SON DAKİKA CİHANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Cihanbeyli Haberleri

16:41
Cihanbeyli'de Yağmur Sonrası Çalışma Başlattı Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi, etkili yağmur sonrası su altında kalan bazı evlerle bazı alanların onarımı için çalışma başlattı.
Cihanbeyli'de Yağmur Sonrası Çalışma Başlattı
16:15
Cihanbeyli'de Sağanak Yağış Cihanbeyli'de sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi.
15:01
Cihanbeyli'de Sağanak Yağış Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi.
Cihanbeyli'de Sağanak Yağış
12:12
Cihanbeyli'nin Yol Sorunu Çözülüyor Türkiye'nin yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi olan Cihanbeyli'deki yollarda kalitenin artırılması için çalışmalar yapılıyor.
Cihanbeyli'nin Yol Sorunu Çözülüyor
17:17
Cihanbeyli'nin Su Sorunu Çözülüyor Cihanbeyli'ye İnsuyu’ndan gelen 17 kilometrelik borunun tamamı değiştirilerek Cihanbeyli’ye daha temiz bir su kazandırılıyor.
17:54
Cihanbeyli'nin Su Sorunu Çözülüyor Konya’nın Cihanbeyli ilçesinin en büyük sıkıntılarından biri olan içme suyu sorunu çözülüyor.
Cihanbeyli'nin Su Sorunu Çözülüyor
15:15
Meteorolojiden Su Baskını Uyarısı Konya, Aksaray, Karaman ve Niğde'de etkili olması beklenen gök gürültülü sağanak yağışa yönelik yıldırım ve su baskını uyarısı yapıldı.
13:33
Cihanbeyli'de Ağaçlar Budanıyor Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçe merkezinin görünümünü değiştirmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına ağaçları budayarak devam ediyor.
Cihanbeyli'de Ağaçlar Budanıyor
15:16
Tahıl Ambarı Yağ Deposu Oluyor Türkiye'nin tahıl ambarı olan Konya Ovasında 2005 yılında 5 bin tona yakın olan yağlık ayçiçeği üretimi, 2013 yılında 262 bin tona ulaştı.
Tahıl Ambarı Yağ Deposu Oluyor
13:39
Cihanbeyli'de Parklar Tahrip Edildi Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi tarafından özellikle çocukların rahatı ve güveni için yapılan parklar kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edildi.
Cihanbeyli'de Parklar Tahrip Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:16:00. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CİHANBEYLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]