocuklar İçin Gösterici Oldu

  Trabzon Polis Meslek Yüksekokulunda eğitim gören polis adayları, otistik ve down sendromlu çocukların rehabilitasyonu amacıyla Türkiye'de ilk kez uygulanan "61 Gönüllü Toplum Polis Projesi" kapsamında okullarını ziyaret eden çocuklara polislik eğitimi verdi Toplumsal olaylara müdahale ve kelepçe takma eğitimi sırasında gösterici gibi davranarak slogan atan polis adayları, polis kıyafeti giydirilen otistik ve down sendromlu çocuklar tarafından etkisiz hale getirildi. (Dün 12:44)

   

  Baykal, Cumhurbaşkanlığı İçin Sinyali Verdi

  Baykal, Cumhurbaşkanlığı İçin Sinyali Verdi

  İsmi Cumhurbaşkanlığı için geçen Deniz Baykal, gazetecilerin konuyla ilgili sorusuna "Bir şekillenme dönemi yaşayacağız" şeklinde yanıt verdi. (Dün 12:10)

   

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal Açıklaması

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin) Henüz bu konuda ciddi bir değerlendirme yapma aşamasına geldiğimiz kanaatinde değilim. Herkes iyi niyetli konuşur, daha çok isimler geçer, hep böyle olmuştur, bunu doğal karşılamak lazım. Asıl Türkiye'nin temel siyasilerinin bu konudaki anlayışlarını ortaya koymalarını beklemek lazım" "(CHP'nin genel kurula gidip gitmeyeceğine ilişkin) Bir yol haritası çizilecek. (Dün 11:48)

   

  Selahattin Demirtaş Parti Başkanlığını Bırakıyor

  Selahattin Demirtaş Parti Başkanlığını Bırakıyor

  BDP'de, HDP'ye geçişin sancıları yaşanıyor. Haziran'da her iki partinin olağanüstü kongrelerle yönetimlerinin ve eşbaşkanların değişeceği belirtildi. (Dün 10:52)

   

 

Manşet Haberleri