SON DAKİKA ÇORUM MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Çorum Merkez Haberleri

18:11
Köse: Devlet içinde rantçı, vurguncu devlet düzeni kuran yapılara son verilecek CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, Çorum Merkez ile bazı ilçelerde birçok ev, işyeri ve köy ziyaretleri yaptı.
Köse: Devlet içinde rantçı, vurguncu devlet düzeni kuran yapılara son verilecek
18:24
Anaç'tan Başkan Külcü'ye Ziyaret AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.
Anaç'tan Başkan Külcü'ye Ziyaret
16:32
CHP Çorum Milletvekili Köse'den Ziyaretler CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse İlçe ve Köy ziyaretlerini sürdürüyor.
CHP Çorum Milletvekili Köse'den Ziyaretler
14:42
MHP'lileri Taşıyan Midibüsün Kamyonla Çarpışması MHP Çorum Merkez İlçe Başkanı Özcan, başsağlığı mesajı yayımladı.
MHP'lileri Taşıyan Midibüsün Kamyonla Çarpışması
09:01
Bazı İlllerde Okullar Kar Nedeniyle Tatil Edildi İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde okullar tatil edildi.
15:22
Müsiad Çorum Şubesi Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Müstakili Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şubesi’nin 1. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında gala yemeği verildi.
Müsiad Çorum Şubesi Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
19:13
Başkan Külcü'den Anaç'a Kutluma Ziyareti Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Yaşar Anaç’a kutlama ziyaretinde bulundu.
Başkan Külcü'den Anaç'a Kutluma Ziyareti
16:54
Öğrenciler Dersteyken Okulda AK Parti Kongresi Yapıldı AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinin ardından ilçelerde de seçim çalışmaları devam ediyor.
Öğrenciler Dersteyken Okulda AK Parti Kongresi Yapıldı
16:50
Bakan Eker: "Biz O İthal Akıldan 150 Yıldır Bir Fayda Görmedik" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Çorum'da- Bakan Eker: "Bazı partilerin kimi doğu da var batıda yok, kimi sahilde var içeride yok. Peki neden? Çünkü düşünceleri de ithal, arkalarındaki onları besleyen akıl da ithal. Biz o ithal akıldan 150 yıldır bir fayda görmedik.
16:46
Bakan Mehdi Eker Çorum'da Kongreye Katıldı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı'nın kongresine katıldı.
Bakan Mehdi Eker Çorum'da Kongreye Katıldı
16:23
Bakan Eker: AK Parti 150 Yıllık Bir Hasretin Karşılığı – ÇORUM'da AK Parti merkez ilçe kongresinde konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, "Ak Parti, en az 150 yıllık bir hasretin, bir özlemin, bir büyük tarihi beklentinin karşılığıdır" dedi.
Bakan Eker: AK Parti 150 Yıllık Bir Hasretin Karşılığı
16:19
Bakan Eker, AK Parti Çorum Merkez İlçe Kongresine Katıldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti’nin bir etnik grubun ve mezhebin partisi olmadığını belirterek, “Bölge partisi değiliz, il partisi değiliz. Etnik grubun, bir mezhebin, inancın partisi değiliz. Ne kadar inanç, kültür, dil varsa 76 milyonun tamamı bizimdir.
16:18
Çorum Bakan Eker: AK Parti 150 Yıllık Bir Hasretin Karşılığı Çorum'da AK Parti merkez ilçe kongresinde konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, "Ak Parti, en az 150 yıllık bir hasretin, bir özlemin, bir büyük tarihi beklentinin karşılığıdır" dedi.
Çorum Bakan Eker: AK Parti 150 Yıllık Bir Hasretin Karşılığı
15:06
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Çorum'da Bakan Eker: "Bazı partilerin kimi doğu da var batıda yok, kimi sahilde var içeride yok. Peki neden? Çünkü düşünceleri de ithal, arkalarındaki onları besleyen akıl da ithal. Biz o ithal akıldan 150 yıldır bir fayda görmedik.
12:50
İlçelerin Seçim Kurulu Sayısı İkiye Çıkarıldı YSK, 21 Ağustos 2014 itibarıyla nüfusu 200 bini aşan bazı ilçelerin seçim kurulu sayısını ikiye çıkardığını açıkladı.
İlçelerin Seçim Kurulu Sayısı İkiye Çıkarıldı
21:42
Çorum İl Genel Meclis Eski Üyeleri Yemekte Buluştu Çorum'un Osmancık ilçesi'nde il genel meclis eski üyeleri geleneksel hale getirdikleri yemekte bir araya geldiler.
Çorum İl Genel  Meclis Eski Üyeleri Yemekte Buluştu
08:56
Çorum Milletvekili Köse'den Ziyaretler CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse Çorum Merkez ve Osmancık İlçesi'nde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Çorum Milletvekili Köse'den  Ziyaretler
16:20
Düğün Konvoyunda Kaza: 2 Kişi Öldü Çorum'da akrabalarının düğünü için gelin almaya giden konvoydaki bir araç dereye uçtu, kazada 2 kişi öldü.
Düğün Konvoyunda Kaza: 2 Kişi Öldü
14:24
Çorum'da Kilometrelerce Pancar Kuyruğu Çorum ve çevre illerde çiftçilerin söktüğü pancarları şeker fabrikasına teslim etmek isteyen kamyoncular, Çorum-Ankara Karayolu üzerinde bulunan fabrika yerleşkesinde kilometrelerce kuyruklar oluşturdu.
Çorum'da Kilometrelerce Pancar Kuyruğu
16:51
Pancar Alımında Uzun Kuyruklar Oluştu ÇORUM ve çevre illerde çiftçilerin söktüğü pancarı şeker fabrikasına teslim etmek isteyen kamyoncular, Çorum-Ankara Karayolu üzerinde bulunan fabrika yerleşkesinde uzun kuyruklar oluşturdu.
13:09
Çorum'da HSYK Seçimi Başladı Türkiye genelinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeliği için, hakim ve savcıların oy kullanma işlemleri devam ediyor.
Çorum'da HSYK Seçimi Başladı
16:04
Eğitim Gönüllüsü Yusuf Döndü, Çorum'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Almanya'da ani kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden eğitim gönüllüsü Yusuf Döndü, memleketi Çorum'da göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Eğitim Gönüllüsü Yusuf Döndü, Çorum'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
19:36
Eğitim Gönüllüsü Döndü'nün Naaşı Yarın Çorum'da Toprağa Verilecek Almanya'da ölen eğitim gönüllüsü Yusuf Döndü yarın öğle namazına müteakip Çorum Merkez Ulu Caminde kılınacak cenaze namazı sonrası ebediyete uğurlanacak.
20:11
Çorum Belediyesi'nden Sünnet Şöleni Çorum Belediyesi’nce her yıl geleneksel olarak düzenlenen ’Sünnet Şöleni’nde bu yıl 500 çocuk erkekliği ilk adımını attı.
Çorum Belediyesi'nden Sünnet Şöleni
19:04
Öib'nin Taşınmaz İhaleleri Mülkiyeti Gayrimenkul AŞ'ye ait 11 ildeki bazı taşınmazların özelleştirme ihalesine 13 Ağustos itibarıyla 69 kişi ve firma teklif verdi.
20:38
AK Parti Çorum Teşkilatı'ndan Yaş Pastalı Kutlama AK Parti’nin 13. kuruluş yıldönümü Çorum’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
AK Parti Çorum Teşkilatı'ndan Yaş Pastalı Kutlama
13:15
TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı
12:34
Toki, 182 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 35 ilde 182 taşınmazı 21 Ağustos 2014'de İstanbul Şişli'de bulunan Turyap Müzayede Salonu'nda saat 14.00 açık arttırmayla satışa sunuyor.
18:41
AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse; AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, 10 Ağustos’ta Türk milletinin kendisi gibi düşünen, yaşayan ve hareket eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı cumhurbaşkanı seçerek Çankaya’ya çıkacağını söyledi.
AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse;
19:08
AK Parti Teşkilatlarından, Cumhurbaşkanlığı Süreci Değerlendirmesi AK Parti Çorum teşkilatları, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde durum değerlendirmesi yaptı.
AK Parti Teşkilatlarından, Cumhurbaşkanlığı Süreci Değerlendirmesi
15:45
Köse'den Türkmenler İçin Kurulan Standa Ziyaret AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Ramazan Sokağı’nda Kuzey Irak’ta yaşayan Türkmenleri için kurulan yardım standını ziyaret etti.
Köse'den Türkmenler İçin Kurulan Standa Ziyaret
19:51
MHP Tokat ve Çorum Teşkilatlarında Yeni Görevlendirme MHP'nin Tokat ve Çorum illeri ile bu illerin merkez ilçe teşkilatları yönetimlerinde değişikliğe gidildi.
19:33
MHP'nin Tokat ve Çorum Teşkilatlarında Görev Değişikliği MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, MHP'nin Tokat ve Çorum il başkanlıkları ile Merkez ilçe teşkilatlarında görev değişikliği yapıldığını açıkladı.
08:15
İnce: Çatı Adayın Belirlenmesinde Benim Görüşüm Alınmadı CHP'li Muharrem İnce, "Çatı aday sürecinde ben yoktum. TV'lerden öğrendim. Kemal Kılıçdaroğlu'na bu konuda da gereken sitemi ettim." dedi.
İnce: Çatı Adayın Belirlenmesinde Benim Görüşüm Alınmadı
23:56
"İhsanoğlu'nun Adaylığını Televizyonlardan Öğrendim" CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanlığına aday gösterilmesini televizyonlardan öğrendiğini söyledi.
'İhsanoğlu'nun Adaylığını Televizyonlardan Öğrendim'
23:38
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, “10 Ağustos’a yapılacak seçim kimin seçileceğinin değil, kimin seçilmeyeceğinin seçimidir” dedi.
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce Açıklaması
23:34
"Çatı Adayın Belirlenme Sürecinde Benim Görüşüm Alınmadı" CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Çatı adayın belirlenme sürecinde benim görüşüm alınmadı." dedi.
'Çatı Adayın Belirlenme Sürecinde Benim Görüşüm Alınmadı'
21:50
CHP Grup Başkanvekili İnce Açıklaması "Çatı adayın belirlenme sürecinde benim görüşüm alınmadı.
CHP Grup Başkanvekili İnce Açıklaması
13:08
TZOB: Çiftçi, Haziran'da da Yağış Mağduru Oldu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, doğal afetlerin hemen hepsini yaşayan çiftçinin, Haziran ayında da yağış yüzünden zarar gördüğünü söyledi.
TZOB: Çiftçi, Haziran'da da Yağış Mağduru Oldu
15:25
Gönül Elçileri Projesi Faaliyetleri Gönül Elçileri Projesi kapsamında Çorum Halk Eğitim Merkezi'ndeki meslek edindirme kurslarına katılanların hazırladığı ürünler için yıl sonu sergisi açıldı.
Gönül Elçileri Projesi Faaliyetleri
11:35
TZOB: Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor 30-31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde yaşanan dolu, bazı bölgelerde tarım ürünlerine büyük zarar verdi.
TZOB: Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor
11:14
Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, çiftçinin başının dertten kurtulmadığını, bu üretim sezonunun kuraklık, don, dolu, fırtına, aşırı yağış gibi tabii afetlerle geçtiğini, doğal afetlerin tarımı vurmaya devam ettiğini bildirdi.
12:05
Saadet Partisi Çorum Teşkilatında Görev Değişimi Saadet Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanlığına Orhan Sakınmaz'ın getirildiği bildirildi.
Saadet Partisi Çorum Teşkilatında Görev Değişimi
11:07
Vatandaş İçin Sandalye Değil, Sandalye Vermek İçin Vatandaş Arıyoruz' Çorum'un Alaca ilçesinde 10-16 Mayıs tarihleri arası Engelliler Haftası kapsamında Alaca Engelliler Derneği binası önünde kutlama programı gerçekleşti.
Vatandaş İçin Sandalye Değil, Sandalye Vermek İçin Vatandaş Arıyoruz'
10:53
CHP Çorum Kadın Kolları TBMM' ni Ziyaret Etti CHP gurup toplantısını izlemeye gelen CHP Çorum Kadın kolları TBMM' nde Milletvekili Tufan Köse nin misafiri oldu.
CHP Çorum Kadın Kolları TBMM' ni Ziyaret Etti
09:58
Salim Altunay Anıldı Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden bir vefa örneği
Salim Altunay Anıldı
20:24
Osmancık Belediye Başkanı Karataş Çorum'u Temsil Edecek Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Türkiye Belediyeler Birliği Çorum Temsilciliği'ne seçildi.
Osmancık Belediye Başkanı Karataş Çorum'u Temsil Edecek
22:29
Çorum'da Deprem Çorum'da, 3.7 ve 3.6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.
Çorum'da Deprem
21:20
Eşine Ulaşamayınca Kayınvalidesine ve Kayınpederine Kurşun Yağdırdı Olay merkeze bağlı Acıpınar Köyü'nde meydana geldi.
Eşine Ulaşamayınca Kayınvalidesine ve Kayınpederine Kurşun Yağdırdı
20:38
Eşine Ulaşamayan Damat Dehşet Saçtı Çorum'da boşanmak isteyen eşine ulaşamayan şahıs tartıştığı kayınvalidesini ve kayınpederine kurşun yağdırdı.
Eşine Ulaşamayan Damat Dehşet Saçtı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:12:02. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇORUM MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]