SON DAKİKA CUMHURIYET GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ

Son Dakika Cumhurıyet Gazetesı Resımlerı Haberleri

15:14
Fethi Kurt: Milli Eğitim ve Okul Müdürleri Partili Gibi Davranmaktan Vazgeçmeli Türk Eğitim Sen Antalya 2 Nolu Şube Başkanı Fethi Kurt, Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir'in, milli eğitim müdürü gibi değil, AK Parti teşkilatından bir partili gibi davrandığını, bunun da eğitim camiasında ötekileştirmeye neden olduğunu savundu.
15:07
Bodrum'da Fırtına Etkili Oluyor Bodrum'da fırtına etkili oluyor-Muğla'nın Bodrum ilçesinde, saatteki hızı 70 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle bazı işletmelerintabelaları yıkıldı, dalgalar nedeniyle sahildeki bazı iskelelerde maddi hasar meydana geldi Bodrum'da saatteki hızı 70 kilometreyi bulan fırtına, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor.
Bodrum'da Fırtına Etkili Oluyor
15:03
AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "(Cihan devleti) deyince, birileri rahatsız olmuşlar.
15:01
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı Milliyet gazetesi genel yayın yönetmeni ve başyazarıyken, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Abdi İpekçi, ölümünün 36. yılında mezarı başında anıldı.
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı
15:01
Kılıçdaroğlu'na 'Kokarçay' Göndermesi Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Müdürlük yaptığı dönemde kurumun her yerinden kokular yükseldiğini söyleyerek, "Her yer kokuyordu akan bir tek yer vardı oda yolsuzluk kanallarıydı" dedi.
14:54
Kayseri'de "Doğu Türkistan'a Destek Yürüyüşü" Yürüyüşe çok sayıda kişi katıldı.
14:54
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atila Sertel, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi'nin katledilişinin 36'ncı yıldönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır
14:50
AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Şerefli Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, şeref vazifesini en iyi şekilde yapıyor.
14:46
Fırtına, Yht Seferlerini Durdurdu (2) Fırtına, AĞAÇLARI YERİNDEN SÖKTÜ Fırtınanın etkili olduğu Bilecik'te Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Türk Telekom Müdürlüğü'nün çatısı uçtu, park halindeki araçlar zarar gördü.
Fırtına, Yht Seferlerini Durdurdu (2)
14:31
Başbakan Davutoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'na "Kokarçay" Göndermesi Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Müdürlük yaptığı dönemde kurumun her yerinden kokular yükseldiğini söyleyerek, “Her yer kokuyordu akan bir tek yer vardı oda yolsuzluk kanallarıydı” dedi.
Başbakan Davutoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'na 'Kokarçay' Göndermesi
14:20
Sertel: Abdi İpekçi Gazeteciliği Daima Var Olacaktır Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Atila Sertel, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi’nin katledilişinin 36. yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.
14:19
Atb Yönetimi, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan'ı Ziyaret Etti Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Başkanı Muammer Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Atb Yönetimi, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan'ı Ziyaret Etti
14:15
Bodrum'da Fırtına Etkili Oluyor Muğla'nın Bodrum ilçesinde, saatteki hızı 70 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle bazı işletmelerin tabelaları yıkıldı, dalgalar nedeniyle sahildeki bazı iskelelerde maddi hasar meydana geldi.
14:01
Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal Açıklaması Demokrat Parti İl Başkanı İsmet Özbakkal, "Bu seçim Türkiye’nin rotasını belirleyecek" dedi.
14:01
Kuvvetli Fırtına, Ezine ve Biga'da Hayatı Olumsuz Etkiliyor Kuzey Ege'deki kuvvetli fırtına- Ezine ve Biga ilçelerinde fırtına nedeniyle çatılar uçtu, enerji hatlarında hasar meydana geldi Kuzey Ege'de etkili olan ve saatteki hızı 100 kilometreye ulaşan kuvvetli fırtına, hayatı olumsuz etkiliyor.
Kuvvetli Fırtına, Ezine ve Biga'da Hayatı Olumsuz Etkiliyor
13:59
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Unutulmadı Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi, suikasta kurban gidişinin 36’ncı yılında sevenleri ve meslektaşları tarafından kabri başında anıldı.
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Unutulmadı
13:46
AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan İl Kongresi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Afyonkarahisar'da her 3 kişiden 2'si AK Partili, diğerleri de AK Parti namzeti.
13:46
Kırklareli'nde Bir Kaçak Donarak Öldü Pakistan uyruklu bir kişinin donarak hayatını kaybettiği belirlendi Donmak üzereyken bulunan 3 kaçak tedavi altına alındı.
13:41
Artistik Buz Pateni Cumhuriyet Kupası Artistik Buz Pateni Cumhuriyet Kupası ve Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası yarışması son gün müsabakaları yapıldı.
Artistik Buz Pateni Cumhuriyet Kupası
13:28
Abdi İpekçi, Ölümünün 36. Yılında Anıldı Milliyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazarı Abdi İpekçi, ölümünün 36. yılında Zincirlikuyu'daki kabri başında anıldı.
Abdi İpekçi, Ölümünün 36. Yılında Anıldı
13:26
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Ezine ve Biga ilçelerinde fırtına nedeniyle çatılar uçtu, enerji hatlarında hasar meydana geldi.
13:22
Valinin Özel Kalemi de Usulsüz Dinlenmiş' Haberi Yalan Çıktı Emniyet Genel Müdürlüğü müfettişleri, Eskişehir'de valinin özel kalem müdürünün usulsüz dinlendiği yönündeki haberlerin gerçek olmadığını ortaya çıkardı.
13:21
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı Gazeteci Bila: "Abdi İpekçi, objektif gazeteciliği, doğru haberciliği, özgür yorumculuğuyla uluslararası düzeyde gazeteciliğin nasıl yapılması gerektiğini Türk basınına öğretmiş bir öğretmendir" TGC Genel Sekreteri Güneş: "İktidarı, muhalefeti aradan çok uzun bir zaman geçse bile bu konuları açığa çıkarma.
13:19
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı 36 yıl önce suikast sonucu öldürülen Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdi İpekçi, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı
13:13
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Kabri Başında Anıldı Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi, suikasta kurban gidişinin 36’ncı yılında sevenleri ve meslektaşları tarafından kabri başında anıldı.
Duayen Gazeteci Abdi İpekçi Kabri Başında Anıldı
13:03
Diyarbakır'da Gaspçılar Yakalandı Diyarbakır’da bir vatandaşın cep telefonunu gasp eden 2 kişi yakalandı.
13:00
İşte Seçime Girecek Partiler YSK seçim tarihini açıkladı
İşte Seçime Girecek Partiler
12:53
8 Terörist Teslim Oldu Genelkurmay Başkanlığı, 8 teröristin teslim olduğunu açıkladı.
12:47
CHP'de Develi'ye Önemli Görev Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve KİT Komisyon Üyesi Turgay Develi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın önerisi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oluru ile Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcılığına yardımcı olmak için görevlendirildi.
CHP'de Develi'ye Önemli Görev
12:46
Seçim Yaklaşıyor Montaja Devam Orjinal KJ'yi değiştirip bir de haberini yaptılar
Seçim Yaklaşıyor Montaja Devam
12:41
Kılıçdaroğlu Kuşadası'nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce İzmir ve İstanbul’da bir araya geldiği akademisyenlerle bu kez Aydın’ın Kuşadası ilçesinde buluştu.
Kılıçdaroğlu Kuşadası'nda
12:36
Adana Medline Hastanesi 5 Yaşında Sadece Adana değil, 2009 yılından beri çevre il ve ilçeler ile yurt dışından gelen hastalara da hizmet veren Adana Özel Medline Hastanesi, 5. yaş gününü Adana Sheraton Otel’de düzenlenen geceyle kutladı.
Adana Medline Hastanesi 5 Yaşında
12:19
Urla'da Aydın Sorumluluğu Konuşuldu 22. Demokrasi ve Devrim Şehitleri Haftası dolayısıyla ‘Uğur Mumcu’dan Muammer Aksoy’a Aydın Sorumluluğu’ söyleşisi Urla Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Urla'da Aydın Sorumluluğu Konuşuldu
12:17
Şehitkamil Kadın Kolları Kongresi Gaziantep’in Şehitkamil İlçe AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi’nde tek liste halinde gidilen seçimlerde Hülya Kılınç başkan seçildi.
Şehitkamil Kadın Kolları Kongresi
12:12
Eşi ve Öğretmen Kaynı Tarafından Dövüldü Aksaray’da eşiyle tartışan bir kadının, eşi ve öğretmen kaynı tarafından dövüldüğü iddia edildi.
Eşi ve Öğretmen Kaynı Tarafından Dövüldü
12:09
Kılıçdaroğlu Kuşadası'nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce İzmir ve İstanbul’da bir araya geldiği akademisyenlerle bu kez Aydın’ın Kuşadası ilçesinde buluştu.
Kılıçdaroğlu Kuşadası'nda
12:08
Eşi ve Kayınbiraderi Tarafından Dövülen Kadın Hastanelik Oldu Aksaray'da iddiaya göre tartıştığı eşi 46 yaşındaki İsa U. ve öğretmen kayınbiraderi Şerafettin U.'dan dayan yiyen 42 yaşındaki Şerife U., hastaneye kaldırıldı.
Eşi ve Kayınbiraderi Tarafından Dövülen Kadın Hastanelik Oldu
11:55
Sevgi Yolu'nun Okaliptüs Ağaçları Yazı Tahtasına Döndü Muğla'nın Ula ilçesi Akçapınar Mahallesi'nde, 'Sevgi Yolu' olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi'ndeki karşılıklı iki sıra halindeki 78 yıllık okaliptüs ağaçları, yazı tahtasına döndü.
Sevgi Yolu'nun Okaliptüs Ağaçları Yazı Tahtasına Döndü
11:51
Lodos Bilecik'te Hayatı Olumsuz Etkiledi Bilecik’te sabah saatlerinde başlayan lodos hayatı olumsuz etkiledi.
Lodos Bilecik'te Hayatı Olumsuz Etkiledi
11:46
Kaçan Sürücü Polis Otosuna Çarptı Aksaray’da polisin dur ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü, iki ayrı polis aracına çarptı.
Kaçan Sürücü Polis Otosuna Çarptı
11:45
Burhaniye de Tütün ve Alkol Satıcılarına Vize Uyarısı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, tütün ve alkol satıcılarının satış belgesi almaları ve olanların da vize yaptırmaları istendi.
Burhaniye de Tütün ve Alkol Satıcılarına Vize Uyarısı
11:44
Atb 'Den Başsavcı Yeldan'a Ziyaret TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Başkanı Muammer Çalışkan, Başkan Yardımcısı Osman Bağış ile Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yumuşak ve Hamit Tezcan Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Atb 'Den Başsavcı Yeldan'a Ziyaret
11:37
Küçük Sanayi Sitesine Alternatif Yol Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Mahallesi’nde, Şarköy Yolu olarak bilinen Küçük Sanayi Sitesi Caddesi için taş döşeme hazırlıkları başlarken, alternatif yol yapımını da başlandı.
Küçük Sanayi Sitesine Alternatif Yol
11:36
Muammer Aksoy, Memleketi İbradı'da Anıldı Ankara'da 31 Ocak 1990'da uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren hukukçu ve siyaset adamı Prof. Dr. Muammer Aksoy, ölümünün 25'inci yıl dönümünde memleketi Antalya'nın İbradı İlçesi'nde törenle anıldı.
Muammer Aksoy, Memleketi İbradı'da Anıldı
11:00
Ysk: 7 Haziran Seçimlerine 31 Siyasi Parti Katılacak Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) yeterliliği belirlediği, 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne katılma yeterliliğini taşıyan 31 siyasi parti Resmi Gazete’de yayımlandı.
10:48
Afrika Sığırları Uzun Boynuzları ile Hayvanat Bahçelerini Süslüyor Afrika kökenli Ankole-Watusi cinsi sığırlar, uzun boynuzları nedeniyle dünyanın pek çok ülkesindeki hayvanat bahçelerinde ziyaretçilere gösteriliyor.
Afrika Sığırları Uzun Boynuzları ile Hayvanat Bahçelerini Süslüyor
10:46
Cumhuriyet'ten 'Yeni Yönetim' Açıklaması Cumhuriyet Vakfı Yönetim Kurulu, Cumhuriyet gazetesi yönetimindeki değişiklikle ilgili açıklama yaptı.
09:55
Lodos Nedeniyle Binaların Çatıları Uçtu Bilecik'te kuvvetli lodos- Kentte etkili olan kuvvetli lodos, bazı tabela ve çatıların uçmasına, ağaçların devrilmesine neden oldu Bilecik'te etkili olan kuvvetli lodos nedeniyle tabela ve çatılar uçtu, ağaçlar devrildi.
Lodos Nedeniyle Binaların Çatıları Uçtu
09:48
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Beykoz ve Kadıköy'ün bazı mahallerine yarın ve 3 Şubat'ta elektrik verilemeyecek.
09:14
7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri Takvimi Resmi Gazete'de Yayınlandı 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi’ne katılacak siyasi partileri ve seçim takvimi Resmi Gazete’de yayınlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:14:55. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CUMHURIYET GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ
[Hata Bildir]