SON DAKİKA CHP PARTİ MECLİSİ HABERLERİ

Son Dakika Chp Parti Meclisi Haberleri

 • 17:34G20 Hotel İn Mediterranean Resort Town Let 8 Managers GoIn Mediterranean Regnum Carya Golf& SPA resort hotel where the G-20 Summit is about to be held, 20 people including eight managers with a general manager among them were let go by the administration. Located in world-renowned tourism center Belek district in Mediterranean Antalya province, the hotel.
 • 16:56Karaaslan, Şahin ve Yılmaz'dan Kuş Cennetine ÇıkartmaAK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde düzenlenen ’Peyzaj Mimarları Odası Genç Yaz Okulu Projesi’ kapsamında inceleme ve araştırma yapan peyzaj mimarlığı öğrencilerini Vali İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile buluşturdu.
 • 15:09Hdp'li Akdoğan: Bu Savaşı Onlar Yürütmüyor, Bu Savaşı Saray YürütüyorHalkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari Milletvekili Nihat Akdoğan, Yüksekova ve Şemdinli’deki çatışmaları değerlendirerek, “Oradaki alt ve üst rütbedeki askerlerle görüştüğümüzde şu fotoğraf ortaya çıkıyor; bu savaşı onlar yürütmüyor, bu savaşı Saray yürütüyor.
 • 13:25İngiltere'de Hizmet Sektörü Ağustosta Hız KestiLONDRA (AA) – İngiltere'de hizmet sektörü Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) ağustos ayında beklentilerin altında kalarak yüzde 55,6 seviyesinde gerçekleşti.
 • 11:16Destiny Yakın Dövüş Tamamen Onaylandı!Destiny Yakın Dövüş Tamamen Onaylandı!Bugün üçüncü ve son Destiny: The Taken King Twitch yayını ile birlikte sonunda gizem ortadan kalktı.
 • 10:30Avrupa Borsaları Yükselişle AçıldıAvrupa borsaları, güne yükselişle başladı.
 • 09:44Eski Ulaştırma Bakanı Elvan: Eski Ulaştırma Bakanı Elvan: "Çözülemez Denilen Sorunları Çözdük"ANKARA (İHA) – Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, “Bahçeli, 7 Haziran gecesinde ‘AK Parti ile HDP koalisyon yapsın’ dedi.
 • 09:19Yurt İçi Piyasalar Enflasyon Verilerine OdaklandıKüresel piyasalar, açıklanan makroekonomik veriler ve ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz artırımı beklentileriyle sert dalgalı seyrini sürdürürken, bugün yurt içinde enflasyon verileri, yurt dışında ise Avrupa Merkez Bankası (ECB) kararları takip edilecek.
 • 10:25Avrupa Borsaları Yükselişle AçıldıAvrupa borsaları, güne yükselişle başladı.
 • 09:25Asya Borsaları Karışık SeyrettiAsya borsalarında, ABD ve Avrupa'da açıklanan zayıf veriler sonrasında küresel büyümeye yönelik endişelerin artmasıyla karışık bir seyir izlendi.
 • 09:10Küresel Piyasalar ABD İstihdam Verisine OdaklandıKüresel büyümeye yönelik endişelerle negatif seyreden piyasalar, ABD'de cuma günü açıklanacak tarım dışı istihdam verisi öncesinde bugün ADP özel sektör istihdam verisine odaklandı.
 • 19:57Yüksekdağ, Van'da Belediyeleri Ziyaret EttiYüksekdağ, Van'da Belediyeleri Ziyaret EttiHakkari'nin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde incelemelerde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, ardından Van'da Edremit, İpekyolu ve Büyükşehir belediyelerini ziyaret etti.
 • 19:14Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ'ın Belediye ZiyaretleriHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ'ın Belediye ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın selamlaşması- Yüksekdağ'ın konuşması HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Van'da- Yüksekdağ, Van'da Büyükşehir, Edremit ve İpekyolu belediyelerini ziyaret ederek belediye başkanlarıyla görüştü HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Van'da Büyükşehir, Edremik ve İpekyolu belediyelerini ziyaret etti.
 • 18:52Yüksekdağ: Savaşı Dayatanların İktidarını ve Siyasi Zulmünü Kabul Etmeyeceğiz (2)Yüksekdağ: Savaşı Dayatanların İktidarını ve Siyasi Zulmünü Kabul Etmeyeceğiz (2)Yüksekdağ, VAN'DA BELEDİYELERİ ZİYARET ETTİ Hakkari'nin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde incelemelerde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, ardından Van'da Edremit, İpekyolu ve Büyükşehir belediyelerini ziyaret etti.
 • 18:31Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Van'daHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Van'da Büyükşehir, Edremik ve İpekyolu belediyelerini ziyaret etti.
 • 17:28Şemdinli - Yüksekdağ: Savaşı Dayatanların İktidarını ve Siyasi Zulmünü Kabul EtmeyeceğizŞemdinli - Yüksekdağ: Savaşı Dayatanların İktidarını ve Siyasi Zulmünü Kabul EtmeyeceğizYüksekdağ: Savaşı dayatanların iktidarını ve siyasi zulmünü kabul etmeyeceğiz Azer DEMİR/ŞEMDİNLİ (Hakkari),(DHA)-HAKKARİ'nin Şemdinli ilçesi'nde incelemelerde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, savaşın seçimlerde yenilgiyi hazmedemeyen bir siyasi iktidar tarafından sarayın çıkarları için başlatıldığını belirterek, "Ama bizler bu zulümün ortasında, bu ölümün, gözyaşının tahribatın ortasında bizlere bu savaşı dayatanların iktidarını ve siyasi zulmünü asla ve asla kabul etmeyeceğiz" dedi.
 • 17:25ABD'de Ism İmalat Sanayi Endeksi Beklentiyi KarşılamadıABD'de ağustos ayı ISM İmalat Sanayi Endeksi 51,1 ile beklentinin altında gerçekleşti.
 • 17:23Regl döneminde bir kadını anlamanın yoluRegl döneminde bir kadını anlamanın yoluRegl öncesinde yaşanan semptomlara tıp dilinde PMS denilse de, erkekler bu duruma "delilik hali" diyor.
 • 16:59Yüksekdağ: Savaşı Dayatanların İktidarını ve Siyasi Zulmünü Kabul EtmeyeceğizYüksekdağ: Savaşı Dayatanların İktidarını ve Siyasi Zulmünü Kabul EtmeyeceğizHakkari'nin Şemdinli ilçesi'nde incelemelerde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, savaşın seçimlerde yenilgiyi hazmedemeyen bir siyasi iktidar tarafından sarayın çıkarları için başlatıldığını belirterek, "Ama bizler bu zulümün ortasında, bu ölümün, gözyaşının tahribatın ortasında bizlere bu savaşı dayatanların iktidarını ve siyasi zulmünü asla ve asla kabul etmeyeceğiz" dedi.
 • 16:46New York Borsası Düşüşle AçıldıNew York borsasında endeksler, güne değer kaybıyla başladı.
 • 14:48Kadir Gökmen Öğüt: Alo Fatih Yöntemi Yerine Baskınlar BaşladıKadir Gökmen Öğüt: Alo Fatih Yöntemi Yerine Baskınlar BaşladıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve eski Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, “Daha önce medyayı susturmayı 'Alo Fatih' yoluyla, yöntemiyle yapıyorlardı.
 • 14:23Borsa İkinci Seansa Yatay BaşladıBorsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, ikinci seansa, ilk seans kapanışına göre yüzde 0,08 düşüşle 74.060,20 puandan başladı.
 • 14:20Hdp ve Dbp Heyeti Yüksekova'daHdp ve Dbp Heyeti Yüksekova'daHdp Eş Başkanı Fiden Yüksekdağ, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, HDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, İstanbul Milletvekilleri Garo Paylan ve Ali Kenanoğlu, Antalya Milletvekili Saruhan Oluç, Van Milletvekilleri Yurdusev Özsökmenler ve Lezgin Botan ile HDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hamit Geylani ve HDP PM üyesi Cüneyt Caniş'in bulunduğu heyet Yüksekova ilçesine geçerek incelemelerde bulundu.
 • 13:34Markit'in Türkiye ve İstanbul Pmı Verileri İso Desteğiyle Hazırlanacakİstanbul Sanayi Odası (İSO), sektörün faaliyet koşullarının ölçülmesine yönelik en hızlı ve güvenilir öncü gösterge olarak kabul edilen Türkiye PMI (Satın Alma Yöneticileri Endeksi) İmalat Sanayi Raporu için Markit Financial Information Services ile işbirliği anlaşması imzaladı.
 • 13:19İmalat Pmı, Çin'deki Ekonomik Zayıflığın Yeni BelirtisiÇin'de imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi'nde (PMI) düşüş ülkedeki ekonomik zayıflığın yeni bir belirtisi olarak görülüyor.
 • 12:44Borsa, İlk Seansı Düşüşle TamamladıBorsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, ilk seansı yüzde 1,45 düşüşle 74.121,37 puandan tamamladı.
 • 12:35İso Başkanı Bahçıvan: İstanbul Sanayisi 1-2 Aydır Duraklama İçindeİso Başkanı Bahçıvan: İstanbul Sanayisi 1-2 Aydır Duraklama İçindeİstanbul Sanayi Odası (İSO) Satın Alma Yöneticileri Endeksi (PMI) verilerine göre Ağustos ayında imalat sektörünün faaliyet şartları kötüleşti.
 • 12:27İso Türkiye ve İstanbul Pmı İmalat Sanayi Raporu Açıklandı"İstanbul Sanayi Odası (İSO) Türkiye PMI İmalat Sanayi Raporu"na göre, temmuzda 50,1 olarak ölçülen Türkiye PMI, ağustosta 49,3'e düşerken, yeni ihracat imkanlarında hafif bir yükseliş gözlendi.
 • 12:23İso Türkiye ve İstanbul Pmı İmalat Sanayi Raporu Açıklandıİstanbul Sanayi Odası (İSO), sektörün faaliyet koşullarının ölçülmesine yönelik aylık bazda en hızlı ve güvenilir öncü gösterge olan "Türkiye ve İstanbul PMI (Satınalma Yöneticileri Endeksi) İmalat Sanayi Raporları" için Markit ile işbirliği anlaşması imzaladı.
 • 11:07İstanbul Pmı: Bölge İmalat Sanayinde Daralma Zayıfladıİstanbul imalat sanayi satın alma yöneticisi endeksi (PMI) Ağustos ayında sektörde daralmaya işaret eden 48.5 değerini aldı.
 • 10:36İmalat Sanayide Daralma İşaretiİmalat PMI Ağustos’ta 49.3’e gerileyerek tekrar daralmaya işaret etti.
 • 10:29Avrupa Borsaları, Düşüşle AçıldıAvrupa borsaları, bugün Avro Bölgesi'nde ve Almanya'da açıklanacak imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) ve işsizlik verileri öncesinde güne düşüşle başladı Çin'de imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi'nin (PMI) son 3 yılın en düşük seviyesine inmesiyle küresel piyasalarda oluşan tedirginlikle birlikte Avrupa borsaları güne satış ağırlıklı başladı.
 • 10:26Türkiye Pmı: İmalat Sanayi Ağustos'ta Yeniden Daralma Dönemine Girdiİmalat sanayi satın alma yöneticisi endeksi (PMI) Ağustos ayında 49.3'e gerileyerek sektörün yeniden bir daralma dönemine girdiğini gösterdi.
 • 10:02Asya Borsaları GerilediAsya borsaları, Çin'de açıklanan imalat sanayi satın alma yöneticileri endeksinin (PMI) son 3 yılın en düşük seviyesine inmesiyle birlikte satış ağırlıklı bir seyir izledi.
 • 09:46Borsa Güne Düşüşle BaşladıBorsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, güne yüzde 0,49 düşüşle 74.843,84 puandan başladı.
 • 09:17Viop'ta Endeks Kontratı Güne Düşüşle BaşladıBorsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) ekim vadeli BIST 30 endeksine dayalı kontratlar güne yaklaşık yüzde 0,75 düşüşle başladı.
 • 09:09Küresel Piyasalar Çin'in İmalat Verileri ile TedirginKüresel piyasalar, Çin'de açıklanan imalat sanayi satın alma yöneticileri endeksinin (PMI) son 3 yılın en düşük seviyesine inmesiyle negatif bir seyir izliyor.
 • 22:24Yüksekdağ: Eş Başkanlar, Haksız ve Hukuksuz Bir Şekilde Tutuklandı (2)Yüksekdağ: Eş Başkanlar, Haksız ve Hukuksuz Bir Şekilde Tutuklandı (2)Hdp VE DBP HEYETİ YÜKSEKOVA'DA HDP Eş Başkanı Fiden Yüksekdağ, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, HDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, İstanbul Milletvekilleri Garo Paylan ve Ali Kenanoğlu, Antalya Milletvekili Saruhan Oluç, Van Milletvekilleri Yurdusev Özsökmenler ve Lezgin Botan ile HDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hamit Geylani ve HDP PM üyesi Cüneyt Caniş'in bulunduğu heyet Yüksekova ilçesine geçerek incelemelerde bulundu.
 • 20:21Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Yüksekova'daHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Yüksekova'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın vatandaşlarla tokalaşması- Yüksekdağ'ın konuşması- Yüksekdağ'ın taziye ziyareti HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Yüksekova'da HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 20:08Hdp ve Dbp Heyeti Yüksekova'daHdp ve Dbp Heyeti Yüksekova'daHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ve DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek ile HDP milletvekillerinin yer aldığı HDP ve DBP heyeti, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
 • 18:33Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Hakkari Belediyesi'ni Ziyaret EttiHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Hakkari Belediyesi'ni Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın Hakkari Belediyesi'ne gelişi-Yüksekdağ'ın Belediye Başkanvekili Saniye Gündüz'ü ziyaret etmesi-Belediye önünde toplanan kalabalık-Figen Yüksekdağ'ın konuşması -DP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Hakkari'de- Yüksekdağ, Hakkari Belediye Başkanvekili Saniye Gündüz'ü ziyaret etti HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Hakkari Belediye Başkanvekili Saniye Gündüz'e ziyarette bulundu.
 • 18:31Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Yüksekova'daHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 17:00Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Hakkari'deHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Hakkari Belediye Başkanvekili Saniye Gündüz'e ziyarette bulundu.
 • 16:30CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Seçim bildirgemiz üzerinde çalışıyoruz, değişik projeler üretmeye çalışıyoruz.
 • 15:26Figen Yüksekdağ ve Heyeti Hakkari'deFigen Yüksekdağ ve Heyeti Hakkari'deHalkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ve heyeti Hakkari’ye geldi.
 • 15:04Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Hakkari'deHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Hakkari'deHalkların Demokratik Toplum Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ başkanlığındaki heyet Hakkari’ye geldi.
 • 14:16Borsa İkinci Seansa Yatay BaşladıBorsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, ikinci seansa, ilk seans kapanışına göre yüzde 0,02 düşüşle 74.878,38 puandan başladı.
 • 13:29Dha Englısh/ Opınıon - After Hdp, AKP Sets Eyes On MHP VotesPresident Tayyip Erdoğan approved Prime Minister Ahmet Davutoğlu's cabinet for Turkey's first "interim election government" on Aug. 28, 2015. The government was accepted by Erdoğan after his announcement of the re-election (also a first) date as Nov. 1, after Davutoğlu failed to form a coalition government.
 • 12:19CHP'de Aday Adaylığı Başvuruları BaşladıTürkiye 1 Kasım'da sandık başına gidiyor. CHP'den milletvekili aday adayı olmak isteyenler için başvurular bugün başladı.
 • 11:017 Yıllık Yol Hasreti Sona Erdi7 Yıllık Yol Hasreti Sona ErdiŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir İlçe Otobüs Terminali ve buğday pazarında, asfaltlama çalışmalarına başladı.