SON DAKİKA DARENDE HABERLERİ

Son Dakika Darende Haberleri

16:27
Devlet Hastanesi Yöneticisi Erhan Berk'ten Tanışma Toplantısı Yeni Devlet Hastanesi Yöneticiliğine atanan Uzm.Dr. Erhan Berk, basın mensupları ile bir araya gelerek hedefledikleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Devlet Hastanesi Yöneticisi Erhan Berk'ten Tanışma Toplantısı
18:01
Darende'de Şüpheli Ölüm Malatya’nın Darende ilçesinde 39 yaşındaki bir bayan yatağında ölü bulundu.
14:36
Organik Meyve Üretim Desteğinde Son Başvuru Tarihi 27 Mart 2015 Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, 12 Ocak’ta başlayan organik meyve üretim desteğinde son müracaatların 27 Mart 2015 tarihinde sona ereceğini söyledi.
13:08
Tarih ve Medeniyet Programında Somuncu Baba Türbesi Anlatıldı Malatya’nın Darende ilçesindeki Somuncu Baba Türbesi, Cine 5 ekranlarında Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil’in hazırlayıp sunduğu Tarih ve Medeniyet programında anlatıldı.
12:35
Taşkın, Darende İlçesini Ziyaret Etti AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Av. Bayram Taşkın, 2015 genel seçimi çalışmaları kapsamında Darende ilçesini ziyaret etti.
Taşkın, Darende İlçesini Ziyaret Etti
17:17
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standını AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ile birlikte Yeni Malatyaspor ve MASTÖB Başkanı Adil Gevrek’te ziyaret etti.
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret
17:17
Emitt "Malatya" ile Coştu İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standı etkinliği kapsamında Malatyalı sanatçılar tarafından müzik ziyafeti verildi.
Emitt 'Malatya' ile Coştu
15:05
Esenlik Genel Müdürünün Acı Günü Malatya Esenlik Genel Müdürü Hulisi Boyraz, halasını son yolculuğuna uğurladı.
Esenlik Genel Müdürünün Acı Günü
10:31
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi, kırsala yapacağı yatırım ve hizmetler için yeni tesisler kurmaya devam ediyor.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor
19:00
Birgül Okulları "İnsanlığa Yön Verenler'i Andı Özel Birgül Okulları öğrencileri “Darende’den Dünya’ya İnsanlığa Yön Verenler” anma etkinliği düzenleyerek Darende’nin manevi ışığı Somuncu Baba ve Hulusi Efendi’yi andı.
Birgül Okulları 'İnsanlığa Yön Verenler'i Andı
18:33
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde bugün açılışı gerçekleşen ve 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) bulunan Malatya Standına yoğun ilgi gösteriliyor.
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi
16:47
AK Parti Adayı Taşkın: Dualarınızı Bekliyoruz AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, çıktıkları yolda herkesin dualarını beklediklerini söyledi.
AK Parti Adayı Taşkın: Dualarınızı Bekliyoruz
15:47
Malatya Emitt Fuarına Hazır Malatya’nın turizm alt yapısı ve zenginlikleri 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtılacak.
Malatya Emitt Fuarına Hazır
15:24
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava Zirve Yayınevi'ndeki cinayetlere ilişkin dava- Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 101. duruşmasında, tutuklu sanıklar Ülger ve Yeşil'in talepleri dinlendi Zirve Yayınevinde biri Alman uyruklu 3 kişinin boğazının kesilerek öldürülmesine ilişkin davanın 101. duruşmasında, tutuklu sanıklar emekli albay Mehmet Ülger ile Binbaşı Haydar Yeşil ve bazı sanık avukatları dinlendi.
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava
14:29
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 101. duruşmasında, tutuklu sanıklar Ülger ve Yeşil'in talepleri dinlendi.
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava
11:37
Zirve Yayınevi Davasında 101. Duruşma Başladı Malatya’da, biri Alman uyruklu üç kişinin öldürülmesi olayına ilişkin görülen davada sanıklar 101. kez hakim karşısına çıktı.
17:25
Darende'de Diyaliz Hastalarına Özel Hizmet Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi, uzak mahallelerde yaşayan diyaliz hastalarına, araç tahsis ederek hizmetlerine bir yenisini ekledi.
12:03
AK Parti'li Milletvekillerinden Darende Belediye Başkanına Ziyaret Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı ve Ömer Faruk Öz, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eseri makamında ziyaret etti.
AK Parti'li Milletvekillerinden Darende Belediye Başkanına Ziyaret
17:55
MHP Darende'de Şentürk Güven Tazeledi Malatya’nın Darende ilçesinde gerçekleştirilen MHP ilçe kongresinde mevcut başkan Hasan Şentürk, yeniden ilçe başkanlığına seçildi.
MHP Darende'de Şentürk Güven Tazeledi
13:13
Malatya'da Karla Mücadele Malatya'da kırsal kesimde 9 mahalenin yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
10:00
Yurtta Kış Malatya'da, 9 mahalleye ulaşım sağlanamıyor.
11:05
Darende de Karla Mücadele Malatya’nın Darende ilçesi kar yağışı hayat olumsuz yönde etkilendi.
Darende de Karla Mücadele
11:39
Başkan Eser'den Gürün'e Ziyaret Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Sivas’ın Gürün İlçe Kaymakamı Fatih Özdemir ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi’yi ziyaret etti.
Başkan Eser'den Gürün'e Ziyaret
13:29
Belediye Başkanı Eser'den Darende Hastanesine Ziyaret Darende Belediye Başkanı Eser, Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi Yöneticiliğine atanan Uzm. Dr. Celal Alandağ'ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Belediye Başkanı Eser'den Darende Hastanesine Ziyaret
17:46
Darende Belediye Başkanı Eser'den Gürün'e Ziyaret Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi’yi ziyaret etti.
12:27
Malatya Yaban Hayvanları Unutulmuyor Yaban hayvanları unutulmuyor Kar yağışının etkili olduğu Malatya'nın Darende ilçesinde yaban hayvanları için ilçe kaymakamlığı tarafından doğaya yem bırakıldı.
Malatya Yaban Hayvanları Unutulmuyor
12:15
Darende'de Yaban Hayvanları İçin Yem Bırakıldı Kar yağışının etkili olduğu Malatya'nın Darende ilçesinde yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Darende'de Yaban Hayvanları İçin Yem Bırakıldı
15:33
Karayolları Genel Müdürü Turhan Açıklaması "Yolda insanlarımızın mağdur olmaması ve tedbir amacıyla zaman zaman bazı güzergahlarımızı trafiğe kapatıyoruz.
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
10:28
Yurtta Kış Malatya Kayseri karayolu, tipi nedeniyle ulaşıma kapalı bulunuyor.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
19:15
Malatya'da Eğitime Kar Engeli Malatya'nın Darende, Arapgir ve Pütürge ilçelerinde eğitime 2, Kuluncak'ta bir gün ara verildi.
19:11
Malatya ve Tunceli'de Eğitime Kar Engeli Darende, Arapgir, Pütürge ve Nazımiye'de 2, Kuluncak, Pülümür ve Hozat'a 1 gün eğitime ara verildi.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:11
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi Malatya’da, etkili olan sağanak yağış ve kar nedeniyle birçok bölgede hayat durma noktasına geldi.
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi
18:29
Darende Yöneticileri, Muhtarların Sorunlarını Dinledi Darendeli yöneticiler, ilçedeki 68 mahallenin muhtarıyla toplantı yaptı.
15:07
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 81 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
16:26
AK Parti Malatya İl Teşkilatı Darende'yi Ziyaret Etti AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci ve Milletvekili Mustafa Şahin Darende İlçe Teşkilatına kongre sonrası hayırlı olsun ziyaretinden bulundu.
AK Parti Malatya İl Teşkilatı Darende'yi Ziyaret Etti
14:49
Kaymakam Bünyamin Kuş, Bir Haftada 3 Mahallede İnceleme Yaptı Malatya’nın Darende İlçe Kaymakam Bünyamin Kuş, bir hafta içerisinde Ayvalı, Ilıca ve Çınar mahallesindeki okul ve toplum sağlığı merkezlerinde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Bünyamin Kuş, Bir Haftada 3 Mahallede İnceleme Yaptı
11:10
Başhekim ve Arkadaşlarına Veda Yemeği Malatya’nın Darende İlçesi’nde tayini çıkan başhekim ve arkadaşlarına veda yemeği verildi.
Başhekim ve Arkadaşlarına Veda Yemeği
11:43
Darende'de Kentsel Dönüşüm Eski Binaların Yıkımıyla Başladı Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, TOKİ aracılığıyla yapacakları kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki ilk adım olarak 1977 yılında iskan evleri olarak yapılan belediyeye ait 32 eski konutun yıkımıyla çalışmalara başladıklarını bildirdi.
18:35
Darende'de Hazırlık Kursları Devam Ediyor Darende İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü, öğretim kalitesini artırmak ve öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla ücretsiz olarak açılan YGS ve LYS sınavlarına hazırlık kursu devam ediyor.
Darende'de Hazırlık Kursları Devam Ediyor
18:31
Başkan Eser, Tokat'ta Ziyaretlerde Bulundu Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Tokat Valisi Cevdet Can, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i ziyaret etti.
Başkan Eser, Tokat'ta Ziyaretlerde Bulundu
17:00
Darendespor'dan 'Gençler Arasında İletişim' Semineri Darendespor tarafından uygulanan ‘Gençler Sporla Hayata tutunuyor’ adlı proje çerçevesinde düzenlenen ‘İletişim’ konulu seminer programına Rehberlik ve Psikolojik Danışman Hamit Erçetin Konuşmacı olarak katıldı.
Darendespor'dan 'Gençler Arasında İletişim' Semineri
13:40
Darende Bekir Ilıcak Myo'da Fidan Dikimi Yapıldı İnönü Üniversitesinin kuruluşunun 40’ıncı yılı etkinlikleri içinde başlatılan "Üniversitemde Dikili Ağacım Olsun" kampanyası kapsamında Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulunda da fidan dikimine başlandı.
Darende Bekir Ilıcak Myo'da Fidan Dikimi Yapıldı
12:10
Öz, Türkiye Gazetesi'ni Ziyaret Etti AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, ”Karahan Tüneli 4-5 ayda, Erkenek Tüneli de bir yıl sonra ulaşıma açılır” dedi.
Öz, Türkiye Gazetesi'ni Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:16:31. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DARENDE HABERLERİ
[Hata Bildir]