22:5400
SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

   

  İzmir'de Banka Basan Aile Emniyet'te

  İzmir’de 5 kişilik ailesiyle birlikte bir bankaya girerek, balta ve bıçakla çevreye korku dolu anlar yaşatan öfkeli babanın, kirasını ödeyemediği, 4 yaşındaki kızına oyuncak dahi alamadığı için bunalıma girdiği öne sürüldü. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İzmir'deki Bankaya Saldırı

  Polis tarafından ikna edilen baba ve 2 oğlu eylemlerine son verdi Baba ve iki oğlu gözaltına alınırken, yanlarında bulunan adamın eşi ve 4 yaşındaki kızı da karakola götürüldü. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Bankada Kredi Cinneti (2)

  İki OĞLU, EŞİ VE MİNİK KIZIYLA GELMİŞ İzmir'in Çiğli İlçesi'de, 20 bin TL'lik kredi başvurusuna olumsuz yanıt aldıktan sonra cinnet getiren E.D. ile iki oğlu, yaklaşık 2.5 saat süren bankadaki eylemlerinin ardından etkisiz hale getirilip gözaltına alındı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İşte Sizin Taptığınız Para

  İşte Sizin Taptığınız Para

  İzmir'de kredi başvurusu reddedilen bir kişi iki oğluyla birlikte banka şubesini bastı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Bankada Kredi Cinneti

  Bankada Kredi Cinneti

  İzmir'in Çiğli İlçesi'ndeki Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bir bankanın kredi isteğini geri çevirmesine kızan E.D. balta ile şubeyi basıp camları kırdı, içeridekileri rehin aldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de 5 Kişilik Aile Banka Bastı

  İzmir'de 5 kişilik aile, kendilerine kredi açmayan bankanın şubesini ellerinde balta ve bıçaklarla basarak, çalışanlarla müşterileri rehin aldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  5 Kişilik Aile Balta ve Bıçaklarla Banka Bastı

  5 Kişilik Aile Balta ve Bıçaklarla Banka Bastı

  İzmir'de 5 kişilik aile, kendilerine kredi açmayan özel bankanın şubesini basarak çalışanlarla müşterileri rehin aldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Bankada Kredi Cinneti

  Bankada Kredi Cinneti

  İzmir'in Çiğli İlçesi'nde kredi isteğinin geri çevirmesine öfkelenen balıkçı E.D., baltayla banka şubesini basıp camları kırdı, içeridekileri rehin aldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Bankaya Saldırı

  İzmir'de Bankaya Saldırı

  Çiğli'deki organize sanayi bölgesinde bulunan bir banka şubesi, ellerinde balta ve bıçak bulunan baba ve 2 oğlunu saldırısına uğradı Banka personelini bir süre rehin alan eylemciler, veznelerden ele geçirdikleri paraları, dışarı çıkarak havaya saçtıktan sonra rehineleri serbest bıraktı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İzmir İl Spor Merkezleri Pazar Günü Açılıyor

  "Hayallerin değil, sahaların yıldızı olun" sloganıyla düzenlenen İzmir İl Spor Merkezleri açılış töreni pazar günü yapılacak. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Çiğli'de Başkan Arslan İşi Sıkı Tutuyor

  Çiğli'de Başkan Arslan İşi Sıkı Tutuyor

  Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan Uğur Mumcu Mahallesi’nde hizmete giren yeni şantiye binasında teknik birimlerin çalışmalarını denetledi. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Çiğli'nin Başkanı Arslan 5 Engelliyi Sevindirdi

  Çiğli'nin Başkanı Arslan 5 Engelliyi Sevindirdi

  Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, engellilerin daha fazla sosyal yaşamda yer almalarını istediklerini belirterek, Çiğli’de yaşayan 5 engelli vatandaşa ulaşımlarını kolaylaştıracak akülü arabalarını teslim etti. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Çiğli'de 'Halk Günleri' Başlıyor

  Çiğli'de "Halk Günleri" Başlıyor

  İzmir'de uzun süredir unutulan "halk günleri" geleneği, Karşıyaka'dan sonra Çiğli'de de başlıyor. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Çiğli'de İşsizlikle Mücadeledeleye Devam

  Çiğli'de İşsizlikle Mücadeledeleye Devam

  Çiğli Belediyesi iş arayanlar ve işveren firmaları, İŞKUR hizmet noktası çatısı altında buluşturarak işsizleri çeşitli sektörlerde işe yerleştirmeye büyük bir hızla devam ediyor. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  İnanan Bir Ekiptik'

  İnanan Bir Ekiptik"

  7 yıl Aydınspor’da oynayan, futbolu bırakmasının ardından Aydın’a yerleşen Murat Arabacı özel açıklamalar yaptı. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'in En Özel Projeleri

  İzmir'in En Özel Projeleri

  İzmir'de yatırım yapmak isteyenleri çok kazandıracak projeler. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  İhsanoğlu'na İzmir CHP'den Destek

  İhsanoğlu'na İzmir CHP'den Destek

  CHP, İzmir'de çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu için seçim stratejisi çizmeye başladı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Şanslı Evler'in Temeli Atıldı

  Şanslı Evler'in Temeli Atıldı

  İzmir Şanslı Evler projesinde zengin sosyal donatılar da dikkat çekiyor. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kipa'da Sosyal Sorumluluk Projesi Bir Arada

  Futbolseverlerin heyecanla beklediği Dünya Kupası başladı, perakende zinciri Kipa dev turnuvanın coşkusunu yeşil sahalardan mağazalarına taşıdı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  İzmir'in Arıtma Suyu Kuş Cenneti'ne 'Can' Verecek

  İzmir'in Arıtma Suyu Kuş Cenneti'ne "Can" Verecek

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çiğli Tesisi'nde arıtılan suların "yok olma tehlikesi altındaki" Çil Azmak Dalyanı'na iletilmesi konusunda Ege Üniversitesi ile ortak çalışma başlattı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Sokak Hayvanları İçin İşbirliği

  Sokak Hayvanları İçin İşbirliği

  Haytap Hayvan Hakları Federasyonu ve Çiğli Belediyesi sokak hayvanları için işbirliği yapacak. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kocaoğlu: Ben Beceriksizim

  Kocaoğlu: Ben Beceriksizim

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, projelerdeki gecikmelere yönelik eleştiriler hakkında, “Ben beceriksizim. Çünkü Türkiye şartlarına değil mevzuata göre ihale yapıyorum. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kocaoğlu ve Demirtaş, İzmir Valisini Eleştirdi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Özel İdare Malları'yla ilgili listenin Valilikten 24 gün sonra kendilerine iletildiğini açıkladı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  12 Eylül Mağdurları: Evren'e Hakkımızı Helal Etmiyoruz

  12 Eylül Mağdurları: Evren'e Hakkımızı Helal Etmiyoruz

  Evren ve emekli Org. Şahinkaya'nın müebbet hapis cezasına çarptırılmasına sevinen darbe mağduru davacılar, haklarını helal etmediklerini belirtti. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Harmandalılılar İzban İstasyonu İçin İmza Topladı

  Harmandalılılar İzban İstasyonu İçin İmza Topladı

  Çiğli'ye bağlı Harmandalı kavşağında İZBAN istasyonu yapılması için Balatçık, İnönü, Uğur Mumcu, Ahmet Efendi, Cumhuriyet ve Harmandalı mahallelerinin muhtarları topladıkları imzaları Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’a sundular. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 22:54:47. #1.11#