SON DAKİKA CİZRE HABERLERİ

Son Dakika Cizre Haberleri

 • 24 Ekim 2016 21:34Cizre'de Zırhlı Polis Aracının Çarptığı Çocuk ÖldüCizre'de Zırhlı Polis Aracının Çarptığı Çocuk ÖldüŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde sokakta oynarken zırhlı polis aracının çarptığı 5 yaşındaki 5 yaşındaki Hakan Sarak, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
 • 23 Ekim 2016 13:58Çatom Kursiyerlerine Kanser SemineriÇatom Kursiyerlerine Kanser SemineriCizre Çok Amaçlı Toplum Merkezi'ndeki (ÇATOM) kursiyerler kanser hakkında bilgilendirildi.
 • 23 Ekim 2016 13:55Çatom Kursiyerlerine 'Kanser' SemineriÇatom Kursiyerlerine 'Kanser' SemineriCizre Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) tarafından Çatom Merkezi’ndeki kadın kursiyerlere kanser konusunda seminer verildi.
 • 23 Ekim 2016 01:04Yıldırım: Yıldırım: "Kısa Vadeli Siyasal Hesaplar Fayda Sağlamaz" - Afyonkarahisar ABaşbakan Binali Yıldırım, "AK Parti Grubu'nun getireceği teklif ülkemizin milli menfaatlerini, geleceğini, bekasını öngören, milletin birliğini, kardeşliğini daha da güçlendirecek, erkler arasındaki çatışmaları ortadan kaldıracak, güçlü siyasi iradeyi tek başına iktidarı sürekli sağlayacak ekonomi yönündeki patinajları ortadan kaldıracak ve ekonomide büyük atılımı sağlayacak bir değişiklik olacak.
 • 23 Ekim 2016 00:46Başbakan Yıldırım Canlı YayındaBaşbakan Yıldırım Canlı YayındaBaşbakan Binali Yıldırım, "AK Parti Grubu'nun getireceği teklif ülkemizin milli menfaatlerini, geleceğini, bekasını öngören, milletin birliğini, kardeşliğini daha da güçlendirecek, erkler arasındaki çatışmaları ortadan kaldıracak, güçlü siyasi iradeyi tek başına iktidarı sürekli sağlayacak ekonomi yönündeki patinajları ortadan kaldıracak ve ekonomide büyük atılımı sağlayacak bir değişiklik olacak.
 • 22 Ekim 2016 22:01Son Dakika! Yıldırım: Irak'ta Güvenli Bölge OluşturabilirizSon Dakika! Yıldırım: Irak'ta Güvenli Bölge OluşturabilirizBaşbakan, "Biz PKK'dan ne kadar rahatsızsak Kuzey Irak yönetimi de o kadar rahatsız. Irak'ta da terörden arındırılmış güvenli bölge oluşturabiliriz" diye konuştu.
 • 21 Ekim 2016 22:17Yıldırım, İş Adamlarıyla Bir Araya GeldiYıldırım, İş Adamlarıyla Bir Araya GeldiBaşbakan Binali Yıldırım, "Buradan Ana Muhalefet partisine çağrı yapıyorum.
 • 21 Ekim 2016 17:45Cizre'de Kadın Kursiyerlere SeminerŞırnak Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Çok Amaçlı Toplum Merkezince (ÇATOM) Cizre ilçesinde kadın kursiyerlere yaşlı bakımı eğitimi verildi.
 • 21 Ekim 2016 17:11Cizre'de Kadın Kursiyerlere Yaşlıların Bakımı Semineri VerildiCizre'de Kadın Kursiyerlere Yaşlıların Bakımı Semineri VerildiŞırnak Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM) Müdürlüğü yaşlılar günü etkinlikleri kapsamında kadınlara yönelik yaşlı bakımı eğitim semineri düzenledi.
 • 20 Ekim 2016 18:26Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Musul bizim Misak-ı Milli sınırlarımızın içinde olan bir yerdir.
 • 20 Ekim 2016 18:09TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu'nda, HDP'nin, "Şırnak'ta operasyonların ardından, ortaya konan yıkım projelerinin araştırılması ve Şırnak halkının mağduriyetinin giderilmesi" amacıyla Meclis araştırması açılmasına ilişkin önergenin, bugün görüşülmesi önerisi kabul edilmedi.
 • 18 Ekim 2016 20:36Fetö Darbe Girişimini Araştırma KomisyonuFetö Darbe Girişimini Araştırma KomisyonuGenelkurmay İkinci Başkan Orgeneral Ümit Dündar, "15 Temmuz gecesi Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Başbakan da dahil hiçbir bakanla da görüşmem olmadı.
 • 18 Ekim 2016 16:22Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Musul operasyonunda Türkiye'nin yer almak istemesine ilişkin açıklamalarının 'içler acısı bir durum' diye niteleyerek "Çözüm masasını devirmeseydiniz, iç barışı sağlasaydınız, bir tarafında IŞİD, diğer tarafa El-Nusra'yı alacağınıza bu tarafına PYD'yi bu tarafına PKK'yı alsaydınız, akıllı olsaydınız. Sizde biraz aklınızı kullansaydınız, Kürtleri yanınıza alsaydınız şu-bu partiyi değil. Bölgede güven veren bir ülkeye dönüşecektir.
 • 18 Ekim 2016 16:20Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Musul operasyonunda Türkiye'nin yer almak istemesine ilişkin açıklamalarının 'içler acısı bir durum' diye niteleyerek "Çözüm masasını devirmeseydiniz, iç barışı sağlasaydınız, bir tarafında IŞİD, diğer tarafa El-Nusra'yı alacağınıza bu tarafına PYD'yi bu tarafına PKK'yı alsaydınız, akıllı olsaydınız. Sizde biraz aklınızı kullansaydınız, Kürtleri yanınıza alsaydınız şu-bu partiyi değil. Bölgede güven veren bir ülkeye dönüşecektir.
 • 18 Ekim 2016 16:16Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...Selahattin Demirtaş: Bu tarafına PKK, bu tarafına da PYD'yi alsaydınız Musul'da bu duruma düşmezdinizHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Musul operasyonunda Türkiye'nin yer almak istemesine ilişkin açıklamalarının 'içler acısı bir durum' diye niteleyerek 'Çözüm masasını devirmeseydiniz, iç barışı sağlasaydınız, bir tarafında IŞİD, diğer tarafa El-Nusra'yı alacağınıza bu tarafına PYD'yi bu tarafına PKK'yı alsaydınız, akıllı olsaydınız. Sizde biraz aklınızı kullansaydınız, Kürtleri yanınıza alsaydınız şu-bu partiyi değil. Bölgede güven veren bir ülkeye dönüşecektir.
 • 18 Ekim 2016 16:16Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Musul operasyonunda Türkiye'nin yer almak istemesine ilişkin açıklamalarının 'içler acısı bir durum' diye niteleyerek "Çözüm masasını devirmeseydiniz, iç barışı sağlasaydınız, bir tarafında IŞİD, diğer tarafa El-Nusra'yı alacağınıza bu tarafına PYD'yi bu tarafına PKK'yı alsaydınız, akıllı olsaydınız. Sizde biraz aklınızı kullansaydınız, Kürtleri yanınıza alsaydınız şu-bu partiyi değil. Bölgede güven veren bir ülkeye dönüşecektir.
 • 18 Ekim 2016 16:15Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...Selahattin Demirtaş: Bu Tarafına Pkk, Bu Tarafına da Pyd'yi Alsaydınız Musul'da Bu Duruma...HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Musul operasyonunda Türkiye'nin yer almak istemesine ilişkin açıklamalarının 'içler acısı bir durum' diye niteleyerek "Çözüm masasını devirmeseydiniz, iç barışı sağlasaydınız, bir tarafında IŞİD, diğer tarafa El-Nusra'yı alacağınıza bu tarafına PYD'yi bu tarafına PKK'yı alsaydınız, akıllı olsaydınız. Sizde biraz aklınızı kullansaydınız, Kürtleri yanınıza alsaydınız şu-bu partiyi değil. Bölgede güven veren bir ülkeye dönüşecektir.
 • 18 Ekim 2016 11:23Eğitim Yuvalarından Terörün İzleri SiliniyorŞırnak'ta, PKK'lı teröristlerin hedef aldığı eğitim kurumlarında yaralar sarılıyor.
 • 17 Ekim 2016 17:00Şırnak Valisi Su, Güvenlik Noktalarını Ziyaret EttiŞırnak Valisi Ali İhsan Su, güvenlik noktalarında incelemede bulundu.
 • 17 Ekim 2016 16:45İstanbul'dan Besni'ye Uzanan Gönül Köprüsüİstanbul'dan Besni'ye Uzanan Gönül KöprüsüBoğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü Üyeleri sosyal sorumluluk çerçevesinde devlet vatandaş işbirliğinin en güzel örneklerinden birini sergileyerek Besni ilçesine bağlı Yazıbeydilli Köyüne 4 derslikli modern bir okul yaptırdı.
 • 17 Ekim 2016 14:45Bakanlar Kurulu ToplantısıBakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Başbakan Binali Yıldırım ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında yapılacak görüşmeye ilişkin, "Sayın Bahçeli ve Sayın Başbakanımız bu toplantıda Anayasa değişikliğiyle ilgili ilgili komisyonun yapmış olduğu çalışmaları gözden geçirecekler.
 • 17 Ekim 2016 14:09Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye'nin Musul Konusunda B ve C Planları da Vardır"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Musul’daki operasyona değinerek, "Musul Musullularındır.
 • 16 Ekim 2016 18:25Futbol: Spor Toto 3. Lig'de GörünümFutbol: Spor Toto 3. Lig'de GörünümSpor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 8., 2 ve 3. gruplar da ise 7. hafta yapılan maçlarla sona erdi.
 • 15 Ekim 2016 18:28Yalova'da Şehit Polis Abdülhamit Kaya'nın Adı Sokağa VerildiYalova'da Şehit Polis Abdülhamit Kaya'nın Adı Sokağa VerildiYalova Belediyesi meclisinin aldığı karar doğrultusunda, Şırnak’ta şehit düşen Abdülhamit Kaya’nın adı Adnan Menderes Mahallesi’ndeki 21. sokağa verildi.
 • 14 Ekim 2016 11:58Futbol: Haftanın ProgramıFutbol: Haftanın ProgramıFutbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta maçları oynanacak.