SON DAKİKA ÇİFTEHAN HABERLERİ

Son Dakika Çiftehan Haberleri

15:00
Başkan Ekinci Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Meşarkiye Caddesinde sürdürülen kilitli beton parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
13:12
Meşrakiye'de Parke Çalışmaları Başladı Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçe Belediyesi, tarafından Meşrakiye Caddesi'nde kilitli beton parke döşeme çalışmalarına başlandı.
Meşrakiye'de Parke Çalışmaları Başladı
11:08
Bolkar Dağlarına Kayak Merkezi Kurulacak Doğal güzellikleriyle ilgi çeken 3 bin 524 metre yüksekliğindeki Bolkar Dağları kış turizminde Niğde’yi şaha kaldıracak.
Bolkar Dağlarına Kayak Merkezi Kurulacak
14:46
İl Genel Meclisi Atatürk Anıtına Çelenk Bıraktı Niğde İl Genel Meclisi 2015 yılı Ocak ayı toplantısı öncesinde Atatürk Anıtına çelenk koydu.
İl Genel Meclisi Atatürk Anıtına Çelenk Bıraktı
14:44
Çiftehan'a Fizik Tedavi Merkezi Kurulacak Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, Çiftehan Köyüne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurulacağını söyledi.
Çiftehan'a Fizik Tedavi Merkezi Kurulacak
12:11
Hava Almak" İsteyen Hükümlüden Cinayet Yalanı Çanakkale Cezaevi'nde müebbet hapse mahkum E.B'nin, 10 yıl önce bir arkadaşını öldürerek Niğde'de gömdüğü iddiasında bulunması üzerine 15 saat süren yolculuğun ardından getirildiği Ulukışla ilçesinde kazı çalışması başlatıldı Kazılarda herhangi bir ize rastlanmayınca cezaevinden ayrılmak için yalan söylediğini belirten hükümlü "Sıkıldım, hava almak için dışarı çıkmak amacıyla bu yalanı uydurdum" dedi.
Hava Almak' İsteyen Hükümlüden Cinayet Yalanı
12:51
Bolkar Dağlarında "Dombıra" Keyfi Niğde'de Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) yönetim kurulu üyeleri toplantı sonrasında 3 bin 524 metre yükseklikteki Bolkar Dağlarında dombıra şarkısı ile stres attı.
Bolkar Dağlarında 'Dombıra' Keyfi
10:10
Bolkar Dağlarında "Dombıra" Keyfi Niğde'de Ahiler Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeleri toplantı sonrasında 3 bin 524 metre yükseklikteki Bolkar Dağlarında dombıra şarkısı ile stres attı.
Bolkar Dağlarında 'Dombıra' Keyfi
13:34
Ahiler Kalkınma Ajansı Niğde'de Toplandı Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Niğde’de yapıldı.
Ahiler Kalkınma Ajansı Niğde'de Toplandı
18:42
AHİKA, Niğde'de Toplanacak AHİKA aylık olağan yönetim kurulu toplantısını 21 Ağustos günü saat 11:30'da, Niğde Çiftehan'da bulunan Çelikhan Tesisleri Toplantı Salonunda gerçekleştirecek.
AHİKA, Niğde'de Toplanacak
14:36
Çiftehan Termal Tesis Kompleksi Yapılıyor Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, Niğde’nin Ulukışla İlçesi Çiftehan Köyü sınırları içerisine dar gelirli aileler için Çiftehan Termal Tesis Kompleksi yapacağını söyledi.
Çiftehan Termal Tesis Kompleksi Yapılıyor
13:39
Köylülerin Yol Kapatma Eylemi Niğde’nin Ulukışla ilçesi Çiftehan köyünde köylüler, maden şirketinin kullandığı yolu kapattılar.
Köylülerin Yol Kapatma Eylemi
11:44
15. Darboğaz Kiraz Festivali Niğde'nin Ulukışla ilçesine bağlı Darboğaz köyünde bu yıl 15'incisi düzenlenen kiraz festivali renkli görüntülere sahne oldu.
15. Darboğaz Kiraz Festivali
10:18
Nigep Toplantılarının 5'incisi Antalya'da Gerçekleşti Niğde’nin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişmişlik düzeyini artırmaya yönelik hazırlanan Niğde İl Gelişme Planı (NİGEP) çalışmaları kapsamında, il dışında yaşayan Niğdelileri bilgilendirmek ve onların gözüyle Niğde’nin sorunları ile 25-30 yıl sonraki geleceğine ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere planlanan NİGEP toplantılarının beşincisi, Antalya’da gerçekleştirildi.
Nigep Toplantılarının 5'incisi Antalya'da Gerçekleşti
09:12
Köy Lisesinden Dolu Dolu Mezuniyet Töreni Niğde'nin Ulukışla ilçesi Çiftehan köyünde bulunan Çiftehan Çok Programlı Lisesinde mezuniyet töreni düzenlendi.
Köy Lisesinden Dolu Dolu Mezuniyet Töreni
08:41
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
09:12
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
17:26
Kışanak: Tarihi Varlıkları Geleceğe Aktarmalıyız Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak, vakıf eserlerinin tüm insanların değeri olduğunu söyledi.
Kışanak: Tarihi Varlıkları Geleceğe Aktarmalıyız
13:49
Lösemi'ye Dikkati Çekmek İçin Yürüyor Lösemi hastalığına dikkati çekmek için Mersin'den Ankara'ya yürüyen AKUT Mersin ekip lideri Topal, Ulukışla'nın Çiftehan köyüne ulaştı.
14:29
Ulukışla'da "14 Mart Tıp Bayramı" Kutlandı Niğde'nin Ulukışla ilçesinde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı.
Ulukışla'da '14 Mart Tıp Bayramı' Kutlandı
08:02
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
08:00
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
11:34
Bolkarlar İçin Turizm Atağı Bolkar Dağları'nın, kayakçıların helikopterle zirverveye bırakılması ve oradan aşağıya inmesine yönelik spor için de uygun olduğu belirlendi.
Bolkarlar İçin Turizm Atağı
11:25
Bolkarlar, Adrenalin Tutkunlarını Ağırlayacak Bolkar Dağları'nın, dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinde yapılan adrenalini yüksek helikopterli kayak sporu için de uygun olduğu belirlendi Gençlik ve Spor Bakanlığı Teleski Telesiyej Uzmanı Sağlam: "Bolkar Dağları'nda, amatör, orta düzey ve profesyonel kayak ile aynı zamanda heliski için de çok.
Bolkarlar, Adrenalin Tutkunlarını Ağırlayacak
09:00
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
17:55
Niğde'de Kaçak Avlanma Cezası Niğde'de, koruma altındaki yaban keçilerinin bulunduğu sahada kaçak avlanan 3 kişiye 2 bin 718 lira para cezası uygulandı.
Niğde'de Kaçak Avlanma Cezası
12:04
Niğde'de Seçimlerle Birlikte 23 Belediye Kapanacak Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile birlikte 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Niğde'de 23 belediye kapanacak.
02:39
Ocakta Unutulan Köz Yangın Paniğine Neden Oldu Şanlıurfa'da ocakta unutulan köz, yangın paniğine neden oldu.
Ocakta Unutulan Köz Yangın Paniğine Neden Oldu
14:41
AK Parti Kayseri Milletvekili Karayel, Bütçe Görüşmelerinde Konuştu AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, TBMM’de görüşülmekte olan 2014 mali yılı bütçe kanun tasarısının dördüncü oturumunda Karayolları Genel Müdürlüğü bütçesi üzerinde AK Parti grubu adına konuştu.
09:46
Karayollarında Durum İkizdere İspir yolu (Ovit Dağı mevkisi) çığ, Of Çaykara Bayburt yolu ise kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
09:21
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
08:25
Karayollarında Durum İkizdere İspir (Ovit Dağı mevki) çığ, Of Çaykara Bayburt yolu ise kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı bulunuyor
Karayollarında Durum
11:50
Adana Orman Bölge Müdürlüğü'nden Eğitim Semineri Adana Orman Bölge Müdürlüğü (OBM) ile Tarımsal Kalkınma Vakfı (TAK VA) ortaklığında, ''Bireysel ve Kurumsal Çağdaş Yönetim Stratejileri ve İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi'' konulu eğitim semineri düzenlendi.
10:47
Adana Obm'den Eğitim Semineri Adana Orman Bölge Müdürlüğü (OBM) ile Tarımsal Kalkınma Vakfı (TAK-VA) tarafından ortak düzenlenen "Bireysel ve Kurumsal Çağdaş Yönetim Stratejileri ve İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi" konulu eğitim seminerinin ilk turu Pozantı Çiftehan'da...
Adana Obm'den Eğitim Semineri
22:18
Çiftehan'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 7 Yaralı Niğde'nin Çiftehan beldesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.
Çiftehan'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 7 Yaralı
14:21
Niğde'de 'Jeotermal Kaynak' Aranıyor Maden Teknik Arama Kurumu'ndan bir heyet jeotermal kaynakların tespiti için Niğdeye geldi.
Niğde'de 'Jeotermal Kaynak' Aranıyor
16:18
Tepebaşı Belediyesi'nin Yeşil Alan Çalışmaları Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi, bölgenin çeşitli yerlerinde yeşil alan çalışmalarına devam ediyor.
Tepebaşı Belediyesi'nin Yeşil Alan Çalışmaları
08:57
Karayollarında Son Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Son Durum
09:32
Karayollarında Durum Karayollarının yapım, heyelan önleme ve üstyapı çalışmaları devam eden kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
16:00
Acil Çıkış Rampaları Hayat Kurtarıyor Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, acil çıkış rampalarının önemli olduğunu ancak vatandaşların bu konuda bilgi sahibi olmadıklarını söyledi.
Acil Çıkış Rampaları Hayat Kurtarıyor
15:46
11. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Niğde'deki şenliğe katılacak olan 105 yabancı öğrenci, Türk Bayrakları ile karşılandı.
13:55
Türçe Olimpiyatları Niğde'de Düzenlenecek Niğde tarihinin en büyük organizasyonuna şahit oluyor.
Türçe Olimpiyatları Niğde'de Düzenlenecek
13:54
5 Kıtadan 105 Öğrenci Niğde'ye Geliyor Türkçe Olimpiyatları'nın Niğde organizasyonu programı belli oldu.11 Haziran Salı günü Niğde 5 Şubat Şehir Stadyumu'nda yapılacak olan gösterinin ve öğrencilerin ağırlanmasına ait organizasyonlar belirlendi.
18:14
Sami Bayrak'tar'ın Adı Yaşatılacak Adanaspor'un hayatını kaybeden eski teknik direktörlerinden Sami Bayraktar'ın isminin Adana'daki bir spor tesisine verileceği bildirildi.
12:53
Adanaspor'un Merhum Antrenörü Sami Bayraktar'ın Adı Bir Tesise Verilecek Adanaspor'un merhum antrenörü Sami Bayraktar'ın adının bir spor tesisine verilmesi için çalışma başlatıldı.
16:22
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (24.4.OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Korkut Ata Kültür ve Spor Şenlikleri, geleneksel enlik yürüyüşü ile başladı.)
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
11:39
Makinist Tuvalete Gidince Adana'da el frenini çekilmeyen lokomotif başıboş 40 kilometre yol aldı.
Makinist Tuvalete Gidince
10:00
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
09:20
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
16:15
Türkiye'nin Termal Turizm Merkezleri Geçen ay Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile Türkiye'deki termal turizm merkezi sayısı 82'ye yükseldi.
Türkiye'nin Termal Turizm Merkezleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:14:56. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİFTEHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]