12:0500
SON DAKİKA CHP PARTİ MECLİSİ HABERLERİ

Son Dakika CHP Parti Meclisi Haberleri

  Ramazan Bayramı

  CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Şenatalar, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve üyeler katıldı CHP Genel Başkan Yardımcısı Şenatalar: "(Cumhurbaşkanı seçimi) Bu seçim de aslında sürprize gebe bir seçimdir. (Dün 16:23)

   

  CHP'de örgütle bayramlaşma programı düzenlendi -

  CHP'de örgütle bayramlaşma programı düzenlendi -

  CHP'de Ramazan Bayramı nedeniyle örgütle bayramlaşma programı düzenlendi. (Dün 16:22)

   

  Demokrat Parti'den CHP'ye bayram ziyareti -

  Demokrat Parti'den CHP'ye bayram ziyareti -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, "O Gazze'deki küçücük bedenleri acılar içinde gördükten sonra, annelerin çığlıklarını duyduktan sonra, Türkmenlerin yerlerinden, yurtlarından edildiklerini, katliamları gördükten sonra bayram kutlamak zor, ama umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz" dedi. (Dün 16:04)

   

  MHP heyetinin CHP'yi ziyareti -

  MHP heyetinin CHP'yi ziyareti -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, "O Gazze'deki küçücük bedenleri acılar içinde gördükten sonra, annelerin çığlıklarını duyduktan sonra, Türkmenlerin yerlerinden, yurtlarından edildiklerini, katliamları gördükten sonra bayram kutlamak zor, ama umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz" dedi. (Dün 15:43)

   

  CHP'de Bayramlaşma

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, "Gazze'de yaşananlar nedeniyle buruk bir bayram geçiyoruz" dedi. (Dün 15:40)

   

  CHP'de Örgütle Bayramlaşma Programı Düzenlendi

  CHP'de Ramazan Bayramı nedeniyle örgütle bayramlaşma programı düzenlendi. (Dün 15:14)

   

  CHP Bursa Teşkilatı Bayramlaşmada Bir Araya Geldi

  CHP Bursa Teşkilatı Bayramlaşmada Bir Araya Geldi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Teşkilatı, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde bayramlaşma töreninde bir araya geldi. (Dün 14:56)

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  AK Parti, CHP, DSP ve Saadet Partisi heyetleri, HDP'ye bayram ziyaretinde bulundu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Amirlerinden değil de abilerinden emir alan bir yapılanmaya karşı mutlaka gereken yapılacaktır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Halıcı: "YSK'nın bütün sandık sonuçlarını seçim akşamı yayımlaması. (Dün 14:52)

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  MHP, HÜDAPAR ve DP, bayram dolayısıyla CHP'yi ziyaret etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu: "O Gazze'deki küçücük bedenleri acılar içinde gördükten sonra, annelerin çığlıklarını duyduktan sonra, Türkmenlerin yerlerinden, yurtlarından edildiklerini, katliamları gördükten sonra bayram kutlamak. (Dün 14:44)

   

  Kadınlar 10 Ağustos'ta Sandık Başında Bir Kahkaha Atsın'

  Kadınlar 10 Ağustos'ta Sandık Başında Bir Kahkaha Atsın"

  Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP), Ramazan Bayramı sebebiyle bayramlaşma başladı. (Dün 14:31)

   

  CHP'li Halıcı (Polislere Uygulama İçin): Yanlış Olduğunu Görüyoruz

  CHP'li Halıcı (Polislere Uygulama İçin): Yanlış Olduğunu Görüyoruz

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Emrehan Halıcı, İstanbul’da polislere yönelik sahurda yapılan operasyonla ilgili uygulamanın yanlış olduğunu gördüklerini söyledi. (Dün 14:25)

   

  BBP'ye bayram ziyaretleri -

  BBP'ye bayram ziyaretleri -

  BBP'yi sırasıyla Hüda-Par, Saadet Partisi, MHP, DSP, DP, AK Parti ve CHP heyetleri ziyaret etti. (Dün 14:10)

   

  AK Parti'de Bayramlaşma Töreni

  AK Parti'de Bayramlaşma Töreni

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, "Üzülecek asıl meselede sözüm ona hak diyen, özgürlük diyen, demokrasi diyen başta Birleşmiş Milletler olmak üzere Amerika'sı, Avrupa'sı büyük bir kaybedenler sınıfında yer alıyorlar" dedi. (Dün 13:53)

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  Saadet Partisini DP, BBP, AK Parti, İP, HDP, MHP, DSP, CHP heyetleri ziyaret etti Genel Başkan Yardımcısı Karamollaoğlu: "Parti içinde prensipler üzerinde kimin cumhurbaşkanı olması noktasında ittifak sağlanamayınca herhangi bir adayı desteklememe yönünde bir adım atıldı" AK Parti MKYK üyesi Dağ: "(Cumhurbaşkanlığı seçiminde) Allah'ın izniyle her şey Türkiye için iyi olacak. (Dün 13:36)

   

  CHP'nin Gazze'ye Gitmesinde Diplomatik Engel Çıktı

  CHP'nin Gazze'ye Gitmesinde Diplomatik Engel Çıktı

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Gazze ziyareti konusunda yaptığı açıklamada diplomatik engel olduğunu, giriş açısından sıkıntı yaşadıklarını söyledi. (Dün 13:21)

   

  Ankara'da Partilerarası Bayramlaşma : AK Parti'den CHP'ye Logolu Ziyaret

  Partilerarası bayramlaşma ziyaretinin CHP durağında ise gündemi yine Türk İslam coğrafyasında yaşananlar oluşturdu. (Dün 13:20)

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  BBP'yi sırasıyla Hüda Par, Saadet Partisi, MHP, DSP, DP, AK Parti ve CHP heyetleri ziyaret etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Türkiye'de illegal hangi çete, hangi yapı varsa 'bu illegal suçu işleyen bizdendir' diye kimsenin gözünü kapamaya hakkı yok. Eğer bir suç varsa bu suç cezasını. (Dün 13:08)

   

  MHP Vatandaşları Oy Kullanmaya Çağırdı: Üç Günlük Tatil mi Yoksa Geleceğiniz Mi?

  MHP Vatandaşları Oy Kullanmaya Çağırdı: Üç Günlük Tatil mi Yoksa Geleceğiniz Mi?

  MHP Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, birinci turda katılma oranı yüksek olması halinde Ekmeleddin İhsanoğlu'nun birinci turda kazanma şansının Başbakan'a göre 5 kat daha fazla olacağını söyledi. (Dün 13:03)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 12:05:58. #1.12#