01:5600
SON DAKİKA ÇİFTLİKKÖY HABERLERİ

Son Dakika Çiftlikköy Haberleri

  Dostların Çeşme Tatili

  Tezmarin'in sahibi Ralf Tezman ve eşi Sanem Kardıçalı yakın dostları Abdullah ile Mustafa Denizli'nin kızı Selin Burnaz çifti ile Çeşme'ye gitti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Demet Akbağ Tatilde

  Demet akbağ, eşi Zafer Çika ile birlikte İzmir'in Çeşme İlçesi'nde tatil yapıyor. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Balık Fiyatları Uçuyor

  Balık Fiyatları Uçuyor

  Turizm sezonuyla artan talep, balık fiyatlarının aşırı oranda yükselmesine neden oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Acı ile Geçen 150 Yıl Filminin Galası Yalova'da Yapıldı

  Sürgün Çocukları adlı platform tarafından çekilen "Acı ile Geçen 150 Yıl" adlı filmin galası Yalova'da yapıldı. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Fettah Can Konseri -

  Fettah Can Konseri -

  Mersin Üniversitesi (MEÜ), 2013-2014 akademik yılı mezuniyet töreni etkinlikleri kapsamında Fettah Can konser verdi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  MEÜ'de Mezuniyet Coşkusu

  MEÜ'de Mezuniyet Coşkusu

  Mersin Üniversitesi, 2013-2014 akademik yılı mezuniyet töreni yapıldı. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Meü'de Mezuniyet Coşkusu

  Meü'de Mezuniyet Coşkusu

  Mersin Üniversitesi'nin (MEÜ) 2013-2014 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Mersin'de Fettah Can Konseri

  Mersin'de Fettah Can Konseri

  Mersin Üniversitesi (MEÜ), 2013 2014 akademik yılı mezuniyet töreni etkinlikleri kapsamında Fettah Can konser verdi. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Meü'de Mezuniyet Coşkusu

  Meü'de Mezuniyet Coşkusu

  Üniversitenin 2013 2014 akamedik yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi Törende 5 bin 200 öğrenci, keplerini birlikte havaya fırlattı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Çeşme'de Rezidansa Geçit Yok

  Çeşme'de Rezidansa Geçit Yok

  Belediye Başkanı Dalgıç: "Turizm amaçlı yapılmış hiçbir tesisin apart ya da rezidans gibi farklı amaçlar için kullanımına müsaade etmeyeceğiz" "Yatırımın önünü açacak planlamalardan Bakanlığın yetkisinde olanları da biz alalım istiyoruz" (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Başkan Özakcan'dan Çiftlikköy'de Çocuklara Özel İlgi

  Başkan Özakcan'dan Çiftlikköy'de Çocuklara Özel İlgi

  Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, her hafta olduğu gibi bu hafta sonunu da mahalle ziyaretleri ile değerlendiriyor. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Yalova'da Bisiklet Turu

  Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliğiyle bir bisiklet turu düzenlendi. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kırklareli'den Kısa Kısa

  Kırklareli'den Kısa Kısa

  Lüleburgaz'da elektrik kesintisi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Öğrenci Eylemine Verilen Disiplin Cezalarını Mahkeme Kaldırdı

  Öğrenci Eylemine Verilen Disiplin Cezalarını Mahkeme Kaldırdı

  Mersin Üniversitesi'nde (MEÜ) geçen Aralık ayında rektörlük işgali eylemine katılan öğrencilere verilen uzaklaştırma cezalarına mahkemeden yürütmeyi durdurma kararı çıktı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  'Sporla Hayata Projesi' Sona Erdi

  "Sporla Hayata Projesi" Sona Erdi

  Yenişehir Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün SODES Projeleri kapsamında yürüttüğü "Sporla Hayata Projesi" sona erdi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Teknopark ile Çağ Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü

  Teknopark ile Çağ Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü

  Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) ile Tarsus Çağ Üniversitesi arasında eğitime yönelik 'İşbirliği Protokolü' imzalandı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Yalova'da Korkutan Yangın

  Yalova'da Korkutan Yangın

  Yalova'nın Termal İlçesi'ne bağlı Akköy'de, bir saman deposunda meydana gelen yangın saatler süren çalışma sonucunda güçlükle söndürüldü. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Çiftlikköy'de Atık Pil Kampanyası

  Çiftlikköy Belediyesi ile Türkiye Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) tarafından düzenlenen atık pil kampanyası sona erdi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  AK Parti Çiftlikköy Danışma Meclisi Toplantısı

  İlçe Başkanı Şengün: "Belediye başkanımızla kazanacağımıza inanarak çalıştık. Sağ olsun Çiftlikköy halkı başkanımıza koltuğu verdi" dedi. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Muhafazakar, Laik ve Demokrat'

  Muhafazakar, Laik ve Demokrat"

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili ‘çatı aday’ temaslarına ilişkin, “Türk milletinin üzerinde ittifak edeceği, mazisinde hiçbir şaibe bulunmayan; milliyetçi, muhafazakar, manevi değerlere haiz, laik ve demokrat özellikleriyle tanınmış değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  MHP Grup Toplantısı

  MHP Grup Toplantısı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili ‘çatı aday’ temaslarına ilişkin, “Türk milletinin üzerinde ittifak edeceği, mazisinde hiçbir şaibe bulunmayan; milliyetçi, muhafazakar, manevi değerlere haiz, laik ve demokrat özellikleriyle tanınmış değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Devlet Bahçeli : Başkanlık Çeyizi Karşılığında Özerkliği Vermeye Karar Vermiştir

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. (03 Haziran 2014 Salı )

   

 

  Çiftlikköy Sahil Şeridinde Temizlik Çalışması

  Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Çiftlikköy Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte, sahil şeridi temizlendi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Nike Halı Saha Ligi'nin Şampiyonu Mustafa Kemal Lisesi

  Nike Halı Saha Ligi'nin Şampiyonu Mustafa Kemal Lisesi

  Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen Nike Halı Saha Ligi Yalova elemlerinde Çiftlikköy Mustafa Kemal Anadolu Lisesi A Takımı şampiyon oldu. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'de Elektrik Kesintisi

  3-4 Haziran tarihlerinde GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Yaratıcılık ve İnovasyon Merkezi, Basına Tanıtıldı

  Mersin Teknopark bünyesinde oluşturulan Yaratıcılık ve İnovasyon Merkezi, basına tanıtıldı. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Mersin Teknopark'ın Geçen Yılki Şirket Cirosu 60 Milyon Tl

  Mersin Teknopark'ın Geçen Yılki Şirket Cirosu 60 Milyon Tl

  Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin Teknopark’ın, Türkiye’deki teknoparklar arasında 9’uncu başarılı teknopark olduğunu belirterek, “Teknopark geçtiğimiz yıl 60 milyon liralık şirket cirosunu elde etmiştir” dedi. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Çiftlikköy'de İskeleler Yıkıldı

  Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde sahilde bulunan iskelelerin bir bölümü belediye tarafından yıkıldı. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da Pkk Asker Kaçırdı!

  Diyarbakır'da Pkk Asker Kaçırdı!

  Lice-Hani karayolunu trafiğe kapatan, ellerinde molotofkokteyli ve silah bulunan grup bir uzman çavuşu kaçırdı. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Diyarbakır'da Asker Kaçırıldı

  Diyarbakır'da Asker Kaçırıldı

  Lice-Hani karayolunu trafiğe kapatan, ellerinde molotofkokteyli ve silah bulunan grup bir uzman çavuşu kaçırdı. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Ağrı'da Jandarmaya Ateş Açıldı

  Genelkurmay Başkanlığı, adli tahkikat yapmak üzere görevlendirilen Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanlığı unsurlarına Ağrı Doğubayazıt Çiftlikköy köyü bölgesinde araçla intikal halindeyken, bölücü terör örgütü mensuplarınca uzun namlulu silahlarla taciz ateşi açıldığını, olayda herhangi bir zayiat meydana gelmediğini açıkladı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  TSK'dan Önemli Yurt İçi Olaylar

  Genelkurmay Başkanlığı: "Adli tahkikat yapmak üzere görevlendirilen Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanlığı unsurlarına Çiftlikköy köyü bölgesinde araçla intikal halinde iken, bölücü terör örgütü mensuplarınca uzun namlulu silahlarla taciz ateşi açıldı" "Taciz ateşi esnasında herhangi bir zayiat meydana. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ağrı'da Pkk, Askere Taciz Ateşinde Bulundu

  Genelkurmay Başkanlığı, Ağrı’da bir şirkete ait araçların yakılması ve altı vatandaşın kaçırılması olayı ile ilgi bölgeye giden askeri birliğe bölücü terör örgütü PKK tarafından uzun namlusu silahlarla taciz ateşi açıldığını bildirdi. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Genelkurmay Başkanlığı Açıklaması

  Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü unsurların jandarma ekiplerine taciz ateşi açtığını açıkladı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ankara'da Elektrik Kesintisi

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., 30 Mayıs'ta Ankara, Çankırı, Kastamonu, Zonguldak ve Bartın'da elektrik verilemeyecek yerleri açıkladı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu

  Başkanlığa Hüseyin Çetin seçildi. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Yalova Nike Halı Saha Ligi'nde Çeyrek Finalistler Belli Oldu

  Yalova Nike Halı Saha Ligi'nde Çeyrek Finalistler Belli Oldu

  Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike tarafından bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Nike Halı Saha Ligi’nin Yalova Etabı'nda grup eleme müsabakaları son ererken, çeyrek finale çıkan takımlar belli oldu. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Altınova Belediyespor'da Şok Ayrılık

  Altınova Belediyespor'da Şok Ayrılık

  Yalova Süper Amatör Küme'de şampiyonluk sevinci yaşayan Altınova Belediyespor’da yönetim teknik patron Yaşar Nalbantoğlu ile yollarını ayırdı. (19 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Yesob Seçimlerinde Çetin'e 10 Odadan Tam Destek

  Yesob Seçimlerinde Çetin'e 10 Odadan Tam Destek

  Yalova Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (YESOB) Başkanlığı için adaylığını açıklayan Hüseyin Çetin'e 10 oda başkanından tam destek geldi. (19 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Meü'lü Öğrenciler 'Soma' İçin Okul Girişini Kapattı

  Meü'lü Öğrenciler 'Soma' İçin Okul Girişini Kapattı

  Mersin Üniversitesi'nde (MEÜ) bir grup öğrenci, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasını protesto etmek amacıyla okul girişini bariyerlerle kapatarak, kimsenin içeri girmesine izin vermedi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki Maden Faciası

  Mersin Üniversitesi'nde öğrenciler eylem yaptı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Mersin'de 'Soma' İçin Oturma Eylemi

  Mersin Üniversitesi'nde okuyan bir grup öğrenci, Soma'daki maden faciasında ölen işçiler için oturma eylemi yaptı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Yalova'da Nefes Kesen Uyuşturucu Operasyonu

  Yalova'da Nefes Kesen Uyuşturucu Operasyonu

  Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri, canları pahasına uyuşturucu tacirlerine geçit vermiyor. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Meü Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yeni Binasına Kavuşuyor

  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin 20 Mayıs'ta yeni binasına taşınacağı bildirildi. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Mersin'de Terör Operasyonu

  MEÜ'de bir grup öğrenci tarafından düzenlenen etkinliği provoke etmeye hazırlandıkları iddiasıyla 9 kişi yakalandı. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Üniversite Öğrencileri Molotoflarla Yakalandı

  Üniversite Öğrencileri Molotoflarla Yakalandı

  Mersin Üniversitesinde, 'Türkçülük Günü' kutlamalarını provoke etmek isteyen üniversite öğrencilerinin üzerinden 8 adet kullanıma hazır molotof çıktı. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Yalova'da Yılın Sürücülerine Ödül

  Yalova'da Yılın Sürücülerine Ödül

  Yalova'da, Karayolu Trafik Haftası dolayısıyla yılın örnek sürücüleri ve trafik görevlileri ödüllendirildi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 01:56:49. #1.11#