10:0600
SON DAKİKA CÜBBELİ AHMET HOCA HABERLERİ

Son Dakika Cübbeli Ahmet Hoca Haberleri

   

  Cübbeli Ahmet, Kendisini Eleştiren Felsefeciye Yanıt Verdi

  Cübbeli Ahmet, Kendisini Eleştiren Felsefeciye Yanıt Verdi

  Cübbeli Ahmet Hoca, kendisini eleştiren Caner Taslaman'a "Bak Caner Taslaman, bize hocalık taslama. Felsefenin çoğu ahmaklıktır" sözleriyle yanıt verdi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Cübbeli Hoca'dan Maden Sahibine Tepki

  Cübbeli Hoca'dan Maden Sahibine Tepki

  Cübbeli Ahmet Hoca, Karaman'ın Ermenek ilçesinde yaşanan maden faciasına ilişkin sert eleştirilerde bulundu. Madenciler için dualar eden Cübbeli Hoca, sorumlulara yüklendi. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Cübbeli Ahmet Hoca PKK'ya Saydırdı

  Cübbeli Ahmet Hoca PKK'ya Saydırdı

  Sohbet programında PKK'ye yönelik ağır ifadeler kullanan Cübbeli Ahmet Hoca "En çok Kürtler Müslüman, onların içine de bunları musallat ettiler" dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Cübbeli Ahmet Hoca: Bölünmeye Hizmet Edenler, Hesap Veremez

  Cübbeli Ahmet Hoca: Bölünmeye Hizmet Edenler, Hesap Veremez

  Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Bu vatanın bölünmesine hizmet edecek projelere destek olanlar, ahrette cevabını veremezler" dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Cübbeli Ahmet Hoca: IŞİD Kafirden Beter

  Cübbeli Ahmet Hoca: IŞİD Kafirden Beter

  Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı canlı yayında IŞİD'in bir proje olduğunu söyleyerek "Bunlar kafirden beter." dedi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı...

  "Casusluk" soruşturmasında tutuklanmaları istemiyle İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen 49 kişiden, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11'i tutuklandı Adalet Bakanı Bozdağ: "Soruşturmanın usulsüz ve kanunsuz olduğu iddialarını güçlendirmek için bilerek ve isteyerek yanlı bir algı yönetimi yapıldığını bütün Türkiye gibi biz de takip ediyoruz" Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Yargıya güveniyoruz. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu

  "Casusluk" soruşturmasında tutuklanmalarına karar verilen eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11 şüphelinin, "devlet güvenliği açısından önem arz eden, gizli kalması gereken ve temin edilmesiyle siyasal ve askeri casusluk suçunu oluşturan dinleme verileriyle ilgili içeriklerde imzalarının bulunduğu ve delilleri karartma şüpheleri olduğu" gerekçesiyle tutuklandıkları belirtildi Karardan: "Devlet güvenliği açısından önem arz eden ve gizli kalması (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Cübbeli Ahmet Hoca, Efkan Ala'ya 'Çüş' Dedi

  Cübbeli Ahmet Hoca, Efkan Ala'ya "Çüş" Dedi

  İsim vermeden Efkan Ala'nın Peygamberimiz ile ilgili "Kendisine pay çıkardı" sözlerini eleştiren Cübbeli Ahmet Hoca, "Çüş... Yuh..." diyerek tepki gösterdi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Başbakan'ı Neden Dinlediniz'

  Başbakan'ı Neden Dinlediniz"

  Erdoğan'ın telefon görüşmelerinin iki danışmanı, Sefer Turan ve Mustafa Varank üzerinden dinlenildiği ortaya çıktı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cübbeli Ahmet Hoca'dan Canlı Yayında 'Sakal-ı Şerif' Sürprizi

  Cübbeli Ahmet Hoca'dan Canlı Yayında "Sakal-ı Şerif" Sürprizi

  Cübbeli Ahmet Hoca canlı yayında, kendisine hediye edilen Peygamberimize ait sakal-ı şerifi gösterdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  Sultanahmet Meydanı'nda bir araya gelen Bi İnsan Topluluğu üyeleri, Gazze'ye saldırıları protesto etti. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Cübbeli Ahmet Hoca İsrail'e Lanet Yağdırdı

  Cübbeli Ahmet Hoca İsrail'e Lanet Yağdırdı

  Cübbeli Ahmet Hoca, İsrail'e gazze harekatı nedeniyle ayet ve hadislerle lanet yağdırdı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 10:06:53. #1.12#