14:5500
SON DAKİKA CİNAYET HABERLERİ

Son Dakika Cinayet Haberleri

   

  Sarıyer'de Cinayet

  Sarıyer'de Cinayet

  Sarıyer'de, aracına bindikten sonra kimliği belirsiz bir kişi tarafından indirilerek silahla vurulan Ferdi Özmen adlı şahıs, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. (Dün 03:01)

   

  Rüyasında Gördü, Kardeşinin Kafasını Kesti İddiası

  Rüyasında Gördü, Kardeşinin Kafasını Kesti İddiası

  Azerbaycan'da bir genç kızın, gece gördüğü rüyanın etkisinde kalarak kardeşinin kafasını kestiği öne sürüldü. (Dün 01:19)

   

  Genç Kız Rüyasında Gördü, Kardeşinin Kafasını Kesti

  Genç Kız Rüyasında Gördü, Kardeşinin Kafasını Kesti

  Azerbaycan'da genç kız, gece gördüğü rüyanın etkisinde kalarak kardeşinin kafasını kesti. Genç kız, rüyasında vahiy geldiğini, Allah'ın talebi ile öldürdüğünü söyledi. (Dün 00:09)

   

  Erdoğan: PYD Benim Ülkemdeki Bölücü Terör Örgütü PKK'nın Aynıdır

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya'da Kobani'yi değerlendirirken, "Bu PYD benim ülkemdeki bölücü terör örgütü PKK'nın aynıdır." dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde Konuştu

  Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde Konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya Üniversitesi’nde yaptığı konuşmada, “PKK ülkemde 40 binden fazla insanı öldürürken neredeydiniz? (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Letonya'da

  Erdoğan, Letonya Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde konuştu: (3) "Eğer insanı, vicdani, adil ve demokratik bir tavır sergilenirse Afganistan'ın, Irak'ın, Suriye'nin, Filistin'in, Mısır'ın, Ukrayna ve Yemen'in sorunları anında çözüme kavuşur" "Batı ne kadar Doğu'nun dramını ekranlardan izliyorsa Batı ne kadar bu durumlara seyirci kalıyorsa inanın Doğu da o kadar Batı'nın tepkisizliğini izliyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ak Parti, Bingöl Cinayetlerini TBMM'nin Araştırmasını Reddetti

  TBMM Genel Kurulu'nun 7. birleşimi saat 14.00'te yoklama yapılmaksızın müşahede ile açıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Küçük İzzet, Ankara'dan Getirilen Köpeklerle Arandı

  Küçük İzzet, Ankara'dan Getirilen Köpeklerle Arandı

  İstanbul Bağcılar'da oturan ve hurdacılık yapan 37 yaşındaki O.K.'nın öldürdüğü iddia edilen 3 yaşındaki oğlu İzzet K.'nın gömüldüğü öne sürülen Bursa'nın Orhangazi İlçesi'ndeki hafriyat alanında, arama çalışmalarına yeniden başlandı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  3 Yaşındaki İzzet'in Cesedini Köpekler Arıyor

  İstanbul’da babası tarafından altını pislettiği gerekçesiyle dövüldükten sonra öldüğü öne sürülen 3 yaşındaki İzzet’in, döküm sahasına gömüldüğü iddia edilen cesedi Ankara’dan gelen özel eğitimli köpekler tarafından arandı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 14:55:17. #1.11#