SON DAKİKA ÇÜNGÜŞ HABERLERİ

Son Dakika Çüngüş Haberleri

19:55
Vali Aksoy, Çüngüş İlçesini Ziyaret Etti Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Çüngüş İlçesini ziyaret etti.
Vali Aksoy, Çüngüş İlçesini Ziyaret Etti
15:56
Diyarbakır'ın Nüfusu Açıklandı Diyarbakır'ın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 635 bin 48 oldu.
Diyarbakır'ın Nüfusu Açıklandı
16:11
Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu, Belediye Hendekleri Kapattı Diyarbakır'da DEDAŞ'ın, DİSKİ Genel Müdürlüğü'ne ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulaması üzerine belediye tarafından kurumun önüne açılan hendekler kapatıldı.
Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu, Belediye Hendekleri Kapattı
18:37
Diyarbakır'da Belediye, DEDAŞ'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı Diyarbakır Belediyesine bağlı DİSKİ'nin, DEDAŞ'ın elektrik kesintileri için 5. Asliye Hukuk Mahkemesine yaptığı başvuru üzerine yürütmeyi durdurma kararı verildi.
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
13:46
Anlı: Tarihi ve Kültürel Alanda Kaçak Yapılaşmaya İzin Yok Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, tarihi, kültürel ve doğal alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söyledi.
Anlı: Tarihi ve Kültürel Alanda Kaçak Yapılaşmaya İzin Yok
15:00
Veliler, Kaloriferi Çalışmayan Okula Öğrencileri Göndermiyor Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesine bağlı Yeniköy'de veliler, kaloriferlerin çalışmaması ve suların akmaması nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor.
Veliler, Kaloriferi Çalışmayan Okula Öğrencileri Göndermiyor
12:45
Köyde Mahsur Kalan Hastanın İmdadına Yetiştiler Köyde mahsur kalan hastanın imdadına yetiştiler- Kar nedeniyle yolu kapanan Çüngüş'ün Atalar köyünde rahatsızlanan 85 yaşındaki kadın, sağlık ekiplerinin 7 saat süren mücadelesi sonucu hastaneye ulaştırıldı- Köyden paletli ambulansla alınan hasta, hava ambulansıyla Diyarbakır'a getirilerek tedavi altına alındı Çüngüş ilçesinde rahatsızlanan 85 yaşındaki Vesile Kızılelma'nın kar nedeniyle yolu kapalı olan köyden alınması için sağlık ekiplerinin 7 saat süren mücadelesi filmleri aratmadı.
Köyde Mahsur Kalan Hastanın İmdadına Yetiştiler
12:04
Köyde Mahsur Kalan Hastanın İmdadına Yetiştiler Kar nedeniyle yolu kapanan Çüngüş'ün Atalar köyünde rahatsızlanan 85 yaşındaki kadın, sağlık ekiplerinin 7 saat süren mücadelesi sonucu hastaneye ulaştırıldı Köyden paletli ambulansla alınan hasta, hava ambulansıyla Diyarbakır'a getirilerek tedavi altına alındı.
14:26
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:26
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
13:12
Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Güneydoğu Kara Teslim Oldu
12:47
Çermik Kale Barajı Temel Atma Hazırlıkları Başladı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz, Çermik Kale Barajı yapımı için son aşamaya gelindiğini belirterek, ihaleyi alan yüklenici firmaya yer teslimi yapıldığını söyledi.
Çermik Kale Barajı Temel Atma Hazırlıkları Başladı
22:57
"Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar" Tartışıldı Dicle Üniversitesi, Diyarbakır Valiliği ve Türk Tarih kurumu işbirliğiyle "Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar" konulu sempozyum düzenlendi.
'Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar' Tartışıldı
20:51
Büyükşehir Yol Çalışması Yaptı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, son yasa ile kendisine bağlanan 13 yeni ilçe ile merkezdeki 4 ilçenin kırsal alanındaki 3185 kilometrelik yolda çalışmalar yaptı.
Büyükşehir Yol Çalışması Yaptı
13:40
Çüngüş İlçe Girişindeki 'Ne Mutlu Türküm' Yazısı Kaldırıldı Diyarbakır’ın Çüngüş ilçe girişindeki "Ne Mutlu Türküm Diyene" yazılı tabela belediye meclisinde alınan ortak kararla kaldırıldı.
22:57
DİSKİ İlçelerdeki İSG Eğitimlerine Başladı DİSKİ Genel Müdürlüğü İş Sağlığı Birimi ilçelerde bulunan şube personelinin işe giriş muayenelerine ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına başladı.
DİSKİ İlçelerdeki İSG Eğitimlerine Başladı
17:59
DİSKİ, İlçelerde İSG Eğitimlerine Başladı DİSKİ Genel Müdürlüğü İş Sağlığı Birimi Diyarbakır'ın ilçelerinde bulunan şube personeline işe giriş muayenelerini ve iş sağlığı güvenliği hakkında çalışmalara başladı.
DİSKİ, İlçelerde İSG Eğitimlerine Başladı
18:13
AK Parti Çüngüş 5. Olağan Kongresi Yapıldı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Çüngüş İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı.
AK Parti Çüngüş 5. Olağan Kongresi Yapıldı
17:47
AK Parti Çermik İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, partisinin Çermik kongresinde HDP’yi eleştirdi.
19:13
24 Kasım Öğretmenler Günü Çüngüş İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Güzel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
19:22
Sarı: İlçelerde Altyapı Kuruyoruz DİSKİ, 13 ilçede yapılacak altyapı yatırımları ile ilgili projelendirme, ihale aşamalarının çoğunu tamamlarken, pek çok ilçede de inşaat çalışmalarının başlattı.
Sarı: İlçelerde Altyapı Kuruyoruz
13:02
Çüngüş Köylerinde Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından Çüngüş ilçesindeki köy yollarına kilitli parke taşı döşeme çalışmaları başlatıldı.
Çüngüş Köylerinde Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
17:00
Bakan Eker: Kaos Lobisi Var Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'da çıkan olaylarda 10 vatandaşın hayatını kaybettiğini belirterek, "Burada bir kaos lobisi var. Bunu bilelim. Bunun hedefi Türkiye'de özellikle bölgemizde 30 yıldır unutulan son iki yıldır hatırlanan barış içinde yaşama duygusunu sabote etme, çözüm sürecini zehirleme teşebbüsü var. Onu bir kaos lobisi düzenliyor.
Bakan Eker: Kaos Lobisi Var
10:09
Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı İçişleri Bakanlığı’nın 3 Eylül 2014 tarihli Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Van’ın Muradiye ilçesine kaymakam olarak atanan Mehmet Fatih Çelikel görevine başladı.
Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı
22:37
Diyarbakır'ın Hayvancılık Verileri Açıkladı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Diyarbakır Bölge Müdürü M.Salih Uras, Diyarbakır'ın Mayıs ayı itibariyle hayvancılık istatistiklerini açıkladı.
Diyarbakır'ın Hayvancılık Verileri Açıkladı
10:08
Diyarbakır'ın Hayvancılık Verileri Açıkladı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Diyarbakır’ın ilçe bazlı hayvan istatistiklerini açıkladı.
Diyarbakır'ın Hayvancılık Verileri Açıkladı
13:56
Diyarbakır'da Nöbetçi Doktor Odasında Ölü Bulundu Diyarbakır'ın Çüngüş Toplum Sağlığı Merkezinde görevli nöbetçi doktor Mustafa Tayfur Yağcı odasında ölü bulundu.
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
19:11
Kale Barajı İhaleye Çıkıyor Diyarbakır'ın Çermik ve Çüngüş ilçeleri arasındaki Şeyhan çayı üzerinde yapılacak olan Çermik Kale Barajı 1 Eylül 2014 tarihinde ihale edilecek.
Kale Barajı İhaleye Çıkıyor
19:59
Çermik Kale Barajında Mutlu Son AK Parti Diyarbakır Milletvekili Beyaz, Çermik Kale Barajı yapımı için son aşamaya gelindiğini, 1 Eylülde baraj yapımı ile ilgili mali tekliflerin alınacağını söyledi.
Çermik Kale Barajında Mutlu Son
23:24
Eker: Barış, Umut ve Kardeşlik Rüzgarları Esiyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Türkiye'nin Kürt meselesini çözmesi, bütün bölge için ve küresel barış için de çok büyük katkı sağlar." dedi.
Eker: Barış, Umut ve Kardeşlik Rüzgarları Esiyor
09:03
Gündem / 8 Ağustos 2014
15:34
AK Parti'li Beyaz Çermik, Çüngüş ve Ergani'yi Ziyaret Etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz, Çermik, Çüngüş ve Ergani ilçelerini ziyaret etti.
AK Parti'li Beyaz Çermik, Çüngüş ve Ergani'yi Ziyaret Etti
15:27
Adapazarı'nda Terhisten Sonra Hastalanan Komando Yoğun Bakımda Askerden terhis olup Adapazarı'ndaki evine gittikten 3 gün sonra rahatsızlanan 22 yaşındaki Erdinç Maden, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.
Adapazarı'nda Terhisten Sonra Hastalanan Komando Yoğun Bakımda
14:09
Güzel, Çüngüş'e Atandı Çüngüş Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Aydın Güzel, görevine başladı.
16:45
Biri Çok Fonksiyonlu 5 Makine Diyarbakır'ın Çermik ilçe Devlet Hastanesi diyaliz ünitesinde biri çok fonksiyonlu 4'ü diyaliz olmak üzere 5 makine hastalara hizmet verecek.
11:36
Çüngüş Kaymakamı Çelikel İftarda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Diyarbakır’ın Çüngüş Kaymakamı Mehmet Fatih Çelikel, vatandaşlarla iftarda bir araya geldi.
18:26
Kışanak, Çüngüş'te Mahalle Muhtarları ile Bir Araya Geldi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Gültan Kışanak, Çüngüş ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Kışanak, Çüngüş'te Mahalle Muhtarları ile Bir Araya Geldi
14:08
Çermik'e 9 Katlı Kültür Merkezi Diyarbakır'ın Çermik İlçesine 9 katlı modern kültür merkezi kazandırılıyor. Merkezde, okuma salonları, lüks yatakhane ve dinlenme salonları olacak.
Çermik'e 9 Katlı Kültür Merkezi
14:08
Çermik'e 9 Katlı Kültür Merkezi Diyarbakır'ın Çermik İlçesine 9 katlı modern kültür merkezi kazandırılıyor. Merkezde, okuma salonları, lüks yatakhane ve dinlenme salonları olacak.
Çermik'e 9 Katlı Kültür Merkezi
14:12
DEDAŞ, Belediyelerin Fişini Çekti DEDAŞ, Şanlıurfa'da Halfeti, Bozova, Hilvan, Birecik, Siverek, Akçakale, Suruç, Harran ve Ceylanpınar belediyelerinin elektriğini kesti.
DEDAŞ, Belediyelerin Fişini Çekti
10:26
Borçlu Belediye ve Resmi Kurumların Elektrikleri Kesiliyor DEDAŞ, bölgede elektrik borunu ödemeyen 109 belediyenin yanı sıra, resmi kurum ve köy içme suyu abonelerinin elektriğini kesmek üzere düğmeye bastı.
Borçlu Belediye ve Resmi Kurumların Elektrikleri Kesiliyor
10:26
Borçlu Belediye ve Resmi Kurumların Elektrikleri Kesiliyor DEDAŞ, bölgede elektrik borunu ödemeyen 109 belediyenin yanı sıra, resmi kurum ve köy içme suyu abonelerinin elektriğini kesmek üzere düğmeye bastı.
Borçlu Belediye ve Resmi Kurumların Elektrikleri Kesiliyor
16:32
Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ali Tatlı Atandı 30 Ocak 2012 tarihinde Muş Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Ali Tatlı, Malatya İl Milli eğitim Müdürlüğü’ne vekaleten atandı.
Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ali Tatlı Atandı
11:44
Borçlu Belediyelerin Elektrikleri Kesildi DEDAŞ, 2 il ile 18 ilçe belediyesinin elektriklerinin kesildiğini duyurdu.
Borçlu Belediyelerin Elektrikleri Kesildi
11:42
Dedaş Şalteri İndirdi DEDAŞ Güneydoğu'da 20 belediyenin elektriğini borcunu ödemediği için kesti.
Dedaş Şalteri İndirdi
11:34
Borçlu 2 İl ve 18 İlçe Belediyesinin Elektriği Kesildi Dicle Elektrik Pazarlama Satış Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, elektrik borcu bulunan 2 il ve 18 ilçe belediyesinin elektriğini kesti.
Borçlu 2 İl ve 18 İlçe Belediyesinin Elektriği Kesildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:38:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇÜNGÜŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]