23:1000
SON DAKİKA ÇORUM HABERLERİ

Son Dakika Çorum Haberleri

   

  Bakan Güllüce Engellilerle İftar Yaptı Açıklaması

  "Hayatı kolaylaştırmanın yollarını, kurallarını belirliyoruz ve medeni bir ülkede, herkesin rahat edeceği şehirler nasıl oluşur diye de kafa yoruyoruz. (Bugün 22:27)

   

  Güllüce: 'Bu dünyaya 'one minute' diyecek bir yiğit lazım' -

  Güllüce: "Bu dünyaya 'one minute' diyecek bir yiğit lazım" -

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Hatırlarsanız arada bir yazıyorlardı, 'zaten dünya seni çizdi' diye. Bizi çizsinler, biz yeter ki Filistin'in yanında olalım, bizi çizsinler, biz yeter ki bu milletin yanında olalım. Amerika'sı çizmiş, İsrail'i çizmiş, bunlar bize vız gelir. Biz milletin yanındayız, millet bizi çizmesin o yeterli" dedi. (Bugün 21:29)

   

  Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Demirci'den Açıklama

  Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Demirci'den Açıklama

  Çorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci, basında sansürün kaldırıldığı gün olan 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir açıklama yaptı. (Bugün 20:43)

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması

  "Hatırlarsanız arada bir yazıyorlardı, 'zaten dünya seni çizdi' diye. Bizi çizsinler biz yeter ki Filistin'in yanında olalım, bizi çizsinler biz yeter ki bu milletin yanında olalım. Amerika'sı çizmiş, İsrail'i çizmiş, bunlar bize vız gelir. Biz milletin yanındayız, millet bizi çizmesin o yeterli" "Şimdi biz de şöyle düşüneceğiz, bu İsrail en fazla kime düşman? Bu Fransa, Türkiye'de cumhurbaşkanı olarak en fazla kimi istemiyor? (Bugün 19:04)

   

  Bakan Güllüce, Nihat Zeybekci'nin Açıkladığı Rakamlara 'Yanlış' Dedi

  Bakan Güllüce, Nihat Zeybekci'nin Açıkladığı Rakamlara 'Yanlış' Dedi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin, Türkiye'nin İsrail ile toplam dış ticaret hacminin 5 milyar dolar seviyesinde olduğuna yönelik açıklamasının sorulması üzerine, söz konusu rakamların yanlış olduğunu söyledi. (Bugün 17:40)

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması

  "Cumhurbaşkanlığı seçimi harika geçecek. (Bugün 16:30)

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 23:10:41. #1.11#