19:1300
SON DAKİKA ÇİFTEHAN HABERLERİ

Son Dakika Çiftehan Haberleri

   

  Trenlerde Son Durum

  Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası Dün 22.00 İtibariyle Başlattıkları Eylemle İlgili 07.30 Son Durumu Kamuoyuna Aktardı. (16 Aralık 2009 Çarşamba )

   

  Niğde'de Öğretmenler Şehre Uyum İçin Gezilere Katılıyor

  Niğde'de Öğretmenler Şehre Uyum İçin Gezilere Katılıyor

  Eylül Ayında Niğde'ye Atanan 110 Öğretmen, Mesleğe ve Çevreye Uyum Sağlamak İçin Şehrin Tarihi ve Turistik Yerlerini Geziyor. (08 Aralık 2009 Salı )

   

  Niğde'de Belediyeler Birliği Üyeleri Seçildi

  Niğde'de Belediyeler Birliği Üyeleri Seçildi

  Niğde'de Türkiye Belediyeler Birliği'ne Üye Seçimi Yapıldı. Gizli Oylama Sonucunda Belediye Başkanları Sıtkı Erat ve Erdal Sarı ile Belediye Meclis Üyesi İdris Bayram, Türkiye Belediyeler Birliği Üyeliğine Seçildi. (30 Nisan 2009 Perşembe )

   

  İş Dünyası Otoyolu Bekliyor

  Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dasifed) Başkanı Süleyman Onatça, Daha Önce Bölgeyle İlgili Hazırladıkları Raporlarda İlk Sıraya Koydukları Çiftehan-pozantı Arasındaki Otoyol Sorununun Giderilecek Olmasından Memnuniyet Duyduklarını Söyledi. (01 Temmuz 2008 Salı )

   

  İş Dünyası Otoyolu Bekliyor

  Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dasifed) Başkanı Süleyman Onatça, Bölgeyle İlgili Hazırladıkları Raporlarda İlk Sıraya Koydukları Çiftehan -Pozantı Otoyol Sorununun Giderilecek Olmasından Memnuniyet Duyduklarını Söyledi. (01 Temmuz 2008 Salı )

   

  Niğde'de Sıcak Su Sevinci

  Sıcak Suyu ve Kaplıcaları ile Ünlenen Niğde'nin Çiftehan Beldesinde Yeni Sıcak Su Sondajı Çalışmalarında Yüzler Güldü. Vali Sebahattin Öztürk, Bölgede İnceleme Yaparak Yetkililerden Bilgi Aldı. (26 Mayıs 2008 Pazartesi )

   

  Çiftehan'a yeni cami

  Çiftehan'a yeni cami

  Niğde'nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan kasabasına yaptırılan caminin açılışı yapıldı. (17 Mart 2008 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri