SON DAKİKA CUMHURİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Cumhuriyet Gazetesi Haberleri

 • 21 Nisan 2017 16:12 Can Dündar Hakkında Yeni İddianame Eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında, "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti devletini, devletin kurum ve organlarını aşağılama" suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
 • 21 Nisan 2017 15:43 Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca Eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar... Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında, "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti devletini, devletin kurum ve organlarını aşağılama" suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 20 Nisan 2017 14:02 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- ÇAVUŞOĞLU : TÜRKİYE, SINIRLARIMIZIN İÇİNDE VE ÖTESİNDE TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE MÜCADELE EDİYORHaber: Gülseli KENARLI / Kamera: Güven Usta, İstanbulDHATürkiye-Orta Amerika Entegrasyon Sistemi (SİCA) İkinci Dışişleri Forumu gerçekleştirildi.
 • 20 Nisan 2017 13:21 İstanbul Adliye Sarayı'nda "Adalet Nöbeti" Bir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatları Bülent Utku, Akın Atalay ve Mustafa Kemal Güngör'e destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı C kapısı girişindeki Themis Heykeli önünde "Adalet Nöbeti" tuttu.
 • 20 Nisan 2017 13:05 Istanbul Adalet Sarayı'nda Istanbul Adalet Sarayı'nda "Adalet Nöbeti" Haber: Hayati KILIÇ - İstanbul DHABir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatları Bülent Utku, Akın Atalay ve Mustafa Kemal Güngör'e destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı C kapısı girişindeki Themis Heykeli önünde...
 • 20 Nisan 2017 12:52 İstanbul Adliye Sarayı'nda İstanbul Adliye Sarayı'nda "Adalet Nöbeti" Bir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatları Bülent Utku, Akın Atalay ve Mustafa Kemal Güngör'e destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı C kapısı girişindeki Themis Heykeli önünde "Adalet Nöbeti" tuttu.
 • 20 Nisan 2017 12:43 Dha İstanbul -  İstanbul Adalet Sarayı'nda "Adalet Nöbeti" Haber: Hayati KILIÇ - İstanbul DHABir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatları Bülent Utku, Akın Atalay ve Mustafa Kemal Güngör'e destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı C kapısı girişindeki Themis Heykeli önünde...
 • 19 Nisan 2017 22:05 Agit'in Agit'in "Terörist Sever" Gözlemcileri Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatının (AGİT), 16 Nisan'daki halk oylamasını takip etmek üzere tarafsız gözlemciler yerine, Türkiye'nin bölünmesini isteyen, terör örgütü PKK ile iç içe olan gözlemciler gönderdiği ortaya çıktı.
 • 18 Nisan 2017 20:11 Cumhuriyet Gazetesi Çalışanı Bylock'tan Tutuklandı Cumhuriyet Gazetesi Çalışanı Bylock'tan Tutuklandı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, bir kısım Cumhuriyet gazetesi yöneticileri ve vakıf yönetim kurulu üyelerine yönelik FETÖ irtibatı iddiasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, örgütün mesajlaşma programı olan ByLock kullanıcısı olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan gazetenin...
 • 18 Nisan 2017 19:31 Cumhuriyet Gazetesi Çalışanı, ByLock'tan Tutuklandı Cumhuriyet Gazetesi Çalışanı, ByLock'tan Tutuklandı Cumhuriyet gazetesinin muhasebe departmanında çalışan Yusuf Emre İper, telefonunda FETÖ'nün şifreli haberleşme programı "ByLock" tespit edilince tutuklandı.
 • 18 Nisan 2017 18:14 Dha İstanbul Bülteni - 4 ADLİYEDE "İTİRAZ" GERGİNLİĞİ (2)Referandum sonucuna itiraz için adliyeye gelen çok sayıda CHP'li, sloganlar atınca güvenlik görevlileriyle aralarında gerginlik çıktı.
 • 18 Nisan 2017 18:08 Cumhuriyet Gazetesi İddianamesi Kabul Edildi. CUMHURİYET Gazetesi yazar ve yöneticilerinin aralarında bulunduğu 19 şüpheli hakkındaki iddianame kabul edildi.
 • 18 Nisan 2017 18:03 Cumhuriyet Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkında Dava İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi, Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında "PKK/KCK, FETÖ/PDY ve DHKP/C'ye müzahir oldukları" iddiasına ilişkin yürütülen soruşturma sonucunda 2'si firari, 12'si tutuklu 19 şüpheli hakkında hazırlanan iddianameyi kabul ederek, davanın ilk duruşmasının...
 • 18 Nisan 2017 17:51 Dha İstanbul- Cumhuriyet Gazetesi İddianamesi Kabul Edildi.. Dha İstanbul- Cumhuriyet Gazetesi İddianamesi Kabul Edildi.. *Cumhuriyet Gazetesi yazar ve yöneticilerinin aralarında bulunduğu 19 şüpheli hakkındaki iddianame kabul edildi.
 • 18 Nisan 2017 17:24 İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi, Cumhuriyet Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkında "Pkk/kck,... İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi, Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında "PKK/KCK, FETÖ/PDY ve DHKP/C'ye müzahir oldukları" iddiasına ilişkin yürütülen soruşturma sonucunda 2'si firari, 12'si tutuklu 19 şüpheli hakkında hazırlanan iddianameyi kabul ederek, ilk duruşmanın 24...
 • 13 Nisan 2017 16:12 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- KARAMOLLAOĞLU: HAYIR ÇIKARSA TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ VE GÜÇLÜ PARTİSİ OLDUĞUMUZ ANLAŞILACAK Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,"Referandumda, 'Hayır' çıkarsa Türkiye'nin en etkili ve güçlü partisi olduğumuz anlaşılacak" "Evet oyu çıkarsa insanlar, 'biz ne yaptık? bu ülke nereye gider?
 • 13 Nisan 2017 13:42 Adliyede Tutuklu Avukatlara Destek Eylemi Adliyede Tutuklu Avukatlara Destek Eylemi Ümit TÜRK, İstanbulDHA Cumhuriyet gazetesi soruşturması kapsamında tutuklanan gazete avukatlarının serbest bırakılması için geçtiğimiz hafta oturma eylemi yapan meslektaşları bugün de İstanbul Adalet Sarayı içinde yanyana gelip aynı noktada bekleyerek eylem yaptı.
 • 13 Nisan 2017 13:41 Adliyede,tutuklu Avukatlara Destek Eylemi Adliyede,tutuklu Avukatlara Destek Eylemi Cumhuriyet gazetesi soruşturması kapsamında tutuklanan gazete avukatlarının serbest bırakılması için geçtiğimiz hafta oturma eylemi yapan meslektaşları bugün de İstanbul Adalet Sarayı içinde yanyana gelip aynı noktada bekleyerek eylem yaptı.
 • 13 Nisan 2017 13:30 Dha İstanbul - Adliyede, Tutuklu Avukatlara Destek Eylemi Ümit TÜRK, İstanbulDHA Cumhuriyet gazetesi soruşturması kapsamında tutuklanan gazete avukatlarının serbest bırakılması için geçtiğimiz hafta oturma eylemi yapan meslektaşları bugün de İstanbul Adalet Sarayı içinde yanyana gelip aynı noktada bekleyerek eylem yaptı.
 • 12 Nisan 2017 16:19 Fetö Sanığı: Bylock, Kullanan Hiçkimse İçin Suç Olarak Kabul Edilemez Fetö Sanığı: Bylock, Kullanan Hiçkimse İçin Suç Olarak Kabul Edilemez BURDUR'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yargılanan eski Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı M.Ç., "Kullanıcısı olduğum iddia edilen bu programın kullanımının yasak olduğuna dair bir hüküm var mıdır?
 • 12 Nisan 2017 14:18 Dha İstanbul Bülteni - 3 Dha İstanbul Bülteni - 3 (aktüel görüntüyle) 1- KILIÇDAROĞLU: AYIN 16'SINA KADAR HİÇBİR KISIR TARTIŞMANIN İÇİNE GİRMEYECEĞİMCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"18 madde ile ilgili tartışma bizim dışımızda pek dile getirilmiyor.
 • 12 Nisan 2017 12:41 Oda Tv Davasında Karar Günü (2) Oda Tv Davasında Karar Günü (2) GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu tutuksuz 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması görülüyor.
 • 12 Nisan 2017 12:30 Dha İstanbul - "Oda Tv Davası"Nda Karar Günü (2) Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu tutuksuz 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması görülüyor.
 • 12 Nisan 2017 12:05 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- KILIÇDAROĞLU: (YAZICI'NIN AÇIKLAMALARI) ÖZEL BİR AÇIKLAMA YAPMASINA GEREK YOK KİHaber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHA CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, İstanbul'daki programı öncesine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın açıklamaları soruldu.
 • 12 Nisan 2017 11:23 "Oda Tv Davası"Nda Karar Günü(1) Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması başladı.