SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ

Son Dakika Cinayet Haberleri

11:21
TİKA'dan 15 Ülke Polisine Eğitim TİKA, 2014'te uluslararası eğitim işbirliği projeleriyle dünyanın dört bir yanından 847 polisi eğitti.
11:09
Zonguldak'ta Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu Zonguldak'ta, 8 Ocak 2014 tarihinde eve alkollü gelen eşini boğarak öldüren kadının davasında mütalaa çıktı.
Zonguldak'ta Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu
10:24
Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu Zonguldak’ta, 8 Ocak 2014 tarihinde eve alkollü gelen eşini boğarak öldüren kadının davasında mütalaa çıktı.
Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu
09:51
Kadına Yönelik Şiddet Ülkenin Gelişmişlik Düzeyini Belirliyor Kadınlara yönelik şiddet ve töre cinayetlerinin ülkenin gelişmişlik düzeyini belirlediği ifade edildi.
Kadına Yönelik Şiddet Ülkenin Gelişmişlik Düzeyini Belirliyor
09:46
Kayseri'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü Kayseri'de bir restoranda çıkan kavgada yaralanan kişi hayatını kaybetti.
Kayseri'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü
09:42
Başbakan'ın Kürtçe Merakı Milletimizin Arasına Nifak Sokma Çabasıdır' Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, kimsenin hiçbir kimsenin ana dilinde gözü olamayacağını, buna yönelik söyleyecek bir söz de düşünülemeyeceğini söyledi.
Başbakan'ın Kürtçe Merakı Milletimizin Arasına Nifak Sokma Çabasıdır'
02:53
Kayseri'de Cinayet Kayseri’de bir eğlence merkezinde çıkan kavgada boğazına bıçak saplanan genç hayatını kaybetti.
Kayseri'de Cinayet
23:58
Tartıştığı Şefini Av Tüfeğiyle Öldürdü Kırşehir'de cinayet- Kaman ilçesinde bir kişi iş yerinde tartıştığı şefi av tüfeğiyle öldürdü Kaman ilçesinde bir kişi iş yerinde tartıştığı şefi av tüfeğiyle öldürdü.
Tartıştığı Şefini Av Tüfeğiyle Öldürdü
23:41
İçten'den İnsanlık Dersi AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, son yıllarda artan İslam düşmanlığına Meclis kürsüsünden sert tepki gösterdi.
İçten'den İnsanlık Dersi
23:28
Buca'da Cinayet İzmir'de cinayet- Buca'da bir kadın, boğazı kesilerek öldürüldü Buca'da bir kadın bıçakla öldürüldü.
Buca'da Cinayet
22:59
İzmir'de Cinayet Buca'da bir kadın, boğazı kesilerek öldürüldü.
22:44
Kırşehir'de Cinayet Kaman ilçesinde bir kişi iş yerinde tartıştığı şefi av tüfeğiyle öldürdü.
Kırşehir'de Cinayet
22:41
Genç Kadın, Boğazı Kesilip Kalbinden Bıçaklandı İzmir'in Buca İlçesi'nde, 37 yaşındaki Özlem Çingil evinde darp edilerek boğazı kesilmiş ve kalbinden bıçaklanmış halde bulundu.
Genç Kadın, Boğazı Kesilip Kalbinden Bıçaklandı
21:10
İHD'nin "İnsan Hakları İhlalleri Raporu" İHD'nin "İnsan Hakları İhlalleri Raporu"- İHD Şube Başkanı Bilici: "Kamu düzeni özgürlüklerin arttırılması ve evrensel hukuk değerlerinin hayata geçirilmesi ile sağlanır" İnsan Hakları Derneği (İHD) Diyarbakır Şubesi, "Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri Raporu"nu açıkladı.
İHD'nin 'İnsan Hakları İhlalleri Raporu'
20:39
Kadınlar, Eşini Öldürüp Kaçan Kocanın Yakalanmasını İçin Eylem Yaptı Kadın Cinayetlerini Önleyeceğiz Palatformu üyeleri, Eskişehir'de geçen 19 Ocak'ta meydana gelen olayda kendisinden boşanmak isteyen 4 çocuk annesi Çiğdem Çeledir'i (29) ile bir yakınını öldürüp 2'si akraba 3 kişiyi de yaralayan zanlı Soytürk Çeledir'in (33) bir an önce yakalanmasını için eylem yaptı.
Kadınlar, Eşini Öldürüp Kaçan Kocanın Yakalanmasını İçin Eylem Yaptı
19:40
Esenyurt'ta Su Kuyusunda İki Ceset Bulundu Yaklaşık 9 ay önce kaybolduğu belirtilen kişilere ait cesetlerin bulunmasına ilişkin, iki kardeş gözaltına alındı.
19:29
Eskişehir'de Kadın Cinayetlerine Tepki 19 Ocak 2015 tarihinde, kocası tarafından öldürülen Çiğdem Çeledir için Eskişehir Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu tarafından basın açıklaması yapıldı.
Eskişehir'de Kadın Cinayetlerine Tepki
19:11
Şantiyede Yanan İşçilerin Avukatı: Hem Canlarını Aldılar Hem Dolandırdılar Esenyurt'taki bir alışveriş merkezi inşaatı şantiyesinde çıkan ve 11 işçinin yanarak hayatını kaybetmesine neden olan yangına ilişkin davada, mağdurların avukatı Berrin Demir çarpıcı bir iddiada bulundu.
18:24
Tartıştığı Annesini Av Tüfeğiyle Vurarak Öldürdü Muğla'nın Menteşe ilçesinde tartıştığı annesi Zübeyde A.'yı av tüfeğiyle vurarak öldüren 17 yaşındaki M.A, tutuklandı.
Tartıştığı Annesini Av Tüfeğiyle Vurarak Öldürdü
17:47
Beşiri'de Kadınlara Bilgilendirme Toplantısı Beşiri ilçesinde, KAMER Vakfı Batman Şubesi tarafından, kadınlara yönelik "şiddet ve zorla evlilikler" konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.
17:43
Kayıp 2 Kişinin Cesedi 9 Ay Sonra Foseptik Çukurunda Bulundu İstanbul’da, 9 ay önce ortadan kaybolan 2 kişinin cesedi, bir işyerinin foseptik çukurunda bulundu.
Kayıp 2 Kişinin Cesedi 9 Ay Sonra Foseptik Çukurunda Bulundu
17:40
İHD'nin "İnsan Hakları İhlalleri Raporu" İHD Şube Başkanı Bilici: "Kamu düzeni özgürlüklerin arttırılması ve evrensel hukuk değerlerinin hayata geçirilmesi ile sağlanır"
17:38
Esenyurt'ta 11 İşçinin Öldüğü Yangın Davası Avukatlar 'Olası Kasttan' Ceza İstedi Ölen işçilerin yakınlarının avukatı Gökhan Küçük, hazırladığı Siz hiç yanarak öldünüz mü başlıklı 112 sayfalık dilekçesini özetleyerek okudu.
Esenyurt'ta 11 İşçinin Öldüğü Yangın Davası Avukatlar 'Olası Kasttan' Ceza İstedi
17:36
Yol Çalışmalarında Tarihi Mezar Bulundu Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri yol genişletme çalışması yaptıkları sırada tarihi mezar buldu.
Yol Çalışmalarında Tarihi Mezar Bulundu
17:35
Çorum Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören Şehit Astsubay için yürek parçalayan tören (3) ÇORUM'DA GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ Aydın'da aranan cinayet sanığının ateş açması sonucu şehit olan 35 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için bugün memleketi Çorum'un Osmancık İlçesi Kargı Köyü'nde tören düzenlendi.
Çorum Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören
17:24
Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören (3) Çorum'da GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ Aydın'da aranan cinayet sanığının ateş açması sonucu şehit olan 35 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için bugün memleketi Çorum'un Osmancık İlçesi Kargı Köyü'nde tören düzenlendi.
Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören (3)
16:59
Annesini Öldüren Liseli Sokakta 'Beni İdam Edin' Diye Bağırdı Muğla'da lise öğrencisi olan oğlu 17 yaşındaki Mehmet Altaş'ın, pompalı tüfekle başına bir el ateş ederek öldürdüğü ev kadını 35 yaşındaki Zübeyde Altaş, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Annesini Öldüren Liseli Sokakta 'Beni İdam Edin' Diye Bağırdı
16:54
İki Kardeş Cinayetten Gözaltına Alındı Esenyurt'ta yaklaşık 9 ay önce işlenen bir cinayete ilişkin polisin yaptığı araştırmada 2 kişi gözaltına alındı.
İki Kardeş Cinayetten Gözaltına Alındı
16:14
Vahşi Cinayet 9 Ay Sonra Ortaya Çıkarıldı İstanbul'da yaklaşık 9 ay önce işlenen vahşi cinayet, aydınlatıldı.
Vahşi Cinayet 9 Ay Sonra Ortaya Çıkarıldı
15:44
İhd, 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri Raporunu Açıkladı İnsan Hakları Derneği (İHD) Diyarbakır Şubesi, “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri” raporunu açıkladı.
İhd, 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri Raporunu Açıkladı
15:26
Kayıp 2 Kişinin Cesedi, 9 Ay Sonra Foseptik Çukurunda Bulundu İstanbul'da, 9 ay önce ortadan kaybolan 2 kişinin cesedi, bir işyerinin foseptik çukurunda bulundu. Katil zanlısı olarak 2 kardeş gözaltına alındı.
Kayıp 2 Kişinin Cesedi, 9 Ay Sonra Foseptik Çukurunda Bulundu
14:59
Kardeşini Yumruklayarak Öldürdüğü İddiası Antalya'da 24 yaşındaki kardeşini yumruklayarak öldürdüğü iddia edilen Enver Acar, oğlu Emre Acar ve akrabası Rezan Kavak hakkında iddianame hazırlandı İddianamede, olayın Sezer Aydın'ın evlenmek istemesi nedeniyle değil, aralarındaki miras tartışması sonucunda öldürüldüğü öne sürüldü.
Kardeşini Yumruklayarak Öldürdüğü İddiası
13:55
Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören (2) Şehit üstçavuş, OLUŞTURULAN ÖZEL EKİPTEYDİ Aydın'da Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan'ın şehit olduğu operasyonun da detayları ortaya çıkmaya başladı.
Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören (2)
13:14
Erkek Cesedinin Arandığı Evde Çalışmalar Durduruldu Gaziantep'te, cezaevinde cinayet suçundan kalan mahkum A.S., 8 yıl önce öldürdüğü bir kişiyi oturduğu evin zeminine gömdüğünü söylemesi üzerine dün başlayan kazı çalışmaları, sonuç alınamayınca durduruldu.
Erkek Cesedinin Arandığı Evde Çalışmalar Durduruldu
13:01
Şehit Jandarma Astsubay Ünalan İçin Cenaze Töreni Düzenlendi Zanlının jandarmaya ateş açması- Aranan zanlının ateş açması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için Aydın Jandarma Bölge Komutanlığı'nda tören düzenlendi- Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Galip Mendi'nin de katıldığı törende, şehit askerin ailesi sinir krizleri geçirdi Efeler ilçesinde aranan zanlının ateş açması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan (35) için askeri tören düzenlendi.
Şehit Jandarma Astsubay Ünalan İçin Cenaze Töreni Düzenlendi
12:15
Şehit Eşinin Yürek Yakan Feryadı Aydın'da pusu kurularak şehit edilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Ünalan için düzenlenen askeri törende, acılı eşin feryadı yürekleri dağladı.
Şehit Eşinin Yürek Yakan Feryadı
12:12
Aydın'da Şehide Hüzünlü Veda Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan’ın naaşı, törenle memleketine uğurlandı.
Aydın'da Şehide Hüzünlü Veda
12:02
Aydın'da Şehit Olan Astsubay Memleketine Uğurlandı Geçen yıl işlenen cinayetin zanlısını yakalamak için düzenlenen operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için Aydın’da cenaze töreni düzenlendi.
Aydın'da Şehit Olan Astsubay Memleketine Uğurlandı
11:34
Cinayetten Yargılanan 17 Yaşındaki Sanık: Pişmanım Adana'da nikahsız eşi hakkında dedikodu yaptığını iddia ettiği Sefa Azan'ı (18) bıçaklayarak öldüren A.A. (17) ile kavgaya karışan 7 kişinin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmalarına başlandı.
Cinayetten Yargılanan 17 Yaşındaki Sanık: Pişmanım
09:44
Cani Koca, 4 Yıldır Dövdüğü Eşini Bu Kez Öldürüp İşe Gitti Ümraniye'de yaşayan servis şoförü, çocukken evlendiği karısını öldürüp hiçbir şey olmamış gibi işe gitti.
Cani Koca, 4 Yıldır Dövdüğü Eşini Bu Kez Öldürüp İşe Gitti
09:18
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan’ın Çorum’un Osmancık ilçesine bağlı Kargı Köyü’ndeki baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
04:43
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı Kayseri'de köpek yüzünden tartışan iki kişi arasında çıkan kavgada uzun namlulu silahla vurulan 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı
04:16
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan'ın baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
02:38
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı Kayseri'de köpek yüzünden tartışan iki kişi arasında çıkan kavgada uzun namlulu silahla vurulan 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı
01:59
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetinde 3 Kişi Daha Tutuklandı AK Parti Davutlar eski Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı daha tutuklandı.
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetinde 3 Kişi Daha Tutuklandı
01:18
Şehit Astsubay Aydın'dan Törenle Uğurlanacak Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünal, törenle memleketine uğurlanacak.
Şehit Astsubay Aydın'dan Törenle Uğurlanacak
01:11
Aydın'da Şehit Olan Çorumlu Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'da bir cinayet şüpheli ile girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan'ın Çorum'un Osmancık ilçesi Kargı köyündeki baba ocağına ateş düştü.
Aydın'da Şehit Olan Çorumlu Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:38
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan'ın baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:15
Aydın'daki Cinayet Eski AK Parti Davutlar Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı daha tutuklandı Olayla ilgili tutuklu sayısı 6'ya yükseldi.
Aydın'daki Cinayet
00:12
Cinayet Zanlısı Koca, Jandarmaya Pusu Kurdu: 1 Şehit, 1 Yaralı (2) Şehit ÜNALAN İÇİN TÖREN DÜZENLENECEK Aydın'da iki yıl önce, boşanma kararı alıp babasının evine giden karısı ile kayınbiraderini av tüfeğiyle vurarak yaralayan, kayınpederini öldüren Hüseyin T., ile girdiği çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için Aydın İl Jandarma Komutanlığı'nda bugün (Perşembe) saat 10.00'da askeri tören düzenleneceği belirtildi.
Cinayet Zanlısı Koca, Jandarmaya Pusu Kurdu: 1 Şehit, 1 Yaralı (2)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:14:12. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ
[Hata Bildir]