10:2600
SON DAKİKA DARGEÇİT HABERLERİ

Son Dakika Dargeçit Haberleri

  Coşkun'un Kuyuda Bulunan Kemikleri, 19 Yıl Sonra Defnedildi

  Mardin'in Dargeçit İlçesi'nde 1995 yılında, jandarma tarafından gözaltına alındıktan sonra kaybolan ve 19 yıl sonra Kızıltepe'deki bir kuyuda öldürülmüş olarak bulunan 21 yaşındaki Abdurrahman Coşkun'a ait kemikler, Nusaybin İlçesi'nde yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı bir törenle toprağa verildi. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Hür Dava Partisi Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Kılınç: "Sadece Mardin'de değil, tüm Doğu ve Güneydoğu'da 31 Mart sabahında sürprizler yaşanacak" (11 Mart 2014 Salı )

   

  Dargeçit ÇATOM'lu Kadınlar Aile Bütçelerine Katkı Sağlıyor

  Dargeçit Kaymakamlığı bünyesindeki ÇATOM'larda kadınlar, ürettikleri ürünlerle aile bütçelerine katkı sağlıyor. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Ailesi 19 Yıl Sonra Kemiklerine Ulaşabildi

  Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde yapılan kazıda ortaya çıkan 3 kişiye ait kemiklerden birinin Dargeçit İlçesi'nde 1995 yılında gözaltına alındıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Abdurahman Coşkun'a ait olduğu ortaya çıktı. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Mardin'de 34 Kadına Siyaset Eğitimi Verildi

  MAKİDER, Yerel Yönetimlerde Kadın Temsili İçin Kadın Adayların Güçlendirilmesi Projesi ile 34 kadına siyaset eğitimi verdi. (17 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Mardin'de Terör Operasyonu

  Mardin'de Terör Operasyonu

  Mardin'de PKK'nın illegal gençlik yapılanması içerisinde bulunan ve şiddet içerikli korsan gösteri eylemlerine katıldığı veya bu eylemleri organize ettiği tespit edilen 5 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. (30 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Hüseyin Aygün, Partisinin Adaylarını Eleştirdi

  Hüseyin Aygün, Partisinin Adaylarını Eleştirdi

  Hüseyin Aygün, CHP lideri Kılıçdaroğlu parti grubunda konuştuğu sırada "Nereye gidiyorsun CHP?" şeklinde tweet attı. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz,Törenle Anıldı

  Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz,Törenle Anıldı

  Şırnak'ta 13 yıl önce kaybolan kapatılan HADEP yöneticileri Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz, BDP'liler tarafından düzenlenen bir törenle anıldı. (25 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti 5 İlde İlçe Adaylarını Açıkladı

  AK Parti 5 İlde İlçe Adaylarını Açıkladı

  AK Parti'nin Hatay, Mardin, Muğla, Sakarya ve Tekirdağ ilçe belediye başkan adayları açıklandı. (25 Ocak 2014 Cumartesi )

   

 

  Dargeçit'teki Kazı Çalışmasında Kemik Bulundu

  Dargeçit'teki Kazı Çalışmasında Kemik Bulundu

  Şırnak'ın Silopi ilçesinde 2001 yılında gözaltında kaybedilen HADEP Silopi İlçe Başkanı Serdar Tanış ve ilçe yöneticisi Ebubekir Deniz'e ait olduğu iddia edilen mezarda kazı çalışması yapıldı. (02 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Hadep Yöneticileri Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz İçin Kazı Yapıldı

  Hadep Yöneticileri Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz İçin Kazı Yapıldı

  Şırnak'ın Silopi ilçesinde 2001 yılında çağrıldıkları jandarma merkezine giden ve bir daha kendilerinden haber alınamayan, kapatılan HADEP yöneticileri Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz için Mardin'in Dargeçit ilçesindeki mezarlıkta kazı yapıldı. (02 Ocak 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri