SON DAKİKA ÇİVRİL HABERLERİ

Son Dakika Çivril Haberleri

17:33
Çivril'de İki Mahallede Kuduz Karantinası Denizli'nin Çivril İlçesi'nde Irgıllı ve Beyköy mahalleleri kuduz nedeniyle karantinaya alındı.
16:26
Denizli'de Ülkücülerden Aşure Hayrı Denizlili’de aralarında eski Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekillerinin de bulunduğu ülkücüler Muharrem ayı ve şehitlerin ruhu için aşure hayrı gerçekleştirdi.
Denizli'de Ülkücülerden Aşure Hayrı
15:38
1850 Yıllık Tarih Talan Edildi Denizli'nin Çivril İlçesi'nin Işıklı Mahallesi'nde bulunan Eumania Antik Kenti'ndeki 1850 yıllık mezarların korunamadığı için talan edildiği ortaya çıktı.
1850 Yıllık Tarih Talan Edildi
15:12
Beycesultan Höyük'teki Kazı Çalışmaları Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü Korkmaz: "(Beycesultan Höyük'te) Bizans Dönemi'ne ait yapı kalıntıları sokaklar etrafında inşa edilmiş konutlardan oluşmaktadır"
Beycesultan Höyük'teki Kazı Çalışmaları
11:13
Denizli'de Antik Kentte Mezarlar Talan Ediliyor Denizli'nin Çivril ilçesi Işıklı Mahallesinde bulunan Phrygia döneminden kalma Sarıbaba mevkindeki mezarlar talan ediliyor.
Denizli'de Antik Kentte Mezarlar Talan Ediliyor
10:07
Eumania Antik Kenti'nde Mezarlar Talan Ediliyor Denizli’nin Çivril ilçesi Işıklı Mahallesi'nde bulunan Phrygia döneminden kalma Sarıbaba mevkiindeki Eumania Antik Kenti'nde mezarlar talan ediliyor.
Eumania Antik Kenti'nde Mezarlar Talan Ediliyor
16:04
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklama Denizli’de, bazı ilçelerde yapılan operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklama
11:18
Pehlivan Develerin Süsleri, Aydınlı Çiftin Elinden Çıkıyor Ege ve Akdeniz bölgelerinde kış aylarının eğlencesi "deve güreşleri"nde pehlivan develer, arenadaki becerileri kadar süsleriyle de ilgi çekiyor.
Pehlivan Develerin Süsleri, Aydınlı Çiftin Elinden Çıkıyor
17:20
Kurt Üzümü" Çivrilli Çiftçiye Umut Oldu Tibet, Moğalistan gibi Asya kıtasının yüksek kesimlerine özgü olmasına karşın Çivril ilçesinde 12 dönümlük sahada üretimine başlanan "goji berry (kurt üzümü)", yöre çiftçileri için yeni umut oldu Çiftçi Aslan: "Yüksek rakımları seven bu meyve, ülkemiz ihracatında da önemli bir kaleme sahip olabilir"
10:28
'Mutluluk Meyvesi' Üreticisini de Mutlu Etti Çivril'e bağlı Yassıhöyük köyünde çiftçi Mustafa Aslan, anavatanı Çin olan mucize, 'mutluluk meyvesi' olarak tanımlanan Goji Berry'i 12 dekarlık arazisine dikti.
'Mutluluk Meyvesi' Üreticisini de Mutlu Etti
23:33
Kaymakam Kaza Yaptı: 3 Yaralı Denizli'nin Çivril İlçesi Kaymakamı Orhan Burhan, içinde eşi ve kızının bulunduğu özel otomobiliyle kaza yaptı.
Kaymakam Kaza Yaptı: 3 Yaralı
22:51
Çivril Kaymakamı Kaza Geçirdi Denizli’nin Çivril ilçesi Kaymakamı Orhan Burhan, eşi ve çocuklarının da bulunduğu araçla kaza yaptı.
Çivril Kaymakamı Kaza Geçirdi
22:41
Çivril Kaymakamı Trafik Kazası Geçirdi Kaymakam Burhan'ın omzunun kırıldığı trafik kazasında kaymakamın eşi, kızı ve diğer aracın sürücüsü de hafif şekilde yaralandı.
12:04
Devrilen Traktörün Altında Kalarak Öldü Denizli’nin Çivril ilçesinde, devrilen traktörün altında kalan bir kişi hayatını kaybetti.
Devrilen Traktörün Altında Kalarak Öldü
11:51
Çivril'de Traktör Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Denizli’nin Çivril ilçesinde bir traktörün devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.
Çivril'de Traktör Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
11:20
Devrilen Traktörün Altında Can Verdi Denizli'nin Çivril İlçesi'nde devrilen traktörünün altında kalan 20 yaşındaki Burak Ceylan yaşamını yitirdi, yanındaki kuzeni yaralandı.
Devrilen Traktörün Altında Can Verdi
10:41
Traktör Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Denizli'nin Çivril ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
15:13
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu Çivrilde, 20 ecstasy hap ile 10 gram uyuşturucu ele geçirildi, gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.
15:34
Belediye İşçi Ücretinden Kesintileri İade Edecek Denizli'nin Çivril İlçesi'nde, Belediye Başkanı CHP'li Hakkı Aslan'ın görev yaptığı dönemde 2010-2014 yılları arasında ücretlerinden kesinde yapılan 69 işçi, açtıkları davayı kazandı.
Belediye İşçi Ücretinden Kesintileri İade Edecek
13:01
Suya Atlamayan Koç'a 'Kurbanlık' Cezası Denizli'nin Çal İlçesi'nde 8 asırdır geleneksel olarak düzenlenen, UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne alınan koyunu sudan geçirme yarışmasında, sahibine itaat etmeyip suya atlamayan 'Mor Goyun' adlı 90 kiloluk kınalı koç, çoban Ahmet Sağlık'ın gözünden düştü.
Suya Atlamayan Koç'a 'Kurbanlık' Cezası
19:38
Seyir Halindeki Otomobil Alev Aldı Antalya'dan Manavgat istikametine seyir halinde olan Erhan Çivril yönetimindeki 07 AHV 37 plakalı otomobil yol ortasında alev aldı.
Seyir Halindeki Otomobil Alev Aldı
15:14
Tarihi Su Değirmeni Yeniden Hayat Buluyor Uşak’ın Karahallı ilçesi Banaz Çayı havzasında bulunan tarihi Torlak Değirmeni, 23 yıl sonra restore edilerek un öğütmeye devam edecek.
Tarihi Su Değirmeni Yeniden Hayat Buluyor
22:02
Uşak'ta Kurban Satış ve Kesim Noktaları Belli Oldu Uşak İli Kurban Hizmetleri Komisyonu, kurban satış noktaları ve kurban kesim noktalarının belirlenmesi için toplandı.
Uşak'ta Kurban Satış ve Kesim Noktaları Belli Oldu
17:24
Uşak Şeker Fabrikası 89'uncu Kampanya Dönemi Şeker Pancarı Alımları Başladı Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası 2014-2015 yılı 89’uncu kampanya dönemi şeker pancarı alımları yapılan törenle başladı.
Uşak Şeker Fabrikası 89'uncu Kampanya Dönemi Şeker Pancarı Alımları Başladı
16:36
Uşak'ta Pancar Alımı Başladı Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası 2014-2015 yılı 89'uncu kampanya dönemi şeker pancarı alımları başladı.
14:34
Alabalık Çiftliğindeki Balık Ölümleri Dinar Belediyesi Çevre Mühendisi Şenyurt: "Balık telefinin Dinar ilçesiyle hiçbir ilgisi bulunmuyor"
18:31
Büyük Menderes'teki Kirlilik Balık Çiftliğini Vurdu Denizli'den geçen Büyük Menderes Nehri üzerindeki özel şirkete ait balık çiftliğindeki 600 bine yakın balık telef oldu.
Büyük Menderes'teki Kirlilik Balık Çiftliğini Vurdu
18:30
Büyük Menderes'teki Kirlilik Balık Çiftliğini Vurdu Denizli'nin Çivril İlçesi'nden geçen Büyük Menderes Nehri üzerindeki özel şirkete ait balık çiftliğindeki 600 bine yakın balık telef oldu.
Büyük Menderes'teki Kirlilik Balık Çiftliğini Vurdu
14:48
Işıklı Gölünde Toplu Balık Ölümleri Sezonu Açıldı Denizli'nin Çivril ilçesindeki Işıklı Gölünde meyve suyu sezonun açılmasıyla meydana gelen aşırı kirlilikten dolayı toplu balık ölümleri görülmeye başlandı.
Işıklı Gölünde Toplu Balık Ölümleri Sezonu Açıldı
00:50
Bu da Çekirdek Çitleme Yarışması Yaklaşık 45 bin tonluk çerezlik ayçiçeğiyle Ege Bölgesi üretiminin yüzde 91'ini, Türkiye genelinin ise yüzde 26'sını karşılayan Denizli'nin Çivril ilçesinde, ay çekirdeğinin tanıtımı için 'Çekirdek Yeme Yarışması' düzenlendi.
Bu da Çekirdek Çitleme Yarışması
20:40
Bu da 'En Hızlı Çekirdek Yeme Yarışması' Denizli’nin Çivril ilçesinde düzenlenen ’en hızlı çekirdek yeme yarışması’ ilginç anların yaşanmasına sebep oldu.
Bu da 'En Hızlı Çekirdek Yeme Yarışması'
20:07
Çekirdek Yeme Yarışmasının Startını Bakan Verdi Denizli'de düzenlenen çekirdek yeme yarışmasını startını veren Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, "Bende Başkanlık yaptım ama böyle yarışma görmedim." dedi.
Çekirdek Yeme Yarışmasının Startını Bakan Verdi
19:43
Denizli Çivril'de En Hızlı Çekirdek Yeme Yarışması Denizli'nin Çivril ilçesinde düzenlenen 'en hızlı çekirdek yeme yarışması' ilginç anların yaşanmasına sebep oldu.
Denizli Çivril'de En Hızlı Çekirdek Yeme Yarışması
15:51
En Hızlı Çekirdek Yiyene Cumhuriyet Altını Denizli'nin Çivril İlçesi'nde 12-14 Eylül tarihleri arasında bu yıl 20'ncisi düzenlenecek Uluslararası Elma-Tarım ve Kültür Festivali'nde 'En hızlı ayçekirdeği yiyen' yarışmacı altınla ödüllendirilecek.
En Hızlı Çekirdek Yiyene Cumhuriyet Altını
12:40
Çivril'de Festival Heyecanı Çivril Belediye Başkanı Güven, "Vatandaşların güzel vakit geçirmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik" dedi.
Çivril'de Festival Heyecanı
12:14
Denizli'de En Hızlı Çekirdek Yiyene, Yarım Altın Çivril Belediye Başkanı Güven, hafta sonu düzenlenecek festivalde, en hızlı çekirdek yiyene yarım altın hediye edileceğini açıkladı.
Denizli'de En Hızlı Çekirdek Yiyene, Yarım Altın
15:53
Denizli'de 'Evde Hemodiyaliz' Uygulaması Başlatılıyor Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından diyaliz hastaları için ‘Evde Hemodiyaliz’ uygulaması başlatılıyor.
Denizli'de 'Evde Hemodiyaliz' Uygulaması Başlatılıyor
13:13
Türkçevizyon Coşkusu Başlıyor Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Denizli Valiliği ve TRT işbirliğiyle bu yıl 5’şincisi organize edilen Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali (Türkçevizyon) 10 Eylül’de başlıyor.
Türkçevizyon Coşkusu Başlıyor
11:28
İnternet Medyası Çivril'de Toplandı Denizli İnternet Medyası Derneği’nin (DİMDER) organize ettiği "Dijital Buluşmalar" Çivril’de gerçekleşti.
İnternet Medyası Çivril'de Toplandı
19:07
Işıklı Gölü'nde Kuraklık Tehlikesi Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven 7 bin 300 hektarlık alana sahip Işıklı Gölü'nün kuraklık tehlikesinin bulunduğunu söyledi.
11:42
Vahşi Sulama Işıklı Barajı Gölü'nü Kurutuyor Denizli'nin Çivril İlçesi'ndeki Işıklı Barajı, vahşi sulamanın kurbanı oldu. Yağışların yetersiz olması ve Çivril, Çal ve Baklan ilçelerindeki tarım arazilerindeki vahşi sulama nedeniyle barajın büyük bölümünde su kalmadı.
Vahşi Sulama Işıklı Barajı Gölü'nü Kurutuyor
11:32
Denizli'de Elma Ağaçları Sökülüyor Denizli'nin Çivril ilçesinde son 1 yılda, 48 bin dekarlık elma ağacı sahasının 5 bin dekarındaki elma ağaçları söküldü.
Denizli'de Elma Ağaçları Sökülüyor
10:58
Denizli'de Elma Para Etmedi Denizli'nin Çivril ilçesinde son 1 yılda, 48 bin dekarlık elma ağacı sahasının 5 bin dekarındaki elma ağaçları söküldü.
Denizli'de Elma Para Etmedi
11:37
Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu Denizli Çivril'de, 71 yaşında bir kadın, evinde ölü bulundu.
Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu
15:28
"Sudan Koyun Geçirme" yarışması - Çal ilçesin Aşağıseyit köyünde çobanlar arasında 8 asırdır sürdürülen "Sudan Koyun Geçirme" yarışması yapıldı.
'Sudan Koyun Geçirme' yarışması -
15:16
Çobanların Kırkpınarı' 8 Asırlık Sudan Koyun Geçirme Yarışması Unesco Yolunda Denizli'nin Çal ilçesinin Aşağıseyit Mahallesi'nde 8 asırlık sudan koyun geçirme yarışması bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.
Çobanların Kırkpınarı' 8 Asırlık Sudan Koyun Geçirme Yarışması Unesco Yolunda
13:39
Sudan Koyun Geçirme" Yarışması Denizli'nin Çal ilçesin Aşağıseyit köyünde çobanlar arasında 8 asırdır sürdürülen "Sudan Koyun Geçirme" yarışması yapıldı Çal Belediye Başkanı Akcan: "UNESCO listesine girersek, İspanya'daki boğa güreşleri gibi dünyada bilinirliğini arttırmak için çalışacağız"
Sudan Koyun Geçirme' Yarışması
15:18
Ormanda Bitki Toplayan Yabancıları İhbar Edin' Orman ve Su İşleri Denizli Şube Müdürü Hamdi Akan, vatandaşlardan ormanlarda gördükleri yabancıları güvenlik güçlerine ihbar etmelerini istedi.
15:04
Çivril'de Kışlık Yiyecekler Kurutulmaya Başladı Denizli'nin Çivril ilçesinde kadınlar, kış için hazırladıkları tarhana ve bulgurun yanında dolmalık biber, patlıcan ve yeşil fasulye kurutmaya başladı.
Çivril'de Kışlık Yiyecekler Kurutulmaya Başladı
14:35
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu Denizli'deki operasyonda 2 kilo 419 gram esrar ile 877 kök hint keneviri ele geçirildi Olayla ilgili gözaltına alınan 10 kişiden 4'ü tutuklandı.
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:23. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİVRİL HABERLERİ
[Hata Bildir]