09:3500
SON DAKİKA CÜNEYT ARKIN HABERLERİ

Son Dakika Cüneyt Arkın Haberleri


CÜNEYT ARKIN

Cüneyt Arkın gerçek adı: Fahrettin Cüreklibatır'dır. 8 Eylül 1937 Eskişehir, Alpu, Karaçay Köyü'de doğan en ünlü sinema oyuncularımızdandır. Sinemada canlandırdığı Malkoçoğlu karakteri kendisine lakap olarak atfedilmiştir. Televizyon programları sunmuş ve kısa bir süre gazetelerde sağlıkla ilgili... Devamı

  Cüneyt Arkın'ın "İsim Babası" Öldü

  Yeşilçam'ın en parlak döneminin yapımcılarından, Türk Sineması'na büyük katkısı olan Recep Ekicigil, 88 yaşında vefat etti. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  "Film Başarılı Olursa Daha Aksiyonlusunu Çekeriz"

  Emin Boztepe, "Beklenen başarıya ulaşırsa, içerisinde daha çok aksiyon ve dövüş sanatının bulunduğu bir film daha çekmeyi düşünüyoruz." dedi. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek

  Oyuncu Fırat Tanış'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu "Karınca Kapanı" izleyiciyle buluşacak Levent Soyarslan'ın yönettiği "Oflu Hocayı Aramak", komediseverleri salonlara çekmeyi hedefliyor Yönetmenliğini Michael Tiddes'in üstlendiği "Anormal Aktivite" filminde, hayallerindeki eve taşınan Malcolm ve Kisha adlı iki dostun, evlerini iblisle paylaştıklarını anlamalarının ardından gelişen, komik ve korku dolu olayları anlatılıyor. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Yıldızları Erzurumlular'la Buluşturuyor

  Erzurumlu Nil Gürpınar'ın, kendisi gibi sinemacı babası Cahit Gürpınar'ın vasiyeti üzerine başlattığı 'Uluslararası Dadaş Film Festivali'nin, 2-7 Mayıs tarihleri arasında 9'ncusu yapılacak. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Uluslararası Eskişehir Film Festivali

  Uluslararası Eskişehir Film Festivali

  Bu yıl 16'ncısı düzenlenecek festivalde, 29 ülkeden 3 belgesel, 51 uzun metrajlı ve 55 kısa film izleyicisiyle buluşacak. (29 Nisan 2014 Salı )

   

  İş Dünyası Sinemaya Tepe Şirket ile Giriyor

  İş dünyasının ünlü aileleri Insignia Yapım çatısı altında birleşerek Türk sinemasında yeni bir iş modeli oluşturdu. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  'Panzehir'de Heyecan Artıyor

  'Panzehir'de Heyecan Artıyor

  Çekim teknikleri, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettirecek suç ve macera filmi Panzehir'de geri sayım devam ediyor. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Nuri Alço'ya Gazoz Ismarladılar

  Nuri Alço'ya Gazoz Ismarladılar

  Türk sinemasının ünlü ismi Nuri Alço, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Tarabya'da Yine 'Tecrübe' Kazandı

  Tarabya'da Yine "Tecrübe" Kazandı

  Sarıyer'in Tarabya Mahallesi'nde ilk olarak 1961'de muhtarlık koltuğuna oturan 84 yaşındaki Refet Üstün, 30 Mart yerel seçimlerinde de rakiplerini geride bırakarak, üst üste 11. kez muhtar oldu Refet Üstün: "İsmet İnönü'den bu yana hepsini gördüm. Hepsi de sağolsunlar hatır için değil de Tarabyalılar'ı sevdikleri için bana uğramış, selam vermiş, hatta misafirim olmuşlardır. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Panzehir 9 Mayıs'ta Sinemalarda

  Panzehir 9 Mayıs'ta Sinemalarda

  Çekim teknikleri, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettirecek suç ve macera filmi Panzehir, 9 Mayıs'ta izleyicisi ile buluşacak. (11 Mart 2014 Salı )

   

  33 Ünlü İsim 'Kadına Şiddete Son' Demek İçin Bir Araya Geldi

  33 Ünlü İsim 'Kadına Şiddete Son' Demek İçin Bir Araya Geldi

  33 ünlü isim "Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son!" demek için bir araya geldi. (04 Mart 2014 Salı )

   

  Kayaköy, Avustralyalı Aktör Russell Crowe'un Filmi ile Dünyaya Tanıtılacak

  Kayaköy, Avustralyalı Aktör Russell Crowe'un Filmi ile Dünyaya Tanıtılacak

  Ünlü aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği "The Water Diviner" filminin Türkiye'deki sahnelerinin bir bölümü, Fethiye'nin tarihi Kayaköy ören yerinde çekilecek TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Taşçı: "Böyle bir Hollywood filminin Kayaköy'de çekilecek olması deniz aşırı ülkelerden, Uzakdoğudan ve filmin konusu gereği Avustralya'dan bölgemize ciddi ilgi oluşturacak. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  33 Ünlü İsim Kadına Şiddete Son Demek İçin Bir Araya Geldi

  33 Ünlü İsim Kadına Şiddete Son Demek İçin Bir Araya Geldi

  Ünlü isimler, kadına şiddeti kınamak ve ALO 183 hattının bilinirliğini arttırmak için fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit'in objektifinin karşısına geçti. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Ünlüler Kadına Şiddete Son Projesi İçin Objektif Önüne Geçti

  Ünlüler Kadına Şiddete Son Projesi İçin Objektif Önüne Geçti

  Kadına şiddeti kınamak ve ALO 183 hattının bilinirliğini arttırmak için yapılan projede 33 ünlü isim, objektifin önüne geçti. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ünlüler 'Kadına Şiddete Son' Dedi

  Ünlüler "Kadına Şiddete Son" Dedi

  Ünlüler, kadına şiddeti kınamak ve "ALO 183" hattının bilinirliğini arttırmak için fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit'e poz verdi. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ünlü İsimlerin 'Kadına Şiddete Son' Projesi

  Ünlü İsimlerin "Kadına Şiddete Son" Projesi

  Kadına şiddeti kınamak ve "ALO 183" hattının bilinirliğini arttırmak projesi için 33 ünlü isim, objektif önüne geçti. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Kartal'da Yeşilçam Esintisi

  Kartal'da Yeşilçam Esintisi

  Kartal Belediyesinin düzenlediği Yeşilçam Filmleri Konseri, Hürriyet Mahallesi sakinlerine unutulmaz bir gece yaşattı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Manisa Altın Üzüm Festivali Tescillendi

  Manisa Altın Üzüm Festivali Tescillendi

  Manisa Belediyesi tarafından ilki 2010 yılında, ikincisi 2011 yılında düzenlenen Altın Üzüm Kısa Film Festivali, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillendi. (04 Şubat 2014 Salı )

   

  Yeşilçam'ın 'Kötü Adamı'nın Zor Anları

  Yeşilçam'ın 'Kötü Adamı'nın Zor Anları

  Yeşilçam’da 1970’li yıllarda kötü adam rollerinin aranan adamı olan İhsan Gedik’in, Taksim’de güçlükle yürümesi ve düşmesi kameralar tarafından görüntülendi. (27 Ocak 2014 Pazartesi )

   

 

  Yeşilçam'ın Kötü Adamı İhsan Gedik Yürümekte Zorlanıyor

  Yeşilçam'ın Kötü Adamı İhsan Gedik Yürümekte Zorlanıyor

  Yeşilçam'da 1970'li yıllarda kötü adam rollerinin aranan adamı olan İhsan Gedik'in, Taksim'de güçlükle yürümesi kameralar tarafından görüntülendi. (26 Ocak 2014 Pazar )

   

  Kartal'da Yeşilçam Rüzgarı Esti

  Kartal'da Yeşilçam Rüzgarı Esti

  Kartal Belediyesinin düzenlediği Yeşilçam Filmleri Konseri, Kartallılara unutulmaz bir nostalji gecesi yaşattı. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Eskişehir'de Yerel Seçimlere Doğru

  30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Eskişehir örgütü ve belediye başkan adayları, seçim bürolarını peş peşe açmaya devam ediyor. (12 Ocak 2014 Pazar )

   

  Cüneyt Arkın'ın Acı Günü

  Cüneyt Arkın'ın senarist yeğeni Nurettin İrişen 68 yaşında hayatını kaybetti. (08 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Yeşilçam'ın Duayen İsimleri Üniversitelilerle Buluştu

  Yeşilçam'ın Duayen İsimleri Üniversitelilerle Buluştu

  Yeşilçam'ın duayen isimleri İzmir Ekonomi Üniversitesinde gençlerle bir araya geldi. (04 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Başbakanlık Müşavirinden 'Ürpertici Devlet Geleneği' Uyarısı!

  Başbakanlık Müşavirinden 'Ürpertici Devlet Geleneği' Uyarısı!

  Başbakanlık Müşaviri Hamdi Kılıç, 'kör husumet uğruna milletine düşmanlık edenlerin safına katılanlara devletin ürpertici reflekslerini' hatırlattı. (02 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Altan Tan:Haklıysan Aklanacaksın,Haksızsan Hesap Vereceksin

  Altan Tan:Haklıysan Aklanacaksın,Haksızsan Hesap Vereceksin

  Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Türkiye'deki yolsuzlukların yeni bir şey olmadığını söyledi. (29 Aralık 2013 Pazar )

   

  Ahmet Yakupoğlu'na Kültür ve Sanat Büyük Ödülü Verildi

  Ahmet Yakupoğlu'na Kültür ve Sanat Büyük Ödülü Verildi

  Kütahyalı ressam ve minyatür sanatçısı Ahmet Yakupoğlu'na Cumhurbaşkanlığı, Kültür ve Sanat Büyük ödülü verdi. (25 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Yakut Gözlü Kedi

  Yakut Gözlü Kedi

  Kore'de ki bir mabette çağlar öncesinden kalma bir buda heykeli vardı, heykelin gözleri dünyanın en büyük yakutlarıyla süslüydü. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Osmanlı Kartalı

  Osmanlı Kartalı

  Film Rus İmparatorluğu ile Rus himayesine girmek istemeyen Avar kökenli Kafkas lider Hacı Murat'ın(Kadir Savun) kumandanlarından İslam Bey(Cüneyt Arkın) ve Rus kalesine peder kılığında soktuğu casus İslam Bey'in kardeşi İmamoğlu Deli Ahmet'in(Cüneyt Arkın) Rus ordusunu oyalamasını ve sonunda Rus ordusunun bozguna uğratılmasını işliyor. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Korkusuz Cengaver

  Korkusuz Cengaver

  Anton (Tarık Şimşek) ve Anton'un kardeşi (Mine Sun) tarafından alçakça bir iftiraya uğrayan Şahin Bey (Cüneyt Arkın) ölümden kurtulup Kara Hilal adını alıp Anton ve adamlarının başına bela olur. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Kırbaç Altında

  Kırbaç Altında

  Annesi ve babası öldükten sonra yetim kalan Selim (Cüneyt Arkın), dayısının çiftliğinde büyümüş, ancak geride kalan tüm hayatını dayısı Hasan'ın kendisine yaptığı eziyetlerle, attığı dayaklarla ve özellikle kırbaçla dövmesiyle geçmiştir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Kartal Bey

  Kartal Bey

  Kartal Bey çok sevdiği kardeşinin intikamını almak için bir savaş vermektedir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  İdamlık

  İdamlık

  bir komiser memurunun uyuşturucu satıcılarına karşı verdiği mücadele son derece hareketli sahneleri olan bir filmdir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gırgır Ali

  Gırgır Ali

  Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın'dan gırgırı bol bir adamın yaşam öyküsü. Film komedi ve maceranın harmanlanmasıyla ortaya çıkmıştır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Gelincik

  Gelincik

  Büyük şehrin kargaşasından sıkılan Fato bundan kurtulmak için sakin bir tatil kasabasına gelir. Fato nun hayatı babası tarafından yönlendirilmiştir ve son hamle de istemediği biriyle evlendirilecektir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Fakir Bir Kız Sevdim

  Fakir Bir Kız Sevdim

  Sevdiği kıza kendini beğendirebilmek için kendini fakir olarak gösteren bir gencin öyküsü. Genç kız bu durumu öğrendiğinde yaşadığı hayal kırıklığı ve sinir geç adamın işini zora sokacak. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  En Büyük Yumruk

  En Büyük Yumruk

  En Büyük Yumruk lakaplı serkeş polis memuru Murat, gizemli bir şekilde öldürülen kişilerin soruşturmasını üstlenmiştir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Dişi Düşman

  Dişi Düşman

  Kıbrıs olayları sırasında geçen bir maceranın öyküsünü anlatan filmin başrollerini Cüneyt Arkın, Ajda Pekkan ve Hülya Koçyiğit paylaşıyor. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Deli Şahin

  Deli Şahin

  1976 yapımı türk filmi. yönetmen ve başrol oyuncusu Cüneyt Arkın'dır. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Babaların Babası

  Babaların Babası

  Nermin (Filiz Akın) 15 sene önce boşandığı kocası Murat (Cüneyt Arkın)’ı hala unutamamış ama ona karşı olan kızgınlığı da bir türlü geçmemiştir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Babacan

  Babacan

  Şahin (Cüneyt Arkın) tek başına yaşayan iyi kalpli ve gözü pek bir polistir. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Ateşli Delikanlı

  Ateşli Delikanlı

  Esprili kişilikleri olan yakışıklı gazeteci Murat (Cüneyt Arkın) ile fotoğrafçı arkadaşı Fuat yurtdışından gelen bayan sanatçılarla röportaja giderler. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  (Özel Haber) Hem Muayene Ediyor Hem de Konserlerle Moral Veriyor

  (Özel Haber) Hem Muayene Ediyor Hem de Konserlerle Moral Veriyor

  Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Ekrem Aktaş, hastalarını hem muayene ediyor hem de bağlama çalarak onlara moral veriyor.
  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Kayseri... (29 Kasım 2013 Cuma )

   

  Insignia Yapım, İki Yılda 5 Yeni Projeye İmza Atacak

  Alper Çağlar'ın yönetmenliğinde gerçekleşen Panzehir filmi ile seyircileriyle buluşmaya hazırlanan Insignia Yapım, yatırımlarına devam edecek. (19 Kasım 2013 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 09:35:26. #1.11#