SON DAKİKA ÇORUM HABERLERİ

Son Dakika Çorum Haberleri

15:40
Felçli Hastalara "Umut" Oldular Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi araştırma görevlileri Eda ve Emre Özyılmaz çifti, felçli hastaların günlük yaşamda kullanılan bazı nesneleri kontrol etmeyi başarmaları için beyne yerleştirilecek çip üretti Özyılmaz çiftinin Amerika San Dieogo State Üniversitesi'nde ürettikleri çipten kobay fareleri.
14:34
Başkan Karataş Denetimde Çorum’un Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, zabıta ekipleri ile birlikte ilçedeki ekmek ve pide fırınlarında denetim yaptı.
Başkan Karataş Denetimde
00:18
Gazeteci Orhan Güçlü Kalçasını Kırdı Osmancık Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, Orhan Güçlü merdivenden düşerek kalça kemiğini kırdı.
Gazeteci Orhan Güçlü Kalçasını Kırdı
00:10
Osmancık'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Osmancık'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı
00:04
CHP Oğuzlar Gençlik Kollarından Köse'ye Ziyaret CHP Oğuzlar Gençlik Kolları Milletvekili Tufan Köse'yi makamında ziyaret etti.
CHP Oğuzlar Gençlik Kollarından Köse'ye Ziyaret
19:14
Çorum Ticaret Borsası ÇTB'de 3. kalite Anadolu kırmızı sert ekmeklik buğdayın kilogramı 0,854 ila 0,902 lira arasında işlem gördü.
19:13
Güreş: 23 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nda mücadele edecek sporcuların belirleneceği 23 Yaş Altı Türkiye Güreş Şampiyonasının açılış seremonisi gerçekleştirildi.
19:02
Güreş: 23 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası Güreş: 23 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası- Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nda mücadele edecek sporcuların belirleneceği 23 Yaş Altı Türkiye Güreş Şampiyonasının açılış seremonisi gerçekleştirildi 23 Yaş Altı Türkiye Güreş Şampiyonası, Çorum'da sürüyor.
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:13
Deniz Feneri Yardım İçin Çorum'da Deniz Feneri Derneği, iyilik için yola çıktığı günden beri yüzbinlerce aileye, milyonlarca kişiye iyilik elini uzattı.
12:10
Yeni Emniyet Müdürü Görevine Başladı Sungurlu İlçe Emniyet Müdürü Orhan Durmaz’ın Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan göreve Çorum Koruma Şube Müdür Yardımcısı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Adem Kaynak getirildi.
Yeni Emniyet Müdürü Görevine Başladı
17:48
Aydın'da Şehit Düşen Askerin Cenaze Töreni Aydın'da şehit düşen asker- Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan, memleketi Çorum'da gözyaşları arasında toprağa verildi Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan, memleketi Çorum'da toprağa verildi.
Aydın'da Şehit Düşen Askerin Cenaze Töreni
17:47
Sungurlu Emniyet Müdürü Orhan Durmaz'ın Tayini Çıktı Çorum’un Sungurlu Emniyet Müdürü Orhan Durmaz’ın tayini Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne çıktı.
Sungurlu Emniyet Müdürü Orhan Durmaz'ın Tayini Çıktı
17:35
Çorum Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören Şehit Astsubay için yürek parçalayan tören (3) ÇORUM'DA GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ Aydın'da aranan cinayet sanığının ateş açması sonucu şehit olan 35 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için bugün memleketi Çorum'un Osmancık İlçesi Kargı Köyü'nde tören düzenlendi.
Çorum Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören
17:35
Aydın'da Şehit Düşen Asker Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan, memleketi Çorum'da gözyaşları arasında toprağa verildi.
17:24
Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören (3) Çorum'da GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ Aydın'da aranan cinayet sanığının ateş açması sonucu şehit olan 35 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için bugün memleketi Çorum'un Osmancık İlçesi Kargı Köyü'nde tören düzenlendi.
Şehit Astsubay İçin Yürek Parçalayan Tören (3)
17:19
Şehit Astsubay Son Yolculuğuna Uğurlandı Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan’ın cenazesi, Çorum’un Osmancık ilçesine bağlı Kargı köyünde toprağa verildi.
Şehit Astsubay Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:06
Çorum Ticaret Borsası ÇTB'de 3. kalite Anadolu kırmızı sert ekmeklik buğdayın kilogramı 0,830 ila 0,904 liradan işlem gördü.
16:39
Sungurlu Devlet Hastanesine Endoskopi ve Kolonoskopi Cihazı Alındı Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Kokurcan, eksikliğini fazlasıyla hissettikleri endoskopi cihazının nihayet hastane bünyesine kazandırıldığını söyledi.
Sungurlu Devlet Hastanesine Endoskopi ve Kolonoskopi Cihazı Alındı
13:01
Şehit Jandarma Astsubay Ünalan İçin Cenaze Töreni Düzenlendi Zanlının jandarmaya ateş açması- Aranan zanlının ateş açması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için Aydın Jandarma Bölge Komutanlığı'nda tören düzenlendi- Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Galip Mendi'nin de katıldığı törende, şehit askerin ailesi sinir krizleri geçirdi Efeler ilçesinde aranan zanlının ateş açması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan (35) için askeri tören düzenlendi.
Şehit Jandarma Astsubay Ünalan İçin Cenaze Töreni Düzenlendi
12:02
Aydın'da Şehit Olan Astsubay Memleketine Uğurlandı Geçen yıl işlenen cinayetin zanlısını yakalamak için düzenlenen operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için Aydın’da cenaze töreni düzenlendi.
Aydın'da Şehit Olan Astsubay Memleketine Uğurlandı
11:51
23 Yaş Altı Türkiye Güreş Şampiyonası Çorum'da Başladı Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonasında mücadele edecek sporcuların belirleneceği 23 Yaş Altı Türkiye Güreş Şampiyonası, Çorum'da başladı.
10:43
İtfaiye Teşkilatı Tek Çatı Altında mı Toplanıyor? AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, yangınla mücadelenin daha profesyonelce yapılması gerektiğini belirterek, yangınla mücadele eden kurumların tek çatı altında toplanmasını önerdi.
İtfaiye Teşkilatı Tek Çatı Altında mı Toplanıyor?
09:18
"Yangınla Mücadele Hizmetleri Tek Çatı Altında Toplansın" AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, yangınla mücadelenin daha profesyonelce yapılması gerektiğini belirterek, yangınla mücadele eden kurumların tek çatı altında toplanmasını önerdi.
'Yangınla Mücadele Hizmetleri Tek Çatı Altında Toplansın'
09:18
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan’ın Çorum’un Osmancık ilçesine bağlı Kargı Köyü’ndeki baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
04:16
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan'ın baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
01:18
Şehit Astsubay Aydın'dan Törenle Uğurlanacak Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünal, törenle memleketine uğurlanacak.
Şehit Astsubay Aydın'dan Törenle Uğurlanacak
01:11
Aydın'da Şehit Olan Çorumlu Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'da bir cinayet şüpheli ile girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan'ın Çorum'un Osmancık ilçesi Kargı köyündeki baba ocağına ateş düştü.
Aydın'da Şehit Olan Çorumlu Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:55
Jandarma Astsubay Ünalan'ın Baba Evinde Yas Var Aydın'ın Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Ünalan'ın baba evinde yas var.
Jandarma Astsubay Ünalan'ın Baba Evinde Yas Var
00:38
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan'ın baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:12
Cinayet Zanlısı Koca, Jandarmaya Pusu Kurdu: 1 Şehit, 1 Yaralı (2) Şehit ÜNALAN İÇİN TÖREN DÜZENLENECEK Aydın'da iki yıl önce, boşanma kararı alıp babasının evine giden karısı ile kayınbiraderini av tüfeğiyle vurarak yaralayan, kayınpederini öldüren Hüseyin T., ile girdiği çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan için Aydın İl Jandarma Komutanlığı'nda bugün (Perşembe) saat 10.00'da askeri tören düzenleneceği belirtildi.
Cinayet Zanlısı Koca, Jandarmaya Pusu Kurdu: 1 Şehit, 1 Yaralı (2)
00:06
Aydın'da Şehit Olan Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'da bir cinayet şüphelisi ile girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan'ın Çorum'daki baba ocağına ateş düştü.
Aydın'da Şehit Olan Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:05
Aydın'daki Saldırı Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan'ın baba evinde yas var.
Aydın'daki Saldırı
17:55
Evleneceği Suriyeli Kadın Altınları Alıp Kaçtı Çorum'un Osmancık ilçesinde Fikri B., evleneceği Suriyeli kadından, altın ve eşyalarını alarak dolandırdığı için şikayetçi oldu. Suriyeli kadın tutuklandı.
Evleneceği Suriyeli Kadın Altınları Alıp Kaçtı
17:42
Bekiroğlu Mazbatasını Aldı AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, mazbatasını aldı.
Bekiroğlu Mazbatasını Aldı
16:44
Gözaltına Alınan 2 Kişiye Adli Kontrol Samsun’da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişinin vurularak öldürmesi olayıyla ilgili aranan 2 kişi, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Gözaltına Alınan 2 Kişiye Adli Kontrol
15:29
Çorum Ticaret Borsası ÇTB'de 3. kalite Anadolu kırmızı sert ekmeklik buğdayın kilogramı 0,840 ile 0,901 lira arasında işlem gördü.
14:00
Turkcell'in "İş'te Teknoloji Hamlesi" Toplantıları Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha verimli, hızlı ve karlı çalışmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği "İş’te Teknoloji Hamlesi" toplantıları kapsamında 2015 yılının ilk etkinliği Çorum'da gerçekleştirildi Turkcell Kurumsal Satış.
Turkcell'in 'İş'te Teknoloji Hamlesi' Toplantıları
13:48
U23 Türkiye Güreş Şampiyonası, Çorum ve Eskişehir'de Başlıyor Polonya'da organize edilecek U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında Türkiye'yi temsil edecek sporcuların belirleneceği Türkiye şampiyonası, Çorum ve Eskişehir'de yapılacak.
13:32
Sungurlu'nun Nüfusu Azaldı Çorum’un Sungurlu ilçesinin 1980 yılında 100 bin olan merkez, belde ve köy nüfusu, 2009 yılında 61 bin 210’a, 2010 yılında 59 bin 283’e, 2011 yılında 57 bin 385’e, 2012 yılında 55 bin 922’ye, 2013 yılında 54 bin 099’a, 2014 yılı sonu itibariyle ise 51 bin 975’e düştü.
Sungurlu'nun Nüfusu Azaldı
13:16
29 İlin Kültürü Bursa'da Tanıtılacak Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) "Anadolu Günleri" düzenliyor.
29 İlin Kültürü Bursa'da Tanıtılacak
12:17
Oto Dizayncılar da İhracatta Söz Sahibi Olmak İstiyor Dünyanın dört bir yanına özel donanımlı araç satan oto dizayn sektörü, yıllık 50 milyon dolar ihracat hedefliyor.
Oto Dizayncılar da İhracatta Söz Sahibi Olmak İstiyor
11:29
Nevşehir Patateste Spekülatif Artış Olmaz Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz ve patates tüccarı Bilal Boğa, il genelindeki depolarda iç pazar ihtiyacını karşılayacak miktarda patatesin bulunduğunu, fiyatların 80 kuruş ile 1 lira arasında devam edeceğini tahmin ettiklerini belirterek, spekülatif hareketlerle fiyatların yükselmesi bir durumun olmayacağını belirtti.
Nevşehir Patateste Spekülatif Artış Olmaz
11:12
Uyarı Levhası Olmadan Kesilen Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti Çorum'un Kargı ilçesinde bir vatandaş, Sinop-Boyabat yolunda kesilen 172 TL'lik trafik cezasını uyarıcı levha bulunmadığı gerekçesiyle yargıya taşıyarak iptal ettirdi.
Uyarı Levhası Olmadan Kesilen Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:18
Depolar Dolu, Patateste Spekülatif Artış Olmaz' Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, il genelindeki depolarda iç pazar ihtiyacını karşılayacak miktarda patatesin bulunduğunu, fiyatların 80 kuruş ile 1 lira arasında devam edeceğini tahmin ettiklerini söyledi.
10:16
U-23 Türkiye Şampiyonası, Çorum ve Eskişehir'de Başlıyor Dünya Güreş Birliği tarafından 24-29 Mart 2015 tarihleri arasında Polonya’da organize edilecek U-23 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek sporcuların belirleneceği Türkiye Şampiyonası, Çorum ve Eskişehir’de yapılacak.
10:15
Güreş: 23 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası Çorum ve Eskişehir'de düzenlenecek şampiyona, milli takım seçmesi niteliği taşıyor.
18:41
Osmancık'ın İmar Planı Yeniden Yapılacak Osmancık Belediyesi tarafından ilçenin imar planlarının yeniden hazırlanmasına yönelik çalışmaların başladığı bildirildi.
Osmancık'ın İmar Planı Yeniden Yapılacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:39:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇORUM HABERLERİ
[Hata Bildir]