SON DAKİKA CHP PARTİ MECLİSİ HABERLERİ

Son Dakika CHP Parti Meclisi Haberleri

16:05
CHP İş Dünyası Grubu, Gaziantep'te CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak başkanlığındaki heyet GSO Başkanı Konukoğlu'nu ziyaret etti.
16:01
Yunanistan Başbakanı 4 Yıl Önce Edirne'ye Gelmiş Syriza lideri Aleksis Çipras'ın, 2010 yılında ÖDP'nin davetli olarak Synaspismos Partisi Genel Başkanı sıfatıyla Edirne'ye geldiği ortaya çıktı.
Yunanistan Başbakanı 4 Yıl Önce Edirne'ye Gelmiş
15:50
Bursa Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel bir televizyon kanalının programına katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Bursa Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi
14:40
CHP Heyeti Gaziantep'te Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile 10 milletvekili Gaziantep’e geldi.
CHP Heyeti Gaziantep'te
14:13
Çetin'den CHP Yönetimine 'Halka Dokunun' Tavsiyesi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret eden CHP’nin yeni Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, “Haziran seçimlerinde CHP iktidarını kuracağız.” dedi.
Çetin'den CHP Yönetimine 'Halka Dokunun' Tavsiyesi
13:13
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi (2) "DERDİMİZ SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEK" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel bir televizyon kanalının programına katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi (2)
10:23
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), müşteri ilişkileri, tahakkuk faturalama, tahsilat ve raporlama süreçleri için kullandığı mevcut bilişim alt yapısını daha entegre, tutarlı ve efektif bir sistemle değiştirerek teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor
07:43
HDP'ye Karşı Önlem Alalım CHP'de şimdi de HDP gerginliği başladı. Seçim öncesi CHP'nin hedeflerinden biri daha açıklandı.
HDP'ye Karşı Önlem Alalım
18:19
90'ların Başındaki Hava Kirliliği Problemi Kentlerimizde Tekrar Hortlamıştır' '90'ların başındaki hava kirliliği problemi kentlerimizde tekrar hortlamıştır' TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, yaptıkları araştırma sonuçlarının vahim olduğunu belirterek, 'Hava kirliliği ülkemizin en önemli çevre ve halk sağlığı sorunudur.
90'ların Başındaki Hava Kirliliği Problemi Kentlerimizde Tekrar Hortlamıştır'
17:50
90'ların Başındaki Hava Kirliliği Problemi Kentlerimizde Tekrar Hortlamıştır' Tmmob Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, yaptıkları araştırma sonuçlarının vahim olduğunu belirterek, 'Hava kirliliği ülkemizin en önemli çevre ve halk sağlığı sorunudur.
14:30
CHP'den Güneydoğu ve Doğu Akdeniz İllerine Ziyaret Parti heyeti, Suriye ve Irak'ta yaşanan olayların yarattığı sorunları tespit edebilmek için, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz illerine gidecek.
18:16
CHP'den 'Mit Araştırma Komisyonu Kurulsun' Başvurusu Chp Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Sezgin Tanrıkulu ve PM Üyesi Özgür Özel, MİT mensuplarının toplumsal olaylardaki rolünün araştırılmasını talep etti.
14:37
Başçı: "2015 Yılında İç Talebin Ilımlı Şekilde Toparlanmasını, Dış Talebin İse Zayıf Seyrini... Merkez Bankası Başkanı Başçı (3): - "Yılın ilk çeyreğinde tüketici enflasyonunda belirgin bir iyileşme olacağını ve enflasyonun yılın ortalarında hedefle uyumlu seviyelere gerileyeceğini öngörüyoruz"- "2015 yılında iç talebin ılımlı şekilde toparlanmasını, dış talebin ise zayıf seyrini korumasını bekliyoruz"- "Dış ticaret hadlerindeki iyileşme ve makro ihtiyati tedbirlerin katkılarıyla cari açıktaki iyileşmenin sürmesini bekliyoruz"- "Gıda fiyatlarında 2015 yıl sonu enflasyon varsayımımızı
Başçı: '2015 Yılında İç Talebin Ilımlı Şekilde Toparlanmasını, Dış Talebin İse Zayıf Seyrini...
14:33
Başçı: "İlk Çeyrekte Tüketici Enflasyonunda Belirgin İyileşme Olacağını Öngörüyoruz" Merkez Bankası Başkanı Başçı (3): - "Yılın ilk çeyreğinde tüketici enflasyonunda belirgin bir iyileşme olacağını ve enflasyonun yılın ortalarında hedefle uyumlu seviyelere gerileyeceğini öngörüyoruz"- "2015 yılında iç talebin ılımlı şekilde toparlanmasını, dış talebin ise zayıf seyrini korumasını bekliyoruz"- "Dış ticaret hadlerindeki iyileşme ve makro ihtiyati tedbirlerin katkılarıyla cari açıktaki iyileşmenin sürmesini bekliyoruz"- "Gıda fiyatlarında 2015 yıl sonu enflasyon varsayımımızı
Başçı: 'İlk Çeyrekte Tüketici Enflasyonunda Belirgin İyileşme Olacağını Öngörüyoruz'
13:01
Merkez Bankası Başkanı Başçı Açıklaması "Yılın ilk çeyreğinde tüketici enflasyonunda belirgin bir iyileşme olacağını ve enflasyonun yılın ortalarında hedefle uyumlu seviyelere gerileyeceğini öngörüyoruz" "2015 yılında iç talebin ılımlı şekilde toparlanmasını, dış talebin ise zayıf seyrini korumasını bekliyoruz" "Dış ticaret hadlerindeki iyileşme.
11:15
Chp, MİT Mensuplarının Toplumsal Olaylardaki Rolünün Araştırılmasını İstedi CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Sezgin Tanrıkulu ve PM Üyesi Özgür Özel, MİT mensuplarının toplumsal olaylardaki rolünün araştırılmasını talep etti.
16:58
ABD ile Hindistan Sivil Nükleerde Tarihi Anlaşmayı İmzaladı Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile Hindistan sivil nükleer işbirliğinde tarihi anlaşmaya imza attı.
ABD ile Hindistan Sivil Nükleerde Tarihi Anlaşmayı İmzaladı
13:38
Siirt 6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu... Siirt'te, Alkumru ile Kirazlık Barajı kapaklarının açılması sonucu nehir kenarında piknik yaparken sulara kapılarak ölen 6 kişi ile ilgili hazırlanan bilirkişi raporundaönce santral yöneticileri, sahipleri ve yetkilileri sonra ise Valilik ve Belediye kusurlu bulundu.
Siirt 6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu...
12:08
6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu SİİRT'te, Alkumru ile Kirazlık Barajı kapaklarının açılması sonucu nehir kenarında piknik yaparken sulara kapılarak ölen 6 kişi ile ilgili hazırlanan bilirkişi raporundaönce santral yöneticileri, sahipleri ve yetkilileri sonra ise Valilik ve Belediye kusurlu bulundu.
6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu
09:59
Bozüyük'te "Demokrasi Şehitlerini Anma" Gecesi Bozüyük ilçesinde, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bozüyük Şubesi tarafından "Demokrasi şehitlerini anma" gecesi düzenlendi.
18:02
CHP Malatya'da Uğur Mumcu'yu Andı CHP Malatya İl Örgütü tarafından gazeteci Uğur Mumcu’nun ölüm yıldönümü dolayısıyla “Uğur Mumcu ve Kalemi Kırılan Gazeteciler” paneli düzenlendi.
CHP Malatya'da Uğur Mumcu'yu Andı
16:18
Bozoğlu: Hava Kirliliği AB Değerlerine Göre Dört Kat Fazla TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, 2012 yılında 88 ilköğretim ve anaokulu öğrencisinin kan tahlillerinde, yüzde 20’sinde yüksek derecede kadmiyum bulunduğunu, bunun sebebinin kalitesiz yakıt kullanımından oluşan hava kirlili olduğunu, bugün tehlikenin daha da büyüdüğünü söyledi.
Bozoğlu: Hava Kirliliği AB Değerlerine Göre Dört Kat Fazla
14:44
Türk Milleti Sözünü Kullanmayan İktidarın Türk Diline Önem Vermesi Beklenemez' CHP Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Etiyopya ziyareti sırasında, “Türk okullarını kapatın, biz açalım.” şeklindeki teklifini değerlendirdi.
10:39
Avrupa Borsaları Yükselişle Açıldı Avrupa borsaları dün Avrupa Merkez Bankasının piyasa beklentilerinin üzerinde açıklanan parasal genişleme programının ardından güne alış ağırlıklı başladı.
09:33
Asya Borsaları Haftayı Yükselişle Kapattı Asya borsaları, Çin ve Japonya'dan gelen imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi verilerinin artış kaydetmesiyle haftayı yükselişle tamamladı.
09:08
Küresel Piyasalar ECB Sonrası Pozitif Seyrediyor Küresel piyasalar, Avrupa Merkez Bankasının dün açıkladığı piyasa beklentilerinin üzerindeki parasal genişleme programının ardından pozitif bir seyir izliyor.
Küresel Piyasalar ECB Sonrası Pozitif Seyrediyor
19:44
Xperia Z4'ün Çift Sım Destekli Versiyonu da Olacak Sony'nin yeni amiral gemisi modeli olacak olan Xperia Z4 ile ilgili yeni iddialar var.
Xperia Z4'ün Çift Sım Destekli Versiyonu da Olacak
13:43
Gezi Parkı Odaklı Eylemlere İlişkin Dava Taksim Dayanışması üyelerinin de aralarında bulunduğu 26 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Gezi Parkı Odaklı Eylemlere İlişkin Dava
20:06
Dokuma Çalışma Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: "Bir tek bina yıkılmadan, bir tek ağaç kesilmeden, var olan bitki dokusuna asla zarar verilmeden Dokuma'yı Antalya kazandırmak arzusundayız"
Dokuma Çalışma Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı
20:55
Clk Akdeniz'e Meşaleli Protesto Antalya, Burdur ve Isparta illerindeki yaklaşık 1 milyon 800 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren CLK Akdeniz, elektrik kesintilerinden ve fatura tarihlerinde yaptığı değişiklikten dolayı meşalelerle protesto edildi.
Clk Akdeniz'e Meşaleli Protesto
19:09
Clk Akdeniz'e Meşaleli Protesto Antalya, Burdur ve Isparta illerindeki yaklaşık 1 milyon 800 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren CLK Akdeniz, elektrik kesintilerinden ve fatura tarihlerinde yaptığı değişiklikten dolayı meşalelerle protesto edildi.
Clk Akdeniz'e Meşaleli Protesto
18:44
Denizli'de CHP'li Tuncay Özkan İzdihamı Denizli'de söyleşiye katılan CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan için 400 kişilik salona kapasitesinin çok üstünde kişinin akın etmesi üzerine izdiham yaşandı.
Denizli'de CHP'li Tuncay Özkan İzdihamı
18:31
Denizli'de Tuncay Özkan'ın Söyleşisine Büyük İlgi CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın Denizli'de söyleyişe katıldığı 400 kişilik salona, kapasitesinin çok üstünde kişinin akın etmesi üzerine izdiham meydana geldi.
Denizli'de Tuncay Özkan'ın Söyleşisine Büyük İlgi
15:50
CHP'li Öğüt Van'da Kar Temizledi CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, parti çalışmalarına katılmak üzere dün geldiği Van'da bugün esnafı ziyaret etti.
CHP'li Öğüt Van'da Kar Temizledi
15:24
CHP'li Öğüt Van'da Kar Temizledi Ensar Öğüt, parti çalışmalarına katılmak üzere dün geldiği Van'da esnafı ziyaret ederken kaldırımdaki karları temizledi.
CHP'li Öğüt Van'da Kar Temizledi
12:38
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir Sayın Yazişleri müdürlerine 'Tuncay Özkan: CHP, Gezi ruhunun yaşayacağı partidir' başlıklı habriimizde Özkan'ın yanlışlıkla milletvekili olduğu yazılmıştır.
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir
12:30
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir Chp Parti Meclisi Üyesi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde kalp rahatsızlığının ardından gazeteciliği bırakarak emekli olan Ali Suat Eser'i evinde ziyaret etti.
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir
11:31
Zonguldak - Tuncay Özkan Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir Tuncay Özkan: CHP, Gezi ruhunun yaşayacağı partidir CHP Parti Meclisi Üyesi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde kalp rahatsızlığının ardından gazeteciliği bırakarak emekli olan Ali Suat Eser'i evinde ziyaret etti.
Zonguldak - Tuncay Özkan Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir
23:56
CHP'li Tuncay Özkan, Birlik ve Beraberlik Gecesine Katıldı CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, partisinin Zonguldak Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik ve Beraberlik Gecesine katıldı.
CHP'li Tuncay Özkan, Birlik ve Beraberlik Gecesine Katıldı
23:29
Tuncay Özkan: Hiç Kimse Özgür Düşünmekten Alıkonulamaz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, güvenlik paketine ilişkin "Sorgusuz sualsiz göz altına alma, arama el koyma hakkı veren, valiye yargı yetkisi veren bir paketin yasalaşması durumunda Türkiye çöl olur" dedi.
Tuncay Özkan: Hiç Kimse Özgür Düşünmekten Alıkonulamaz
18:58
Balıkesir - CHP'lilerden Ak Partili Vekil Babuşcu'ya Tepki CHP'lilerden AK Partili vekil Babuşcu'ya tepki CHP Balıkesir İl Teşkilatı'nın genel seçim hazırlıklarının ele alındığı bölge toplantısında, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu'ya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" yazdığı için tepki yağdı.
Balıkesir - CHP'lilerden Ak Partili Vekil Babuşcu'ya Tepki
18:58
Giresun Belediyesi Taşeron İşçilerle Toplu Sözleşme İmzaladı Giresun Belediyesi taşeron işçilerle toplu sözleşme imzaladı Giresun Belediyesi, 515 taşeron işçiyle toplu iş sözleşmesi imzaladı.
Giresun Belediyesi Taşeron İşçilerle Toplu Sözleşme İmzaladı
18:15
CHP'lilerden Ak Partili Vekil Babuşcu'ya Tepki Chp Balıkesir İl Teşkilatı'nın genel seçim hazırlıklarının ele alındığı bölge toplantısında, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu'ya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" yazdığı için tepki yağdı.
CHP'lilerden Ak Partili Vekil Babuşcu'ya Tepki
18:01
CHP Parti Meclisi Üyesi ve İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt Açıklaması CHP Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, partisinin Giresun’daki bölge toplantısında Türkiye’nin teröristler için önemli bir geçiş noktası olduğunu ancak uyarılarının dikkate alınmadığını ileri sürdü.
CHP Parti Meclisi Üyesi ve İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt Açıklaması
17:32
Giresun Belediyesi Taşeron İşçilerle Toplu Sözleşme İmzaladı Giresun Belediyesi, 515 taşeron işçiyle toplu iş sözleşmesi imzaladı.
Giresun Belediyesi Taşeron İşçilerle Toplu Sözleşme İmzaladı
16:54
CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, PM üyesi Hüseyin Yaşar ile birlikte parti çalışmalarına katılmak üzere Van’a geldi.
15:57
Van CHP'li Öğüt Kılıçdaroğlu, Ehlibeyt Soyundan CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, parti çalışmalarına katılmak üzere geldiği Van'da, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu anlattı.
Van CHP'li Öğüt Kılıçdaroğlu, Ehlibeyt Soyundan
14:43
Tuncay Özkan: Böyle Bir Çürüme ve Yozlaşma Hiçbir Dönem Görülmemişti CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, 17 Aralık sürecinden sonra suçlanan kişilere (komploya maruz kaldıkları gerekçesiyle) paraların iade edilmesini, hukuka komplo olarak değerlendirdi.
Tuncay Özkan: Böyle Bir Çürüme ve Yozlaşma Hiçbir Dönem Görülmemişti
14:40
Zonguldak Chp?li Özkan Cumhuriyet'i Yıkmaya Çalışıyorlar CHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, "Bugün yaşanan çürüme ve yozlaşmayı Türkiye hiçbir dönemde yaşamadı.
Zonguldak Chp?li Özkan Cumhuriyet'i Yıkmaya Çalışıyorlar
14:02
CHP'li Öğüt: Kılıçdaroğlu, Ehlibeyt Soyundan CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, parti çalışmalarına katılmak üzere geldiği Van'da, "Kılıçdaroğlu, Ehlibeyt soyundan gelen bir seyyittir." dedi.
CHP'li Öğüt: Kılıçdaroğlu, Ehlibeyt Soyundan
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:27:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CHP PARTİ MECLİSİ HABERLERİ
[Hata Bildir]