09:1700
SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

   

  Ev yangını -

  Ev yangını -

  Çiğli ilçesinde bir apartman dairesinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, kısa süreli paniğe neden olurken yangında dumandan etkilenen 2 kişi hastaneye kaldırıldı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Parfüm Şişesi Faciaya Yol Açıyordu

  Parfüm Şişesi Faciaya Yol Açıyordu

  İzmir'in Çiğli ilçesinde bir apartmanda parfüm şişesinin sıcaktan patlaması sonucu çıkan yangında 5 kişi yaralandı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Ev Yangını

  İzmir'de Ev Yangını

  Çiğli ilçesinde bir apartman dairesinde çıkan yangın kısa süreli paniğe neden oldu Yangında dumandan etkilenen 2 kişi hastaneye kaldırıldı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Şehit Yiğit Şahan'ın Bornova'daki evinde yas var -

  Şehit Yiğit Şahan'ın Bornova'daki evinde yas var -

  Suriye sınırında karakola ateş açılması sonucu yaralanmasının ardından kaldırıldığı hastanede şehit olan asker Yiğit Şahan'ın Bornova'daki evinde yas var. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Suriye Sınırında Askere Ateş Açılması

  Suriye Sınırında Askere Ateş Açılması

  Tedavi altına alındığı Harran Üniversitesi Hastanesi'nde şehit olan asker Yiğit Şahan'ın Bornova'daki evinde yas var. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değişti

  Mart ayında çıkan 6528 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile eğitim uzmanı olan ilçe milli eğitim müdürleri yerine görevlendirmeler yapıldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'de Belediyeye Ait Yerlerde 'Mescit Talebi' Tartışmaları

  İzmir'de Belediyeye Ait Yerlerde "Mescit Talebi" Tartışmaları

  BEM BİR SEN Genel Başkanı Turbay: " İzmir Doğal Yaşam Parkı'nı ziyarete gelen vatandaşlar ile bu birimde çalışan personelin mescid ihtiyacına kulak verilmemekte, talepler görmezden gelinmektedir" "Vatandaşların ibadet etme ve ibadethaneye ulaşma hürriyetlerini engelleyen ve sosyal bir hak talep eden. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bem-Bir-Sen'den Aziz Kocaoğlu'na Mescit Tepkisi?

  Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, belediyeye ait kimi işyerlerinde çalışan personelin ve İzmirli vatandaşların mescit taleplerine kulak tıkadığını ve talep eden personele yönelik mobbing ve sürgün uyguladığını iddia etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bem-Bir-Sen'den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu'na "Mescit" Tepkisi

  Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun belediyeye ait kimi işyerlerinde çalışan personelin ve İzmirli vatandaşların mescit taleplerine kulak tıkadığını ve talep eden personele mobbing ve sürgün uyguladığını belirterek, tepki gösterdi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Çiğli'de Yaz Dönemi Kursları Başladı

  Çiğli'de Yaz Dönemi Kursları Başladı

  Çiğli Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirdiği yaz dönemi resim ve yetenek sınavlarına hazırlık kursları bu yıl da sezonu açtı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İzmir, Çamurunu Güneş Enerjisiyle Kurutup Gübre Yapacak

  İzmir, Çamurunu Güneş Enerjisiyle Kurutup Gübre Yapacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, atıksu arıtma çamurlarını güneş enerjisiyle kurutup ekonomik değere dönüştürecek ilk tesisi Menderes’te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İzmir'de Çevreci Atık Yönetimi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaptırılan atık su arıtma tesislerinden çıkan çamuru ekonomik değere dönüştürecek "solar çamur kurutma tesisilerinin" ilkini Menderes'te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bu Tesis Çocuklar İçin

  Bu Tesis Çocuklar İçin

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, atık su arıtma çamurlarını güneş enerjisiyle kurutup ekonomik değere dönüştürecek ilk tesisi Menderes’te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Kuş Cennetinde 6 Bin Flamingo Yavrusu

  Kuş Cennetinde 6 Bin Flamingo Yavrusu

  Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Mehmet Sıkı İzmir Kuş Cenneti'nde yapılan düzenlemelerinin ardından kuluçkaya yatan flamingoların 6 bin yavru büyüttüğünü, bunun büyük başarı olduğunu söyledi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çiğli Geleneksel İftarda Buluştu

  Çiğli Geleneksel İftarda Buluştu

  Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Çiğlililerle buluştu. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Selçuk'ta Bir Genç Kafasından Vurulmuş Olarak Bulundu

  Aslen Erzurumlu olduğu ve İzmir Çiğli'de ikamet ettiği öğrenilen 32 yaşındaki Cihan K., kafasından vurulmuş olarak bulundu. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Çiğli'de Halk Günleri Tamgaz Sürüyor

  Çiğli'de Halk Günleri Tamgaz Sürüyor

  Çiğli Belediyesi tarafından her Salı düzenlenen halk günleri tüm hızıyla devam ediyor. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Çiğlili Engellilerin Samos Çıkarması

  Çiğlili Engellilerin Samos Çıkarması

  Çiğli’de yaşayan engelli ve gönüllü gruplar, Çiğli Belediyesi’nin AB projesi olan “Engellilerin Toplumsal Entegrasyonunun Geliştirilmesi Hibe Programı” kapsamında, Yunanistan’ın Samos adasına gittiler. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 09:17:01. #1.12#