SON DAKİKA ÇİĞLİ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Belediyesi Haberleri

19:11
Gizli Bilgi Belge Bulundurma Davasında Sanıklara Şok Aralarında üst düzey askerlerin de bulunduğu, ’Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma’ davasına İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi.
Gizli Bilgi Belge Bulundurma Davasında Sanıklara Şok
15:32
Gizli Bilgi Belge Davasında Yeni Duruşma Maratonu İzmir'de, aralarında üst düzey askerleri-n de bulunduğu tutuksuz 357 sanığın yargılandığı 'Gizli bilgi ve belge bulundurma' dava dosyasının Anayasa Mahkemesi'ne gönderilmesi istemi mahkeme başkanı Orhan Kızıltaş ve heyet üyeleri tarafından kabul edilmedi.
Gizli Bilgi Belge Davasında Yeni Duruşma Maratonu
01:39
Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı İzmir'in Çiğli Belediyesi hizmet binası yakınlarına bırakılan naylon poşet paniğe yol açtı.
Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı
00:44
Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı İzmir'in Çiğli Belediyesi hizmet binası yakınlarına bırakılan naylon poşet paniğe yol açtı.
Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı
10:47
Çiğli Belediyesi'nden Park Atağı Çiğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda 100 adet parkın yapımı ve birçoğunun da yenilenmesi çalışmaları başladı.
Çiğli Belediyesi'nden Park Atağı
11:25
Engelli Çocuklar Yeni Yıl Eğlencesiyle Coştu 2015’e saatler kala zihinsel engelli çocuklar, İzmir’in Çiğli ilçesinde düzenlenen yılbaşı eğlencesinde keyifli dakikalar geçirdi.
Engelli Çocuklar Yeni Yıl Eğlencesiyle Coştu
14:05
"Soylu"dan Bir Anaokulu Da Bornova'ya Soylu Anaokulları Kurucusu Dilek Soylu hız kazandırdığı eğitim projelerinde kabına sığmaz oldu. Soylu, Karşıyaka şubesinden kısa süre sonra Bornova şubesini de hizmete açtı.
20:38
İzmir'de "Taşınmaz Kültür Varlıkları Katkı Payı" Tartışması Valilik: "(Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan) Sayın Belediye Başkanı, emlak vergisine ek olarak kanunen vatandaşlardan emaneten topladıkları parayı yatırmak yerine sanki valilik, belediyeden kanun dışı para istiyormuş gibi bir açıklamayla konuyu mecrasının ve anlamının dışına çıkararak ve çarpıtarak.
11:38
"Soylu"dan Bir Anaokulu Bornova'da Soylu Anaokulları Kurucusu Dilek Soylu hız kazandırdığı eğitim projelerinde kabına sığmaz oldu
16:32
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Bu uyguladığımız projeyle Türkiye'de yeni bir belediyecilik anlayışı ortaya çıkacak.
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi
14:35
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Bu uyguladığımız projeyle Türkiye'de yeni bir belediyecilik anlayışı ortaya çıkacak.
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi
16:57
Ege Denizi'nde Kaybolan Kişinin Aranması Urla Kaymakamı Demiryürek: "Hava şartları denizden arama yapmamıza izin vermiyor.
21:06
Rüzgarın Kızı Semra Aksu Korkuttu Türkiye'nin rekortmen eski milli atletlerinden 53 yaşındaki Semra Aksu, kalbindeki ritim bozukluğu nedeniyle İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilip, tedavisine devam edilmek üzere taburcu edildi.
Rüzgarın Kızı Semra Aksu Korkuttu
10:37
İzmir Kazandı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin son üç yıl içinde ilçe belediyeleri ile gerçekleştirdiği ortak hizmet projeleri, kente otoparktan mısır kurutma tesisine kadar yaklaşık 223.4 milyon TL değerinde onlarca yatırım kazandırdı.
11:03
İzmir'e Üç Yılda 223 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin son üç yıl içinde ilçe belediyeleriyle hayata geçirdiği ortak hizmet projeleri, yaklaşık 223,4 milyon TL değerinde 46 yatırım kazandırdı.
İzmir'e Üç Yılda 223 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı
10:32
İzmir Belediyeleri İmece ile 46 Proje Gerçekleştirdi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin son üç yıl içinde ilçe belediyeleri ile gerçekleştirdiği ortak hizmet projeleri, kente otoparktan mısır kurutma tesisine kadar yaklaşık 223.4 milyon TL değerinde onlarca yatırım kazandırdı.
İzmir Belediyeleri İmece ile 46 Proje Gerçekleştirdi
14:13
Kocaoğlu: İzmir'i Seviyorsan, İzmir'in Malına Sahip Çıkacaksın İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Çiğli Belediyesi tarafından yaptırılan Ataşehir Çok Amaçlı Salonu'nun temel atma töreninde konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, İl Özel İdaresi mallarının paylaşımı konusunda açıklamalar yaptı.
16:26
Çiğli Belediyesi Madenciler İçin Lokma Döktürdü Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden 301 maden işçisi için yardım kampanyasıyla Somalı madenci ailelerin yanında olan Çiğli Belediyesi, hayatını kaybeden işçiler için lokma döktürdü, kurban kestirdi.
Çiğli Belediyesi Madenciler İçin Lokma Döktürdü
10:30
Taşeron Korkusuyla İntihara Kalkıştı İzmir'de, Çiğli Belediyesi'ne bağlı bir şirkette işçi olarak çalışan 34 yaşındaki G.K., çalıştığı belediye firmasının ihaleye girememesi nedeniyle taşeron şirkette çalışmak zorunda kalacakları söylentileri üzerine, bunalıma girerek intihar etmek istedi.
10:29
Çiğli Belediyesi Vezneleri Hafta Sonu Açık Çiğli Belediyesi, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ilk taksitlerini ödemeyen mükelleflerin zorluk yaşamaması için cumartesi ve pazar günleri vezneleri açık tutacak.
Çiğli Belediyesi Vezneleri Hafta Sonu Açık
07:15
Taşeron Düşüncesi, İntihara Teşebbüs Ettirdi Çiğli Belediyesi'ne ait bir şirkete çalışan G.K., iddiaya göre, belediye şirketi Kafesan yeni dönemde yapılacak ihaleye giremeyeceği ve taşerona devredileceği için psikolojik bunalıma girdi.
Taşeron Düşüncesi, İntihara Teşebbüs Ettirdi
16:20
Kılıçdaroğlu'ndan Başkanlar Zirvesi (4) Kılıçdaroğlu BAŞKANLARLA SEÇİMİ KONUŞTU CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Bakanı Aziz Kocağlu'nun eşgüdümünde tarihi Havagazı Fabrikası'nda partisinin 22 ilçe belediye başkanı, genel başkan yardımcıları ve İzmir İl Başkanı Ali Engin ile basına kapalı toplantı yaptı.
Kılıçdaroğlu'ndan Başkanlar Zirvesi (4)
12:18
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'e Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel seçimlerin ardından ilk kez İzmir'e geldi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'e Geldi
14:09
İzmirli Bayan Antrenörün 1'inci Lig Mutluluğu Kadınlar Futbol 2. Lig Play-Off mücadelesinden zaferle ayrılarak 1. Lig'e yükselen Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Merkezi'nin (BESEM) kadın teknik direktörü Feriha Paylar, sıfırdan yarattığı bir takımı zirveye çıkarmanın mutluluğunu yaşıyor.
10:59
Başkan Arslan İlk Nikahını Kıydı Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, belediye başkanı olarak ilk nikahını kıydı.
Başkan Arslan İlk Nikahını Kıydı
13:09
Başkan Arslan'ın Kafesan Açıklaması Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, belediyeyi borç batağından kurtarabilmek için harekete geçerken, işçilerin alacak krizi ilgili olarak da Kafesan Şirketi konusunda önemli bir açıklama yaptı.
Başkan Arslan'ın Kafesan Açıklaması
10:02
Çiğli Belediyesi Engelli Çocukları İzmir Doğal Yaşam Parkı'na Götürdü Engellilere yönelik uygulamalarıyla dikkat çeken Çiğli Belediyesi, zihinsel engelli çocukları İzmir Doğal Yaşam Parkı’na götürdü.
Çiğli Belediyesi Engelli Çocukları İzmir Doğal Yaşam Parkı'na Götürdü
06:04
Çiğlili Çocuklar "Kral Çıplak" ile Güldü Çiğli Belediyesi, Yeni Sanat Merkezi iş birliğinde çocukları tiyatroyla buluşturdu.
Çiğlili Çocuklar 'Kral Çıplak' ile Güldü
10:44
Başkan Arslan'a Disk'ten Tebrik Ziyareti Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nun (DİSK) genel merkez ve şube temsilcileri, göreve yeni başlayan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Başkan Arslan'a Disk'ten Tebrik Ziyareti
13:18
CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin: "İstifa Edenler Hırslarına Yenik Düştü" CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina ile birlikte İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.
CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin: 'İstifa Edenler Hırslarına Yenik Düştü'
14:17
CHP'de açlık grevi - "CHP Parti Meclisi'nde (PM) İzmir'in ilçe belediye başkan adaylarına ilişkin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) kararlarının değiştirilmesine" tepki gösteren Çiğli Belediyesi CHP Meclis Üyesi Önder Özdemir ve bir grup partili açlık grevini sürdürüyor.
13:35
CHP'de Açlık Grevi "Parti Meclisi'nde, İzmir'in ilçe belediye başkan adaylarına ilişkin MYK kararlarının değiştirilmesine" tepki gösteren Çiğli Belediyesi CHP Meclis Üyesi Önder Özdemir ve bir grup partili açlık grevini sürdürüyor Özdemir: "Parti MYK kararlarının, bir adayın 'istifa ederim' tehdidiyle geri çekilmesi hepimizi.
CHP'de Açlık Grevi
10:13
İzmir Çiğli Belediye'si Taşınmaz Satışı Yapacak İzmir Çiğli Belediye Başkanlığı, İzmir'in Çiğli İlçesi Harmandalı Mahallesi'nde yer alan bir taşınmazın satışını kapalı teklif usulüyle 19 Şubat 2014 tarihinde yapacak.
İzmir Çiğli Belediye'si Taşınmaz Satışı Yapacak
16:31
Karşıyaka Doğal Afetlere Hazır Karşıyaka Belediyesi doğal afetlere yönelik hazırlık çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Doğal Afetler Simülasyon Eğitim Merkezi’ni hizmete açtı.
Karşıyaka Doğal Afetlere Hazır
13:24
Mültecilere Otel Konforunda Kabul Merkezi İzmir'de, Türkiye'ye sığınma başvurusunda bulunan mülteciler için, Avrupa Birliği'nin de desteğiyle yapımına başlanan kabul ve barınma merkezi kaba inşaatı, bitme aşamasına geldi.
Mültecilere Otel Konforunda Kabul Merkezi
11:40
Mültecilere Otel Konforunda Kabul Merkezi İzmir'de, Türkiye'ye sığınma başvurusunda bulunan mülteciler için yapımına başlanan kabul ve barınma merkezi kaba inşaatı, bitme aşamasına geldi.
Mültecilere Otel Konforunda Kabul Merkezi
17:05
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu Açıklaması "İstanbul’da yapılan operasyonların hiçbirine konuşmuyorum, taraf değilim. Adalete bırakacaksın.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu Açıklaması
10:57
Belediye'den Evlere Sıcak Yemek Servisi İzmir'de Çiğli Belediyesi’nin üç yıldır uyguladığı evlere sıcak yemek servisine, ihtiyaç sahibi vatandaşlarlar büyük ilgi gösteriyor.
Belediye'den Evlere Sıcak Yemek Servisi
10:44
Sevgi Çemberi Eğitim ve Kültür Derneği 80 Öğrenciye Burs Veriyor Izmir'in Çiğli ilçesinde 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Sevgi Çemberi Eğitim ve Kültür Derneği, her yıl düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.
15:13
Karabağlar'da Bat Şöleni Renkli Geçti Karabağlar Belediyesi, İzmir Tokat Dernekleri Platformunun katkılarıyla düzenlenen Bat Şölenine ev sahipliği yaptı.
Karabağlar'da Bat Şöleni Renkli Geçti
16:45
Balkanlılar İzmir'de Coşacak İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9. kez düzenlenecek Balkanlılar Festivali'nin açılışı 1 Aralık'ta gerçekleşecek.
Balkanlılar İzmir'de Coşacak
10:47
Balkanlılar İzmir'de Coşacak İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9. kez düzenlenecek Balkanlılar Festivali'nin açılışı 1 Aralık'ta gerçekleşecek.
Balkanlılar İzmir'de Coşacak
16:40
Çiğli Belediyesinden Vergide Son Gün Uyarısı! Çiğli Belediyesi, konut ve işyerlerinden alınan emlak vergilerinin 2'nci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
Çiğli Belediyesinden Vergide Son Gün Uyarısı!
21:42
''Tuncel Kurtiz Sanat Gecesi'' Çiğli Belediyesince ''Tuncel Kurtiz Sanat Gecesi'' düzenlendi.
''Tuncel Kurtiz Sanat Gecesi''
21:17
İzmir'de "Tuncel Kurtiz Sanat Gecesi" Çiğli Belediyesince ''Tuncel Kurtiz Sanat Gecesi'' düzenlendi.
İzmir'de 'Tuncel Kurtiz Sanat Gecesi'
14:19
Ensari Bulut Vefatının 4.yıldönümünde Anıldı Çiğli Belediyesi'nin dört yıl önce vefat eden Başkanı Ensari Bulut Doğançay mezarlığındaki kabri başında anıldı.
Anma törenine Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, CHP İl Başkanı Ali Engin, CHP İlçe Başkanı Nihat Gültekin, meclis üyeleri,...
Ensari Bulut Vefatının 4.yıldönümünde Anıldı
11:20
Çiğli Belediyesi Gençlere "Ab Danışmanlığı" Yapacak Çiğli Belediyesi AB Birimi'nin, AB'nin eğitim, staj ve burs imkanları konusunda danışmanlık hizmeti vermek üzere "Eurodesk" olarak tanındığı bildirildi.
10:30
Gençler Eurodesk İçin Buluştu İzmir Büyükşehir Belediyesi, daha fazla gence ulaşmak amacıyla çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Gençler Eurodesk İçin Buluştu
13:02
12.12.2012 Evlenecek Çiftlere Gelinlik Evlilik tarihlerini 12.12.2012 olarak belirleyerek unutulmaz bir gün planlayan çiftlere, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak bir sürpriz yaptı.
12.12.2012 Evlenecek Çiftlere Gelinlik
11:03
Belediyeden Özel Gün İçin Gelinlik Hediyesi İzmir'de Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, evlilik tarihlerini 12.12.2012 olarak belirleyen çiftlere sürpriz yaparak, gelinlik hediye etti.
Belediyeden Özel Gün İçin Gelinlik Hediyesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:24:26. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİĞLİ BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]