01:3600
SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ

Son Dakika Cinayet Haberleri

   

  Aliağa'da, 'Çocuk Cezaevleri Kapatılsın' Eylemi

  Türkiye genelindeki 28 sivil toplum kuruluşu tarafından oluşturulan Çocuk Cezaevleri Kapatılsın Girişimcileri, İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki cezaevi önünde oturma eylemi yapıp, çocuk cezaevlerinin kapatılmasını istedi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul'daki Cinayet

  Diyarbakır'da LGBTT üyeleri düzenlediği basın açıklamasında cinayeti kınadı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Tanrıkulu: Çocukların Ölümünden AKP Hükümeti Sorumludur

  Tanrıkulu: Çocukların Ölümünden AKP Hükümeti Sorumludur

  CHP'li Sezgin Tanrıkulu, "Çocukların biber gazıyla ölümünden AKP ve biber gazının sağlığa zararlı olmadığını ileri süren yetkililer sorumludur." dedi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Tekin'den 23 Nisan Mesajı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajında, "Çocuklarımıza ekmek almaya giderken ölmeyecekleri güzel yarınlar diliyorum" dedi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BDP'li Buldan: Diyalog Süreci Müzakereye Dönüştürülmeli

  BDP'li Buldan: Diyalog Süreci Müzakereye Dönüştürülmeli

  BDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, Kürt sorununun da çözüm imkânlarının her zamankinden çok daha fazla olduğunu belirtti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kayıp Kazısında Bulunan Kemikler, Abak'a Ait Çıktı

  Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde geçen yıl yapılan kazılarda bulunan kemikler, 1995 yılında gözaltına alındıktan sonra kaybolan Mehmet Emin Abak'a ait olduğu belirlendi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  İHD Mardin Şubesi'nden 'Faili Meçhul Cinayet' Açıklaması

  İHD Mardin Şubesi'nden 'Faili Meçhul Cinayet' Açıklaması

  İnsan Hakları Derneği (İHD) Mardin Şubesi tarafından yapılan basın açıklamasında, 32 faili meçhul kişiden şuana kadar 8 kişinin kimliğinin tespit edildiği belirtildi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kadını Kurtarmak İsterken Öldürülen Lokantacıya Saldıranlar Yakalandı

  Kadını Kurtarmak İsterken Öldürülen Lokantacıya Saldıranlar Yakalandı

  Mustafa İNSANMERSİN,(DHA)-MERSİN 'de yolda bıçaklı saldırıya uğrayan kadını kurtarmak isteyen lokantacı 42 yaşındaki Uğur Oruç Körküm'ü kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ereğli'de Polis Adayları Fotoğrafçılık Kursu Aldı

  Ereğli Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) öğrencileri için Anadolu Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFODER) işbirliğiyle fotoğrafçılık kursu düzenlendi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (7)

  Buldan : HERKESİN, ÇOCUKLARA EŞİT VE ÖZGÜR BİR DÜNYA YARATMANIN KOŞULLARINI YARATMAK İÇİN HAREKETE GEÇMESİ GEREKİR Barış ve Demokrasi Partisi Grup Başkanvekili Pervin Buldan, "Bugün 23 Nisan 1920'de çoğulcu bir anlayışla, büyük bir coşku ve umutla kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisinin 94'üncü yılını geride bırakıyoruz. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Katar'daki "Türk Restoranında Patlama" Davası

  Doha Cinayet Mahkemesi, 12 kişinin hayatını kaybettiği Türk restoranındaki patlamada "ihmal" suçlamasıyla tutuklanan iki Türk'ün serbest bırakılmasına karar verdi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kadını Kurtarmak İsterken Öldürülen Lokantacıya Saldıranlar Yakalandı

  Mersin 'de yolda bıçaklı saldırıya uğrayan kadını kurtarmak isteyen lokantacı 42 yaşındaki Uğur Oruç Körküm'ü kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Şehit Büyükelçinin Yeğeni: Ermeniler Acımızı Paylaşacak Mı?

  Şehit Büyükelçinin Yeğeni: Ermeniler Acımızı Paylaşacak Mı?

  ASALA tarafından şehit edilen Türk diplomatların yakınları, Başbakan'ın 1915 olaylarına ilişkin taziyesinin kendilerini üzdüğünü belirtti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (6)

  Kürkçü : 18 YAŞINDAN KÜÇÜK 23 MİLYONDAN FAZLA ÇOCUĞUN BÜYÜK BÖLÜMÜ İNSAN HAKLARI İHLALLERİ MAĞDURU HDP Eş Genel Başkanı Ertuğrul Kürkçü, "Resmi takvime göre bugün bayram: Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin bundan 94 yıl önce kurulmuş olmasına ve çocuklarımıza adanmış bir bayram. Bayramınız kutlu olsun. Çocuklar bugün biraz olsun eğlendiriliyor olabilirler belki, ama çoğumuz 'neşe doluyor' değiliz. TBMM, kuruluşunun birinci yılında Saltanatı ortadan kaldırmış, ikinci yılında Anadolu'nun İtilaf (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Adana'da Anne ile Kızının Öldürülmesi

  Karısı ile kızını, tabancayla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kişinin, borçlarını kapatmak için evi satma meselesi yüzünden ailesiyle arasında çıkan tartışma sonucu cinayeti işlediği belirtildi Emniyet müdürlüğündeki sorgusu tamamlanan zanlı, tutuklandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Anne Kızın Katil Zanlısı Baba Yakalandı; Liseli Ladin Babasına Direnmiş' Haberine Ek

  Anne Kızın Katil Zanlısı Baba Yakalandı; Liseli Ladin Babasına Direnmiş" Haberine Ek

  Eşi Nazan Şimşek ve kızı Ladin Şimşek'in katil zanlısı olarak yakalanan Hakan Şimşek, cinayeti itiraf etti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kadın Eylemciler, Fast Food Çalışanlarıyla Kavga Etti

  Başkent’te kadın cinayetlerini protesto etmek için bir iş merkezinin çatı katında pankart açan SDP'nin kadın üyeleri ile iş merkezindeki fast food çalışanları arasında kavga çıktı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Eşini ve Kızını Öldürdüğü İddia Edilen Katil Zanlısı Yakalandı

  Adana'da evlerinde battaniyeye sarılı halde bulunan anne ile kızı tabanca ile öldüren katil zanlısı yakalandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Mersin'de Cinayet Zanlıları Yakalandı

  Mersin'de Cinayet Zanlıları Yakalandı

  Mersin'de, dün saldırıya uğrayan bir kadını kurtarmak isteyen lokanta sahibini bıçaklayarak öldürdükleri iddiası ile aranan 3 kişi, polisin takibi sonucu yakalandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Taksim'de 19.15'te Anma

  "son yaptığımız pazarlıklar sonucunda da İstiklal Caddesi'nin girişinde anmanın yapılması konusunda uzlaşma sağlandı" Haber: Serpil KIRKESER / Kamera: Özgür ARSLAN İstanbul DHA 24 Nisan Ermeni Soykırımını Anma Platformu tarafından Beyoğlu Cezayir Restorant'ta gerçekleştirilen ortak basın toplantısına Irkçılığa ve Milliyetçiliğe Dur-De Platformu'nun sözcüsü Levent Şensever, Avrupa Irkçılık Karşıtları Taban Örgütleri Hareketi Başkanı (EGAM) Benjamin Abtan, Ermeni Hayırseverleri Genel Birliği (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Mersin'deki Bıçaklı Saldırı

  Mersin'deki Bıçaklı Saldırı

  Saldırıya uğrayan iki kadını korumaya çalışırken öldürülen lokantacının katil zanlısı olduğu iddia edilen kişi ile 2 şüpheli yakalandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Mardin'de Bir Faili Meçhul Cinayet Daha Aydınlandı

  Mardin'de Bir Faili Meçhul Cinayet Daha Aydınlandı

  Mardin’in Kızıltepe ilçesi Aysun köyündeki kuyuda geçen yıl yapılan kazıda elde edilen kemiklerin kime ait olduğu Adli Tıp Kurumu tarafından tespit edildi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bıçaklanan Kadını Kurtarmak İsteyen Vatandaşı Öldüren Şüpheliler Yakalandı

  Mersin'de bir kadını bıçaklarken kurtarmak isteyen lokanta sahibini öldürdüğü iddia edilen Nedim A. (25) yanında bulunan yaşı 18'den küçük iki kişi ile birlikte yakalandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Taksim'de 19.15'te Anma

  De Platformu'nun sözcüsü Levent Şensever, Avrupa Irkçılık Karşıtları Taban Örgütleri Hareketi Başkanı (EGAM) Benjamin Abtan, Ermeni Hayırseverleri Genel Birliği (AGBU) Başkanı Nicolas Tavritian, İnsan Hakları Derneği (İHD) İstanbul Şube Başkanı Avukat Eren Keskin ve İnsan Hakları aktivisti Mine Atafırat katıldı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Anne Kızın Katil Zanlısı Baba Yakalandı; Liseli Ladin Babasına Direnmiş (2)

  Anne Kızın Katil Zanlısı Baba Yakalandı; Liseli Ladin Babasına Direnmiş (2)

  Çelik YELEKLE ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Eşi Nazan Şimşek ve kızı Ladin Şimşek'in katil zanlısı olarak yakalanan Hakan Şimşek, cinayeti itiraf etti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri