SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

12:21
Av. Aksoy: Çalacak Bir Şey Bulamayanlar Şimdi Hukuku Çalmaya Başladı İzmir’de bu sabah saatlerinde polise yönelik düzenlenen operasyonda, 26 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldığı belirtildi.
12:10
Trafik Canavarı 11 Ayda 324 Can Aldı Türkiye'de 2014 yılının ilk 11 ayında, toplu taşıma araçlarının karıştığı 12 bin 700 trafik kazasında 324 kişi hayatını kaybetti.
Trafik Canavarı 11 Ayda 324 Can Aldı
11:23
Çiğli'de Hurda Araçlar Kaldırıldı Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Çiğli Ata Sanayi Sitesi’nde çevre ve görüntü kirliliğine neden olan hurda niteliğindeki birçok araç ve malzemeyi topladı.
Çiğli'de Hurda Araçlar Kaldırıldı
12:59
İkçü Mithatpaşa Yerleşkesi Hizmete Açıldı Yaklaşık 1500 metrekare kapalı alana sahip eski NATO Komutanlığı Lojmanı, güçlendirme çalışmalarının bitmesiyle İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Mithatpaşa Yerleşkesi olarak hizmet vermeye başladı.
İkçü Mithatpaşa Yerleşkesi Hizmete Açıldı
10:05
NATO Komutanlığı Lojmanı, İkçü Rektörlüğü Oldu Yaklaşık 1500 metrekare kapalı alana sahip “Eski NATO Komutanlığı Lojmanı” güçlendirme çalışmalarının bitmesiyle İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Mithatpaşa Yerleşkesi olarak hizmet vermeye başladı.
NATO Komutanlığı Lojmanı, İkçü Rektörlüğü Oldu
11:32
Kalem Tutamayan Parmaklar, "Takdirlik" Karne Tuttu Nadir görülen hastalığı nedeniyle parmakları yapışık olan 7 yaşındaki Elfida Gündüz, kalem tutamamasına rağmen doktor olma hayaliyle başladığı eğitiminde ilk karnesini aldı Karnesini evinde alan Elfida: "Ameliyat olup kalem tutmak istiyorum" Elfida'nın öğretmeni Açıkgöz: "Sağlık problemi çözüldüğünde.
10:04
Çiğli'de Temizlik Seferberliği İzmir’in Çiğli ilçesinde, kentin farklı noktalarında yürütülen temizlik çalışmaları ile cadde ve sokaklar kirlilikten arındırılırken, çöp konteynerleri yıkanıp dezenfekte ediliyor.
Çiğli'de Temizlik Seferberliği
13:31
Çiğli Belediyesi ve İAOSB'den İşsizlik İçin İşbirliği Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, İAOSB Başkanı Hilmi Uğurtaş ve yönetim kuruluna yaptığı ziyarette, Çiğli'deki istihdam sorununun çözümü için işbirliği kararı aldı.
Çiğli Belediyesi ve İAOSB'den İşsizlik İçin İşbirliği
15:44
Delican'dan Gençlere ve Kadınlara Siyaset Çağrısı AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İzmir il kongresi öncesi yaptığı ilçe ziyaretlerine Aliağa, Menemen, Çiğli ve Karşıyaka ile devam etti.
Delican'dan Gençlere ve Kadınlara Siyaset Çağrısı
15:38
Çocukların "Renkli Kalemler" Gazetesi Okuyucuyla Buluştu Yapı Kredi ve TEGV işbirliği ile sürdürülen "Okuyorum Oynuyorum" programı kapsamında çocuklar tarafından hayata geçirilen "Renkli Kalemler" gazetesi okuyucuyla buluştu.
Çocukların 'Renkli Kalemler' Gazetesi Okuyucuyla Buluştu
10:13
İzmir'de Sahipsiz Hayvanlara Askıda Köfte İzmir'in Çiğli ilçesi Ataşehir Mahallesinde faaliyet gösteren bir köfteci, Hayvanları Koruma Vakfı ile ortaklaşa askıda köfte uygulaması başlattı.
İzmir'de Sahipsiz Hayvanlara Askıda Köfte
09:59
İZSU Asbest Boruları Söktü, Yeni Borular Döşedi İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede yaptı.
İZSU Asbest Boruları Söktü, Yeni Borular Döşedi
09:16
"10 Numara" Destek İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede gerçekleştirdi.
'10 Numara' Destek
12:11
Liselerarası Genç Erkek ve Kız Basketbol Müsabakalarının Kuraları Çekildi Bilecik’te yapılacak olan Liselerarası Genç Erkek ve Genç Kızlar Basketbol Müsabakaları’nın kura çekimi gerçekleştirildi.
Liselerarası Genç Erkek ve Kız Basketbol Müsabakalarının Kuraları Çekildi
10:49
MHP İl Başkanı Karataş: AKP Gibi Tek Adaylı, Düzmece Kongre Yapmıyoruz MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, partisinin ilçe kongrelerini değerlendirdi.
MHP İl Başkanı Karataş: AKP Gibi Tek Adaylı, Düzmece Kongre Yapmıyoruz
10:07
İzsu, 2015'te Yatırıma 593 Milyon Lira Ayırdı 2014’te kente 267 milyon liralık yatırım yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 2015 bütçesinden de yatırımlar için 593 milyon lira kaynak ayırdı.
İzsu, 2015'te Yatırıma 593 Milyon Lira Ayırdı
21:22
Bambu Kulesiyle Havadan Su Üretecekler Etiyopya'da faaliyete geçirilen Bambu Kulesi projesi, ülkedeki su sıkıntısına çare olacak.
Bambu Kulesiyle Havadan Su Üretecekler
17:13
Karşıyaka, İkinci Yarı Çalışmalarına Başladı Karşıyaka, ligin ikinci yarısı için hazırlıklarına başladı.
Karşıyaka, İkinci Yarı Çalışmalarına Başladı
14:14
Karşıyaka'ya Taraftar Desteği Ptt 1'inci Lig'de ilk yarıyı play off hattında kapatmasına rağmen mali sıkıntı nedeniyle kilit oyuncularını kaybetmeye başlayan, transfer yapamama riski bulunan Karşıyaka'ya taraftar desteği geldi.
13:15
Hayat Gezince Güzel Gaziemir Belediyesi’nin kadın, çocuk ve gençlere yönelik tarihi, turistik mirasa sahip ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan yörelere düzenlediği kültür gezileri büyük ilgi görüyor.
Hayat Gezince Güzel
12:33
Yapışık Parmaklarla Yazmaya Çalışıyor ''Epidermolyssis Bullosa'' adlı çok nadir rastlanan deri hastalığıyla dünyaya gelen 7 yaşındaki Elfida, okumayı 3 haftada öğrendi ancak parmakları yapışık olduğu için yazmakta zorlanıyor.
14:36
Başkan Kocaoğlu'ndan "Çifte Mesaj" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentin gündeminde yer alan stat ve İnciraltı Planı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.
14:15
Dyo Renkleri 60 Yıldır Hayatımızda 1927 yılında İzmir Şeritçiler Çarşısı'nda kurulan Durmuş Yaşar Müessesesi ile temelleri atılan, Türk sanayiinin emekleme dönemini yaşadığı 50'li yıllarda Türkiye'nin ilk yerli boya fabrikası olarak kurulan DYO, 60. yaşını kutladı.
13:04
Karşıyaka Ofoedu'ya Kapılarını Kapattı Karşıyaka ile yollarını olaylı bir şekilde ayıran Ofoedu, pişman olduğunu belirterek geri dönmek istedi.
Karşıyaka Ofoedu'ya Kapılarını Kapattı
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
10:31
İzmir Sokakta Kalan Evsiz, Soğukta Tuvalete Sığındı İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2 yıldır sokaklarda yaşayan İbrahim Öztürk, dondurucu soğuktan korunmak için Çiğli PTT Şubesi yakınındaki tuvalette kalmaya başladı.
İzmir Sokakta Kalan Evsiz, Soğukta Tuvalete Sığındı
10:12
Tuvalette Yaşayan Adam Yardım Bekliyor İzmir'in Çiğli ilçesinde sokaklarda yaşayan ve havaların soğumasıyla birlikte tuvalette kalmaya başlayan İbrahim Öztürk, kendisine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
Tuvalette Yaşayan Adam Yardım Bekliyor
09:35
Tuvalette Yaşayan Adam Yardım Bekliyor İzmir'in Çiğli ilçesinde 2 yıldır sokaklarda yaşayan ve havaların soğumasıyla birlikte tuvalette kalmaya başlayan İbrahim Öztürk, bir yardım eli bekliyor.
Tuvalette Yaşayan Adam Yardım Bekliyor
08:41
Sokakta Kalan Evsiz, Soğukta Tuvalete Sığındı İzmir Çiğli'de, sağlık sorunları nedeniyle işsiz kaldıktan sonra 2 yıldır sokaklarda yaşayan İbrahim Öztürk, dondurucu soğuktan korunmak için tuvalette kalmaya başladı.
Sokakta Kalan Evsiz, Soğukta Tuvalete Sığındı
14:31
İzmir Statları İçin İzmir Ticaret Odası'nın Projelerine Tam Destek İTO'ya Tam Destek İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkanı Ekrem Demirtaş'ın Alsancak Stadı'nın tribünlerini güçlendirip, Atatürk Stadı'nı yerinde yenileme ve Seha Aksoy Atletizm Pisti'ni 13 bin kişilik stada dönüştürme projelerine İzmir kulüpleri tam destek verdi.
23:30
Çiğlili Gençler İzka ile Meslek Sahibi Olacak İzmir Kalkınma Ajansı’ndan (İZKA) aldığı destekle Butik Pastacılık Eğitim Projesi’ni başlatan Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi, sektöre nitelikli insan kaynağı sağlayacak.
Çiğlili Gençler İzka ile Meslek Sahibi Olacak
11:27
Tarihi Kilise At Ahırı Değil Müze Olsun Çiğli Özel Anajet Mesleki ve Teknik Meslek Lisesi öğrencileri, tarih öğretmenleri Nur Birlik ve coğrafya öğretmeni Fatih Koç ile yerel tarih gezisine çıktı.
Tarihi Kilise At Ahırı Değil Müze Olsun
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
10:56
Kırmızı Bayrak' İzmir'de Engellilerin Hayatını Kolaylaştıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin hayatını kolaylaştıran önlemler alan kamu ve özel sektör kuruluşlarına kırmızı bayrak dikiyor.
Kırmızı Bayrak' İzmir'de Engellilerin Hayatını Kolaylaştıyor
09:18
Başkan'dan Hafta Sonu Sürprizi Sık sık köyleri ve mahalleleri ziyaret ederek halkın sorunları ve taleplerini yerinde dinleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Çiğli'deydi.
03:56
Çiğli'de Yeni Yıl İçin Engeller Aşıldı İzmir, Çiğli Belediyesi tarafından Özel Vasfiye Orhan Akyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde zihinsel engelli çocuklar için düzenlenen yeni yıl eğlencesinde heyecan, neşe ve mutluluk doruktaydı.
Çiğli'de Yeni Yıl İçin Engeller Aşıldı
00:36
Çiğli'de Yeni Yıl İçin Engeller Aşıldı Çiğli Belediyesi tarafından Özel Vasfiye Orhan Akyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde zihinsel engelli çocuklar için düzenlenen yeni yıl eğlencesinde heyecan, neşe ve mutluluk doruktaydı.
Çiğli'de Yeni Yıl İçin Engeller Aşıldı
20:34
Elvan: "Limanın Tarama İşlemlerinin Gerçekleşmesi İçin Çalışmalara Derhal Başlayacağız" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de- Elvan: "Biz gerekli talimatları verdik, yasal süreçler tamamlanır tamamlanmaz limanın tarama işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalara derhal başlayacağız"- "İzmirliler olarak Kemalpaşa Lojistik Merkezi'ni alın ve işletin.
Elvan: 'Limanın Tarama İşlemlerinin Gerçekleşmesi İçin Çalışmalara Derhal Başlayacağız'
20:01
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (4) Bakan'dan YAT LİMANLARI İÇİN UZLAŞMA ÇAĞRISI Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İzmir Ticaret Odası genişletilmiş özel meclis toplantısına katıldı.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (4)
19:51
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Elvan: "Biz gerekli talimatları verdik, yasal süreçler tamamlanır tamamlanmaz limanın tarama işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalara derhal başlayacağız" "İzmirliler olarak Kemalpaşa Lojistik Merkezi'ni alın ve işletin.
10:37
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşımda Yılbaşı Düzenlemesi Yaptı Yılın son gecesi için hazırlıklarını tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda ek sefer düzenlemesine gitti.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşımda Yılbaşı Düzenlemesi Yaptı
10:09
İzmir'de Ulaşıma Yılbaşı Düzenlemesi İzmir Büyükşehir Belediyesi, yılbaşı nedeniyle ulaşımda ek sefer düzenlemesine gitti.
İzmir'de Ulaşıma Yılbaşı Düzenlemesi
09:35
Yılbaşı Gecesine Ulaşım Ayarı Vapurlar 03.00'e kadar çalışacak
09:34
Yılbaşı Gecesine Ulaşım Ayarı Yılın son gecesi için hazırlıklarını tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda ek sefer düzenlemesine gitti.
23:59
Kocaoğlu'ndan Çiğli'ye Haftasonu Sürprizi Sık sık köyleri ve mahalleleri ziyaret ederek halkın sorunları ve taleplerini yerinde dinleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Çiğli’deydi. Küçükçiğli, Güzeltepe, Evka-2 ve Evka-5 mahallelerinde bölge sakinleriyle buluşan Başkan Kocaoğlu, söz isteyen vatandaşları tek tek dinledi ve notlar aldı.
Kocaoğlu'ndan Çiğli'ye Haftasonu Sürprizi
14:35
Acilde Kaybolan Kadın 39 Gündür Bulunamadı İzmir'de, evinde kriz geçirdikten sonra, yasak olduğu için refakatçi alınmadan 112 ambulansıyla götürüldüğü Ayşe Bilir'den, 39 gündür haber alınamadı.
Acilde Kaybolan Kadın 39 Gündür Bulunamadı
10:06
Acilde Kaybolan Kadın 39 Gündür Bulunamadı İzmir'de, evinde kriz geçirdikten sonra, yasak olduğu için refakatçi alınmadan 112 ambulansıyla götürüldüğü Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden kaybolan Ayşe Bilir'den, ailesinin çabalarına rağmen 39 gündür haber alınamadı.
Acilde Kaybolan Kadın 39 Gündür Bulunamadı
16:36
Küçük Çiğli Yenimahalle Spor 1 - Foça Belediye Spor 1 Foça Belediye Spor futbol takımımız, Küçük Çiğli Yenimahalle Spor ile deplasmanda oynadığı maçta, 1-1 berabere kaldı.
Küçük Çiğli Yenimahalle Spor 1 - Foça Belediye Spor 1
16:40
Belediye Başkanları Derneği' Nden Edremit' E Ziyaret İzmir Belediye Başkanları Birliği Derneği Başkanı, Bornova eski Belediye Başkanı Cengiz Bulut ve dernek üyesi önceki dönem Belediye Başkanları Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler.
Belediye Başkanları Derneği' Nden Edremit' E Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:17:32. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]