SON DAKİKA CİZRE HABERLERİ

Son Dakika Cizre Haberleri

 • 03 Aralık 2016 20:353 Aralık Dünya Engelliler Günü - Mardin/siirt/3 Aralık Dünya Engelliler Günü - Mardin/siirt/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MARDİN Engellilerin salona gelişi Folklor gösterisinden detaylar Pasta kesiminden detaylar Engellilere tekerlekli sandalye dağıtımı AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu'nun açıklaması Beyazay Derneği Mardin Şube Başkanı Abdulkadir Alkış'ın açıklamasıSİİRT...
 • 03 Aralık 2016 19:033 Aralık Dünya Engelliler Günü3 Aralık Dünya Engelliler GünüŞırnak'ın Cizre ilçesinde, Engelsiz Hayat Derneği tarafından 25 engelliye tekerlekli sandalye dağıtıldı.
 • 03 Aralık 2016 18:553 Aralık Dünya Engelliler GünüAK Parti Şırnak Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan ve partililer, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçe ve beldelerde engellilerle bir araya geldi.
 • 03 Aralık 2016 17:47Cizre'de Dünya Engelliler Günü KutlandıCizre'de Dünya Engelliler Günü KutlandıŞırnak’ın Cizre ilçesinde Engelsiz Hayat Derneği tarafından Dünya Engelliler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
 • 02 Aralık 2016 17:411. Uluslararası Antalya Güvenlik Sempozyumu1. Uluslararası Antalya Güvenlik SempozyumuAK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, geçmiş yüzyıllarda da dünyada çatışmalar yaşandığını ve bunların bazen güçler arasında olduğunu belirterek "Son yıllarda baktığımız zaman bu çatışmaların arkasında yine güçlerin olduğunu görüyoruz ama kullanılan alet ve enstrümanın ise birtakım...
 • 02 Aralık 2016 16:591. Uluslararası Antalya Güvenlik SempozyumuAK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, geçmiş yüzyıllarda da dünyada çatışmalar yaşandığını ve bunların bazen güçler arasında olduğunu belirterek "Son yıllarda baktığımız zaman bu çatışmaların arkasında yine güçlerin olduğunu görüyoruz ama kullanılan alet ve enstrümanın ise birtakım...
 • 02 Aralık 2016 15:48Muğla'da Şehit Ailesine "Şehadet Beratı"Şırnak'ın Cizre ilçesinde Emniyet Müdürlüğüne teröristler tarafından bombalı araçla yapılan saldırıda şehit düşen Özel Harekat polisi 26 yaşındaki Sefa Altınsoy'un Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan ailesine "Şehadet Beratı" verildi.
 • 02 Aralık 2016 14:59Uşak Emniyetinden Okullara Uşak Emniyetinden Okullara "Z-kütüphane"Uşak Emniyet Müdürlüğü tarafından Müjde ve Malkoçoğlu ilkokullarında oluşturulan Z-kütüphane törenle açıldıMalkoçoğlu İlkokulu'nda düzenlenen törende konuşan Uşak Valisi Ahmet Okur, öğrencilere okuma alışkanlığının verilmesinin önemine dikkat çekerek Uşak Emniyet Müdürlüğü'ne proje için...
 • 02 Aralık 2016 14:55Cizre'de 'Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması' Projesi Hayata GeçiriliyorCizre'de 'Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması' Projesi Hayata Geçiriliyorİçişleri Bakanlığı’nca Kanun Hükmünde Kararname kapsamında Cizre Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Ahmet Adanur, ilçede “Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması” projesini hayata geçirdiklerini belirtti.
 • 02 Aralık 2016 14:23Cizre'de Cizre'de "Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması" Projesiİçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereği görevlendirme yapılan Şırnak'ın Cizre Belediyesince, "Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması" projesini hayata geçirdi.
 • 02 Aralık 2016 13:47Uşak'ta Şehit Ailesini Duygulandıran AçılışUşak'ta Şehit Ailesini Duygulandıran AçılışUşak’ta İl Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından şehitlerimizin isimlerini taşıyan “Z Kütüphane” açılışı yapıldı.
 • 02 Aralık 2016 13:40Uşak Emniyetinden Okullara Uşak Emniyetinden Okullara "Z-kütüphane"Uşak Emniyet Müdürlüğü tarafından Müjde ve Malkoçoğlu ilkokullarında oluşturulan Z-kütüphane törenle açıldıMalkoçoğlu İlkokulu'nda düzenlenen törende konuşan Uşak Valisi Ahmet Okur, öğrencilere okuma alışkanlığının verilmesinin önemine dikkat çekerek Uşak Emniyet Müdürlüğü'ne proje için...
 • 02 Aralık 2016 07:59Şehit Altınsoy'un Ailesine Şehit Altınsoy'un Ailesine "Şehadet" BeratıŞehit Polis Memuru Sefa Altınsoy’un Ortaca ilçesinde oturan ailesine "Şehadet Beratı" verildi.
 • 30 Kasım 2016 19:37Üniversite Öğrencilerinden Ana Sınıfı Öğrencilerine YardımÜniversite Öğrencilerinden Ana Sınıfı Öğrencilerine YardımŞırnak'ın İdil ilçesine bağlı Camili Köyü İlköğretim Okulu ana sınıf öğretmeni Feyza Özdemir'in sosyal medya üzerinden başlattığı kampanyaya, Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksek Okulu öğrencileri destek verdi.
 • 30 Kasım 2016 17:53Sosyal Medya Aracılığı ile Öğrencilerine Yardım TopladıSosyal Medya Aracılığı ile Öğrencilerine Yardım TopladıŞırnak’ın İdil ilçesi Camili Köyü İlköğretim Okulu ana sınıf öğretmeni Feyza Özdemir’in, anasınıfı ve minik öğrenciler için sosyal medya aracılığıyla başlattığı yardım kampanyasına Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksekokulu kırtasiye ve oyuncak yardımı ile destek verdi.
 • 30 Kasım 2016 17:27Üniversite Öğrencilerinden Ana Sınıfı Öğrencilerine YardımŞırnak'ın İdil ilçesine bağlı Camili Köyü İlköğretim Okulu ana sınıf öğretmeni Feyza Özdemir'in sosyal medya üzerinden başlattığı kampanyaya, Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksek Okulu öğrencileri destek verdi.
 • 30 Kasım 2016 16:44Darbe Öncesi Gizli Toplantıların En Dikkat Çeken Unsuru "Kurmay Albay Muzaffer Düzenli ve Çantası"Darbe girişimine ilişkin 62 asker hakkında hazırlanan iddianamede, darbe öncesi yapılan gizli toplantıların görüntülerindeki en dikkat çekici unsurun darbe girişimini planlamak üzere Ankara’dan İstanbul‘a geldiği tespit edilen kurmay albay Muzaffer Düzenli ve elindeki siyah çanta olduğu belirtildi.
 • 30 Kasım 2016 13:26Merasim Sokak'taki Terör Saldırısına İlişkin İddianame Hazırlandı (2)İDDİANAMEDE PYD LİDERİ SALİH MÜSLÜM DE ŞÜPHELİ OLARAK YER ALDIANKARA'da 17 Şubat 2016 tarihinde, Merasim Sokak'ta askeri servis araçlarına yönelik düzenlenen ve 29 kişinin yaşamını yitirdiği intihar saldırıyla ilgili soruşturma tamamlandı.
 • 30 Kasım 2016 13:25Dha Ankara - Merasim Sokak'taki Terör Saldırısına İlişkin İddianame Hazırlandı (2)Dha Ankara - Merasim Sokak'taki Terör Saldırısına İlişkin İddianame Hazırlandı (2)İDDİANAMEDE PYD LİDERİ SALİH MÜSLÜM DE ŞÜPHELİ OLARAK YER ALDIANKARA'da 17 Şubat 2016 tarihinde, Merasim Sokak'ta askeri servis araçlarına yönelik düzenlenen ve 29 kişinin yaşamını yitirdiği intihar saldırıyla ilgili soruşturma tamamlandı.
 • 30 Kasım 2016 12:3828 Kişinin Hayatını Kaybettiği Merasim Sokak İddianamesi Hazırlandı28 Kişinin Hayatını Kaybettiği Merasim Sokak İddianamesi HazırlandıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, 28 kişinin hayatını kaybettiği Merasim Sokak’taki terör saldırısıyla ilgili iddianameyi hazırladı.
 • 29 Kasım 2016 14:05Gültan Kışanak Hakkında 230 Yıla Kadar Hapis İstemiGültan Kışanak Hakkında 230 Yıla Kadar Hapis İstemiEski Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak hakkında, 57 yıl 6 aydan 230 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 29 Kasım 2016 13:23Son Dakika! Gültan Kışanak'a 230 Yıl Hapis İstemiyle Dava AçıldıSon Dakika! Gültan Kışanak'a 230 Yıl Hapis İstemiyle Dava AçıldıTutuklanmasının ardından yerine kayyum atanan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı DBP'li Gültan Kışanak hakkında toplam 230 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 28 Kasım 2016 18:45Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı CeylanÇevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı CeylanÇevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, belediyelere görevlendirme yapılmasıyla ilgili, "Kardeş belediyecilik anlayışıyla özellikle Ankara, İstanbul, Bursa, Kocaeli gibi AK Partili büyükşehir belediyeleri, kardeş şehirler oluşturdu.
 • 28 Kasım 2016 16:54Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Ceylan AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Ceylan AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, belediyelere görevlendirme yapılmasıyla ilgili, "Kardeş belediyecilik anlayışıyla özellikle Ankara, İstanbul, Bursa, Kocaeli gibi AK Partili büyükşehir belediyeleri, kardeş şehirler oluşturdu.
 • 28 Kasım 2016 15:25Dha Yurt Bülteni-8Dha Yurt Bülteni-8Şırnak Cudi dağında operasyon başlatıldıŞIRNAK merkez Cudi dağı bölgesinde bir grup PKK'lının tespit edilmesinden sonra hava destekli operasyon başlatıldı.