SON DAKİKA DALAMAN HABERLERİ

Son Dakika Dalaman Haberleri

15:05
Muğla Sağanak Yağmur Üç İlçedeki Arazileri ve Seraları Vurdu Muğla'nın Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde dört gündür aralıklarla süren sağanak yağmur, tarlaları ve seraları sular altında bıraktı.
Muğla Sağanak Yağmur Üç İlçedeki Arazileri ve Seraları Vurdu
15:02
Sağanak Yağmur Üç İlçedeki Arazileri ve Seraları Vurdu Muğla'nın Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde 4 gündür aralıklarla süren sağanak yağmur, tarlaları ve seraları sular altında bıraktı.
Sağanak Yağmur Üç İlçedeki Arazileri ve Seraları Vurdu
17:03
THY'nin Yer Hizmetleri İhalesini Tgs Kazandı TAV, TGS Yer Hizmetleri AŞ'nin Türk Hava Yolları'nın (THY) açmış olduğu toplam sekiz havalimanının yer hizmetleri ihalesini kazandığını bildirdi.
16:01
İngiliz Turistler "Paketsiz" de Gelebilecek İngilizler, Türkiye'de tatil için en fazla tercih ettikleri yer olan Güney Ege'ye konulan tarifeli seferler sayesinde paket turlar dışında da gelebilecek.
13:52
THY'nin Yer Hizmetleri ve Bilet Satışı 5 Yıl Süreyle Tgs'de Türk Hava Yolları'nın İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana Şakir Paşa, Bodrum ve Dalaman havalimanlarında yer hizmeti ve bilet satış ihalesini 5 yıl süreyle TGS ( Turkish Graund Services) kazandı.
21:43
Dalaman'da Kadın Çobanı, Askeri Helikopter Kurtardı Muğla'nın Dalaman ilçesinde keçi otlatırken kayalıklardan düşerek yaralanan kadın, askeri helikopterle kurtarıldı.
Dalaman'da Kadın Çobanı, Askeri Helikopter Kurtardı
21:23
Kayalıklardan Düşen Çoban Kadın, Askeri Helikopterle Kurtarıldı Muğla'nın Dalaman ilçesinde keçi otlatmak için gittiği kayalıklardan düşerek yaralanan kadın, askeri helikopterle kurtarıldı.
Kayalıklardan Düşen Çoban Kadın, Askeri Helikopterle Kurtarıldı
20:51
Kayalıklardan Düşen Çoban Kadın, Askeri Helikopterle Kurtarıldı Muğla'nın Dalaman ilçesinde kayalıklardan düşerek yaralanan kadın, askeri helikopterle kurtarıldı.
20:44
Kayalıklara Düşen Kadın Helikopterle Kurtarıldı Muğla'nın Dalaman ilçesinde, keçisini otlatırken 30 metreden kayalıklara düşen Meliya Olgun ağır yaralandı.
Kayalıklara Düşen Kadın Helikopterle Kurtarıldı
13:09
Dolara Direnemeyen Ruble, Muğla'daki İhracatı Olumsuz Etkiledi Rusya'nın para birimi olan Ruble'nin dolar karşısında değer kaybetmesi, Muğla'nın Fethiye ilçesinde domates, Ortaca'da ise narenciye ihracatında düşüşe neden oldu.
Dolara Direnemeyen Ruble, Muğla'daki İhracatı Olumsuz Etkiledi
11:28
Dolara Direnemeyen Ruble, Muğla'daki İhracatı Olumsuz Etkiledi Rusya'nın para birimi olan Ruble'nin dolar karşısında değer kaybetmesi, Muğla'nın Fethiye ilçesinde domates, Ortaca'da ise narenciye ihracatında düşüşe neden oldu.
21:46
Çinli İş Adamları Muğla'da Türk Çin İpek Yolu Derneği Genel Başkanı İsmail: "Amacımız Türkiye ile Çin arasındaki kopuk olan 2 bin yıllık tarihi ve yeni İpek Yolu'nu canlandırmak"
18:05
CHP'li Demir, Gençlerin Sorunlarını Meclis'e Taşıdı CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçe görüşmelerinde gençlerin sorunlarını gündeme getirdi.
CHP'li Demir, Gençlerin Sorunlarını Meclis'e Taşıdı
16:16
Hakem Statta Çizgiler Nizami Değil Diye Maçı Oynatmadı Dalaman Belediye Stadı'nda oynanması gereken Dalaman Belediyespor-Marmaris Belediyespor müsabakası, oyun alanını çevreleyen çizgilerİ nizami olmadığı için ertelendi.
Hakem Statta Çizgiler Nizami Değil Diye Maçı Oynatmadı
20:14
Restorasyonu Biten Tarihi Mekanların Açılış Töreni Restorasyonu biten tarihi mekanların açılış töreni- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tunç: - "2013 yılında 17,7 milyar dolarlık ihracat gerçekleşmiştir.
Restorasyonu Biten Tarihi Mekanların Açılış Töreni
18:50
Restorasyonu Biten Tarihi Binayı Bakan Eker Sinevizyonla Açtı (2)-Yeniden Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) bünyesinde bulunan tarihi yapı, restore edilerek idari bina olarak hizmete girdi.
Restorasyonu Biten Tarihi Binayı Bakan Eker Sinevizyonla Açtı (2)-Yeniden
15:12
Restorasyonu Biten Tarihi Mekanların Açılış Töreni Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tunç: "2013 yılında 17,7 milyar dolarlık ihracat gerçekleşmiştir.
13:41
Tüfekle Vurulan Kedi Telef Oldu Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir sokak kedisi, kimin açtığı belirsiz ateş sonucu av tüfeğiyle telef edildi.
Tüfekle Vurulan Kedi Telef Oldu
13:19
Engelleri Atla Aşacaklar Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, devlet haralarında engellilerin atla tedavisine imkan sağlamak için kurulan hippoterapi merkezlerini açtı.
Engelleri Atla Aşacaklar
12:45
Tüfekle Vurulan Kedi Telef Oldu Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir sokak kedisi, kimin açtığı belirsiz ateş sonucu av tüfeğiyle telef edildi.
Tüfekle Vurulan Kedi Telef Oldu
16:15
5 Yıllık Planlamanın Toplantısı Yapıldı Kırklareli Belediyesi'nin Trakya Kalkınma Ajansı 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında ''Yaşam ve Çevre Gelişme Ekseni Çerçevesinde Kırklareli Belediyesi Planlama Çalışması Projesi''Arama Konferansı düzenlendi.
13:44
Kırklareli Belediyesi 5 Yıllık Planlama Toplantısı Yaptı Kırklareli Belediyesi’nin Trakya Kalkınma Ajansı 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında destek aldığı ’Yaşam ve Çevre Gelişme Ekseni Çerçevesinde Kırklareli Belediyesi Planlama Çalışması Projesi’ konferansı düzenlendi.
Kırklareli Belediyesi 5 Yıllık Planlama Toplantısı Yaptı
12:19
Kula Esnaf Odası Kosgeb Mülakatı Yapıldı Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından, ’Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nun mülakatı yapıldı.
Kula Esnaf Odası Kosgeb Mülakatı Yapıldı
09:36
Aym, 12 Yıl 5 Ay 13 Gün Süren Alacak Davası İçin 15 Bin Lira Tazminata Hükmetti Anayasa Mahkemesi (AYM), bir kişinin, işveren aleyhine açtığı alacak davasının yaklaşık 13 yıl sürmesini anayasaya aykırı buldu.
14:52
Türkiye'de 4 İl'de Atlı Terapi Merkezi Kuruldu Türkiye’de 4 il’de, Atlı Terapi Merkezi’nin kurulduğu bildirildi.
00:47
Muğla Yörük Türkmen Şenliği 31 Mayıs'ta 7 yıl önce kurulan Muğla Yörük Obaları Derneği’nin olağan kongresinde mevcut Başkan Orhan Akcan güven tazeledi.
Muğla Yörük Türkmen Şenliği 31 Mayıs'ta
11:31
Sunexpress, Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Uçacak Sunexpress, 2015 yaz sezonunda dış hatlarda Antalya'dan Paris, Strazburg, Lyon, Nantes, Cenova, Memmingen, Kopenhag, Lüksemburg, Amsterdam ve Stockholm'e, İzmir'den de Brüksel, Roma, Milano, Toulouse, Bakü ve Londra'ya uçmaya başlayacak.
Sunexpress, Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Uçacak
14:22
İzmir'de Sis Hava Ulaşımını Aksattı İzmir'de bu sabah etkili olan sis nedeniyle Adnan Menderes Havaliamanının hava trafiğinde aksamalar yaşandı.
İzmir'de Sis Hava Ulaşımını Aksattı
20:56
Kavşakta Kaza 2 Yaralı Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, kavşakta otomobille çarpışan motosikletten yola savrulan sürücü 24 yaşındaki Ergün Kurt ile annesi 53 yaşındaki Hörü Kurt, ağır yaralandı.
Kavşakta Kaza 2 Yaralı
18:41
Motosikletten Savrulan Sürücü ve Annesi Yaralandı Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, kavşakta otomobille çarpışan motosikletten yola savrulan sürücü 24 yaşındaki Ergün Kurt ile annesi 53 yaşındaki Hörü Kurt, ağır yaralandı.
Motosikletten Savrulan Sürücü ve Annesi Yaralandı
14:13
Yaralı Caretta Caretta Tedavi Altında Yaralı caretta caretta tedavi altında- Dalaman'da bir vatandaşın oltaya takılı halde bulduğu yavru caretta caretta, DEKAMER'de tedavi ediliyor Dalaman ilçesinde bir vatandaşın oltaya takılı halde bulduğu yavru caretta caretta, Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'nde (DEKAMER) tedavi altına alındı.
Yaralı Caretta Caretta Tedavi Altında
12:21
Yaralı Caretta Caretta Tedavi Altında Dalaman'da bir vatandaşın oltaya takılı halde bulduğu yavru caretta caretta, DEKAMER'de tedavi ediliyor.
14:42
Adrenalin Dolu Bir Kaykay Sergisi: Tour By Vans II Kaykaylarıyla beraber Likya Yolu'nu 20 günde arşınlayan Vans Türkiye Kaykay Takımı'nın güncelerini anlattığı fotoğraf sergisi, 6 -21 Aralık tarihleri arasında Anadolu Yakası'nda Bant Mag. sergi alanında olacak.
16:10
Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı Meteoroloji yetkilileri, Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için şiddetli sağanak ve denizlerde fırtına uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı
15:53
Madem, Tüm Toplum Kesimlerine Ulaşıyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi'nden eğitim seminerleri.
15:11
Batı Akdeniz İçin 'Çok Kuvvetli ve Şiddetli Sağanak Yağış' Uyarısı Meteoroloji Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta illeri için bu akşam saat 21.00'de başlayıp yarın akşam aynı saatte sona ermesi beklenen 'çok kuvvetli ve şiddetli sağanak yağış' uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz İçin 'Çok Kuvvetli ve Şiddetli Sağanak Yağış' Uyarısı
12:16
Ortaca'da Tarım Arazileri ile Meyve Bahçeleri Sular Altında Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde aralıklarla devam eden sağanak yağmur, tarım arazileri ile meyve bahçelerini sular altında bıraktı.
Ortaca'da Tarım Arazileri ile Meyve Bahçeleri Sular Altında
11:24
Ortaca'da Tarım Arazileri ile Meyve Bahçeleri Sular Altında Kaldı Muğla'nın Ortaca ilçesinde aralıklarla devam eden sağanak yağmur, tarım arazileri ile meyve bahçelerini sular altında bıraktı.
Ortaca'da Tarım Arazileri ile Meyve Bahçeleri Sular Altında Kaldı
15:25
Dalaman Burç Meltem Koleji Mevlana Etkinliği Düzenledi Muğla'nın Dalaman ilçesinde faaliyet gösteren Özel Burç Meltem Koleji, Mevlana Haftası dolayısıyla çeşitli programlar düzenledi.
22:33
Piyango Bayilerinden Sahte Bilet Uyarısı Milli Piyango’nun 2015 yılbaşı özel çekiliş biletleri tüm yurtta olduğu gibi Ortaca, Dalaman, Köyceğiz’de de satışa sunuldu.
Piyango Bayilerinden Sahte Bilet Uyarısı
13:32
Antalya'daki Kuvvetli Yağış Antalya'da etkili olan yağış nedeniyle su basan ev ve iş yerlerinde temizlik çalışmaları başladı Su baskınları nedeniyle evlerinde, iş yerlerinde ve araçlarında mahsur kalan 100'den fazla vatandaş, ekipler tarafından kurtarıldı Son 24 saatte metrekareye Döşemealtı Nebiler'de 203,3 kilogram, Antalya merkezde ise 185 kilogram yağış düştü Yağışların öğleden sonra doğu ilçelerinde etkisini sürdüreceği, denizlerde ise fırtına beklendiği bildirildi Kaldıkları çadırlara su basan Suriyeliler ise
Antalya'daki Kuvvetli Yağış
12:12
Ortaca'da Tarım Arazileri ve Narenciye Bahçelerini Su Bastı Muğla'nın Ortaca ilçesinde gece etkili olan şiddetli yağış nedeniyle bazı tarım arazileri ve narenciye bahçeleri sular altında kaldı.
Ortaca'da Tarım Arazileri ve Narenciye Bahçelerini Su Bastı
11:49
Muğla'da Sağanak Etkili Oldu Muğla ve çevresinde dün akşam başlayan ve gece etkisini artıran yağış, yaşamı olumsuz etkiledi.
Muğla'da Sağanak Etkili Oldu
11:16
Muğla'da Şiddetli Yağış Muğla'nın Ortaca ilçesinde gece etkili olan şiddetli yağış nedeniyle bazı tarım arazileri ve narenciye bahçeleri sular altında kaldı.
Muğla'da Şiddetli Yağış
09:14
Muğla'da Metrekareye 84 Kg. Yağış Düştü Muğla'da son 12 saatte metrekareye 83,8 kg. yağış düştü.
Muğla'da Metrekareye 84 Kg. Yağış Düştü
13:14
Melih Gökçek'ten Yerel Yönetimler Dersi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, resmi bir ziyaret için Ankara’da bulunan İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri ile Ankapark’taki Koordinasyon Merkezi’nde bir araya geldi.
18:25
İztuzu İçin Tek Vücut Oldular Muğla'nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi'nde dünyaca ünlü İztuzu Plajı'ndaki günübirlik tesislerin valilik tarafından özel bir şirkete devredilmek istenmesine tepkiler artarak sürerken destek çağrısında bulunuldu.
İztuzu İçin Tek Vücut Oldular
10:53
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak "İkinci Göcek Tüneli ücretsiz olacak"- AK Parti Muğla Milletvekili Boğa: - "Mayıs ayında tünelin açılışını yapacağız. Bu tünel, tamamen ücretsiz olacaktır.
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak
10:13
Kanallar İlk Defa Temizleniyor Dalaman’da aşırı yağan yağmurlardan sonra suyun denize dökülmesini sağlayan Havalimanı Yolu üzerindeki kanal, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın girişimleri sonucunda DSİ tarafından temizleniyor.
Kanallar İlk Defa Temizleniyor
09:39
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak Fethiye'de yapımı devam eden ikinci Göcek Tüneli ücretsiz hizmet verecek.
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 15:13:16. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DALAMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]