SON DAKİKA ÇİFTELER HABERLERİ

Son Dakika Çifteler Haberleri

17:59
Çifteler'de 'Bölge Hayvancılığının Sorunları' Toplantısı Eskişehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çifteler İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün toplantı salonunda “Bölge Hayvancılığının Sorunları” konulu bir toplantı düzenledi.
Çifteler'de 'Bölge Hayvancılığının Sorunları' Toplantısı
12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
14:05
Eskişehir'de Jandarmadan Örnek Davranış Çifteler İlçe Jandarma Komutanlığı "kardeş okul" olarak seçtiği Cengiz Dağcı İlkokulu'nun ihtiyaçlarını karşıladı.
13:04
Eskişehir'de Jandarmadan İlçe Okullarına Örnek Çalışma Eskişehir’de Çifteler İlçe Jandarma Komutanlığı, sorumluluk sahasında bulunan Ortaköy Mahallesi Cengiz Dağcı İlkokulu’nu ’Kardeş Okul’ seçerek, ihtiyaçları ile ilgili çalışmalar yaptı.
13:37
Emıtt Fuarı'nda 'Eskişehir' Standı Eskişehir Valiliği, Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile bu yıl 19’ncusu düzenlenen EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda stant açtı.
Emıtt Fuarı'nda 'Eskişehir' Standı
11:26
Eskişehir Valiliği, EMITT Fuarında Stant Açtı Eskişehir Valiliği, bu yıl 19. su düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında stant açtı.
16:47
Atatürk Havalimanında 'Bir Nehrin Doğuşu - Sakarya' Sergisi Ali Ethem Keskin ve Erkan Balk'ın çalışmalarından oluşan 'Bir Nehrin Doğuşu - Sakarya başlıklı sergi, Atatürk Havalimanında açıldı.
Atatürk Havalimanında 'Bir Nehrin Doğuşu - Sakarya' Sergisi
16:32
Atatürk Havalimanı'nda "Bir Nehrin Doğuşu-Sakarya" Sergisi Açıldı Sakarya" sergisi Atatürk Havalimanı'nda bulunan kültür-sanat platformu TAV Galeri'de açıldı.
Atatürk Havalimanı'nda 'Bir Nehrin Doğuşu-Sakarya' Sergisi Açıldı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:58
Mahmudiye'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde, 3 tırın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralanırken, yol bir süreliğine trafiğe kapandı.
Mahmudiye'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
14:15
Erzurum Yürüyen Budalalar' Erzurum'da Uluslarası bir tekstil acentası çalışanlarının, Fransız reklamcı Jacques Seguela'nın 'Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin' adlı kitabındaki, 'Yürüyen bir budala, oturan 10 entelektüelden iyidir' sözünden hareketle 'Yürüyen Budalalar' adını verdikleri Türklerden oluşan 39 kişilik seyahat grubu, 2015'in ilk gezisini Erzurum'a düzenledi.
Erzurum Yürüyen Budalalar' Erzurum'da
16:08
Türk Kızılayı Yolda Kalanın Yardımına Koşuyor Türk Kızılayı ekipleri, kar yağışı dolayısıyla yolda kalan vatandaşlara kumanya ve battaniye yardımında bulunuyor.
15:00
Eskişehir'de Kar Tatili Eskişehir'de kar yağışı ve olumsuz hava şartları sebebi ile 4 ilçede okullar tatil edildi.
13:40
Otobüs Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 29 Yaralı Eskişehir’in Çifteler ilçesi ile Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesi arasında, yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 29 kişi yaralandı.
Otobüs Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 29 Yaralı
11:13
Eskişehir'de Otobüs Şarampole Uçup Ters Döndü Eskişehir'in Çifteler ilçesi yakınlarında yolcu otobüsü şarampole uçup ters döndü.
Eskişehir'de Otobüs Şarampole Uçup Ters Döndü
10:46
Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 29 Yaralı Eskişehir'de yolcu otobüsü devrildi: 1 ölü, 29 yaralı Eskişehir'in Çifteler ilçesinde yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 29 kişi yaralandı.
Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 29 Yaralı
10:39
Eskişehir'de Otobüs Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 29 Yaralı Eskişehir'in Çifteler İlçesi yakınlarında kontrolden çıkarak şarampole uçarak ters dönen otobüste 1 kişi öldü, 29 kişi yaralandı.
Eskişehir'de Otobüs Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 29 Yaralı
10:37
Eskişehir'de Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 29 Yaralı Eskişehir'in Çifteler ilçesinde yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 29 kişi yaralandı.
Eskişehir'de Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 29 Yaralı
10:37
Eskişehir'de Yolcu Otobüsü Devrildi Eskişehir’de bir yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi neticesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 29 kişi de yaralandı.
Eskişehir'de Yolcu Otobüsü Devrildi
10:37
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 29 Yaralı Eskişehir'de bir yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi neticesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 29 kişi de yaralandı.
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 29 Yaralı
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
08:48
Seyitgazi Müftüsü Cengiz'den Meslektaşına Hayırlı Olsun Ziyareti Seyitgazi Müftüsü Yaşar Cengiz, Çifteler Müftülüğüne yeni atanan Mustafa Onat'ı makamında ziyaret etti.
Seyitgazi Müftüsü Cengiz'den Meslektaşına Hayırlı Olsun Ziyareti
11:16
Çifteler'de Bonzai ve Uyuşturucularla Mücadele Anlatıldı Eskişehir Çifteler'de, bonzai ve uyuşturucu maddelerle mücadele kapsamında öğrenci velilerine yönelik bilgilendirme yapıldı.
Çifteler'de Bonzai ve Uyuşturucularla Mücadele Anlatıldı
16:20
Eski İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor ESKİ Genel Müdürlüğü Sivrihisar, Çifteler ve Beylikova'da alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.
Eski İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor
16:17
Hayat Boyu Genel Müdürü Biçerli'den Çifteler İlçesine Bir Dizi Ziyaret Hayat Boyu Öğrenme ve Genel Müdürü Mustafa Kemal Biçerli ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen beraberlerindeki bir heyetle Çifteler ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
Hayat Boyu Genel Müdürü Biçerli'den Çifteler İlçesine Bir Dizi Ziyaret
11:22
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı Sabancı Topluluğunun on-line alışveriş platformu Kliksa, Eskişehir'in on-line alışveriş haritasını hazırladı.
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı
12:31
Çifteler'in Meşhur Yemeği 'Cantık'a Yoğun İlgi Eskişehir’in Çifteler ilçesinin meşhur yemeği olan ’Cantık’, ilçe pazarında büyük ilgi görüyor.
Çifteler'in Meşhur Yemeği 'Cantık'a Yoğun İlgi
17:23
Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" Eskişehir'de, "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" kapsamında Sivrihisar, Mihalıççık, Tepebaşı ve Çifteler ilçelerinde kurs açıldı.
14:39
Birleşen Gönüller' Filmi Tokat'ta İzlenme Rekoruna Koşuyor 'Birleşen Gönüller' filmi gösterime girdiğinden bu yana en fazla izleyici ile Tokat'ta buluştu.
11:55
"Birleşen Gönüller"i İzlerken, Dedemin Batum'dan Artvin'e Gelişini Hatırladım Hasan Kıraç'ın yönetmenliğinde ve gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen 'Birleşen Gönüller' filminin üçüncü galası Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.
'Birleşen Gönüller'i İzlerken, Dedemin Batum'dan Artvin'e Gelişini Hatırladım
10:43
Birleşen Gönüller'e İzmir'de Muhteşem Gala Yapımını SER Film’in üstlendiği "Birleşen Gönüller" filmi için İzmir’de muhteşem bir gala düzenlendi.
Birleşen Gönüller'e İzmir'de Muhteşem Gala
17:18
Birleşen Gönüller'in İkinci Galası Eskişehir'de Yapılacak Yönetmenliğini Hasan Kıraç’ın yaptığı 'Birleşen Gönüller' filminin ikinci galası yarın Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde yapılacak.
14:09
Büyük Şehir Belediyesi'nden İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Etkinliği Büyükşehir Belediyesinin, ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine yönelik Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzeliyor.
Büyük Şehir Belediyesi'nden İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Etkinliği
11:36
İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Yoğun İlgi Gördü Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine düzenlediği Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.
İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema  Yoğun İlgi Gördü
00:13
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çifteler İlçesini Ziyaret Etti Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "Bu son atamalarla birlikte ilçelerimizde öğretmen açığını büyük ölçüde kapatmış olduk. Sivrihisar'da 60, Çifteler'de 40 yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz var"ESKİŞEHİR (AA) - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Bu son atamalarla birlikte ilçelerimizde öğretmen açığını büyük ölçüde kapatmış olduk. Sivrihisar'da 60, Çifteler'de 40 yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz var" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çifteler İlçesini Ziyaret Etti
23:04
Bakan Avcı: İlçelerdeki Öğretmen Açığını Büyük Ölçüde Kapattık Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, son atamalar sonrasında ilçelerde öğretmen açığının büyük ölçüde kapattıklarını söyledi.
Bakan Avcı: İlçelerdeki Öğretmen Açığını Büyük Ölçüde Kapattık
22:17
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması "Bu son atamalarla birlikte ilçelerimizde öğretmen açığını büyük ölçüde kapatmış olduk. Sivrihisar'da 60, Çifteler'de 40 yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz var"
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması
15:02
Bakan Avcı: Bayrak Etnik Kökeni Ne Olursa Olsun, Bütün Vatandaşlarının Ortak Sembolüdür Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bayrağı tahrip etmenin yasalara aykırı olduğunu hatırlatarak, "Bayrak etnik kökeni ne olursa olsun bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ortak sembolüdür.
Bakan Avcı: Bayrak Etnik Kökeni Ne Olursa Olsun, Bütün Vatandaşlarının Ortak Sembolüdür
09:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan Davutoğlu'nu Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Davutoğlu'nu Kabul Edecek
10:48
İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine, Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzenliyor.
İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema
12:19
Birleşen Gönüller, 24 Ekim'de Sinemalarda Hollywood stüdyolarında çekilen dev bütçeli Birleşen Gönüller filmi, 24 Ekim'de gösterime girecek.
Birleşen Gönüller, 24 Ekim'de Sinemalarda
12:58
Çifteler'de "Çukurlu Yol" İsyanı Eskişehir’in Çifteler ilçesinde, 2 yıldır devam eden kanalizasyon döşemesi ve su borularının değişimi için kazılan yollarda oluşan çukurlar ve tozlar vatandaşın tepkisine neden oldu.
Çifteler'de 'Çukurlu Yol' İsyanı
16:11
Çalınan Tır'ı, Bin Kilometre Boyunca Kamera Takip Ederek Buldular Eskişehir’de çalınan bir TIR’ı bulma çalışmalarına başlayan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, bin kilometre boyunca takip ettikleri kameralar sayesinde TIR’ları parçalayarak satan bir çeteyi çökertti.
Çalınan Tır'ı, Bin Kilometre Boyunca Kamera Takip Ederek Buldular
18:28
Huysuz Atlar Zor Anlar Yaşattı Konya’da düzenlenen mahalli at yarışlarında start makinesine girmek istemeyen atlar görevliler ve sahiplerinin tehlikeli anlar yaşamasına neden oldu.
Huysuz Atlar Zor Anlar Yaşattı
15:10
Frankfurt Delegasyonu "ESKİŞEHİR Wunderbar" Frankfurt Belediyesi Meclis Üyesi Bernhard E. Ochs, Frankfurt Belediyesi Uluslararası İlişkiler koordinatörü Edith Baner ile Eskişehir'i tanımak için gelen yaklaşık 20 kişilik Alman grup, şehri gezerek incelemelerde bulundular.
Frankfurt Delegasyonu 'ESKİŞEHİR Wunderbar'
14:49
Emniyet Müdürlüğü Ayın Personellerini Belirledi Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, ‘Ayın Personeli’ uygulamasını sürdürüyor.
Emniyet Müdürlüğü Ayın Personellerini Belirledi
14:15
Tam 42 Yıldır Çifteler'de Esnaf Oda Başkanlığı Yapıyor Eskişehir Çifteler İlçesi Esnaf Sanatkarlar Derneği Başkanı Rahim Kökten, tam 42 yıldır Çifteler Esnaf Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Başkanlığını sürdürüyor.
11:36
Yeni Turizm Trendi İstanbul'da "Evet" Demek Özellikle yaz aylarının gelmesiyle Türkiye düğün sezonunda büyük bir yoğunluk yaşıyor.
21:27
Devrilen Tır'ın Altında Kalan Sürücü Öldü Eskişehir’in Han ilçesinde devrilen TIR’ın altında kalan sürücü hayatını kaybetti.
Devrilen Tır'ın Altında Kalan Sürücü Öldü
16:52
Yunus Emre Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Mezunlar Buluşması Bu sene 27'ncisi düzenlenen Yunus Emre Anadolu Öğretmen Lisesi mezunlar gününde, yeni mezun olmuş 18 yaşındaki gençler ile Köy Enstitüsü yıllarında mezun olmuş 70'li yaşlardaki eski öğrenciler bir araya geldi.
Yunus Emre Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Mezunlar Buluşması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:12:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİFTELER HABERLERİ
[Hata Bildir]