21:4000
SON DAKİKA ÇİFTEHAN HABERLERİ

Son Dakika Çiftehan Haberleri

  MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener'den CHP-MHP Yorumu

  MHP Milletvekili Meral Akşener, Cumhuriyeti Kuran İrade ile MHP'yi Kuran İrade ve Bugünkü MHP'yi Yöneten İrade Arasındaki Silsilede Asla Bir Kırıklık Olmadığını Söyledi. (17 Ekim 2010 Pazar )

   

  Pozantı - Niğde-Adana Arasında Orman Yangını

  Pozantı - Niğde-Adana Arasında Orman Yangını

  Niğde'nin Ulukışla İlçesi'ne Bağlı Çiftehan Beldesi ile Adana'nın Pozantı İlçesi Arasında Bulunan Horoz Köyü Mevkiinde Orman Yangını Çıktı. Yangın Rüzgarın Etkisiyle 5 Hektarlık Alana Yayıldı (30 Temmuz 2010 Cuma )

   

  Niğde-adana Arasında Orman Yangını

  Niğde'nin Ulukışla İlçesi'ne bağlı Çiftehan Beldesi ile Adana'nın Pozantı İlçesi arasında bulunan Horoz Köyü Mevkiinde orman yangını çıktı. (30 Temmuz 2010 Cuma )

   

  Niğde'de Orman Yangını

  Niğde'nin Ulukışla İlçesine Bağlı Çiftehan Beldesi Tahtaköprü Mevkisinde Çıkan Yangında, 12 Hektarlık Ormanlık Alan Zarar Gördü (30 Temmuz 2010 Cuma )

   

  Karayollarında Durum

  Ankara -Pozantı Otoyolu Çiftehan -Pozantı Kesiminde 10 Kilometre Boyunca Otoyol Gövde, Pozantı Kavşağı ve Pozantı Bağlantı Yolunda Üst Yapı Çalışmaları Nedeniyle Trafik Kademeli Olarak Tek Şeritten Veriliyor. (03 Temmuz 2010 Cumartesi )

   

  Vakıflar Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

  Vakıflar Haftası Etkinlikleri, Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nün Sorumluluk Alanları Dahilinde Bulunan Kayseri, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir İllerinde Devam Ediyor (07 Mayıs 2010 Cuma )

   

  Çelikhan Termal Hotel, Doğal Güzelliği ile Fark Yaşatıyor

  Çelikhan Termal Hotel, Doğal Güzelliği ile Fark Yaşatıyor

  Niğde'nin Ulukışla İlçesine Bağlı Çiftehan Kasabasında Bulunan Çelikhan Termal Hotel, Doğal Güzelliği ile Müşterilerine Fark Yaşatıyor. (10 Mart 2010 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 21:40:31. #1.13#