SON DAKİKA DALAMAN HABERLERİ

Son Dakika Dalaman Haberleri

18:25
İztuzu İçin Tek Vücut Oldular Muğla'nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi'nde dünyaca ünlü İztuzu Plajı'ndaki günübirlik tesislerin valilik tarafından özel bir şirkete devredilmek istenmesine tepkiler artarak sürerken destek çağrısında bulunuldu.
İztuzu İçin Tek Vücut Oldular
10:53
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak "İkinci Göcek Tüneli ücretsiz olacak"- AK Parti Muğla Milletvekili Boğa: - "Mayıs ayında tünelin açılışını yapacağız. Bu tünel, tamamen ücretsiz olacaktır.
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak
10:13
Kanallar İlk Defa Temizleniyor Dalaman’da aşırı yağan yağmurlardan sonra suyun denize dökülmesini sağlayan Havalimanı Yolu üzerindeki kanal, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın girişimleri sonucunda DSİ tarafından temizleniyor.
Kanallar İlk Defa Temizleniyor
09:39
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak Fethiye'de yapımı devam eden ikinci Göcek Tüneli ücretsiz hizmet verecek.
Fethiye'de İkinci Göcek Tüneli Ücretsiz Olacak
11:29
Turkrating'ten İnşaat Sektörüne  İlk Not TURKRating YDA İnşaat'a uzun vadeli TR AA, kısa vadelide ise en yüksek not olan TR A1 kredi notu verdi.
Turkrating'ten İnşaat Sektörüne  İlk Not
09:43
Yapı Üretim Firması'nın 10. Yıl Büyüme Toplantısı 10 yılı geride bırakan Yapı Üretim firması, sektörün ilgili ana aktörlerinin katıldığı konsept yemeği Dalaman Hilton otelde yapıldı.
Yapı Üretim Firması'nın 10. Yıl Büyüme Toplantısı
20:34
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı 'Büyükşehir Yasası'nı Erken Doğan Bebeğe Benzetti Muğla Büyükşehir Belediyesi Bilgilendirme Toplantılarının 11'incisini Marmaris'te gerçekleşti.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı 'Büyükşehir Yasası'nı Erken Doğan Bebeğe Benzetti
12:30
Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı Bu yılın 10 ayında Türkiye'deki havaalanlarında 22 saniyede bir uçak trafiği yaşandı Uçak trafiği, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak 1 milyon 142 bin 280'e ulaştı Aynı dönemde, sefer yapan uçaklara Türk hava sahasından geçen uçaklar da dahil edildiğinde bu süre 18 saniyeye düşüşor.
Her 22 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
13:07
Yda İnşaat'a Yüksek Kredi Notu İstanbul Uluslararası Derecelendirme Hizmetleri AŞ (TURKrating), YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'ye "güçlü kredi kalitesini" işaret eden uzun vadeli TR AA, "en güçlü borç ödeme kabiliyeti"ni ifade eden ve kısa vadelide en yüksek not olan TR A1 kredi notunu verdi.
10:20
Muğla Valisi Çiçek Yılın Kaliteli Okulunu Tebrik Etti Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Kalite Yönetimi Uygulamaları" kapsamında 2013-2014 eğitim öğretim yılında, "Yılını Kaliteli Okulu" dalında Dalaman Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu Türkiye üçüncüsü oldu.
Muğla Valisi Çiçek Yılın Kaliteli Okulunu Tebrik Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:48:28. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DALAMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]