SON DAKİKA CÜNEYT ARKIN HABERLERİ

Son Dakika Cüneyt Arkın Haberleri


CÜNEYT ARKIN

Cüneyt Arkın gerçek adı: Fahrettin Cüreklibatır'dır. 8 Eylül 1937 Eskişehir, Alpu, Karaçay Köyü'de doğan en ünlü sinema oyuncularımızdandır. Sinemada canlandırdığı Malkoçoğlu karakteri kendisine lakap olarak atfedilmiştir. Televizyon programları sunmuş ve kısa bir süre gazetelerde sağlıkla ilgili... Devamı

09:52
Türk Sinemasının En İyi Aksiyon Filminin Galası Yapıldı "Fatih'in Fedaisi Kara Murat" ın galası önceki akşam ÖzdilekPark İstanbul içinde bulunan Cinetime Sinemaları'nda gerçekleşti.
Türk Sinemasının En İyi Aksiyon Filminin Galası Yapıldı
11:34
Abartının Dibine Vuran Cüneyt Arkın Abartının Dibine Vuran Cüneyt Arkın
Abartının Dibine Vuran Cüneyt Arkın
16:51
Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri-Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı, "19. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı-Ödüle layık görülenler arasında Türkiye'den sanatçı Cüneyt Arkın'ın yanı sıra Azerbaycan, Gagauz Yeri (Moldova), Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, KKTC, Macaristan ile Özbekistan'dan kişi, kurum ve kuruluşlar bulunuyor Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı (TÜRKSAV), "19. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı.
Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri
16:51
Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı, "19. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı Ödüle layık görülenler arasında Türkiye'den sanatçı Cüneyt Arkın'ın yanı sıra Azerbaycan, Gagauz Yeri (Moldova), Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, KKTC, Macaristan ile Özbekistan'dan kişi, kurum ve kuruluşlar bulunuyor.
12:44
Yeşilçam Sinemasının Güldüren Sahneleri Yeşilçam filmlerinde bazı sahneler bugün izlendiğinde insanları gülme krizine sokuyor.
Yeşilçam Sinemasının Güldüren Sahneleri
19:54
Yönetmen, 31 Yıl Önce Çektiği Filmi İlk Kez İzledi Türk İşi Fantastik Filmler Festivali'nde filmi gösterilen Yönetmen İnanç: "Vahşi Kan'ı 31 senedir seyretmemiştim." dedi.
11:14
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı (KVP 240) Detayları Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde bir sahne izleyicilerin yoğun tepkisine neden oldu. KVP son bölümde Pusat ile Balta'nın hesaplaşma sahnesi Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin ağır eleştirilerine neden oldu. Çok basit ve anlamsız bir sahne olduğu yönünde ağır eleştiriler alan sahne ile ilgili yapılan yorumlar ve son bölümden detaylar şu şekilde..
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı (KVP 240) Detayları
10:37
Kurtlar Vadisi Pusu'da Yoğun Eleştiri Alan Sahne ve KVP 240. Bölüm Detayları Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde bir sahne izleyicilerin yoğun tepkisine neden oldu. KVP son bölümde Pusat ile Balta'nın hesaplaşma sahnesi Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin ağır eleştirilerine neden oldu. Çok basit ve anlamsız bir sahne olduğu yönünde ağır eleştiriler alan sahne ile ilgili yapılan yorumlar ve son bölümden detaylar şu şekilde..
Kurtlar Vadisi Pusu'da Yoğun Eleştiri Alan Sahne ve KVP 240. Bölüm Detayları
15:39
Yeşilçam'dan Seyyar Satıcılığa Türk sinemasının emektar figüran oyuncularından 'Ustura Kemal' lakaplı 77 yaşındaki Niyazi Taligacı, Edirne'de seyyar arabayla tatlı satarak geçimini sağlıyor.
Yeşilçam'dan Seyyar Satıcılığa
11:31
460 Filmin Sonu Huzurevinde Bitti Cüneyt Arkın, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın gibi Türk Sineması’nın dev isimleriyle 460 Türk filminde rol alan emektar sanatçı Suat Geyik’e ailesi de sahip çıkmayınca sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği tarafından huzurevine yerleştirildi.
460 Filmin Sonu Huzurevinde Bitti
15:25
Türk Sinemasının 100.Yılı, Karnaval Tadında Kutlanacak Türk Sinemasının 100.Yılı, Yeşilçam ve çağdaş sinemamıza emek ve gönül vermiş birçok ünlü oyuncunun, yönetmenin, senaristin, yapımcının, teknik kadronun katılımıyla karnaval tadında kutlanacak
Türk Sinemasının 100.Yılı, Karnaval Tadında Kutlanacak
13:32
Uluslararası 1. Altın Boğa Filmleri Festivali Sona Erdi Sinema sanatçısı Köksal: "Tarihimize baktığımızda Fatihimiz, Yüce Sultan Süleymanımız bir kez gelmişler, Anadolumuzdaki bütün kaleleri fethetmişler.
00:43
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Bu yıl 51. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapanış galası ve ödül töreni ile sona erdi Festivalde bu yıl "En iyi film" ödülü, Kutluğ Ataman'ın "Kuzu" adlı filmine verildi Gecede Nesrin Cavadzade "En iyi kadın oyuncu", Serkan Keskin ve Feyyaz Duman ise "En iyi erkek oyuncu" seçildi Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması'nda "En iyi film", Rus yönetmen Alexandr Kott'un "Test" adlı filmi oldu.
00:04
Antalya Altın Portakal'da Kapanış Heyecanı 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinin Antalya Expo Center'deki kapanış ve ödül töreni kırmızı halı geçişleriyle başladı.
Antalya Altın Portakal'da Kapanış Heyecanı
23:33
Altın Portakal'da Ödül Gecesi Antalya Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 51'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ödül gecesi Antalya EXPO Center'da, kırmızı halı seremonisiyle başladı.
Altın Portakal'da Ödül Gecesi
18:00
Cüneyt Arkın ve Hülya Koçyiğit Altın Portakal İçin Antalya'da Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin bu akşam yapılacak kapanış gecesine katılmak için Türk sinemasının ünlü isimleri Antalya'ya geldi.
Cüneyt Arkın ve Hülya Koçyiğit Altın Portakal İçin Antalya'da
18:52
Vali Kamçı, Yetiştirme Yurdundaki Gençlere Bayram Harçlığı Dağıttı Malatya’da kısa bir süre önce göreve başlayan Vali Süleyman Kamçı, kamu kurum yöneticileri ile birlikte bayram ziyaretlerini bir gün önceden başlatarak Erkek Yetiştirme Yurdu’nda kalan gençleri ziyaret edip, bayram harçlığı dağıttı.
Vali Kamçı, Yetiştirme Yurdundaki Gençlere Bayram Harçlığı Dağıttı
14:08
Başhekim Yardımcısı "Yedi Güzel Adam"Da Oyuncu Oldu Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Gökşen, kentte çekilen dizide rol aldı Konuk oyuncu olarak başladığı dizide "Doktor Said" karakterini canlandıran Gökşen: "Uzun süre acil hekimi olarak çalıştığım için insanların duygusal yoğunluğunu yani acısını, hüznünü, yakınının kurtuluş sevincini yaşamış birisiyim. Oradan empati kurup aktarmaya çalışıyorum.
12:05
Altın Koza'da 'Toz Ruhu' ve 'Deniz Seviyesi' Damgası Türk Sineması'nın 100'üncü yılının kutlandığı Adana 21'inci Altın Koza Film Festivali'nde 18 ödül sahiplerini bulurken, 'En İyi Film' ile birlikte toplam 4 ödül alan 'Toz Ruhu' ve 6 ödül alan 'Deniz Seviyesi' bu yıla damga vurdu.
Altın Koza'da 'Toz Ruhu' ve 'Deniz Seviyesi' Damgası
08:04
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali - Ödüller sahiplerini buldu - Adana Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 21'incisi düzenlenen Uluslararası Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Ulusal Uzun Metraj Film yarışması ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali - Ödüller sahiplerini buldu -
01:01
21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film yarışmasında "En İyi Film Ödülü"ne yönetmenliğini Nesimi Yetik'in yaptığı "Toz Ruhu" filmi layık görüldü.
00:18
Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu? Adana Büyükşehir Belediyesi'nce organize edilen Altın Koza Film Festivali'nin büyük ödül töreni Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu?
00:18
Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu? Adana Büyükşehir Belediyesi'nce organize edilen Altın Koza Film Festivali'nin büyük ödül töreni Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Adana ) Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu?
00:14
Altın Koza'nın En İyisi 'Toz Ruhu' Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 21. Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın sonuçları bu gece yapılan ödül töreninde belli oldu.
Altın Koza'nın En İyisi 'Toz Ruhu'
23:42
Altın Koza'da Büyük Ödül 'Toz Ruhu'na' 21. Altın Koza Uluslararası Film Festivali’nde büyük ödüller sahiplerini buldu.
Altın Koza'da Büyük Ödül 'Toz Ruhu'na'
23:18
Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu' Adana'da 21'incisi düzenlenen Altın Koza Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.
Altın Koza'da En İyi Film 'Toz Ruhu'
22:43
Altın Koza'da Büyük Ödül "Toz Ruhu'na" 21. Altın Koza Uluslararası Film Festivali’nde büyük ödüller sahiplerini buldu.
Altın Koza'da Büyük Ödül 'Toz Ruhu'na'
20:23
Düzeltme "Kültür Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu" başlıklı haberimizin spotunda, girişinde ve sekizinci paragrafında sehven yer alan "istiklal" kelimesi, "istikrar" olarak düzeltilmiştir.
20:01
Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür ve Turizm Bakanlığının verdiği 2013 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu
18:20
2013 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri, Ankara'da Verildi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 1979 yılından bu yana her yıl ortaya koydukları üstün nitelikli eser ve çalışmalarından dolayı verilen Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’ne layık görülen Müzeyyen Senar, Ahmet Yakupoğlu, Nuri Pakdil ve Cüneyt Arkın ödüllerini Kültür ve Turizim Bakanı Ömer Çelik'in ellerinden aldı.
18:15
Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür ve sanata hizmetlerinden dolayı Müzeyyen Senar, Ahmet Yakupoğlu, Nuri Pakdil ve Cüneyt Arkın'a "2013 ?Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri" törenle verildi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Devletlerin istiklal ve ihtişamlarının devamlılığı ancak kültür ve medeniyet adına kalıcı eserler ortaya koymaları halinde mümkündür.
18:01
2013 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Türkiye’nin ’etnik kimlik raporu hazırlanıyor’ iddialarına ilişkin, “Haber doğru değil. Ayrıca ben bilindiği gibi etnik milliyetçilik, etnik siyaset ve kimlik siyaseti gibi meselelere çok iyi bakmayan birisiyim. Etnik siyasetin ve kimlik siyasetinin doğru olmadığını düşünüyorum” dedi.
2013 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu
09:14
Süper Mario'nun İçine Cüneyt Arkın Kaçarsa 8 bitlik efsane oyun Mario, Cüneyt Arkın filmlerine uyarlandı.
Süper Mario'nun İçine Cüneyt Arkın Kaçarsa
12:17
Yeşilçam'ın Ünlülerini Afişlerde Saklıyor Kordonlu Ali lakaplı koleksiyoncu, 1950 2000 dönemine damga vuran Ayhan Işık, Türkan Şoray, Ediz Hun, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın, Yılmaz Güney gibi unutulmaz isimlerin binlerce film afişini topladı.
Yeşilçam'ın Ünlülerini Afişlerde Saklıyor
11:06
Altın Portakal'ın Dev Çömleği Sahipsiz Kaldı Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin 50'nci yılı anısına yaptırılan 5,5 metre boyunda ve 7 metre çapındaki dev çömlek, yağmur altında bozulmaya terk edildi.
Altın Portakal'ın Dev Çömleği Sahipsiz Kaldı
09:35
Türkan Şoray Hayranlarına Müjde! Köroğlu Festivali'nde 'Türk Sinemasının Sultanı' 26 Eylül'de Bolulularla buluşacak.
Türkan Şoray Hayranlarına Müjde!
09:34
DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü Düzenledi DİSK'e bağlı Dev Maden Sen, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasının ardından, madencilere verilen sözler tutulmadığı için tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.
DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü Düzenledi
12:17
Malkoçoğlu'ndan Etkilenerek, Başladığı Okçulukta Dünya Şampiyonu Oldu Çocukken televizyonda izlediği tarih konulu filmlerdeki sahnelerden etkilenerek, okçuluk sporuna başlayan milli sporcu Ecem Cansu Coşkun, kısa bir süre önce dünya şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı Coşkun: "Okçuluğa önce ağabeyim, ardından ben başladım. Ağabeyim yapamadı bir süre sonra bıraktı.
Malkoçoğlu'ndan Etkilenerek, Başladığı Okçulukta Dünya Şampiyonu Oldu
10:45
Biga'da At Üstünde Nefes Kesen Gösteri Çanakkale'nin Biga ilçesinde hafta sonunda gerçekleştirilen Biga Sancak Beyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakalarına Ukrayna ekibi damga vurdu.
Biga'da At Üstünde Nefes Kesen Gösteri
19:37
Etkinlikler kapsamında tarihi Granikos Savaşı canlandırıldı - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çanakkale Valiliği ve İl Özel İdaresince düzenlenen "Biga Sancak Beyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakaları ve Şenlikleri" sona erdi.
Etkinlikler kapsamında tarihi Granikos Savaşı canlandırıldı -
18:32
Granikos Savaşı Yeniden Canlandırıldı Çanakkale’nin Biga ilçesinde düzenlenen ‘Biga Sancakbeyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakaları’ düzenlenen törenlerle sona erdi.
Granikos Savaşı Yeniden Canlandırıldı
18:15
Biga Sancak Beyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakaları ve Şenlikleri" Etkinlikler kapsamında tarihi Granikos Savaşı canlandırıldı.
18:35
Cüneyt Arkın: Uyuşturucu Kullanımı Gençliğimizi Öldürüyor Türk Sineması'nın yaşayan efsanesi Cüneyt Arkın, uyuşturucu madde kullanımının arttığını ve kullanım yaşının da küçüldüğünü vurgulayarak, "Bir televizyon canlı yayınında bağırdım. 'Vallahi biz kendi çocuklarımızı kendi ellerimizle öldüren millet haline geldik' diye. Gençliği öldürüyoruz.
18:08
Sanatçı Cüneyt Arkın, Bursa'da Hayranlarıyla Buluştu Arkın: "Sanatçı, önce gençlere örnek olmalıdır" "Evine alın teriyle, namusuyla ekmek götürüp ailesini doyuran her baba kahramandır"
17:55
Cüneyt Arkın: Sanatçı Sadece Film Yapıp Şarkı Söylemez, Topluma Örnek Olmalı Türk sinemasının unutulmaz jönlerinden Cüneyt Arkın, 20 yılı aşkın bir süre Anadolu’yu gezerek gençliği alkol ve özellikle uyuşturucu illetine karşı uyarmasına rağmen herhangi bir tedbir alınmadığını söyledi.
Cüneyt Arkın: Sanatçı Sadece Film Yapıp Şarkı Söylemez, Topluma Örnek Olmalı
20:13
Cüneyt Arkın'ın Tokadına Abartılı Diyenler Bir de Bunu İzlesin Eski Türk filmlerindeki kavga sahnelerini abartılı bulanlar bir de Bollywood filmlerine baksın.
Cüneyt Arkın'ın Tokadına Abartılı Diyenler Bir de Bunu İzlesin
10:10
1978 Yapımı Maden Filmi'nden Bir Sahne Madencilerin Bitmeyen Çilesi
1978 Yapımı Maden Filmi'nden Bir Sahne
16:02
Sosyal Medya 'Maden' Filmini Konuşuyor Soma'daki maden faciasının ardından 1978 tarihli 'Maden' filmi yeniden gündeme geldi.
Sosyal Medya 'Maden' Filmini Konuşuyor
07:34
Soma'da Yaşananlar Akıllara 'Maden' Filmini Getirdi Türkiye Soma'da hayatını kaybeden maden işçileri için ağlarken, yaşanan bu durum işçi filmlerinden 'Maden'in meşhur sahnesini akıllara getirdi.
Soma'da Yaşananlar Akıllara 'Maden' Filmini Getirdi
23:07
Cüneyt Arkın'ın "İsim Babası" Öldü Yeşilçam'ın en parlak döneminin yapımcılarından, Türk Sineması'na büyük katkısı olan Recep Ekicigil, 88 yaşında vefat etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:32:17. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CÜNEYT ARKIN HABERLERİ
[Hata Bildir]