SON DAKİKA CÜNEYT ARKIN HABERLERİ

Son Dakika Cüneyt Arkın Haberleri

 • 13:58Muff'ta Onur Ödülleri Perihan Savaş ve Serdar Gökhan'a VerilecekBu yıl altıncısı düzenlenecek Malatya Uluslararası Film Festivali'nde (MUFF) onur ödülleri ünlü oyuncular Serdar Gökhan ve Perihan Savaş'a verilecek.
 • 14:36Uluslararası Edirne Film Festivali' 1-7 Ekim'de Perdelerini AçıyorUluslararası Edirne Film Festivali' 1-7 Ekim'de Perdelerini AçıyorEdirne Valiliği’nin katkılarıyla Özrumeli A.Ş. tarafından bu yıl birincisi yapılması planlanan ‘Uluslararası Film Festivali’, 1-7 Ekim 2015 tarihlerinde perdelerini açmaya hazırlanıyor.
 • 10:23Yeşilçam?ın Usta Oyuncusu Hayatını KaybettiYeşilçam'da bir çok filmde rol olan emektar oyuncu Suat Geyik akciğer kanseriydi ve huzur evinde yaşıyordu.
 • 15:48Taklacı Cüneyt Arkın ve Kendinden Efektli NinjalarTaklacı Cüneyt Arkın ve Kendinden Efektli NinjalarTaklacı Cüneyt Arkın ve Kendinden Efektli Ninjalar
 • 19:54İzmir Pervin Par Son Yolculuğuna Uğurlandıİzmir Pervin Par Son Yolculuğuna UğurlandıPervin Par son yolculuğuna uğurlandı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kan kanseri tedavisi sırasında dün hayatını kaybeden Türk sinemasının bir dönemine damga vuran yıldızlarından Pervin Par, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:07Pervin Par Son Yolculuğuna UğurlandıPervin Par Son Yolculuğuna Uğurlandıİzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kan kanseri tedavisi sırasında dün hayatını kaybeden Türk sinemasının bir dönemine damga vuran yıldızlarından Pervin Par, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 09:27Sanatçı Volkan Konak Bodrum'da Konser VerdiSanatçı Volkan Konak Bodrum'da Konser VerdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konserden görüntüler- Seyirci detayları- Volkan Konak'ın konuşması Sanatçı Volkan Konak, Bodrum'da konser verdi- Bodrum Antik Tiyatro'da konser veren ünlü sanatçı, seslendirdiği şarkılarla izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı Sanatçı Volkan Konak, Bodrum'da konser verdi.
 • 09:01Sanatçı Volkan Konak, Bodrum'da Konser VerdiSanatçı Volkan Konak, Bodrum'da konser verdi.
 • 18:13Büyük Usta Cüneyt Arkın, Efsane Kavgacı Kadir Kök'ü Ziyaret EttiYeşilçam filmlerinde Cüneyt Arkın'ın dayak attığı oyuncu Kadir Kök rahatsızlandı.
 • 17:21Görme Engelli Futbolu Kalp Gözüyle Oynayan AdamlarGörme Engelli Futbolu Kalp Gözüyle Oynayan Adamlar"Futbol aşkının peşinden görmeden koşanlar olarak adlandırılan, topun sesini takip eden, kalp gözüyle gören ve futbol aşkları sayesinde engel tanımayan adamların antrenörleri Hasan Yıldırım ve Serkan Gümüş'le yıldız oyuncusu Hasan Şavat iddialı açıklamalarda bulundular.
 • 10:13Cüneyt Arkın'ın Oğlu Gittikçe Babasına BenziyorCüneyt Arkın'ın Oğlu Gittikçe Babasına BenziyorArkın'ın küçük oğlu Kaan Cüreklibatur yaşı ilerleyip saçları beyazlamaya başladıkça babasına birebir benzedi.
 • 15:55MHP'li Vural'dan Yiğit Bulut'a: Jöleyi Fazla KaçırmışMHP'li Vural'dan Yiğit Bulut'a: Jöleyi Fazla KaçırmışMHP Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut’un, katıldığı bir televizyon programında sarfettiği, “İki tane ruhsatlı silahım var ve yıllardır da hakkımdan dolayı aldığım yüzlerce mermim var. Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez.” şeklindeki sözlerini değerlendirdi.
 • 22:58Kendi Filmini Yıllar Sonra Yazlık Sinemada İzlediKendi Filmini Yıllar Sonra Yazlık Sinemada İzledi1978 yapımı ’Maden’ filmini yıllar sonra Eskişehir’deki yazlık sinemada tekrar izleme fırsatı bulan ünlü oyuncu Meral Orhonsay, “Filmi madenciler için izleyeceğim ve zaman zaman hüzünleneceğim, böyle bir filmi armağan ettiğimiz için aynı zamanda da mutluyum” dedi.
 • 09:11Sanat Güneşi Zeki Müren Seksenler'deSanat Güneşi Zeki Müren Seksenler'deTrt1'in reyting rekortmeni dizisi Seksenler, her biri kendi alanında efsane olan isimleri izleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor.
 • 16:01Engelli Gencin Oyunculuk HayaliEngelli Gencin Oyunculuk Hayali-Engelli gencin yaptığı el işi tablolar-Şevket Çoruh tablosu hayranı-Röportaj (Şevket Çoruh hayranı) CİHAN DEMİRCİ - Edirne'de yaşayan eğitilebilir zihinsel engelli Altan Meriç, hayranı olduğu sinema oyuncuları Şevket Çoruh ve Cüneyt Arkın gibi oyuncu olmak istiyor.
 • 11:56Zihinsel Engelli Gencin Oyunculuk HayaliEdirne'de yaşayan eğitilebilir zihinsel engelli Altan Meriç, hayranı olduğu sinema oyuncuları Şevket Çoruh ve Cüneyt Arkın gibi oyuncu olmak istiyor.
 • 17:16Türk Sineması'nın 100. Yılında Türk Sineması'nın 100. Yılında " En İyi On'lar" Sahiplerini BulduTürk Sineması'nın 100. yılı dolayısıyla, Beyoğlu Belediyesi ile Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) işbirliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Başbakanlık Tanıtma Fonu'nun da destekleriyle düzenlenen "En İyi On'lar" ödülleri dün gece sahiplerini buldu.
 • 16:23Türk Sineması'nın 100. Yılında En İyi Onlar Sahiplerini BulduTürk Sineması'nın 100. Yılında En İyi Onlar Sahiplerini Buldu10 farklı dalda Türk Sineması'nın 'En iyi On'ları ödüllendirildi.
 • 15:15Türk Sineması'nın 100'üncü Yılında 'En İyi On'lar Sahiplerini BulduTürk Sineması'nın 100'üncü Yılında 'En İyi On'lar Sahiplerini BulduTürk Sineması’nın 100. Yılı anısına hayata geçirilen "En İyi On’lar" ödül töreni Beyoğlu Belediyesi ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle kutlandı.
 • 00:28Cem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş DansıCem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş DansıCem Yılmaz ile Hülya Avşar, Türk sinemasının 100. yılı gecesinde dans etti.
 • 00:27Cem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş DansıCem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş DansıCem Yılmaz ile Hülya Avşar, Türk sinemasının 100. yılı gecesinde dans etti.
 • 00:08Türk Sinemasının 100. YılıTürk sinemasının 100. yılı, Beyoğlu Belediyesi ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle kutlandı.
 • 16:50Diyarbakır'da "Kadına Yönelik Şiddete Dur" Fotoğraf SergisiKadına yönelik şiddetin önlenmesi amacıyla ünlü sanatçıların fotoğraflarının yer aldığı sergi, bir alışveriş merkezinde açıldı.
 • 13:07Cüneyt Arkın Hayranlığından ŞampiyonluğaTürkiye'yi ve Türkleri, Balkanlardan Avrupa'ya, Ortadoğu'dan Uzakdoğu'ya onlarca ülkede temsil eden ve şampiyonluklarla buluşturan Alaaddin Şahintekin'i başarıya taşıyan hayat hikayesi, Türk sinema tarihinden bir kesit gibi.
 • 17:59Cüneyt ArkınCüneyt ArkınCüneyt Arkın
 • 13:52Sanat Dünyası, Usta Oyuncuyu Son Yolcuğunda Yalnız BıraktıSanat Dünyası, Usta Oyuncuyu Son Yolcuğunda Yalnız Bıraktı84 yaşında hayata gözlerini yuman Yeşilçam oyuncularından Hakkı Kıvanç, cenaze töreninde sanatçı arkadaşları tarafından yalnız bırakıldı.
 • 09:52Türk Sinemasının En İyi Aksiyon Filminin Galası YapıldıTürk Sinemasının En İyi Aksiyon Filminin Galası Yapıldı"Fatih'in Fedaisi Kara Murat" ın galası önceki akşam ÖzdilekPark İstanbul içinde bulunan Cinetime Sinemaları'nda gerçekleşti.
 • 11:34Abartının Dibine Vuran Cüneyt ArkınAbartının Dibine Vuran Cüneyt ArkınAbartının Dibine Vuran Cüneyt Arkın
 • 16:51Türk Dünyasına Hizmet ÖdülleriTürk Dünyasına Hizmet ÖdülleriTürk Dünyasına Hizmet Ödülleri-Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı, "19. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı-Ödüle layık görülenler arasında Türkiye'den sanatçı Cüneyt Arkın'ın yanı sıra Azerbaycan, Gagauz Yeri (Moldova), Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, KKTC, Macaristan ile Özbekistan'dan kişi, kurum ve kuruluşlar bulunuyor Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı (TÜRKSAV), "19. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı.
 • 16:51Türk Dünyasına Hizmet ÖdülleriTürk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı, "19. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı Ödüle layık görülenler arasında Türkiye'den sanatçı Cüneyt Arkın'ın yanı sıra Azerbaycan, Gagauz Yeri (Moldova), Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, KKTC, Macaristan ile Özbekistan'dan kişi, kurum ve kuruluşlar bulunuyor.
 • 12:44Yeşilçam Sinemasının Güldüren SahneleriYeşilçam Sinemasının Güldüren SahneleriYeşilçam filmlerinde bazı sahneler bugün izlendiğinde insanları gülme krizine sokuyor.
 • 19:54Yönetmen, 31 Yıl Önce Çektiği Filmi İlk Kez İzlediTürk İşi Fantastik Filmler Festivali'nde filmi gösterilen Yönetmen İnanç: "Vahşi Kan'ı 31 senedir seyretmemiştim." dedi.
 • 11:14Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı (KVP 240) DetaylarıKurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı (KVP 240) DetaylarıKurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde bir sahne izleyicilerin yoğun tepkisine neden oldu. KVP son bölümde Pusat ile Balta'nın hesaplaşma sahnesi Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin ağır eleştirilerine neden oldu. Çok basit ve anlamsız bir sahne olduğu yönünde ağır eleştiriler alan sahne ile ilgili yapılan yorumlar ve son bölümden detaylar şu şekilde..
 • 10:37Kurtlar Vadisi Pusu'da Yoğun Eleştiri Alan Sahne ve KVP 240. Bölüm DetaylarıKurtlar Vadisi Pusu'da Yoğun Eleştiri Alan Sahne ve KVP 240. Bölüm DetaylarıKurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde bir sahne izleyicilerin yoğun tepkisine neden oldu. KVP son bölümde Pusat ile Balta'nın hesaplaşma sahnesi Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin ağır eleştirilerine neden oldu. Çok basit ve anlamsız bir sahne olduğu yönünde ağır eleştiriler alan sahne ile ilgili yapılan yorumlar ve son bölümden detaylar şu şekilde..
 • 15:39Yeşilçam'dan Seyyar SatıcılığaYeşilçam'dan Seyyar SatıcılığaTürk sinemasının emektar figüran oyuncularından 'Ustura Kemal' lakaplı 77 yaşındaki Niyazi Taligacı, Edirne'de seyyar arabayla tatlı satarak geçimini sağlıyor.
 • 11:31460 Filmin Sonu Huzurevinde Bitti460 Filmin Sonu Huzurevinde BittiCüneyt Arkın, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın gibi Türk Sineması’nın dev isimleriyle 460 Türk filminde rol alan emektar sanatçı Suat Geyik’e ailesi de sahip çıkmayınca sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği tarafından huzurevine yerleştirildi.
 • 15:25Türk Sinemasının 100.Yılı, Karnaval Tadında KutlanacakTürk Sinemasının 100.Yılı, Karnaval Tadında KutlanacakTürk Sinemasının 100.Yılı, Yeşilçam ve çağdaş sinemamıza emek ve gönül vermiş birçok ünlü oyuncunun, yönetmenin, senaristin, yapımcının, teknik kadronun katılımıyla karnaval tadında kutlanacak
 • 13:32Uluslararası 1. Altın Boğa Filmleri Festivali Sona ErdiSinema sanatçısı Köksal: "Tarihimize baktığımızda Fatihimiz, Yüce Sultan Süleymanımız bir kez gelmişler, Anadolumuzdaki bütün kaleleri fethetmişler.
 • 00:4351. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film FestivaliBu yıl 51. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapanış galası ve ödül töreni ile sona erdi Festivalde bu yıl "En iyi film" ödülü, Kutluğ Ataman'ın "Kuzu" adlı filmine verildi Gecede Nesrin Cavadzade "En iyi kadın oyuncu", Serkan Keskin ve Feyyaz Duman ise "En iyi erkek oyuncu" seçildi Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması'nda "En iyi film", Rus yönetmen Alexandr Kott'un "Test" adlı filmi oldu.
 • 00:04Antalya Altın Portakal'da Kapanış HeyecanıAntalya Altın Portakal'da Kapanış Heyecanı51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinin Antalya Expo Center'deki kapanış ve ödül töreni kırmızı halı geçişleriyle başladı.
 • 23:33Altın Portakal'da Ödül GecesiAltın Portakal'da Ödül GecesiAntalya Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 51'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ödül gecesi Antalya EXPO Center'da, kırmızı halı seremonisiyle başladı.
 • 18:00Cüneyt Arkın ve Hülya Koçyiğit Altın Portakal İçin Antalya'daCüneyt Arkın ve Hülya Koçyiğit Altın Portakal İçin Antalya'daUluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin bu akşam yapılacak kapanış gecesine katılmak için Türk sinemasının ünlü isimleri Antalya'ya geldi.
 • 18:52Vali Kamçı, Yetiştirme Yurdundaki Gençlere Bayram Harçlığı DağıttıVali Kamçı, Yetiştirme Yurdundaki Gençlere Bayram Harçlığı DağıttıMalatya’da kısa bir süre önce göreve başlayan Vali Süleyman Kamçı, kamu kurum yöneticileri ile birlikte bayram ziyaretlerini bir gün önceden başlatarak Erkek Yetiştirme Yurdu’nda kalan gençleri ziyaret edip, bayram harçlığı dağıttı.
 • 14:08Başhekim Yardımcısı "Yedi Güzel Adam"Da Oyuncu OlduKahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Gökşen, kentte çekilen dizide rol aldı Konuk oyuncu olarak başladığı dizide "Doktor Said" karakterini canlandıran Gökşen: "Uzun süre acil hekimi olarak çalıştığım için insanların duygusal yoğunluğunu yani acısını, hüznünü, yakınının kurtuluş sevincini yaşamış birisiyim. Oradan empati kurup aktarmaya çalışıyorum.
 • 12:05Altın Koza'da 'Toz Ruhu' ve 'Deniz Seviyesi' DamgasıAltın Koza'da 'Toz Ruhu' ve 'Deniz Seviyesi' DamgasıTürk Sineması'nın 100'üncü yılının kutlandığı Adana 21'inci Altın Koza Film Festivali'nde 18 ödül sahiplerini bulurken, 'En İyi Film' ile birlikte toplam 4 ödül alan 'Toz Ruhu' ve 6 ödül alan 'Deniz Seviyesi' bu yıla damga vurdu.
 • 08:0421. Uluslararası Altın Koza Film Festivali - Ödüller sahiplerini buldu -21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali - Ödüller sahiplerini buldu -Adana Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 21'incisi düzenlenen Uluslararası Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Ulusal Uzun Metraj Film yarışması ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 01:0121. Uluslararası Altın Koza Film FestivaliUlusal Uzun Metraj Film yarışmasında "En İyi Film Ödülü"ne yönetmenliğini Nesimi Yetik'in yaptığı "Toz Ruhu" filmi layık görüldü.
 • 00:18Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu?Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu?Adana Büyükşehir Belediyesi'nce organize edilen Altın Koza Film Festivali'nin büyük ödül töreni Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'nde yapıldı.
 • 00:18Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu?Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu?Adana Büyükşehir Belediyesi'nce organize edilen Altın Koza Film Festivali'nin büyük ödül töreni Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'nde yapıldı.
 • 00:14Altın Koza'nın En İyisi 'Toz Ruhu'Altın Koza'nın En İyisi 'Toz Ruhu'Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 21. Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın sonuçları bu gece yapılan ödül töreninde belli oldu.