08:5500
SON DAKİKA CUMHURIYET GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ

Son Dakika Cumhurıyet Gazetesı Resımlerı Haberleri

  Hrant Dink Cinayeti Davası

  Hrant Dink Cinayeti Davası

  Savunma yapan Erhan Tuncel: "Suça iştirakin varlığı için suç iradesi gerekmektedir. Bu irade bende yoktur. Bu vatan için bir gençlik, bir istikbal, bir aile verdik. Vatan sağ olsun" "Savun... (24 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Türk Tarih Kurumu'nun Arşivi İlk Kez Aa'ya Açıldı

  Şenay Ünal - Büyük Önder Atatürk'ün fikri temellerini attığı, 1931'de kurulan Türk Tarih Kurumu (TTK), 82 yıldır Osmanlı ve Türkiye tarihine ait önemli belge ve resimleri muhafaza ediyor. (25 Şubat 2013 Pazartesi )

   

  'Yazının Rengi' Sergisi Açılıyor

  'Yazının Rengi' Sergisi Açılıyor

  Ressam Hasan Rastgeldi'nin resimleri ve köşe yazarı Bekir Coşkun'un yazılarından oluşan 'Yazının Rengi' sergisi, 21 Mart tarihinde AKM'de açılacak. (19 Mart 2012 Pazartesi )

   

  Anadolu Gazeticiler Birliği Şurası ve Genel Kurulu Bursa'da Yapıldı

  Anadolu Gazeticiler Birliği Şurası ve Genel Kurulu Bursa'da Yapıldı

  Türkiye'nin Dört Bir Yanından Gelen Mahalli Basın Mensupları, Anadolu Gazeteciler Birliği'nin Şurası ve Olağan Genel Kurulu İçin Bursa'da Buluştu. (01 Mayıs 2007 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Gazeteci Hranit Dink'in Öldürülmesi Sonrasında Yakalanan Katil Zanlısı Ogün Samast'ın Fotoğraflarının Çekilmesiyle İlgili Gerekenin Yapıldığını Belirterek, "Sürdürülen Soruşturma Sonucunda Hukukun Gereği Neyse O Yapılacaktır. Hiç Kimseye Müsamaha Gösterilmeyecektir. Kimsenin de Gözünün Yaşına Bakılmayacaktır" Dedi. (06 Şubat 2007 Salı )

   

Manşet Haberleri

 • TBMM Başkanı'na 8 Milyonluk Saray

  TBMM Başkanı'na 8 Milyonluk Saray TBMM Başkanı için yapılan saray tamamlandı. 5 katlı bina 8 milyon liraya mal oldu. TBMM Başkanı Çiçek, 'görev sürem doluyor' gerekçesiyle binaya taşınmayacak.

 • Türk Hava Kurumu'nda 'Büyük Vurgun' İddiası

  Türk Hava Kurumu'nda 'Büyük Vurgun' İddiası MASAK raporunda THK Genel Başkanı Yıldırım'ın eşi ve oğlu üzerine şirket kurduğu öne sürüldü. Dosyaya giren başka suçlama ise Yıldırım'ın oğluna THK'dan maaş bağlatması.

 • Mühendisler 6 Yıl Önce Uyardı

  Mühendisler 6 Yıl Önce Uyardı TMMOB Maden Mühendisleri Odası'nın, 6 yıl önce hazırladığı raporda 'riskli' denilen Zonguldak, Soma ve Ermenek'teki madenlerde peş peşe facialar yaşandı

[Hata Bildir]
01.11.2014 08:55:46. #1.13#