SON DAKİKA CİZRE HABERLERİ

Son Dakika Cizre Haberleri

18:07
Erdoğan Seçim Startını Verdi; Demokrasilerde Herkes Hukuka Uymak Zorunda" HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, başkanlık sisteminde fren ve denge sisteminin bulunduğunu olduğunu vurgulayarak, "Kusura bakmasın ama Sayın Cumhurbaşkanımız'da ne fren var ne de denge var." dedi.
16:26
Levent Gök: İç Güvenlik Yasasını Geri Çekin CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, İç Güvenlik Yasasının Türkiye'de çatışmaları artıracağını belirterek, bu yasanın geri çekilmesini istedi.
16:23
Cizre İç Güvenlik Paketinin Pilot Bölge Olarak Uygulandığı Yerdir" Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Genel Sekreteri Avukat Mehmet Öner, milletvekillerinden oluşan araştırma heyetinin bir an önce Cizre'ye giderek çalışmaları yapması gerektiğini belirterek,"Cizre İç Güvenlik paketinin pilot olarak uygulandığı yerdir.
16:09
Cizre'deki Gerginlik Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Merkezi, Cizre'de yaşanan olaylarda yaşamını yitiren 7 kişi hakkında hazırladığı raporu açıkladı.
16:08
Syrian Woman Crossing İnto Turkey Killed By Security Forces A Syrian woman was killed by security forces while she was trying to cross into Turkey illegally through a mined area on the border. The woman, identified as Nezahat Celal, reportedly was shot at around 7 p.m. on Jan. 29 near the border town of Cizre in the province of Şırnak. Celal was reportedly trying.
Syrian Woman Crossing İnto Turkey Killed By Security Forces
15:48
CHP'li Gök: 'Bu Yasa Bir Atom Bombasıdır' CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, İç Güvenlik Yasası’nın Türkiye’de çatışmaları artıracağını belirterek, yasanın geri çekilmesini istedi.
CHP'li Gök: 'Bu Yasa Bir Atom Bombasıdır'
14:50
Hdp'nin Seçime Parti Olarak Girmesi Kararı Akp-İmralı Birlikte Almıştır MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, HDP'nin seçime parti olarak girme kararını AKP ile İmralı'nın birlikte aldığını söyledi.
14:23
Diyarbakır Barosu'ndan Cizre Raporu: İç Güvenlik Paketinin Pilot Olarak Uygulandığı Yer Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki olaylara ilişkin Diyarbakır Barosu'nun çeşitli derneklerle hazırladığı rapor açıklandı.
Diyarbakır Barosu'ndan Cizre Raporu: İç Güvenlik Paketinin Pilot Olarak Uygulandığı Yer
12:47
Levent Gök: İç Güvenlik Yasası Bir Atom Bombasıdır CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "İç güvenlik yasası bir atom bombasıdır.
10:48
Cizre'deki Olaylar Esnafı da Vurdu Şırnak'ın Cizre ilçesinde son dönemlerde yaşanan olaylar ticareti büyük ölçüde etkilerken, esnafı da kepenk kapatma noktasına getirdi.
Cizre'deki Olaylar Esnafı da Vurdu
10:07
Cizre'deki Olaylar Esnafı da Vurdu Şırnak’ın Cizre ilçesinde son dönemlerde yaşanan olaylar ticareti büyük ölçüde etkilerken, esnafı da kepenk kapatma noktasına getirdi.
09:42
Başbakan'ın Kürtçe Merakı Milletimizin Arasına Nifak Sokma Çabasıdır' Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, kimsenin hiçbir kimsenin ana dilinde gözü olamayacağını, buna yönelik söyleyecek bir söz de düşünülemeyeceğini söyledi.
Başbakan'ın Kürtçe Merakı Milletimizin Arasına Nifak Sokma Çabasıdır'
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "15 sene, 20 sene öncesi Türkiye'de yazılı ve görsel medyanın özgürlüğü neydi, hangi noktadaydı ve hapishanelerde acaba ne kadar yazar, çizer vardı?
00:25
Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Geçmeye Çalışan Kadın Öldürüldü Suriye'den kaçak olarak Türkiye'ye geçmek isteyen 30 yaşındaki Nezahat Celal, iddiaya göre görevli askerlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti.
Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Geçmeye Çalışan Kadın Öldürüldü
00:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Okyanusun ötesi deyip küfredenler aynı şekilde yine küfreden ana muhalefet şimdi bakıyorsunuz birbiriyle bambaşka... Artık böyle tamamen kardeş haline gelmişler, dayanışma haline gelmişler ve böyle bir çalışmayı şimdi rahatlıkla sürdürebiliyorlar” dedi.
23:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "MGK'da, 'legal görünüm altındaki illegal faaliyetleri yürüten örgütler' diyerek biz paralel devlet yapılanmasını kayda girdik.
21:43
Erdoğan: Ben Damdan Düşmüş Biriyim Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı programda Nasreddin Hoca göndermesinde bulunarak "Ben damdan düşmüş biriyim. Birçok kez önümüz tıkandı. Başkanlık sistemi olsaydı daha ileride olurduk." dedi.
Erdoğan: Ben Damdan Düşmüş Biriyim
18:41
Başbakanlık'ta Çözüm Süreci Toplantısı 2015 yılının ilk çözüm süreci toplantısı, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında başladı.
16:47
Cizre Hdp'li Sarıyıldız Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek Hdp'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç şimdi ne diyecek?
Cizre Hdp'li Sarıyıldız Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek
15:44
İhd, 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri Raporunu Açıkladı İnsan Hakları Derneği (İHD) Diyarbakır Şubesi, “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri” raporunu açıkladı.
İhd, 2014 Yılı İnsan Hakları İhlalleri Raporunu Açıkladı
14:42
Ankara'da Cizrespor Gerginliği Gençlerbirliği-Cizrespor maçı için güvenlik güçleri alarma geçti.
Ankara'da Cizrespor Gerginliği
14:40
Destici'den Erdoğan'a Türk Okulları Cevabı: Sadece Arkanızdan Gülüyorlar Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika ülkelerine seyahati, sırf oradaki Türk okullarını kapatmak için yaptığını söyledi.
Destici'den Erdoğan'a Türk Okulları Cevabı: Sadece Arkanızdan Gülüyorlar
14:38
BBP'nin 22. Kuruluş Yıldönümü Genel Başkan Destici: "Ermenistan, Karabağ'da işgal ettiği topraklardan çekilmezken, 'sözde soykırım' masalıyla, bütün dünya devletlerini Türkiye'ye karşı yaptırıma zorlarken, biz de buradaki 100 bin kaçak Ermeni'ye müsaade etmeyiz.
14:31
DBP'li Ayna 18 PKK'lının Taziyesine Katıldı DBP Eş Genel Başkanı Emine Ayna, çeşitli tarihlerde çıkan çatışmalarda ölen 18 PKK'lı için Şırnak'ta kurulan taziyeye katıldı.
DBP'li Ayna 18 PKK'lının Taziyesine Katıldı
13:29
HDP'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek? HDP'li Faysal Sarıyıldız, Nihat Kazanhan'ın vurulduğu anı gösteren videoların ardından "Polis saldırmadı" diyen Arınç ve Ala'ya seslendi: Şimdi ne diyecekler?
HDP'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek?
13:06
Cizre Hdp' Li Sarıyıldız Nihat Kazanhan' In Vurulması Olayını Meclis' E Taşıdı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde Nihat Kazanhan'ın vurulduğu anı gösteren videoların televizyonlarda yayınlanmasının ardından konuşan HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın olayın hemen ardından, polisin gaz bombası kullanmadığı, böyle bir saldırının gerçekleşmediği yönünde yaptığı açıklamayı hatırlatarak, "İçişleri Bakanı Ala şimdi ne diyecek?
Cizre Hdp' Li Sarıyıldız Nihat Kazanhan' In Vurulması Olayını Meclis' E Taşıdı
09:23
12 Yaşındaki Nihat'ın Vurulma Anı Kamerada Cizre'de 14 Ocak'ta meydana gelen ve Nihat Kazanhan'ın ölümüne neden olan olayla ilgili yürütülen soruşturma sürüyor.
12 Yaşındaki Nihat'ın Vurulma Anı Kamerada
01:33
Cizre'de Hayatını Kaybeden Nihat'ın Öldürülme Anı Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'de hayatını kaybeden Nihat Kazanhan ile ilgili olayda bir güvenlik görevlisinin tutuklandığını açıkladı.
Cizre'de Hayatını Kaybeden Nihat'ın Öldürülme Anı
01:19
Cizre'deki Gerginlik Şırnak Valisi İpek: "Nihat Kazanhan’ın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma sonucunda bir güvenlik görevlisi tutuklandı"
Cizre'deki Gerginlik
23:53
12 Yaşındaki Nihat Kazanhan'ın Ölümüyle İlgili 1 Polis Tutuklandı Şırnak’ın Cizre ilçesinde 14 Ocak’ta çıkan olaylarda 12 yaşındaki Nihat Kazanhan’ın ölümüyle ilgili 1 polis tutuklandı.
12 Yaşındaki Nihat Kazanhan'ın Ölümüyle İlgili 1 Polis Tutuklandı
23:51
Nihat Kazanhan'ın Ölümüyle İlgili Bir Polis Tutuklandı Cizre'de 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın hayatını kaybettiği olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında bir polis tutuklandı.
22:57
Cizre'de Kaçak Sigara Operasyonu Cizre'de güvenlik güçlerinin dur ihtarına uymayan kamyonet, tekerleğine ateş edilerek durduruldu.
Cizre'de Kaçak Sigara Operasyonu
22:42
Cizre'deki Gerginlik Şırnak'ın Cizre ilçesinde 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın hayatını kaybettiği olaya ilişkin bir polisin tutuklandığı bildirildi.
Cizre'deki Gerginlik
20:23
Cizre'de Öldürülen 12 Yaşındaki Nihat'ın Vurulma Anı Kamerada 14 Ocak'ta Cizre'de hayatını kaybeden 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın vurulma anının görüntüleri ortaya çıktı. Olay günü geçici görevle Cizre'ye gelen ekipte yer aldığı bildirilen bir polis tutuklandı.
Cizre'de Öldürülen 12 Yaşındaki Nihat'ın Vurulma Anı Kamerada
18:29
İş Dünyası Adana'da Buluştu TÜRKONFED ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Ünlütürk, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki kaynak, ticaret imkanları ve gelir dağılımlarının farklı olduğunu belirterek Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) ile bölgelerdeki firmaların lehine kolaylaştırıcı bir sistem geliştirmeye çalıştıklarını söyledi.
18:08
Cizre'de Kaçak Sigara Operasyonu Şırnak'ın Cizre ilçesinde polisin "dur" ihtarına uymayan kamyonet tekerleğine ateş edilerek durduruldu Kamyonette, 57 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara bulundu.
17:30
Şü Rektörü Prof. Dr. Akmaz, Basınla Bir Araya Geldi Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
16:27
Silah İhbarlı Araçlardan Kaçak Sigara Çıktı Şırnak'ın Cizre ilçesi Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliğine gelen 'silah ve mühimmat' ihbarlı araçların kasasında kaçak sigara çuvalları çıktı.
Silah İhbarlı Araçlardan Kaçak Sigara Çıktı
16:22
Cizre'de Film Gibi Operasyon Şırnak’ın Cizre ilçesinde düzenlenen film gibi operasyonun ardından, 57 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Cizre'de Film Gibi Operasyon
16:17
Kck Davalarının Başka İllere Nakledilmesi Şırnak Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Gerez, Cizre KCK davasındaki tutuklu sanıkların serbest bırakılması gerektiğini belirtti.
16:10
Taner Aydın: Bin Kere Tutuklansam Hırsızlarla, Teröristlerle Mücadele Ederim İzmir'de geçen yıl hükümete yakın bir gazetenin kupürü ihbar kabul edilerek, kanunsuz dinleme iddiasıyla emniyet mensuplarının gözaltına alındığı operasyonun ikincisinde de hakkında gözaltı kararı verilen İzmir eski İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Taner Aydın, avukatlarıyla birlikte emniyete giderek teslim oldu.
12:33
Van'da AK Parti İlçe Kongreleri Tamamlandı AK Parti Van İl Başkanlığı, Özalp ilçesinin 5. Olağan Genel Kurulunu yaparak ilçe kongrelerini tamamladı.
11:21
Ziraat Türkiye Kupası Grup 6. Maçların Programı Belli Oldu Ziraat Türkiye Kupası'nda 6.hafta grup maçlarının tarihi ve saatleri belli oldu.
Ziraat Türkiye Kupası Grup 6. Maçların Programı Belli Oldu
11:17
Ziraat Türkiye Kupası 6. Hafta Programı Açıklandı Ziraat Türkiye Kupası 6. haftasında oynanacak maçların programı açıklandı.
Ziraat Türkiye Kupası 6. Hafta Programı Açıklandı
11:12
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Gruplarda 6. hafta maçlarının programı açıklandı.
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
23:01
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Gruplarda 5. hafta heyecanı 6 maçla başladı.
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
22:19
Cizre'de Kobani Sevinci Suriye'de 134 gün süren çatışmalar sonrası Kobani'nin YPG güçlerinin kontrolüne girmesi, silahların da ateş edildiği gösterilerle Şırnak'ın Cizre ilçesinde kutlandı.
Cizre'de Kobani Sevinci
22:12
Cizre'de Kobani Sevinci Kobani'nin Kürt güçlerinin kontrolüne girmesi, Şırnak'ın Cizre ilçesinde düzenlenen ve gerçek silahların da ateş edildiği gösterilerle kutlandı.
Cizre'de Kobani Sevinci
20:10
Mazlum-Der Genel Başkanı Ünsal Cizre'de Cizre'deki gerginlik- Mazlum-Der Genel Başkanı Ünsal: "(Nihat Kazanhan'ın ölümü) Bu cinayeti kim işlediyse lanetliyoruz.
Mazlum-Der Genel Başkanı Ünsal Cizre'de
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CİZRE HABERLERİ
[Hata Bildir]